Roxfort

Harry Potterrel foglalkozó szerepjátékos fórum.

HomeKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Roxfort Története
Staff Tagok

Staff Tagok

Ben Shan - KÉSZ! Staffgif
Kattints Értünk!
FRPG Top Sites - Magyarország
Chat
Kiemelt Oldalak
Ben Shan - KÉSZ! Z5iV7

free forum

free forum

free forum

A Hónap Női karaktere
Ben Shan - KÉSZ! Ftlx6t
A Hónap Férfi Karaktere
Ben Shan - KÉSZ! 3347qiw
A Hónap Játéka
Ben Shan - KÉSZ! 34xl2x4
A Hónap Szerelmes Párja
Ben Shan - KÉSZ! Ic7783

Share

Ben Shan - KÉSZ!

Go down 
SzerzőÜzenet
Fred Weasley
Varázsló/Admin
Fred Weasley

Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 184

Ben Shan - KÉSZ! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ben Shan - KÉSZ!   Ben Shan - KÉSZ! EmptyPént. Jún. 22, 2012 7:34 am

Helló Ben!

Köszöntelek az oldalon, és bejelentem, hogy elfogadlak!

Jó játékot!

Ben Shan
6. Évfolyamos diák
Ben Shan

Hozzászólások száma : 9

Ben Shan - KÉSZ! Empty
TémanyitásTárgy: Ben Shan - KÉSZ!   Ben Shan - KÉSZ! EmptyHétf. Május 21, 2012 2:38 am

Ben Shan - KÉSZ! 600full-samuel-larsen_large

Név: Benjamin Shan
Becenév: Ben, Raszta
Kor: 16
Rangod: Diák
Nem: Férfi
Származás: Aranyvérű+Varázsló
Születési idő: 1983.04. 01.
Születési hely: Románia, Bukarest

Család:
Anya: Petra Shan/40/gyógyító
Apa: Daniel Shan/41/visszavonult kviddics-játékos
Testvérek: nincs
Egyéb családtag: olyan nincs, akivel tartanánk a kapcsolatot
Háziállat: nincs

Érdekesség: A raszta hajam. A varázsvilágban nem csinálnak, tehát értelemszerűen alig van pár embernek.
Személyes tárgya: Egy pengető, amit a Faith No More-tól szereztem.

Pálcád: Sárkányszívizomhúr, cédrus, 12 hüvelyk
Iskolai házad: Hugrabug
Évfolyamod: 6.

Előtörténet: Mivel mindenki a születésével kezdi, én nem fogom. Haha.
Kezdjük talán a családommal. Anyukám magyar származású (a szülei magyarok voltak), de Romániában nevelkedett. Az apám viszont Londonból származik. Állítólag egy banketten ismerkedtek meg, ahol összegyűlt a varázslótársadalom színe, java... bla bla bla. Pár év után összeházasodtak, és megszülettem én! * a fenébe, mégis a születésemmel kezdtem...*
A gyerekkorom olyan volt, mint egy átlagos gyereké. Attól eltekintve, hogy én varázsoltam is. A szüleim nem azok a hű, de aranyvérűek, így van és volt is pár mugli barátom. Olyan 10 évesen lettem raszta, az egyik mugli-haverom tesója csinálta. Persze a szüleim először kiakadtak, aztán beletörődtek, hogy nekem ez tetszik.
11 éves koromban átköltöztünk Londonba, ahol egy olyan különleges barátra tettem szert, akivel tökéletesen megértjük egymást. Igaz, hogy idősebb nálam, de olyan, mintha a testvérem lenne. Ő Stephen Gold. Szinte mindent megosztottunk és most is megosztunk egymással. Ameddig ő is az iskolában volt, szinte mindent együtt csináltunk. Bulik, csajok, pia... Aztán mikor "otthagyott", kicsit egyedül éreztem magam. Végül találtam más barátokat, de ők nem voltak Steph... Ami jó hír vele kapcsolatban, hogy idén átvette a Három Seprű vezetését, így újra kezdhettük az éjszakai - és néha nappali - életet!
Más különleges dolog nem történt velem. Ahogy nőttem, lassan beúszott az életembe a bulizás, csajozás. És mint 14 évesen kiderült, a pasizás is. Igen, biszexuális vagyok és nem is tagadom. Felvállalom magam olyannak, amilyen vagyok. Igaz, a nők közelebb állnak hozzám, de néha kiütköznek rajtam ezek a "hajlamaim". Nos, a szüleim? Ők, ha Black-félék lennének, kitagadtak volna, de mivel nem azok, így idővel elfogadták... A hangsúly az "idővel"-en van. Egy ideig totál ki voltak akadva, jobban, minta a rasztámnál. Steph kérdés nélkül elfogadott olyannak, amilyen vagyok, a roxfortosok pedig nem izgatják magukat miatta.
Tavaly letettem az RBF-eket, viszonylag jó eredménnyel.Hogy idén mi vár rám, még nem tudom. Ami biztos: totál király lesz!
Ja, és csak úgy mellékesen: gitározok.

Jellem: Fúú, hát hogy is jellemezhetném magam? Igazából attól függ, hogy kivel vagyok és milyen a hangulatom. Van, hogy "feltör bennem az aranyvérűség". A legjobb barátaim tudják, hogy kedves vagyok, de társaságban, idegenek között felhúzok egy falat. A közeli barátok kedvesnek, megértőnek, 'védelmezőnek', viccesnek, az ellenségeim és ismeretlenek talán gőgösnek tartanak.

Kinézet: Közepesen magas vagyok - ilyen kifejezés létezik? -, olyan 175 centi körül. Barna, a hátam közepéig érő raszta hajam van, amit néhányan elég furának, mások viccesnek, megint mások undorítónak tartanak - a legutóbbit nem túlzottan értem.... A szemem néha barna, néha kék. A szemöldököm is barna!! *vigyorog* Elég izmos vagyok, terelő alkat, de csak otthon kviddicsezem.

A hozzászólást Ben Shan összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Júl. 02, 2012 9:42 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

Ben Shan - KÉSZ!
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal