Roxfort

Harry Potterrel foglalkozó szerepjátékos fórum.

HomeKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Roxfort Története
Staff Tagok

Staff Tagok

Lulu Water Staffgif
Kattints Értünk!
FRPG Top Sites - Magyarország
Chat
Kiemelt Oldalak
Lulu Water Z5iV7

free forum

free forum

free forum

A Hónap Női karaktere
Lulu Water Ftlx6t
A Hónap Férfi Karaktere
Lulu Water 3347qiw
A Hónap Játéka
Lulu Water 34xl2x4
A Hónap Szerelmes Párja
Lulu Water Ic7783

Share

Lulu Water

Go down 
SzerzőÜzenet
Lulu Water
6. Évfolyamos diák
Lulu Water

Iskolai Házad : Hugrabug
Hozzászólások száma : 35

Lulu Water Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lulu Water   Lulu Water EmptyVas. Jan. 01, 2012 4:58 am

Köszönöm. Smile
Vissza az elejére Go down
Hermione Malfoy
Admin/Bűbájtan Tanár/Hollóhát Ház Feje
Hermione Malfoy

Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 5018

Lulu Water Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lulu Water   Lulu Water EmptyVas. Jan. 01, 2012 3:33 am

Lulu köszönöm szépen a javítást, ennek értelmében a karakterlapod elfogadva, kellemes tartózkodást neked a Roxfortban! Smile

Magyar mennydörgő By: Ginny
Majdnem Mrs. Malfoy By: Ginny
A leendő Mrs. Malfoy By: Kanapé mögött bujkáló após
Lulu Water Bi5h08
Hermione Malfoy
Admin/Bűbájtan Tanár/Hollóhát Ház Feje
Hermione Malfoy

Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 5018

Lulu Water Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lulu Water   Lulu Water EmptyPént. Dec. 30, 2011 7:11 am

Üdvözöllek nálunk kedves Lulu Smile

Az előtörténetedet elolvastam, de sajnos, amíg a képet nem méretezed le, addig nem tudlak elfogadni. Azonban amint ezt megtetted, küldj nekem üzenet Smile

Üdv; Immáron Hermione Malfoy professzor *súgja Wink*

Magyar mennydörgő By: Ginny
Majdnem Mrs. Malfoy By: Ginny
A leendő Mrs. Malfoy By: Kanapé mögött bujkáló após
Lulu Water Bi5h08
Lulu Water
6. Évfolyamos diák
Lulu Water

Iskolai Házad : Hugrabug
Hozzászólások száma : 35

Lulu Water Empty
TémanyitásTárgy: Lulu Water   Lulu Water EmptyCsüt. Dec. 29, 2011 8:30 am

Lulu Water MuNe5

Név: Lucie Water
Becenév: Lulu (ha Lucie-nak szólítasz, nem állok jót magamért!)
Kor: 16
Rangod: Diák.
Nem: Nő.
Származás: Mugliszármazású boszorkány.
Születési idő: 1982.07.01.
Születési hely: Anglia, London

Család:
Anya: Lily Water/40/háztartásbeli/
Apa: Lee Water/42/mugli dolgokat mutat be a varázslóknak/
Testvérek: Lucas Water/18/kviddics-játékos/
Egyéb családtag: -
Háziállat: Lilla, egy gyöngyös törpekuvik.

Érdekesség: Van egy hangjegyalakú tetoválásom a bokámon (szerencsére kicsi), amiről csak Lucas tud.
Személyes tárgya: A pálcám, mert ugyan olyan mint Draco Malfoy-é.

Pálcád: Galagonya, egyszarvűszőr, 10 hüvelyk.
Iskolai házad: Hugrabug.
Évfolyamod: 6.

Előtörténet:
Akkor kezdjük az elején...
Megszülettem. Egy gyönyörű, forró nyári éjszaka volt. Pontosan 21 óra 55 perc. Már akkor is kisebb voltam az átlagos csecsemőknél.
Rendes, szerető családba kerültem. Anya és apa mindent megtett értem. A bátyámmal is tökéletesen kijöttünk, aki két évvel idősebb nálam.
Igazából három éves koromig nem nagyon emlékszem az életemre. De azóta, minden pillanat az agyamba vésődött. Lucas-szal játszottunk a kertben. Ősz volt. Ő öt éves, én pedig három voltam. Anya megkért, hogy gereblyézzük össze a lehullott falevelet. Meg is tettük, de ahogy kész volt, ellenállhatatlan vágyat éreztünk, hogy beleugorjunk a szép, nagy kupacba. Egész nap azzal szórakoztunk, hogy összegereblyéztünk, aztán beleugrottunk. Vacsoraidőben kiszólt anya, hogy menjünk enni. Nagyon nem volt kedvünk hozzá. Luke be is mérgesedett. Ekkor jelent meg a varázsereje. Egyszer csak felrepültek a levegőbe a levelek, forogva tölcsért alkottak, aztán nagy széllel nekimentek a háznak. Szerencsére csak a cserepek estek le, de mindhárman nagyon megijedtünk.
Eltelt hat év, éltük a mugli életünket. Azóta nem történt Lucas-szal semmi ilyen dolog. Eljött egy idős hölgy hozzánk, és elmagyarázta, hogy Luke varázsló, és el kell mennie egy iskolába. Eddig mindent együtt csináltunk, ezért nagyon megijedtem, amikor ezt meghallottam. Dühösen elszaladtam a szomszéd szobába. Becsaptam magam mögött az ajtót, aminek következtében az kiesett a helyéről, és a falból is esett le pár darab. Odaszaladt anya, apa, Luke és az idős hölgy, mint később kiderült, egy bizonyos McGalagony professzor. A nő elmagyarázta, hogy bennem is varázserő lakozik, és boszorkány vagyok. Ennek nagyon megörültem, és így valahogy átvészeltem a két évet a testvérem nélkül.
Aztán a 11. szülinapomkor megkaptam a levelemet a Roxfortból. Ebben az évben együtt mentünk a vonathoz Lucas-szal. Nagyon izgultam, hogy melyik házba kerülök. Elmondta, hogy melyik házba milyen tulajdonsággal lehet menni. A Mardekártól elrettentem. Luke a Hollóhátban volt, ezért reménykedtem, hogy engem is odatesznek. De nem így lett. Hugrabugos lettem. Egyik szemem sírt, a másik nevetett. Jól éreztem köztük magam, de sajnáltam, hogy nem lehetek a Hollóhátban.
Másodikban bekerültem a kviddics-csapatba. Fogó lettem. Ez testhez álló volt. Könnyű vagyok, jó szemem van, és ahogy kiderült, kiválóan repülök.
Ötödikig semmi különös nem történt. Egy sikeres meccs után, amit a híres Griffendéllel játszottunk, páran kiszöktünk a Három Seprűbe. Utólag nem tartom jó ötletnek, de akkor természetesnek tűnt, hogy megyek. Minden ilyenben benne voltam. Miután jól berúgtunk, elvadultak a dolgok. Ekkor szereztem a tetoválásom, amit csak a bátyámnak mertem elmondani. Szerencsére sikeresen letettem az RBF-eket, Lucas pedig a RAVASZ-okat. Ő most a Porpicy SC-ben játszik.
És most itt vagyunk. Ez a hatodik évem.

Egyéb tudnivaló:
-Imádom Draco Malfoyt. Egyrészt mert szerintem nagyon jól néz ki, másrészt pedig tisztelem, amiért szembeszállt a szüleivel és elvette Hermione Granger professzort.
-Tudok gitározni, és leghőbb vágyam, hogy egyszer bekerüljek a Walpulgis Lányai együttesbe.
Jellem: Elsősorban szeretek gonoszkodni, persze csak viccből. Szeretem a változatosságot, ezért is váltogatom szinte minden nap a frizurámat. A barátaim szerint kedves vagyok, az ellenségeim szerint kevésbé. Gyorsan tudok alkalmazkodni, barátkozni. Még a Mardekárosok közül is akad barátom. Persze ők nem "igazi" Mardekárosok, csak valamiért nem fogadták be őket.
Rendetlen vagyok, de azért kijövök a szobatársaimmal.

Kinézet: Barna hajjal és barna szemmel lettem megáldva. Sajnos eléggé alacsony vagyok, csupán 165 centi, ezért előszeretettel hordok magassarkút. Imádom az extravagáns ruhákat, kiegészítőket. Kedvenc színem a sárga, amit kifejezek a ruhám színeit illetően is.
Igyekszem a hajamat is a lehető "legfurcsábban" beállítani, amivel a tanáraim idegeire megyek.

A hozzászólást Lulu Water összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Dec. 30, 2011 9:52 pm-kor.
Ajánlott tartalom

Lulu Water Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lulu Water   Lulu Water Empty

Lulu Water
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal