Roxfort

Harry Potterrel foglalkozó szerepjátékos fórum.

HomeKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Roxfort Története
Staff Tagok

Staff Tagok

Sarah G. Tensi Staffgif
Kattints Értünk!
FRPG Top Sites - Magyarország
Chat
Kiemelt Oldalak
Sarah G. Tensi Z5iV7

free forum

free forum

free forum

A Hónap Női karaktere
Sarah G. Tensi Ftlx6t
A Hónap Férfi Karaktere
Sarah G. Tensi 3347qiw
A Hónap Játéka
Sarah G. Tensi 34xl2x4
A Hónap Szerelmes Párja
Sarah G. Tensi Ic7783

Share

Sarah G. Tensi

Go down 
SzerzőÜzenet
Sarah G. Tenshi
5. Évfolyamos diák
Sarah G. Tenshi

Hozzászólások száma : 4

Sarah G. Tensi Empty
TémanyitásTárgy: Sarah G. Tensi   Sarah G. Tensi EmptySzomb. Jún. 02, 2012 11:43 am

Sarah G. Tensi Szerk

Név: Sarah G. Tenshi
Becenév: Sarah, Gabi
Kor: 16
Rangod: Diák
Nem:
Származás: Félvér Boszorkány
Születési idő: 1982.08.08.
Születési hely: Japán, Hokkaido

Család:
Anya: Bella Jork,38,mugli újságíró
Apa: Gabriel Tensi,40,teljes állású halálfaló
Testvérek: nincs
Egyéb családtag: Adam Jork,30,színész-nagybáty
Háziállat: Egy Bombycilla garrulous Seidenschwanz, ami a csonttollú madarak fajának egy alágába tartozik.

Érdekesség: A nevem jelentése baromira giccses. Komolyan! Hallottál már, olyan névről, ami azt jelenti, hogy Isten hercegnő angyal szolgája? Ugye? És még nem is helyes sorrendben mondtam...
Személyes tárgya: Egy bőr nyaklánc, ami úgy néz ki, mintha éppen készülnék felakasztani magam egy túlságosan vékony, fonott kötéllel.

Pálcád: 9 és fél hüvelykes mogyoró pálca, bonyolult csipke minta díszíti, a magja pedig véla hajszál. Szeszélyes, pont, mint én.
Iskolai házad: Hollóhát
Évfolyamod: Ötödik évfolyam.

Előtörténet: Annak ellenére, hogy egy Ázsiai országban születtem nagyon szabad neveltetést kaptam. Ez betudható akár annak, hogy apa csak félig japán, vagy hogy születésem után elköltöztünk. Esetleg az is lehet az ok, hogy világéletemben anyámmal éltem. Lehet... Na, akkor színpadra fel! Születésem előtt és magától értetődően az után is rengeteget veszekedtek a szüleim. A köztük lévő lángoló gyűlöletet pedig a nagy szüleim szíves örömest táplálták. Hiszen melyik nagyszülőnek tetszene, ha az unokája szülei nem lennének összeházasodva, sőt még a drága majdnem menye fel sem akarja venni édes kisfia nevét? Bár lehet, hogy a baj akkor kezdődött, mikor az addig tökéletesnek hitt gyermekük haza állított egy mugli fruskával. Szerencsére anyám egy hét után rájött, hogy neki nincs szüksége más becsmérléseire és elköltözött velem Franciaországba. Au revior, Mamie! Franciában nevelkedtem és mivel nevelésem túlon túl nehéz feladatnak tűnt anyucimnak, így segítségét kérte a nagybátyámnak, aki nem éppen jó az ilyen témába. Sőt, egyenesen hátráltatta anyám. Persze utána az én kis vajszívű mamikámnak nem fűlött a foga ahhoz, hogy kidobja. Nekem se ment volna. A franciáknak egyik nagyon rossz oldala, véleményem szerint a túlzott nyíltság. Soha nem voltam és nem is leszek közvetlen senkivel, semmilyen értelemben. Ennek a felfogásnak köszönhetően nem igazán illettem be a mugli iskolákba. 4 éven keresztül több mint 8 suliba jártam. Nem, nem voltam rossz. Soha nem voltam az. Egyszerűen csak túlságosan különböztem a többiektől. És ezek után anyám még csodálkozott, hogy mennyire örültem, mikor felvettek a Beauxbatons Mágusakadémiára. Csakhogy valamiért itt sem volt, olyan eszeveszettül jó. De sikerült négy évet kibírnom. Igaz három évig volt egy kis segítségem, Micheal Ebron ki szintén kívülálló volt a maga módján. És helyes. Nagyon. Aztán befejezte a sulit, de megígérte, hogy mindig ír. Kedves nem? Hát, szerintem az lett volna. Nem azzal volt baj, hogy nem írt, mert, de írt. Csak volt, olyan kedves és négy év után a születésnapomon bevallotta, hogy az apám bérelte fel és mindennap jelentést tett rólam. Ezek után valahogy nem volt kedvem még gondolni sem rá. Szóval a negyedik évemet békítő magányban töltöttem. Anyám pedig megijedve a “visszaeséstől” elköltöztette a családot Angliába ezzel átíratva engem a Roxfortba. Remek, pompás. Még több idegen. Juppi!

Jellem: Mint már feljebb említettem eléggé szeszélyes vagyok. Szeszélyes és szétszórt. Emellett még pösze is. Hurrá. Mindig mindent elvesztek, eltörök, elpusztítok vagy elrontok. Ha azt akarod, hogy életben maradjon a házi állatok, akkor a közelembe se hozd! Volt már példa, hogy halálra simogattam egyet. Alapjában véve nem vagyok, balszerencsés szerintem egyszerűen csak nem szeret a sors vagy valami. Ugye?

Kinézet: Nagyon alacsony vagyok. Tényleg, olyan 150 cm körül. Szóval nem könnyű észrevenni, ami jól jön, ha lógni akar, az ember vagy csak simán el szeretne kerülni pár nem kívánatos párbajt. Hosszú, enyhén hullámos és fekete hajam van, általában kibontva hordom, mert szeretem érezni, ahogy csikizi egy-egy szál a bőröm. A szemem nagyon kék. Anyu általában tél kéknek mondja. Bőrömön apró szeplők találhatóak, amiket igyekszek eltűntetni, sikertelenül. Szám alapjáraton rózsaszínű, de Merlin alsógatyájáért sem lennék hajlandó megválni a narancs ízű és színű szájfényemtől.
Vissza az elejére Go down
Hermione Malfoy
Admin/Bűbájtan Tanár/Hollóhát Ház Feje
Hermione Malfoy

Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 5018

Sarah G. Tensi Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sarah G. Tensi   Sarah G. Tensi EmptySzomb. Jún. 02, 2012 6:50 pm

Üdvözlöm a Roxfortban Miss. Tenshi!

Előéletét olvasva, reménykedek benne, hogy bár sok idegen veszi körül hamar barátokra talál majd házam tanulói között! Elfogadva! Bármilyen probléma esetén kérem bizalommal forduljon hozzám.

Hermione Malfoy

Magyar mennydörgő By: Ginny
Majdnem Mrs. Malfoy By: Ginny
A leendő Mrs. Malfoy By: Kanapé mögött bujkáló após
Sarah G. Tensi Bi5h08
Vissza az elejére Go down

Sarah G. Tensi
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal