Roxfort

Harry Potterrel foglalkozó szerepjátékos fórum.

HomeKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Roxfort Története
Staff Tagok

Staff Tagok

Nappaliszoba Staffgif
Kattints Értünk!
FRPG Top Sites - Magyarország
Chat
Kiemelt Oldalak
Nappaliszoba Z5iV7

free forum

free forum

free forum

A Hónap Női karaktere
Nappaliszoba Ftlx6t
A Hónap Férfi Karaktere
Nappaliszoba 3347qiw
A Hónap Játéka
Nappaliszoba 34xl2x4
A Hónap Szerelmes Párja
Nappaliszoba Ic7783

Share

Nappaliszoba

Go down 
SzerzőÜzenet
Fred Weasley
Varázsló/Admin
Fred Weasley

Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 184

Nappaliszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappaliszoba   Nappaliszoba EmptyHétf. Jún. 25, 2012 3:22 am

Játék vége!
Szabad játéktér!

Hermione Malfoy
Admin/Bűbájtan Tanár/Hollóhát Ház Feje
Hermione Malfoy

Hozzászólások száma : 5018

Nappaliszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappaliszoba   Nappaliszoba EmptyHétf. Jún. 25, 2012 2:17 am

~Dracóm~

Sóhajtva gondoltam az íróasztalom sorakozó javítani valóra, arról nem is beszélve, hogy még most a hétvégén össze kell állítanom egy tesztet a hatodik évfolyamosok számára. Velük van talán a legnehezebb dolgom, mert néhányan egyáltalán nem veszik komolyan a közeledő RBF vizsgát, holott ez határozza meg, hogy miből tehetnek majd RAVASZt. Bár szerencsére a Hollóhátasaimmal nincs gond viszont a másik három ház tagjai csak akkor tanulnak, ha amikor kedvük van hozzá, és ez igaz a mardekárosokra is, akik rendszeresen csalni próbálnak. Az persze megint más kérdés hogy nem tudnak, anélkül, hogy rajta nem kapnám őket és ez némi elég tétellel tölt el.
Ahogy az óra elütötte a kilencet a szobából menetrend szerűen felhangzott Gaby és Sophie nyűgös kis hangja. Már éppen szólni akartam, hogy megyek és megetetem őket, majd kicserélem a pelenkáikat, amikor Draco azt mondta, hogy majd elintézi. Az elején rettenetesen féltem, hogy nem leszünk jó szülők, azonban boldogan vettem tudomásul, hogy végre valamiben tévedtem.
- Szavadon foglak. - simogattam meg az arcát, majd egy nagy puszit adva rá, megfordultam és bevonultam a dolgozószobámba és becsuktam magam után az ajtót. Tettre készen ültem le az íróasztalomhoz, majd magam elé vettem az első javítandó dolgozatot, amely egy griffendéles tanulóhoz tartozott. Jobb előbb túlesni rajtuk és a többiek ezekhez képest valószínűleg felüdülésnek fog majd tűnni.

Magyar mennydörgő By: Ginny
Majdnem Mrs. Malfoy By: Ginny
A leendő Mrs. Malfoy By: Kanapé mögött bujkáló após
Nappaliszoba Bi5h08
Vissza az elejére Go down
Draco Malfoy
Varázsló
Draco Malfoy

Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 1582

Nappaliszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappaliszoba   Nappaliszoba EmptyVas. Jún. 24, 2012 10:26 am

~ Hermionémnak ~

- „Pontosan tudod, hogy vond el a figyelmemet arról, hogy éppen mérges vagyok.” – mondta szerelmem miközben a szemeimbe nézett.
Imádtam az ilyen felhőtlen pillanatokat. Talán azért mert rettentően kevés volt belőlük mostanában. Főleg amióta Harmione tanítani kezdett. És igaz ami igaz a lányok sem mindig adnak időt a romantikázásra. Úgyhogy minden szabad alkalmat meg kell ragadni a cselekvésre.
- Ez még csak a kezdet. – vigyorogtam rá egy sokat sejtető kaján vigyorral, mielőtt gyengéden megcsókolt és a falon lévő óra, el nem kongatta a kilenc órát.
~ A fen, tuti a lányok is hamarosan fel fognak ébredni és akkor lőttek a romantikának. ~ gondoltam bele, de alig, hogy ennek az eszmefuttatásnak a végére érhettem volna, meghallottam a lányaink nyűgös hangját, és mint egy igazi jó apa, máris ugrásra készvoltam.
- Majd én megyek. Te csináld a dolgod, és erre még visszatérünk az este folyamán. – vigyorogtam, majd megcsókoltam és már mentem is a lányokhoz.
Elégre az én lányaim is felelőséggel tartozom értük és amúgy keveset tudok velük lenni, nem annyit, amennyit szeretnék, vagy megérdemelnék.
Hermione Malfoy
Hermione Malfoy

Nappaliszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappaliszoba   Nappaliszoba EmptyHétf. Jún. 18, 2012 2:16 am

~Dracómnak~

- Nos, ez is jobb, mint a semmi. - mondtam halkan, de csak nagy nehezen tudtam türtőztetnie magamat, hogy ne grimaszoljak. Ron véleményem szerint képtelen lesz visszafogni magát, ami egyet jelent azzal, hogy Draco sem fogja túlságosan törni magát. Ennek nyomán pedig tartok tőle ismételten én leszek a döntőbíró, amely szerepet nagyon szívesen adnám át másnak. De annak örülnék a legjobban ha egyáltalán nem lenne szükség rá. Nos.. talán majd egyszer eljutunk addig, hogy az összes barátom és a férjem békében együtt ebédel. Egy távoli jövőben.
- Én pedig örömmel hallom. - öleltem át és egyik kezemmel beletúrtam a tarkóján lévő félhosszú szőke tincseibe. Éreztem, hogy a szívem kezd lassan szaporábban verni és a levegőt sem abban az egyenletes ritmusban veszem, ahogy eddig. Már meg sem kellene lepődnöm, hogy ilyesmiket képes kiváltani belőle, akár egy perc alatt.
- Pontosan tudod, hogy vond el a figyelmemet arról, hogy éppen mérges vagyok. - mondtam a szemeibe nézve, amikor ajkai eleresztették az enyémeket, de még mindig átölelve tartott. Gyengéden megcsókoltam az ajkait, amikor a falon lévő óra kongani kezdett, jelezve, hogy kilencet ütött. A lányok lassan felkelnek és nekem eszembe jutott az íróasztalom heverő papírhalom.

Nappaliszoba Bi5h08
Draco Malfoy
Varázsló
Draco Malfoy

Nappaliszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappaliszoba   Nappaliszoba EmptyVas. Jún. 17, 2012 3:27 am

~ Hermionémnak ~

- Jó, legyen. Ünnepélyesen megfogadom, hogy jó leszek, de csak addig ameddig ő is viselkedik. – válaszoltam Harmionénak, elég nyugodtan ahhoz, hogy hihető is legyen amit mondok.
Nem azt mondom, hogy örülök neki, hogy azzal a semmirekellő alakkal kell találkoznom, de ha már mindenképpen látni szeretné a családomat, akkor engem is el kell viselnie. ha pedig így már nem tetszik annyira neki a dolog akkor az nekem csak jó.
- Hát akkor most mondom. - suttogtam a fülébe, és elkezdtem csókolni a kulcscsontjától felfelé.
Tudtam nagyon jól, milyen érzéseket váltok ki belőle a csókjaimmal és az érintésemmel. Éppen ezért sokkal közelebb vontam magamhoz, és az egyik kezem elindult a hátán egy amolyan kisebb felfedező útra, addig a másikkal beletúrtam a hajába, miközben mohón faltam a csókjait.
Imádom azokat a pillanatokat amikor így együtt lehetünk. Csak ő és én, na meg persze a szerelmünk
Hermione Malfoy
Hermione Malfoy

Nappaliszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappaliszoba   Nappaliszoba EmptyPént. Jún. 15, 2012 10:13 pm

~Dracómnak~

Hát igen, ez a reggel határozottan nem az a békés szombat, amelyre vágytam a családom körében. De legalább elmondhatom, hogy velük, az meg már megint egy másik dolog, hogy veszekszünk, nem mintha nem számítottam volna rá. Ezek ketten nem is tudják, hogy valójában mennyire hasonlítanak egymásra. Mindketten ugyanolyan kemény fejűek és makacsak, amikor a saját igazukról van szó. Elismerni hogy tévedtek... az már nem szerepel a dolgokban, vagy csak nagyon de nagyon ritkán.
- Megbeszélem ezt Ronnal, de nagyon kérlek, viselkedj ha velünk jössz. Nem akarom végignézni, ahogy egymásnak estek. - mondtam végül fáradtan, és remélem értette, hogy sem szóban, sem pedig tettlegességben nem tűrném el a dolgot. Így is éppen elégszer néztem már végig a múltban, ahogy szóban ölik egymást.
- Nos, ezt eddig még nem említetted. - néztem fel rá fáradt mosollyal az arcomon. Akármennyire is vagyok harcias, amikor tudom, hogy nekem van igazam attól még nem egy nagy élmény Dracóval veszekedni. Tényleg elfáradok közben, mert ő igazi vitapartner, legalább is amikor az esze vezeti, nem pedig az érzelmei mint most. Ezzel azonban tökéletesen bebizonyítja újra és újra azt, amit annyian nem hisznek el még most sem; hogy szeret engem. Mosolyogva bújtam hozzá, amikor belecsókolt a nyakamba, amely jól eső bizsergéssel töltött el.

Nappaliszoba Bi5h08
Draco Malfoy
Varázsló
Draco Malfoy

Nappaliszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappaliszoba   Nappaliszoba EmptyPént. Jún. 15, 2012 9:55 am

~ Hermionémnak ~

Útálok Hermoniéval veszekedni, pláne amikor ennyire makacsul ragaszkodik valamihez, vagy is jelen esetben valakihez. Az az átkozott anyaszomorító, mindig tesz valamit, amivel sikerül felbosszantania. Mondjuk, nem sok kell hozzá, mert ha már csak a nevét meg hallom, már akkor ökölbe szorul a kezem. Pedig valamit ki kell találni, mert ez így nem állapot. Még csak itt sincsen és mi mégis miatta veszekszünk. Wááá… Hogy én mennyire gyűlölöm ezt az alakot.
- Jogod van hozzá, ezt nem vitatja senki, de akkor veletek fogok menni. Biztos akarok lenni benne, hogy nem talált ki semmi esztelenséget az a kis… - mondtam visszafogottan, miközben még közelebb léptem az én csodálatos feleségemhez, és átkaroltam a derekát, majd egy huncut mosolyt küldve fel, magamhoz húztam.
- Tudod mennyire szexi vagy amikor mérges vagy? – kérdeztem incselkedő hangon, miközben közel hajoltam a nyakához és egy csókot leheltem rá. Nincs is jobb a kibékülős szexnél.
Amúgy meg Harmione az életem és a lányok is még inkább, így ha bárki is, akár egy újjal hozzájuk mer nyúlni, vagy akár csak rosszul mer rájuk nézni, annak az igazi mardekáros Draco Malfoy-al kell szembenéznie. Ő pedig nem ismer sem muglit, se varázslót, aki meg tudná állítani ilyenkor.
Hermione Malfoy
Hermione Malfoy

Nappaliszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappaliszoba   Nappaliszoba EmptyCsüt. Jún. 14, 2012 6:38 am

~Dracómnak~

Megjegyzésére miszerint inkább hagyjuk, hogy ő minek nevezné inkább nem mondtam semmit sem. Tökéletesen tisztában voltam vele, hogy ingatag talajon egyensúlyozok, de nem tehettem ellene. Vagy is hogy tehettem volna, de képtelen voltam rá. Nem voltam hajlandó ugyanis arra, hogy véglegesen elküldjem Ront, pusztán azért mert Draco kifejezetten nem kedvelte. mit nem kedvelte, egyenesen utálta, gyűlölte, nem számít, hogy mi a helyzet. De azt meg kellett volna értenie, hogy én nem, ő vagyok.
- Ne csináld ezt. - mosolyogtam rá, mivel egyértelműen tudnia kellett, hogy nem hagynám, hogy Ron hozzám nyúljon. Annak ellenére sem, hogy teljesen biztos voltam benne, hogy meg sem fordul a fejében ilyesmi. Ron aurorként dolgozik, és ez a szabadideje lényeges részét is felemészti, így Draco még csak azzal sem vádolhat majd, hogy túl gyakran találkozunk.
- Draco Malfoy! Na most jól nyisd ki a füleidet, mert csak egyszer mondom el! Ők ugyanúgy az én lányaim is, mint a tieid, tehát jogom van ahhoz, hogy megmutassam őket a barátaimnak. - feleltem immáron ismételten emelkedett hangon. Uram irgalmazz, csak tőlük mentesen meg Merlin! Komolyan mentem a pálcámba dőlök... férfiak! Komolyan mondom, hogy ha a büszkeség betegség lenne néhány ember állandó vendég lenne a Szent Mungóban. Egyszerűen nem hiszem el, hogy nem lehetne félre tenni a múltat. Még csak nem is azt kértem, hogy menjenek el együtt kviddicsezni.

Nappaliszoba Bi5h08
Draco Malfoy
Varázsló
Draco Malfoy

Nappaliszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappaliszoba   Nappaliszoba EmptyCsüt. Jún. 14, 2012 5:12 am

~ Hermionémnak ~

Utálom azt az Ron gyereket és ezen semmi nem változtathat.
-Azt még valahogy el is birom viselni, hogy veled találkozni akar de a lányaim közelébe nem fogom engedni és erről nem vagyok hajlandó vitát nyitni. - mondta ismét dühösen.
Elléggé feldultan ahhoz, hogy már csak a gondolattól is ökölbe szoruljon a kezem.

A hozzászólást Draco Malfoy összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Jún. 15, 2012 10:00 am-kor.
Hermione Malfoy
Hermione Malfoy

Nappaliszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappaliszoba   Nappaliszoba EmptyCsüt. Jún. 14, 2012 2:40 am

~Dracómnak~

Komolyan kezdtem kétségbeesni, amely igazán ritkán fordult elő velem. Nem számítottam rá hogy Ron valaha is újra az életem része akar majd lenni, mint a barátom. Ez nagyon nagy lépés volt a részéről, tudva hogy Draco az életem része, és ez nem fog megváltozni később sem.
- Minek nevezed azt, hogy a barátom akar lenni újra, még úgy is, hogy tudja, te is az életem része vagy? - kérdeztem tőle őszintén. Ron hirtelen haragú volt, és nehezen kontrollálta magát, de az, hogy egy év elteltével képes volt belátni a hibáit és megpróbálni kijavítani azokat, nagy előrelépésnek tekintettem. És lehet hogy nagyon sokat bántott, de megvédte az életemet, vigasztalt, amikor sírtam és nagyon szoros volt a hármunk kapcsolata. Ez egy olyan baráti kötelék volt, amelyet nem akartam végleg elszakítani, amikor megvolt rá a lehetőség, hogy helyrehozzuk a dolgokat.
- Tudja jól, hogy a barátságomnál többet nem kaphat, sem most, sem később. - néztem fel Dracóra, mivel közben odalépett elém. Egyik kezemmel felnyúltam és végigsimítottam az arcán. Az én szívem már foglalt volt és ezt nem bizonyította jobban semmi sem az ujjamon lévő gyűrűnél és a két gyönyörű kislányomnál. Következő szavaira felsóhajtottam, és bár lenyugodott és nem akartam hogy újra mérgesen legyen bele kellett vágnom a mondandómba.
- Szeretné látni a lányokat. És én is szeretném hogy lássa őket. - mondtam immáron mindkét kezemet az arcára helyezve, ezzel elérve azt, hogy ne tudja elfordítani a fejét. Úgy éreztem, ha Ron látná a lányokat, akkor talán végre teljesen és ténylegesen el tudna felejteni, ha eddig még nem tette meg. Én pedig azt akartam, hogy a barátom boldog legyen.

Nappaliszoba Bi5h08
Draco Malfoy
Varázsló
Draco Malfoy

Nappaliszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappaliszoba   Nappaliszoba EmptySzer. Jún. 13, 2012 11:23 pm

~ Hermionémnak ~

- Nagyon jól tudom milyen a múltam. Nem kell bemutatni. De megváltoztam, mégpedig miattad. De Ő képtelen a változásra, hát nem veszed észre? - veszekedtem Hermionéval.
Egyszerűen nem vagyok arra képes, hogy megértsem, mit szeret abban a görényben. Jó az egy dolog, hogy én sem voltam és vagyok egy szent, de ezzel mindenki tisztában van. De azt a Ron-t, mindenki annyira jónak és szentnek, tartja, hogy nem is képesek belátni, hogy még sem az.
Egyre jobban éreztem, hogy kezd felmenni bennem még jobban a pumpa, úgyhogy inkább vettem egy mély levegőt, kifújtam és mélyen a feleségem szemeibe néztem.
- Ez mind szép és jó, de mi van akkor, ha az a Weasley gyerek többet akar? Akkor mi lesz? – kérdeztem egy kicsit higgadtabban, miközben közelebb léptem hozzá.
Mai napig nem bízom meg még Potterben sem, de vele legalább annyiból könnyebb, hogy nem volt szerelmes Hermionéba. De ha Ron a közelébe kerül, mindig elönt az a bizonyos érzés, amit sok mugli zöldszemű szörnynek nevez. Tudom, hogy nincs miért aggódnom, hiszen a feleségem szeret és soha nem tenne semmi olyat amivel véget vetne a kapcsolatunknak, de akkor is ott motoszkál bennem ez az érzés és nem tehetek ellene semmit.
- Tudod nagyon jól, hogy szeretlek, de szerintem ez akkor is rossz ötlet. – feleltem ismét harciasabban, mint az előbb, és a tekintetem még mindig az övébe olvasztva figyeltem, hogy miként fog majd reagálni az imént hallottakra.
Hermione Malfoy
Hermione Malfoy

Nappaliszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappaliszoba   Nappaliszoba EmptySzer. Jún. 13, 2012 10:50 am

~Dracómnak~

- Na, ezt ne éppen te vesd a szemére. - néztem rá mérgesen, mert most már én is az voltam. Teljes szívemből szerettem őt, ami egyet jelentett azzal, hogy tisztában voltam a hibáival és elfogadtam őket, amikor kimondtam az igent. Voltak viszont helyzetek, amikor képtelen voltam tolerálni a megjegyzéseit. Ez pedig pontosan egy ilyen szituáció volt tekintetbe véve, hogy a kétszínűségről ő is tudna mit mesélni, de ebbe most nem akarok belemenni. Legalább is ennél mélyebben egészen biztosan nem, mert nem esik jól hogy kiabálunk és veszekszünk egymással. Az persze megint más kérdés, hogy az én griffendéles vérmérsékletem sem sokat segít a helyzeten.
- Nem kértem, hogy vágj jó képet hozzá! De Ron a barátom, ahogy Harry is az és lehet hogy bántott de nekem... szükségem van rá, hogy mi hárman újra barátok legyünk. Nincsenek illúzióim, hogy olyan lesz mint régen, de nem kell elkergetnünk a másikat. - magyaráztam neki már szinte kétségbe esetten. Nehéz időszakon vagyunk túl mindannyian és mivel Voldemort életben maradt, félek, hogy hamarosan újra kezdődik az egész rettenet, mi pedig mindennek a középpontjában leszünk. Akartam a békét magam körül, elkeseredetten, de nem tudtam elengedni azt, akire az életemet is rábíztam a háborúban. Draco viszont már nem látott a méregtől pedig még nem is mondtam el neki, hogy Ron látni szeretné a lányainkat.

Nappaliszoba Bi5h08
Draco Malfoy
Varázsló
Draco Malfoy

Nappaliszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappaliszoba   Nappaliszoba EmptySzer. Jún. 13, 2012 10:40 am

~ Hermionémnak ~

Tudom nagyon jól, hogy nem lehet meg nem történtté tenni, de akkor is borzasztóan bosszant a dolog. Hogy lehet valaki ennyire kétszínű. Komolyan mondom nem gondoltam volna ezt arról a hitvány Weasley ivadékról. Lassan már kezdem azt hinni, hogy kétszínűbb mint én voltam annak idején. És ez még inkább bosszantóvá teszi a szituációt.
- Hermione, én ezt mind megértem, de akkor is idegesítő egy alak, és ráadásul még kétszínű is. - fakadtam ki végül.
Hermione, azonban gyorsan cselekedett és a lányokat biztos és legfőképp csendes távolságba tette a mi kis vitánk elől. Nem is tudom, hogy egyáltalán miért kell nekünk arról a mihaszna semmirekellőről vitatkoznunk. Még annyit sem érdemelne, hogy szóba kerüljön, nem még azt, hogy összevesszek a feleségemmel miatta. Pedig most éppen ezt teszem. Veszekszem. Szinte már már kikelve magamból. De minden egyes szó amit szerelmem mond, még inkább csak olaj a tűzre.
- Még, hogy én vagyok nevetséges? Nem én álltam le egy baráti csevejre azzal aki annak idején annyira megbántott, hogy alig lehetett megvigasztalni. Komolyan nem értem mit vársz tőlem, Hermione. Mit kellene tennem? Hagyjam, hogy csak úgy visszabalettozzon az életedbe, mint ha semmi sem történt volna? És még jó képet is vágjak hozzá? Mert ha tényleg ezt szeretnéd akkor csalódást kell, hogy okozzak neked. - válaszoltam, kiabálva a megjegyzésére.
Nem tudom, mire volt jó, Ron felbukkanása, de ha arra vágyik, hogy szétzilálja az életem és elvegye tőlem azokat akker szeretek, akkor rossz helyen kopogtat, mert azt nem fogom hagyni.
Hermione Malfoy
Hermione Malfoy

Nappaliszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappaliszoba   Nappaliszoba EmptySzer. Jún. 13, 2012 10:20 am

~Dracómnak~

Draco reakciója nem mondhatnám, hogy túlságosan váratlan volt, de ennek ellenére meglepett. Sosem kedvelte Ront, mi több egyenesen utálta, de most a szavaiból kicsendülő mély gyűlölet egyenesen mellbe vágott. Nem mintha bármiféle illúzióim lettek volna arról, hogy esetleg a későbbiekben jól viselnék egymás társaságát. Abban igaza van hogy Harryvel megbékélt, elvégre már képesek anélkül beszélgetni, hogy az veszekedésbe vagy fenyegetésbe torkollana, amely mind engem, mind pedig Ginnyt kimondottan boldoggá teszi.
- Tudom, hogy utálod őt, de ő a barátom volt! Nagyon sok mindenen mentünk keresztül és ezeket nem lehet csak úgy meg nem történté tenni. - próbáltam megmagyarázni neki, hogy hogyan érzek ezzel az egész helyzettel kapcsolatban. Tartottam tőle azonban, hogy Dracót nem fogom tudni jobb belátásra bírni és ebben következő szavai csak megerősítettek. Egy egyszerű pálca intéssel belebegtettem a lányokat a szobába és egy hangszigetelő bűbájt bocsátottam rá. Ezt meg kellett beszélnünk még most, anélkül hogy bármi is félbeszakítana minket. A diákokat délutánra várom, a lányok meg még biztos alszanak egy ideig, a bűbájnak köszönhetően.
- Ne légy nevetséges Draco! Már nem vagyunk kis iskolások! - néztem rá megütközve, elvégre elvártam tőle, hogy felnőttként kezelje a helyzetet. Mert azok voltunk, még hozzá olyan felnőttek, akiknek nem kis felelősség volt a vállán, mind a családban, mind pedig a munka tekintetében. Szerettem őt, különben nem mentem volna hozzá, de bizonyos dolgokhoz a hozzáállása rettenetesen mardekáros volt.

Nappaliszoba Bi5h08
Draco Malfoy
Varázsló
Draco Malfoy

Nappaliszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappaliszoba   Nappaliszoba EmptySzer. Jún. 13, 2012 10:10 am

~ Hermionémnak ~

Nem tudom miért nem tudom elfogadni, hogy barátok voltak és közel állnak, vagyis álltak egymáshoz. De mikor Hermione elárulta, hogy találkozott és még beszélgetett is azzal a semmirekellő alakkal, hát bevallom, őszintén, nem sok kellett volna ahhoz, hogy felrobbanjak. Világ életemben olyan voltam aki szeretett játszani másokkal, főleg ha az az illető nőnemű volt, de most mégis zavart, hogy találkozott azzal a mihaszna alakkal.
- Hermione, tudod jól, hogy nem szólok bele, hogy kikkel állsz szóba, de az a mihaszna alak, kivétel ez alól. Tudod nagyon jól, hogy mennyire utálom, ha csak szóba kerül is. Potterrel még csak meg is békéltem valahogy, de Azok után ahogy veled is viselkedett az a... az a... wáá . - puffogtam még eléggé visszafogott, nehogy felébresszem a kicsiket.
Semmi kedvem nem volt ezek után ahhoz, hogy még én legyek a gonosz apuka aki felveri az ordítozásaival a kislányait. De ha csak egyszer is a családom közelébe jön az a Weasley ivadék, akkor komolyan mondom nem állok jót magamért. Nem véletlen, hogy a Mardekárba jártam. Tudok én gonosz és elviselhetetlen is lenni, ha arra kerül a sor, és Ettől a Ron gyerektől igencsak kinyílik a zsebemben a bicska.
- Nem hiszem el, hogy egyáltalán szóba álltál vele. Remélem nem szeretnél vele kibékülni, mert a lányaim közelébe biztos hogy nem fogom engedni. Még a végén elkapnának tőle valamit. Mondjuk a hülyeséget. Az úgy is ragályos a családjukban. - feleltem dühöngve, miközben felpattantam és róttam a köreimet a nappaliban, hátha lenyugszom majd tőlük.
Hermione Malfoy
Hermione Malfoy

Nappaliszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappaliszoba   Nappaliszoba EmptySzer. Jún. 13, 2012 9:49 am

~Dracómnak~

- Sajnálom, igyekeztem csendesen jönni. - feleltem sóhajtva. Egy kicsit rosszul éreztem magam miatta, hogy csak felébresztettem, elvégre egész héten dolgozott, és neki is jár pihenés. Az hogy nekem a diákjaim ezt egy kicsit keresztül húzták még rendben van, mert ez beletartozik a munkakörömbe. Az övébe viszont nem. Legközelebb hangszigetelő bűbájjal kezelem a szobát, amint arra ébredek, hogy valaki dörömböl az ajtónkon. De nagyon remélem, hogy nem lesz legközelebb. A lányok miatt is fáradt vagyok, ezért nekem az a néhány óra kiesés alvás tekintetében mostanában sokat számít.
- Nem tudom hova indultak, de a Roxmorts-i főutcán értem utol őket. - feleltem sóhajtva. Egy kicsit úgy éreztem, hogy elkéstem, mivel a kastély területén kellett volna őket utolérnem nem pedig odakint. Nem számít, hogy mostanában egyáltalán nem észleltek halálfaló tevékenységet. Vagy csak mi még nem tudunk róla.
- Még mindig nem tudom honnan tudtak arról a titkos alagútról, de ez a kérdés majd délután megoldódik. - feleltem megrázva a fejemet. Illetve ezzel azt is elárultam, hogy vendégeim lesznek a dolgozó szobában és ez sajnálatos módon megint több időt fog elvenni a szombatomból, mint azt szeretném. Ahogy Draco megszólalt, lehunyt szemekkel bólintottam, de csak akkor kezdtem bele, amikor immáron leült mellém.
- Találkoztam Ronnal. Mi.... mi beszélgettünk egy keveset. - feleltem, utalva ezzel arra, hogy ez is közrejátszott abban, hogy későn értem haza. Nem szégyenkeztem miatta, elvégre Ron egykor a legjobb barátom volt és most felvetődött bennem a remény, hogy talán ez megint így lesz. Egyébként pedig eszem ágában sem volt ezt eltitkolni Draco elől.

Nappaliszoba Bi5h08
Draco Malfoy
Varázsló
Draco Malfoy

Nappaliszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappaliszoba   Nappaliszoba EmptySzer. Jún. 13, 2012 9:32 am

~ Hermionémnak ~

Kezdtem azt képzelni, hogy ami az elmúlt időkben velem megtörtént az, hogy is mondjam egy tréfa, és ha felébredek akkor minden szertefoszlik. Azok után amiket csináltam, legalább is biztos ezt érdemelném. Hermine volt az a személy akit annak idején a lehető legjobban utáltam és most mégis ő az az ember akit imádok. De valahogy mégis fura érzések kavarognak bennem ahogy megkapom tőle a csókomat. Nem tudom mi lehet, de egyáltalán nem is biztos, hogy tudni akarok róla. Főleg nem ha azzal az átkozott Ron gyerekkel kapcsolatos. Azok a vörös tincsek és az a röhejes viselkedés amiket produkálni szokott az már magában büntetendő. Hiába, hogy arany vérű, akkor is bosszantó egy figura.A húga még csak csak, meg az a Potter is. Na de abból nem kérek. Lehet hogy azért ekkora bennem az ellenszenv iránta, mert szerelmes volt, vagy még mindig az a feleségembe, de nem is érdekel. A lényeg csak az, hogy akkor lássam legközelebb amikor a hátam közepét.
- Ami azt illeti, de. Bár legalább tudtam, hogy mikor jöttél haza. Amúgy merre jártak azok a kölykök? - kérdeztem kíváncsian, miközben ráemeltem a tekintetem.
Látom azokban a gyönyörű szemekben, hogy titkol előlem valamit, csak éppen azt nem tudom, hogy mit. De ki fogom deríteni. Előttem nem lehet csak úgy titkokat megőrizni. Már kilométerekről kiszagolom, ha valami bűzlik, és itt nagyon büdös van.
- Valami történt. Látom rajtad. Na hagy halljam. - mondtam, miközben odasétáltam mellé és leültem a kanapéra.
Hermione Malfoy
Hermione Malfoy

Nappaliszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappaliszoba   Nappaliszoba EmptySzer. Jún. 13, 2012 9:16 am

~Sárkányom~

A citromos tea melege kissé átmelegített, és ez eszembe juttatta, hogy begyújtsak a kandallóba. Egy pálca mozdulattal fahasábokat lebegtettem, majd egy piorintinóval lángra lobbantottam őket. Ennek köszönhetően pedig hamarosan kellemes meleg lesz majd. Semmiképpen sem szeretném hogy a lányok megfázzanak, én pedig a javítani valókat majd áthozom ide a dolgozó szobából. És mielőtt nekiállok feltétlen inni fogok egy kávét. Nem gondoltam volna, hogy az elcsatangolt tanulókon kívül mással is találkozhatok Roxmortsban. Ezzel a gondolattal pedig körbe értem és ismételten Ronnál kötöttem ki. De persze ez talán természetes, elvégre majdnem egy év telt el azóta a klub helységben töltött néhány perc óta, amikor is a szememre vetette, hogy teherbe estem Dracótól. Megráztam a fejemet, nem akartam erre gondolni. Szükségem volt a tiszta fejre, arra, hogy nyugodt tudjak maradni.
- Oh jó reggelt. - köszöntem kissé megrezzenve, ahogy Draco felbukkant mögöttem. Ennek ellenére mosolyogva fordultam felé és adtam csókot az arcára. Figyeltem ahogy a tekintete a mögöttem lévő kiságyra vetődik. Figyeltem azt a kifürkészhetetlen arcot amilyen lassan megjelent a csodálat. Azt hiszem pontosan meg tudtam érteni hogy mit is érez. Gaby és Sophie olyanok mint két kis angyal.
- Ugye nem keltettelek fel az éjjel? - kérdeztem, mivel igyekeztem olyan gyorsan kinyitni a lakosztály ajtaját, hogy ő ne ébredjen fel a kopogásra. És amikor néhány órával ezelőtt hazaértem ő már vagy még mindig békésen aludt, ahogy a lányok hála az égnek.

Nappaliszoba Bi5h08
Draco Malfoy
Varázsló
Draco Malfoy

Nappaliszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappaliszoba   Nappaliszoba EmptySzer. Jún. 13, 2012 9:03 am

~ Hermionémnak ~

Nem vagyok az a tipikusan korán kelő ember. De ma mégis korán felébredtem. nem tudom miért, de valami miatt nem tudtam tovább aludni. Lehet, hogy azért mert a feleségem nem volt mellettem? A fene tudja. Lehet, hogy már megint valamelyik diákjával volt problémája. Ki gondolta volna, hogy a Hollóhátas diákok között is van egy-két ennyire... Ennyire eleven. Igen talán ez a jó szó, eleven diák.
Gyorsan kipattantam az ágyból, magamra kaptam az első kezembe kerülő holmit, és kimentem a nappaliba, ahol megpillantottam az én csodálatos szerelmemet és a két gyönyörűségünket.
Halk léptekkel odalopakodtam, Hermionéhoz és egy fülig érő vigyorral az arcomon, belesuttogtam a fülébe.
- Jó reggelt, okoska. - majd egy nagy puszit nyomtam az arcára és odakönyököltem a háta mögé a kanapé támlájára.
Csodás látvány volt ami elém tárult. A két gyönyörűségem. Egy kicsit érzelgős, pláne tőlem, de Sophie és Gabrielle a legjobb dolog ami eddig csak történhetett velem.
Hermione Malfoy
Hermione Malfoy

Nappaliszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappaliszoba   Nappaliszoba EmptySzomb. Jún. 09, 2012 11:29 pm

~Férjem~

Fáradtan ébredtem, hiszen az előző este, eléggé élménydúsra sikeredett hála annak a néhány diáknak, akik kiszöktek Roxmortsba. Ma természetesen mindannyian jelentkeznek nálam, de csak délután. A délelőttöt, feltétlen a lányaimmal töltöm, akik most jelenleg édesen alszanak a nappaliban felállított kis rácsos ágyukban, egymás mellett szorosan összebújva. Ahogy elnéztem életem két kis angyalát, önkéntelenül is eszembe jutott a Ronnal való találkozásunk. Az egész annyira meglepő és annyira felkavaró volt számomra, hogy csak nehezen tudtam napirendre térni a történtek felett. Ron a barátom, legalább is én még mindig annak tekintetem, nem számít, hogy mennyit bántott, és hogy miket mondott.
Az viszont, hogy megmutassam neki a lányokat, nagyon fontos. Külső szemlélők folyton megjegyzik, hogy mennyire hasonlítanak Dracóra, hiszen szőkék és kék szeműek. Mindazonáltal, remélem, hogy az eszüket tőlem örökölték, de még sok időnek kell eltelnie, mire ez kiderül. Nekem pedig addig helyt kell állnom, mind anyaként és feleségként, mind pedig házvezetőként.
Sóhajtva ültem le a kanapéra és kortyoltam bele egy csésze meleg teába. Jól esett, mert tudtam, hogy feltétlen meg kell beszélnem Dracóval a tegnap este történteket.

Nappaliszoba Bi5h08
Hermione Malfoy
Hermione Malfoy

Nappaliszoba Empty
TémanyitásTárgy: Nappaliszoba   Nappaliszoba EmptySzomb. Jún. 09, 2012 11:22 pm