Roxfort

Harry Potterrel foglalkozó szerepjátékos fórum.

HomeKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Roxfort Története
Staff Tagok

Staff Tagok

Donna Preston Staffgif
Kattints Értünk!
FRPG Top Sites - Magyarország
Chat
Kiemelt Oldalak
Donna Preston Z5iV7

free forum

free forum

free forum

A Hónap Női karaktere
Donna Preston Ftlx6t
A Hónap Férfi Karaktere
Donna Preston 3347qiw
A Hónap Játéka
Donna Preston 34xl2x4
A Hónap Szerelmes Párja
Donna Preston Ic7783

Share

Donna Preston

Go down 
SzerzőÜzenet
Daphne Klayvood
Halálfaló/Admin
Daphne Klayvood

Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 48

Donna Preston Empty
TémanyitásTárgy: Re: Donna Preston   Donna Preston EmptyKedd Május 08, 2012 11:40 pm

Kedves Donna!
Az előtörténeted sajna nem jó.
Először: légyszives használd azt a mintát amit használni kell.
Másodszor: a kinézet nem elég, mert ebből a két sorból szinte semmi nem derül ki. Bővíteni úgy tudnád, hogy leírod milyen magas, milyen alkatú, a hajáról még azt, hogy hogyan szokta hordani, elmondhatod általában milyen ruhákat szokott hordani, a sminkel kapcsolatban is lehet egy kis említést tenni és még ilyenekről kéne beszélni ott.
Harmadszor: a jellemben ne azt írd, hogy milyennek tartod magad, hanem azt, hogy milyen vagy. Azt kicsit bővebben kellene. Itt nem segíteni, hogy konkrétan mivel lehetne, de mondjuk megnézhetnéd más már elfogadott előtörténetében ezt a részt.
Negyedszer: az előtörténetedet szerintem olvasd á még párszor, és gondold meg jól, hogy biztos ezt akarod-e. Ami nekem a legjobban nem stimmel az a halálfalóság. Az sajna nem indok amit te írtál. Bele kell gondolni, hogy a való életben kb. hogyan lenne. Most jól gondolt meg azt, hogy azért lenne halálfaló a karaktered, mert az igazgató nem akart rózsaszín köpenyt bevezetni?
Negyedszer: a kép amit beraktál nincs rendesen berakva. Légyszives rakd be rendesen, mert így nem jó.
Légyszives gondold meg a dolgot és javítsd az előtörténeted. Addig is az előtörténeted ELUTASÍTVA.
És külön az előtörténetedtől: a képed mérete sem jó, légyszives méretezd át 150x300-ra.

Vissza az elejére Go down
http://angeldemon.hungarianforum.com
Vendég
Vendég

Donna Preston Empty
TémanyitásTárgy: Donna Preston   Donna Preston EmptyVas. Ápr. 29, 2012 4:04 am

Donna Preston Sarahmichellegellar019

Név: Donna Kathleen Preston-Umbridge
Becenév: Donna, Done, esetleg Kathy (nem szeretem)
Kor: 19
Rangod: Diák, halálfaló
Nem: Nő
Származás: Félvér
Születési idő: 1979 május 6.
Születési hely: Anglia, Plymouth

Család:
Anya: Jennifer Formosa-Preston/40/a Bolgár Vélaszövetség elnöke/véla
Apa: IV. Gellert Grindelwald/44/azkabani rab (gyilkosság miatt ül)/
Testvérek: nincs
Egyéb családtag: Dolores Jane Umbridge/48/jelenleg azkabani rab (keresztanya)
Háziállat: Salemina, egy fekete macska

Érdekesség: A nevemet a nagyapám után kaptam, ő volt Preston. Mivel késöbb a keresztanyám nevelt, azért lettem Umbridge is.
Személyes tárgya: Anyám horcruxa, egy ezüstfülbevaló

Pálcád: 12 hüvelyk, akácia, vélahaj (az anyám haja)
Iskolai házad: Eredetileg Beuxbatonos voltam, hatodiktól Mardekár
Évfolyamod: 7.

Előtörténet: Egyéves voltam, amikor apámat elszállították az azkabanba egy gyilkosság elkövetéséért. A dadámat ölte meg, mert nem vigyázott rám rendesen. Anyámat azután a Minisztérium száműztette Bulgáriába, hogy csatlakozzon az ottani vélaszövetséghez. Ő mindössze karácsonykor szokott lapokat küldeni, és megírni, hogy mi van vele. Az utolsó adat, amit tudok róla az, hogy a vélaszövetség elnőke lett. Így keresztanyámhoz, Dolores Umbridge-hez kerültem, aki a Beuxbatonsba járatott. Ott átgázoltam mindenkin, akin csak lehetett, híveket gyűjtöttem, akikkel szolgamód bántam, de máig sem bántam meg. Miután egyszer használtam a Cruciatus-átkot, az igazgató elküldött, így keresztanyám fintorogva ugyan, de beíratott a Roxfortba, ahonnan nem rég rúgták ki. Dumbledore fel is vett, egy külön kis ceremónia keretében szereztem 8 RBF-et, és a Mardekár házba osztottak be. Egy éven keresztül kampányoltam a rózsaszín talár kötelező viseléséért, de Dumbledore nem fogadta el az ötletem, így bosszúból beálltam Voldemort seregébe. Azt hiszem, hogy megkedvelt. Aztán Dumbledore meghalt, majd szerelmem, aki sajnos nem viszonozza az érzéseimet, lett az igazgató. Ám a rózsaszín talárt még mindig nem vezették be. Később jött a roxforti csata, és a nagyuram meghalt. Mindenkinek azt mondtam, hogy végig Imperius alatt álltam, és kivágott felsőben elhitték. Nem sokkal a csata után keresztanyámat elhurcolták az Azkabanba. Én meg visszajöttem befejezni a hetedik évemet. Szerintem le tudom tenni a RAVASZ-t bűbájtanból, átváltoztatástanból, SVK-ból, és jóslástanból.

Jellem: Kissé gonosznak tartom magam, ugyanakkor magabiztosnak, és szerénytelennek.

Kinézet: Szerencsére külsőre úgy nézek ki, mint egy véla. Gyönyörű vagyok, selymes szőke hajam van, és kékeszöld szemem.
Vissza az elejére Go down

Donna Preston
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal