Roxfort

Harry Potterrel foglalkozó szerepjátékos fórum.

HomeKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Roxfort Története
Staff Tagok

Staff Tagok

King's Cross Pályaudvar Staffgif
Kattints Értünk!
FRPG Top Sites - Magyarország
Chat
Kiemelt Oldalak
King's Cross Pályaudvar Z5iV7

free forum

free forum

free forum

A Hónap Női karaktere
King's Cross Pályaudvar Ftlx6t
A Hónap Férfi Karaktere
King's Cross Pályaudvar 3347qiw
A Hónap Játéka
King's Cross Pályaudvar 34xl2x4
A Hónap Szerelmes Párja
King's Cross Pályaudvar Ic7783

Share

King's Cross Pályaudvar

Go down 
SzerzőÜzenet
Perselus Piton
Bájitaltan Tanár/Admin/Mardekár Ház Feje
Perselus Piton

Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 2447

King's Cross Pályaudvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: King's Cross Pályaudvar   King's Cross Pályaudvar EmptyVas. Aug. 14, 2011 10:56 pm

Játék vége.
Játéktér szabad.

Draco Malfoy
Varázsló
Draco Malfoy

Hozzászólások száma : 1582

TémanyitásTárgy: Re: King's Cross Pályaudvar   King's Cross Pályaudvar EmptyHétf. Aug. 30, 2010 1:17 am

.: Könyvmoly :.

Granger próbálkozása már mérhetetlenül piszkálta a csőröm. Még bőven van idő arra, hogy kikészítsem, így nem értem, miért próbál provokálni engem. Bár jelenleg szerintem jobban idegesíti az, hogy itt vagyok, mint az, hogy miket mondok. Tehát, ami azt illeti, elég, ha csak könnyeden viselem a dolgokat előtte. Jelenleg nem fogom megadni neki az örömet, hogy most felhúzzam magam. Minek, ráér, hiszen van előttünk még egy teljes év.
- Nem az én gondom. Én marha jól érzem magam itt, főleg abban a tudatban, hogy egész évben táncolhatok az idegeiden. - Jelentettem ki úgy, mintha ez egy olyan egyértelmű dolog lenne, mint az, hogy ebben az évben készülnöm kellene a Ravaszra. Na, igen ez a következő problémám. Nem szerettem tanulni, de ebben az évben muszáj, ha nem akarok csalódást okozni a családomnak. Eddig sem tanultam sokat, csupán jól fog az agyam, így kevesebbet kell tanulnom, mint másnak. Lefogadom, Granger egész éjszakákat szán olvasásra és tanulással, hogy az anyag beférjen a szürkeállományába. Nekem elég pár óra éjszaka, bár ebbe azért szerepet játszik az a kis dopping bájital, amit tanulás előtt megiszom. A család tipikus mardekáros szokás, szóval a körömben teljesen elfogadott.
- Oh, dehogynem. Lehetsz a titkárnőm! – Nevettem ki Grangert víg kedélyűen. Hihetetlen, hogy azt hiszi, érdekel a szövege, arról, hogy én vagyok-e valakije, vagy sem. Én jóval fölötte állok mindenben, főleg vagyonban. Így hát csak röhögve csóváltam a fejem rajta és olyan arcot vágtam, mint amikor egy reménytelen esetű, szerencsétlent néznék, akit ép most szívattak meg a mardekárosok.
- Pápá, te kis sárvérű könyvmoly! – Köszöntem el hetykén, szinte énekelve. Talán még érzékelte is a hangomban, hogy ezzel arra utaltam, hogy később még látjuk egymást. Számára a következő találkozás borzalmasabb lesz, mint a mostani. Nem voltam elememben, de ezt tudjuk be annak, hogy még csak most kezdődik el minden. Újra a dobozomra pillantottam, azonban hallottam, hogy valami halkan puffant a földön. Egy barna könyvecskét vehettem fel a földről és gúnyosan mosolyogva vettem tudomásul, hogy ez Grangeré. Letettem magam mellé és ezúttal, a kis dobozkát nyitottam ki, amelyben egy jegygyűrű volt. Na ne! Ezt nem hiszem el… muszáj kitalálnom valamit… El KELL HÚZNOM AZ IDŐT! Miközben ezen gondolkoztam, a szél befújt az ablakon, - a mikor megindult a vonat – és kinyitotta Granger könyvét. Bizonyára azért nyílt ki ott, ahol kinyílt, mert azokat az oldalakat nézegették a legtöbbször. Elolvastam a tartalmát azoknak az oldalaknak, és mint amikor egy villanykörtét kapcsolnak fel, eszembe jutott egy ötlet. Miért is ne? Grangernek jobban fog fájni, mint nekem, de megfelelő időhúzás lenne… sőt, tökéletes! Meg fogom zsarolni…

// Nincs mit! //
Vissza az elejére Go down
Hermione Malfoy
Admin/Bűbájtan Tanár/Hollóhát Ház Feje
Hermione Malfoy

Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 5018

TémanyitásTárgy: Re: King's Cross Pályaudvar   King's Cross Pályaudvar EmptyCsüt. Aug. 26, 2010 1:58 am

~Görényke Laughing ~

Tökéletesen tisztában voltam vele, hogy ettől a pillanattól kezdve az utolsó évem minden bizonnyal maga lesz a pokol. Nem elég majd a Ravaszra felkészülni, és felkészíteni Harryéket, de még Malfoyjal is folyamatosan hadakoznom kell majd. Most az egyszer kezdtem kételkedni abban, amit Harry mondott a nyáron, miszerint erős nő vagyok. Bár... kibírtam Bellatrix kínzását, túléltem a háborút, akkor Malfoyjnak sem fogom megengedni, hogy győzzön! Természetesen lesznek olyan pillanataim amikor majd túl sok lesz belőle és lehet kiakadok, de nem a szeme láttára. Erős leszek, talán erősebb mint valaha, és amikor végeztünk az iskolában soha a büdös életben nem látjuk viszont egymást. Leszámítva ha az Aurori pályát választom és én küldöm az Azkabanba. Bár a gyógyítás is érdekel... de azt hiszem az Aurorság még is jobban foglalkoztat, mint a csendben gyógyítás, az túl nyugalmas nekem. Egyébként is a Hollóhátasokból sokkal jobb és feltétlenül nyugodtabb gyógyítok kerülnek ki, mint én. A türelem pedig egy nagy erény, még ha nekem nincs is végtelenségnyi belőle.
- Pedig szerintem nem sokaknak hiányoztál volna. - közöltem nyíltan. Nem volt titok, hogy miután rájöttek hogy Malfoy halálfaló egyáltalán nem lett a szívük csücske. Most már csak az a lényeg, hogy mivel iskola első ne keveredjen párbajba senkivel. Kiváltképpen ne Harryvel vagy akár Ronnal! Mi tagadás szívesen látnám a gyengélkedőn, elvégre ez jó időre kivonná a forgalomból, de a fiúknak nem akarnám, hogy baja essen. A büntetésről ami ezzel járna, pedig már nem is gondolok.
- Te, nekem nem parancsolsz, mert nem vagy senkim sem, ehhez jobb lesz ha mielőbb hozzászoksz! - közöltem vele a tényeket, majd megunva ezt a nagyon értelmes beszélgetést úgy döntöttem inkább megkeresem Ginnyt. Nem tudtam még vele mindent megbeszélni, és az, hogy Malfoy lett a fiúk feje már most teljesen kikészített, pedig még hozzá sem kezdtünk az őrjáratok beosztásához.
- De most már bőven elég volt belőled. Viszlát. - köszöntem betartva az udvariasság formát, mert engem mindig is erre neveltek, és én betartom még akkor is hogyha az alany mindössze egy csúf fehér büdös görény! Amilyen feldúltan távoztam a kupéjából észre sem vettem, hogy a táskámból valami kicsúszott. Ez a valami pedig nem volt más, mint egy kis kemény borítós barna könyvecske.

/Köszike I love you /

Magyar mennydörgő By: Ginny
Majdnem Mrs. Malfoy By: Ginny
A leendő Mrs. Malfoy By: Kanapé mögött bujkáló após
King's Cross Pályaudvar Bi5h08
Draco Malfoy
Varázsló
Draco Malfoy

TémanyitásTárgy: Re: King's Cross Pályaudvar   King's Cross Pályaudvar EmptyCsüt. Aug. 26, 2010 12:48 am

.: Granger :.

- Aha, persze. - Vettem félvállról a szavait, amiket játszi könnyedséggel mondott ki fecsegő hangján. Szerintem Ő maga is tudja, hogy ez fordítva is így lesz, nem kell közölnöm vele. Még az sem izgatott, hogy úgy néz rám, mint aki tömeggyilkosságot készül elkövetni csak a szemeivel. Ezekkel a tekintetekkel gyakran találkoztam és nem lehetett megijeszteni velük. Amit ezek után mondott arról, hogy meg akar-e ismerni, úgy hagyott hidegen, hogy még ásítanom is kellett. Illedelmesen a szám elé tettem a kezem, majd kipislogtam a pillanatnyi homályt a szememből. Azért, nem sok kellett, hogy a nagy ásításban a könnycseppem kicsorduljon, ami végül nem következett be.
Ahogy ültem a kupéban nyugodtan kivettem egy dobozt a táskámból és megnéztem mit rakott bele anyám. A doboz tartalmazott egy pár borítékot és egy még kissebb dobozkát. Felvont szemöldökkel kémleltem, majd mikor Granger hozzámszegezte utolsó kérdését becsuktam. Majd később megnézem, mi van benne abba a kis valamibe...
- Amint látod nem. - Mosolyogtam gúnyosan megrándítva egy pillanatra jobb szemöldököm. Azt viszont felejtse el, hogy el mondom, hogy kerültem vissza.Nem vagyok hülye, tudom, hogy ha elmondom, csak azt vetné a szememre, hogy kerültem ide, az pedig nem hiányzik. Karba tettem a kezem és szemérmetlenül a szemébe fúrtam a kaján tekintetem.
- Kutakodj máshol, Grang-görcs! Mert én nem fogom neked elárulni! Dolgozz meg az infoért, ha tudsz! Most pedig, távozhatsz! - Adtam engedélyt a távozásához legyintve és utalva rá, hogy egy senki a szememben és az is marad, iskola első ide vagy oda. Egy sárvérű nulla, akit örökké semmibe fogok venni, akár hogy küzdhet ellene. Több problémám van, mint neki, hamarabb kellett megérnem, mint Ő és ez nagyban megváltoztatja a dolgok állását.
Hermione Malfoy
Hermione Malfoy

TémanyitásTárgy: Re: King's Cross Pályaudvar   King's Cross Pályaudvar EmptySzer. Aug. 25, 2010 4:35 am

~Malfoy~

Nem, nem... kell lennie valamiféle megoldásnak, hogy elkerülhessük ezt a tömegkarambolt! Ron és Harry teljesen ki fognak akadni, méghozzá jogosan. Ráadásul Ron az előbb átkoz aztán kérdez, kiváltképpen ha Malfoyról van szó. De valahogy megtudom érteni, annyira bicskanyitogató a stílusa. Teljes szívemből megvetettem őt, de nem csupán azért, mert a háborúban Voldemort oldalára állt... részben azért, de leginkább azért, mert hagyta, hogy a családja elnyomja az akaratát... hagyta hogy egyszerű bábként rángassák ide-oda. Inkább játszotta az engedelmes marionett figura szerepét, még akkor is, amikor Harry kimentette őt a lángok közül. Meg volt az esélye rá, hogy átálljon a mi oldalunkra, de nem, helyette Fenrir Greybackhez szaladt... akkor is csak Harrynek köszönhette, hogy túlélte azt az egészet. Gondolataimból mérges szavai rángatta vissza a valóság talajára, s most jutott csak el egy lényeges ötlet az agyamig.
- Igen sajnálatos módon megadatott nekem ez a fene nagy lehetőség. De arról ne is álmodj, hogy megkönnyítem majd a dolgodat. - szögeztem le azonnal tudatosítosítva benne az elhatározásomat: miszerint nem fogom hagyni magam csak úgy megalázni, akármit is akar. Egy lépéssel közelebb léptem hozzá és a tekintetem szinte valóságosan szórta magából a villámokat. Énem egy kis része azt diktálta fogjam vissza magam, a másik azonban azt, hogy pörköljek oda neki.
- És csak hogy tudd eszem ágában sincs téged jobban megismerni, mint amennyire az a munkákból adódóan elkerülhetetlen lenne. - közöltem vele továbbra is szikrázó szemekkel. Amikor azonban egyszerűen csak bevonult a kupéjába, ha lehet még jobban felmérgesített. Nem volt szokásom elmenekülni, és ha nem futamodtam meg Bellatrix kínzásától, akkor egy felfuvalkodott, gyáva Malfoy sem fog meghátrálásra kényszeríteni. Ezen megfontolástól léptem be a kupéjába, majd szegeztem neki a kérdést, amely már egy ideje ott motoszkált bennem.
- Egyébként, meg hogy a francba kerülsz ide? Azt hittem végleg kicsaptak a suliból, ahogy azt megérdemelnéd! - sziszegtem neki mérgesen. Ez volt az a dolog, ami egyszerűnek nem fért a fejembe. Nem csak hogy ezek szerint visszaengedték az iskolába, de még iskola elsőt is csináltak belőle??! Még is hol van itt az igazság?! De lemerném fogadni, hogy ez is valami praktikának köszönhetően alakult így, csak hogy megpróbálhassa pokollá tenni az utolsó évemet. De én nem fogom hagyni neki!

Draco Malfoy
Varázsló
Draco Malfoy

TémanyitásTárgy: Re: King's Cross Pályaudvar   King's Cross Pályaudvar EmptySzer. Aug. 25, 2010 12:15 am

.: Hermione Granger :.

Őszintén reméltem, hogy nem találkozom ismerős arcokkal a vonaton az ellenséges táborból, de tévednem kellett. Azt hittem, azzal hogy a Potter gyerek és a barátja, az a Weasley patkány eltűnt, tényleg be is válik a reményem. Ez a hit azonnal elszállt, amikor Hermione nekem jött és csak mély megvetéssel méregettem a kis sárvérűt. Valami más vetődött az érzelmeim közé, az pedig nem volt más, mint velős csalódottság legalábbis először. Azután végig gondoltam a dolgokat. Egy éven keresztül együtt kell lennem Grangerrel és el kell, viseljem a tudálékosságát és azt, hogy mindenbe beleüti az orrát, mintha nem lenne meg nekem a magam baja. Már pedig igenis meg van! Apámnak a jó múltkorában meg kellett ígérnem, hogy két hét után bemutatom neki a mennyasszonyom. A probléma csak az, hogy egyáltalán nem akarok még házasságot kötni, főleg nem Parkinsonnal. Tudom, hogy aranyvérű és ráadásul vagyonos a családja, de számomra valami hiányzik belőle. A külsejével semmi problémám nincs, de az biztos, hogy nem bírnék hűséges maradni mellette és akkor lőttek a Malfoyok hírnevének. A két hét nem elég, már pedig valahogy muszáj kihúznom az időt. A gondolataimból rögvest kimásztam, amikor Hermione befejezte a jelvényemen való kiakadását.
- Nem lehetetlen, Granger. Úgy tűnik, egy egész éven át élvezhetett a szerény társaságom. – Állapítottam meg a tényt gúnyosan mosolyogva. Nos, igen. Ha valamit nagyon fogok élvezni az idén, az a Grangerrel való szemétkedésem lesz. Sőt, már most illendő lenne megszoknom azt az arcot, amit most vág, hiszen eléggé sűrűn láthatom majd.
- A helyedben nem ítélnék arról, amiről nem tudsz. Nem ismersz engem, de jobb is így! Sokkal élvezetesebb lesz számomra… - Mosolyogtam kajánul, miközben úgy döntöttem, itt vége is a beszélgetésünknek. Nem szánnék rá több időt, így hátat fordítottam neki és átléptem a kupé küszöbét, aztán leültem a helyemre. Granger még mindig ott állt a kupé ajtaja előtt, a háta mögött az ablakkal, ahonnan nem rég a tömeget vizslattam. Szememet forgatta vettem tudomásul, hogy Granger, még nem óhajtja szó nélkül hagyni az eddigi beszélgetésünket.
Hermione Malfoy
Hermione Malfoy

TémanyitásTárgy: Re: King's Cross Pályaudvar   King's Cross Pályaudvar EmptyHétf. Aug. 23, 2010 5:47 am

~Draco Malfoy~

Azzal mindig tisztában voltam, hogy a vonat önmagában sajnálatos módon túl kicsi ahhoz, hogy megússzam ezzel a görénnyel való találkozásokat. Még az is rendben van, hogy minden egyes évben, valahogy megtalál minket a kupéban, de akkor Harry és Ron is ott van, tehát nekem mint iskola első legfeljebb a párbajozásra való hajlamukat kell visszafognom. De most, hogy csak ketten szólalkozunk össze, engem még is ki fog visszafogni?! Nem szabad hagynom, hogy felidegesítsen, bár mivel már a jelenléte is bosszant, ez közel sem lesz annyira egyszerű, mint ahogy azt szeretném. Teljes szívemből megvetem és gyűlölöm őt, az elkövetett tetteiért, elvégre számtalan társunk halála szárad - ha nem is közvetlen -, a kezén. De legalább abban biztos, lehetek, hogy az apja jó ideig élvezni fogja az Azkaban vendégszeretetét, mivel még ha a fiacskájának inába is szált a bátorsága a csata alatt, ő akkor is hű maradt ahhoz a szörnyeteghez, egy szóval megérdemli azt, amit kap.
- Ha lett volna két szemed, kikerültél volna! - közöltem vele tárgyilagosan. Nem óhajtottam megadni neki azt az elégtételt, miszerint felemelem vele szemben a hangomat. Nem, nem leszek dühös akkor sem, elvégre az előttem álló ember csak egy nagy büdös fehér görény! Már éppen szavakba is öntöttem volna a véleményemet, amikor feltűnt, hogy kissé megdöbbent és tekintete a mellkasomat pásztázza... ha most nem jutott volna eszembe, hogy ott a jelvényem, mindenféle kertelés nélkül vertem volna orrba ismét, elvégre joggal hihettem volna, hogy a melleimet bámulja, de én szerencsére ennél okosabb vagyok. Már éppen szemügyre vettem volna hogy vajon beigazolódott-e a gyanúm, de erre nem volt szükség, mivel megadta rá a választ. Azonnal a mellkasára tévedt a tekintetem, ahol ott fityegett az enyémhez hasonló iskola első jelvény.
- Ez... ez... ez teljességgel lehetetlen! Te képtelen vagy az együttműködésre, vagy akár a kompromisszumra! Lehetetlenség veled együttműködni, mert nem vagy képes rá!! - akadtam ki, amikor rájöttem, hogy ezek után együtt kell dolgoznom vele. Be kell osztanunk, a többi prefektust, ki mikor ügyel és magunknak is meg kell csinálni az időbeosztást... ez az év tragédiája.

Draco Malfoy
Varázsló
Draco Malfoy

TémanyitásTárgy: Re: King's Cross Pályaudvar   King's Cross Pályaudvar EmptyHétf. Aug. 23, 2010 4:56 am

.: Hermione Granger :.

Eltűnődve néztem ki az ablakon és a csillagokat bámultam. Nem voltam képes az alvásra, mert a gondolataim nem hagytak. Ott forogtak az emlékeim az elmémben körbe-körbe és duruzsoltak nekem. Azon tűnődtem, hogy lettem a gyávák minta példánya, de inkább próbáltam ejteni a gondolatot. Elővettem egy könyvet és olvasni kezdtem, ami lényegében segített is. Amikor az idő hajnali 5 körül járt, már untam olvasni. Ellenőriztem, hogy mindenem útra készen van és kissebb leltárt készítettem a cuccaim ügyében. Úgy éreztem magam, mint egy kísértet és úgyis festettem. Bár anyám a reggelinél utána kérdezett, nincs-e valami bajom, én csak csóváltam a fejem és azt mondtam, hogy csak keveset aludtam, ami lényegében igaz is volt.
Időben fent voltam reggel a vonaton. A csomagjaim már kupéban voltak gondosan elhelyezve, én pedig úgy döntöttem, még egyszer szemet vetek a tömegre. Kimentem a vonat folyosójára és kinéztem az ablakon. A gondolataim most sem hagytak nyugodni, így hát ideje volt egyet kiválasztani a káoszból. Iskola első vagyok. Nem csak visszakerültem a Roxfortba anyám révén, de iskola első is lettem. Elmosolyodva igyekeztem visszavonulni a kupéba, mikor valaki nekem ütközött. Az első ami szemet szúrt, azok a jellegzetes hullámos, barna fürtök, aztán az eltéveszthetetlen barna szemek.
- Te jöttél nekem. - Mondtam gúnyos mosollyal arcomon, amely azonnal lefagyott, amikor megláttam Grangeren azt a bizonyos jelvényt.
- Ez valami vicc?! - Kezdtem el hülldezni. - Ezt nem hiszem el!
Hermione Malfoy
Hermione Malfoy

TémanyitásTárgy: Re: King's Cross Pályaudvar   King's Cross Pályaudvar EmptyVas. Aug. 08, 2010 11:38 pm

~Draco Malfoy~

Ládámat már fent pihent a vonaton és a szüleimtől is elbúcsúztam, s most figyeltem ahogy távoznak a 9 és 3/4.-ik vágányról, hogy még időben beérjenek a rendelőjükbe. Minden évben ezt csinálták annak ellenére, hogy bőven elég lett volna ha csak az egyikük hoz ki. Mosolyogva csóváltam meg a fejemet. Nehezen szoktam meg, hogy ismételten velem vannak és emlékeznek is rá, hogy van egy lányuk. Azt tudtam, hogy nekem elsőre furcsa lesz újra őket látni meg először miután felébredtem, de látszólag nekik teljesen természetes volt. Mintha az eltelt majdnem egy évet nem is töltöttük volna külön egymástól. Pedig így volt és míg ők biztonságban voltak nekem minden egyes másodperc mondhatni rettegéssel telt, de nem a saját biztonságom miatti aggodalom miatt.
De most nem akartam erre gondolni, így felnéztem a mögöttem álló vonatra amely immár utoljára, hetedik alkalommal visz majd el Roxfortba. Erre a gondolatra, ismételten felvidultam és ennek tudatában szálltam fel és próbáltam meg keresni egy üres kupét, ahova le tudok ülni. Azt sem zavart, hogy eddig senki ismerőssel nem találkoztam, elvégre iskola elsőként egyébként is McGalagonynál lesz majd jelenésem, majd pedig a párommal el kell igazítanunk a többi prefektust. És utána jöhet a rendbontókra való vadászat. Ezen gondolataimat mindössze egy dolog árnyékolta be... még pedig az, hogy ha sejtéseim helyesnek bizonyulnak, akkor a másik iskola első a Mardekár házból kerülhet ki, vagy ha mázlim van akkor a Hollóhátből, elvégre az a ház az iskola esze. Mindazonáltal, sajnos a Mardekár a dominánsabb. Ahogy is elgondolkodtam teljesen elfelejtettem az orrom elé nézni, pedig a folyosó egyébként is szűk volt. Gondolataimból egy ütközés rántott vissza.
- Nézz a lábad elé. - pillantottam mérgesen az előttem álló, nálam jó egy fejjel magasabb mardekáros fiúra, aki nem volt más, mint Draco Malfoy. Már csak ő hiányzott az én boldogságomhoz.

Perselus Piton
Bájitaltan Tanár/Admin/Mardekár Ház Feje
Perselus Piton

Hozzászólások száma : 2447

TémanyitásTárgy: King's Cross Pályaudvar   King's Cross Pályaudvar EmptyVas. Júl. 04, 2010 6:22 am

...
King's Cross Pályaudvar Tm5n3uq4zideuc7ertde

King's Cross Pályaudvar Rapag2

Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: King's Cross Pályaudvar   King's Cross Pályaudvar Empty

King's Cross Pályaudvar
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal