Roxfort

Harry Potterrel foglalkozó szerepjátékos fórum.

HomeKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Roxfort Története
Staff Tagok

Staff Tagok

Cornelia Brown Staffgif
Kattints Értünk!
FRPG Top Sites - Magyarország
Chat
Kiemelt Oldalak
Cornelia Brown Z5iV7

free forum

free forum

free forum

A Hónap Női karaktere
Cornelia Brown Ftlx6t
A Hónap Férfi Karaktere
Cornelia Brown 3347qiw
A Hónap Játéka
Cornelia Brown 34xl2x4
A Hónap Szerelmes Párja
Cornelia Brown Ic7783

Share

Cornelia Brown

Go down 
SzerzőÜzenet
Cornelia Brown
5. Évfolyamos diák
Cornelia Brown

Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 13

Cornelia Brown Empty
TémanyitásTárgy: Cornelia Brown   Cornelia Brown EmptySzer. Júl. 18, 2012 2:04 am

Név: Cornelia Brown
Becenév: Cory
Kor: 15
Rangod: diák
Nem:
Származás: Félvér
Születési idő: 1983 .09.02.
Születési hely: Anglia, London

Család:
Anya: Connie Brown/39/újságíró
Apa: Peeta Brown/41/ MM dolgozó
Testvérek: Lara Brown/13/Hollóhátas diák
Polly Brown/11/ Hollóhátas diák
Egyéb családtag:
Háziállat: egy bagoly Vampire

Érdekesség: A családban mindenki Hollóhátas kivéve én, a fáma úgy szól hogy egy nagyon régi rokonom Mardekáros volt, de lehet csak azért mondták nekem annak idén amikor a Mardekárba kerültem, hogy megnyugtassanak. Amúgy tényleg oda való vagyok nem olyan kimagasló az eszem, viszont a logikai dolgok és a ravaszkodás nagyon megy.
Személyes tárgya: egy napló amibe összeírtam a legérdekesebb dolgokat a fekete mágiáról

Pálcád: szölő/ 9 és fél hüvelyk/kellemesen rugalmas/sárkány-szívizomhúr
Iskolai házad: Mardekár
Évfolyamod: 5.

Előtörténet: 1983.szeptember 2-án jöttem világra, Peeta és Connie Brown első gyermekeként. Más voltam mint a családom többi tagja, nem a tudományos könyvek érdekeltek, se a varázstörténelem, kezdettől fogva a varázsmesekönyveket félredobva a halálfalókról akartam hallani, persze anyukámék soha nem olvastak ilyenekből. Amikor megtanultam járni beosontam apáék szobájába és kiloptam a "tiltott" könyveket, annyira érdekeltek hogy a kezemre mindenféle jeleket rajzoltam, nem fogtam fel mit jelentenek, milyen rosszak. Én soha nem akartam ártani senkinek csak érdekesnek találtam. Egyszer anyukám meglátta a kezemen a halálfalók hívójelét és átkutatta a szobámat, elvette a könyveket és bezárta egy helyre ahol nem férhettem hozzájuk. Aztán apukám aki kicsit higgadtabb tipusú volt mindent elmondott, ekkor voltam két éves. Elmesélte hogyan haltak meg emberek, én pedig majdnem mindent megértettem és többet nem rajzolgattam tiltott jeleket, viszont a könyvek továbbra is izgattak.
1985-ben megszületett az egyik tesóm Lara. Mondanom sem kell imádta a cuki meséket és az érdekes történeteket, nem volt vele bajom ő anyához ragaszkodott én inkább apához. 4 éves koromig a kis londoni házban laktunk, viszont miután megszületett a másik tesóm Polly, nagyobb házba költöztünk. És ez megnyitotta előttem az utat hogy újra hozzáférjek a könyvekhez. Minden este lefekvés után azokat nézegettem és egy idő után megtanítottak olvasni.
Amikor megjött a levelem tudtam én nem a Hollóhátba fogok kerülni. Így is lett a Mardekárba osztottak be. Anyukámék úgy érezték meg kell nyugtatniuk, vigasztalniuk kell, pedig nem volt rá szükségem.
Hobbimat az iskolában is megőriztem, valamilyen csellel mindig sikerült tanári engedélyt szerezni a tiltott részlegre. Smile

Jellem: Ravasz, éles eszű, be nem áll a szája, mindenkivel el tud beszélgetni valamiről, ami az eszében az a száján, soha nem hazudik kivéve ha a barátait vagy a családját meg kell védenie egy hazugsággal, családszerető, de a barátai is nagyon sokat jelentenek neki, könnyen barátkozik, csak olyanoknak szeret segíteni akik visszaszolgáltatják ezt, féltékeny tipus és eléggé hiú

Kinézet: Szőkés-barna hajú, barna szemű, világos börű, 173 cm, 48 kg, különleges ismertető jel: egy szeplő az arca jobb oldalán, de általában elkerüli a hajával, a hét minden napján csak talpik sminkben hajlandó megjelenni, de ízlésesen sminkkel

A hozzászólást Cornelia Brown összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Júl. 18, 2012 2:42 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Hermione Malfoy
Admin/Bűbájtan Tanár/Hollóhát Ház Feje
Hermione Malfoy

Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 5018

Cornelia Brown Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cornelia Brown   Cornelia Brown EmptySzer. Júl. 18, 2012 2:26 am

Kedves Miss. Brown!

Üdvözöljük köreinkben, olvasva az előtörténetét lenne néhány apróbb észrevételem. Ha Lara az idősebb testvéred, akkor neki korábban kellett születnie, mint neked aki 1983-as születésű. Ezen felül mint azt az oldal tetején is olvashattad jelenleg Stopp van érvényben az aranyvérű boszorkányokra/varázslókra. Ennek fényében nem tudlak elfogadni határozatlan ideig, ha csak nem változtatod meg a származásodat, legalább félvérre.

Hermione Malfoy

Magyar mennydörgő By: Ginny
Majdnem Mrs. Malfoy By: Ginny
A leendő Mrs. Malfoy By: Kanapé mögött bujkáló após
Cornelia Brown Bi5h08
Hermione Malfoy
Admin/Bűbájtan Tanár/Hollóhát Ház Feje
Hermione Malfoy

Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 5018

Cornelia Brown Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cornelia Brown   Cornelia Brown EmptySzer. Júl. 18, 2012 2:55 am

Köszönöm a javítását Miss Brown, erre nem lehet ás mondani, mint hogy Elfogadva, siessen és hívja iskolatársait egy játékra Wink

Hermione Malfoy

Magyar mennydörgő By: Ginny
Majdnem Mrs. Malfoy By: Ginny
A leendő Mrs. Malfoy By: Kanapé mögött bujkáló após
Cornelia Brown Bi5h08
Ajánlott tartalom

Cornelia Brown Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cornelia Brown   Cornelia Brown Empty

Cornelia Brown
Vissza az elejére