Roxfort

Harry Potterrel foglalkozó szerepjátékos fórum.

HomeKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Roxfort Története
Staff Tagok

Staff Tagok

Rengeteg sűrűje Staffgif
Kattints Értünk!
FRPG Top Sites - Magyarország
Chat
Kiemelt Oldalak
Rengeteg sűrűje Z5iV7

free forum

free forum

free forum

A Hónap Női karaktere
Rengeteg sűrűje Ftlx6t
A Hónap Férfi Karaktere
Rengeteg sűrűje 3347qiw
A Hónap Játéka
Rengeteg sűrűje 34xl2x4
A Hónap Szerelmes Párja
Rengeteg sűrűje Ic7783

Share

Rengeteg sűrűje

Go down 
SzerzőÜzenet
Katherine Darkrose
Sötét Varázslatok Kivédése Tanár/Vámpír
Katherine Darkrose

Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 254

Rengeteg sűrűje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rengeteg sűrűje   Rengeteg sűrűje EmptyPént. Júl. 20, 2012 11:42 am

~Hosszú éjszaka~

Kivételes eset volt hogy örültem amiért nem voltam képes olvasni másik gondolataimban. Egyrészt mert az lényegesen megnehezítette volna azt, hogy átlagosnak mutatkozzak, másrészről pedig kimondottan bosszantónak találtam volna, hogy a saját gondolataimon kívül még másét is el kellene viselnem a fejemben. Volt szerencsém találkozni egy olyan vámpírral akinek ez volt a képesség már hosszú ideje és azt kell mondanom, hogy szépen lassan megőrült tőle akárki akárki mond vele kapcsolatban. Nem is szívesen tartózkodtam vele egy légtérben a szükségesnél többet, de mivel idősebb volt az udvariasság megkövetelte hogy azért megmutassam neki magamat, amikor arra felé telepedtem le ahol ő élt.
- És most ha egy mód van rá ne kérdezd meg hogy akkor mivel táplálkozom más alkalmakkor. - mondtam még mielőtt esetleg feltehette volna ezt a kérdést, lévén, hogy a foglalkozásából kiindulva, meg persze az eddigi kérdéseiből eléggé kíváncsi férfinak tűnt, aki mindig csak kérdez. Úgy éreztem mellette magamat, hogy nem számít, hány kérdését válaszolom meg azzal csak újabbakat zúdítok a saját nyakamba. Erre pedig egyáltalán nem vágytam lévén már az is éppen elég hogy azt megtudtam vámpír vagyok. Innen már csak egy ugrás hogy rákérdezzen arra, amire mindenki annyira kíváncsi ebben az iskolában; hogy miért hasonlítunk egymásra annyira Violettel, mintha ikrek lennénk.
- Süket vagy?! - kérdeztem ingerület miután a felbukkant vámpír egy elegánsnak nem nevezhető ám erős mozdulattal beküldtem az erdő mélyére, amellyel derékba is tört egy fát. Ám a következő pillanatban már ismételten előttem volt és éreztem, ahogy az agyarai vállam elé emelt karomba mélyednek. Felszisszentem a harapás nyomán, azonban mivel óvatlan volt, a kezemmel elkaptam a torkát, majd azt megszorítva arccal a földhöz szegeztem, karjait hátra csavartam.
- Vágd le a fejét egy bűbájjal. - szóltam hátra és ezúttal a szavak a megnyúlt szemfogaim miatt és a ziháló lélegzetvételek miatt kissé eltorzultak, de nem annyira hogy ne lehessen érteni. Nem volt könnyű egy helyben tartani egy vérre szomjas fiatal vámpírt. Az egyedüli előnyöm az volt, hogy teljesen újnak tűnt és ezáltal én voltam az idősebb, így az erősebb is.

Katherine Darkrose
Vissza az elejére Go down
Charlie Weasley
Legendás Lények Gondozása tanár
Charlie Weasley

Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 196

Rengeteg sűrűje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rengeteg sűrűje   Rengeteg sűrűje EmptyPént. Júl. 20, 2012 11:26 am

~Megmentőm~

Még, hogy nem nagy szám a pizza. Na, jó, vámpírok ízlésében nem bízok, meg a nőkében sem. Vámpírnőkében meg aztán végképp nem! Legalábbis innentől kezdve... Igaz, hogy egy igen veszélyes varázslény, de nem tudom elhanyagolni azt a fontos tényezőt sem, hogy ő egy boszorkány, egy nő, méghozzá a talpraesett fajtából. Fene se tudja, mit kezdjen az ember velük, szóval inkább csendben maradtam. Egészen addig, míg fent nem akadt a figyelmetlenségemen.
- Ja, tényleg... Mondtad - bólogattam. Akkor éppen más köthette le a figyelmemet, mikor ez a mondat elhangzott. Nem is tudom, mondjuk az, hogy az SVK tanárunk egy vámpír, aki teljesen nyugodtan sétálgat mellettem véres ruhában, miközben én, a szegény, mit sem sejtő fiatalember, próbálkozik nyugalmat erőltetni magára. Hozzátenném, hogy olykor sikertelenül, de legalább a pulzusom már nem 280, és a szívverésem is lassul.
- Te vigyázol rájuk? - Kicsit jobb lett a lelkiismeretem, hogy vannak, akik tudják, és ismerik a diákjainkat, ha már egyszer én nem voltam képes látni a nyilvánvalót. Röhejes, hogy mégis én tanítom a Legendás Lények Gondozását, mikor képtelen vagyok felismerni az orrom előtt rohangáló vámpírokat.
Kathy hirtelen állt meg az erdőben, fogalmam sem volt, miért, de azt tudom, hogy sikerült majdnem beleszaladnom. Mondjuk, kétlem, hogy felborítottam volna, lefogadom, hogy háromszor olyan erős, mint én. Felém fordult, és futásra sarkallt, de én nem mozdultam.
- Tessék? - Éppen, hogy eljutott az agyamig a mondat, mikor szinte a semmiből tűnt elő a sötét árnyék, hogy megpróbálja rám vetni magát. Kathy volt a gyorsabb, és rögtön a másik vámpírra támadt. Mérhetetlenül hálás voltam, hogy nem egyedül sétálgattam most errefelé. Közben előkaptam a pálcámat, ám egyrészt a sötét miatt, másrészt azért, mert hihetetlenül gyorsan mozogtak, nem mertem még egy Stuport sem elsütni. Viszont elfutni sem akartam, mégsem hagyhatom ott a kollégámat, a griffendéles becsületem nem engedte...
- Szent Merlin! Mit csináljak? - kérdeztem végül kétségbeesetten.

Katherine Darkrose

Rengeteg sűrűje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rengeteg sűrűje   Rengeteg sűrűje EmptyPént. Júl. 20, 2012 10:58 am

~A varázsló és a vámpír~

Mindazonáltal, ahogy kifelé haladtunk nem tudtam nem elgondolkodni a helyzet iróniáján. Elvégre most úgy őszintén mennyi lehet az esélye annak, hogy éppen az egyik kollégám kószál aznap este a tiltott rengetegben amikor itt kényszerülök vérhez jutni a bevált módszer helyett? Nos úgy látszik bármennyire is alacsony hogy egy ilyen eset bekövetkezik, azért most még is megtörtént, de remélem, hogy ez a kivétel innentől kezdve csak erősíti majd a szabályt. Érthető tehát hogy magasba szaladt a szemöldököm, amikor megjegyezte, hogy tudom mi az a Pizza.
- Igen, de nem nagy szám. - feleltem egykedvűen lévén, hogy a muglik világában éltem elég ideig ahhoz, hogy meg kelljen tanulnom azoknak az ételeknek a kinézetét és nevét, amelyekkel a varázs világban sosem találkoztam. És bár én nem adóztam nekik túlságosan nagy élvezettel az a gondolat ütött szöget a fejemben, hogy talán Violet élvezné, ha része lehetne ilyesmiben. Legalább is úgy gondolom, hogy talán nem lenne ellenére velem egy rövidebb utazás. De lehet, hogy rosszul gondolom és soha többet nem akar majd látni, miután kikerült a Roxfortból.
- Nem figyeltél Sárkány fiú, ez egy kivételes alkalom. Bizonyos okokból kifolyólag nem akarom elhagyni a Roxfort birtokát. - válaszoltam neki, elvégre egyszer már megjegyeztem, hogy nem szokásom állatok vérével élni egész életemben. Az emberektől pedig csak annyit veszek el, amennyit szükséges, eszem ágában sincs legyilkolni őket sorra, ahogy azt néhány fiatal teszi, bár ők hála az idősebbeknek nem élnek sokáig. Az ilyenekért nem is kár. A kérdése amely a diákokra vonatkozott némileg komorrá tett.
- Igen vannak néhányan, de még nem volt velük probléma. És ha rajtam múlik ezután sem lesz. - jelentettem ki összehúzott szemekkel, elvégre egyértelművé akartam tenni számára, hogy ha bármelyik friss vámpír olyasmivel próbálkozik az iskolában, ami tilos, elfogom kapni, az pedig nem feltétlen lesz egy szép látvány. És az sem lesz elkerülhető, hogy bizonyos vér mennyiség folyjon a helyszínen. A következő pillanatban azonban ahogy feltámadt a szél, megtorpantam és a hátunk mögé fordultam.
- Fuss. - közöltem kollégámmal, de úgy tűnt hiába, mert a következő percben felbukkant fekete árny, feléje ugrott. Könnyedén léptem elé és kieresztett agyarakkal van birkózásba bonyolódtam a felbukkanó vámpírral. Sokkalta fiatalabb volt nálam éreztem a belőle áradó mindent elsöprő vérszomjat.

Katherine Darkrose
Charlie Weasley
Charlie Weasley

Rengeteg sűrűje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rengeteg sűrűje   Rengeteg sűrűje EmptyPént. Júl. 20, 2012 8:58 am

~Vámpírlady~

- Szóval akkor tudod mi az a pizza - jelentettem ki, bár inkább kérdésnek hallatszott. Én sem ismertem sokáig, ahogy az aranyvérű varázslók többsége sem, de aztán Romániában kénytelen voltam hozzászokni és megismerni a mugli ember ételeit, szokásait, hagyományait. Aztán jött ez a lapos, kerek, ehető dolog, és nagyon megtetszett. Kár, hogy a faluban nem lehet kapni... Kathy látszólag nagyon jól mulatott azon, hogy halálra rémültem, de hát akkor is, nincs még egy olyan kollégám, aki farkasokat eszik vacsorára. Bár, abban szinte biztos vagyok, hogy Hagrid egy egész falkára való ételt meg tudna enni. - Tehát te két-három naponta eljössz az erdőbe, és hajkurászod a kis szőrmókokat? - kérdeztem a farkasokra utalva. Még mindig bizarr számomra, hogy éppen egy vámpírral sétálok kifelé a Tiltott rengetegből. Egy vámpírprofesszorral. Komolyan, mi jöhet még? Kiderül, hogy az iskola 7,9%-a vámpír?! Azt nehezen viselném. Bár... megmagyarázná, miért néz rám az egyik-másik diákom olyan kiéhezett szemmel. Eddig azt hittem, biztos belém zúgtak, de lehet, hogy csak az alkalomra vártam, hogy kiszívják a véremet. Elbizonytalanodva néztem a mellettem sétáló boszorkányra.
- Vannak... - elcsuklott a hangom - ...vannak még mások is? - Sikerült végre kinyögnöm a kérdést.
- Nem gyík... sárkány! - morogtam az orrom alatt sértődötten, mikor meghallottam a véleményét. Valószínűleg tisztán értette, hiszen vámpír, kifinomult érzékekkel rendelkezik, de bánom is én!
Nem olyan sokára kijelentette, hogy az erdő széle már nincs messze. Úgy döntöttem, hiszek neki, biztos ez is valami speckó vámpír dolog. Előre látja, hogy már nincs sok hátra... De azért, a tudat belőlem is kicsalt egy megkönnyebbült sóhajt.

Katherine Darkrose

Rengeteg sűrűje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rengeteg sűrűje   Rengeteg sűrűje EmptyVas. Júl. 01, 2012 6:17 am

~Sárkányidomár~

Ez a gondolat vidám kis mosolyt csalt az arcomra, elvégre jól esett az önérzetemnek, hogy végre valaki tőlem fél, nem pedig én rettegek valaki mástól. Mert bármennyire szeretném kitöröli az emlékezetemből Leonardo hozzáállását a dolgokhoz sajnos erre úgy vélem, életem végéig képtelen leszek. Amikor pedig végül meghalok, akkor meg már nem teljesen mindegy? Nos, van akinek minden bizonnyal nem, de én nem tartozom ezek közé az emberek közé. Mi több ha szőrszálhasogató akarok lenni még csak ember sem vagyok.
- Képes vagyok emberi ételek fogyasztására, és szükségem is van rá, de a vér is nélkülözhetetlen. Két három naponta feltétlen szükségem van rá. - feleltem nem titkolt jókedvvel, amit a hangja magassága váltott ki belőlem. Most előszeretettel zaklathatnám azzal, hogy ez nagyon férfias hozzáállás, de nem hibáztatom érte. Valószínűleg eljátszott a gondolattal ha én ilyen jól megtudom játszani magamat, hogy még ő sem jött rá hogy mi vagyok, akkor valószínűleg más vámpírok is megtehetik és biztos vagyok benne, hogy meg is teszik ugyanezt. Mert ez jelenti számunkra az életben maradás egyetlen lehetőségét, tanulmányozni és beolvadni.
- Nos, ki nagyra nőtt gyíkokkal, ki pedig farkasokkal. - válaszoltam neki utalva ezzel arra, hogy mindenki más lényt részesít előnyben. Én például tény és való, hogy a legtöbb időmet halandók között töltöm és nem is vágyom a hozzám hasonló halhatatlanok társaságára. Nem éri meg belekeveredni velük semmiféle balhéba, mert egy hozzám hasonló fiatal vámpír csak meghalhat, miután felhasználták.
- Hamarosan kiérünk az erdőből. - jegyeztem meg szinte csak mellékesen, mivel tökéletes éjszakai látásommal már láttam a sűrűn nőtt fák között átszűrődő arany színű fényeket, amelyek a kastélyból ömlöttek a parkra. Charlie persze nem láthatta, mert az ő emberi szemeinek még túl messze voltak. Bár amilyen sötét van őszintén meglepődnék ha az orránál tovább látna.

Katherine Darkrose
Charlie Weasley
Charlie Weasley

Rengeteg sűrűje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rengeteg sűrűje   Rengeteg sűrűje EmptyVas. Júl. 01, 2012 3:37 am

~Most csak simán Kathy~

A farkasok nem így gondolták... Nem? Ki gondolta volna?! És még viccelődik is ezen... Megőrülök... Esélyük sem volt szegény, pici kis jószágoknak Kathy ellen. Na, MOST éreztem, hogy ki fogok borulni. Nem hogy nem fogom elmondani senkinek, hogy ez a nő itt mellettem nemcsak simán vámpír, de farkasokat szokott vacsorázni a Tiltott rengetegben, de én is szeretném mihamarabb elfelejteni ezt a megjegyzést. Persze, pont én mondom, akinek mindennapos hobbija egy közel négyméteres sárkánnyal iszapban birkózni, de azért az mégiscsak egy könnyedebb műfaj.
- Miért, ebédre más a menü? - kérdeztem, de a hangom nem találta férfias orgánumát, így majd' egy oktávval afölött sikerült kinyögnöm. Ráadásul abban sem voltam biztos, valóban tudni akarom-e, hogy mit fogyaszt a drága kollegina, aki teljesen véletlenül egy vámpír... Egy öngondoskodó vámpír. Remek! Most, hogy ezt tudom, még így sem sikerült megnyugodnom. Kathyre néztem, mintha arra várnék, hogy előbújjanak tűhegyes szemfogai, és rám támadjon. Aztán sikerült száműznöm ezt az ostoba gondolatot a fejemből, és jól megnéztem magamnak a mellettem sétáló nőt. Nem túl magas, filigrán alkatú, és mégis simán betörhetné a koponyámat, persze, remélem, nem szándékozik megtenni.
- Igazából, nem eltévedtem - kezdtem a mesét. Kínos helyzetekben kicsit túl sokat beszélek, mindig ez van. Sajnos, ez egy gyógyíthatatlan betegség. - Eljárok az erdőbe, mert minden vasárnap itt birkózunk egy sárkánnyal az iszapban, persze, de most mérges lett, bevadult a kicsike, és elhajított. Aztán erre kötöttem ki. Sötét van, talán nem látszik, de ez eredetileg fehér volt - mutattam a felsőmre, amit vastagon boríthatott a sárréteg. Ezután széttártam a kezem - Nos, én így kerültem ide...

Katherine Darkrose

Rengeteg sűrűje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rengeteg sűrűje   Rengeteg sűrűje EmptyCsüt. Jún. 28, 2012 7:37 am

~Miss. Farkas és Mr. Piroska Laughing~

Ez pedig arra is okot adott, hogy teljesen nyugodtan vezessem majd ki az erőből. Volt egy olyan érzésem, hogy nem kell strapálnom magam, hogy megemlítsen neki, senkinek se beszéljen arról, hogy vámpír vagyok. Nem tűnt olyan fajtának, aki McGalagonnyal, Dumbledore-al és Pomfreyval ül le egy teadélután címszó alatt pletykálkodni az iskola dolgozóiról és esetekben diákjairól. Továbbá nem tettem neki keresztbe mióta itt tanítok és ez a későbbiekben sem áll szándékomban, feltéve persze, hogy nem szolgáltat rá megfelelő indokot. Sok ember képes az ilyesmire, csak azért, hogy feszegesse a határait.
- Nos, a farkasok biztosíthatlak nem így gondolták. - mosolyodtam el gunyorosan, majd a bundás vacsorámról eszembe jutottak a karomlások a karjaimon. Lepillantva azonban nyugodtan vettem tudomásul, hogy bőröm ismételten hibátlan halvány csont színű árnyalatú volt, s kicsit fénylett is, ha valaki elég erősen figyelte. Egy emberi szem számára, persze csak egy kicsit sápadtabb voltam a többiekhez képest.
- Igen és bár legendás lénynek számítok, köszönöm öngondoskodó vagyok. - felelten töretlen jókedvvel kissé humorosra véve a dolgokat, mivel megértettem a dilemmáját. A helyében én is minimum egy kicsit kínosan éreztem volna magamat, hogy évek óta együtt tanít egy vámpírral és bár minden évben leadta róla az anyagot mégsem ismerte fel a jeleket a kollégáján. Bár az is az igazsághoz tartozik, hogy én vagyok a leg vámpírtalanabb vámpír, amikor tanítok. Bár a gyilkolás ösztöne és a vér utáni sóvárgás bennem is megvan, lényegesebben jobban kezelem. vagy csak jobban titkolom, minden attól függ honnan nézzük.
- Valóban eszembe jutott. Ami azt illeti ez egy kivételes alkalom, máskor ne tévedj el. - válaszoltam neki komolyan, figyelmeztetve, hogy nem mindig lesz akkor szerencséje, hogy velem találkozik, egy morcos kentaur, vagy valami más ragadozó helyett. A legtöbb farkas mivel elég kevesen vannak csak párosával vadásznak, esetleg ritkán többen, és bár hallottam a lépteiket éreztem a szagukat a távolban velünk ellenkező irányba haladtak. Minden bizonnyal ők is megérezték az én illatomat és felismerték bennem az egyes számú közellenséget.

Katherine Darkrose
Charlie Weasley
Charlie Weasley

Rengeteg sűrűje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rengeteg sűrűje   Rengeteg sűrűje EmptyCsüt. Jún. 28, 2012 7:17 am

~És Te vagy a farkas? Razz~

Kedves kolléganőm arca egyértelműen tükrözte véleményét a gyors reakciómról, na az meg aztán végképp megért mindent, hogy láttam, mikor elhűl. Én nem félek tőle. Jó, hogy nem. Jó pár évig laktam Romániában, Drakula gróf otthonában, és néhány ottani vámpírral már volt szerencsém összefutni. Most meg itt vagyok, tehát, túléltem a találkozásokat, és Kathy nem is bánthatna, Dumbledore nem venné jó néven. Vagyis, inkább csak reméltem, hogy nem venné jó néven.
- Nem vagy ijesztőbb egy magyar mennydörgőnél... - néztem a szemeibe, és komolyan is gondoltam. Egy karcsú női alak közel sem olyan rémisztő, mint egy négyméteres sárkány. Bár azt el tudnám ugyan képzelni, hogy erejük vetekszik a másikéval, de ne ébreszd fel az alvó sárkányt elven, ezt nem kívántam megtapasztalni. Elég volt a Trimágus Tusa idején bajlódnom a magyarral, ami nem mondom, rendesen próbára tett. - Szóval... izé... vámpír vagy - közben zavaromban a hajamba túrtam, és azon gondolkoztam, eddig hogy kerülhette el a figyelmemet, mikor én LLG-t tanítok.
A pálcámat visszatettem az ingujjamba, bár nem nagyon akaródzott megtenni. Ki tudja, mikor lehet rá égető szükségem, talán kifelé menet ránk támad valami. Valami miatt mégis Katherine-re hallgattam, talán a tudat, hogy ő egy vámpír... Biztos, ami biztos, nem akartam ujjat húzni vele.
- Most biztos azon gondolkozol, hogy mi a francot keresek én itt... - kezdtem bele, miközben elindultunk egy irányba. Mivel Kathy elég biztosnak tűnt abban, merre megyünk, muszáj volt megelőznöm a szóáradatot egy kérdéssel, ami furdalta az oldalamat. - Te... mindig errefelé.. hm.. vadászol?

Katherine Darkrose

Rengeteg sűrűje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rengeteg sűrűje   Rengeteg sűrűje EmptyKedd Jún. 26, 2012 9:55 am

~Piroska és a Farkas xD~

A Weasley család nem kimondottan a nyugodt természetéről híres viszont a mellettem fába csapódó átok leginkább azt bizonyította, hogy bármennyire idő is Charlie úgy tűnik neki is előbb jár a keze mint a szája. Egy ilyen helyen ez természetesen nem hátrány, mindazonáltal zokon vettem volna, ha eltalál azzal az átokkal, főleg hogy nem volt nálam a pálcám. Nem mintha annyira rászorultam volna, ahhoz, hogy megvédjem magamat. De az természetesen elég aljas lett volna, ha kihasználom vele szemben az előnyeimet. A gyorsaságomat, az érzékeimet és a fogaimat... igen vicces szituáció lenne vele később a tanáriban találkozni.
- Nos, volt már jobb is. - jegyeztem meg mindazonáltal igen vidám mosoly ült az arcomon, látva, hogy valószínűleg a frászt hoztam rá. Érdeklődve néztem végig rajta és furdalta az oldalamat a kíváncsiság, hogy vajon hogy keveredett ennyire mélyre az erdőben, mi több egyáltalán minek jött ide. Az olyan fickóknak, mint ő, aki ráadásul tanár ilyenkor már régen az ágyban lenne helyük, nem az erdő közepén egy pálcával, amivel nem sokat ér.
- Te nem félsz tőlem. - jegyeztem meg, amikor udvariasan jó étvágyat kívánt. Tarthattam volna bolondnak, amilért azt hitte nem fogom bántani, vagy azért, amiért azt hiszi megtudná védeni magát tőlem. Mindazon által valóban nem állt szándékomban bántani, de pusztán azért ne, mert nem származott volna belőle hasznom. Ha persze a farkasok előtt botlik belém, lehet nem lett volna ekkora szerencséje. Bár az is igaz, hogy Dumbledore-on kívül senki sem tudja mi vagyok, így meglep, hogy nem vágta kicsit jobban földhöz a tény.
- Úgy is kifelé indultam. A pálcád elteheted nem lesz rá szükséged. - mondtam neki ezúttal könnyed mosollyal. Feleslegesnek éreztem hangosan kimondani, hogy itt én vagyok az abszolút csúcsragadozó. Őszintén szólva kissé jól esett, hogy nem menekült el tőlem hanyatt homlok, miután valószínűleg rájött, hogy vámpír vagyok. A legtöbb ember sikoltozik, vagy legalább is levegőt vesz hozzá, amikor rájön, hogy mivel is áll szemben. Mint megtudtam Charlie Weasley nem ez a fajta ember volt.

Katherine Darkrose
Charlie Weasley
Charlie Weasley

Rengeteg sűrűje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rengeteg sűrűje   Rengeteg sűrűje EmptyKedd Jún. 26, 2012 9:33 am

~A ragadozónak~

Egy ideje már gyalogolhattam az erdőben, úgy éreztem, egyre beljebb haladok. Szinte biztos voltam abban, hogy ez a rossz irány, mégsem fordultam meg, bár fogalmam sincs miért. Egyszer csak furcsa neszezés ütötte meg a fülem. Iszonyú halk, és óvatos léptek. A pálcámat támadásra készen szorítottam a kezemben, és már az ajkamon volt egy igen hatásos átok, mikor ismerős hang csendült a hátam mögött. Persze, az átkot azon nyomban kimondtam, de szerencsére célt tévesztett, Katherine-nek haja szála sem görbült.
- Neked is jó estét! - morgolódtam, ennek ellenére a megkönnyebbülés elemi erővel söpört végig rajtam, tudtam, ha Kathy annyira nem is kedvel, azért csak nem hagy itt útbaigazítás nélkül.
Végignéztem a kollégámon, és hiába volt sötét, nem tudtam figyelmen kívül hagyni a ruháját borító vért.
- Jó étvágyat! - biccentettem felé, és közben reménykedtem, nem én leszek a következő fogás. Reméltem, hogy nem vagyok túl finom számára... - Eltévedtem - adtam fel végül a kemény csávó színlelését, és bevallottam az igazat.
Valahogy sejtettem, hogy Kathy most a háta közepére sem kívánt volna, de nekem viszont óriási szerencsém volt vele. Még a lábujja körmét is megcsókoltam volna örömömben...
- Segítenél, kérlek? - kérdeztem végül.

Katherine Darkrose

Rengeteg sűrűje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rengeteg sűrűje   Rengeteg sűrűje EmptyKedd Jún. 26, 2012 9:08 am

~Az éjszaka kóborló Sárkányidomárnak~

Túl sokáig húztam a vadászatot, de eszem ágában sem volt elhagyni a birtokot. Már így is bőven elég volt az az incidens Leonardóval. Az iskola pedig az egyetlen biztos hely, ahol én és Violet lehetünk. Hogy mi lesz akkor, amikor elvégzi a Roxfortot az még a jövő kérdése, mindazonáltal van rá lehetőség hogy velem maradjon ha ő is akar. Ezt azonban két módon teheti meg, vagy úgy végzi mint én, vagy élete végéig menekülnie kell velem. Viszont ha itt marad, akkor sem lehet boldog, lévén egy vérből származunk és ez élete végéig elfogja kísérni, így vagy úgy.
Ilyen gondolatok közepette hagytam el a kastély falait jó két órával takarodó után és bér belebotlottam néhány diákba, akiket visszaküldtem a hálókörletükbe és megszabadítottam a Griffendél és Mardekár házat nem csekély ponttól, ettől eltekintve csendes, félholdas éjszakánk volt. Végig sétáltam egészen a Tiltott Rengeteg széléhez, majd ott megszabadultam a taláromtól, és egyszerű fekete ruhámban vetettem be magamat az erődbe áldozatra lesve. Nem volt oda a gondolattól, hogy most kénytelen leszek állatvérrel beérni, de nem állt szándékomban megcsapolni egy gyanútlan diákot. Még annak ellenére sem, hogy egy két alkalommal szívesen kivillantottam volna a szemfogaimat, hogy egy kis félelmet lássak az arcukon. Tudtam, azonban, hogy ez valószínűleg azonnal az állásomba kerülne és nem Dumbledore miatt. Hanem a drága szülők miatt, akik azonnal halálra rémülnének.
Alig fogyasztottam el két farkast, amikor egy ismerős illatot hozott felém a szél. Az egyik kollégám az éjszaka közepén az erdő legsűrűbb részén. Érdekelt vajon, hogy kerülhetett ide, így azonnal felé vettem irányt és, ahogy közelebb értem felfedeztem benne Charlie Weasleyt.
- Az erdő hemzseg a ragadozóktól. - mondtam neki köszönés helyett, és bár tudtam, hogy a ruhám elöl némileg véres és a karomon apróbb karmolások találhatóak nem foglalkoztam vele. Bár elég sötét volt, hogy elrejtse a szemei elől, nem voltam benne biztos, így meg sem próbáltam megjátszani magam; én is egy voltam a ragadozók közül ezen az éjjelen.

Katherine Darkrose
Charlie Weasley
Charlie Weasley

Rengeteg sűrűje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rengeteg sűrűje   Rengeteg sűrűje EmptyKedd Jún. 26, 2012 8:44 am

~Kathy~

Jellemző! Csak én vagyok képes arra, hogy bent ragadjak a Tiltott Rengetegnek azon a részén, amelyik nemcsak a legveszélyesebb, de itt egyáltalán nem működik semmilyen tájoló varázsige. Apám most egy mugli kifejezést használna az én helyzetemben, de én persze, nem ő vagyok, mégis, azt kell mondjam:
- Ez pech! - Észre sem vettem, hogy hangosan szólaltam meg. Bár nem mintha zavart volna valakit, hiszen nincs itt rajtam kívül senki. Na jó, talán ezt a néhány világító szempárt leszámítva, akik árgus szemekkel lesik, mikor támadhatnak rám. Persze, nekem volt pálcám, elbánnék velük, vagyis, remélem, én kerülnék ki épen és sértetlenül.
- Relaxo! - Próbálkoztam a jól bevált piros szikrákat fellőni, ám a fák lombjai összeértek, így esély sem volt rá, hogy valaki esetleg észrevette volna. Na meg az sem éppen kedvező helyzetemben, hogy késő van már. A diákok ilyenkor már nem kószálnak kint.
Mérgesen rúgtam bele az előttem heverő kőbe, mintha ártott volna nekem, és végül elindultam valamerre. Fogalmam sem volt, merre megyek, de talán egyszer megpillantok egy ismerős helyet vagy egy segítőkész kentaurt...

Charlie Weasley

Rengeteg sűrűje Empty
TémanyitásTárgy: Rengeteg sűrűje   Rengeteg sűrűje EmptyKedd Jún. 26, 2012 8:31 am

...

Rengeteg sűrűje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rengeteg sűrűje   Rengeteg sűrűje Empty

Rengeteg sűrűje
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal