Roxfort

Harry Potterrel foglalkozó szerepjátékos fórum.

HomeKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Roxfort Története
Staff Tagok

Staff Tagok

Loachlan Weasley Staffgif
Kattints Értünk!
FRPG Top Sites - Magyarország
Chat
Kiemelt Oldalak
Loachlan Weasley Z5iV7

free forum

free forum

free forum

A Hónap Női karaktere
Loachlan Weasley Ftlx6t
A Hónap Férfi Karaktere
Loachlan Weasley 3347qiw
A Hónap Játéka
Loachlan Weasley 34xl2x4
A Hónap Szerelmes Párja
Loachlan Weasley Ic7783

Share

Loachlan Weasley

Go down 
SzerzőÜzenet
Hermione Malfoy
Admin/Bűbájtan Tanár/Hollóhát Ház Feje
Hermione Malfoy

Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 5018

Loachlan Weasley Empty
TémanyitásTárgy: Re: Loachlan Weasley   Loachlan Weasley EmptyKedd Ápr. 03, 2012 8:33 pm

Kedves Loachlan Weasley!

Elolvastam az előtörténetedet, és szeretném felhívni a figyelmedet néhány hibára, ami miatt nem tudlak elfogadni. Az első ilyen, hogy a családtagoknál, fel kell sorolnod az összes Weasleyt, mivel ők is a családod tagjai apai ágról. Továbbá a könyvek szerint eddig minden Weasley a Griffendélbe járt, így kérlek ezt ne változtasd meg Hugrabugra.
A különleges képesség részt pedig kérlek töröld ki, mivel ez csak a Vámpíroknak és vérfarkasoknak van fent tartva, nem pedig boszorkányok/varázslók számára. A jellemnél pedig nem felsorolást kértünk, hanem szép kerek egész mondatokban írd le, milyen is a karaktered viselkedése.
Az avatarképed pedig nem megfelelő méretű! 150 pixel széles és 300 pixel magasnak kell lennie. Ha esetleg nem tudsz méretezni, PMben küld el az avaraképen szereplő híresség nevét és vágok neked képet. Ezen felül az előtörténetben kért 400 széles 200 magas kép is hiányzik.
Azt sem bánnám továbbá, ha egy kicsit kibővítenéd az előtörténetedet, mert egy kicsit kevésnek éreztem.
Ha megvagy a javításokkal kérlek illeszd be ide újra az előtörténetedet!

Hermione Malfoy

Magyar mennydörgő By: Ginny
Majdnem Mrs. Malfoy By: Ginny
A leendő Mrs. Malfoy By: Kanapé mögött bujkáló após
Loachlan Weasley Bi5h08
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Loachlan Weasley Empty
TémanyitásTárgy: Loachlan Weasley   Loachlan Weasley EmptyPént. Márc. 30, 2012 11:19 pm

400x200-as kép karakteredről

Név: Loachlan Weasley
Becenév: Loa
Kor: 11 év
Rangod: diák
Nem: Férfi
Származás: Félvér
Születési idő: 1987 december 10
Születési hely: Nagy Britannia ; Manchester

Család:
Anya: Jane Katy Holms Weasley ; negyvenkettő éves ; háziasszony (Félállásban egy varázslapba ír történeteket, recepteket és mindenféle női dolgot unatkozó háziasszonyoknak.)
Apa: Tim Weasley ; negyvenhárom éves ; Mágiaügyi Minisztérium (mint a varázsboltok és üzletek ellenőrzési osztályának vezetője. )
Testvérek: Billy Weasley kilenc éves ; Mary Weasley 5 éves
Egyéb családtag: neve(k)/kor(uk)/foglalkozás(uk)
Háziállat: Chosuga nevű hóbagoly

Személyes tárgya: Egy mugli óra, ami édesanyám apjáé volt.

Pálcád: Tizenhárom és fél hüvelykes tiszafa pálca magyal és főixtoll maggal.
Iskolai házad: Griffendél
Évfolyamod: elsős évfolyam

Előtörténet:

Loachlan Weasley az a fiú, aki ha nem lenne ennyire könyvmoly akkor talán sokkal talpraesettebben mozogna a világban. Sajnos egyedül érzi magát, túl nagy felelősségnek érzi, hogy a báty szerepében tündököljön otthon. Szorosan betartja a szokásokat és a szabályokat amit szülei elvárnak tőle. Nagyon örül, hogy végre kiléphet otthonról és a Roxfortban tanulhat, Ott ahol egykor nagy dolgok történtek.
Nagyon várja a kalandokat és az új barátokat, akik olyanok mint Ő. Néha megmakacsolja magát és lázong, de megfontolt, néha forróvérű de nehéz kihozni a sodrából úgy, hogy azt más is észrevegye. Nem szereti a képmutató alakokat maga körül látni. Őszinte, szókimondó fiú. Néha túl gyorsan is eljár a szája. De az esze annál jobban vág!
Szereti a szépfiút is megmutatni magából a lányok előtt. Talán túl jóképű.
Olykor elszalad vele a ló. Sosem hátrált még meg semmilyen kihívástól, semmitől sem fél (csak egy dologtól, de az szinte semmi, nem igaz?).
De a muglik világában mégsem olyan bátor. Talán azért mert nem érti Őket igazán. Furcsa dolgaik vannak.

Édesanyja a Jane Katy Holms néven látta meg a napvilágot. Szülei muglik voltak, de évekkel ezelőtt velük is végeztek a halálfalók, amikor Katy-vel épp vásárolni mentek az Abszol útra. Édesanyja azóta a muglik életformájával felhagyott, hisz a mi világunkban mindent jobban meg lehet oldani ahogy mondja. Édesanyámtól örököltem a pókfóbiámat is többek között. Emiatt hetente rendet rakok a szobámban, mindig tisztaság van mindenütt. A falon a kedvenc kviddics csapatom poszterei és híres varázslók bekeretezett képei lógnak.
Ők a példaképeim édesapám után. Aki ugyan nem híres varázsló, de sok mindenhez ért.
Különleges képességeim is vannak, amire édesanyám büszke, a jövőbe látok, igaz nem túl messzire, nem is annyira jövőbe látás, mint inkább megérzések, arról mi történhet. Sajnos elég homályosan látom, nem tiszta minden részlet (édesanyám szerint ez fejlődni fog a varázslatos Roxfort világában).
A megérzéseimet, amit ezáltal kapok jól tudom használni.

Miután a Roxfort expresshez kivittek a szüleim, csak annyit mondtak, büszkék rám, amiért ilyen nagy fiuk van. Apám szerint képességeim megvannak ahhoz, hogy jó eredményekkel zárjam az első évet, s ne keljen félnem a tantárgyaktól. Mint elmondta mindegy melyik házba osztanak be, mert büszkék lesznek rám. Ő Hugrabuggos volt, anya meg Griffendéles. Így a vonatút alkalmával csak az járt az eszemben vajon hova kerülhetek. Egy Weasley aki Hugrabuggos volt? A családban ilyenről még nem hallottam.

A Teszlek Süveg mikor a fejemre került nem sokáig gondolkozott..., pedig sok minden igaz volt rám, amit hallottam a verséből -legalább is én úgy hittem-, amit nekünk mondott.

Hugrabugnak nyájas népe békés, igazságos. Oda mész, ha türelmes vagy S jámbor, -ez világos (ezek a sorok igazak apámra, s így kicsit rám is. Csak nem egy újabb Weasley kerül ebbe a házba?)

A bölcs öreg Hollóhátban Éles elmék várnak. Kinek a tanulás kaland, Oda azok járnak. (na puff, én is szeretek tanulni, vajon a családunkból került-e bárki is ebbe a házba? Sajnos nem ismertem annyira mélyen a családfánkat.)

Hogyha agyafúrt és ravasz vagy, ne is tekints másra: A Mardekár való neked. Ott lelhetsz sok társra. (na ne...agyafúrt és ravasz. Ezt még nem igazán hallottam magamról eddig. Pedig eszem az van, és szeretek apróbb csínyeket is elkövetni...)

Ha vakmerő vagy és hősi lelkű, Házad a Griffendél. Oda csak az kerül ki semmitől sem fél. (na ez vagyok én, vagy mégsem?)

Szóval a süveg rögtön döntött:
"Na nézd csak, te nem is vörös vagy! Weasley!........mi más lehet, mint a nagyra becsült Griffendél!

Ennek nagyon örültem. Szépen elindultam a Griffendél asztala felé, ahol volt pár közeli és távoli rokonom.

Jellem:

-betartja a szokásokat és a szabályokat, de már várja a kalandokat
-Őszinte, szókimondó
-megfontolt
-Alapjába véve barátságos vagyok és hűséges barát
-nyitott és mindenre érdeklődő

Kinézet:

Elég magas vagyok a 165 centiméteremmel és tizenegy éves korom ellenére idősebbnek is nézek ki pár évvel. 50 kilós lehetek. Sajnos elütök a többi Weasley-től, a fekete hajammal, amit anyámtól örököltem, ezért Ron bácsikámtól sokszor kapok is hideget-meleget, hogy nem vagyok igazi Weasley, ez abból is látszik szerinte, hogy szép egyenes hajam van. Kék szemem apámtól örököltem. A szemeimre büszke vagyok, szép zöldes szürkés, ez a lányoknak is bejön.
Ruházatom általában tornacipő, farmer, és egy szál jó minőségű a nyaknál nyitott poló. Kedvenc szinem a kék és a zöld. Van egy nyakláncom, amit anyámtól kaptam, és egy mugli órám, amit a nagypapa viselt még. Valami ocskaság lehet, de anyám nagyon félti, Rolex a neve. Bevásároltam mindent a Roxforti időszakomra. Apától kaptam egy tűzvillám 1998-ast, amit elhozhattam magammal, ezt apa rendezte el, talán kiddicsezhetek is majd vele. Nagyon szeretek repülni. Ez a másik képességem, amit már korán felfedeztem magamon. Sok talárt kaptam amit Roxfortban talán nem néznek majd jó szemmel, hiszen a szokásos fekete talások mellé vetettem kéket és zöldet is. Téli köppenyeket is kaptam újakat, a Roxmorti kirándulásra és a szabadba járkáláshoz.

Hermione Malfoy
Admin/Bűbájtan Tanár/Hollóhát Ház Feje
Hermione Malfoy

Hozzászólások száma : 5018

Loachlan Weasley Empty
TémanyitásTárgy: Re: Loachlan Weasley   Loachlan Weasley EmptyCsüt. Márc. 29, 2012 8:01 am

Kedves Loachlan Weasley!

Az előtörténet mintához betett előtörténeted ismételten törlésre került! Ennek oka, hogy nem oda kell betenni, ahogy az előttem már Charlie is említette.

Hermione Malfoy

Magyar mennydörgő By: Ginny
Majdnem Mrs. Malfoy By: Ginny
A leendő Mrs. Malfoy By: Kanapé mögött bujkáló após
Loachlan Weasley Bi5h08
Charlie Weasley
Legendás Lények Gondozása tanár
Charlie Weasley

Hozzászólások száma : 196

Loachlan Weasley Empty
TémanyitásTárgy: Re: Loachlan Weasley   Loachlan Weasley EmptyCsüt. Márc. 29, 2012 3:20 am

Kedves LW!

Először is, ott kezdeném, hogy rossz helyre írtad az egész szöveget!
Másodszor, kérlek ragaszkodj ahhoz az Előtörténet mintához, amit a Griffendélnél láttál. Azt kell ide bemásolnod, és kitöltened, kérlek javítsd, amint tudod. Annak, hogy Weasleyékkel (az eredeti HP-ből) milyen kapcsolatban állsz, nem a kinézetednél a helye, hanem a családnál tessék felsorolni. Ezeken felül, hiányzik az elejéről a 400x200-as kép a karakteredről, és kérlek, avatárképet is válassz gyorsan. Az itt felsoroltakat kérlek, javítsd, csak akkor tudunk elfogadni...

Üdvözlettel; Charlie Weasley, Speciális Moderátor

Legendás Lények Gondozása tanár
Charlie Weasley

Hozzászólások száma : 196

Loachlan Weasley Empty
TémanyitásTárgy: Loachlan Weasley   Loachlan Weasley EmptyCsüt. Márc. 29, 2012 3:12 am

Karaktered neve.: Loachlan Weasley
Karaktered beceneve.: Loa,
Születési helye, ideje.: Nagy Britannia ; Manchester – 2011. December 10.
Kor.: Tizenegy év
Nem.: Férfi
Vér.: Félvér
Ház: Griffendél
Pálcád: Tizenhárom és fél hüvelykes tiszafa pálca magyal és főixtoll maggal.
Iskolai házad: Griffendél
Foglalkozás.: Tanuló

Apa.: Tim Weasley ; negyvenhárom éves ; Mágiaügyi Minisztérium
Anya.: Jane Katy Holms Weasley ; negyvenkettő éves ; háziasszony
Testvérek.: Billy Weasley kilenc éves ; Mary Weasley 5 éves
Háziállat(ok).: Chosuga nevű hóbagoly
Társadalmi helyzet / Anyagi háttér.: Középosztály

Hobbim:

Amiket szeretek

zenehallgatás (Mardia lököttei)
Kviddics
olvasás ( anyám azt mondta mindig, ez a gyerek még professzor lesz)

Magamról:

Loachlan Weasley az a fiú, aki ha nem lenne ennyire könyvmoly akkor talán sokkal talpraesettebben mozogna a világban. Sajnos egyedül érzi magát, túl nagy felelősségnek érzi, hogy a báty szerepében tündököljön otthon. Szorosan betartja a szokásokat és a szabályokat amit szülei elvárnak tőle. Nagyon örül, hogy végre kiléphet otthonról és a Roxfortban tanulhat, Ott ahol egykor nagy dolgok történtek.
Nagyon várja a kalandokat és az új barátokat, akik olyanok mint Ő. Néha megmakacsolja magát és lázong, de megfontolt, néha forróvérű de nehéz kihozni a sodrából úgy, hogy azt más is észrevegye. Nem szereti a képmutató alakokat maga körül látni. Őszinte, szókimondó fiú. Néha túl gyorsan is eljár a szája. De az esze annál jobban vág!
Szereti a szépfiút is megmutatni magából a lányok előtt. Talán túl jóképű.
Olykor elszalad vele a ló. Sosem hátrált még meg semmilyen kihívástól, semmitől sem fél (csak egy dologtól, de az szinte semmi, nem igaz?).
De a muglik világában mégsem olyan bátor. Talán azért mert nem érti Őket igazán. Furcsa dolgaik vannak.

Édesanyja a Jane Katy Holms néven látta meg a napvilágot. Szülei muglik voltak, de évekkel ezelőtt velük is végeztek a halálfalók, amikor Katy-vel épp vásárolni mentek az Abszol útra. Édesanyja azóta a muglik életformájával felhagyott, hisz a mi világunkban mindent jobban meg lehet oldani ahogy mondja. Édesanyámtól örököltem a pókfóbiámat is többek között. Emiatt hetente rendet rakok a szobámban, mindig tisztaság van mindenütt. A falon a kedvenc kviddics csapatom poszterei és híres varázslók bekeretezett képei lógnak.
Ők a példaképeim édesapám után. Aki ugyan nem híres varázsló, de sok mindenhez ért.
Különleges képességeim is vannak, amire édesanyám büszke, a jövőbe látok, igaz nem túl messzire, nem is annyira jövőbe látás, mint inkább megérzések, arról mi történhet. Sajnos elég homályosan látom, nem tiszta minden részlet (édesanyám szerint ez fejlődni fog a varázslatos Roxfort világában).
A megérzéseimet, amit ezáltal kapok jól tudom használni.

Miután a Roxfort expresshez kivittek a szüleim, csak annyit mondtak, büszkék rám, amiért ilyen nagy fiuk van. Apám szerint képességeim megvannak ahhoz, hogy jó eredményekkel zárjam az első évet, s ne keljen félnem a tantárgyaktól. Mint elmondta mindegy melyik házba osztanak be, mert büszkék lesznek rám. Ő Hugrabuggos volt, anya meg Griffendéles. Így a vonatút alkalmával csak az járt az eszemben vajon hova kerülhetek. Egy Weasley aki Hugrabuggos volt? A családban ilyenről még nem hallottam.

A Teszlek Süveg mikor a fejemre került nem sokáig gondolkozott..., pedig sok minden igaz volt rám, amit hallottam a verséből -legalább is én úgy hittem-, amit nekünk mondott.

Hugrabugnak nyájas népe békés, igazságos. Oda mész, ha türelmes vagy S jámbor, -ez világos (ezek a sorok igazak apámra, s így kicsit rám is. Csak nem egy újabb Weasley kerül ebbe a házba?)

A bölcs öreg Hollóhátban Éles elmék várnak. Kinek a tanulás kaland, Oda azok járnak. (na puff, én is szeretek tanulni, vajon a családunkból került-e bárki is ebbe a házba? Sajnos nem ismertem annyira mélyen a családfánkat.)

Hogyha agyafúrt és ravasz vagy, ne is tekints másra: A Mardekár való neked. Ott lelhetsz sok társra. (na ne...agyafúrt és ravasz. Ezt még nem igazán hallottam magamról eddig. Pedig eszem az van, és szeretek apróbb csínyeket is elkövetni...)

Ha vakmerő vagy és hősi lelkű, Házad a Griffendél. Oda csak az kerül ki semmitől sem fél. (na ez vagyok én, vagy mégsem?)

Szóval a süveg rögtön döntött:
"Na nézd csak, te nem is vörös vagy! Weasley!........mi más lehet, mint a nagyra becsült Griffendél!

Ennek nagyon örültem. Szépen elindultam a Griffendél asztala felé, ahol volt pár közeli és távoli rokonom.

Kinézetem:

Elég magas vagyok a 165 centiméteremmel és tizenegy éves korom ellenére idősebbnek is nézek ki pár évvel. 50 kilós lehetek. Sajnos elütök a többi Weasley-től, a fekete hajammal, amit anyámtól örököltem, ezért Ron bácsikámtól sokszor kapok is hideget-meleget, hogy nem vagyok igazi Weasley, ez abból is látszik szerinte, hogy szép egyenes hajam van. Kék szemem apámtól örököltem. Az orromat pedig nagyapámtól John Weasley-től, aki Artur Weasley testvére. A szemeimre büszke vagyok, szép zöldes szürkés, ez a lányoknak is bejön.
Ruházatom általában tornacipő, farmer, és egy szál jó minőségű a nyaknál nyitott poló. Kedvenc szinem a kék és a zöld. Van egy nyakláncom, amit anyámtól kaptam, és egy mugli órám, amit a nagypapa viselt még. Valami ocskaság lehet, de anyám nagyon félti, Rolex a neve. Bevásároltam mindent a Roxforti időszakomra. Apától kaptam egy tűzvillám 2021-est, amit elhozhattam magammal, ezt apa rendezte el, talán kiddicsezhetek is majd vele. Nagyon szeretek repülni. Ez a másik képességem, amit már korán felfedeztem magamon. Sok talárt kaptam amit Roxfortban talán nem néznek majd jó szemmel, hiszen a szokásos fekete talások mellé vetettem kéket és zöldet is. Téli köppenyeket is kaptam újakat, a Roxmorti kirándulásra és a szabadba járkáláshoz.

Loachlan Weasley Empty
TémanyitásTárgy: Re: Loachlan Weasley   Loachlan Weasley Empty

Loachlan Weasley
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal