Roxfort

Harry Potterrel foglalkozó szerepjátékos fórum.

HomeKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Roxfort Története
Staff Tagok

Staff Tagok

Klubhelyiség Staffgif
Kattints Értünk!
FRPG Top Sites - Magyarország
Chat
Kiemelt Oldalak
Klubhelyiség Z5iV7

free forum

free forum

free forum

A Hónap Női karaktere
Klubhelyiség Ftlx6t
A Hónap Férfi Karaktere
Klubhelyiség 3347qiw
A Hónap Játéka
Klubhelyiség 34xl2x4
A Hónap Szerelmes Párja
Klubhelyiség Ic7783

Share

Klubhelyiség

Go down 
SzerzőÜzenet
Fred Weasley
Varázsló/Admin
Fred Weasley

Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 184

Klubhelyiség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Klubhelyiség   Klubhelyiség EmptySzomb. Júl. 07, 2012 6:50 am

JÁTÉK VÉGE!
Szabad játéktér!

Ben Shan
6. Évfolyamos diák
Ben Shan

Hozzászólások száma : 9

Klubhelyiség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Klubhelyiség   Klubhelyiség EmptySzomb. Júl. 07, 2012 2:09 am

~ Lulu ~

Kérdésemre válaszolva kicsit habozott, végül azt mondta, szeretné. Látszott rajta, hogy nem mond igazat, de nem tettem szóvá megfigyelésemet.
- Nem, ez nem egó....! Talán egy kicsit... - mosolyogtam rá, mikor meglökött.
Nem értem, miért ilyen szemtelen! Na jó, csak viccelek. Mindig ilyenek vagyunk egymással.
- Ha ha ha ha haa. - csak ennyit mondtam válaszul, de ő tökéletesen értette.
Végre nekikezdtünk. Volna. Pár másodperc múlva viszont felnézett rám és felemelte a könyvet, hogy lássam a borítót. Mikor rájöttem, hogy az elsős könyvem az, homlokon csaptam magam.
Nagy nehezen előkotortam a hatodikos könyvet, és elkezdtük a tényleges tanulást.
- Szerinted élnék még, ha ezt hordanám órára? - tettem fel a költői kérdést.
Erre természetesen mind a ketten elvigyorodtunk. Hogy is feltételezhet rólam ilyet?? Oké, a válasz elég könnyű: egyszerűen és minden gondolkodás nélkül.
Végül a nap hátralévő részében a nyitott könyvek között ülve nevettünk és bohóckodtunk.
Tanulság: egy igaz barát jobb, mint a sok "hírnévmiattbarát", még akkor is, ha ellenkező nemű. Nekem ilyenből kettő van: Lulu és Stephen. A többiek "csak" haverok, ők a BARÁTAIM. Ilyen szép, nagy betűvel.

/Köszöntem a játékot. Smile/
Vissza az elejére Go down
Lulu Water
6. Évfolyamos diák
Lulu Water

Iskolai Házad : Hugrabug
Hozzászólások száma : 35

Klubhelyiség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Klubhelyiség   Klubhelyiség EmptyPént. Júl. 06, 2012 5:01 am

- Ben -

Elgondolkodtam. Igazából nem bírom Stephent, ezt Ben is tudja. De a kedvéért természetesen elmegyek, mert ők szinte testvérek.
- Persze, szeretném. - füllentettem egy kicsit.
Az nem számít hazugságnak, ha jó szándékból teszem, ugye? Mindenesetre megérte, mert láthattam azt a kis mosolyt az arcán, amiből mindig tudom, hogy boldog.
Na igen, a büszkesége. Az egy olyan dolog, ami sokkal erősebb a tudásszomjánál. Szem forgatva válaszoltam.
- Persze, a büszkeséged.... Én inkább egónak nevezném, Egó Manó. - löktem meg játékosan.
Egó Manó, ez jól hangzik! Mostantól így fogom szólítani! Mind a ketten elvigyorodtunk. Következő kérdésére felvontam a szemöldököm.
- Ez nem sérti a "büszkeséged"? - öltöttem rá a nyelvem.
Ettől függetlenül közelebb csúsztam hozzá, és a könyve fölé hajoltam. Pár pillanattal később összezavarodva néztem fel.
- Hé, ez nem az elsős könyved? - löktem elé az említett tárgyat.
Felröhögött, majd előkotorta a hatodikost. Persze, az elsős könnyebb, de ennyire lökött még ő sem lehet.
- Ugye órára nem ezt viszed? - néztem rá nevetve.

6. Évfolyamos diák
Ben Shan

Klubhelyiség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Klubhelyiség   Klubhelyiség EmptySzer. Júl. 04, 2012 6:20 am

~ Lulu ~

- Stephen-hez? Oké, ha te is szeretnéd. - egyeztem bele.
Kicsit furcsállottam Lulutól, hogy Stephhöz akar menni, mert nem túlzottan kedvelik egymást. Gondolom, csak azt szerette volna, hogy nekem jó legyen. Persze nekem mindenhol jó.
- Befenyítettek, hogy meghúznak, ha nem tanulok. Azt meg a büszkeségem tudod, hogy nem engedi... - nyögtem fel.
Nem erősségem a tanulás. többnyire csak kinyitom valahol az elsős könyvem, és nézem. Igaz, ez a tanároknak nem tetszik...
Meg szerintük a csínyeim számát is le kéne csökkenteni, pedig már teljesen összehaverkodtam Hóborccal. Mostanában együtt gyártjuk és valósítjuk meg a terveket, és ez nagy szó! Eddig talán egyedül a Weasley-ikrekre hallgatott!
- Nem akarsz segíteni? - kérdeztem nagyra nyitott szemekkel.
Ő érti ezeket a bemagolandó izéket... És még csínytevésben is kiemelkedően teljesít. Na meg a kviddicsben. Remek fogó. Nyáron sokszor játszunk. Összegyűlünk páran, és tök jókat kviddicsezünk. Egyedül annyi a rossz, hogy ezeken a meccseken Stephen is játszik, aki mivel kicsit gonosz, nem nyerte el Lulu tetszését. Pedig olyan király lenne, ha összebarátkoznának! Akkor nyugodtan lóghatnánk hármasban...
Lulu Water
6. Évfolyamos diák
Lulu Water

Klubhelyiség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Klubhelyiség   Klubhelyiség EmptyHétf. Júl. 02, 2012 9:12 pm

- Ben -

Kicsit elpirultam. Hogy lehet ennyire erős illata a tusfürdőjének? Inkább én is rávigyorogtam, minthogy beégjek. Mondjuk Ben előtt nem gáz, mert barátok vagyunk, csak mégis...
Átölelt. Ez elég furcsa érzés volt, mert még sosem ölelt át. De nem lényeges, mert mint ahogy annyiszor említettem már, barátok vagyunk.
- A Három Seprűbe Steph-hez? - vetettem fel.
Eddig mindig én választottam helyet, most legyen már neki is jó. Oké, eddig is olyan helyeken voltunk, amit mind a ketten szeretünk, de akkor sem ő volt az aki kiválasztotta. Stephen-nel meg szinte testvérek, szóval gondoltam lehetne egy "bulit" csapni hármasban.
- Látom tanulsz. Ilyet nem minden nap láthat az ember! - váltottam témát.
Tényleg, így jobban belegondolva, a hat év alatt egyedül az RBF-ek előtt láttam tanulni. Ja, nem. Még elsőben. Akkor még csak 50%-ban volt ilyen bajkeverő. Mostanra ez kiteljesedett. Nem is értem, hogy már másodikban nem lett 100%-os... Jó, mondjuk én sem vagyok különb...

6. Évfolyamos diák
Ben Shan

Klubhelyiség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Klubhelyiség   Klubhelyiség EmptyHétf. Jún. 25, 2012 4:38 am

~ Lulu ~

Mikor leült mellém, egy dobbanást kihagyott a szívem. Akármennyire küzdök ellene, nem tudom elszorítani ezt az érzést.
- Megvagyok. Hogy milyen parfümöt? Jelen pillanatban semmilyent. Csak a epres tusfürdőmet érezheted. - vigyorogtam rá.
És ekkor odabújt hozzám. Én meg átöleltem. A barátok ugye szoktak ilyet csinálni? Remélem igen, mert másképp most ez egy ciki helyzet lenne... Ne mindegy, én kemény vagyok, és nem ájulok el, nem csókolom meg, és a többi. Gondoltam, kéne valami témát feldobni, de ő megelőzött.
- Kiszökni? Oké. Hova? - egyeztem bele.
Kíváncsi vagyok, milyen kalandba rángat most bele. Utoljára kutyák elől menekültünk, előtte betörtünk a Mézesfalásba (hagytunk ott pár galleont!), azelőtt pár tanár látott meg majdnem minket...
Imádom az ilyen szombatokat. Csak ő és én, móka, kacagás, és a többi.
Lulu Water
6. Évfolyamos diák
Lulu Water

Klubhelyiség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Klubhelyiség   Klubhelyiség EmptyHétf. Jún. 25, 2012 1:28 am

- Ben Shan -

A hugrabugosok ma elmentek a hollóhátasokkal a Szükség Szobájába a szokásos szombat délutáni csevegésükre, ami esténként általában átmegy bulizásba. Én egy személyt kerestem, aki úgy tűnt nincs ott. Ő a legjobb barátom, Ben. Mivel nem találtam, gondoltam lemegyek, megnézem a klubhelyiségben.
Ahogy beléptem, egy ismerős alakot láttam meg. Az arcát nem láttam, de még így is könnyen felismerhető, hiszen csak neki van raszta haja. Ben épp tanult, vagy valami ahhoz hasonlót csinált.
- Szia Ben! - köszöntem vissza, majd lehuppantam mellé.
Belepillantottam a könyvébe, épp bájitaltant tanult. Vagy próbált, mert még sosem láttam, csak az RBF-ek előtt, hogy könyv lenne a kezében.
- Jól vagyok, te? - érdeklődtem én is hogyléte felől. - Úú, te milyen parfümöt használsz? Olyan jó illatod van! - vigyorogtam rá.
Komolyan olyan isteni illat lengte körül, hogy nem bírtam, odabújtam hozzá és jól megszagoltam. Igen, elég furán nézhettem ki, és ő is furcsán nézett rám, de ez van. Ő tudja, hogy milyen vagyok, és ez is beletartozik a furcsa szokásaimba. És mivel ő a legeslegjobb barátom, el is fogad.
- Nincs kedved kiszökni valahova? Úgy unatkozom... - kérleltem boci szemekkel, mert tényleg borzasztóan unatkoztam.
Itt nem lehet semmit csinálni...

6. Évfolyamos diák
Ben Shan

Klubhelyiség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Klubhelyiség   Klubhelyiség EmptyVas. Jún. 24, 2012 10:29 pm

~ Lulu Water ~

Ilyen se mindig van... üres a klubhelyiség! Pedig még kviddics meccs sincs, ahova menne az egész iskola. Mindegy, nem is foglalkoztam vele, inkább elérkezettnek ítéltem az időt egy olyan dologra, amit nagyon ritkán láthatnak tőlem a ház tagjai: tanulok! Oké, most muszáj, mert McGali és Piton is megfenyegetett, hogy megbuktat, és hát a büszkeségem nem engedi, hogy ilyen dolog történjen velem...
Szóval, mint mondtam, tanultam. Vagyis csak előttem volt a könyv és azt bámultam, mikor kinyílt a klubhelyiség ajtaja. Összerezzentem a zajra, majd mikor láttam, hogy ki lépett be rajta, kissé zavarba jöttem. Oké, hogy jó haverok vagyunk Luluval, de azt hiszem, bejön nekem. Vagyis valami ilyesmi.
- Szia Lulu! - köszöntem a lányra.
Annyira jól nézett ki, hogy nagyon. De mindegy, egy éve kontrollálom magam, mert nem akarom tönkretenni a barátságunkat, szóval maradok a laza raszta srác, akinek a legjobb haverja Lulu Water.
- Hogy vagy? - érdeklődtem.
Fred Weasley
Varázsló/Admin
Fred Weasley

Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 184

Klubhelyiség Empty
TémanyitásTárgy: Klubhelyiség   Klubhelyiség EmptyVas. Jún. 24, 2012 10:06 pm

A hugrabugos diákok itt társaloghatnak egymással.

Ajánlott tartalom

Klubhelyiség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Klubhelyiség   Klubhelyiség Empty

Klubhelyiség
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal