Roxfort

Harry Potterrel foglalkozó szerepjátékos fórum.

HomeKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Roxfort Története
Staff Tagok

Staff Tagok

Emily Ravensdale Staffgif
Kattints Értünk!
FRPG Top Sites - Magyarország
Chat
Kiemelt Oldalak
Emily Ravensdale Z5iV7

free forum

free forum

free forum

A Hónap Női karaktere
Emily Ravensdale Ftlx6t
A Hónap Férfi Karaktere
Emily Ravensdale 3347qiw
A Hónap Játéka
Emily Ravensdale 34xl2x4
A Hónap Szerelmes Párja
Emily Ravensdale Ic7783

Share

Emily Ravensdale

Go down 
SzerzőÜzenet
Emily Ravensdale
5. Évfolyamos diák
Emily Ravensdale

Iskolai Házad : Hollóhát
Hozzászólások száma : 11

Emily Ravensdale Empty
TémanyitásTárgy: Emily Ravensdale   Emily Ravensdale EmptySzomb. Jún. 30, 2012 2:04 pm

Emily Ravensdale Emily_www.kepfeltoltes.hu_

Név: Emily Ravensdale
Becenév: Em, Emi, Mily, Lily
Kor: 15
Rangod: Diák
Nem:
Származás: Félvér / Boszorkány
Születési idő: 1983, október, 16
Születési hely: UK / London

Család:
Anya: Holy Ravensdale / 36 / Újságíró /
Apa: Allard Ravensdale / 39 / Sárkánykutató /
Testvérek: -
Egyéb családtag: -
Háziállat: Egy félperzsa, szürke macska akit Boonak hívnak és egy gyöngybagoly Nemo.

Érdekesség: A jobb lapockámon van egy sárkány alakú tetoválás, amiről még a szüleim sem tudnak.
Személyes tárgya: Egy ezüst karkötő sárkány medállal.

Pálcád: 13 hüvelykes borostyán pálca, egyszarvúszőr maggal.
Iskolai házad: Hollóhát
Évfolyamod: 5.

Előtörténet: Mint már említettem 1983-ban születtem, lényegtelen körülmények mellett. A rokonok nem igazán szerettek apai ágon, mert én voltam a családjában az első gyermek aki félvér. Ahogy cseperedtem egyre inkább vált nyilvánvalóvá, hogy tudok varázsolni.
Nagyon ritkán találkoztam apával, mert a munkája miatt nem tudott egy helyben maradni, folyton úton volt. Szükségem lett volna rá az újdonságok miatt, hisz még igen fiatal voltam.
Egyetlen barátom volt, a szomszéd srác Tomy. Szinte össze voltunk nőve, minden nap együtt játszottunk a ház előtt, ez idő alatt a szülők odabent beszélgettek. Szomorú voltam, mert még Tomynak sem mutathattam meg valódi énemet, mert féltem, hogy megutál vagy hasonlók. Vidám voltam és boldog ezek ellenére, hisz Tomy mindent elfeledtetett velem és mellette átlagos gyerek lehettem. Egyik nap azonban, mikor anyával jöttem haza a hétvégi vásárlásból, láttam egy nagy furgont a szomszéd ház előtt. Rögtön tudtam, hogy ez mit is jelent. A legjobb barátom elköltözik. Teljesen magányosnak éreztem ettől magam és senkivel nem voltam hajlandó beszélni, de még enni sem akartam. Persze már a jövőhéten új lakók költöztek a házba, de engem nem igazán érdekeltek. A családnak volt egy lánya is, aki próbált barátkozni velem, de sikertelenül. Azt hiszem Tomy elköltözése volt befolyással életem nagy részére, hisz ettől kezdve csak a tanulásnak éltem és nem igazán barátkoztam másokkal. Féltem, hogy ismét úgy járok, ahogy a legjobb barátommal, ha megkedvelek valakit. Azon a nyáron pusztult el a macskám is, ami miatt összetörtem ismét, hisz nem tudtam rajta segíteni. Persze a szüleim próbáltak felvidítani, így karácsonyra kaptam egy kiscicát, Boot. Nagyon ragaszkodott hozzám a kis jószág, de én nem akart még másik állatot. Ennek ellenére az idő múlásával nagyon megszerettem.
Én is, mint minden 11. életévét betöltő varázsképes gyerek, megkaptam a levelet a Roxfortba. Eleinte el sem hittem, hisz attól, mert sokat hallottam róla apától, még nem tudtam milyen is lesz ott. Féltem az ismeretlentől, ezt be vallom, de úgy gondolom ez természetes. Csak álltam a bejáratnál és kezemben tartottam a levelet kibontatlanul, mire apáék biztatni kezdtek.
- Gyerünk Mily, nyisd ki! Nem fog megharapni! - apa próbált viccelődni, de valahogy nem jött át a dolog.
- Miért olyan fontos ezt kinyitni? És ha nem érdekel? - néztem fel rá és láttam az arcán az izgatottságot átváltani szomorúságba, már-már csalódottságba. Mindig az volt az álma, hogy majd osztályelső leszek a roxforti házamban, vagy épp évfolyamelső. Nagy levegőt vettem, hisz sajnáltam és bármennyire is tartottam tőle kinyitottam a levelet. Nem a levéltől féltem, hanem hogy nem felelek meg a szüleim álmainak.
- Na jó, de akkor ne nézz így. - arcomra erőltettem egy mosolyt és felolvastam hangosan a levelet. Még aznap este elmentünk megvenni az iskolai kellékeimet az Abszol Útra. Talárt, könyveket, seprűt, mert oda voltam a kviddicsért. Kellett még üst és penna, valamint még egy csomó dolog, ami fel volt sorolva, de az eszem mindig csak azon járt, vajon melyik házba osztanak be. Nincs ez ügyben különleges kívánságom. Mindent beszereztünk igen jó áron. Vettünk egy gyöngybaglyot is nekem, szép szürke a fején van egy sötétebb folt és Nemo-nak neveztem el. Oh, és persze a pálca. Nem voltam nehéz eset, hisz a pálca első érintéstől összehangolódott velem. Azóta is az első pálcámat használom, senki nem vette el tőlem.
Elérkezett az első nap a suliban. Az oda vezető úton a vonaton sok diákkal megismerkedtem, de ennek ellenére, nem kötöttem szorosabb barátságot akkor még senkivel sem. A beavatási ceremónián próbáltam a hátulra állni, hogy ne legyek annyira feltűnő. Mikor szólítottak, a szívem hevesen vert, de ahogy kimondta a süveg, hogy melyik házba fogok tartozni ez alább hagyott és széles mosollyal az arcomon ültem le a társaim közé.
Már az első naptól kezdve azon voltam, hogy ha nem is barátokat szerezzek, de legalább beilleszkedjek a többiek közé. Ez sikerült is úgy nagyjából a második napon. Az első napon még egyedül éreztem magam, de a másodikon, többen odajöttek hozzám beszélgetni, segítséget kértek tőlem, vagy épp tanácsot.
Az évek során sokszor voltam osztályelső, de nem azzal értem el, hogy magoltam, hanem inkább azzal, hogy figyeltem az órákon. Később csak át kellett néznem a készített jegyzeteket. Túl vagyok az első szerelmen, első csalódáson úgy ahogy kell és mind a kettő az iskola falain belül volt egy Griffendéles fiúval.
Szinte észre sem vettem és elteltek az évek, jelenleg pedig 5. éves diák vagyok a Roxfortban.

Jellem: Mindig kedves és mosolygós lánynak mutatom magam, még ha nem is érzem magam jól, vagy nincs jó kedvem. Kerülöm a feltűnést és a bajt, de ez nem mindig sikerül. Mindig minta tanuló voltam, sosem volt rám panasz a jegyek terén sem. Segítőkész és önzetlen vagyok a többiekkel szemben, valamint szívesen korrepetálok másokat, ha megkérnek. A már említett tulajdonságok mellett meg kell még említsem a makacsságomat és rendelkezek némi önfejűséggel is.

Kinézet: Eredetileg szőke hajam van, ami Kék szemekkel párosul. A magasságom átlagos (167 cm) és ugyan csak átlagos a súlyom is, de azt nem árulom el, hogy mennyi is az annyi. Alakom elég jónak számít a sportnak köszönhetően (futás, kviddics), bár nem szereti mutogatni magamat (annyira). Szép az arcvonásaimat a szemüveg, amit olvasáshoz használok (amikor van kedvem hozzá) kiemeli.
Vissza az elejére Go down
http://ggnextgeneration.hungarianforum.net/
Fred Weasley
Varázsló/Admin
Fred Weasley

Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 184

Emily Ravensdale Empty
TémanyitásTárgy: Re: Emily Ravensdale   Emily Ravensdale EmptySzomb. Jún. 30, 2012 10:12 pm

Kedves Emily!
Ez előtörténet nagyon tetszett, és hibátlannak ítéltem, így ELFOGADOM!
Üdvözöllek nálunk, jó játékot!

Fred

Emily Ravensdale
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal