Roxfort

Harry Potterrel foglalkozó szerepjátékos fórum.

HomeKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Roxfort Története
Staff Tagok

Staff Tagok

Theodore Nott Staffgif
Kattints Értünk!
FRPG Top Sites - Magyarország
Chat
Kiemelt Oldalak
Theodore Nott Z5iV7

free forum

free forum

free forum

A Hónap Női karaktere
Theodore Nott Ftlx6t
A Hónap Férfi Karaktere
Theodore Nott 3347qiw
A Hónap Játéka
Theodore Nott 34xl2x4
A Hónap Szerelmes Párja
Theodore Nott Ic7783

Share

Theodore Nott

Go down 
SzerzőÜzenet
Fred Weasley
Varázsló/Admin
Fred Weasley

Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 184

Theodore Nott Empty
TémanyitásTárgy: Re: Theodore Nott   Theodore Nott EmptySzomb. Aug. 25, 2012 5:17 am

Üdv nálunk, Theo!
Sajnos az előtörténeted nem elfogadható az alábbiak miatt:

1. Te már nem vagy diák, ezért nem a mardekáros, hanem a varázsló előtörténetmintát kell használnod, amit itt találsz: https://roxfort.forumotion.co.uk/t512-varazslo-elotortenet-minta

2. Az előtörténet elejére nem 200×400-as, hanem 400×200-as kép kell, tehát mintha ezt a képet elforgatnád.

3. A szüleidnek találj ki egy keresztnevet, kort és foglalkozást!

4. A pálcádhoz nem elég a fája, írd le a magját és hosszát is!

5. Az előtörténeted nem elég hosszú. Írd le szépen kifejtve, hogy mit csináltál gyermekkorodban, kivel, meg ilyesmik.

6. A jellemed és kinézeted is bővítsd!

Egyelőre ennyi lenne, jó javítgatást!

Theodore Nott

Theodore Nott

Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 1

Theodore Nott Empty
TémanyitásTárgy: Theodore Nott   Theodore Nott EmptySzomb. Aug. 25, 2012 3:05 am

Theodore Nott Theodorekesz_www.kepfeltoltes.hu_

Név: Theodore Nott
Becenév: Theo
Kor: 18/
Rangod: diák
Nem: Férfi
Származás: Aranyvérű
Születési idő: 1980.08.03.
Születési hely: USA,Deathwing

Család: Mr. Nott , Mrs. Nott
Anya: Mrs. Nott 38 ( boszorkány)
Apa: Mr. Nott Halálfaló
Testvérek: Nincs
Egyéb családtag:Nincs
Háziállat: Nincs

Személyes tárgya: Talizmán (kígyót ábrázoló)

Pálcád: Magyal
Iskolai házad: Mardekár
Évfolyamod: 8.

Előtörténet: 1980-ban születtem , édesanyám születésem után meghalt. Édesapám hosszú ideig eltűnt , majd az Azkabanba csukták , ahonnan kimenekítették a Halálfalók.
1991-ben levelet kaptam a Roxfortból , hogy felvételt hírdetnek. Nemsokkal a megérkezés után a Teszleg Süveg elé járultam , amely kikiáltott mardekáros tanulónak , ami nem csoda , hisz apám és anyám is mardekáros volt és a kígyók iránti foglalkozottságom is erre a házra utalt. Mivel anyám meghalt , így fura módon lényeket kezdtem el látni , amelyek nem mások , mint a Thestralok. Sok gondom volt a beilleszkedéssel , nem igazán találtam meg a hangot , nem akartam csatlakozni 1 kialakult csapathoz sem , hogy különféle csínyt elkövessünk. A kvdiddics csapatban is játszottam , bár a sok sérülés miatt nem sok meccsen jelenhettem meg. A tanárok felfigyeltek a kitűnő elmémre és bájitalból természetesen nagyon kiemelkedő voltam , ezért Lumsluck meg is hívott a szakkörére , ám a társaság miatt nem nagyon törődtem a meghívással , visszautasítottam. Ezek után ráálltam az S.V.K. tantárgyra ( Sötét Varázslatok Kivédése) , amellyel sikeresen javítottam a párbajozási képességeimen és a nagyok közé emelkedtem. Aztán akadt félreértésem természetesen a mardekár házon belül is Dracoval , akivel nem igazán találtam meg a megfelelő hangot , a lenézése kicsit eltántorított.

Jellem: Nagyon magányos , visszahúzódó , öntudatos fiú , aki ha kell nagy tettekre képes. Sokat bánkódik és nem igazán vidám , inkább szomorú képpel jár. Könnyen feldühíthető , amely nem egészen jó tulajdonság. Ám nagyon segítőkész , amennyiben hozzáfordulnak és kikérik a véleményét.

Kinézet: Vékony , sovány . Fekete lelapított haj , ám előfordult , hogy felzselézve jár a Roxfortban. Magassága 186 cm , amely elég magasnak bizonyul.
Vissza az elejére Go down

Theodore Nott
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal