Roxfort

Harry Potterrel foglalkozó szerepjátékos fórum.

HomeKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Roxfort Története
Staff Tagok

Staff Tagok

Polly Brown Staffgif
Kattints Értünk!
FRPG Top Sites - Magyarország
Chat
Kiemelt Oldalak
Polly Brown Z5iV7

free forum

free forum

free forum

A Hónap Női karaktere
Polly Brown Ftlx6t
A Hónap Férfi Karaktere
Polly Brown 3347qiw
A Hónap Játéka
Polly Brown 34xl2x4
A Hónap Szerelmes Párja
Polly Brown Ic7783

Share

Polly Brown

Go down 
SzerzőÜzenet
Daphne Klayvood
Halálfaló/Admin
Daphne Klayvood

Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 48

Polly Brown Empty
TémanyitásTárgy: Re: Polly Brown   Polly Brown EmptyPént. Júl. 20, 2012 11:59 pm

Kedves Polly!

Az előtörténeted még mindig nincs meg 25 sor. Kicsit próbáld még kiegészíteni, de ne enterekkel oldal meg a dolgot. Valamint a kinézet és a jellemet is egészítsd ki kérlek, mert például a jellem nem mondott nekem semmit. Kicsit olvasgass az elfogadott előtörténetek között, hogy milyeneket is fogadunk el. javítsd az egészet, addig is Elutasítva! Valamint az, hogy két évesen olvastál lehetetlen. a gyerekek akkor kezdenek el beszélni, s akármilyen jó memóriád van, a betűket nem ismerhetted még, így az olvasás is lehetetlen 2 évesen, érlek erre figyelj, mert hiába azért nem lehetsz valami szuper gyerek.
Daphne

Vissza az elejére Go down
http://angeldemon.hungarianforum.com
Polly Brown

Polly Brown

Iskolai Házad : Hollóhát
Hozzászólások száma : 4

Polly Brown Empty
TémanyitásTárgy: Re: Polly Brown   Polly Brown EmptyPént. Júl. 20, 2012 11:03 pm

Módosítva! És köszönöm Charlie!
Hermione Malfoy
Admin/Bűbájtan Tanár/Hollóhát Ház Feje
Hermione Malfoy

Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 5018

Polly Brown Empty
TémanyitásTárgy: Re: Polly Brown   Polly Brown EmptyPént. Júl. 20, 2012 8:22 am

Nos, láttam ugyan hogy Charlie lebírált én azonban nem tudlak elfogadni. Olyan tagunk, hogy évfolyam első nincs, csak diák lehetsz. Ezen felül az előtörténetedben több felesleges enter van, ezeket kérlek szedd ki, illetve mint a jellem előtt illetve a kinézet szó előtt, pedig hiányzik egy. Ezen felül szeretném ha bővítenéd a jellem leírásodat is

Hermione Malfoy

Magyar mennydörgő By: Ginny
Majdnem Mrs. Malfoy By: Ginny
A leendő Mrs. Malfoy By: Kanapé mögött bujkáló após
Polly Brown Bi5h08
Charlie Weasley
Legendás Lények Gondozása tanár
Charlie Weasley

Hozzászólások száma : 196

Polly Brown Empty
TémanyitásTárgy: Re: Polly Brown   Polly Brown EmptyPént. Júl. 20, 2012 8:12 am

Keves Polly!

Elolvastam az ET-t, és megfelelőnek találtam, egy dolgot kivéve, hogy nem lehet a rangod csak diák még. A hetedik évben szokott csak évfolyamelső lenni. Ezt kérlek, javítsd ki! Mivel vajszívem van, megelőlegezem:

ELFOGADVA!

Polly Brown

Polly Brown Empty
TémanyitásTárgy: Re: Polly Brown   Polly Brown EmptyPént. Júl. 20, 2012 5:22 am

Módosítva!
Charlie Weasley
Legendás Lények Gondozása tanár
Charlie Weasley

Hozzászólások száma : 196

Polly Brown Empty
TémanyitásTárgy: Re: Polly Brown   Polly Brown EmptyPént. Júl. 20, 2012 3:09 am

Kedves Polly!

Először is, üdvözlünk a Roxfortban, de sajnos addig nem tudunk elfogadni, amíg az Előtörténeted nem éri el a kiszabott 25 sort.
Illetve, nekem kicsit zavaró, hogy bár 11 éves a karaktered, mégis egy huszonéves nő van a képen. Szerintem válts avatar alanyt vagy beszéld meg a tesóddal, hogy legyél idősebb...

Üdvözlettel; Charlie Weasley, Moderátor

Polly Brown

Polly Brown Empty
TémanyitásTárgy: Polly Brown   Polly Brown EmptyCsüt. Júl. 19, 2012 9:01 am

Név: Peónia Brown
Becenév: Polly
Kor: 11
Rangod: diák
Nem:
Származás: Félvér/Boszorkány
Születési idő: 1988.05.14.
Születési hely: UK/London
Család:
Anya: Connie Brown/39/újságíró/mugli
Apa: Peeta Brown/41/MM dolgozó/varázsló
Testvérek: Cornelia Brown/15/Mardekáros diák
Lara Brown/13/Hollóhátas diák
Egyéb családtag: -
Háziállat: -

Érdekesség: Nevem jelentése bazsarózsa

Személyes tárgya: Bazsarózsaszirmokkal teli zacskócska amit a nyakamban hordok

Pálcád: Rózsafa/8 hüvelyk/rugalmas
Iskolai házad: Hollóhát
Évfolyamod: 1.
Előtörténet: 1988. májusában láttam meg a napvilágot. A világ egyik legviharosabb napján. Anyukám máig ezt a napot emlegeti családunk legnagyobb kalandjának. A történet úgy szól hogy hajnali 4:11-kor a család beült a négyszemélyes kocsiba. Az esti hírekben bemondták hogy nem szabad reggel 5 óráig autózni az addig tartó riasztás miatt. Végül nagy nehezen 3 óra 12 perc alatt megtették a 30 perces utat. Anyukám ezután 15 percre megszült engem. Szóval már a születésem sem volt valami egyszerű.Nem nagyon találtam meg az összhangot a nővéreimmel. Cory (vagy ahogy én kezdtem el becézni Carrot- Sárgarépa) parancsolgatott nekem, Lara pedig, hát igen Lara 11 év alatt csak a vacsikon találkoztam vele.Egész kicsi koromtól fogva imádtam a történelmi könyveket ezért 2 éves koromban már tudtam olvasni. 3 éves koromban kiderült olyan memóriával bírok ami által bármilyen (eleinte 3 később) 5-6 számjegyű időpontot meg tudok jegyezni. Amikor általánosba kerültem mindenkinek feltűnt kimagasló eszem. 4 évig voltam osztály és évfolyam első egyben. Ennek ellenére otthon nem sok figyelem terelődött rám. Anya bekerült egy nevesebb újsághoz, apát pedig előléptették. Lara miért is foglalkozott volna velem? Répafej pedig ekkor került be a Roxfortba, szóval csak ünnepekkor jött haza. Lassan kezdtem megunni, hogy nincs igazi hobbim és az életemben nincs semmi izgalom. A ruhatáram lecserélésévél kezdődött, kidobtam a cuki fodros masnis kisruhákat és Cory ruhatárát kezdtem lopkodni. Ő amit itt hagyott arra nem volt szüksége. Amikor Cory 13 lett elkezdett érdekelni a varázslás. Apa szívesen vett nekem seprűt én pedig kimentem a nagyszüleim régi házához amihez tartozott egy telek is. Ott gyakoroltam a repülést, meg mindenféle trükköt. Volt amikor egy egész hétvégére kimentem, és az öreg házban aludtam.Amikor megkaptam a Roxfortos levelem meginogtam a hitben valyon a Teszlek süveg hova oszt be. 2 éve biztos lettem volna a Hollóhátban, de most. Végül az eszesek közé kerültem, mint a család többi tagja (kivéve "kicsi"fekete bárányunkat)

Jellem: élénk, bátor, szemtelen, mondások amik rá illenek: Kicsi a bors, de erős. Elefánt a porcelánboltban. Mint ebből is kiderült hebrencs vagyok, nem bírom hogyha ordibálnak velem, eszem kimagasló, nem fogadok senkinek szót.Barátkozós típus vagyok, hűséges, egyedül is jól boldogulok, nem feltétlenül kell körém sok ember

Kinézet: barna hajú és kék szemű vagyok. Sokat adok a külsőmre imádom a neon színeket! 155 cm-magas vagyok de ha a szüleimre ütök meglesz az a 177 cm. Fehér bőrömre sokszor teszek sminket hogy szebbnek tűnjek. Hajamat általában kibontva nagyritkán kontyban hordom.

A hozzászólást Polly Brown összesen 4 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Júl. 20, 2012 11:05 pm-kor.
Ajánlott tartalom

Polly Brown Empty
TémanyitásTárgy: Re: Polly Brown   Polly Brown Empty

Polly Brown
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal