Roxfort

Harry Potterrel foglalkozó szerepjátékos fórum.

HomeKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Roxfort Története
Staff Tagok

Staff Tagok

Klubhelység Staffgif
Kattints Értünk!
FRPG Top Sites - Magyarország
Chat
Kiemelt Oldalak
Klubhelység Z5iV7

free forum

free forum

free forum

A Hónap Női karaktere
Klubhelység Ftlx6t
A Hónap Férfi Karaktere
Klubhelység 3347qiw
A Hónap Játéka
Klubhelység 34xl2x4
A Hónap Szerelmes Párja
Klubhelység Ic7783

Share

Klubhelység

Go down 
SzerzőÜzenet
Aleksandar V. Mespelaere
6. Évfolyamos diák
Aleksandar V. Mespelaere

Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 16

Klubhelység Empty
TémanyitásTárgy: Re: Klubhelység   Klubhelység EmptySzer. Dec. 28, 2011 4:29 am

- Hát ebben biztos vagyok - vigyorodok el. Én is tudnék vele mihez kezdeni... Na, nem mintha nem lenne elég pénzem arra, amit szeretnék, de azért mégis, vannak elérhetetlen álmaim, ahogyan mindenki másnak is. Egy kupac pénz tényleg jól jönne... De talán mindenkinek jól jönne. Na mindegy.
- Lehet, hogy meséltek róla valamit a srácok... igen, ha katasztrofális volt, akkor hiába nem voltam ott, biztos, hogy hallottam róla - vigyorodok el, és a borostám sercegtetésével játszom. Sokak számára ez baromi idegesítő, de engem meg nem érdekel - néha fel sem tűnik, hogy megint ezzel szórakozom.
- Bosszantó?! Enyhe kifejezés... Szívesen átadnám a helyem, ha lehetne, de az apám meg is fojtana... Meg az elmondottak alapján nem is olyan biztos, hogy jól járna a Griffendél csapata - összeráncolom a homlokom, és belebámulok a tűzbe. Ha apám örök élettel fenyeget, akkor sem lesz belőlem hivatásos kviddicsező. Esélytelen. A családozós-karácsonyos dologra elvigyorodok.
- Sóbálvány átok, és még csak nem is kell tovább tartania az ottlétüknél - halálosan egyszerű, én nem egyszer használtam már csak úgy heccből, na persze nem otthon, azt nem lehet, meg valószínűleg ezt talán Adam sem vállalná be, de hát azt nem tudom.
- Vegyél mindenkinek egy doboz csokit, az mindig beválik. Ha valaki sovány, akkor azért, ha valaki kövér, akkor azért, mert édesszájú - ez utóbbit már jobbnak láttam megmagyarázni. Megrántom a vállam, nekem sem támadnak mindig jó ötleteim, gyakran az utolsó pillanatra halasztom a vásárlást, és ugrok le a boltokba, aztán csak sikerül mindig találnom valamit mindenkinek. Nem szoktam túlzásba esni, de volt már egy-két nagyobb sikerem. Gondolataim fonalát gyomrom kordulása szakítja meg, amire csak egy "ehh"-hel felelek, ezzel próbálom elcsitítani, bár lehet, hogy ez egy kicsit röhejesnek tűnik.
Vissza az elejére Go down
Adam Kim-Whoung
6. Évfolyamos diák
Adam Kim-Whoung

Hozzászólások száma : 40

Klubhelység Empty
TémanyitásTárgy: Re: Klubhelység   Klubhelység EmptyVas. Nov. 27, 2011 3:21 am

- Mert miért ne? Végülis tudnék vele mit kezdeni. – dőlök hátra elégedetten és felveszem a kissé nagyképű álcámat. – Megérdemelném.
Francokat, csak akkora a fejem megint, hogy ha valaki kipukkasztaná, akkor süvítene ki belőle a sok levegő.
- Voltam és maradjunk annyiban, hogy az katasztrofálisan sikerült. – élénken él még bennem a képe annak a válogatónak és szeretném minél jobban elfelejteni, de valaki mindig az orrom alá dörgöli, az a valaki általában persze az öcsém. – Láttam már edzést, de nem tartom annyira bosszantó dolognak. Én tudnám csinálni, legalábbis azt hiszem.
A gúnyolódás örök és a roxforti pletykák is, komolyan… valahogy nem tudom elképzelni, hogy itt lehet valakinek bármilyen titka is, mert ha már egy ember tudja, akkor mérget vehetsz rá, hogy az egész kastély tudomást fog róla szerezni, ami igen kellemetlen tud lenni. Dobásom nagy sikert arat, én meg vigyorgok egy jót és vágok egy, ezt megérdemelték fejet, majd elfintorodom.
- Hajtónak – tavalyi válogató, amikor majdnem felkenődtem az egyik karikára. – Akkor te nem láttad a tavalyi válogatót… Az bénázás volt.
A csapatkapitány el vállveregetéssel és egy majd legközelebb hozzászólással letakarított a pályáról, én meg még egy hónapig hallgattam a produkciómról készült különböző paródiákat. Aki legutóbb csinálta az egy szép darab monoklival ment el a gyenguszra, én meg röhögve büntetőmelóra.
- Kérlek szépen azért, mert anyám nővére ellátogat hozzánk karácsonyra és neki van két totálisan elviselhetetlen lánya, akik a legutóbbi ott jártuk után egy romhalmazt hagytak maguk után. Megspékelve egy-két szép darab kék-zöld folttal a sípcsontunkon. – elhúztam a számat és belebámultam a tűzbe. – Nagyon el vannak kényeztetve.
Karácsonyi ajándékvásárlás… az örök mumusom.
- Valaki engem is megdobhatna egy ötlettel… nem sértődnék meg érte…

//Elnézést kérek a késésért, csak akadtak gondjaim. //
Aleksandar V. Mespelaere
6. Évfolyamos diák
Aleksandar V. Mespelaere

Klubhelység Empty
TémanyitásTárgy: Re: Klubhelység   Klubhelység EmptyVas. Nov. 13, 2011 10:30 am

- Egy egész kupaccal? - vigyorodom el. - Mégis mire fel? - teszem fel a kérdést, de a csapatos dolgot még meg is értem. Én benne vagyok a Griffendél kviddiccsapatában, szóval esetleg még tudnék is számára helyet, ha mást nem, kispadosként, de így legalább már lenne protekciója. Nem, mintha szükség lenne rá egy válogatásnál, de akkor is.
- Szerintem záros határidőn belül lesz majd válogatás - jegyzem meg, és a kandalló tüzébe bámulok. - Eddig próbálkoztál már? Egyébként szerintem ha lenézel egy-két edzésre, elmegy ez egésztől a kedved - húzom el a szám, és az égre fintorgok, látszik, hogy komolyan beszélek. Szeretek kviddicsezni, apám edző is egy csapatnál, de szerintem ez a sport is csak addig jó, ameddig hobbi, utána már csak nyűg, púp az ember hátán. Bár elég sokan vannak, akik nem értenek velem egyet... Na mindegy. A színészkedésre elvigyorodok, és természetesen benne vagyok a játékban.
- Ráadásul Hooch... - és lehalkítom a hangomat, halandzsázok, hogy véletlenül se lehessen érteni a szavaimat. A bombázó-mutatványra cinkosan Adamre vigyorgok, és tekintetemmel követem a macskát a lányok hálókörletébe, ahol aztán eltűnik az ajtóban.
- Szép dobás volt, jó lennél hajtónak! - vigyorodom el, majd ugye a karácsonyos-listás-ajándékos dolog kerül a középpontba.
- Itt, a kastélyban? Hogyhogy? - vonom fel a szemöldököm, bár igazából ehhez talán semmi közöm. Na mindegy, ha Adam nem akarja elmondani, akkor nem fogja, ennyi.
- Én is gondban vagyok vele, látod... - rántom meg a vállam a megjegyzésre.
Adam Kim-Whoung
6. Évfolyamos diák
Adam Kim-Whoung

Klubhelység Empty
TémanyitásTárgy: Re: Klubhelység   Klubhelység EmptyCsüt. Nov. 10, 2011 10:13 am

Most már hangosabban is felnevettem, mert tényleg ez van, megérdemeltem és kész.
- Hát, akkor úgy érzem, hogy megérdemlek egy jó nagy kupac galleont. - gondolkodtam el, miközben vigyorogva felnéztem a plafonra, majd még valami eszembe jutott. - Ja és egy helyet a csapatban.
Nevetek egy jót és azon gondolkodom, hogy milyen jó meleg van itt a kandalló mellet. Már egészen felengedtem a bagolyházi kergetőzés után, már éreztem a lábujjamat is, ami pozitívumként hatott.
- Tényleg? Szuper! - mondtam kissé túlzott színészkedéssel és utána egy kissé lentebb vettem a hangomat, hogy valami nagyon nagy dolognak tűnjön az a hülyeség, amit készültem kimondani. - Te hallottad, hogy Frics és Madam Cvikker...
Nekikezdtem színészkedni és úgy éreztem, hogy egy kissé túlzásba viszem már most, úgyhogy leálltam és újra a lányok felé fordultam. Körülnéztem az ülőhelyünk környékét és megláttam azt, amit kerestem, egy tegnapi Prófétát. Kiszedtem belőle egy lapot, majd galacsinná gyűrve egy íves mozdulattal az egyik lány ölében üldögélő macskát céloztam meg, ami nyávogva felriadt, majd felrohant a körletbe.
- Talált. - jegyeztem meg vigyorogva.
Házi ötlet elvetve, mondjuk én sem viszem túlzásba, bár azért néhanapján ráveszem magam.
- Van benne valami, én sem viszem túlzásba. - bólintottam, majd arra a témára nagyot néztem. - Nekem általában december elejéig nem is jut eszembe a karácsony, bár van egy gyanúm, hogy idén a kastélyban maradok.
Terveztem egy ilyet.
- Az jó dolog, én mindig gondban voltam az ilyen dolgokkal.
Aleksandar V. Mespelaere
6. Évfolyamos diák
Aleksandar V. Mespelaere

Klubhelység Empty
TémanyitásTárgy: Re: Klubhelység   Klubhelység EmptyCsüt. Nov. 10, 2011 9:49 am

Vigyorogva figyelem Kupac ámokfutását a lányok között, az egyre nagyobb ricsajra színpadiasan a fülemre szorítom a kezemet. Adam felé fordulok, biccentek a válaszra.
- Hát, ha annyira kasu vagy, hogy így novemberben egy szál ingben merészkedsz ki, ráadásul egészen a bagolyházig, akkor meg is érdemled, amit megérdemelsz! - Közlöm vele vigyorogva, és természetesen nem rosszindulatúan mondom, amit mondok. A kérdésre nemlegesen megrázom a fejem.
- Engem? Dehogy! Szeretem hallgatni az érdekesebbnél érdekesebb pletykákat - jelentem ki, és megforgatom a szemem, hangomból még a süket is kikövetkeztetné az iróniát.Figyelem, ahogy Kupac elfoglalja a helyét a klubhelyiség másik sarkában, a jelenetre elmosolyodok.
- Remélem felhúznak a hálókörletekbe - jegyzem meg kicsit rosszmájúan a lányok felé pislogva, magam sem tudom, hogy ezt teljesen úgy gondolom-e, ahogyan mondom. Adam kérdésére ismét felé fordulok vigyorogva.
- Arról vagyok én híres, hogy olyan gyakran írok házit? - teszem fel a költői kérdést, a cuccokat pedig hamar eltüntetem. - Mindjárt itt a karácsony, tudod, nálam meg már beütött ez az egész ünnepi-mizéria, ideje elkezdenem gondolkodni. Nem akarok ócska ajándékot adni senkinek, úgysem gyakran megyek haza, hát a karácsony legyen emlékezetes - rántom meg a vállam. Egy kicsit talán túlzásba vinném ezt az egészet? Meglehet. És akkor mi van? Mindig is komoly ünnep volt számunkra a karácsony. Nem feltétlenül az ajándékok miatt... Hanem mint régen. Ez nálunk még mindig a szeretet ünnepének számít, az ajándék már csak hab a tortán. Na meg, tényleg ritkán járok otthon, évente kétszer, nyáron, meg karácsonykor, akkor sem töltöm túl sok időmet a házban, szóval szeretném, ha ez most úgy... olyan igazi lenne. Még az is lehet, hogy sütit is sütök. Áh, nem, inkább nem az már talán kicsit túlzás lenne...
- Szóval karácsonyi ajándéklistát próbáltam írni, de egyszerűen ez most nem megy, le van fagyva az agyam - válaszolok az eredeti kérdésre, és megrántom a vállam.
Adam Kim-Whoung
6. Évfolyamos diák
Adam Kim-Whoung

Klubhelység Empty
TémanyitásTárgy: Re: Klubhelység   Klubhelység EmptyCsüt. Nov. 10, 2011 9:24 am

Olyan hévvel dobtam le magam a fotelba, hogy észre sem vettem, hogy Kupac még mindig a kezemben van, illetve már vergődik, mert szerintem egy kissé erősen foghattam. Gyorsan elengedem, még mielőtt összenyomom, ő pedig egy haragos huhogással repked egy-két kört felettem, majd a nem sokkal mellettünk ricsajozó lányokhoz száll, hogy aztán az egyikük hajkoronáját vágja passzra, lehetőleg jó hamar.
- A fenébe... - megcsóválom a fejemet, aztán most már képes vagyok Aleksre figyelni, akihez sikerült most társulnom. - Nem, semmi, csak próbálok nem szétfagyni. Most vadásztam a bagolyházban Kupacra.
Fejemmel a pusztítás királya felé bökök, aki, ahogy elnézem, örömét leli benne, hogy kárt tegyen azokban a lányokban. Halkan felnevetek, amit megpróbálok nem túl ügyesen egy köhögésnek álcázni.
- Téged nem zavarnak? - kérdeztem, miközben a hangerő mintha emelkedett volna, bár ez betudható baglyom támadásainak is. - Kupac, gyere ide.
Nem kiskutya, de legalább nyugton marad, sértődötten a terem másik végében, nem érdekel. Egy kis ideig még szemezek vele, aztán visszafordulok évfolyamtársamhoz.
- Mi jót csináltál, amiben megzavartalak? - tekintetem az előtte fekvő pergamenre téved. - Csak nem házi?
Aleksandar V. Mespelaere
6. Évfolyamos diák
Aleksandar V. Mespelaere

Klubhelység Empty
TémanyitásTárgy: Re: Klubhelység   Klubhelység EmptyCsüt. Nov. 10, 2011 9:09 am

Egyenesen a kandalló meleg tüzébe bámulok. Olyan monoton az egész... Olyan megnyugtató. A tűz... nem is tűnik veszélyesnek, sőt, sokkal inkább segítőnek tűnik, mintsem ártónak. És mégis, mégis mekkora károkat tud okozni! Kicsit elkalandoznak a gondolataim, az alsóbb éves lányok ricsaját már meg sem hallom, fülem teljesen ráállt a kandalló felől érkező ropogásra, amikor aztán valami zavaró kúszik az elmémbe, rövid szóváltás, semmi több, szinte nem is értem, nem annyira hangosak, de akkor is felborítják a jelenlegi nyugalmamat. Oldalra sandítok, de mire rálelek a forrásra, Adam már bekúszik a látóterembe, és lehuppan a szomszédos fotelbe. Bal kezemet a tarkóm alá csúsztatom, azért nem annyira puha az a karfa, és kicsit kitekerve a nyakamat ismét Adamre figyelmezek.
- Gond van? - teszem fel a kézenfekvő kérdést. Ismerjük már egymást, hiszen azon kívül, hogy évfolyamtársak vagyunk, még szaktársak is, bár ez nyilván egyértelműen következik abból, hogy éppen a Griffendél toronyban kommunikálunk. Szóval ismerjük már egymást, órákra is együtt járunk, kivéve persze a választottakra, meg gyakorlatilag együtt érkeztünk az iskolába - ha user nem téved, bár simán lehet, hogy Adam későbbi termés, ezesetben ezt a részt kéretik elfelejteni, köszönöm - szóval még megszeppent nebulókként is együtt róttuk a Roxfort bonyolult rendszerű folyósóit, együtt vészeltük át Piton, meg a többi félrém óráit, szóval ja, talán mondhatni beszélőviszonyban vagyunk. Minimum. Vagy nem, ez másik userre van bízva.
Visszacsavarom a kupakot a tintásüvegcsére, összefirkálom a pergament, hogy a pennáról az utolsó csepp festék is eltűnjön, és pálcámat előhúzva, varázsigét mormolva, egy egyszerű varázslatot elvégezve eltüntetem szem elől szenvedésem nyomait, úgy tűnik, ez vesztett menet. Nem érzem magam túl jól, nem tudok koncentrálni, ez így nem megy, ezért sem tudtam ma érdemben tanulni. Meg annyira még nem is hoz lázba ez a karácsony-dolog, talán ez is közrejátszik abban, hogy inkább hagyom a fenébe az egészet. Fejemet megrázva nem csak képletesen kiűzöm a fejemből a gondolatokat, és ismét Adamre figyelmezek - talán ő már megszokta tőlem az efféle random-gesztusokat.
Adam Kim-Whoung
6. Évfolyamos diák
Adam Kim-Whoung

Klubhelység Empty
TémanyitásTárgy: Re: Klubhelység   Klubhelység EmptyCsüt. Nov. 10, 2011 8:53 am

Most úgy őszintén, hogy lehettem ekkora marha? Novemberben, amikor már majdnem a mínuszok röpködnek én képes voltam egy szál ingben kimenni a bagolyházba, hogy összeszedjem Kupacot és bevigyem magammal. Na jó, a nyakkendő is rajtam volt. Mikor hatalmas kergetőzés után elkaptam dühösen huhogó baglyomat, inkább a távozás hímes ösvényére léptem, mert amikor rohangáltam, hál Merlinnek jól leizzadtam, így a vége az lett, hogy majd lefagytam. Futva közeledtem a kastély felé, hogy aztán egy jó nagy ugrással tegyem meg az ajtóig levő távolságot és megcsapjon az onnan kiáradó meleg. Már azt hittem, hogy soha nem érek föl és már komolyan kezdtem érezni, hogy ennek egy kiadós megfázás lesz a vége, de talán nem. Az abszolút mázli az, hogy nem esik, még. A bejárati csarnoktól komótosan megyek fölfelé, nem kell elsietni, bár azért a titkos átjárókat használom rendszeresen. Végre valahára fölérek és a nagy áriázás közepette még a Dáma is beenged, befelé menet meg összetalálkozom Daviddel, aki éppen pár haverjával megy kifelé. Szinte köszönés nélkül megy el mellettem, csak morog valamit, én meg egy laza mozdulattal berántom, még mielőtt becsukódna a portré.
- Ezt most miért? - kérdezi felháborodva, majd szépen második anyanyelvünkön még hozzáteszi. - Égetsz itt...
- Elfelejtetted, hogy én is értem? - kérdezem, aztán váltok angolra. - Pusztán csak azért állítottalak meg, hogy akarsz valamit hazaküldeni?
- Nem és most megyek. - jelenti be duzzogva második anyanyelvünkön,aztán mint egy kiskirály, sétál ki a portrélyukon.
Megvonom a vállamat és egy pár hatalmas lépéssel a kandalló melletti foteleknél termek, hogy aztán ledobjam magam.
- Hali.
Aleksandar V. Mespelaere
6. Évfolyamos diák
Aleksandar V. Mespelaere

Klubhelység Empty
TémanyitásTárgy: Re: Klubhelység   Klubhelység EmptyCsüt. Nov. 10, 2011 8:34 am

Az ablaknál állok, kifelé bámulok. Odakint nincs valami jó idő, bár így november tájékán mit is várhatnék? Nem sokára itt a karácsony, inkább arra kellene készülnöm ilyen unalmas, nyugodt, eseménytelen estén, mintsem kifelé bambulni a csillagokra, de valahogy nem visz rá a lélek, hogy nekiálljak... Hiszen úgyis csak négy embert kell meglepnem! Nem lehet annyira nehéz... Bár azt hiszem, a legtöbb dolgot már előttem, ami igazán frappáns lenne. Körbepillantok a klubhelyiségben, nincsenek sokan. Néhány alsóbb éves lány viháncol nem messze tőlem, szinte a gondolataimat nem hallom miattuk, de nem teszem szóvá, nem vagyok az a típus. Amikor körbenézek, megakad a szemem a kandalló hívogató fényén, idáig érzem a meleget... És az a helyzet, hogy jócskán alul vagyok öltözve. Mindig ez van. Ha úgy gondolom, fázni fogok, igazából fele annyi ruha kellene rám, ha meg azt hiszem, melegem lesz, dupla annyi cuccot is el tudnék viselni magamhoz... Áh, ehhez a nők jobban értenek! Kicsit hiányzik ilyenkor anya, de mégis hogy nézne ki, ha itt loholna a nyomomban nap, mint nap, csak azért, hogy közölje velem, milyen idő van, és milyen várható?! Az abszurd gondolatra megrázom a fejem, és néhány szökkenéssel felsietek a fiúk hálóihoz vezető lépcsőn. Sebesség, az van bőven, de az, hogy körbe is nézzek... Na, az abszolút hiányzik. Összeütközünk az egyik haverommal, mire morog nekem valami csúnyát, amin én otrombán felröhögök, pacsizunk egyet, nincs harag, mindketten indulunk a magunk útjára. Néhány másodperc múlva ismét megjelenek a lépcsőn, pennával, pergamennel a kezemben, és szinte onnan, fentről vetődök be a kandalló előtti kanapéra. Majdnem, mint valami ninja. Na jó, azért ennyire profi nem vagyok. Szóval elnyúlok a kanapén, elnyomok egy ásítást, és kiterítem felhúzott lábaimra a pergament. Tintát állítok a mellkasomra, belemártom a pennát, de egyelőre nem kerül fel egy szó sem a pergamenre. Borostámat sercegtetem az ujjaimmal, töröm a fejem... Biztos, hogy jó ötlet ilyen nyomi hangulatban karácsonyi listát írni? Nem, egyáltalán nem biztos. Egyelőre felírom a neveket, "Mady, Anyci, Apu, Papa", de nem írok melléjük semmit, csak töröm a fejem erősen. Talán még a fejem felett megjelenő kérdőjelet is látni lehet...
Hermione Malfoy
Admin/Bűbájtan Tanár/Hollóhát Ház Feje
Hermione Malfoy

Hozzászólások száma : 5018

Klubhelység Empty
TémanyitásTárgy: Re: Klubhelység   Klubhelység EmptySzer. Okt. 26, 2011 10:14 pm

Ahogy a szavak elhagyták a számat éreztem, hogy többet már nem tehetek. De még is reménykedtem, hogy talán minden rendbe jöhet hiszen most legalább meghallgatott. Nem került ki, nem fordított hátat nekem, vagy nézett egyszerűen levegőnek, ahogy azt az elmúlt időszak alatt tette. És még is, ahogy ott ültem a fotelben és a némaságot és a kandallóban pattogó tűz hangja törte meg a szívem a torkomban dobogott. Fogalmam sem volt, hogy mi lesz ezután, bár volt egy olyan érzésem, hogy Ron most Harryvel sem fog szóba állni, hiszen Ginny még is a húga. Méghozzá az egyetlen lánytestvére.
- Ron, az érzéseim nem hamisak voltak, hanem mások. - felelem felindultan, de a mondandója következő része belém folytja a szavaimat. Úgy éreztem, mintha a szó legszorosabb értelmében valaki nagyon erősen gyomron ütött volna. De úgy hogy a szemeimet elborította a könnyfátyol. Ahogy azonban hátat fordít, már nem mondok semmit sem, és tenni sem tehetek. Hiába akarom, hogy a barátom maradjon, ha ő így döntött, akkor nem tehetek semmit sem. Azt leszámítva, hogy most elmegyek innen és keresek egy helyet ahol sírhatok, anélkül, hogy megtalálnának. Nem akarom, hogy mindenki azt találgassa, hogy ki siratott meg. Nehézkesen álltam fel és hagytam el azt a klub helységet ahol egykor mi hárman annyi időt töltöttünk el nevetgélve.

//köszönöm a játékot Smile //

Magyar mennydörgő By: Ginny
Majdnem Mrs. Malfoy By: Ginny
A leendő Mrs. Malfoy By: Kanapé mögött bujkáló após
Klubhelység Bi5h08
Ronald Weasley
Varázsló
Ronald Weasley

Hozzászólások száma : 64

Klubhelység Empty
TémanyitásTárgy: Re: Klubhelység   Klubhelység EmptySzer. Okt. 19, 2011 8:04 am

Próbáltam jobb belátásra bírni Hermione-t, de sajnos van egy olyan megérzésem, ez nem fog menni. Lehet jobb lesz, ha feladom az egészet és beletörődök a dologba.
Majd elhangzik a várva várt válasz. Miután befejezi a mondandóját, kínos csend telepszik a klubszobára. Alaposan megrágom a mondandóját és próbálom megemészteni. Viszont ez nem megy... még nem!
- Igazad van, tényleg nem tetszik és nem is fogadom el! - válaszolok. - Nos, ha az érzéseid hamisak voltak irántam, akkor túlságosan félreismertelek... Ebben az esetben jobb lesz, ha végleg lezárjuk a köztünk lévő kapcsolatot! Remélem boldog életed lesz az újdonsült pároddal, boldogabb, mint amilyen velem volt! - mondom, enyhe dühvel a hangomban.
Ezután elindulok, hogy távozzak. Ennek elsősorban az a célja, hogy ne lássa a könnycseppeket, amelyek a szemembe szöktek. Nem akarom hogy lássa, fáj ez az egész. Majd valahogy túl teszem magam az egészen. Még az is lehet, hogy én is megtalálom életem nagy szerelmét, bár ezt már kétlem...
Hermione Malfoy
Hermione Malfoy

Klubhelység Empty
TémanyitásTárgy: Re: Klubhelység   Klubhelység EmptyCsüt. Aug. 11, 2011 7:45 am

Komolyan nem tudtam elképzelni, hogy Ron mit vár tőlem. Vagy is hogy egészen pontosak legyünk tudtam, hogy azt várja, hogy bocsánatot kérjek, csak azt nem értettem, miért. Azért kellett volna talán bocsánatot kérnem, mert beleszerettem Dracóba? Vagy azért, amiért belé képtelen voltam? Ha ezt várja hát nem fogom megtenni, mert ő is tudja, hogy ezt nem lehet irányítani. Nem lehet megszabni a szívnek hogy kit szeressen, vagy kit gyűlöljön. A saját bőrömön tapasztaltam mennyi bajt tudok okozni ha még saját magam előtt is letagadom az érzelmeimet. Sosem fogom elfelejteni, hogy végül is könnyek között, szinte sikoltva vallottam be neki mit érzek.
- Ron, lehet, hogy nem fog tetszeni a válasz, mi több lehet elfogadni sem fogod, és ez már most fáj, hiszen a barátom vagy, de ettől a helyzet nem változik. Draco egy egészen másik énjét ismertem meg, azt ami szintén ő, csak a felszín alatt. Amit nem mutogat mindennek, mert az apja nem így nevelte és ezt nem tudja letagadni, ezt nem tudja megváltoztatni. - magyaráztam el Ronnak a helyzetet. Nem óhajtottam ecsetelni, hogy Dracó miben és milyen mértékben változott meg, hiszen ez csak kettőnkre tartozik, ha Ron kíváncsi rá, hogy viselkedik mostanában Harryvel, ahhoz szóba kell állnia valamelyikükkel. Nem fogom kiadni Dracót, mert úgy érzem azzal elárulnám, és bármennyire is hangzik talán furcsán én szeretem őt.
- Elég ideig tagadtam ahhoz az érzéseimet, hogy azok kis híján felőrüljenek mindkettőnket. Többet sosem teszek ilyet. - feleltem őszintén, hiszen tudom életem végéig élénken él majd az emlékeimben az az este, Harryvel és Dracóval a főszerepben.

Klubhelység Bi5h08
Ronald Weasley
Varázsló
Ronald Weasley

Klubhelység Empty
TémanyitásTárgy: Re: Klubhelység   Klubhelység EmptySzer. Aug. 10, 2011 10:30 am

Láttam, hogy Hermione is rosszul lesz. Nem tudtam mitől. Nem hinném, hogy a vértől vagy a sérüléstől, mert a horcruxok utáni keresés alatt többek közt velem is történtek igen komoly balesetek, amit ő gyógyított meg. Akkor már megtanultam, hogy neki van az egyik legstrapabíróbb gyomra. Inkább a szerencsétlenkedésem rovására írtam az egészet.
- Szívesen - mondtam Hermionénak. Láttam Hermionén, hogy a szavaim rosszul érintik, de engem ugyanennyire, ha nem rosszabban érintett az, hogy szakított velem és szerintem csak a konokságom mentett meg attól, hogy ezt súlyos alkoholizmusban éljem ki. Persze, édesanyám valószínűleg megölt volna, ha ezt teszem, de eddig úgy tűnik, hogy az lett volna az egyszerűbb.
- Kedves, Hermione szerintem az nem kifejezés, hogy Harry gyűlöli. Az elmúlt években csak párszor kekeckedett az ismerőseinkkel, lásd Hagrid, Lupin - mondtam neki. - Ha meg épp nem ezzel vagy épp Harry megölésével próbálkozott egy kviddics meccs alatt, akkor hármunk közül legalább az egyikünket ócsárolta. Elég vissza emlékezned arra, hogy másodévben sárvérűnek titulált vagy a családomat ócsárolta az anyagi helyzetünk miatt. És nekem ezek után csak annyi a kérdésem, hogy te hogyan bírod ki őt és családját?
Hermione Malfoy
Hermione Malfoy

Klubhelység Empty
TémanyitásTárgy: Re: Klubhelység   Klubhelység EmptySzomb. Aug. 06, 2011 7:35 am

~Ron~

Megijedtem, amikor megláttam, hogy Ron orrára rácsapódik a Kövér Dáma portréja és vérezni kezd. Aggódtam, hogy vajon rendben lesz-e, de a vér látványára hirtelen rosszul lettem. Rám tört a szédülés és a hányinger, amelynek most nem voltam hajlandó hódolni. Elég hülyén vette volna ki magát a helyzet, hogy eddig én hajkurásztam őt, most meg én szaladok el előle, még ha csak a mosdóba, de akkor is.
- Jól vagy? - kérdeztem meg automatikusan, bár kissé küzdenem kellett a rám törő szédüléssel, de kibírtam már elég sok mindent. Válasza megdöbbentett, mert őszintén szólva azt hittem, hogy azonnal durvaságokat fog a fejemhez vágni pont, mint amikor megtudta, hogy hozzámegyek Dracóhoz. Nem akartam újra végigjátszani azt a veszekedést, hiszen azóta nem is beszéltünk egymással. Ron pedig az egyik legjobb barátom volt és nem akartam elveszteni a barátságát.
- Köszönöm. - mosolyodtam el hálásan, amikor felém nyújtotta a karját, és segített visszaülni a fotelbe. Azonban a következő szavai hideg zuhanyként értek, s ennek köszönhetően a mosoly azonnal el is tűnt az arcomról. Néhány pillanatig csak néztem Ront, és nem tudtam mit mondhatnék.
- Nem fogok bocsánatot kérni miatta. De te vagy az egyik legjobb barátom, és tudom, hogy egyáltalán nem kedveled Dracót de... ettől én még nem szeretném elveszíteni a barátságodat. Harry sem kedveli őt, mégsem kerül ki, és vág ilyeneket a fejemhez. - mondtam neki végül őszintén és érzékeltem, hogy az émelygést és a hányingert felváltja a gyomrom remegése és a sírhatnék. A fenébe a hormonokkal és a hangulatváltozásokkal!

Klubhelység Bi5h08
Ronald Weasley
Varázsló
Ronald Weasley

Klubhelység Empty
TémanyitásTárgy: Re: Klubhelység   Klubhelység EmptyCsüt. Aug. 04, 2011 11:11 am

~ Hermiona Granger ~

Eddig mindig sikerrel jártam, ha Hermionét el kellett kerülni. Mindig találtam valakit, akivel el tudtam tűnni a következő sarokig vagy csak szimplán megfordultam és ott hagytam, ha már a próbálkozás legkisebb jelét is láttam rajta. Tudom, hogy nem sokáig folytathatom ezt, mert egyszer úgyis sarokba fog szorítani vagy Harry és Ginny közül legalább az egyikük segítségével lépre csal. Bár ez utóbbit elég valószínűtlennek tartom és nem is gondolom, hogy ilyenre kérné őket, de Harryék szervezhetnek egy ilyen találkát Hermione tudta nélkül is. Most épp a mágiatörténet házidolgozatomnak fogok neki állni, amint összeszedem a kellékeket hozzá. Amikor beléptem a klubhelyiségbe láttam, hogy csak Hermione van ott és senki más sincs itt rajtunk kívül, akihez oda tudtam volna menni, hogy elkerüljem a mai beszélgetést. Felrohanni esélyem se volt anélkül, hogy Hermionénak és a gyerekének baja essen. Így a legutolsó lehetőséget ragadtam meg és megfordultam és el szerettem volna hagyni a klubhelyiséget. El is indultam kifele. Viszont balul sült el, mert a Dáma rám zárult, így én szépen hátra estem és eltört az orrom. Felálltam, elővettem a pálcám, magam felé irányítottam és a következőképp szóltam:
- Hippokrax!
Az orrom rendbe jött, valószínűleg, majd Hermione felé fordultam és újra megszólaltam.
- Ha a sors és te is így akarod, akkor ám legyen.
Odamentem mellé és a karomat nyújtottam, hogy segítsem visszaülni a fotelébe, majd miután leült én is elfoglaltam az egyiket, ami pont szembe volt az övével. Ha nem ült le csak egy lépést hátralépek.
- Nos Hermione - kezdtem bele. - Miről szeretnél beszélni? Gondolom arról, hogy Malfoy felcsinált és elvesz.
Hermione Malfoy
Hermione Malfoy

Klubhelység Empty
TémanyitásTárgy: Re: Klubhelység   Klubhelység EmptyCsüt. Aug. 04, 2011 6:56 am

~Ron Weasley~

Ma úgy döntöttem, hogy nem halogathatom tovább ezt az egészet Ronnal. Eddig akárhányszor beszélni akartam vele, mindig kikerült, vagy ha szembe mentem vele a folyosón azonnal hátra arcot vágott és inkább kerülővel ment az éppen adott órára. Egyáltalán nem esett jól, főleg a terhesség legelején, amikor Ginny is olyan érzékeny volt, hogy a legapróbb dolgon képesek voltunk sírva fakadni. Persze volt olyan tanár, aki ezt tolerálta, és volt olyan is aki, nem de erre természetesen számítottunk is. A jövőhónap elejére volt tervezve az esküvő és bár már mindenki tudta, hogy terhes vagyok, Ginnyvel együtt, én még is meg akartam ezt beszélni Ronnal. Jártunk és szakítottunk, mert úgy éreztem ez nem jó így, de emiatt, nem akartam hogy meggyűlöljön. Ahogy amiatt sem szerettem volna elveszíteni, mert hozzá megyek Dracóhoz. Ginny azt mondta, hogy lehet inkább hagynom kéne, hiszen az idegeskedés nem tesz jót sem nekem, sem a babáknak, de feltétlen beszélnem kellett Ronnal, tehát leültem a klub helységünk egyik kényelmes vörös foteljébe, és remegő gyomorral vártam hogy felbukkanjon. Ez nem sokkal később be is következett, mert kinyílt a portré ajtó és Ron lépett be rajta. Meg is lepődhetett, hogy rajtunk kívül senki sincs ott, de nem hagytam ennyiben a dolgot.
- Ron kérlek, szeretnék veled beszélni. - álltam fel, bár ez kissé nehézkesen ment, tekintve, hogy a hatalmas hasam bizonyos dolgokban korlátozott. Mint a hirtelen és gyors mozgásban, és a hajolgatásban csak hogy egy két dolgot említsek.

Klubhelység Bi5h08
Hermione Malfoy
Hermione Malfoy

Klubhelység Empty
TémanyitásTárgy: Re: Klubhelység   Klubhelység EmptyCsüt. Aug. 04, 2011 6:47 am

Játék Vége!
Oka: Az userek távolmaradása, Ron karaktere eladásra kerülése végett.
SZABAD JÁTÉKTÉR!

Klubhelység Bi5h08
Winnie Havoc
Boszorkány
Winnie Havoc

Hozzászólások száma : 98

Klubhelység Empty
TémanyitásTárgy: Re: Klubhelység   Klubhelység EmptyKedd Jan. 25, 2011 9:39 am

Roncimoncinak ^^

Kíváncsian vártam a válaszát, miközben néha lopva a tűzre kalandozott a tekintetem. Nagyon ismerős ez a tűz, mint ha már szinte a legjobb barátom lenne, olyan sokszor ültem itt éjszakákat, vagy szimplán csak átlagos órákat.
~Ezt jól bírod... ~
Biztattam magamat. Egyenesen felültem, majd rátekintettem az irományra, amit az előző percekben oly szorgosan írt. Talán valami házi dolgozat lehetett, vagy csak sima házi feladat. Én azokat már órák után a szünetekben kivégzem, vagy ebéd után. Nem szeretek este a nagy "forgalomban" az unalmas cuccokon erőlködni. Halkan vissza köszönt, és a napomról kérdezett. Hát, az épp hogy nem volt izgalmas, mint a tegnapi nap. Luna esete után már a délutánjaim hosszú gyakorlásokkal telnek, és gyakorlom a gondolattal varázsolás. Ez igen érdekes dolog, na, meg minden képen meg kell tanulnom!
~Jobb vagyok, mint az a halálfaló. ~
Mondtam magamban, majd éberen ránéztem a fiúra.
-Semmi extra nem történt, szimplán varázsolgattam egy keveset. Sosem árt...!
Válaszoltam összefoglalva a mai napomat.
-Na, és a tiéd hogyan telt? Mi izgalmasat csináltál?
Érdeklődtem egy kedves mosollyal. Nem dadogtam, ez már tényleg a haladás jele. Máskor már rég megkukultam volna, de ezt már nem vesézgetem tova'.
-Harry merre van?
Folytattam a kíváncsiskodást. Most ezt a pillanatot ki kell élvezni, és minél többet kommunikálni. Nem hiszem, hogy sok ilyen pillanatom lesz a közel és a távol jövőt tekintve.

//Terveztem ^^ //
Ronald Weasley
Varázsló
Ronald Weasley

Klubhelység Empty
TémanyitásTárgy: Re: Klubhelység   Klubhelység EmptyKedd Jan. 25, 2011 9:23 am

Griffendél Micimackónak Griffendél

Hála égnek viszonylag gyorsan haladtam a házival; kicsit visszavettem az ordas nagy betűimből és magamat is megleptem azzal, hogy milyen gyorsan pattannak ki a fejemből a gondolatok. Már a dolgozat háromnegyede megvolt és éppen egy különösen jó gondolat jutott eszembe (mondom, ennyi ihletem eddigi Roxfortos éveim során talán egyszer sem volt, mint most), amikor belemártottam a pennát a tintatartóba, de amikor írni akartam a pergamenre, azt kellett tapasztalnom, hogy minden tintám elfogyott. Fáradtan felsóhajtottam, és hátradőltem a fotelben; úgy gondoltam, hogy ha már kénytelen vagyok szünetet tartani, átolvasom, amit eddig alkottam. Átfutottam és teljesen rendben is volt. Ezután a kandallóban pattogó tűz ismét magára vonta a figyelmemet. Felsóhajtottam, és gondolataim ismét visszavándoroltak életem jelenlegi legfőbb problémájához: a Hermione-Malfoy pároshoz. Egyszerűen képtelen voltam elhinni, hogy ők ketten tényleg szeretik egymást és tényleg össze akarnak házasodni. Nem... Annyira hihetetlen volt az egész sztori, de ez volt az igazság, és kénytelen leszek beletörődni, vagy előbb-utóbb teljesen be fogok csavarodni... Semmit nem értettem az egészből, de főleg azt nem, hogy miért érzem azt, hogy én még mindig ugyanúgy szeretem Hermionét, mint még amikor együtt jártunk. Mit rontottunk el...? Jobban mondva mit rontottam el...? Nem tudok rájönni, senki se magyarázta el... Nem értem, hogy hogy tudott először annyira szeretni csak azért, mert magamat adtam, aztán minden magyarázat nélkül kiábrándulni belőlem. Újabb sóhaj szakadt fel a torkomból. Mindegy. Gyerünk vissza a hálóba, kell még tinta. De mielőtt még felállhattam volna, hirtelen egy lány hangját hallottam magam mellett. Winnie. A lány, aki alig mer rám nézni és folyton dadog. Furcsa. Mindig úgy érzem, hogy mindjárt összeesik. Meg az arcszíne is pirospozsgásabb a kelleténél. Talán kicsit beteges lenne...? Hát, nem tudom. De most viszonylag egészségesnek néz ki. Máskor a szeme is olyan lázasan csillog, mintha hőemelkedése lenne... Majd egyszer talán mondom neki hogy el kéne mennie Madam Pomfrey-hoz, mert mintha folyton rosszul érezné magát...
- Szia Winnie!! - köszöntem neki egy erőltetett mosollyal. Hát nem sok kedvem volt vigyorogni, az szent, de azért nem kéne mutogatni. - Hogy vagy? Történt ma veled valami érdekes? - kérdeztem, csak hogy egy jó hosszú beszélgetéssel elterelhessem végre a figyelmem a Hermione-Malfoy témáról.

//írj egy icipicit hosszabban Smile //
Winnie Havoc
Boszorkány
Winnie Havoc

Hozzászólások száma : 98

Klubhelység Empty
TémanyitásTárgy: Re: Klubhelység   Klubhelység EmptyKedd Jan. 25, 2011 8:47 am

Roncimoncinak ^^

~Még egy tehetetlen nap.~
Gondoltam a homlokomat ráncolva, miközben az ágyamból kikászálódtam. Elvégeztem a teendőimet, majd órákra siettem. Szépen, kellő, szinte fájdalmas lassúsággal teltek el az órák, majd szépen vacsora után rávettem magam, hogy bemenjek így, egyedül, barátok nélkül a klubba mentem. Beverekedtem magam a Dagadék Dámán, akivel örök haragban állok már régóta. Nah, szóval bementem, és egyből a vörös Ronra tévedt a tekintetem, Egyedül depiskedett, így most alkalmam nyílik vele beszélnem. Így hát, vettem egy hatalmas mély levegőt, és oda sétáltam, és bevágódtam mellé.
-Szia Ron!
Köszöntem neki egyszerűen. Hát, jobban ment, mint gondoltam. Nem kezdtem el dadogni, ez már komoly haladás!
Ronald Weasley
Varázsló
Ronald Weasley

Klubhelység Empty
TémanyitásTárgy: Re: Klubhelység   Klubhelység EmptyKedd Jan. 25, 2011 8:37 am

Mióta megtudtam, hogy mi van Hermione és aközött a görény Malfoy között, napi rendszerességgel édességbe fojtom bánatom. Annyi nyalánkságot szerzek be, amennyit csak tudok, és az a tetemes mennyiség is elfogy az éjszaka folyamán, miközben vagy a kandalló tüzébe bámulok, vagy az ágyamon gubbasztok és bámulom a baldachint, mely megnyugtatóan körülvesz és elzár a külvilágtól, amikor egyedül akarok maradni. És ami sokkoló: egy dekát se híztam eddig... Nem tudom mi lesz velem így, mert normális kaját nem veszek magamhoz, a csokit, cukrot meg nyalókát viszont akkor is tömködöm le a torkomon, amikor egyáltalán nem is kívánom. Felsóhajtottam. Jelenleg épp az ágyamon feküdtem és gondolataimba merülve meredtem magam elé. Áhh... Ez így nem lesz jó. Elárulva érzem magam, ez nem vitás, de nem viselkedhetek úgy, mint egy zombi. De olyan nehéz... Mióta kiderült az a bizonyos dolog, egyszerűen MINDENBEN erre utaló jeleket látok és átkozom magamat, amiért eddig olyan vak voltam, hogy nem vettem észre.
Felkeltem és nagy nehezen lemásztam az ágyról, magamhoz vettem a cuccaimat és kimentem a klubhelyiségbe. Beültem az egyik puha vörös fotelbe és megpróbáltam nekiállni az egyik házi dolgozatnak. Először nem ment; folyton elkalandoztak a gondolataim... Aztán valahogy mégis rávettem magam a dologra. Hatalmas, öblös betűkkel firkálgatni kezdtem a pergamenre; ha így folytatom, leírok két mondatot és megvan a kellő hosszúság...
Perselus Piton
Bájitaltan Tanár/Admin/Mardekár Ház Feje
Perselus Piton

Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 2447

Klubhelység Empty
TémanyitásTárgy: Klubhelység   Klubhelység EmptyVas. Júl. 04, 2010 9:57 pm

...
Klubhelység 1so7xuo8vwxndmawiap

Ajánlott tartalom

Klubhelység Empty