Roxfort

Harry Potterrel foglalkozó szerepjátékos fórum.

HomeKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Roxfort Története
Staff Tagok

Staff Tagok

Pince folyosó Staffgif
Kattints Értünk!
FRPG Top Sites - Magyarország
Chat
Kiemelt Oldalak
Pince folyosó Z5iV7

free forum

free forum

free forum

A Hónap Női karaktere
Pince folyosó Ftlx6t
A Hónap Férfi Karaktere
Pince folyosó 3347qiw
A Hónap Játéka
Pince folyosó 34xl2x4
A Hónap Szerelmes Párja
Pince folyosó Ic7783

Share

Pince folyosó

Go down 
SzerzőÜzenet
Katherine Darkrose
Sötét Varázslatok Kivédése Tanár/Vámpír
Katherine Darkrose

Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 254

Pince folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pince folyosó   Pince folyosó EmptyHétf. Júl. 23, 2012 1:24 am

Hollóhát Miss. Ravensdale Mardekár

Érdeklődve vártam a magyarázatát, bár az arcomon leginkább unalom és némi gúnyosság mutatott, de ez nem volt túlságosan meglepő. Általában vagy ilyen, vagy semleges arckifejezést produkáltam minden diákkal szemben. Az ember azt gondolná, hogy miután vámpírrá vált nem érheti túl nagy meglepetés, hát ez tévedés, lévén ez az első Hollóhátas, akit lógáson kapok, ami nagy szó.
- Szóval? - érdeklődtem tőle némileg felzárva a gondolataiból, elvégre kérdeztem valamit, és a kérdésemre választ is várok, ha nem is éppen türelmesen. Ahogy azonban meghallottam, mérges fújtatásként tört elő a levegő az ajkaim közül. Éppen elégszer kell kordában tartanom a griffendéles mardekáros károkozásokat, de hogy most már a hollóhátasokat is zaklatják, ez egyre jobb. Perselus persze nem tesz semmit, lévén más dolgokkal van elfoglalva, ezért is kért fel Albus, hogy figyeljek oda az ilyesmire. Azok a kölykök azonban nem fognak kiszúrni velem! Mrs. Malfoy már így is éppen elég gyanakvó felém, eszem ágában sincs még több időt tölteni a társaságában, hogy a végén még is csak kitalálhassa mi is annyira furcsa bennem.
- Kik azok a mardekárosok? - kérdeztem végül miközben arrébb álltam, kezemmel intve, hogy vegye magához a könyveit, amelyeket igen furcsa módon de biztonságba helyezett. Nem mintha annyira meg akarnám érteni, hogyan működik a gondolkodásmódja, de a lényeg a lényeg, hogy azok a kis aranyvérű ficsúrok, most megtudják, hogy soha többet ne akarjanak keresztbe tenni nekem, még csak akaratlanul sem.

Katherine Darkrose
Vissza az elejére Go down
Emily Ravensdale
5. Évfolyamos diák
Emily Ravensdale

Iskolai Házad : Hollóhát
Hozzászólások száma : 11

Pince folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pince folyosó   Pince folyosó EmptyHétf. Júl. 23, 2012 12:40 am

To; Katherine Darkrose

Na ez remek. Már csak tényleg a tanárnő hiányzott a napomból. Vagyis akármit mondhatnák neki, akkor se jönnék ki belőle pozitívan, hisz jól tudott, hogy Mardekáros volt, nekik jobban kedvez mindenben. Most ha elmondom neki az igazat, úgysem hinne nekem.
Mondjuk az ő óráján sosem volt velem gond, sőt, egy órán sem, hisz mindenem a tanulás és jól vág az eszem nehéz helyzetekben is, de ha azt nézzük, akkor most lógok. Először amióta idejárok. Furcsa érzés. Sokaknak ez bejön, de nekem nem. Utálok késni is, nem még hogy nem bemenni. Persze mások gondolnak egyet és elmennek csavarogni Roxmortsba, vagy a hálókörletükben szórakoznak. Ekkor felvillant egy gondolat. Jóllehet nem tartozik az előző gondolatmenethez, de legalább tudom, hogy hova dobtam a könyveimet futás közben. A lépcsősor alá, azt hiszem.
- Ez így lényegében igaz, ott kellene lennem, azonban ismételten megkergetett pár Mardekár házba tartozó fiú és a könyveimet abba az irányban dobtam be a lépcsősor alá. Épp azokért igyekszem. - mutattam a tanárnő háta mögé. Hogy ebből mekkora büntetés lesz. Azt hiszem a szüleimnek nem fogok erről szólni, jobb ha nem tudják, még azt hinnék, hogy rossz útra terelnek az itteni diákok. És hogy mit kapok még Piton professzortól külön, hát nekem tényleg végem lesz. Fel se kellett volna ma kelnem ... vagy beteget kellett volna jelentenem. Ami az én esetemben nehéz lenne.
Utálom mikor sehogy sem jöhetek ki jól egy adott helyzetből.
http://ggnextgeneration.hungarianforum.net/
Katherine Darkrose
Katherine Darkrose

Pince folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pince folyosó   Pince folyosó EmptyVas. Júl. 15, 2012 1:53 am

Hollóhát Miss. Ravensdale Mardekár

Ahogy meghallottam az igencsak sietős lépteket, elsőre az jutott az eszembe, hogy talán a jó öreg Perselus ismételten kidobott az órájáról egy szerencsétlenebb diákot, aki valamit el merészelt rontani a bájitalán. Akkor megérteném, hogy rohanvást távozik a helyszínről, hogy minél előbb máshol lehessen, elvégre egyetlen ember sem szereti ha megalázzák a diáktársai előtt. Perselus azonban előszeretettel teszi meg ezt, legyen szó akár diákról akár tanárról. Volt már részem elégszer végig hallgatni az ő és Minerva csipkelődéseit az étkezések vagy az értekezletek alkalmával.
Ennek nyomán még tettem előre néhány lépést, majd megálltam és az árnyékba húzódva a falnak dőlve vártam, hogy a sietős diák megérkezzen a sarkon túlra, ahonnan már észrevehető vagyok. Kíváncsi voltam, hogy melyik griffendéles iszkol el ily merészen, meg sem várva, hogy Perselus kiadja számára a büntető munkát. Általában, aki nála hibázik nem szokta megúszni azzal, hogy egyszerűen kirakja az órájáról. Az mindig csak a kezdet. Érthetően magasba szökött tehát a szemöldököm, amikor a lány kifordult a sarokról és felfedeztem talárján a hollóhát ház címerét. Kiváltképpen azért is lepődtem meg, mert én magam is tanítottam a hölgyet, aki elég éles eszű volt, ennek fényében, nem igazán értettem, hogy mit is keres errefelé.
- Miss Ravensdale, önnek ha nem csal az emlékezeten bájitaltanon lenne a helye nem de bár? Kérdem én miért siet egy Hollóhátas diák az ellenkező irányba? - érdeklődtem tőle miközben ellöktem magamat a faltól és néhány lépéssel közelebb sétáltam hozzá. Megjegyezhettem volna, hogy Perselus Piton ennyire nem lehet ijesztő, mindazonáltal, úgy ítéltem nincs értelme. Ha a helyében lettem volna én is tartottam volna az öreg Üst fenoméntól.

Katherine Darkrose
Emily Ravensdale
5. Évfolyamos diák
Emily Ravensdale

Iskolai Házad : Hollóhát
Hozzászólások száma : 11

Pince folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pince folyosó   Pince folyosó EmptyVas. Júl. 15, 2012 1:06 am

To; Katherine Darkrose

Ismételten órán kellene lennem, de megint bujkálni kényszerülök a mardekáros fiúk elől. Már lassan sportot űzhetnék ebből, amilyen rendszerességgel bújok be egy-egy koszosabb helyre, egy-egy mosdóba, csakhogy leszálljanak rólam. Nem tudom mire jó ez, hogy kergetnek, de sosem tudnak utolérni. Szerencse, hogy minden nap tanítás után futok néhány órát a birtok területén. Kondiban tart és legalább előnyöm származik belőle futás közben.
Bár vannak rendes mardis srácok is, akik azért keresnek fel, hogy korrepetáljam őket és nem azért, hogy szórakozzanak velem. Őket még bírom is. Meglepően normálisak annak ellenére, hogy hülyék mint egy kihalt akromantulla. De ez már igazából az ő bajuk, amin én segítek. Lehet nem fizetnek érte, pedig akár azt is megtehetném, de jó látni a hálát a tekintetükben arra a pár másodpercre, míg elő nem jön a kígyó énjük, hogy más ne láthassa rajtuk. Olyankor csak jót nevetek és megyek a dolgomra.
Szóval most épp a pincében kóválygok, miközben reménykedek abban, hogy senkivel nem találkozok az üldözőim közül. Hisz nekem már rég órán kellene lennem, és én egyáltalán nem szoktam hiányozni, vagy késni. Nem rám vall. Kicsit megsiettetem lépteimet, hogy hamar bájitaltanon lehessek. Előttem lépteket hallok, de most nem érdekel. Biztos csak egy lógó diák, abból még nem lehet bajom.
Ahogy tovább haladok, hirtelen megtorpanok, hisz szembe találom magam Ms. Darkrose-al. Már csak ő kellett. Nemelég, hogy SVK tanár, de még mardekáros is. Ez a nap tényleg egyre pompásabbnak ígérkezik.
- Jó napot ... tanárnő! - nem tudtam semmit sem mondani, de még csak megmozdulni sem. Az iskolában mindenki jól tudja, micsoda is a tanárnő, de sokan tudomás sem vesznek róla, de nekem nem ilyen egyszerű. Nem tudom miért.
http://ggnextgeneration.hungarianforum.net/
Katherine Darkrose
Katherine Darkrose

Pince folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pince folyosó   Pince folyosó EmptyPént. Júl. 13, 2012 2:23 am

~Emily Ravensdale~

Kötelező sétámat tettem a lyukasórámban, hogy megbizonyosodjak róla, minden diák az óráján van, nem pedig valahol a kastélyban kóborol, valami újabb csínyen törve a fejét. Nem mintha annyira kedvelném Friccset, de akkor is, a diáknak napközben az órán van a helye, nem pedig az iskola egyes területein egyedül. Lehet hogy még csak két hét múlva lesz telihold,de vannak olyan szörnyek, mint jómagam is, akiknek nincs a hold álláshoz kötve a vérszomjuk. Mi több egy olyan lény mint én, aki még a napfényben is képes járni, kimondottan veszélyes a csavargó diákokra, akár éjjel akár nappal.
Ilyen gondolatok közepette haladtam el a nagyterem előtt, amely alatt biztos voltam benne, hogy a manók már sürgölődve készülődnek az esti lakomára. Bár igen ritkán teszem be a lábamat a konyhába a manók mindig azonnal lesik minden kívánságomat, talán mert ők pontosan megérzik azt a kisugárzást, amelyet az erődben élő állatok is, amikor a közelben vagyok. Talán azt is pontosan tudják, hogy mi vagyok még sem teszik szóvá, amely így is van rendjén, annak ellenére, hogy van közöttük egy szemtelenebbik is, de ő elkerül engem. Ahogy lefordultam a pince felé akaratlanul is eszembe jutott, hogy hála istennek a közös étkezéseken és nagyobb értekezleteket leszámítva még nem találkoztam Perselus Pitonnal és bíztam benne, hogy ez így is marad. Nem vettem volna túlságosan jó néven ha a kollégák előtt tesz megjegyzést arra, hogy iskolatársak voltunk. Nem mintha Mrs. Malfoy nem sejtené Charlie Weasley pedig már nem tudná hogy vámpír vagyok. Hirtelen lépteket hallottam a folyosón, amelyek velem szemből érkeztek, ez pedig furcsa volt. Egy késő diák inkább a terem felé igyekezne, nem pedig az ellenkező irányba.

Katherine Darkrose
Hermione Malfoy
Admin/Bűbájtan Tanár/Hollóhát Ház Feje
Hermione Malfoy

Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 5018

Pince folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Pince folyosó   Pince folyosó EmptyPént. Júl. 13, 2012 2:10 am

...

Magyar mennydörgő By: Ginny
Majdnem Mrs. Malfoy By: Ginny