Roxfort

Harry Potterrel foglalkozó szerepjátékos fórum.

HomeKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Roxfort Története
Staff Tagok

Staff Tagok

Rét - Page 2 Staffgif
Kattints Értünk!
FRPG Top Sites - Magyarország
Chat
Kiemelt Oldalak
Rét - Page 2 Z5iV7

free forum

free forum

free forum

A Hónap Női karaktere
Rét - Page 2 Ftlx6t
A Hónap Férfi Karaktere
Rét - Page 2 3347qiw
A Hónap Játéka
Rét - Page 2 34xl2x4
A Hónap Szerelmes Párja
Rét - Page 2 Ic7783

Share

Rét

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Nathaniel Colmen
Vámpír/7. éves Diák
Nathaniel Colmen

Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 84

Rét - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rét   Rét - Page 2 EmptySzomb. Feb. 05, 2011 7:47 am

~Winnie~

-Hát még én, hogy szeretném...- motyogtam magam elé miközben Winnie arcát figyeltem és arra a megállapításra jutottam, hogy kissé meglepődött azon, hogy így viszem.
-Igen!- Válaszoltam magabiztosan majd fejét vállamra hajtotta ami nagyon jó érzés volt, de közben végig azon az egy dolgon rágódtam, hogy vajon mit szólna ha megtudná, hogy vámpír vagyok? Megijedne tőlem és soha nem akarna velem többet találkozni? Vagy esetleg elfogadna?
-Te hiszel a vámpírok létezésében?- Kérdeztem meg hirtelen mert kíváncsi voltam, hogy vajon elmerjem-e neki mondani vagy ne hanem esetleg később mondjam el neki, de ha később hagyna ott akkor még rosszabb lenne szóval jobb most tisztázni a dolgokat még a "kapcsolat" elején. Mert most még sokkal könnyebb lesz elfelejteni mint pár hét vagy hónap múlva.
Vissza az elejére Go down
Winnie Havoc
Boszorkány
Winnie Havoc

Hozzászólások száma : 98

Rét - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rét   Rét - Page 2 EmptySzomb. Feb. 05, 2011 7:36 am

~Nath~

-Mint mondtam, kár... Nagyon...
Szóltam egy csöppet szomorkás hangon, majd mikor megláttam arcán a mosolyt, nekem is jobb kedvem lett.
-Szeretném...
Biztattam Nath-et. Nagyon nagyon szeretnék még itt maradni, és maradni is fogok, de hirtelen Nath felkapott engem, és lazán sétált tovább, velem együtt. De meg sem kottyantam neki, igaz hogy vékony vagyok, meg minden, de ez akkor is feltűnő, viszont csöppet sem zavar.
-Igen. Ez így nagyszerű ötlet... De amúgy elbírsz?
Helyeseltem vele, utána rákérdeztem, mert ha nem vagyok egy picit is könnyű, megkérem hogy tegyen le, nem akarom hogy elfáradjon, mert akkor meg Ő megy el. Végül a fejemet a vállára hajtottam.

A hozzászólást Winnie Havoc összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Feb. 05, 2011 9:45 pm-kor.
Nathaniel Colmen
Vámpír/7. éves Diák
Nathaniel Colmen

Rét - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rét   Rét - Page 2 EmptySzomb. Feb. 05, 2011 7:14 am

~Winnie~

-Hát igen nem rossz, de túl béna vagyok én ahhoz, hogy beválogassanak a csapatba.- Mondom egy kis szomorkás mosollyal miközben tekintetem a holdra emeltem majd ahogy ismét Winniere néztem már ugyanúgy vidáman mosolyogtam mint eddig.
-Ha szeretnél itt maradni akkor maradjunk- mosolyogtam rá bár tudtam nagyon jól, hogy valószínűleg nem sokáig fogja bírni ébren ami kis szomorúsággal töltött el mert számomra még itt az egész éjjel és nincs senki akivel beszélhetnék és a délelőtt jó részét is valahogy el kéne tölteni mert csak két órára tudok bemenni, szóval unalmas lesz...
Mikor ismét Winnire pillantottam épp megrázta a fejét gondolom, hogy elűzze álmosságot én pedig hirtelen ötlettől vezérelve könnyen felkapom Winniet és úgy sétálok vele tovább.
-Így legalább pihenni is tudsz- kacsintottam rá mosolyogva, számomra nem nehéz ő tud pihenni anélkül, hogy elmenne így ő is jól jár és én is. Hát nem nagyszerű így az élet?
Winnie Havoc
Boszorkány
Winnie Havoc

Rét - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rét   Rét - Page 2 EmptySzomb. Feb. 05, 2011 6:58 am

~Nath~

-Bizony!
Helyeseltem vele mosolyogva, majd még egyszer bólintottam.
-Fogó... Az nem is olyan rossz...
Tanakodtam el egy percre, majd újra Nath-ra szegeztem a figyelmem, és akaratlanul is ásítottam egy nagyot, aminek a következménye az, hogy Nath érdeklődni kezdett.
-De, csak egy kicsit... De én még szeretnék itt maradni...
Erősködtem, habár ezek után a szemem majd leragadt...
~Kellett felhozni a témát... ~
Mondtam a fejemet rázva, mert tényleg nem akartam visszamenni, de hogy most álmos vagyok, ki kéne használni az alkalmat, és aludni egy nagyot, hiszen az utóbbi hetekben nem nagyon voltam álmos, sajnos...

A hozzászólást Winnie Havoc összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Feb. 05, 2011 9:46 pm-kor.
Nathaniel Colmen
Vámpír/7. éves Diák
Nathaniel Colmen

Rét - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rét   Rét - Page 2 EmptySzomb. Feb. 05, 2011 6:28 am

~Winnie~

-Milyen remekül tippelek- mondom mosolyogva kissé egoistán. Bár nekem könnyű volt kitalálni a korát mivel már annyit eddig is tudtam, hogy hetedikes bár ettől függetlenül még 17-nek nem néz ki, de nem is baj.
-Az jó!- Mosolyogtam rá, bár őrzőként és hajtóként is túl hamar megsérülhet ami valljuk be kicsit zavar, de a kviddics már csak ilyen játék és különben is Winnie biztos nagyon ügyes és semmi baja nem lesz.
-Hát számomra a hőn áhított dolog az, hogy fogó lehessek bár a hajtó poszt is elég vonzó!- Gondolkoztam el miközben válaszoltam, de közben végig ott motoszkál a fejemben az a gondolat, hogy ez az egész csak egy álom mert nappal vannak mind az edzések mind a meccsek szóval esélyem sincs arra, hogy én valaha is kviddicsezek.
-Amúgy nem vagy álmos?- Kérdeztem csak úgy mellékesen mert valószínűleg már éjfél is elmúlt és bármennyire is szeretnék Winnievel lenni egész este azért neki valamikor aludnia is kéne, már ha holnap fel akar kelni.
Winnie Havoc
Boszorkány
Winnie Havoc

Rét - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rét   Rét - Page 2 EmptySzomb. Feb. 05, 2011 6:09 am

~Nath~

Bólintottam neki vidáman. Ezt mindenki tisztán látja, hogy a 6.-as, 7.-es diákok számára a napirend szinte előre meg van írva...
-Örülök...
Mondtam őszinte hanggal, és még boldogabban, mint az előtt...
-Igen, pontosan!
Mosolyogtam el a megállapításán. Szóval Ő tisztában van vele, de én kevésbé... Pedig nem is látszom én 17 évesnek...
-Hát, esetleg őrző vagy hajtó!
Válaszoltam neki határozottan. Szívem szerint hajtó lennék, de az őrzőnek meg nem kell annyit repkednie... Végül is mindegy, a lényeg a kviddics.
-És neked melyik poszt tetszik?
Kérdeztem vissza.

A hozzászólást Winnie Havoc összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Feb. 05, 2011 9:46 pm-kor.
Nathaniel Colmen
Vámpír/7. éves Diák
Nathaniel Colmen

Rét - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rét   Rét - Page 2 EmptySzomb. Feb. 05, 2011 5:54 am

~Winnie~

-Pontosan!- Helyeseltem az órák és a tanulás részre. Bár nem mintha nekem teljesen így nézne ki a napirendem mert az órák felére nem tudok bemenni tanulni meg nem szokásom bár ettől függetlenül a jegyeim nagyon is jók, de hát igen akinek ilyen jó memóriája van.
-Ne félj én annál jobban figyelek rád mint hogy hagyjam, hogy eless.- Mondtam el véleményem mivel figyelni nagyon is figyelek rá és ráadásul a reflexeim is remekek elkapni meg eltudom szóval csak nem lehet gond.
-16 és gondolom te meg 17- Tippelek bár tudom, hogy nem illik egy lánynak a korát megkérdezni (állítólag) bár jobban belegondolva én nem is kérdeztem.
-A kviddicshez visszatérve milyen poszton szeretsz játszani?- Érdeklődtem miközben most a csillagokat és a holdat kezdtem el figyelni, valamiért az utóbbi időmben ez az új hobbim.
Winnie Havoc
Boszorkány
Winnie Havoc

Rét - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rét   Rét - Page 2 EmptySzomb. Feb. 05, 2011 5:41 am

~Nath~

-Nekem jó az este. Délelőtt órák, délután tanulás van...
Mondtam egyet sóhajtva, majd az arcra pusziért cserébe kaptam egy puszit én is. Csak szájra.
-Oh, de hogy is. Sőőt... Csak ha még sem kapsz el, akkor nem szeretnék orra bukni...
Magyarázkodtam visszamosolyogva Nath-ra. De tényleg, ha nem rám figyel, egy óvatlan pillanatban még egyszer elbotlok, és kitöröm a vállam... Az meg nem lenne jó, mert akkor repülni sem tudnék.
-Egyébként hány éves vagy?
Kérdeztem csak így, hirtelen. De azt még sem tudtam, hogy mennyi idős, de biztos,h ogy egy évvel fiatalabb nálam...

A hozzászólást Winnie Havoc összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Feb. 05, 2011 9:47 pm-kor.
Nathaniel Colmen
Vámpír/7. éves Diák
Nathaniel Colmen

Rét - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rét   Rét - Page 2 EmptySzomb. Feb. 05, 2011 5:16 am

~Winnie~

-Én benne vagyok, de csak este!- Válaszoltam mosolyogva, ha neki mindig jó hát akkor nekem is. Úgy sincs sok dolgom tanulni úgy sem kell... azon kívül meg ugyan mit csinálnék? Majd ezután egy finom puszit adott az arcomra amit viszonoztam is egy kis puszival amit Winnie ajkaira adtam.
Majd mikor ismét sétálni kezdtünk Winniet figyeltem aki nagyon látványosan kezdte el a földet figyelni gondolom azért, hogy ne hogy megint elessen.
-Annyira rossz volt a karjaimban, hogy ennyire figyelned kell arra, hogy ne ess el?- Kérdeztem mosolyogva, bár azért valamennyire reménykedtem abban, hogy nem erről van szó, de ki tudja? Bár valószínűleg akkor nem ő csókolt volna meg ha ilyen rossz lett volna.
~És én még nem akartam ma kijönni sétálni, milyen rossz döntés is lett volna.~Gondoltam miközben Winnie arcát figyeltem.
Winnie Havoc
Boszorkány
Winnie Havoc

Rét - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rét   Rét - Page 2 EmptySzomb. Feb. 05, 2011 5:02 am

~Nath~

-Akkor legyen...Holnap, holnapután és azután, és még sorolhatnám a szadbad napjaimat!
Soroltam azt a "kevés" lehetőséget egy pimasz mosollyal, miközben Ő még mindig a kezében tartott, mint egy hercegnőt. Még egy finom puszit adtam az arcára
-De, igen!
Válaszolta határozottan, és Nath segítségével lábra álltam. Újra sétálásba kezdtünk, és most különösen és látványosan a földet figyeltem, hogy orra ne bukjak. Nem, mint ha nem szeretném még egyszer átélni ezt a helyzetet, csak ez most már egy kicsit feltűnő lenne... Mosolyogva ránéztem Nathra, aki szintén ezt tette.

A hozzászólást Winnie Havoc összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Feb. 05, 2011 9:47 pm-kor.
Nathaniel Colmen
Vámpír/7. éves Diák
Nathaniel Colmen

Rét - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rét   Rét - Page 2 EmptySzomb. Feb. 05, 2011 4:49 am

~Winnie~

-Akkor is te választasz mert én is ráérek minden nap!- Mosolyogtam mivel egyenlőre nincs semmilyen programom az esti sétákon kívül azt pedig bőven van időm bepótolni mivel nem hinném, hogy Winnie egész este fen bír maradni bár ki tudja.
Mikor felé hajoltam láttam, hogy ő is ugyan ezt teszi és meglepődve tapasztaltam, hogy Ő csókolt meg engem nem pedig fordítva és ez kissé bántotta büszkeségemet, de azért nagyon örültem, hogy nem hajolt el.
-Hölgyem, nem volna kedve folytatni a sétát?-Kérdeztem mosolyogva, de továbbra is úgy tartottam Winniet mint eddig bár tény, hogy vámpírként az Ő "nagy" súlya nem okoz túl nagy gondot.
~Nem gondoltam, hogy a mai este ilyen jó is lehet!~ Mosolyogtam magamban miközben segítettem Winniek felállni.
Winnie Havoc
Boszorkány
Winnie Havoc

Rét - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rét   Rét - Page 2 EmptySzomb. Feb. 05, 2011 3:49 am

~Nath~

-Huh, a hét bármely napján szabad vagyok!
Válaszoltam tanakodva. Az időbeosztásomban kevés jelölés van, sőt, semmi, így a hét minden napján rugalmasan tudok repülni. Majd, miközben a kezében tartott, épp szóra nyitottam a szám, amikor Nath egyre közelebb hajolt hozzám. Tudtam, hogy mit akart, és Én is szerettem volna megcsókolni, ezért én is feléje hajoltam.
~Most vagy soha! Inkább most...! ~
Bátorítottam magam, majd Nath-et megelőzve, megcsókoltam. Gondolom erre meg Ő nem számított... S mikor ajkaink elváltam, csak vigyorogtam, mint a tejbe tök.

A hozzászólást Winnie Havoc összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Feb. 05, 2011 9:48 pm-kor.
Nathaniel Colmen
Vámpír/7. éves Diák
Nathaniel Colmen

Rét - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rét   Rét - Page 2 EmptySzomb. Feb. 05, 2011 1:25 am

~Winnie~

Mikor megfogta a kezem felsegítettem majd elengedtem a kezét, hogy ne legyen Winnie számára túl zavaró dolog majd lassan elindultam s közben végig figyeltem, hogy ő is elindul-e és nagy örömömre ő itt lépdel mellettem.
-Nekem mindig csak jó ötleteim vannak.- Mondtam kissé egoistán hát igen nekem is van egy kis önbizalmam, de tényleg nem sok csak egy kicsi...
-Melyik nap szeretnél ismét seprűre ülni?- Érdeklődtem, de Winnie egy gödörbe lépett és én gyors elkaptam még mielőtt a földre esett volna. Komolyan merje valaki azt mondani, hogy nincsenek jó reflexeim.
Mikor megköszönte, hogy elkaptam csak elmosolyodtam és érdeklődve figyeltem arcát és közben azon gondolkodtam, hogy vajon megharagudna-e ha most megcsókolnám?
~Hát ha nem próbálom meg akkor sosem fogom megtudni.~ Gondoltam magamban majd a maradék kis bátorságomat elővéve hajolok egyre közelebb arcához és ha nem hajol el akkor lágyan megcsókolom.
Winnie Havoc
Boszorkány
Winnie Havoc

Rét - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rét   Rét - Page 2 EmptySzomb. Feb. 05, 2011 1:04 am

~Nath~

-Ha te mondod...
Mosolyogtam, majd bele kapaszkodtam a kezébe, és felálltam. Kicsit tipegtem egyhelyben, és Nath-el együtt lépkedni kezdtem.
-Ez nagyon jó ötlet. Kell nekem az emlékesztető... Tényleg nagyon régen volt már a seprűm a kezembem...
Magyaráztam, miközben egy gödörbe léptem, s majd nem földet csókoltam, szerencsére Nath elkapott. Huh, majd szívbajt kaptam. De hogy milyen gyorsan reagált Nath, azon egy kicsit elcsodálkoztam.
-Upsz.. Kössz...
Nyögtem ki nagynehezen, mert zavarban voltam. Az orrom elé sem tudok figyelni?! Végül Nath-ra néztem, és azért elmosolyodtam. Ez olyan mesébe illő helyzet...

A hozzászólást Winnie Havoc összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Feb. 05, 2011 9:49 pm-kor.
Nathaniel Colmen
Vámpír/7. éves Diák
Nathaniel Colmen

Rét - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rét   Rét - Page 2 EmptySzomb. Feb. 05, 2011 12:47 am

~Winnie~

-De én érzem, hogy nélkülem is remekül fogod érezni magad.- Mondtam egy biztató mosoly kíséretében és közben nagyon hálás voltam, hogy nem kezdett el győzködni.
~Miért nincs valami bájital vagy mit tudom én mi amivel én is kimehetnék a napra?~ Gondolkoztam el egy picit reménykedve és közben eljátszottam azzal a gondolattal, hogy milyen jó is lenne újra nézni a naplementét szabadon járni a suliban és ismét kviddicsezhetnék mert azért nem vagyok olyan béna a seprűn mint ahogy mondtam.
-Hát ha gondolod valamelyik este tarthatunk egy próba repülést.- Mosolyogtam rá, bár tudtam hogy azzal kísértenénk a sorsot és tényleg meglátnának minket, de őszintén engem személy szerint annyira nem érdekel a dolog.
-De sétálhatunk.- Mosolyogtam és amint ezt kimondtam fel is álltam és egy picit megmozgattam a lábam majd nyújtottam a kezem Winnie felé, hogy felsegítsem.
Winnie Havoc
Boszorkány
Winnie Havoc

Rét - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rét   Rét - Page 2 EmptySzomb. Feb. 05, 2011 12:22 am

~Nath~

Halkan felnevettem. Hisz annyira senki sem lehet rossz vagy még is?
-Hát, kár. Pedig szívesen játszottam volna veled együtt. Már is nem lesz olyan izgi..
Mondtam tettetett szomorúsággal, mert most rossz kedvem biztos nem lehet. De ez tényleg jó lenne, ha Nath is rész venne a válogatáson. De nem fogom győzködni, és erőszakkal rávenni.
-Kösz. Habár már előre izgulok, hiszen nem nagyon szoktam használni a seprűmet. Lehet, hogy el is felejtettem repülni...
Válaszoltam egy kcisit kifehéredve. És tényleg már jó ideje nem repültem a seprűm segítségével....
-Nem sétálunk egyet? Csak mert egy kicsit elzsibbadt a lábam...
Kérdeztem teljesen megmerevedve. Most kéne egy kis séta, nem csak a lábam miatt, amúgy is...

A hozzászólást Winnie Havoc összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Feb. 05, 2011 9:49 pm-kor.
Nathaniel Colmen
Vámpír/7. éves Diák
Nathaniel Colmen

Rét - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rét   Rét - Page 2 EmptyPént. Feb. 04, 2011 11:55 pm

~Winnie~

Ahogy rám kacsintott Winnie akaratlanul is elgondolkodtam azon, hogy még sem lehet annyira belezúgva Ronba vagy attól függetlenül, hogy Ron tetszik neki lehet hogy én sem vagyok közömbös számára.
~Már éjfél felé járhat el se hiszem, hogy még nem álmos~ Gondoltam miközben Winnie arcát figyeltem majd ismét a holdra pillantottam.
-Őőő... hát én nem igazán tudok kviddicsezni és szerintem mindenki jobban jár addig amíg én nem kezdek el játszani- Kezdtem el mentegetőzni mert azt azért csak nem mondhattam neki, hogy bocsi de vámpírként semmi esélyem nem lenne mert nem mehetek a napra.
-De szurkolok neked, hogy helyettem is bekerülj a csapatba.- Tereltem el egy kicsit a témát arról, hogy én is kviddicsezzek és közben nagyon reménykedtem benne, hogy nem fogja mégis azt mondani, hogy azért próbáljam meg.
Winnie Havoc
Boszorkány
Winnie Havoc

Rét - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rét   Rét - Page 2 EmptyPént. Feb. 04, 2011 11:37 pm

~Nath~

-Aha.
Motyogtam egész halkan, majd a lábaimat törtök ülésbe rendeztem. Teljes testemmel a fiú felé fordultam.
-Nem is szeretném!
Kacsintottam vissza.Már a hold magasan járt, olyan szép volt.
~Huh, lehet már vagy 23 óra...! ~
Szóltam ismét magamhoz. Végül is, engem az sem zavarna, ha 5 perc múlva 7 óra lenne...
-Az jó is lenne. Te is jöhetnél!
Mondtam jókedvűen. Hisz tök jó lenne, ha Nath is játszana a csapatban...

A hozzászólást Winnie Havoc összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Feb. 05, 2011 9:50 pm-kor.
Nathaniel Colmen
Vámpír/7. éves Diák
Nathaniel Colmen

Rét - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rét   Rét - Page 2 EmptyPént. Feb. 04, 2011 10:21 pm

~Winnie~

-Akkor ezt meg is beszéltük!- Mosolyogtam rá és ha még tudtam volna akkor még ennél is jobban mosolyogtam volna mikor engedte, hogy átkaroljam vállát. Jó érzés volt így ülni vele a csillagos ég alatt. Komolyan már csak a naplemente hiányzik csak kár, hogy azt már sose fogom látni vagyis ha látom is akkor az az utolsó dolog az életemben amit láthatok.
-Igazad van, de azért még se hagyhatom, hogy egyedül unatkozz- kacsintottam rá mosolyogva. Nem hagyná az én kis lelkiismeretem, hogy miattam menjen büntetőmunkára úgy, hogy én megúszom az egészet.
- Na majd ha lesz a következő válogatás akkor majd eszedbe juttatom, és akkor játszhatsz te is- mondtam, bár azt azért nem tettem hozzá, hogy még meg is nézném ha nem nappal lenne a válogatás.
Winnie Havoc
Boszorkány
Winnie Havoc

Rét - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rét   Rét - Page 2 EmptyPént. Feb. 04, 2011 9:52 pm

~Nath~

-Hhh... Jól van.
Mosolyogtam, miközben átkarolta a vállam. Jó érzés volt, hogy valaki megvigasztal, és nem néz totál sík hülyének, hogy ennyire kivagyok egy fiú miatt. Egy gyerek például ezt csinálta velem, kapott is érte...
-Oh, a büntető munka a nem ügy....
Legyintettem egyet egy fél oldalas mosollyal, Nathra néztem.
-Kviddics?! Imádom! Én is nagyon szeretnék játszani, csak... Eddig minden válogatásról kimaradtam...
Válaszoltam halkan nevetgélve. Mindig is szerettem a kviddicset nézni, de talán még jobb lenne átélni -persze ha nem fogok a következő válogatásról is kimaradni-...
~Hát, igen, mindig közbe jött valami... ~
Mondtam magamban, persze kívülről csak mosolyogtam. De nem is tudnék mást csinálni...

A hozzászólást Winnie Havoc összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Feb. 05, 2011 9:50 pm-kor.
Nathaniel Colmen
Vámpír/7. éves Diák
Nathaniel Colmen

Rét - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rét   Rét - Page 2 EmptyPént. Feb. 04, 2011 9:12 pm

~Winnie~

-Értem és tudod mit ha kell segítek neked elfelejteni Ront és nem hagyom, hogy szomorú legyél, rendben?- Kérdeztem egy kis mosollyal, miközben átkaroltam Winnie vállát és közben azon reménykedtem, hogy ezzel nehogy elszúrjak mindent. Ráadásul én szeretnék neki segíteni és remélem el is fogadja a segítségem ha meg nem akkor is kitalálok majd valamit, annak érdekében, hogy ne legyen szomorú.
-Ha bajba kerülsz miattam akkor majd kitalálok valamit, hogy ne egyedül kelljen büntetőmunkán lenned.- Mosolyogtam tovább, úgy tűnik ma este a mosoly tényleg nem akar eltűnni az arcomról. Majd mondandóm után kissé átgondoltam azt amit Winnie mondott és arra a következtetésre jutottam, hogy szívesen beszélget velem.
-Szereted a kviddicset?- Kérdeztem bár nem tudom miért hoztam most fel ezt a témát, de érdekel, hogy ő is szereti-e a kviddicset mert lányok közül azért annyian nem rajonganak érte.
Winnie Havoc
Boszorkány
Winnie Havoc

Rét - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rét   Rét - Page 2 EmptyPént. Feb. 04, 2011 10:08 am

~Nath~

-Már küzdöttem, és még mindig küzdök... De az esélyem az én látószögemből egyenlő a 0-val...
Mondtam nagyon sóhajtva, de még mindig egy természetes mosoly virult az arcomon... Nagyon megtetszett Nath, pedig most van az első komoly beszélgetésünk. Mindig is nagyon hamar bele szerettem egy kedves és helyes fiúba, de hogy ennyire hamar!?
-Oh, már mióta nem kerültem bajba. Ideje elkezdeni!
Mondtam egy humoros kacsintással kísérve. Ezzel nem azt akartam mondani, hogy hadd büntessenek meg, 100 pont a Griffendéltől... Hanem hogy inkább Nath-el beszélgetnék. Majd a következő megszólalására csak egyetértően bólintottam.

Nathaniel Colmen
Vámpír/7. éves Diák
Nathaniel Colmen

Rét - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rét   Rét - Page 2 EmptyPént. Feb. 04, 2011 9:47 am

~Winnie~

-Ha szeretsz valakit akkor küzdj érte és szerintem ha Ron jobban megismer akkor rá fog jönni, hogy aranyos vagy kedves és még sorolhatnám és lehet, hogy végül elfelejti majd Hermionét. Ha mégsem akkor viszont neked kell valahogy elfelejtened őt....- Mondtam el a véleményem bár valljuk be őszintén tetszik Winnie, de neki Ron tetszik és épp ezért nem fogom neki elmondani, hogy mit érzek, mert ha ő boldog akkor az nekem már elég.
-Elhiheted nagyon örülök neki, hogy nem kell egyedül lennem, de azért vigyázz, hogy ne miattam kerül bajba- Mosolyogtam miközben kissé közelebb csúsztam hozzá, egyenlőre mindenféle hátsó szándék nélkül.
-Azért jó tudni, hogy van valaki akire ilyen jó hatással vagyok- Vallottam be, mivel eddig egy ember se volt aki annyira jól érezte volna magát a közelemben persze tisztelet a kivételnek.
Winnie Havoc
Boszorkány
Winnie Havoc

Rét - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rét   Rét - Page 2 EmptyPént. Feb. 04, 2011 9:28 am

~Nath~

-Hm... Sosem baj!
Mosolyogtam vidáman. Ha Én boldog vagyok, az jó... Ha boldoggá teszek egy másik embert... Még jobb! Ez a nap, vagyis este egyre jobb....
-Hát, igen... Csak ugye most Ő is depis, csak viszont Ron Hermione miatt... De Harry meg azt motyogta nekem 'minap, hogy örülne hogy összejönnék... Pedig nem hiszem hogy most egy újabb kapcsolatba kéne belepottyannia. Ezt én elfogadom...
Mondtam egy szuszra, a véget egy nagy sóhajjal lezárva.
-Oké, több mint valószínű hogy gyakran fogok jönni. Veled nagyon jl érzem magam, és az hiányzik, és hiányzott a közel múltban....

Nathaniel Colmen
Vámpír/7. éves Diák
Nathaniel Colmen

Rét - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rét   Rét - Page 2 EmptyPént. Feb. 04, 2011 8:43 am

~Winnie~

-Én nem vagyok se szomorú se vidám, bár azt biztos, hogy jelen pillanatban jól érzem magam és örülnék ha te sem lennél szomorú- Mondtam kivételesen a teljes igazságot mivel általában csak ridegen szemlélem a körülöttem lévőket a boldogságukat a szomorúságukat és próbálom megérteni a miérteket. Nem hiába tudom, hogy ki kivel jár a suliban bár azért kicsit nehéz dolog fejben tartani ezeket úgy, hogy nem mindig tudom, hogy épp kiről van szó.
-Oh... szóval Ron Weasley lenne a szerencsés- Motyogtam magam miközben ismét ülő helyzetbe tornáztam magam, hogy jobban tudjak Winniere figyelni.
Nem tudom mi tetszik neki Ronon, de egy biztos, hogy ő még tudtommal mindig Hermiónét szereti aki viszont most Dracóval van szóval talán van esély arra, hogy Winnie meg Ron összejönnek, bár nem is tudom minek örülnék most jobban ha összejönnék vagy ha nem...
-Ha ennyire nem tudsz aludni és nem akarsz unatkozni akkor itt a réten engem mindig megtalálsz, bár lehet jobban járnál azzal ha alvás képes lennél.- Mosolyogtam rá bátorítóan miközben beszéltem, hátha többször tudok vele majd beszélni, de azt viszont nem szeretném ha miattam nem aludna. Mert lehet, hogy nekem nem kell aludnom, de neki annál inkább kéne.

Ajánlott tartalom

Rét - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rét   Rét - Page 2 Empty

Rét
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next