Roxfort

Harry Potterrel foglalkozó szerepjátékos fórum.

HomeKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Roxfort Története
Staff Tagok

Staff Tagok

Sebastian Gregory Blaze Staffgif
Kattints Értünk!
FRPG Top Sites - Magyarország
Chat
Kiemelt Oldalak
Sebastian Gregory Blaze Z5iV7

free forum

free forum

free forum

A Hónap Női karaktere
Sebastian Gregory Blaze Ftlx6t
A Hónap Férfi Karaktere
Sebastian Gregory Blaze 3347qiw
A Hónap Játéka
Sebastian Gregory Blaze 34xl2x4
A Hónap Szerelmes Párja
Sebastian Gregory Blaze Ic7783

Share

Sebastian Gregory Blaze

Go down 
SzerzőÜzenet
Hermione Malfoy
Admin/Bűbájtan Tanár/Hollóhát Ház Feje
Hermione Malfoy

Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 5018

Sebastian Gregory Blaze Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sebastian Gregory Blaze   Sebastian Gregory Blaze EmptySzer. Júl. 11, 2012 4:58 am

Kedves Sebastian üdvözöllek nálunk Smile

Az előtörténeted tetszett, érdekesnek találom, hogy a személyes tárgyad, egy kígyófogas medál, holott a Hugrabug házba kerültél Smile Mindenesetre erre csak azt tudom, mondani, hogy Elfogadva! és hogy sok szép percet kívánok neked az oldalon.

Hermione Malfoy

Magyar mennydörgő By: Ginny
Majdnem Mrs. Malfoy By: Ginny
A leendő Mrs. Malfoy By: Kanapé mögött bujkáló após
Sebastian Gregory Blaze Bi5h08
Vissza az elejére Go down
Sebastian Gregory Blaze
6. Évfolyamos diák
Sebastian Gregory Blaze

Hozzászólások száma : 2

Sebastian Gregory Blaze Empty
TémanyitásTárgy: Sebastian Gregory Blaze   Sebastian Gregory Blaze EmptyKedd Júl. 10, 2012 9:48 am

Sebastian Gregory Blaze A9mk20

Név: Sebastian Gregory Blaze
Becenév: Seb, Greg
Kor: 16
Rangod: Diák
Nem: Férfi
Származás: Félvér (Mugli apa + Boszorkány anya)
Születési idő: 1982. április 22.
Születési hely: Liverpool, Anglia

Család:
Anya: Anthony Blaze/40/rendőr/
Apa: Isabella White/36/kviddics játékos/
Testvérek: John Jacob Blaze/15/tanuló, Roxfort, Hollóhát/
Egyéb családtag: Lorelei White /16/tanuló, Roxfort, Hugrabug/
Háziállat: Röppencs, a macskabagoly, aki rettentően szereti a lányokat, és szeret kukkolni

Érdekesség: Vezetékneve amerikából ered, apai ágon az egész családja amerikai, tériszonyos
Személyes tárgya: Egy bőrnyaklánc, kígyófog medállal

Pálcád: Fűz, 9 hüvelyk, egyszarvúszőr maggal
Iskolai házad: Hugrabug
Évfolyamod: Hatodik

Előtörténet:
Igazából azt sem tudom, hogy hol kezdjem… Nem mondhatnám, hogy sokat láttam már, de azt sem, hogy tapasztalatlan vagyok… Bizonyára a legjobb az lesz, ha ott kezdem, ahol mindenki, a születésemnél. Tehát 1982-ben születtem, egy angliai városban, Liverpool-ban. Anyám boszorkány, apám mugli, mégsem mentek szét, amikor anyu elmondta apának, hogy mi is ő pontosan… Sőt, ellenkezőleg, kapcsolatuk csak még erősebb lett, és apu elkezdett érdeklődni a varázsvilág iránt, szeretett volna tudni mindenről, ami a boszorkányokhoz, vagy varázslókhoz kötődik. Ezt a jó szokását még mind a mai napig megtartotta, így én is sokat meséltem neki a varázsvilágról, annak különféle dolgairól… Szóval visszatérve a születésemre, a szüleim nagyon örültek nekem, hiszen úgy tudták, hogy nem születhet gyerekük, aztán mégis született, így lettem elsőnek én, aztán jött utánam a testvérem is… De a hangsúly most rajtam… Jesszus, ez olyan egoistának hangzott, de… De mindegy, nem lényeg. Szóval kicsinek nagyon duci kisgyerek voltam, mai szemmel mondhatni azt, hogy kövér, de ezt a testalkatomat viszonylag kevés ideig tartottam meg, hiszen annyit ugráltam, futottam, estem-keltem gyerekként, hogy hét éves koromra eltűnt ez a súlyfölösleg, persze nem egyszerre, hanem szépen, fokozatosan, és aztán csak azt vettem észre, hogy vézna kis gyerek lettem… Amit nem bántam akkoriban sem, hiszen akkoriban nagyon sokat csúfoltak az miatt, hogy nem voltam sovány, sőt! De ez mára már nem így van… Ahogy nőttem, úgy hajtottam végre kisebb nagyobb csínytevéseket, és dobtam le magamról azt, hogy hisztiztem, ha nem kaptam meg valamit… Ám egy napon, amikor tizenegy lettem, jött egy levél egy bizonyos Roxfort-ból… Ekkor anyu leült velem, és elmagyarázott nekem mindent, elmondta hogy én varázsló vagyok, elmesélte azt is, amit tudni kell a varázsvilágról, és még sok minden mást, ami hozzá kapcsolódik , így 1993 szeptemberétől a Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola elsőéves növendéke voltam, akit a Teszlek Süveg a Hugrabug házába osztott be. No, nem mintha nem örültem volna ennek, de anyám mondta, hogy ő Griffendéles volt, így én is oda szerettem volna kerülni, de annak ellenére, hogy nem így lett, én nagyon örülök ennek. Az évek során barátságokra tettem szert, szerelmek szövődtek a fejemben, és velem is, de mindez csak köret volt, hiszen az évek peregtek, gyorsan, és most már ott tartok, hogy a hatodikat taposom. Azt tudom, hogy a minisztériumban fogok dolgozni, de hogy mit… Egy biztos, nem leszek auror, a világ minden kincséért sem. Nem azért, mert félek, hanem mert szinte mindenki az akar lenni, és én meg pont nem szeretnék. Most csak azt remélem, hogy a hátralévő éveim jók lesznek, és úgy hagyhatom el az iskolát, hogy csak a szép emlékek maradjanak meg.

Jellem: Az első, ami mindenkinek eszébe jut rólam, hogy becsületes vagyok, tetőtől talpig, ugyanakkor néha tisztelettudó, néha nem, néha bunkó vagyok, bár az utóbbi elég ritkán fordul elő, hiszen kedves vagyok, és segítőkész. Nem vagyok sértődékeny fajta, nem tudnak megbántani egykönnyen, de ha mégis megteszik, akkor nagyon csúnyán megbántódok, és elég nehéz akkor kiengesztelni… Alapjában véve optimista vagyok, ám nekem is vannak balul sikerült napjaim. Vicces vagyok általában, bár amikor rossz napjaim vannak, akkor magamba fordulok, és depizek egy sort, aztán utána lehet csak pofon kell vágni, vagy meg kell ütni, és jobb lesz, lehet hogy nem. A barátaimért akár a végletekig is elmegyek, legyen az akármilyen nehéz feladat is. Nyugodtan rám lehet bízni valamit, titkot, vagy akármit, én megtartom…

Kinézet: Nos… Hogyan is írhatnám le magam? Kb. 180 centi magas lehetek, és 70 kg. Testem izmos, jól kidolgozott, lehetetlen, hogy ha nőből vagy, nem mész el mellette úgy, hogy megállnál. Arcom, a kamaszkor lévén néha már borostás, de csak nagyon akkor, ha lusta vagyok megborotválkozni. barna rövid hajam van, amit néha felzselézek, néha pedig nem, mikor milyen kedvem van. Szemeim égszínkékben pompáznak, és ahogy a mondás tartja: ’Szem a lélek tükre.’ Na ez nálam is így van, mindent ki tudsz belőle olvasni. A mellkasomon egy sárkány alakú tetoválás van, a szívem fölött.
Vissza az elejére Go down

Sebastian Gregory Blaze
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal