Roxfort
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Roxfort

Harry Potterrel foglalkozó szerepjátékos fórum.
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Roxfort Története
Staff Tagok

Staff Tagok

Damian Watson Staffgif
Kattints Értünk!
FRPG Top Sites - Magyarország
Chat
Kiemelt Oldalak
Damian Watson Z5iV7

free forum

free forum

free forum


A Hónap Női karaktere
Damian Watson Ftlx6t
A Hónap Férfi Karaktere
Damian Watson 3347qiw
A Hónap Játéka
Damian Watson 34xl2x4
A Hónap Szerelmes Párja
Damian Watson Ic7783

 

 Damian Watson

Go down 
SzerzőÜzenet
Damian Watson

Damian Watson


Iskolai Házad : Mordekár
Hozzászólások száma : 1
Join date : 2012. Jul. 30.
Age : 32
Tartózkodási hely : Roxfort

Damian Watson Empty
TémanyitásTárgy: Damian Watson   Damian Watson EmptyKedd Júl. 31, 2012 9:45 am

Damian Watson 4922618304_www.kepfeltoltes.hu_

Név: Damian Watson
Becenév: Damian, Dam
Kor: 15
Rangod: Diák, Prefektus
Nem: Férfi
Származás: Aranyvérű
Születési idő: 1982 szeptember.21
Születési hely: USA, New York

Család:
Anya: Elisabeth Konor/45/Bályitalboltja van/
Apa: Oliver Watson/48/Edző/
Testvérek:  Adam Watson/15/6. éves diák/Háza Hollóhát
Egyéb családtag: Nem rendelkezik velük
Háziállat:  Hóbagoly neve Godhrik

Érdekesség:  Damian nevet azért kapta mivel a déd apját is így hívták. Büszke is erre a névre és próbál nagyapja tanításai szerint élni. Mivel voltak dolgok a sportal vagy a mágiával el várásai amit Damian be is tart.
Személyes tárgya: Egy gyűrű mejbe családjuk címere van. Ezt akkor kapják a gyerekek mikor a Roxfortba kezdenek így neki és öcsének is van mind a ketten a jobb kezükön hordják.

Pálcád: Tölgy fa, sárkány szív izom húrral, 10 hüvelyk
Iskolai házad:  Mordekár
Évfolyamod:  6. Évfolyam

Előtörténet: 1982. szeptember. 21 Amikor meg születtem csak eső hullt a telepeken XD na, jó a viccet félre teszem és komolyan mesélek magamról.  A Watson család első gyermekei ként születtünk, de én bújtam ki előbb anyuból. Mi vele Adam az ikertesómmal együtt jöttem erre a világra.  Vicces anyu és apu egy fiút akart és kettő lett, sőt egypetéjűek vagyunk a tesómmal így igaziból nem igen van idősebb nálunk hisz egy időben születtünk. Illik tudni a mi családunkról, hogy ős gyökeres aranyvérűek vagyunk és igen gazdagok is bár ezzel sose vágunk fel anyu báital boltot vezet apu meg edző Kviddics edző. Magán pályánk is van ott szokta edzeni az embereket volt már rá példa, hogy a világ kupára is készített fel csapatot ige remek eredménnyel. Az aranyvérűségre visszatérve sokan azt hihetnénk, hogy így mindenki mardekáros volt a családban, de ki kell, ábrándítsak, mindenkit elég vegyes a családunk e téren vannak hugrabug, mardekár, hollóhát és persze griffen déles is. Ez a mai napig igaz hisz én mardekáros vagyok a tesóm meg hollóhátas diák. A kiskoromra, ha visszaemlékszek felhőtlen volt szüleink bár apuk kissé szigorú, de anyu imádni való an nevelt mind a kettőnket. New Yorkban laktunk, de most Londonban a suli miatt, ami csak addig lesz, míg végzünk a tesómmal én és a tesóm minden barátot az évfolyamtársakból és a Roxfortból szereztünk meg. A tesómmal Adamal imádjuk egymást, de örülünk, hogy nem egy házban vagyunk, mindenki idegeire mennénk, általában figyelünk főképp talán én az emberek érzéseire. Igaz ezt egyes mordekárosok nem díjazzák, de nem érdekel hisz minden ember egyforma. Na, jó ezt nem gondolom komolyan csak anyu ezt tanította lehet ez a magyarázat, amiért Adam és nem én vagyok a hollóhátban. Igen jól tanulok, ami az átlagom illeti a Kviddics hát abban is jó vagyok, de nem vagyok a házam csapatának tagja képességemről annyit jó fogó vagyok, mint a tesóm ez öröklődik a családban anyai ágon. Apain nem sok, de ez van. Kedvenc tantárgyam csak kettő van Bűbájtan és a Legendás Lények Gondozása imádom, ezt a kettőt lehet, szakosodok és tanárként és eme két tantárgy egyikét tanítom, majd egy másik varázsiskolában bár ez még messze van. Igyekszek pontos és jó varázsló lenni, de ez igen nehéz egyrészt itt másrészt otthon megfelelni. Vannak olyan ismerőseim mint Seamus Finnigen régen a griffendélbe járt, ma már varázsló. Azon kevesek egyike akikre fel nézek, mint varázsló és mint ember igaz a véleményünk és az életszemléletünk nem egy ez a házak miatt is van, de engem nem zavar és ahogy kiveszem ez őtse nagyon.
Jellem: Tanulékony, odafigyelő másokkal szemben, szimpatikus és ravasz de optimista fazon. Barátkozós de nem szokott kezdeményezni csak ha nagyon muszáj. Nem túl rideg inkább magának való figyel órákon és segít másoknak ha a tanár azt mondja. Magától nem igen.

Kinézet: 193cm magas igen jó kinézetű hála a sportnak haja rövid és jól fésült. Szemei barnák olykor zöldek ezt maga sem érti hogy csinálja és szépek. Öltözködés mindig az egyenruha kivéve ha a suli közelébe lévő városban van akkor valami hétköznapi öltözetet visel.
Vissza az elejére Go down
 
Damian Watson
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Roxfort :: Karakterek :: Karakteralkotás-
Ugrás: