Roxfort

Harry Potterrel foglalkozó szerepjátékos fórum.

HomeKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Roxfort Története
Staff Tagok

Staff Tagok

Lány wc Staffgif
Kattints Értünk!
FRPG Top Sites - Magyarország
Chat
Kiemelt Oldalak
Lány wc Z5iV7

free forum

free forum

free forum

A Hónap Női karaktere
Lány wc Ftlx6t
A Hónap Férfi Karaktere
Lány wc 3347qiw
A Hónap Játéka
Lány wc 34xl2x4
A Hónap Szerelmes Párja
Lány wc Ic7783

Share

Lány wc

Go down 
SzerzőÜzenet
Perselus Piton
Bájitaltan Tanár/Admin/Mardekár Ház Feje
Perselus Piton

Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 2447

Lány wc Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lány wc   Lány wc EmptyPént. Feb. 10, 2012 11:19 pm

JÁTÉK VÉGE!
SZABAD JÁTÉKTÉR!

Hermione Malfoy
Admin/Bűbájtan Tanár/Hollóhát Ház Feje
Hermione Malfoy

Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 5018

Lány wc Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lány wc   Lány wc EmptySzer. Feb. 02, 2011 4:08 am

~Ginny~

Ráadásként a kisbabánk házasságon kívül fogant. Nos ha ez nem lesz elég szégyen Lucius Malfoynak, hogy a fia, egy mugli származású lányt házasít be az évszázadokra visszamenőleg aranyvérű családjukba, akkor ez a baba dolog biztos, hogy végleg megteszi a hatását. Pedig egyáltalán nem terveztem továbbfeszíteni a húrt a jövendőbeli családomban. Bár úgy vélem talán igazán sosem leszek képes a családomnak tekinteni őket. Bár Narcissa nagyon kedvesen viselkedik velem, de nem hiszem ennek a fejleménynek túlságosan örülni fog, szóval talán még az eddig irányomban táplált szimpátiára is keresztet vethetek. De a legjobban még mindig Dracótól félek... de ha ő mellettem áll, akkor semmi más nem számít majd.
- Egyetértek. Képtelen lennék koncentrálni, ráadásul mindenki kérdezősködne. - motyogtam Ginnynek és éreztem, hogy már a gondolatara is összeszorul a gyomrom. Nem tudtam olyan tehetségesen hazudni, mint ahogy azt ez a helyzet igényelné, és most életemben először sajnáltam ezt. Ebből kifolyólag eszem ágában sem volt visszamenni órára tekintve, hogy nem csak McGalagony professzor de Draco is minden bizonnyal kérdezősködne. És nekem jelen állapotomban halvány lila fogalmam sem volt arról, hogy még is, hogyan is kellene megmondanom azt, hogy terhes vagyok tőle.
- Csatlakozom, az lesz a legjobb ha felmegyünk. Én lehet még alszom is egy kicsit, fáradtnak érzem magam. - motyogtam barátnőmnek, miközben felálltam, majd egy kicsit megigazítottam az egyenruhámat és a taláromat is. Lehet hogy rosszul voltam, de nem akartam hogy ennek bárki is nyomát lássa, ha esetleg összefutunk valakivel a klub helységbe menet. A pletykákat így sem teljesen biztos, hogy sikerül majd kiküszöbölnünk, elvégre mindig van valaki aki nem hisz annak ami hangosan elhangzik.
- Gyere. - mosolyogtam Ginnyre, majd megvártam amíg csatlakozik hozzám, és együtt hagytuk el a lány illem helységet, hogy felmenekülve a klub helységbe elbújjunk a kíváncsiskodó szemek és zaklatások elől. Ha nem is örökre, legalább egy kis időre.

//Köszike I love you//

Magyar mennydörgő By: Ginny
Majdnem Mrs. Malfoy By: Ginny
A leendő Mrs. Malfoy By: Kanapé mögött bujkáló após
Lány wc Bi5h08
Vissza az elejére Go down
Ginny Weasley
Boszorkány/Moderátor
Ginny Weasley

Hozzászólások száma : 3608
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola & Odú

Lány wc Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lány wc   Lány wc EmptySzer. Feb. 02, 2011 3:14 am

Hermione Granger & Ginny Weasley --- és a NAGY BUMM

* Mikor megemlítette Lucius Malfoyt ismételten elszorult a torkom. De nem a Malfoy család feje miatt, hanem a saját családom okán, akiket már így is többen vérárulóknak, semmire kellőknek tartottak. De legalább becsületesek voltunk. Azonban most ez az egy erény is veszni látszott ... az, aki házasságon kívül esik teherbe ugyanis minden, csak nem becsületes! Az ilyen húzásokat nem sokan szeretik a varázslók között, mert az egyik legbecstelenebb dolognak tartják; már rögtön a főbenjáró átkok után következik az " Ettől tiltsuk varázsló csemeténket" című könyvben.
Még szerencse, hogy valójában nincs ilyen könyv! *
~ De amint szárnyra kap a pletyka rólunk, négyünkről, Gieldroy Lockhart tuti ír egyet! ~
* Ezek a gondolatok oly mértékben megmérgezték a szívemet, hogy a mosolyom azonnal lehervadt az arcomról. Mélyet sóhajtva felhúztam a térdeimet, s káprázó szemekkel, mint aki a Napba bámult, úgy néztem a mosdó padlójára. *
- Nem tudok visszamenni tanulni ... * suttogtam és éreztem, hogy az ujjaim, amik addig a térdemen összefonódva pihentek, ezúttal a hasamra vándoroltak. Ismét meglepődtem azon, hogy még mindig lapos. Még mindig nem sikerült teljesen napirendre térnem friss felfedezésünk fölött és úgy éreztem, tökéletesen képtelen lennék arra, hogy ezek után beüljek Pitonhoz egy bájitaltanra a szagokkal és undorító dolgokkal tele zsúfolt bájitaltan-terembe. Már most éreztem, hogy a puszta gondolatra ráz a hideg, el sem bírtam képzelni, mi történne, ha Piton óráján kidobnám a taccsot. Akkor fel kéne mennem Madam Pomfrey-hoz, aki megvizsgálna ... *
~ Azt nem engedhetem meg magamnak! ~
* Tanácstalanul Hermsre pislogtam. Nem tudtam, mi jár az ő fejében, de abban egészen biztos voltam, hogy ezúttal talán nem lenne lekifurdalása, ha kihagyná a McGalagony órájából háttra levő 5 percet. *
- Én nem megyek vissza. * suttogtam végül. * - Inkább a klubhelyiségben várom meg az ebédet.
* Abba bele sem akartam gondolni, mi történne, ha kérdezősködni kezdenek. Hiszen eljöttem az első óráról, úgy, hogy el sem kéreckedtem, vagy csak alig. Lényegtelen. Erre még ráfoghattam, hogy ételmérgezés az egész! *

Anyaszomorító, Teherbeesős boszi by: Mennydörgőcske
Te melyik házba tartozol?
Harry Potter • Through The Pensieve
Story Of Us
Take My Hand
Hermione Malfoy
Hermione Malfoy

Lány wc Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lány wc   Lány wc EmptyKedd Feb. 01, 2011 8:15 am

~Ginny & Mione, avagy terhesek klubja~

Aggodalmas sóhaj szakadt fel a tüdőm legmélyéről és komolyan elkezdtem gondolkodni azon, hogy mennyi minden fog megváltozni majd ennek a kis pöttömnek a létezésével és majd később a világra jövetelével, mert abban egészen biztos voltam, hogy világra hozom. Nem tudtam Draco mit szól majd az egészhez, de akár vele, akár nélküle megfogom szülni ezt a csodálatos kisbabát és szívem minden szeretetével fogom felnevelni. És tudtam, hogy bár édesanyámat tökéletes meglepetésként fogja érni a dolog, mellettem fog állni. Egyedül apától tartottam akinek Draco eddig sem volt szimpatikus, de ezek után úgy vélem mindent meg fogok tenni, hogy elkerüljék a találkozást. Egészen az esküvőig, vagy ha ez egyáltalán lehetséges még tovább.
- Köszönöm. - mosolyogtam Ginnyre könnyes szemeimen keresztül és mérhetetlenül hálás voltam neki, hogy mellettem áll, annak ellenére is, hogy miféle ellenérzései vannak Draco irányába. Amelyeket teljes mértékben megértek, elvégre ő nem látta azt az oldalát, amelyiket én szerencsésen megismertem.
- Egyáltalán nem bánom. - mosolyogtam megértően Ginnyre, amikor azt mondta, ő inkább kettesben közölné ezt az egészet Harryvel. Bár ez azt is jelentette, hogy nekem majd külön kell közölnöm Harryvel, hogy terhes vagyok Dracótól, elvégre nem várhattam el Ginnytől, hogy az első sokk után még egyet okozzon a kedvesének. Elvégre ő az én babám, az én felelősségem is tehát.
- Nagyon remélem, hogy ez nem szivárog ki. Nem akarom, hogy Lucius Malfoy az újságból tudja meg. - sápadtam el már csak a gondolatra is, hogy esetleg egy szép fényes reggelen Lucius Malfoy a kezébe veszi a reggeli prófétát ahol a címlapon én és Draco virítunk egy hatalmas szalagcím alatt: Úton a trónörökös. Nem akartam belegondolni, milyen pusztítás menne végbe a közvetlen környezetében.

Lány wc Bi5h08
Ginny Weasley
Boszorkány/Moderátor
Ginny Weasley

Lány wc Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lány wc   Lány wc EmptyKedd Feb. 01, 2011 6:10 am

* A könnyek megállíthatatlanul csorogtak végig az arcomon, miközben ajkaimon boldog mosoly játszott. Igaz az elmém sarkában még ott tombolt a tudat, hogy Anya élve meg fogja nyúzni Harryt, és engem pedig elás a saláták közé, de ez már elhalványult a mögött a mindent életben tartó érzés mögött, amit úgy hívunk nagyon leegyszerűsítve: szeretet.
Talán banális őrültségnek hangzik, ami miatt a Szent Mungóban volna a helyem, de úgy éreztem, minden sejtemet elárasztja ez az érzés. Szinte megrészegültem attól a hőhullámtól, ami beitta magát a szívembe. Aki nem élte még át, nem értheti meg, milyen mikor rájössz, hogy mostantól nem egyedül vagy. A humoros oldaláról nézve úgymond kettő vagy az egyben. A kevésbé vicces része pedig az, hogy ezentúl lesz valaki, aki Tőled függ, senki mástól. Akinek a sorsa, a jövője rajtad múlik, s aki rád lesz utalva teljes mértékben. Valaki, akire vigyáznod kell, akinek majd álmai, vágyai, reményei lesznek. Valaki, aki ettől a pillanattól kitörölhetetlen szálként beszőtte magát az életedbe!
Az én életembe. És - bár Harry még nem tudja - minden bizonnyal az övébe is. Bíztam benne annyira, hogy ha meg is retten, vagy el is hagy engem akkor sem maradunk teljesen egyedül. Hiszen a szívem alatt egészen biztosan az ő gyermekét hordtam, Harry Pottert pedig nem olyannak ismertem, aki csak úgy meghátrált volna egy olyan " problémától ", mint a saját, korán jött gyermeke ...
Megráztam a fejem, majd letöröltem a könnyeimet. Tagadhatatlan, hogy ez egy nem várt fordulat volt. Ki fog borulni, ebben is biztos voltam. De legalább Anya nem fogja zargatni Billéket, hiszen lesz egy unokája. *
~ Ha ezzel próbálnék védekezni ott helyben kapnék egy jó kis gyilkosátkot a nyakamba Anyutól! ~
* Villant át az agyamon. Hát igen, talán Billékre hivatkozni nem lenne a legjobb dolog. Sem arra, hogy az ember néha feledékeny.
Herms kérdése riasztott fel a gondolataimból. A válasz nem volt kérdéses. *
- Ha szeretnéd, igen. Még fogom is a kezed, ha kell! * mosolyogtam rá biztatóan. *
- De, ha nem bánod, Harryvel inkább négyszemközt beszélnék. Nem szeretném, ha kiszivárogna ez az ... egész, Vitrol fülébe. * motyogtam fintorogva, a puszta gondolatra is. Elképzeltem, ahogy a Reggeli Próféta hírbe hoz minket, négyünket és a hatalmas botrány gondolatára inkább gyorsan megráztam a fejem. Nehogy még jobban letaglózzam magam. *

Story Of Us
Take My Hand
Hermione Malfoy
Hermione Malfoy

Lány wc Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lány wc   Lány wc EmptyHétf. Jan. 31, 2011 6:58 am

~Anyák egymás között~

És most hogy egyre jobban kezdtem elfogadni a valóságot, egyre jobban érlelődött bennem az érzés, hogy ezt jelenti felnőtté válni. Vagy is, egészen pontosan azt is jelenti sok minden más mellett. Felnőttnek lenni annyit jelent, hogy előbb vagy utóbb világra hozol egy egészséges kis gyermeket, valakitől, akit teljesen szívedből szeretsz és leakarod élni mellette az életedet. Én pedig pontosan úgy éreztem, hogy képes vagyok erre. Szerettem Dracót és a háború óta úgy éreztem, hogy igazán felnőttem, ahhoz, hogy felnőtté váljak. hát a sors most próba elé állított, hogy valóban így van-e. És én meg fogok felelni neki, mert akarok felelni.
- Ez sincs kizárva. - pillantottam reszketeg tekintettel Ginnyre és bár kis mosoly bujkált az arcomon attól színe még mindig hamuszürke maradt. Egyik kezem ismételten a hasamra csúszott és elhatároztam, hogy a tőlem telhető legtöbbet fogom adni ennek a pici emberkének, aki bennem növekszik. Nem számít, hogy mások mint fognak gondolni, mindent megteszek, hogy jó anya legyek. Attól viszont komolyan féltem, hogy Draco, hogyan is fog reagálni erre az egész helyzetre. Most még mondhatnám, hogy gyomorrontás, de mi értelme lenne hazudni, ha néhány hónap múlva egyébként is kiderül.
- Egy hatalmas ajándék. - suttogtam Ginnynek, majd amikor megölelt, szorosan viszonoztam az ölelését, méh akkor is ha tudtam rettenetesen szánalmasan nézhetünk ki a lány WC padlóján ülve könnyes arccal a másik nyakába borulva, de nem érdekelt. Egyrészről azért mert úgy véltem senki sem fog utánunk jönni másrészről pedig, mert nekem ez erőt adott. Sokat jelentett, hogy Ginny is örül valamennyire annak a kis életnek és ez erőt adott a folytatáshoz.
- Ott leszel velem, amikor megmondom neki? - kérdeztem kissé eltolva magamtól a szemeibe nézve. Szükségtelennek éreztem mondani, hogy Dracóra gondolok, elvégre nem sok apja lehet a gyerekemnek, ha ő vette el a szüzességemet. Hát igen... ilyen is csak velem történhet. Elveszi a szüzességemet és ha már ez meg volt egyúttal teherbe is ejtenek. Anya nem igazán fog örülni ennek, még a házasságot is túl korainak tartotta, nem tudom, hogy mondom majd meg neki.

Lány wc Bi5h08
Ginny Weasley
Boszorkány/Moderátor
Ginny Weasley

Lány wc Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lány wc   Lány wc EmptyHétf. Jan. 31, 2011 6:42 am

- Anya meg fog ölni minket.
* Ez volt a második gondolatom, amire minden lehetőség meg volt. Tudtam, hogy ezt nem fogjuk megúszni ép bőrrel, az teljesen kizárt! Azonban ez csak a második gondolatom volt.
Az első helyet mi foglalta el? A tudat, hogy kisbabám lesz. Gyerekem lesz Harry Pottertől, s hogy ennek mégsem bírok örülni. Csak ültem dermedten, a rémisztő felismerést adagolva vérző szívembe, nem másért, mint a fájdalomért, amit bele cseppenve keltett. Tekintetem a hasamra siklott.
Furcsa, groteszk módon azt vártam, hogy látni fogok valamit. Egy dudorodó kis halmot a két csípőm között, vagy egy mosolygós arcot a mellényemre festve. nem láttam semmit. Inkább csak éreztem; az azonban minden sejtemet átjárta. Az újszerű érzés, amit mások kötődésnek neveznek teljesen a hatása alá vont!
Hallgattam Herms légzését, éreztem benne sok mindent. Fájdalmat, félelmet, tanácstalanságot ... bennem is ezek az érzések kavarogtak, megállás nélkül! Meg egy pici öröm is.
Ezt a boldogságot nem bírtam hová tenni. Csak elvétve motoszkált a szívemben, de ahogy múltak a percek egyre erősödött. Leírhatatlanul fejlődött bennem, leszorítva porondjáról a kétségbeesést és a tanácstalanságot.
Bár volt miért aggódnom. Harryvel nem gondoltunk házasságra, babára meg végképp nem. Túl korai volt az egész, még úgy is, hogy sosem kételkedtem abban, mennyire szeretjük egymást. De ezt sosem így képzeltem.
Mielőtt végig gondolhattam volna kiszaladtak a számon azok a szavak is. *
- Tudod ... azt hiszem, kicsit örülök ennek. Ez ... ez egy ajándék ... * susogtam fél szemmel Hermsre pillantva, majd karjaimat a hasam köré fontam. A szívem megtelt melegséggel. *
- Jaj, Herms!
* Megállíthatatlanul könnyek szöktek a szemembe. Majd a barátnőm felé fordultam és átöleltem. *

Story Of Us
Take My Hand
Hermione Malfoy
Hermione Malfoy

Lány wc Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lány wc   Lány wc EmptyHétf. Jan. 31, 2011 6:14 am

~1baba... 2baba... 3baba...~

Hirtelen annyi minden történt, hogy nem tudtam először mit is csináljak. Egy biztos, hogy anyunak el kell mondanom, elvégre az anyám. Másrészről ezt Dracóval is minél hamarabb meg kel beszélnem de... félek. Sosem beszéltünk, gyerekről, miket gondolok még a házasság téma is csak akkor merült fel, amikor feltétlen beszélni kellett róla. Ráadásul még abból sincs szinte semmi megszervezve, bár az is lehet hogy Narcissa már a kezébe vette az ügyet és minden sínen van. Jézusom, hogy mondom meg nekik, hogy nagyszülők lesznek?! És akkor ott van még McGalagony professzor... nem erre gondolni sem akarok!
- Igen... valóban az. - motyogtam rezignáltan, miközben kigördült egy könnycsepp a szememből. Ebben az egyetlen cseppben, benne volt, minden félelmem, kétségben, bátorságom, boldogságom amit abban a percben éreztem. Minden érzésem egyetlen kis könnycseppben, amely végül elhalt az iskolai egyenruhám szoknyáján. Közben persze figyeltem Ginnyre, elvégre feltétlen hallani akartam a válaszát, majd amikor meghallottam, örültem, hogy őszinte volt.
- Én is gratulálok. - nyögtem neki és most gondoltam csak végig, hogy ez mennyire is ironikus. A legjobb barátnők egyszerre esnek teherbe, és egyszerre lesznek még férj nélkül özvegyek, mert hogy ha Ron az esküvő miatt nem akarta megölni Dracót, na akkor most garantáltan pálcát ránt rá. Harry... Harry eddig megúszta élve, hogy megcsókolta párszor Ginnyt de ezt... és ha nem Ron akkor majd McGalagony professzor végez vele, az aztán biztos.
- McGalagony professzor meg fog ölni minket, és ha ő nem, akkor Piton egészen biztosan. - nyöszörögtem belegondolva a helyzetünk súlyosságába, és arcomat a kezembe temettem, hogy legalább néhány percre ne kelljen felfognom a valóságot. De az nem tűnt el, nem változott meg. És makacsan állította, hogy terhes vagyok!

Lány wc Bi5h08
Ginny Weasley
Boszorkány/Moderátor
Ginny Weasley

Lány wc Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lány wc   Lány wc EmptyHétf. Jan. 31, 2011 6:05 am

* Mélyet sóhajtva temettem a kezeimbe az arcom. Ha nem láttam volna, valószínűleg nem is hiszem el. Herms osztódó fénypontja nyilvánvaló volt, de az enyémmel nem bírtam megbarátkozni!
A Parkinson-buli óta mindig makacsul abban a hitben éltem, hogy ételmérgezésem van. Percy befőttje, egy sületlen hal, vagy akár egy kevés romlott sajt állt az ügy mögött, az én olvasatomban. Csupán ott sántított a dolog, hogy a Roxfortban sosem szolgáltak fel a házimanók romlott ételt!
Meredten bámultam egy pontot a plafonon. Az én fénygömbömnek nem kellett volna osztódnia! Nem kellett volna ketté válnia, hiszen ... hiszen aznap este mi ... vagy nem?
A töprengésemből Herms szavai rángattak ki. Egy pillanatig megzavarodva néztem rá, aztán felfogtam, mit kérdezett és egyszeriben felébredtem. *
- Természeten gratulálok. Mert ez ... csodálatos! * vetettem rá egy mosolyt. Azonban abban nem voltam biztos, hogy miről beszélek. Mert Herms bizonyított terhességére gondolni könnyebb volt, mint a saját ... *
~ Nem. Az nem lehet igaz! ~
* Ám mielőtt tovább kalandozhattam volna Hermione ismét kérdezett, én pedig megdermedtem. A mosolyom lehervadt, a helyét pirulás váltotta fel, némi tanácstalansággal keverve. Végül úgy döntöttem, jobb, ha az igazat mondom. *
- Öhm ... hááát ... iiigen ... * motyogtam elnyújtva minden szót. *
- De az nem lehet, mert mi ... * nem bírtam befejezni a mondatot. Mert az egyetlen lehetséges és igaz opció az volt: " mi sem " . És ez betett. Ez volt az utolsó csepp. *
- Szentséges Merlin! * sikoltottam fel. Ez hihetetlen! *

Story Of Us
Take My Hand
Hermione Malfoy
Hermione Malfoy

Lány wc Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lány wc   Lány wc EmptyHétf. Jan. 31, 2011 5:42 am

~Ginny... baba... Ginny~

Komolyan kezdtem kétségbeesni. Soha életemben nem gondolkodtam el azon, hogy esetleg majd gyereket szülök, bár is tökéletesen igaz, hogy ugyanígy voltam ezzel a házasság szempontjából is. Egészen addig, amíg be nem sétált az életembe Draco Malfoy új valójában, mondván, szeressük egymást hogy megússzam az esküvőt Pansyvel. Az rendben van, hogy azóta kissé megváltoztak az érzéseink egymás irányába, na de egy gyerek... sosem gondolkodtam el azon, hogy anya lennék, most pedig a valós probléma, hogy jó anya leszek-e?!
- Bárcsak én is képes lennék ezt hinni. - motyogtam száraz torokkal Ginnynek, és közben éreztem, hogy az életem kezd annyira összesűrűsödni, hogy félek maga alá temet, amikor megindul a lavina és én útban leszek. Mert útban leszek, mert az én életem. Én azonban más éreztem, hogy csak és kizárólag terhes lehetek, nem pedig vírusos, vagy ételmérgezés, elvégre alig ettem reggelinél is valamit. Tudtam, hogy a probléma biológiai eredetű méghozzá azért, mert elfelejtettünk védekezni. Ginny szavait csak homályosan fogtam fel, majd a gömböket meglátva, hogy négy lett belőle már teljesen bizonyosnak láttam a helyzetemet. A sajátomat legalább is feltétlenül, na de mi van Ginnyvel.
- Most bocsánatot kérsz vagy gratulálsz? - kérdezem, mert jelenleg én magam sem tudtam, hogy sajnálnom kellene-e a történteket, vagy örülni neki. Lassú bizonytalan mozdulattal a hasamra csúsztattam a kezemet és bár tudtam, hogy semmi változást nem fogok érezni fizikailag a tudat már megvolt, hogy egy kisbaba növekszik a testemben. Egy kisbaba Dracótól, Lucius és Narcissa Malfoy fiától. Házasságon kívül fogant gyerek... ohh édes istenem, ha ez nem robbantja ki az új háborút, akkor semmi sem.
- Tényleg... te lefeküdtél Harryvel? - kérdeztem meg végül azt, amit már megakartam, de a figyelmem egy kissé elterelődött, most azonban visszakormányoztam a beszélgetést ebbe az irányba, mert tudnom kellett, hogy egyedül én voltam olyan ostoba, hogy megfeledkeztem-e a védekezésről.
- Sok volt a gömb. - utaltam a megjelenő fénygömbökre és csak most jutott eszembe, hogy mintha erről valamelyik könyvben olvastam volna. De ha megkínoznak sem tudtam volna megmondani a címét annyira zsibbadtnak éreztem az egész agyamat.

Lány wc Bi5h08
Ginny Weasley
Boszorkány/Moderátor
Ginny Weasley

Lány wc Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lány wc   Lány wc EmptyHétf. Jan. 31, 2011 4:12 am

* Ha valaki abban a pillanatban nézte volna Herms arcát rajtam kívül az biztos rendkívül jól szórakozik. A barátnőm először elzöldölt, majd elfehéredett, de úgy, hgy azt még Hisztis Myrtle is megirigyelhette volna. Számomra ez a változás azonban inkább tűnt rémisztőnek, mint mulatságosnak.
A Mindenható emlegetéséből nem jöttem rá, mi lehet vele, így jobb ötlet híján csak finoman megráztam a vállát. *
- Herms, mi a ... * kezdtem aggodalmasan, de addigra már kimondta. Kimondta, s én mindent megértettem. Rájöttem, miért ülünk a mosdó padlóján, miért hullámzik a közérzete napok óta. Rájöttem mindenre és a megoldás elrettentett, olyannyira, hogy még jó pár pillanatig meg sem bírtam szólalni. Csak ültem, mereven bámultam magam elé és azon gondolkodtam, hová lett az a Hermione Granger, akit megismertem. Aki sosem volt meggondolatlan, akit sosem kellett mulasztással vádolni, aki mindig pontos volt és segítőkész?
Mert az a Hermione aki ott és akkor mellettem ült, nem volt azonos azzal a másikkal. S nem tudtam, hogy ennek örüljek-e vagy sem. *
- Nem biztos! Talán csak ételmérgezés ... vagy vírus. * kötöttem az ebet makacsul a karóhoz. Nem bírtam elhinni, hogy Herms állapotos, egy olyan görénytől, mint Draco Malfoy. *
- Várj egy kicsit ...
* Hirtelen támadt egy ötletem. A táskámat magamhoz húztam, majd renyhe mozdulatokkal elő kotortam a pálcámat. *
- Ezt a taktikát még Anya mutatta, mondván, hogy Ő mindig így szúrta ki, ha terhes volt! * magyaráztam, majd meglengettem a varázspálcát és elmormogtam a varázsigét. *
- Homenum Revelio. * motyogtam a pálcát a semmibe szegezve. Abból két fénylő pont bukkant elő, s az " ikernapok " keringve megállapodtak a levegőben. Ezzel még nem is lett volna baj, ha nem kezdenek furcsa villogásba, majd nem vállnak ketté, csakhogy négy legyen belőlük. *
- Ez nem lehet! * kaptam a szám elé a kezemet. Ha Herms verziója helyes volt akkor ugyanis maximum három fénypontot kellett volna látni. De ezek négyen voltak ... *
- Bocsáss meg. * motyogtam, majd sebesen felpattantam és ismét eltűntem a legközelebbi fülkében. Hangosan öklendezve próbáltam feldolgozni, amit az imént láttam. Mikor nem jött vissza semmi, vissza támolyogtam Hermione mellé, s tanácstalanul lerogytam mellé. *
- Gratulálok ... * suttogtam az arcára pillantva. *

Story Of Us
Take My Hand
Hermione Malfoy
Hermione Malfoy

Lány wc Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lány wc   Lány wc EmptyVas. Jan. 30, 2011 8:07 am

~Ginnykém Ginnykém ~

Hát ahogy végignéztem immár ülve barátnőmön, azonnal leszűrhettem, hogy ő is van olyan pocsékul mint én. Most már tényleg csak azon imádkoztam, hogy minél előbb rendbe jöjjünk, ebből a nyavalyából. A szédülésemet foghattam volna arra, hogy keveset ettem, de a hányingert már nem. Komolyan elgondolkodtam az utóbbi napokban tényleg álmatlanság gyötört és máskor is szédültem már... egészen... villámcsapásként értek Ginny szavai, amikor közölte, hogy a Parkinson buli óta érzi ilyen furcsán rosszul magát.
- Jaj istenem. - nyögtem és hirtelen akartam felidézni az egész éjszakát, amit ott töltöttünk. Minden apró részletet fel akartam idézni, hogy semmi se maradhasson ki, semmi se kerülhesse el a figyelmemet, mert az akár a megoldás is lehet. Amikor közölte, hogy nagyon sok mindent össze evett reggelire, csak rezignáltam bólintottam, s valahogy még azt is felfogtam, hogy elküldte Mirtylt aki csodával határos módon ellebegett valahova. Nekem személy szerint kivételesen mindegy volt, hogy hova, a lényeg hogy barátnőmmel ketten maradunk. Fejben kezdtem összerakni a képkockákat de amikor Ginny megjegyzést tett a hangomra, egy pillanat alatt olyan színem lett, mintha én magam lennék a fehér falfesték.
- Atyaúristen. - nyögtem ki rekedten és úgy éreztem mentem elájulok, mert bármi jobb lett volna, mint most szembenézni az igazsággal. Vagy is hogy szembe nézni azzal, hogy mennyire bolond és hirtelen voltam. Máskor mindig következetesen cselekedtem de azon az éjszakán ez valahogy elfelejtődött.
- Nem védekeztünk. - szaladt ki a számon a vallomás, és ahogy Ginnyre néztem meg tudtam állapítani, hogy legalább annyira meg van döbbenve a hallottaktól, mint én a felismeréstől, amely rám tört a percben. Lehetséges, hogy terhes vagyok... Dracotól... és még iskolába járok. És még hozzá sem mentem. Édes istenem, hol rontottam el?

Lány wc Bi5h08
Ginny Weasley
Boszorkány/Moderátor
Ginny Weasley

Lány wc Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lány wc   Lány wc EmptyVas. Jan. 30, 2011 7:59 am

* Lehunytam a szemeimet és próbáltam lenyugtatni háborgó gyomromat. A számnak bődületesen rossz íze volt, mintha savat nyeltem volna, s ettől megint émelyegni kezdtem. Gyors mozdulattal letöröltem a homlokomról azt a pár verejtékcseppet. Meglepetten érzékeltem, hogy a hajam is ragacsos az izzadtságtól, s hogy a testem úgy remek, mintha ráznák.
Összeszorítottam az ajkaimat, s így szótlanul figyeltem Hermst, aki úgy esett le mellém a padlóra, mintha valami időzített bomba lett volna. Sóhajtva, mély levegőket véve bólintottam. *
- Parkinson bulija óta nem vagyok jól ... * motyogtam sötéten, majd fejemet a falnak támasztottam. A hideg csempe némileg megnyugtatott, s ennek kimondottan örültem. Ujjaimmal átfogtam a térdeimet és görcsösen próbáltam valami semlegesre gondolni. Nem nagyon sikerült. *
- Bár én annyi mindent össze ettem reggelire, hogy nem is csodálom ... jaj, Myrtle húzz már innen és röhögj máshol! * vetettem egy mérges pillantást a szellemlányra. Ha jobb formában vagyok talán meg is átkozom, de akkor és ott a karomat sem tudtam megmozdítani.
Nehézkes légzésem végül lelassult, egyenletessé vált. Kezdtem megnyugodni. Várakozó pillantást vetettem Hermsre, hátha van hozzáfűzni valója a dologhoz. *
- Egyébként még nem volt alkalmam gratulálni a hangodhoz. Megafon nélkül is hangosabb vagy, mint Le Jordan! * küldtem felé egy pimasznak szánt, ám igen vértelen mosolyt a Parkinson-buli éjszakájára utalva. *

Story Of Us
Take My Hand
Hermione Malfoy
Hermione Malfoy

Lány wc Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lány wc   Lány wc EmptyVas. Jan. 30, 2011 7:39 am

~Ginny, avagy amikor a lányoknak bajuk van~

Rettenetesen aludtam az éjszaka, vagyis ha fogalmazhatok úgy hogy egyáltalán aludtam. Az éjszaka nagyját azzal töltöttem hogy a baldahint bámultam, majd valamikor hajnalban lementem a klub helységbe és nekiestem a jövőhétre esedékes beadandó házi dolgozatnak, amit Piton kért. Nem terveztem, hogy ennyire későn még tanulni fogok, de hát mivel nem jött álom a szememre és jobb dolgom nem volt, ezt tökéletes pótcselekvésnek ítéltem. A Parkinson buli óta sikerült jól összevesznem Ronnal, de szerencsére Dracóval zökkenőmentesnek bizonyult a kapcsolatunk. Azt viszont tudtam, hogy minél előbb meg kell beszélnem a történteket Ronnal, mert ennek még rossz vége is lehet.
Ezek voltak az utolsó gondolataim, majd arra ébredtem, hogy Harry rázogat és azt kérdezi miért aludtam idelent a házi feladatommal, majd valamit arról hogy pedig Ginny nem is rugdos. De nem igazán foglalkoztam vele, mivel késésben voltam McGalagony professzor órájáról így felrohantam a hálótermembe, amit üresen találtam, ami annyit jelentett Ginny már elment. Ő ma Bimbával kezdett, ha minden igaz, de már ebben sem voltam biztos, csak abban, hogy nagyon fáradt vagyok. Végül miután sikeresen összeszedtem a holmiaimat és lejutottam a nagyterembe, majdnem rosszul lettem a rengeteg ételtől, így végül csak egy kis töklevet és pirítóst sikerült letuszkolnom a torkomon, majd már szaladtam is órára. Az elején semmi probléma nem volt,a mikor azonban szédülni kezdtem, megkapaszkodtam a padba és vártam hogy elmúljon. Mikor ezt már harmadszor játszottam el, érzékeltem, hogy a mardekáros banda jót röhög rajtam, McGalagony professzor viszont aggódóan pislog az irányomba de nem szól semmit. Amikor azonban már a hányinger is megérkezett, nem tudtam mit csinálni.
- Elnézést. - kiáltottam, amjd felpattantam és kirohantam egyenesen a folyosó végén lévő lányvécébe, majd az első kabinba rontottam és nem törődve hisztis Mirtyle kacagásával kiadtam magamból azt a nagyon kevés reggelimet amit magamba erőltettem. Még a WC felett görnyedtem, amikor meghallottam hogy kicsapódott az ajtó és csak imádkoztam, hogy ne Draco jöjjön utánam, mert eléggé rémesen festettem. Amikor azonban meghallottam a szomszéd wcben is a hányás összetéveszthetetlen hangjait, sikeresen felültem. Vártam egy kicsit, majd amikor kimentem egy legalább annyira sápadt Ginnyt találtam ott, mint én magam.
- Vírus, csak az lehet. - motyogtam neki, miközben leültem mellé és hátamat a hűvös falnak döntöttem, de a szédülésem nem múlt el.

Lány wc Bi5h08
Ginny Weasley
Boszorkány/Moderátor
Ginny Weasley

Lány wc Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lány wc   Lány wc EmptyVas. Jan. 30, 2011 7:29 am

* Borzasztó reggelen voltam túl. Egész este hánykolódtam az ágyamban, nehezen aludtam el és az álmom akkor sem volt felhőtlen mikor magával ragadott az édes tudatlanság. Olyan képek sorjáztak a szemeim előtt, amiket elképzelni sem mertem volna tiszta fejjel.
Az egyiken Malfoy keringőzött McGalagony professzorral, Dumbledore professzor pedig hárfán játszott nekik. Az öreg szakálla bele-bele akadt a húrokba és folyton a forte-pedálon taposott. Bár nem értettem, hogy kerül egy hárfára forte-pedál ...
Mégsem ez volt a legfurcsább. A következő képen ugyanis Herms állt, egy hatalmas banánnal a kezében és vigyorogva közölte velem, hogy lenyelt egy dinnyét, ami kilenc hónap múlva paszullyá fog fejlődni. Ha pedig ez még nem lett volna elég a hír végén könnyekben tört ki és közölte velem, hogy Draco összegyűrt egy lepedőt!
Erről mondjuk én magam is tudtam. A Parkinson-buliban lejátszódott kevéssé karácsonyi hangulatú ünneplés utáni éjjelen hallani véltem a Harryvel közös szobánkban Herms gyönyör-sikolyait. Tudtam, vagy legalábbis reméltem, hogy nem egy baltás gyilkos miatt sikít ilyen mélyről jövően.
Ezeket a gondolatokat az ébredés sem űzte ki az elmémből. A reggelire későn érkeztem, mert kezdetben nerm volt étvágyam, így nem indultam el időben. De odalent úgy tele ettem magam, hogy azt az előttem ülő Padma Patil is fintorogva bírta csak végig nézni. Még meg is kérdezte, hogy fér belém ennyi minden. Mire nem feleltem semmit, mert épp nagyon lekötötte a figyelmem egy csokis fánk, amit miután magamhoz vettem megszórtam egy kis paprikával is. Még én magam is elcsodálkoztam saját ízlésem változásán.
Aztán meg is lett az eredménye! Bimba professzor órájáról úgy rohantam vissza a kastélyba, már a csengetés előtt. Nem mentem följebb, bevágódtam a második emeleti lánymosdóba, ahol Hisztis Myrtle kedvtelve nézegette saját sírós ábrázatát. Mikor magamra csuktam az egyik fülkét a szellemlány szabályosan beállt mellém, hogy végig nézze, mit csinálok. *
~ Kotnyeles ektoplazma! ~
* Néhány perccel és a reggelimmel történő ismételt találkozás után izzadó homlokkal támolyogtam ki és rogytam le a mosdó egyik sarkába. *

Story Of Us
Take My Hand
Perselus Piton
Bájitaltan Tanár/Admin/Mardekár Ház Feje
Perselus Piton

Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 2447

Lány wc Empty
TémanyitásTárgy: Lány wc   Lány wc EmptyVas. Júl. 04, 2010 8:46 am

Hisztis Myrtil helye és a Titkok Kamrájának bejárata.

Ajánlott tartalom

Lány wc Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lány wc   Lány wc Empty

Lány wc
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal