Roxfort
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Roxfort

Harry Potterrel foglalkozó szerepjátékos fórum.
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Roxfort Története
Staff Tagok

Staff Tagok

Elisabeth Donovan Staffgif
Kattints Értünk!
FRPG Top Sites - Magyarország
Chat
Kiemelt Oldalak
Elisabeth Donovan Z5iV7

free forum

free forum

free forum


A Hónap Női karaktere
Elisabeth Donovan Ftlx6t
A Hónap Férfi Karaktere
Elisabeth Donovan 3347qiw
A Hónap Játéka
Elisabeth Donovan 34xl2x4
A Hónap Szerelmes Párja
Elisabeth Donovan Ic7783

 

 Elisabeth Donovan

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Daphne Klayvood
Halálfaló/Admin
Daphne Klayvood


Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 48
Join date : 2012. Mar. 16.
Age : 32
Tartózkodási hely : Valahol a nagy világban…

Elisabeth Donovan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Donovan   Elisabeth Donovan EmptySzer. Aug. 15, 2012 12:21 am

Kedves Elisabeth!

Már írtam levelet, de arra nem válaszoltál, így kénytelen vagyok ide írni. Az előtörténetednél használd azt a mintát, amit a tanároknak kell. Ez itt található: https://roxfort.forumotion.co.uk/t516-tanar-elotortenet-minta Másold le az alján található kódot, és azt töltsd ki! Ha valami problémád van evvel kapcsolatban, vagy nem érted mit kell lemásolni, keress föl bármelyik Staff tagot.
Aztán úgy maga amit megírtál, nem jó. Egyrészt a születési idő sem jó, mert 1998-at írunk, nem a jelenidőbe játszódik a történet, azaz 2012-ben. A Múltad, vagyis a karaktered előtörténete, nem elég hosszú, és arra kérnélek ne tagold enterekkel, mert ha azt csinálod és úgy lenne meg a 25 sor, nem fogadnánk el. Ne tagold az előtörténetedet, és még bővítsd. Írj kicsit többet a Roxfort-i éveidről, jó, írtál arról milyen tanuló voltál, de kéne még másról is írnod. A jellemhez, nem kötelezően, de ajánlom, hogy írj. Viszont a kinézethez még írj kicsit légyszives a lehet.
Amíg nem javítasz, Elutasítva!

Daphne
Vissza az elejére Go down
http://angeldemon.hungarianforum.com
Elisabeth Donovan

Elisabeth Donovan


Hozzászólások száma : 1
Join date : 2012. Aug. 07.
Age : 35

Elisabeth Donovan Empty
TémanyitásTárgy: Elisabeth Donovan   Elisabeth Donovan EmptySzer. Aug. 08, 2012 10:39 pm

Név: Elisabeth Donovan
Becenév: Lizy
Kor: 24 év
Rangod: Tanár
Nem: Nő
Származás: Félvér
Születési idő: 1988. Május 19.
Születési hely: Anglia, London

Család:
Anya: Rachell Donovan
Apa: ismeretlen
Testvérek: nincs
Egyéb családtag: nincs
Háziállat: Egy kutya: Lucy

Érdekesség: Imádja a különböző csillagokat, bolygókat, és teljesen felvillanyozódik, ha valami újat taníthat ezekről. Mindig kibontva hordja a haját.
Személyes tárgya: Édesanyjától örökölt smaragdköves nyaklánc
Pálcád: 11 hüvelyk, fűzfa, egyszarvú szőre
Iskolai házad: Hollóhát volt
Évfolyamod: 7 éve végzett

Előtörténet: 1988. Május 19.-én láttam meg először a napvilágot. Egy ismeretlen férfi és Rachell Donovan lányaként születtem meg. Apámat sohasem volt szerencsém látni, mert születésem előtt elhagyta édesanyámat. Ő azonban belehalt a szülésbe, így egyedül maradtam a világon. Ezt követően az anyai nagyszüleim vettek magukhoz, így náluk nevelkedtem egyszerű lányként. Mugli iskolába járattak egészen addig amíg meg nem kaptam a levelet, hogy felvettek a Roxfort Boszorkány és Varázslóképző Szakiskolába. Ekkor elmondták nekem, hogy valójában boszorkány vagyok, és közölték, hogy mi is történt a szüleimmel. Alig hittem a fülemnek, de amikor elvittek a Abszol útra beszerezni a szükséges holmikat, már kezdtem elhinni, hogy tényleg igaz lehet.

A Hollóhát házba kerültem, aminek nagyon örültem. Az iskolában nagyon jó tanulónak bizonyultam. Szinte minden tantárgyból Várakozáson felüli osztályzatot értem el minden évben. A jól sikerült RBF vizsgámra kaptam meg az első kisállatomat: Lucy-t. Majd ezt követően a RAVASZ szintű vizsgáimért kaptam egy nagyobb családi házat. Nem sokkal később be is költöztem a kutyusommal.

Jelenleg a Roxfortban dolgozom és Asztronómiát tanítok. Nagyon szeretek a diákjaimmal foglalkozni, és nagyon örülök, hogy egyre több diákot érdekel a csillagászat.

Jellem: Természetemnél fogva életvidám, kedves, ugyanakkor egy kicsit pesszimista lány vagyok. Ezen kívül elég türelmes ahhoz, hogy elviseljem a kicsit neveletlen diákokat is. Ha nehéz helyzetbe kerülök, akkor is tiszta fejjel tudok gondolkodni. Mindig megőrzöm a hidegvéremet. Imádom az állatokat, a kedvencem a kutyák.

Kinézet: Középmagas, 170 cm magas vagyok, így a magasságom miatt sosem volt túl nagy problémám az életben. Hátközépig érő, enyhén hullámos aranyszőke színű haj keretezi arcomat. Ezen kívül világos arcbőröm, smaragd zöld szemem és mosolygós arcom teszi kedvessé a tekintetemet.
Vissza az elejére Go down
 
Elisabeth Donovan
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Roxfort :: Karakterek :: Karakteralkotás-
Ugrás: