Roxfort
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Roxfort

Harry Potterrel foglalkozó szerepjátékos fórum.
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Roxfort Története
Staff Tagok

Staff Tagok

Gyengélkedő Staffgif
Kattints Értünk!
FRPG Top Sites - Magyarország
Chat
Kiemelt Oldalak
Gyengélkedő Z5iV7

free forum

free forum

free forum


A Hónap Női karaktere
Gyengélkedő Ftlx6t
A Hónap Férfi Karaktere
Gyengélkedő 3347qiw
A Hónap Játéka
Gyengélkedő 34xl2x4
A Hónap Szerelmes Párja
Gyengélkedő Ic7783

 

 Gyengélkedő

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Ginny Weasley
Boszorkány/Moderátor
Ginny Weasley


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 3608
Join date : 2010. Jul. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola & Odú

Gyengélkedő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő EmptyHétf. Júl. 16, 2012 2:37 am

Játék lezárva.

Szabad játéktér!
Vissza az elejére Go down
Charlotte Rose Cheney
Speciális Moderátor/Rúnaismeret Tanár
Charlotte Rose Cheney


Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 137
Join date : 2011. Aug. 19.
Tartózkodási hely : Roxfort környékén

Gyengélkedő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő EmptySzomb. Jan. 14, 2012 1:51 am

Bárcsak ne így ismertem volna meg. A huga sérült, én pedig még egy egyszerű kérdésre se tudok olyan választ adni neki, amivel kicsit meg tudnám nyugtatni..feleslegesnek és csődtömegnek érzem magam jelen pillanatban.
-Igen, mindennnek el fog jönni az ideje, de biztos hogy ez nem most azonnal fog bekövetkezni.- mondtam neki. Szerintem vár valamire, de nem ismertem őt. Nem tudhatom biztosan.
-Amy, ha ezt mondja, higgyen neki. Nem hiszem hogy nem bízik önben, csak kell neki egy kis tér. És nem önző dolog ha vele akar lenni, így legalább érzi hogy szereti őt. -végre mosolyogtam egy kicsit. Jobb ez az állapot mint a "csak egy hülye senki vagyok" érzés.
Megkérdezte ráérek-e máskor...tőlem...ezt most csak álmodom?! Ez olyan...olyan mintha randira hívna, ahogy a diákok mondanák. Jézusom milyen pocsék helyzet lett volna ha ezt bárki látja! Az óráim alatt csak erről beszélnének, de lehet hogy csak az ördögöt festem a falra.
-Öhm...peeersze. Önnek bármikor, mit szólna egy...vacsorához valamikor? Persze amikor nem szólítja a kötelessége munkába.- Jézusoom...én ezt nem hiszem el hogy mit mondtam...sosem voltam még ilyen. Mintha egy másik énemet hozott volna ki belőlem. Bárcsak visszaforgathatnám az időt és meg nem történtté tehetnm ezt a mondatot. Olyan ciki....
Vissza az elejére Go down
http://ezrolamszolcharlotte.blogspot.com
Maxim de Fawell
Rejtély- és Misztériumügyi Főosztályvezető
Maxim de Fawell


Hozzászólások száma : 11
Join date : 2011. Nov. 12.
Tartózkodási hely : Mágiaügyi Minisztérium, vagy Chateran-kastély

Gyengélkedő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő EmptySzer. Jan. 11, 2012 4:16 am

~ Rose ~

- El fog menni, ha itt az ideje - Sóhajtottam, miközben beleittam a kávémba. Nem így kellett volna találkoznunk, hogy ezer felé áll a fejem, azt se tudom, merre, hány méter, valamikor, mikor nyugisabb minden, és végigaludtam az éjszakát, nem kellett kismillió levelet megírnom, és nem érzem magam úgy, mint akit egy sárkány megrágott, majd kiköpött.
Sóhajtva forgattam meg fejem. - Beszéltem vele. Azt mondta, nem kell aggónom érte. Csak nehéz, mert nem tudom, mit csináljak. Vele szeretnék lenni, hogy ne legyek egyedül, de félek hazahívni szünetre, mert otthon meg ott van Keirah. Lehet, önző dolog, hogy végül mindig hazaviszem, de úgy érzem, én erre még nem állok készen - Nem tudom, miért mondtam ezt el neki, de jól esett valakivel megosztani, nem magamban tartani, ha már teljesen szabadon soha nem fogok lélegezni. - Kár - Mosolyodtam el halványan, és beleittam a kávémba. Pedig jó kikapcsolódás lenne, legalább valami lazítás. Hát, ez is ugrott, integethetek neki, szép álom volt. Elmosolyodtam, most már igazából. - Igen, valószínűleg, ha beengedtek volna. Most is csak engedéllyel jöhettem be. - Vontam vállat, mindenki csak így lépheti át a Roxfort határát, de én örülök, így nagyobb biztonságban van Amy. - Esetleg valamikor máskor ráérne? - Kérdeztem, és éppen hogy nem sápadtam el a döbbenettől. Mi a jó Merlin szakállát csinálok én? Nem értem magam, katasztrófa. Ez a húgom tanárnője, én meg képes voltam... De olyan szimpatikus, és nekem nagyon kéne egy kis kikapcsolódás. Na mindegy, már nem tudom visszaszívni.
Vissza az elejére Go down
Charlotte Rose Cheney
Speciális Moderátor/Rúnaismeret Tanár
Charlotte Rose Cheney


Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 137
Join date : 2011. Aug. 19.
Tartózkodási hely : Roxfort környékén

Gyengélkedő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő EmptySzomb. Dec. 17, 2011 2:00 am

Drága Maximnak, és bocsi tényleg :/

Érdeklődve figyeltem őt, nagyon örültem hogy végül egy kicsivel többet árult el nekem az életéről és Amy-éről is. Igen kínos lehet ezzel a hölggyel minden nap találkozni, és minden nap újra látni őt. Nem tudom hogy sajnáljam-e, vagy inkább irigyeljem őt. Van ennek rossz, és jó oldala is...bár inkább rossz. De végül csak néztem magam elé, és egy pár szót tudtam csak kinyögni.
- Nagyon sajnálom. –sóhajtottam egyet, majd folytattam. -Én..nem tudom mit mondhatnék erre.- majd a szomorú mosolyától összeszorult a szívem.
-Nem tudom, hogy ez ellen lehet-e tenni valamit. Én leülnék vele megbeszélni, de lehet hogy jobb, ha békén hagyja. Fogalmam sincs mit lehetne ez ellen tenni, mert mikor én kicsi voltam nekem az ilyen természetes volt. Próbáljon vele beszélni, és ha meg akar nyílni, keressenek együtt megoldást. Sajnálom, sejtem hogy nem ilyen választ remélt. –halovány mosoly bukkant fel a szám sarkában, hátha egy kicsit oldja a hangulatot. Tényleg..én ehhez nem értek.
-Ööhmm, nagyon kedves hogy megkérdezi, de én nem tudok elmenni a bálra. –zavartan megvakartam egy kicsit a fejem miközben kicsit elpirultam, s a legszebb mosolyomat öltöttem fel. Fogadok hogy szívesen elkísért volna. Én is szívesen elmennék vele.- Sajnos a kötelezettségeim elszólítanak a birtokról a bál idején. De biztos remek mulatság lesz…Ne vegye tolakodásnak, de miért kérdezte? Elkísért volna, ha ráérek? –akaratlanul is felcsillant a szemem. Nem bírok magammal…még jó hogy tényleg nem tudok eljönni. Igazából nem is volt szándékomban, hiszen ha egy kollégával megyek, az nem ugyanolyan. És szerintem már párom se lett volna. Inkább fent lettem volna a kis búvóhelyemen, és tűzijátékoztam volna a pálcám segítségével. Nem baj, ez most elmarad…
Vissza az elejére Go down
http://ezrolamszolcharlotte.blogspot.com
Maxim de Fawell
Rejtély- és Misztériumügyi Főosztályvezető
Maxim de Fawell


Hozzászólások száma : 11
Join date : 2011. Nov. 12.
Tartózkodási hely : Mágiaügyi Minisztérium, vagy Chateran-kastély

Gyengélkedő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő EmptyPént. Dec. 16, 2011 9:37 am

~ Rose ~

Meredten figyeltem a húgomat, és gondolkodtam, hogy vajon mit is mondhatnék el neki az egész sztoriból, végül inkább csak a lényeg mellett döntöttem.
- A menyasszonyom volt. Keirah-nak hívták. Félvér volt. Amy is szerette, nagyon jó barátnők voltak. Aztán megölték, a húgom barátnő nélkül maradt, én meg menyasszony nélkül. - Fejeztem be a rövid és tömör összefoglalót, kihagyva belőle azokat a kínos részleteket, mint hogy a gyilkosa a rokonom volt, vagy hogy azóta se tudtam feldolgozni teljesen a dolgot. - Azóta nagyon szétszórt vagyok, ő meg... folyton ott van, és emlékeztet, mit, hol hagytam el. Bár.. néha jobb lenne, ha nem lenne ott. Amynek is, és nekem is. - Vettem pár nagy levegőt, hogy lenyugodjak, de nagyon minimális szerencsével. Én szerettem őt, de így soha nem fogok tudni túllépni rajta, lehetetlen, ha folyton előttem van.
Szomorú, halvány mosoly kúszott ajkaimra. - Én is itt szerettem volna dolgozni, de az sajnos eléggé kivitelezhetetlen volt. - Vontam vállat, majd figyeltem a magyarázatát. Igen, Amy mostanában nagyon elfogadó, olyan beletörődő, rettenetes. - Régen nem ilyen volt, ki akarom rántani belőle, de sehogy sem sikerül. Lenne rá ötlete? - Kérdeztem reménykedve, hátha lenne rá pár jó húzása. Elég, ha én vagyok depis hangulatban, neki nem kell folytatnia ezt a minden mindegy dolgot. Útközben megköszöntem a kávét, de még nem ittam bele, csak néztem a felszínét. Aztán már meg is jött a javasasszony, és ellátta a húgomat, így kicsit már nyugodtabban ültem a fenekemen. Döbbenten figyeltem szavait. - Ó, értem, nem, nem tudtam. Ön kivel megy? - Érdeklődtem kíváncsian, nagyon érdekelt, lennék a párja. Mik nem járnak a fejemben.
Vissza az elejére Go down
Charlotte Rose Cheney
Speciális Moderátor/Rúnaismeret Tanár
Charlotte Rose Cheney


Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 137
Join date : 2011. Aug. 19.
Tartózkodási hely : Roxfort környékén

Gyengélkedő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő EmptySzomb. Dec. 10, 2011 3:47 am

Maxim ^^

Teljesen ledöbbentem. Mi az hogy szellem??! Én ezt nem hiszem el...na ennek a végére járok akár ismerem, akár nem!
-Öhhm..bocsánat. Hogy érti hogy szellem? Talán...menyasszonya volt, vagy férfi az illető szellem? Elnézést, tényleg ..nem rám tartozik, és nem is kötelező válaszolnia csak egyszerűen kíváncsi lettem hogy egy szellem hogy tud Önnek segíteni bármiben is.-értelmetlen kifejezés ülhetett az arcomra, mert tényleg nem értettem hogy ez hogy lehetséges. Miközben ezen rágódtam elővettem a sötét fából készült pálcámat, és egy kecses mozdulattal egy tálca termett az ölemben, rajta a kávéval, cukorral, édesítőszerrel, tejjel és a többi szükséges dologgal. Ki tudja hogy szereti. Elmondta mit hogy kér bele, és oda is adtam neki. Illedelmesen megköszönte, igazi úriember.
-Oh, én már egy éve itt dolgozom, amint elvégeztem a vizsgáimat, utazgattam egy kicsit, és visszajöttem ide. Visszahúzott ide a szívem, a sok kedves emlék. Már el sem tudnám képzelni a Roxfort nélkül az életemet.-ecseteltem neki. Nem állt szándékomban halálra untatni hogy hol jártam, és miket csináltam..na és hogy miket nem! Hohó...
-Amanda? Nagyon szorgalmas, és megvan a dolgokhoz a magának való esze. Gyorsan tanul, és nem kérdezősködik hogy miért pont így, vagy úgy vannak a dolgok.-válaszoltam neki, egy kis mosollyal. Tényleg egész jól tanult az ifjú hölgy, és nem akadt fenn valamin akkor sem, ha nem értette. Közben végre megjött Madam Pomfrey és ellátta Amandát. Máris sokkal jobban nézett ki.
-Na szerintem most már sokkal jobban lesz. Még a karácsonyi bálig fel is fog épülni. Hallottam hogy az egyik évfolyamtársa már el is hívta őt. Gondolom maga még nem tud erről, vagy igen?-kérdeztem tőle.
Vissza az elejére Go down
http://ezrolamszolcharlotte.blogspot.com
Maxim de Fawell
Rejtély- és Misztériumügyi Főosztályvezető
Maxim de Fawell


Hozzászólások száma : 11
Join date : 2011. Nov. 12.
Tartózkodási hely : Mágiaügyi Minisztérium, vagy Chateran-kastély

Gyengélkedő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő EmptyPént. Dec. 09, 2011 6:46 am

~ Rose ~

Segíteni nekem. De igen, segített. Ő segített, és még most is segít, lehetőségei szerint. De szellemként minden máshogy működik. Sokkal több dologra képes, de rengeteget is vesztett.
- De, volt valaki, aki mindig mellettem volt. És most is ott van, csak... - Elgondolkodva néztem Amanda arcára.
- Csak szellem. - Böktem ki elkeseredetten felnevetve. Lehetett volna másként is, ha nem hagyom egyedül a rokonommal. Hátradőltem a székben, és ásítottam egyet.
- Így azért elég nehéz - Biztosítottam enyhe gúnnyal, mely nem neki szólt, reméltem, nem érti félre.
- Igen, talán egy kávé jól esne. - Mentem bele, mert nekem sem volt hirtelen jobb ötletem. Mikor odaadta, megköszöntem.
- Ön mióta dolgozik itt? - Kérdeztem meg az első dolgot, ami eszembe jutott, hiszen mégsem ülhetünk itt csendben örökké, nem? Mellesleg eléggé szimpatikusnak tűnik ahhoz, hogy beszélgessek vele, bár fogalmam sincs, miért mondtam el neki a szellemes dolgot. Reméltem, nem nagyon fog leakadni rajta, mert ha valamiről, erről semmi kedvem csevegni.
- Mondja, Amy... jó tanuló? - Kérdeztem, s lehet, hogy ez fura kérdés, de soha nem zaklatom a húgomat ilyen tanulási dolgokkal. Hiszen az akár még meg is ronthatná a kapcsolatunkat, mely mindennél többet ér nekem, egyszerűen nem éri meg a minimális kockázatot sem.
Vissza az elejére Go down
Charlotte Rose Cheney
Speciális Moderátor/Rúnaismeret Tanár
Charlotte Rose Cheney


Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 137
Join date : 2011. Aug. 19.
Tartózkodási hely : Roxfort környékén

Gyengélkedő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő EmptySzomb. Nov. 19, 2011 3:26 am

Maxim *-*


Nem hisz nekem, pedig tényleg szeretnék segíteni. Nem szóltam semmit, biccentettem egyet hogy megértem mit mond. Velem is volt már hogy mondtak , ígértek valamit, és nem lett belőle semmi..eközben egyre csak figyeltem őt és hallgattam ahogy beszél, szinte ..nem is tudom. Olyan furcsa érzésem van most. Ennek nem lesz jó vége! Most hogy így magyaráz, és alaposabban végignézem őt, biztos hogy nem csak a munkahelyén vannak gondjai. Valami más is lehet a háttérben, de egyenlőre erre nem szeretnék kitérni. Elképesztő hogy a házát, testvérét és saját magát is csak a Minisztériumi fizetésből tartja el.
-Értem. Nem lehet ezeket egyedül végrehajtani. Nem tud önnek segíteni senki?- sajnáltam hogy ennyi teher nehezedik a vállára, és kedvem lett volna megvígasztalni...persze ha nem lenne ilyen fáradt, és jobban is ismerném.
-Nem tudom hogy mit tudnék hozni, de talán..egy kávét? Nem esküszöm rá, mert nekem nem igazán segít de ha valami mást szokott inni, mondja és megoldom. –nem tudom hogy itt a varázslóvilágban mit szokás fáradtság ellen inni, vagy enni minden megtörténhet. Végül is mindegy hogy mit hozok ha segíthetek neki, mert olyan…helyes. Na jó, ez az amit el kell magamban temetnem!

/lehetne hogy kitalálj valami kérdést? vagy valamit..én ezt most csak gyorsan összedobtam, és nem jutott eszembe semmi :$ bocsii Maxim../
Vissza az elejére Go down
http://ezrolamszolcharlotte.blogspot.com
Maxim de Fawell
Rejtély- és Misztériumügyi Főosztályvezető
Maxim de Fawell


Hozzászólások száma : 11
Join date : 2011. Nov. 12.
Tartózkodási hely : Mágiaügyi Minisztérium, vagy Chateran-kastély

Gyengélkedő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő EmptyPént. Nov. 18, 2011 11:18 am

~ Rose ~

Halványan a nőre mosolyogtam, de kicsit sem nyugtatott meg, sőt. Nekem már mindenki annyi mindent ígért, ha most ő is megígér valamit, amiből aztán levegő lesz... az nem esne a legjobban azt hiszem.
- Azért annyira nem az, higgye el...- Motyogtam magam elé, és arra gondoltam, mikor apa és anya semmibe vettek, nem maradtak egy percig sem velem, mikor bajom esett, és nem is nagyon hívtak senkit. Mindig magam oldottam meg a problémáimat. Mint mindig. Teljesen független lettem, és érzelemmentes. Csak a Roxfortnak köszönhetem, hogy normálisabb lettem. Figyeltem válaszát. Rúna ismeret. Azt szerettem. Felsóhajtottam, és éreztem, hogy majdnem leestem a székről alva.
- A Mágiaügyi Minisztériumban vagyok a Rejtély - és Misztériumügyi Főosztály vezetője. Roxfortból jövő levelet azonnal megkapok. Aztán már csak kellett keresnem valakit a helyemre, és jöttem is. - Magyaráztam bágyadtan.
- Igen, nagyon fáradt vagyok, sok a túlóra, valamiből fizetni kell a tankönyveket, és a többi hóbortot. Meg a kastélyt, és persze magamat. - Suttogtam magam elé meredve, és azon gondolkodtam, hogy hányszor akartam már felmondani, mert éreztem, hogy ezt egyedül nem bírom. A barátaimnak nem mondtam el mindent, a titok, és az eskü súlya pedig még rátesz egy lapáttal, és összeroppant. De most másra kell energiát fordítanom.
- Igen, jól esne valami, amitől kicsit magamhoz térnék - Motyogtam a lányra nézve, halvány, hálás mosollyal. Kedves nőnek tűnik, és még szép is. Finoman szólva. Jobb szó a csodálatos, szemkápráztató.
Vissza az elejére Go down
Charlotte Rose Cheney
Speciális Moderátor/Rúnaismeret Tanár
Charlotte Rose Cheney


Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 137
Join date : 2011. Aug. 19.
Tartózkodási hely : Roxfort környékén

Gyengélkedő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő EmptyPént. Nov. 18, 2011 4:34 am

Inkább a Rose, Kedves Maxim Wink

Igen érdekes beszélgetés lesz ez, tekintve hogy fáradt és ingerült is egyszerre..ugyanakkor az udvariassága még így sem hagyta el pedig ez előfordul ha az ember fáradt. Bemutatkozott majd kezet nyújtott nekem, és azon vettem észre magam hogy csak bámulom a kezét és az arcát felváltva. De ez csak pár pillanat volt. Feleszméltem és kezet fogtam vele.
-Charlotte Rose Cheney vagyok, és megértem, hogy nem szeretné hallani a részleteket. Végül is az eredmény számít, ami jelen esetben nem a legjobb..ha ez kicsit megnyugtatja hamar meggyógyul majd a kishúga, és erre akár a szavamat is adom.-kedvesen rámosolyogtam, majd kerítettem magamnak egy széket, és Amanda ágyának a másik oldalára raktam, és helyet foglaltam kicsivel az után hogy Ő is leült.
-Ugyan, ez csak természetes. -mosolyogtam tovább, és nem tudtam mit szólni. Az futott át az agyamon, hogy kezd kínos lenni ez a csend, mert őt lefoglalja a húga, én viszont nem vagyok a családtagja. Ráadásul még Madam Pomfrey se jött meg. Biztos több ember is ilyen csínytevés áldozata lett. Ránéztem amint simogatta Amanda kezét. Sose néztem még így férfira mint most Őrá. Vagyis...csak egy valakire, de az csak egy álom. Ebből is csak az Ő hangja vert fel, és meglátásomba kicsit bele is pirultam. Elképesztő, hogy eddig soha, semmilyen körülmény közt nem volt ilyen reakcióm, de most pont ő váltotta ki belőlem. Nem, ebből elég, nem gondolhatok erre!! Valószínűleg úgysem találkozunk többet és ez így is lenne rendjén.
-Öhm..hogy én? Rúnaismeretet tanítok itt. Ön egyébként hogy érhetett ilyen hamar ide? Éppen nemrég történt ez, de maga azonnal itt volt. És ha nem veszi tolakodásnak, megkérdezhetném, hogy hol dolgozik? Nagyon fáradtnak tűnik, gondolom a késői műszak miatt. Ha gondolja hozhatok valamit.-érdeklődve néztem őt, és vártam válaszát.

/bocsi, ez nem lendít valami sokat :/ /
Vissza az elejére Go down
http://ezrolamszolcharlotte.blogspot.com
Maxim de Fawell
Rejtély- és Misztériumügyi Főosztályvezető
Maxim de Fawell


Hozzászólások száma : 11
Join date : 2011. Nov. 12.
Tartózkodási hely : Mágiaügyi Minisztérium, vagy Chateran-kastély

Gyengélkedő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő EmptyHétf. Nov. 14, 2011 8:10 am

~ Charlotte ~

Először nem is figyeltem a nőre, mellettem, csak később sikerült tudomást szerezni róla, miután jól megfigyeltem Ammy nyugodt, öntudatlan arcát. Ez egy ideig jó lesz, míg én elbeszélgetek a hölggyel. Nagy nehezen szakítottam csak el tekintetem testvéremtől, de sikerült. - Hát, már jó nem nagyon lehet. - Sóhajtottam fáradtan, és azon járt az agyam, hogy ha ezt előre tudom, többet aludtam volna. Jóval többet. - Igen, a testvére vagyok. Maxim de Fawell. - Mutatkoztam be kezet nyújtva. Mondanám is, hogy örvendek, de ez nem igaz. Ha talán máskor találkozunk, akkor valóban örvendtem volna, de most sajnos más elfoglaltságom volt. Kérdésére megráztam a fejem. - Nem, nem hiszem, hogy szeretném felhúzni magam, köszönöm - A köszönet nem volt gúnyolódás, hiszen kedves volt, hogy felajánlotta, de nem szeretném, ha valami... csúnya dolgot jutna eszembe tenni a kedves gyerekekkel. Senki sem bánthatja a testvéremet, mert annak rossz vége lesz. Ezt én garantálom. Húgom kezére simítottam kezem. De rég fogtam meg, pont szünetben, jó pár hónapja. Fenébe, hiányzik. - Nem, köszönöm, maradjon csak. - Mosolyogtam rá halványan, majd sóhajtva ültem le az egyik legközelebbi székre, és igyekeztem beláttatni magammal, hogy Ammy jobban lesz. - Köszönöm... hogy nem hagyta egyedül - Néztem végül rá, és átfutott az agyamon, hogy szép az arca. Na ez az a gondolat, amit nem akarok az agyamba tudni. Soha. - Ön mit tanít? - Kérdeztem végül megtörve a csendet. Kínos ez a hallgatás, persze, nem vagyok vicces kedvemben már egy ideje, de attól nem vagyok paraszt.
Vissza az elejére Go down
Charlotte Rose Cheney
Speciális Moderátor/Rúnaismeret Tanár
Charlotte Rose Cheney


Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 137
Join date : 2011. Aug. 19.
Tartózkodási hely : Roxfort környékén

Gyengélkedő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő EmptyHétf. Nov. 14, 2011 5:23 am

Maxim

Szép nap volt ez a mai, enyhén csípős volt az idő, de nem bántam. Reggel nagyon is jólesik ha ez tud felébreszteni, és nem egy rakat bögre, tele kávéval. Azt mondják hogy a muglikat ez felébreszti, de nálam nem segít! Velem lenne a baj, vagy a hitemmel hogy nem hiszek benne? Szerintem nem is ez a lényeg, hanem a végeredmény. Nap közben teljesen nyugis volt minden, kisebb csínytevéseket félretéve, de ez már megszokott. Sosem tisztelik az óráimat, pedig ez egy nagyon nehéz tudomány, és ebben rejlik a szépsége is. Viszont beütött a csapás...az, ami tönkretette a napomat, és gondolom nem csak az enyémet.
Éppen egy hoszabb szünetben jártunk, már lassan vége is volt amikor egy 7. éves diákom Amanda csíny áldozata lett, és szerencsésen eltört a lába, kisebb zúzódások a karján. Azonnal odarohantam hozzá, és már rohantam is vele a gyengélkedőre. Tudom hogy előbb a csínytevőt kellett volna leszidnom, de most itt egy diák testi épségéről van szó. Nem kétséges hogy a kis, nem is olyan kicsi már de beteggel foglalkozok. A fiatal urak várhatnak.
Beértünk a nagy szobába, és az első közelbe eső ágyra le is fektettem őt. Elég rosszul nézett ki hogy megmondjam az őszintét, és biztosan iszonyúan fájt is neki. Nem kellett sok idő hogy Madam Pomfrey értesüljön a történtekről, és mondták a diákok hogy útban is van ide. Hirtelen egy halk férfi hangot hallottam a folyosóról beszűrődni, aki Amanda nevét mondta, ha jól értettem de mire fel tudtam volna eszmélni már be is toppant az ajtón és egyenesen az ifjú hölgyhöz sietett. Minden tudomásom szerint ő lesz a bátya. De ez most ki is fog derülni.
-Jónapot, Amanda tanárnője vagyok. Ön gondolom a bátyja lehet, de javítson ki kérem ha tévednék.-kezdtem el udvariasan, bár nem hiszem hogy sok kedve lesz beszélgetni velem. Tekintetem még mindig a kislányra szegeződött, és örültem volna ha bejön végre a gyógyító is.
-Amandának elég súlyos sebei vannak amint azt látja. Hamarosan jön majd Madam Pomfrey és ellátja a kishúgát. Szeretné tudni a részleteket, vagy elég ha annyit tud hogy most még rosszul van de jobban lesz, és kettesben hagyjam önt vele?-megértettem volna ha rám mordul és elküld a fészkes fenébe. De remélem hogy nem teszi, mert Amanda mellett szeretnék maradni, hiszen mégis csak az én felügyeletem alatt történt az incidens. Kicsit bűntudatom van emiatt, és amikor felnéztem végre a férfira, igen csak megdöbbentem, de arcom meg sem rezdült.
~Szóval Ő lenne a bátyja.~
Vissza az elejére Go down
http://ezrolamszolcharlotte.blogspot.com
Maxim de Fawell
Rejtély- és Misztériumügyi Főosztályvezető
Maxim de Fawell


Hozzászólások száma : 11
Join date : 2011. Nov. 12.
Tartózkodási hely : Mágiaügyi Minisztérium, vagy Chateran-kastély

Gyengélkedő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő EmptyHétf. Nov. 14, 2011 4:51 am

Bevallom, kicsit türelmetlen voltam ma, egész éjjel alig aludtam, szörnyű álmok gyötörtek, és mikor végre elszenderedtem, az egyik házimanóm felkeltett, hogy ideje lenne készülnöm, ha nem akarok elkésni. Megköszöntem az ébresztést, majd nem kicsit álmosan vergődtem le a négy emeleten, hogy végül kikössek a földszinten, az ebédlőben, ahol már várt a reggelim. Miközben ettem, magamban szidtem fennhangon a Chaterin-kastélyt. Nagyon gyűlöltem, és ha nem tettem volna le a megszeghetetlen esküt, miszerint vigyázok rá, óvom a hírét, akkor már rég eladtam volna, megszabadultam volna tőle. Már bánom, hogy ígéretet tetettem apámnak. Hiszen Amandára egyébként is vigyáznék, ő az, akit őszintén szeretek, és féltek. Nagyon hiányzik, vele ez az egész kastély csak egy vicc, ám nélküle... hát, én sem szívesen tartózkodom bent egyedül. Fenét egyedül, fél tucat házimanóval, meg a menyasszonyom szellemével. Szuper nekem, ez remek, nem így képzeltem el a jövőmet anno. Hamar felöltöztem, elkészültem az indulásra, és kis idő múlva már a minisztériumban is voltam, az osztályomon, csináltam, amit kell, főosztályvezetőként. Eléggé ideges fáradt ember tudok lenni, és nem nagyon viselem el, ha sokat piszkálnak ezek mellett, így mikor egy varázsló odajött hozzám egy levéllel, kedvesen elküldtem a fenébe - Na... jó... de... ez a Rixfortból jött... - Kikaptam a kezéből. Nem tudom, mért ilyen nagy dolog ez, Amanda minden nap ír nekem. De nem, ezen nem az ő írása volt. Most már inkább rémülten bontottam ki, és futottam át a sorokat. Oda kell mennem, de most azonnal. Elrendeztem mindent, úgy, hogy ne legyen katasztrófa, ha elmegyek, és már ott sem voltam, hamarosan a Roxfort határánál álltam, és robogtam be, mivel engedélyem volt rá, így beengedtek. Senki ne tud megnyugtatni afelől, hogy a húgom jól van, míg nem látom a saját két szememmel. Én felelek érte, én veszek neki mindent, és én vagyok az, akinek szüksége van rá. Nem eshet semmi baja. Már a gyengélkedőn jártam, nem kértem kíséretet, hiszen én s ide jártam, és jelenleg társalogni sincs kedvem. - Hol van, hol van a testvérem, hol van Amanda? - Kérdeztem türelmetlenül, majd mikor útbaigazítottak, már mellette is álltam.
Vissza az elejére Go down
Hermione Malfoy
Admin/Bűbájtan Tanár/Hollóhát Ház Feje
Hermione Malfoy


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 5018
Join date : 2010. Jul. 02.
Age : 32
Tartózkodási hely : Roxfort

Gyengélkedő Empty
TémanyitásTárgy: Gyengélkedő   Gyengélkedő EmptyVas. Júl. 04, 2010 10:00 am

...
Gyengélkedő Zmee1hfopejx7axyjqa
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Gyengélkedő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő Empty

Vissza az elejére Go down
 
Gyengélkedő
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Roxfort :: Kastély :: Kastély Belseje :: Negyedik Emelet-
Ugrás: