Roxfort

Harry Potterrel foglalkozó szerepjátékos fórum.

HomeKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Roxfort Története
Staff Tagok

Staff Tagok

Alana Marie Derus Staffgif
Kattints Értünk!
FRPG Top Sites - Magyarország
Chat
Kiemelt Oldalak
Alana Marie Derus Z5iV7

free forum

free forum

free forum

A Hónap Női karaktere
Alana Marie Derus Ftlx6t
A Hónap Férfi Karaktere
Alana Marie Derus 3347qiw
A Hónap Játéka
Alana Marie Derus 34xl2x4
A Hónap Szerelmes Párja
Alana Marie Derus Ic7783

Share

Alana Marie Derus

Go down 
SzerzőÜzenet
Hermione Malfoy
Admin/Bűbájtan Tanár/Hollóhát Ház Feje
Hermione Malfoy

Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 5018

Alana Marie Derus Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alana Marie Derus   Alana Marie Derus EmptyCsüt. Aug. 23, 2012 1:51 am

Köszönöm a javítást, elfogadva!

Hermione Malfoy

Magyar mennydörgő By: Ginny
Majdnem Mrs. Malfoy By: Ginny
A leendő Mrs. Malfoy By: Kanapé mögött bujkáló após
Alana Marie Derus Bi5h08
Vissza az elejére Go down
Hermione Malfoy
Admin/Bűbájtan Tanár/Hollóhát Ház Feje
Hermione Malfoy

Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 5018

Alana Marie Derus Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alana Marie Derus   Alana Marie Derus EmptyHétf. Aug. 13, 2012 11:21 pm

Üdvözöllek a Roxfortban, Alayn!

Először is szeretnélek megkérni, hogy használd a karakteralkotáson belül található előtörténet minták közül, a Hollóhátas diákok számára készített kódot. Az előtörténeted pedig bár megvan a kért minimum, szeretném ha egy kicsit kiegészítenéd azzal, hogy milyen élményeid voltak eddig Roxfortban, hiszen már hatodik éve jársz ide Smile
Továbbá kellene egy kép az előtörténeted legelejére, amely 400 pixel széles 200 pixel magas kell hogy legyen. Amint ezeket javítottad kérlek írj és átnézem újra Smile

Hermione Malfoy

Magyar mennydörgő By: Ginny
Majdnem Mrs. Malfoy By: Ginny
A leendő Mrs. Malfoy By: Kanapé mögött bujkáló após
Alana Marie Derus Bi5h08
Alana Marie Derus
6. Évfolyamos diák
Alana Marie Derus

Iskolai Házad : Hollóhát
Hozzászólások száma : 6

Alana Marie Derus Empty
TémanyitásTárgy: Alana Marie Derus   Alana Marie Derus EmptyHétf. Aug. 13, 2012 2:45 am

Alana Marie Derus 11c6ovq

Név: Alana Marie Derus
Becenév: Alayn
Kor: 16
Rangod: diák
Nem:
Származás: Mugli születésű
Születési idő: 1982. július 11
Születési hely: Anglia, London

Család:
Anya: Diana Lordano Derus/39/ tanár
Apa: Rombert Wet Derus/45/ tanár
Testvérek: -
Egyéb családtag: -
Háziállat: L’amor nevű, fehér, kicsit elkényeztetett bagyoly.

Érdekesség: A bal vállamon van egy igen érdekes anyajegy szerű paca. Elvileg Derus vonás.
Személyes tárgya: Egy medál, ami a szüleim képét tartalmazza.
Pálcád: sárkányvérizomhúr, kellemesen rugalmas, 12,5 hüvelyk
Iskolai házad: Hollóhát
Évfolyamod: 6
Előtörténet: Roxfort előtt: Londonban születtem(, nem is olyan régen), tanár szülők gyermekeként. Természetesen, mint minden gyermek, aki hasonló beállítottságú/beosztású elődökkel rendelkezik, én is tökéletes nevelést kaptam. Mindig odafigyeltek rám, én voltam a szemük fénye. Mi voltunk, vagyunk az idilli család, a példakép, akihez bárki szívesen hasonulna. Bár ha belegondolok, nem rossz ez a családi tökéletesség, azonban ez is csak azt bizonyítja, hogy a hétköznapok nem túl sok izgalmat tartogattak a számomra. Ugyanolyan, barátokkal, felelésekkel teli napok követték egymást, mindennemű érdekesség nélkül. Az egyetlen humoros dolog az volt, mikor apu véletlenül diós sütit vett anyunak, mert elfelejtette, hogy allergiás rá! Soha nem láttam még senkit sem ekkora orral, szájjal és nyelvvel! Igazán vicces volt…
Azonban, térjünk a tárgyra. Soha nem hallottam még varázslókról és ilyen mágikus hókuszpókuszokról. Persze, mikor kisebb voltam, akkor anyuék sokat meséltek ilyen történeteket, de hát azok csak mesék voltak. Hiába ragadott magával egy-egy történet, hiába szálltam minden éjjel a képzelet szárnyán messzi, varázslatos tájakra, tudtam, hogy ezek a dolgok nem léteznek! Vagyis még jelen pillanatban is ezt hiszem, egyszerűen nem tudom elhinni, hogy mindez talán igaz is lehet. Mondjuk volt körülöttem mindig valami furcsaság, bár eddig azt hittem, ez csak a különcségem miatt van, és amiatt, hogy kissé félénkebb vagyok, és nehezebben nyitok az emberek felé. Azonban immár bátran kijelenthetem, hogy nem, nem őrültem meg, és a múltkor tényleg azt láttam, hogy a lámpám felemelkedett a szobámban!f Persze ezt is csak nem olyan régen tudtam meg, mármint, hogy a varázsló gyerekek 10-11 éves koruk körül megmutatják erejüket, ezáltal nyernek belépőt egy új, fantasztikus világba, még akkor is, ha esetlegesen soha nem hallottak, vagy épp tudtak ilyesmiről.
Persze először nem nagyon hittem el az egészet. Tény, hogy imádtam volna, jó lett volna, azonban próbáltam a valóság mezsgyéjén lépkedni, hiszen ne éljük bele magunkat egy buta viccbe, nem igaz?! Ráadásul anyu is azt mondta, hogy sosem hallott ilyen nevű intézményről, meg fel is háborodott, hogy miért kell az ő - egyébként is jó kis fantáziával megáldott - gyermekének fejét ilyenekkel tömködik. Az első három levél a kukában landolt, a negyediknél felkerekedtünk, hogy pontot tegyünk az ügy végére. Persze hamar világossá vált, hogy ez mégsem átverés, ez valami egészen különleges, és én is az vagyok. Vérük valami hihetetlen módon keveredett, kiemelve az összes jó tulajdonságukat, és ezáltal tökéleteset alkotva. Ha már külön-külön nem lehettek varázslók, az egyesülés meghozta a várva várt sikert.

Roxforti éveim: Nos már egy ideje rendszeresen koborászok a Roxfort falai között, pontosabban, több, mint 5 éve. Ez kutya években… őszintén, most nem nézek utána. Ezen időmet inkább tanulással töltöttem, őszintén szólva nem vagyok egy éjszakai bagoly, de szükségem volt a pótlásra, hisz lemaradásom igen sok. Emiatt az első évemben igen csak gyengécske tanuló voltam. Szinte minden nap a könyvtár volt a menedékem, ahol a tudást termeltem. Nos, a második évem már valahogy jobban alakult. Futó kapcsolatokat teremtettem, házam és évfolyamtársaimmal, majd ezek hirtelen, a nyárra megszakadtak. Harmadik évemben, inkább az idősebbekkel értekeztem a szünetekben. Ezen tanítási éven ismertem meg Cho (professzorasszonyt) és Hermione (tanárnőt is), bár a két hölggyel meglehetősen keveset beszéltem, mindkettőnek az észjárása igen csak megfogott. Ezért örömömet nem is titkolván vártam az idei évet. Amikor is ez a két remek észjárás fog engem oktatni. A negyedik és ötödik évemben már szó szerint barátkoztam, igen lehet, hogy ha idén összefutok, valakivel az majd meg is ismer. De a fő célom erre az évre, hogy a lehető legtöbb ember megismerje a szuper boszi Derus lányt és nem a tudatlan sárvérűt.

Jellem: Nézzük csak, iszonyú makacs vagyok és szerintem kicsit el is vagyok kényeztetve, ami a másik dolog. Szerintem a kíváncsiságom és az észjárásom sodort a hollóhátba. A tudásszomjam hol ilyen, hol olyan! (Amikor, amilyen a kedvem.)

Kinézet: Közép hosszú szőke hajamat imádom kibontva hordani, szemem színe oly mély és titokzatos, hogy akár évekig, azt lehet csodálni. (legalábbis apu szerint) Mindig hordok egy kis medált, lehet, hogy nem passzol, de ez van. A ruháim, azt meg, meg se említsük.

A hozzászólást Alana Marie Derus összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Aug. 15, 2012 8:11 am-kor.
Ajánlott tartalom

Alana Marie Derus Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alana Marie Derus   Alana Marie Derus Empty

Alana Marie Derus
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal