Roxfort

Harry Potterrel foglalkozó szerepjátékos fórum.

HomeKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Roxfort Története
Staff Tagok

Staff Tagok

Nolee Klenk Staffgif
Kattints Értünk!
FRPG Top Sites - Magyarország
Chat
Kiemelt Oldalak
Nolee Klenk Z5iV7

free forum

free forum

free forum

A Hónap Női karaktere
Nolee Klenk Ftlx6t
A Hónap Férfi Karaktere
Nolee Klenk 3347qiw
A Hónap Játéka
Nolee Klenk 34xl2x4
A Hónap Szerelmes Párja
Nolee Klenk Ic7783

Share

Nolee Klenk

Go down 
SzerzőÜzenet
Nolee Klenk

Nolee Klenk

Iskolai Házad : Hugrabug
Hozzászólások száma : 1

Nolee Klenk Empty
TémanyitásTárgy: Nolee Klenk   Nolee Klenk EmptyHétf. Aug. 27, 2012 10:12 am

Kód:
http://media.tumblr.com/tumblr_m6sckz7riq1qe2xwk.png

Név: Nolee Adaline Klenk
Becenév: Dali
Kor: 19
Rangod:
Diák
Nem:
Származás: Mugliszármazású
Születési idő: 1976, október,4
Születési hely: Aruba, Ongo

Család: Szerettem a családomat , egészen 12 éves koromig... Utána a szüleim elváltak és más embereket hoztak haza... Lehet hogy ti ezt nem értitek meg , de szörnyű volt... így hát el szöktem pont a 13. születés napomon... Azóta a magam útját járom , a magam ura vagyok , és nem szólhat senki az életembe... Ami a családomat illeti nem vagyok velük jó viszonyban...
Anya: Tereza Hupple/42/Cukrász,azon kívül KIVÁLÓ szerető,és anyuka/
Apa: Dr.Jonathann Logitech/46/Nőgyógyász/
Testvérek: Rose és Rebecca Klenk (ikrek)/24/nincs munkájuk/
Egyéb családtag:[/b]A nagymamám : Lilianne Amanda Scott
Háziállat:Egy dalmata ,Roxane

Érdekesség:
-
Személyes tárgya: Egy nyaklánc amit a nyagyimtól kaptam... mielőtt elment. Emlékszem még arra amikor oda adta azt mondta hogy "Azért kapod ezt te, és nem a nővéreid , mert a családba kell egy dilisnek egy olyan tárgy amivel kitűnhet a többi dilis közül Smile "

Pálcád: 11 és fél hüvelyk, szikamór fa és unikornis szőr.
Iskolai házad: Hugrabug
Évfolyamod: 6.
Előtörténet: Mint már mondtam 13 éves koromban el szöktem otthonról. Nos holis kezdjem , á ... MEGVAN .!!
Mikor elmentem nem tudtam hol éjszakázzak hát elmentem Angliába a nagyimhoz. 3 évig ott laktam, anélkül hogy a szüleim tudtak volna róla ,mellesleg csakis azért nem tudtak róla, mert három évig elhanyagolták a nagyit ...meg engem ... Még csak a rendőröknél be se jelentettek... a nagyit meg fel se hívták ,lese bagózták... De egyszer amikor haza mentem a boltból az új barátommal mert 2 hónap után úgy éreztem hogy ideje bemutatnom neki ... Erre mindig emlékezni fogok...16 voltam...voltunk... A nagyi a televízió előtt ült megdermedve , és holtan ... az orvosok azt mondták hogy agyvérzés lehetett... a temetésen (október 4.-én ) két okból is meglátogathatott volna a DRÁGALÁTOS KIS CSALÁDOM... 1: mert az nap volt Lili nagyi temetése 2: mert szintén ugyan azon a napon volt az én születés napom... De annyit nem mondtak hogy fapapucs , se egy levél se egy telefon hívás ... Na szóval ez az én drága családom...ott maradtam majdnem egyedül... ott volt nekem Rick és Roxanne ... Rick-el sokáig együtt voltunk (4 és fél évig) de tudjátok az a kapcsolat ami örökké tart , elég ritka... Rick után még volt sok kapcsolatom ,de azok közül egyik sem tartott tovább 7 hónapnál... Na és elérkeztünk a 2 évvel ez előtt re ,amikor örökbe fogadtam eeeeeegy... ( tudom mire gondoltok... De NEM Smile ) egy kis nyuszit ... aki 3 hete elhúnyt... ( Nyugodj békében peneloope) És itt vagyunk... ma lettem 22... És az összes volt barátomtól üdvözlő levelet kaptam...
Nos eddig így állunk , remélem nem bukkan fel egyik sem...
Mármint ... Most nagyon szeretném hogy Rick és társai ne olvassák...
Reménykedni még csak szabad .!! Smile

Jellem: Nemis tudom igazából magamat kritizálni... De megpróbálom ... ömm ...
egoista,beképzelt,persze gyönyöű beképzelt... szerény
cuki , édes ennivaló... Najó nem szertnék tulzásokba esni...
oh... tudom hol a határ,divat kedvelő,álmodozó,nyavajgós... ennyi remélem elég... Smile

Kinézet: Magamról csak annyit , hogy 6 évesen leborotváltam a szemöldököm... és most egy heg van a bal szemöldököm ben... 167 cm barna haj/barna szem, (De már voltam szőke is ) Van egy rózsa tetoválás a lapockámon Very Happy

A hozzászólást Nolee Klenk összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Aug. 27, 2012 10:45 am-kor.
Vissza az elejére Go down

Nolee Klenk
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal