Roxfort

Harry Potterrel foglalkozó szerepjátékos fórum.

HomeKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Roxfort Története
Staff Tagok

Staff Tagok

Rét Staffgif
Kattints Értünk!
FRPG Top Sites - Magyarország
Chat
Kiemelt Oldalak
Rét Z5iV7

free forum

free forum

free forum

A Hónap Női karaktere
Rét Ftlx6t
A Hónap Férfi Karaktere
Rét 3347qiw
A Hónap Játéka
Rét 34xl2x4
A Hónap Szerelmes Párja
Rét Ic7783

Share

Rét

Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Charlotte Rose Cheney
Speciális Moderátor/Rúnaismeret Tanár
Charlotte Rose Cheney

Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 137

Rét Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rét   Rét EmptyPént. Szept. 23, 2011 11:57 pm

Játék Vége!
Szabad játéktér!
Vissza az elejére Go down
http://ezrolamszolcharlotte.blogspot.com
Charlotte Rose Cheney
Charlotte Rose Cheney

Rét Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rét   Rét EmptyPént. Szept. 23, 2011 3:21 am

Iason Moorcock...a tanároknak is kijár a pihenés ^^

Azt hittem hogy a zseniális ötletem hiba nélkül átcsúszik Iason rostáján, de amikor ellenvetésbe ütköztette a tervemet, igazat kellett adnom neki. Azonban az ő javítása, még célhoz vezetőbb lehet. Egymás társasága a legnagyobb kínzás nekik. David mellettem, még mindig Iason szorításában hangosan hümmögött, mintha kételkedne tanárának szavában, de ahogy én ismerem Őt, betartja azt amit ígér.
David szavai:
-Iason..professzor, most mondom utoljára, még nem nyúltam ehhez a kis korcshoz hozzá. Nem vonhat felelősségre olyanért, amit nem követtem el!
Én megint csak halkan figyeltem miről duruzsolnak, vitatkoznak, de utolsó mondatára álmodozásomból felkaptam a fejem. Lassan bólintottam, amit illedelmesen megvárt. Olyan lassan tudtam feleszmélni, hogy az valami rémes. Elindultunk visszafele a kastélyba, de Iason nem engedte el Davidet, gondolom elővigyázatosságból. Én is Clare mellett maradtam, pusztán az óvatosság kedvéért, semmiképp sem azért, mert sok kedvem volt hozzá. Sok volt nekem ez a mai nap. Titkok derültek napvilágra, olyanok melyeket nem lenne szabad tudnom, és én ezt tudom. Alig vártam hogy felérjünk a hálókörletekbe, és mehessek kitisztítani a gondolataimat. Magaslati levegőre van szükségem.

//user balra el...köszöntem a játékot kedves Kolléga ^^//
Iason Moorcock
Vámpír/Mágiatörténet Tanár
Iason Moorcock

Hozzászólások száma : 167

Rét Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rét   Rét EmptyCsüt. Szept. 22, 2011 11:45 pm

C.R. Cheney felkészülve a büntetésre

Sosem volt ínyemre az, ha büntetést kell kimérnem valakire aki megérdemli. Davidnak meg hiába adnék bármit, azt könnyen elvégezné, hiszen vámpír, a könyvespolc letörölgetése meg nem lenne nagy szám. David jó vadász ő nem válogat annyit mint én, de ennek megvannak a következményei is. Visszafelesel és azt hiszi övé a világ s, vele együtt minden embere.
Lenéztem a földre mielőtt ítéletet hirdettem volna, hagytam... igen hagytam, hogy a hajam előre zuhanjon és eltakarja a szemeimet legalább addig míg okos magyarázatokat tudnék adni.
- Semmit sem ér egy egyszerű büntetés az ilyeneknek! Hogy vita ne kerüljön belőle mindketten mentek. Azonban egyikőtök sem fogja használni az erejét, én fogok felügyelni rátok és nincs kecmec. Aki ellenkezni mer azt az igazgató elé viszem vagy a házvezetőkhöz.
David csak hümmögőt, nem vette komolyan a szavaimat, azonban Clare megint rettegni kezdett, hogy akár a könyvtárban is gondok történhetnek.
- Mindegyikőtöknek megvan a maga bűne, nem fogok okokat sorolni, hogy mit miért kell tennetek.
Clare szavai:
- De Iason professzor én semmit sem ... - Clare hangja elhalkult tudta, hogy miért kell Daviddal együtt osztoznia a büntetésen.
David is visszafeleselt, hogy ő sem tett semmit még. Azonban én hajthatatlan voltam, vettem a türelmet és az ép eszet aztán elmondtam nekik, hogy mi is van.
- David a te bűnöd az, hogy ráijesztettél és megzavartad az egyik társad nyugalmát aki a Tiltott Rengetegbe menekült előled. Mert kerested őt és ezt nem tagadhatod le előttem! Mégis mi járt a fejedben? A vérfarkas vére nem nekünk való, annyi lehetőség van még helyette... - ezzel lezártam az ő ügyét aztán rosszallóan Clarera néztem.
- Egy tanárodra támadtál és ez pont elég ok arra, hogy mindkettőtöket a másik jelenlétével büntessem. - kicsikét elhallgattam. - A házi dolgozatot még meggondolom. Azonban órák után mindketten a könyvtárban lesztek. - jelentettem ki, majd mondhatni utolsó szavaimat Charlottehoz intéztem.
- Azt hiszem most már visszamehetünk a kastélyba.
Dehogy engedtem el Davidot, a végén még megszökött volna így szinte a kastélyig rángattam őt.

// Azt hiszem vége Smile Köszi a játékot.//
Charlotte Rose Cheney
Charlotte Rose Cheney

Rét Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rét   Rét EmptyCsüt. Szept. 22, 2011 3:57 am

Iason kollégának. Mert bekeményítünk!

Szóval Ő az. David. Még egy diák...jah bocs, ezt már említettem! Ha nem tudnám hogy barna vagyok, azt hinném hogy szőke a hajszínem...Lassan lépkedett, kimérten, és céltudatosan. Iason türtőztette magát, de amikor meglátta az arcát ő is, akkor elszakadt nála a cérna, hiszen a fiú is vámpír volt. Ezek szerint! Egyből neki esett. De ezért nem tudtam hibáztatni, mert két emberrel több tudta meg a titkát, mint kéne. Vagyis egy emberrel, és egy vérfarkassal.
David szavai:
-Igen, ennyire...professzor! Egyébként önnek is üdv.
Hallatszott a morgás, amikor a tanárához beszélt, de amint letekintett, meglátta az előző zsákmányát, és engem is. Védelmezően elé álltam, mire megnyugodott kicsit, kihúzta magát, majd nekem is biccentett.
Már tudom is mihez kezdek majd ezzel a kölyökkel. Egy professzor asszony minimum kijárt volna! - gondoltam magamban, és hallgattam tovább a vitájukat.
David szavai:
-Nem, épp nem volt más a közelben. Talán mást kellett volna keresnem, ha egyszer tálcán kínálták fel nekem a prédát? Büntessen meg, nem érdekel! Nem nyúltam még hozzá, ezért nincs miért felelősségre vonnia!
Iason türelmét vesztve, és gondolom egy kicsit tanár módba átkapcsolva próbált következetes lenni, maga elé rántotta David-et. Majd kollégám engem kérdezett mit kéne csinálni az úrfival. Végre előállhatok az ötletemmel!
-Tekintve hogy kisebb évfolyamos tanuló társadat veszélyeztetted, bántalmaztad ha úgy tetszik és nem egy fejtörést okoztál a tanáraidnak, mert nem csak Iason professzornak, hanem nekem is, ezért arra gondoltam....-itt megálltam egy kicsit, hogy fokozzam a drámai hatást -mi lenne ha segítenél leporolni a könyvtár ÖSSZES könyvét, és két tekercses házi dolgozatot összeállítani nekem, és a professzor úrnak, megszabott téma alapján? Mit szól hozzá kolléga, elég nagy büntetés? -vártam Iason válaszára,de hiába. Eközben láttam David arcán a döbbentséget, Clare-en pedig szinte éreztem a hátam mögül, hogy megkönnyebbült.
David szavai:
-Tanárnő, nem lesz ez kicsit sok? Komolyan, még nem csináltam semmit.
Tanártársamra néztem, majd halkan válaszoltam a szemtelen ifiúr kérdésere.
-Először is, professzor asszony. Másodszor pedig MÉG nem csináltál semmi komolyat. De a büntetésedbe még beleszólhat Iason professzor is! -itt megköszörültem kicsit a torkomat, hogy Iason észre vegye végre, hogy a válaszára várunk. Hárman is.
Iason Moorcock
Iason Moorcock

Rét Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rét   Rét EmptySzer. Szept. 21, 2011 6:00 am

Charlotte, két legyet egy csapásra!
A Rém közeledett felénk, nem mintha az lett volna csak tőlem már csakis ezt kaphatta Ő, ha bántani meri társait. Oké én más lapra tartozom, vérfarkasok közelébe se mentem, csak azért mert arra sem voltak méltóak, hogy szóra méltassam őket.
Még egy diák! Ez ma már a második, aki nem tud feltűnés mentes lenni. Mindegyiket egytől egyig fel tudnám lógatni valahová, hogy tanuljanak meg végre békén hagyni engem és ne miattuk menjen tönkre az én kis titkom.
A vámpír - mert sajnálatos módon az volt, nem pedig diák az én szememben - alig néhány lépésnyire megállt előttünk.
Clare reszketett, ez számomra megegyezett a félelemmel, félt Davidtól a vámpírtól aki rá ijesztett.
- Na ne már! Ennyire gyűlölnéd a vérfarkasokat? - csak a véletlen akarta úgy, hogy elhagyjam a köszönést meg bármi egyebet, támadtam, de csakis kérdésekkel.
Egy szempillantás alatt mellette teremtem, legalábbis Charlotte szemeihez képest.
- Meggondolatlan vagy és ostoba! Nem tudtál volna másra ijeszteni ahelyett a vérfarkas lány helyett? - karba tettem a kezem, majd tanárhoz méltóan próbáltam viselkedni.
- Most akár meg is büntethetnélek, ha nem ijeszted meg a lányt akár sem a te sem az én titkom ki nem derült volna még.
Gyengédség nélkül fogtam magam és közelebb rángattam őt a karától fogva Charlottehoz és Clarehoz.
- Éjjelre sok munkánk lesz, ezt minél előbb le kell rendezni. - Davidra morogtam. - Nem én foglak megbüntetni... még arra sem vagy méltó, hogy ítéletet mondjak feletted.
Jól van tudom, számomra nehézkes ügy az, ha egy vámpírt kell megbüntetni azért ami.
- Charlotte van ötleted? - nem mintha nekem nem lenne, de szeretem ha más is véleményt nyilvánít.
Charlotte Rose Cheney
Charlotte Rose Cheney

Rét Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rét   Rét EmptyKedd Szept. 20, 2011 7:45 am

Iason Moorcock és a dupla csavar..megáll az ész!

Hm....Iason kemény dió. Nem enged belőle hogy a titkára fény derüljön, és ezt megértem. Tényleg. De mégis mit mondhatnánk? Nincs jobb ötletem, mint elmondani az igazat. Most viszont ne az emlékekkel, hanem a jelennel kéne foglalkozzak! Érezték őt...vagy hallották...a fene tudja mit csinálnak ezek ketten itt mellettem! Ők mások mint én, és nagyobb érzékük van ehhez. Minden olyan gyors volt, én alig tudtam reagálni a dolgokra.
-Mi az hogy "hadd ne kelljen válaszolnom?" , Iason? Ezt mégis hogy gondoltad?- jobbnak láttam csöndben maradni, még mielőtt még egyszer megismétlem az előző órai hülyeségemet. De újabb kérdést kellett feladjak, mert nem bírtam ki.
-Na, Ő az? Ő az akit kerestünk? - kezdtem hisztérikus hangnembe átmenni, de mivel tudtam hogy ez sem Clare-nek, sem pedig az ifjú professzor úrnak nem segít koncentrálni, ezért vettem egy mély levegőt, és elkezdtem megnyugodni. Vagy legalább hogy a hangom ne legyen olyan, mint egy díváé. Már épp tettem volna fel normálisabb hangnemben a kérdést újra, de akkor megláttam végre a horizonton azt a valamit/valakit, akit eddig csak egy árnyéknak véltem. Elindult felénk, és én egy pillanatra megdermedtem. A nyers félelem érződhetett belőlem, és egy kis időre még a pálcámat sem tudtam rendesen megfogni. Lassú léptekkel közeledett felénk, és alig bírtam magammal. Szinte tapintható volt a feszültség a levegőben, lélegezni alig tudtam. Mint a vadász, aki egy kis nyúl helyett, egyből egy nagyobb vadat tudott volna becserkészni, és jön, hogy játsszon egyet a vacsorára szánt eledellel, mielőtt végezne vele. Már este fele járt, és az esőfelhők sem könnyítették meg a látásviszonyokat, emberi szemnek persze. Azonban amikor végre közelebb jött hozzánk, azt hittem itt esem össze, és vihetnek majd fel a gyengélkedőre. Egy nap alatt két diákomról is meg kell tudnom hogy más, mint aminek látszik, plusz egy kollégámról. Ez kinek ne lenne sok? De az arca...az arcára rásütött a félhold kevéske fénye, amitől egy kérdés merült fel bennem.
Hogy hogy Ő?
Iason Moorcock
Iason Moorcock

Rét Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rét   Rét EmptyVas. Szept. 18, 2011 4:45 am

Charlotte R. Cheney, eljött az igazságszolgáltatás ideje?

Tanári megtorlás? Atya ég, csak az hiányzik tőlem és egy hetes vérfürdő a lakosztályomba. Jobb módszert is találok én a büntetőmunka helyett, azt hiszem.
- Elég ha tartja a száját és kész. Nem vagyok az oviban, hogy visszaüssek ha engem is megütnek ilyen téren.
Clare szavai:
- Ugye nem fog pontot levonni professzor?
Clare hol rám, hol meg Charlottera nézett, ami egyáltalán nem enyhíttet a félelmén. Nagy hibának tartom, hogy csak átélni tudom más érzéseit, de lenyugtatni esetleg elvenni azt nem.
Rosszallóan megráztam a fejem, hogy mindketten fogják már be mert azért még olyan gonosz nem vagyok.
- Csak szorgalmasan kell tanulnod az óráimra és kész. Egyikünknek sem lesz nagy baja belőle. - nyugodtan tűntem, de egyáltalán nem voltam az, főleg a sétán elhangzottak miatt.
- Na ne... azt nem fogom megengedni! Elég lassan öt embernek befogni a száját még többet nem fogok elbírni. Szó szem lehet arról, hogy említés kerüljön arról, hogy vámpír vagyok!
Nem volt valami sok időm foglalkozni ezzel, elégnek tűnt az, hogy kiejtsem a számon, máris jobb lett.
Lassú csigák, vontam le az első következtetést amikor nagyon nagyon lassúnak tűnt az a tempó, amit jelenleg használnom kellett.
Furcsa illatokat hozott az őszi szél, megszokott volt és mégsem mindennapos. Igazság szerint én bármelyik pillanatban le tudtam volna tagadni, hogy semmit sem érzek és látok a semmin kívül. Azonban Clare megszólalt, egy kelőképp jó kérdést intézett felém.
Clare szavai:
- A professzor is érzi az illatát? Ugye igen?
Életem leglényegtelenebb dolgának tűnt, most egy igent kimotyogni, azonban csendben maradtam. Claren szemmel látható volt az, hogy lehetséges az illető aki megtámadta nincs is olyan messze tőlünk.
- Hadd ne kelljen válaszolnom a kérdésetekre. Válaszul csak két dolgot tudnék adni : Igen és még nem tudom.
Bár tudtam, mégsem szerettem volna ilyen elhamarkodott lenni.
Charlotte Rose Cheney
Charlotte Rose Cheney

Rét Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rét   Rét EmptyVas. Szept. 18, 2011 2:32 am

Új játék!
Iason Moorcock...tragédia, vagy happy end?

Séta közben egész csöndben volt a társaság, kár lett volna megtörnöm kérdezősködéssel. Pedig annyi gondolatom ment így ki a kukába...nem baj, nem érdekes. Azért igazán kíváncsi lettem volna, két utitársam min gondolkodik éppen. Clare arcáról tisztán tükröződött, hogy fél..sőt, retteg még a gondolatától is hogy Iason véletlen újra hozzáér. Fogadni mernék hogy nem lesz felhőtlen a kapcsolatuk az órákon ezután. Eddig csak mellettem jött, de kötelességemnek éreztem hogy megnyugtassam, ezért kicsit átöleltem a vállát, hogy érezze hogy biztonságban van, de amikor meghallottam Iason válaszát az előbbi kérdésemre amit Clare-hez intéztem, akkor nem tudtam megállni hogy ne szóljak egy pár szót.
-Te tudod kolléga, de én ezt a helyzetet kihasználtam volna. Egy kis bicsánatkérés, plussz házi...tudod, amolyan tanári megtorlás. De valószínű hogy zért utálnak minket a diákok. -gondolkodtam az utolsó mondatomon egy kicsit, mielőtt újra megszólaltam volna. Én sem vagyok mintatanár, ha képes lennék erre...szégyelnem kéne magam..de nem!
-Szerintem ez csak és kizárólag Iason prof-on múlik, Clare, de ahogy hallottad, mivel megbocsájtott neked, nem hiszem hogy fog levonni pontot. -ránéztem a kollégára, majd hozzátettem: -Azért ha tévedek, kiegészíthet.-
Iason mondatára kicsit felkaptam a fejem...még hogy nem mondjuk meg az igazat. Én nem hazudok egy diák miatt! Igen is, igazat fogunk mondani!
-Elmondunk mindent úgy, ahogy volt, és kész! Ebből nem engedek.-fejeztem be, és sétáltunk tovább.
Nagyon lassan haladtunk, de nem bántam. Nem volt kedvem futni. Pár perc és ki is értünk az erdőből, onnan már csak egy zsupszkulcsra volt a Rét. Megálltam, és a két jómadárra néztem, akik egymástól tisztes távolságban megálltak.
-Hogyan tovább? Éreztek valamit, vagy valakit?-reméltem hogy bejön az ötlete Iason-nak, mert ha nem, bajban vagyunk...
-Várjatok! Ki van ott? -mutattam a távolba, és könyörögtem érte, hogy ne az legyen akit keresünk...de ha Ő lesz, akkor készen kell állni.
Ginny Weasley
Boszorkány/Moderátor
Ginny Weasley

Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 3608
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola & Odú

Rét Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rét   Rét EmptyVas. Feb. 06, 2011 4:17 am

A játék fagyasztva!

Az ok: Szabályszegés.
Ezúton a STAFF felszólítja Winnie Havoc-ot, hogy keressen fel egy mentort, záros határidőn belül vagy komoly retorziók léphetnek érvénybe!

A STAFF

Anyaszomorító, Teherbeesős boszi by: Mennydörgőcske
Te melyik házba tartozol?
Harry Potter • Through The Pensieve
Story Of Us
Take My Hand
Nathaniel Colmen
Vámpír/7. éves Diák
Nathaniel Colmen

Hozzászólások száma : 84

Rét Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rét   Rét EmptyVas. Feb. 06, 2011 4:04 am

~Winnie~

-Tudom- mondom mosolyogva. Mikor azt mondja, hogy visszajön, őszintén nem is vártam tőle mást azután, hogy azt mondta hogy jön.
-Persze, hogy felviszlek- Válaszoltam mosolyogva mivel már eredetileg is ez volt a tervem, bár ha ő azt szerette volna, hogy most tegyem le akkor persze rögtön letettem volna.
Ahogy éreztem, hogy ellazul karjaimban még jobban elmosolyodtam, de nem szóltam semmit csak halkan sétáltam fel a klubhelyiség felé és közben figyeltem arra, hogy lehetőleg útközben senkivel se találkozzunk. Majd egy kis séta után a klubhelyiség elé értem.
-Akkor gondolom most már le kell, hogy tegyelek- motyogtam kissé szomorúan mert a legkevésbé sem akartam megint egyedül maradni. De azért le tettem mert velem ellentétben neki pihenni kéne.
Winnie Havoc
Boszorkány
Winnie Havoc

Hozzászólások száma : 98

Rét Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rét   Rét EmptySzomb. Feb. 05, 2011 10:23 pm

~Nath~

-Ha te mondod...
Szóltam, majd egy nagyot ásítottam,s szerencsére a kezemmel eltudtam takarni a számat. Most viszont tényleg fáradt vagyok, jó is lenne, ha aludnék, de nem akarok. Szívem szerint egész éjjel itt maradnék...
-Rendben... De holnap úgy is visszajövök!
Egyeztem bele. Nem tudom, hogy ez hogyan, de bele mentem, utána még egy nagyot ásítottam.
~Ideje menni... ~
Szóltam magamhoz.
-Akkor, felviszel? Csak a klubhelység előtt majd tegyél le...
Kérdeztem mosolyogva, és teljesen ellazultam a karjaiban.
Nathaniel Colmen
Vámpír/7. éves Diák
Nathaniel Colmen

Rét Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rét   Rét EmptySzomb. Feb. 05, 2011 10:03 pm

~Winnie~

-Tudod csak nézőpont kérdése, hogy mennyire szerencse- mondtam el a véleményem a dologról, mert lehet, hogy neki jó de nem biztos, hogy másnak is. Meg ha félretesszük az egoista kijelentéseimet akkor én is elég határozott vagyok.
-Rendben- mondom mosolyogva. ~Most azért jó, hogy Winnienek is ennyi szabadideje van. Legalább nem kell sokáig időpontokat keresgélni.~
-De neked már lassan tényleg aludnod kéne!- Figyelmeztettem Winniet mivel megint ásított egyet és én tényleg nem szeretném ha miattam nem tudna rendesen kipihenni magát.
Ezért szavaimat igazolva az iskola épülete felé vettem az irányt azzal a céllal, hogy felviszem a klubhelyiségig és onnan meg ő majd felmegy a szobájába bár lehet, hogy ez nem a legjobb ötlet...
Winnie Havoc
Boszorkány
Winnie Havoc

Rét Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rét   Rét EmptySzomb. Feb. 05, 2011 9:39 pm

~Nath~

-Oh, kérlek...
Motyogtam nagyképűen. Sosem árt az egorombolás, ezt Én már csak tudom... Bár kíváncsi vagyok arra. hogy Ő miket tud, mivel vámpír, gondolom egy kézzel is tud repülni...
-Még szerencse...
Vigyorogtam egy kicsit öntelten. Ha minden férfi olyan határozott lenne, mint egyes nők, akkor a világ is a férfiak hatalma alatt állna...
-Holnapután? Nekem tökéletes. Mint már mondtam, nekem minden napom szabad, vagy legalábbis a nagy része...
Válaszoltam erősen bólogatva. Az a kisebb része az Lunára és a tanulásokra vonatkozik, ugye a megbeszélt szövetség végett....
Nathaniel Colmen
Vámpír/7. éves Diák
Nathaniel Colmen

Rét Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rét   Rét EmptySzomb. Feb. 05, 2011 9:21 pm

~Winnie~

-Na majd ha jobban megismersz megtudod, hogy van alapja az egoizmusomnak!- Jelentettem ki. Mert én már előre tudtam, hogy a holnapi repülés az majd részemről átfog menni az akrobatikus repülésbe, apát is ezzel tudtam az őrületbe kergetni, bár mire vámpír lettem addigra már megszokta.... hát igen nem hiába jártam atlétikára kis koromban.
-Hát tudod én nem vagyok olyan határozott mint te!
-Pontosan!- Helyeseltem a gyakorlás részre, már rég óta porosodik drága seprűcském, vagyis csak nyár vége óta, de már akkor is rég repültem.
-Hát mivel holnap gyakorolunk mit szólnál a holnaputánhoz?- Válaszoltam egy kérdéssel, ha neki megfelel akkor pár napon belül tényleg megfogom tudni, hogy van-e esély arra, hogy napra mehessek vagy nincs. Bár azért be kell vallanom ha van olyan bájital vagy valami ami segítségével napra mehetnék attól még szívesen hanyagolnám az órákra való bejárást, de ezt akkor már úgy sem tehetném.
Winnie Havoc
Boszorkány
Winnie Havoc

Rét Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rét   Rét EmptySzomb. Feb. 05, 2011 10:40 am

~Nath~

-Még nem...
Válaszoltam őszintén. Hát most miért, ki is gondolta volna?
-Az előbb még az voltál...
Jegyeztem meg egy nevetést visszafojtva. Hamar váltogatja az állapotát...
-Nos, ezért lesz a gyakorlás!
Folytattam vigyorogva az előzőt. Ezek szerint nem én vagyok az egyetlen, aki a sarokban hagyta a seprűjét porosodni. Nem baj, holnap majd meg lesznek járatva...
-Na, meg Pitonhoz mikor megyünk?
Kérdeztem még egyszer, mivel az előbb nem kaptam rá választ. Biztos félre érthette, mert a gyakorlásra kaptam időpontot. De ha a repülés holnap lesz, akkor holnap után el is mehetünk a professzorhoz egy kis segítségért.

A hozzászólást Winnie Havoc összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Feb. 05, 2011 9:40 pm-kor.
Nathaniel Colmen
Vámpír/7. éves Diák
Nathaniel Colmen

Rét Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rét   Rét EmptySzomb. Feb. 05, 2011 9:54 am

~Miss egoromboló~

-Lehet, hogy egoista vagyok, de sosem gondoltál még arra, hogy lehet hogy van is miért egoistának lennem?- Érdeklődtem mosolyogva és teljesen tisztában voltam azzal amit Winnnie mondott tény mikor jó kedvem van elő jön az egoista énem is. Sajnálom ez van néha tényleg próbálok nem egoistát játszani, de én sem vagyok tökéletes azaz belőlem is hiányoznak a hibák... vagyis tényleg kicsit egoista vagyok, de csak egy nagyon kicsit.
-Na jó, viccet félre téve nem vagyok valami profi meg már rég ültem seprűn- Mondtam egy kis sóhaj után el az igazat mert azért bármennyire is szeretném azért nem vagyok valami szuper fogó. Harry biztosan jobb nálam és szerintem megint ő lesz a Griffendél fogója, na nem mintha nekem volna is esélyem vele versenyezni, bár ha Piton professzornak van valami bájitala ami segíthet akkor talán....
Winnie Havoc
Boszorkány
Winnie Havoc

Rét Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rét   Rét EmptySzomb. Feb. 05, 2011 9:40 am

~Vámpír, 'kinek az egojának is egoja van. ~

-Hahaa...
Mondtam gúnyos hangos, hajszál vékonyra össze szűkített szemekkel, de csak egy másodpercig, mert újra elmosolyodtam.
-Neked még az egodnak is egoja van...
Állapítottam meg gúnyos hangnemben. Komolyan, teljesen el van szállva magából a jobb pillanataiban.
-Majd meglátjuk, hogy milyen jó vagy...
Mondtam szintén egy egos mosollyal, bár semmi értelme nem volt, hiszen vagy 100 éve nem ültem seprűn. Emiatt biztos hogy le fog győzni, mindenben, de ezt nem mondtam ki hangosan, mert ezzel csak az önimádatát építettem volna.

A hozzászólást Winnie Havoc összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Feb. 05, 2011 9:40 pm-kor.
Nathaniel Colmen
Vámpír/7. éves Diák
Nathaniel Colmen

Rét Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rét   Rét EmptySzomb. Feb. 05, 2011 9:25 am

~Winnie, avagy aki semmitől sem fél~

-Nem vagyok benne olyan biztos, hogy örültél volna neki.- Mondom miközben kissé gonoszan mosolyogtam rá mivel én tudom, hogy miután megmagyaráztam volna neki, hogy nem kell félnie és utána is még elakarna futni akkor sajnos keményebb módszerekhez kellett volna folyamodnom.
-Hát igen belőlem csak úgy sugárzik az, hogy profi kviddicsező vagyok.- Mondtam s most rajtam volt a sor, hogy egoistán mosolyogjak. Bár nem is kellett volna annyira egóznom, hisz bármennyire hihetetlen is azért elég jól tudok repülni és azon kívül sok más már nem szükséges a fogónak persze azt leszámítva, hogy remek reflexe kell, hogy legyen meg még a többi apróság.
-Rendben- Egyeztem én is bele abba, hogy itt találkozzunk.
~Semmi kedvem Piton professzort megkérdezni ezzel kapcsolatban erről beszélni valamiért még mindig olyan kínos, számomra legalábbis~ Gondolkodtam el s közben egyre lassabban kezdtem el sétálni.
Winnie Havoc
Boszorkány
Winnie Havoc

Rét Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rét   Rét EmptySzomb. Feb. 05, 2011 9:14 am

~Nath~

-Annak örültem volna...
Mondtam, és Nathra néztem. Szemmel láthatóan jól szórakozik.
-Ezt nem úgy értettem... Csak egy kicsit furcsa volt az, hogy azt mondtad, nem tudsz kviddicsezni...
Válaszoltam egoista mosollyal. Ez nem is akkor félelemforrás, sőt, semmi, csak egy csöppet meglepő.
-Persze megfelel. Akkor itt találkozunk majd!
Egyeztem bele a dologba. Nekem tökéletes, úgy sincs dolgom, ha persze a királynő nem "hívat" magához. Lunavál nem rég kötöttünk szövetséget, és én meg bele mentem. Kíváncsi vagyok rá, mit alkotunk. De szerintem a végeredmény az lesz, hogy felrobbantjuk a Roxfortot...

A hozzászólást Winnie Havoc összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Feb. 05, 2011 9:41 pm-kor.
Nathaniel Colmen
Vámpír/7. éves Diák
Nathaniel Colmen

Rét Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rét   Rét EmptySzomb. Feb. 05, 2011 8:58 am

~A határozottság királynője~

-Az biztos bár lehet, hogy nem hagytalak volna elfutni sőt biztos vagyok benne- mosolyodtam el gonoszan, de amit mondtam azt teljesen komolyan is gondoltam mert biztos, hogy ne engedtem volna el úgy Winniet, hogy tudja a titkomat előtte inkább kicsit változtattam volna az emlékein és majd csak utána engedtem volna el.
-Na mégis csak van olyan dolog amitől félsz?- Érdeklődtem mivel nem rég még az mondta, hogy ő nem fél semmitől tőlem meg pláne nem, mégis ilyen hamar változna a véleménye?
-Biztosan! Hát ha neked megfelel akkor mondjuk holnap este ahogy lemegy a nap rögtön azután és mondjuk utána mennénk kicsit gyakorolni.- Vázoltam ötletemet, mivel most muszáj volt nekem döntenem, de azért érdeklődve néztem Winniere, hogy ő is mondja el a véleményét. Mert azért csak nem dönthetek arról, hogy ő mit csinál szabad idejében.
Winnie Havoc
Boszorkány
Winnie Havoc

Rét Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rét   Rét EmptySzomb. Feb. 05, 2011 8:50 am

~A fantáziadús Nathi~

Láthatóan egy kicsit nagyon meglepte a reagálásom.
-Haha. Szép látvány lehetett volna...
Mondtam elképzelve az egész esetet, elég ijesztő dolog az én szememben. Főleg az, hogy én sikítozok. Elég visszafogott vagyok, nem csinálnék ilyet akkor sem, ha kiderülne, hogy 500000 éves.
-Már megijesztettél...
Mondtam mosolyogva, egy kicsit meglökve az egyik kezemmel a fejét.
-Piton úgy is tudja, ha van ilyen. Ja, és ez a "kommandó" mikor legyen?
Kérdeztem rá.
-És most Te döntesz!
Erősködtem. Most rajta a sor, hogy döntsön. Az előbb én voltam a választó.

A hozzászólást Winnie Havoc összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Feb. 05, 2011 9:42 pm-kor.
Nathaniel Colmen
Vámpír/7. éves Diák
Nathaniel Colmen

Rét Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rét   Rét EmptySzomb. Feb. 05, 2011 8:35 am

~Winnie~

Feszülten figyeltem arcát mert kíváncsi voltam, hogy szavaim milyen reakciót váltanak ki nála és szomorúan kellett megállapítanom, hogy félelem suhant át tekintetén, de utána rögtön el is mosolyodott és megölelt amin kissé meg is lepődtem, de azért nagyon örültem neki, hogy ezek szerint még sem fél tőlem.
-Hát még én, hogy nem futottál el- nevettem fel halkan mondandóm után, mivel amilyen remek fantáziám van elképzeltem Winniet ahogy sikítva rohan el amint meghallja, hogy vámpír vagyok. Jó tény, hogy azért ha tényleg ez történik akkor azért nem lenne olyan vicces, de így számomra az.
-Na igen kviddics, be kell vallanom, hogy igen is tudok kviddicsezni- Mosolyogtam felszabadultan mert sokkal könnyebb így, hogy nem kell titkolózzak Winnie előtt hanem tudja az igazat.
-Nem tudok semmiről bár Piton professzort megkérdezhetjük- válaszoltam elgondolkodva, hogy eddig miért is nem kérdeztem meg drága bájitaltan tanárunkat? Lehet azért mert különösebben nem szívlelem és nem volt kedvem egyedül ilyenekkel zaklatni.
Winnie Havoc
Boszorkány
Winnie Havoc

Rét Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rét   Rét EmptySzomb. Feb. 05, 2011 8:20 am

~Nath~

-Aha...
Válaszoltam, pedig nem is kérdezte, de azért megerősítettem az álláspontom. Majd amikor megmondta, hogy Ő maga is vámpír, először meglepődtem, megijedtem, majd újra mosoly ült ki az arcomra.
-Oh, hát persze hogy sem...
Mondtam teljes szívből vigyorogva, majd elég nehezen, mivel a karjaiban voltam, de megöleltem. Örülök, hogy elmondta, és őszinte velem...
-Boldog vagyok, hogy elmondtam. És már értem, miért nem kviddicsezel.
Állapítottam meg egy kicsit elgondolkodva.
-És nincs semmi cucc, hogy napra tudj menni? Esetleg nem interjúvoljuk meg Piton professzort...?
Érdeklődtem kíváncsian. Mert az annyira jó lenne ha napra tudna menni, ha kviddicsre már nem.

A hozzászólást Winnie Havoc összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Feb. 05, 2011 9:43 pm-kor.
Nathaniel Colmen
Vámpír/7. éves Diák
Nathaniel Colmen

Rét Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rét   Rét EmptySzomb. Feb. 05, 2011 8:08 am

~Winnie~

-Szóval van egy vámpír ismerődőd- motyogtam magam elé kissé megkönnyebbülten, mivel abban reménykedtem, hogy ha már ismer egy vámpírt akkor csak nem fog fejvesztve menekülni ha megtudja, hogy én is az vagyok, vagy legalábbis nagyon, nagyon remélem és azt is remélem, hogy a vámpírokról nincs semmi rossz emléke ami miatt bizalmatlan lenne velem ezek után.
-Csupán azért hoztam ezt fel, mert... mert...én is vámpír vagyok- Mondtam egy nagy sóhaj után és vártam, hogy Winnie erre mit fog reagálni.
~ Remélem meg fog érteni és nem fog félni tőlem vagy ehhez hasonló.~ Motyogtam magamban és kicsit biztattam magam hogy biztos megfogja érteni és nem lesz gond, csak én reagálom megint túl a dolgokat.
-Bár remélem ez semmin nem változtat- mondtam nagyon halkan, de azért Winnie számára hallhatóan miközben őt figyeltem kíváncsian.
Winnie Havoc
Boszorkány
Winnie Havoc

Rét Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rét   Rét EmptySzomb. Feb. 05, 2011 7:58 am

~Nath~

Hangosan sóhajtottam.
~Ha valakinek ilyen jó reflexei vannak, azok csak tudnak kviddicsezni...~
Motyogtam magamban, és folyton ezt ismételgettem magamban. Ez egy kicsit furcsa volt számomra... Majd felhozta a vámpírokat, de nem tudtam, hogy jön ez ide...
-Igen. Apám mesélt róluk, ugyan is van egy vámpír ismerősünk. Nyáron néha össze szoktak futni éjjel...
Meséltem neki mosolyogva. Igen, Steven bácsi az, apa egyik legjobb barátja. 5 éve, hogy átváltoztatta a keresztapja. Mindig is jóban voltam vele. Bár arra még mindig nem jöttem rá, miért kérdezte.
-De miért?
Érdeklődtem kíváncsian ránézve.

A hozzászólást Winnie Havoc összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Feb. 05, 2011 9:45 pm-kor.
Ajánlott tartalom

Rét Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rét   Rét Empty

Rét
Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next