Roxfort

Harry Potterrel foglalkozó szerepjátékos fórum.

HomeKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Roxfort Története
Staff Tagok

Staff Tagok

Victoria Camila Flores Staffgif
Kattints Értünk!
FRPG Top Sites - Magyarország
Chat
Kiemelt Oldalak
Victoria Camila Flores Z5iV7

free forum

free forum

free forum

A Hónap Női karaktere
Victoria Camila Flores Ftlx6t
A Hónap Férfi Karaktere
Victoria Camila Flores 3347qiw
A Hónap Játéka
Victoria Camila Flores 34xl2x4
A Hónap Szerelmes Párja
Victoria Camila Flores Ic7783

Share

Victoria Camila Flores

Go down 
SzerzőÜzenet
Victoria Camila Flores

Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 2

Victoria Camila Flores Empty
TémanyitásTárgy: Victoria Camila Flores   Victoria Camila Flores EmptySzer. Nov. 05, 2014 7:32 am

Victoria Camila Flores 14ddpxf

Név: Victoria Camila Flores
Becenév: Vicky
Kor: 35
Rangod: Boszorkány
Nem:
Származás: Aranyvérű boszorkány
Születési idő: 1969, augusztus, 23.
Születési hely: Mexikó, Reynosa

Család:
Anya: Veronica Lasqurain/61/háztartásbeli/
Apa: Rodrigo Flores/63/Minisztériumi alkalmazott, a mugli világban nyugalmazott ügyvéd/
Testvérek: Eduardo Flores/38/ auror/
Háziállat: egy kislány tacskó kutya Lady

Érdekesség: Egy szörnyű autóbaleset után újra kellett tanulnom járni.
Személyes tárgya: Egy karlánc, melyet apámtól kaptam nem sokkal a balesetem előtt.

Pálcád: 24 cm hosszú, hegyikristály végekkel, fém sárkány és gránátkő díszítéssel
Iskolai házad: Griffendél
Évfolyamod: Már végeztem

Előtörténet: Mexikóvárosban születettem egy forró nyári éjjelen a Flores család második és egyetlen leánygyermekeként. Anyám aranyvérű boszorkánycsaládból származik. Apám szintén aranyvérű. Amióta az eszemet tudom apám kedvence voltam annak ellenére, hogy minden rosszaságban az élen álltam. Szüleim sohasem titkolták mivoltomat. Ha jobban belegondolok tökéletes életem volt. 11 évesen bekerültem a Roxfortba. Élveztem! Életem legszebb 7 éve volt. Végre olyan gyerekek között lehettem, akik különlegesek voltak, akárcsak én. Miután betöltöttem a 18-at Barcelonába költöztem. Természetesen folyamatosan tartottam a kapcsolatot a szüleimmel és a bátyámmal. Itt ismerkedtem meg a jóképű Ricardoval. Hosszas együttélés után úgy döntöttünk összeházasodunk. Ezért visszatértünk Mexikóba, hogy - a régi hagyományokat követve - megkérje a kezemet apámtól. Jól emlékszem a szakadó esőtől semmit nem láttunk. Hirtelen az autónk pörögni kezdett maga körül. Hallottam egy nagy csattanást. Majd szúró fájdalmat a hasamban, az oldalamban és lábszáramban. Mikor magamhoz tértem a kórházi ágyon közölték velem a vőlegényem meghalt, én pedig lebénultam. Sokkolt a történet. Talán még pszichiátrián is feküdtem. Fogalmam sincs. Néhány nap kiesett. A születésnapomon úgy döntöttem, ha törik ha szakad én akkor is lábra fogok állni. Hosszú idő volt, de megérte! Ismét fel tudtam állni és sétáltam. Az egyik legnehezebb döntés pedig ezután következett be. Visszamentem Spanyolországba és eddig ott éltem. Most azonban úgy gondolom a múlt az megtörtént nem szabad rajta rágódni. Így Godric's Hollowba költözöm. Hogy örökre? Az a jövő titka...

Jellem: Optimista, mindig vidám vagyok. Igyekszem felvidítani a körülöttem lévő embereket. Sőt! Megpróbálok mindenkin segíteni kisebb nagyobb sikerrel.

Kinézet: Kb. 160 cm magas, vékony testalkatú vagyok. Szőkés barna hajam van és ijesztően kék szemeim vannak. Általában rövid ruhákat hordok, de szívesen felveszek melegítőt, nadrágot egy szép blúzzal vagy valami modern ruhadarabot.
Vissza az elejére Go down
http://islamistica.gportal.hu/

Victoria Camila Flores
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal