Roxfort

Harry Potterrel foglalkozó szerepjátékos fórum.

HomeKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Roxfort Története
Staff Tagok

Staff Tagok

Dory Karen Staffgif
Kattints Értünk!
FRPG Top Sites - Magyarország
Chat
Kiemelt Oldalak
Dory Karen Z5iV7

free forum

free forum

free forum

A Hónap Női karaktere
Dory Karen Ftlx6t
A Hónap Férfi Karaktere
Dory Karen 3347qiw
A Hónap Játéka
Dory Karen 34xl2x4
A Hónap Szerelmes Párja
Dory Karen Ic7783

Share

Dory Karen

Go down 
SzerzőÜzenet
Rose Mary Seraph
Iskola Első/ 7. Éves Diák/Moderátor
Rose Mary Seraph

Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 132

Dory Karen Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dory Karen   Dory Karen EmptySzer. Jún. 27, 2012 3:06 am

Üdvözlöm az oldal Első Vérfarkasát!!! Hipp-hipp hurrá!

Az előtörténeted engem megnyert! Gratulálok hozzá!
Természetesen: ELFOGADVA!

Kellemes játékot! És még egy hipp-hipp, az Első Vérfarkasnak!
Vissza az elejére Go down
Dory Karen
5. Évfolyamos Diák/Vérfarkas
Dory Karen

Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 12

Dory Karen Empty
TémanyitásTárgy: Dory Karen   Dory Karen EmptySzer. Jún. 27, 2012 2:02 am

Dory Karen 341532Sophia_Sign1

Név: Dory Karen
Becenév:
Kor: 15
Rangod: Diák
Nem:
Származás: Aranyvérű, boszorkány(volt)
Születési idő: 1983, Március , 12 (1986-ban változtatták át vérfarkassá)
Születési hely: Godric’s Hollow

Család:
Anya:Antonia Karen, 35,Auror
Apa: Alexander Balderstone,36,Auror

Mikor változtattak át:1986, Február, 22
Mikor volt az első átalakulásod: 1987. Február,22
Érdekesség: Vérfarkas, a szülei a munkájuk miatt mindenki elől eltitkolták hogy a lányuk vérfarkas.
Személyes tárgya: Egy véres nyaklánc, ezt viselte amikor átváltoztatták.Egy véres nyaklánc, ezt viselte amikor átváltoztatták.

Pálcád: 10 és fél hüvelyk,Kőris, főnixtoll
Iskolai házad:Griffendél
Évfolyamod: 5.

Előtörténet:1983. egy márciusi napján gyereksírástól volt hangos a falu. Akkor láttam meg a napvilágot, Godric's Hollowban. Akkor még nem tudtam, milyen élet vár rám, tele boldog pillanatokkal, vagy mély csalódásokkal, nem tudtam milyen boldog, vagy milyen keserű élet vár rám, valahol egy isten háta mögötti pajtában, vagy egy hatalmas fényűző palotában. Csecsemőként csak pislogtam a Nagyvilágra, ami abban a pillanatban, nagyon fényes, és hideg volt. Egy nagy fehér szobában voltam, körülöttem sok-sok ember, felemeltek, de én nem akartam, hogy felvegyenek, sírtam, ordítottam torkomszakadtából, hogy ne szakítsanak el attól az izzadt nőtől az ágyon, akitől az életet kaptam.
Sokan mondták, hogy a családom az életem, nem hittem nekik…
Édesapám, Alexander Balderstone a Minisztériumnál dolgozott halála napjáig. Hűségesen szolgálta az igazság oldalán aurorként. Az ember azt hinné, hogy egy auror-apa szigorú, és kemény, de egyáltalán nem, a családban inkább édesanyám volt az, akitől tartottunk. Apám csodálatra méltóan ketté tudta választani a munkát és a magánéletet.
Édesanyám, Antonia Karen is auror volt, élete első, és utolós munkahelye is volt, nem voltak nagy cikkek róla, nem is volt isemert a Karen-név. Anyám nem az a „soha nem mond nemet” fajta, sőt. Ő volt az, aki visszatartott saját magamtól, és a két szülő közül ő volt a szigorúbb is, és még ha kicsi fejjel nem is fogtam fel, de csak a jót akarta nekem.
Egyetlen drágaságom, a húgom. Chloe. Tavaly volt elsőéves a Roxfotban, sajnos idén már nem lehetett másodéves…. Őt imádtam a legjobban, rá mindig figyeltem, nehogy baja essék, s én védtem, amíg be nem következett a legrosszabb…

"Nektek szólok, drága jó családom!
A legfontosabbak ti vagytok ez az első szabályom,
Először a sorban te Édesanyám, ki nekem soha nem mondta azt hogy talán.
Mindig mindent azonnal megtettél,erődön felül önzetlenül szerettél,
Soha nem kértem, hogy gondoskodj rólam, de mégis ott pihentem vigyázó karodban.
Mennyi idő, mennyi áldozat, és nincs más csak egy, csak egy változat,
Ami arról szól, hogy én szeretlek téged, és tudom jól te ezt viszont érzed.
Lehet néha szemtelen voltam és jó pár dolgot nagyon eltoltam,
De látom már hiába szidtál, mert szíved még akkor is szeretetet diktált.
Köszönöm neked azt a rengeteg időt, hogy vigyáztál rám, míg a lányod felnőtt,
Bár a szemedben most is gyerek vagyok, így tudom, tőled még rengeteget kapok.
Hiába nem kérek te mindig is adsz majd, engem az életben nem más csakis az hajt
Hogy ezt a sok jót tudjam visszaadni, ígérem így lesz, még ha bele is fogok halni!

Édesapám a legjobb tanárom, neked is ezt a levelet szívemből ajánlom,
Éjjel és nappal dolgoztál érte, hogy a családodnak mindig legyen étke.
Mikor hazaértem telt asztal várt, de ezért mind mennyi véres verejték szállt.
Mindent megkaptam, amiről álmodtam, és tudom néha a dühöt rád hoztam.
Te voltál ki engem megtanított arra, hogy soha senkit ne hagyjak bajba.
Köszönök mindent mit adtatok nekem
És higgyétek el mindig boldog vagyok, még akkor is amikor nem mosolygok.

Nagyszüleim mennyi történet, csak kering a fejetekben, mint az örvények,
Rengeteg élménnyel gazdagodtam, mikor veletek sokáig tartózkodtam.
Rengetegszer óvtatok vigyáztatok rám, és csak egy köszönet ez a rövidke levél.

Drága jó Húgi, téged is imádlak, sokszor a fejedhez vágtam a hibákat,
Amit úgy véltem te okoztál, de persze mindent helyrehoztál.
Rengeteget hülyültünk, játszottunk éveket, jó látnom újra a régi képeket.

Keresztszülők, köszönöm nektek, elvállaltátok, hogy mellettem lesztek,
Ott voltatok mikor víz alá tettek, és esküdtetek, hogy második szüleim lesztek.
Köszönöm nagybátyám a rengeteg segítséget, hogy ez a hülyegyerek a medencében evickélhet.
Amikor csak kellett támaszt nyújtottál, és a vizsgákra engem jól felturbóztál.
Nagynénémnek köszönöm szépen, aki akkor gondozott, amikor csak kértem
Ha kellett mindig elláttál, hogy távozzak tőled erre soha nem vártál.

Unokatesóim számtalan élmény, sokszor ott voltatok ahol csak én,
Bianca te védtél, mivel nagyobb voltál, én meg védtem a kicsit, ki megnőtt most már.

Köszönök mindent, a sok jót az egész családnak,
Remélem ezek a szavak valamikor talán célba találnak.
Egyetlen levél csak ez az egy irat, mit mindenkire ráhagyok.
Hogy tudjátok, értsétek meg, nincsen nincs fontosabb nálatok!"

1986-ban egy nagyon rossz dolog történt velem. Amikor a kertben játszottam, akkor egy vérfarkas hátulról elkapott és megharapot. Kiabáltam, sikoltottam, egyből kiszaladt apám és előkapta a pálcáját, csak akkor egy dolgot láttam, az pedig egy zöld villanás. Még arra emlékszem hogy anyukám sírt. Tíz évesen mit sem foglalkoztam én a mágus világgal, a varázslótársadalommal? Gyermekként a legfontosabb feladatom volt, hogy jól érezzem magam, a legjobb barátommal, Zephyr Devaux-szal. Természetesen tudtam mindent a Roxfortról, és arról, hogy én egyszer boszorkány leszek. Abban az évben rendszeres gyakorisággal tárgyak rezzentek meg körülöttem, amikor megijedtem egy patkánytól, az hirtelen átváltozott egy pohár vízzé.
1993-ban jött egy levél, hogy felvettek a Roxfortba. Szüleim természetesen majd kiugrottak a bőrükből, hiszen egy angol mágus életében a Roxfort az életének egyik főpontja. Az nap este amikor hazaértem elmondták hogy mi vagyok, először nem értettem vagy nem akartam felfogni. Azt mondták hogy küldtek egy levelet az igazgatónak hogy mi vagyok. Pont akkor kapták meg a levelet és az állt benne hogy mehetek, megoldják, hogy ne legyen semmi baj. De ezt titokban kellet tartani.
Az Abszol úton vásároltunk be, át hol máshol? Természetesen, mint minden angliai én is Ollivanderhez mentem pálcát csináltatni. A Kőris pálcám markolata egyszerűen mesés! Gyönyörű kidolgozás, átváltoztatásra kitűnő pálca.

Nem kellett bemutatni nekem a Roxfortot, hiszen rengeteget hallottam már róla, nem is beszélve a diákok házairól. Zephyr is mesélt róluk, és hogy miket hallott az egyes házak diákjairól, és bevallom, már nyáron azon rettegtem, hogy melyik házba kerülök. Volt, amikor egyedül lementem a kertbe, és azt gyakoroltam, hogy kell viselkednem, hogy a griffendélbe kerüljek, mert minden családtagom eddig griffendéles volt, és én magam is odaakartam tartozni, ha törik, ha szakad.
Az első évem furcsán, ám kellemesen telt. A Roxfort teljesen elvarázsolt. A sok folyosó, udvar és a diákélet hangulata, csak… néha eltévedtem. Mikor megtudtam, hogy lehet tanulni seprűn lovagolni, majd kiugrottam a bőrömből, visszagondolva a ük nagymamámra. Imádtam a kviddicset, sok meccsre el is vitt apa. Az egyik álmom az volt – mint valószínű sok más gyereknek is-, hogy nagy kviddicsező legyek, lehetőleg terelő, de más poszttal is beelégszek. Ez az álmom valóra vált mert be választottak a Griffendél csapatába hajtóként . Egyik kedvenc elfoglaltságom a Roxfort kacskaringós folyosóit róni, újak után kutatni. Eddigi éveim kitűnőek volt többé-kevésbé, kivéve a negyedik tanévemet, azt nehezen végig jártam utána elkezdődött az ötödik tanévem.

Jellem:
Egy tipikus tinédzser lány, barátkozós, vidám. Sokak szerint hangulatfüggő, s ezt igazolja azok a napok, amikor jön a telihold, egész nap nem lehet hozzászólni.
Borzasztóan kitartó egyéniség, ha kitűz egy célt, a végsőkig harcol érte.
Sohasem engedi, hogy sírni lássák, erősnek mutatja magát, ám ha senki sem látja sokszor sír.
A közelmúlt történései mélyen hatottak rá, és a depresszió.

Kinézet:Ha nem az iskolai egyenruhában illeg, akkor mindig színes ruhákat, kesztyűket, ékszereket hord. Kifejezetten szereti a farmer-póló kombinációt, magas sarkúval. Bár nem giccses, mégis szereti magát kirittyenteni. 165 cm magas, barna színű haja van és gyönyörű szép kék szeme.Dory Karen Sophia-Bush-sophia-bush-7675602-200-400
Vissza az elejére Go down

Dory Karen
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal