Roxfort

Harry Potterrel foglalkozó szerepjátékos fórum.

HomeKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Roxfort Története
Staff Tagok

Staff Tagok

Rét - Page 3 Staffgif
Kattints Értünk!
FRPG Top Sites - Magyarország
Chat
Kiemelt Oldalak
Rét - Page 3 Z5iV7

free forum

free forum

free forum

A Hónap Női karaktere
Rét - Page 3 Ftlx6t
A Hónap Férfi Karaktere
Rét - Page 3 3347qiw
A Hónap Játéka
Rét - Page 3 34xl2x4
A Hónap Szerelmes Párja
Rét - Page 3 Ic7783

Share

Rét

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Winnie Havoc
Boszorkány
Winnie Havoc

Hozzászólások száma : 98

Rét - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rét   Rét - Page 3 EmptyPént. Feb. 04, 2011 6:44 am

~Nath~

-Hát, nagyon is... Csak gondolom Te nem vagy szomorú....
Sóhajtottam, de még mindig mosolyogva. Majd feltette a kérdést, amire nem számítottam.
-Hát... Öm... Háááát.... Griffendéles.... És gondolom ismered.... Mert Ő Ron, de ezt ne mond el senkinek!
Súgtam neki egy kicsit dadogva. Habár Ron már tudja, el mondtam már neki, csak szerintem Ő nem érez irántam ÚGY, és én azóta vagyok szomorkás, hol ott számítottam rá. Mert Ő még mindig Hermionét szereti, látszik rajta, pedig azt mondja hogy neeeeeem....
-Hát, ja. Mostanában. Régebben nem, mert akkor mindig a folyosón garázdálkodtunk... vagyis most minden este kiszökök. Nem is alszom, és ezért fáradt is vagyok, de e mellett alvásképtelen...
Magyaráztam egy gúnyos mosollyal, de most magamnak szántam a grimaszt.

A hozzászólást Winnie Havoc összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Feb. 05, 2011 9:51 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Nathaniel Colmen
Vámpír/7. éves Diák
Nathaniel Colmen

Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 84

Rét - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rét   Rét - Page 3 EmptyPént. Feb. 04, 2011 4:02 am

~Winnie~

-Úgy tűnik valamiben csak hasonlítunk, én sem keresem túlságosan a társaságot bár néha azért van kivétel- Mondtam kissé elgondolkodva, miközben ismét a holdat és a csillagokat kezdtem el figyelni.
-Na és ki varázsolt el?- Kíváncsiskodtam tovább mosolyogva mivel tényleg érdekelt vajon ki tetszik Winnienek. Bár nem mintha nagyon rám tartozna, de én már csak ilyen kíváncsi típus vagyok.
-Amúgy sűrűn kiszoktál szökni este?- Kérdeztem ismét és reménykedtem benne, hogy igen lesz a válasza mert akkor sűrűbben fogok mosolyogni az egyszer biztos, valamiért most Winnie közelében jó kedvem van és ha sűrűn ki járkál akkor még amellett, hogy tudok vele beszélgetni még a megígért ijesztést is véghez tudom vinni.

A hozzászólást Nathaniel Colmen összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Feb. 04, 2011 8:45 am-kor.
Winnie Havoc
Boszorkány
Winnie Havoc

Rét - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rét   Rét - Page 3 EmptyPént. Feb. 04, 2011 3:49 am

~Nath~

Mosolyogva bólintottam, mikor Nath elfeküdt a földön.
-Aha. Pont mint nekem...
Szóltam együtt érzően a fejemet rázva. Csak gondolom neki nincsen olyan sok barátja, mint nekem, de én mégis egyedül ücsörgök... Beteges.
-Ja, most én is elvagyok... Nem sok ilyen helyzet van velem mostanában. Nem keresem a társaságot, biztos valaki elvarázsolt!
Motyogtam egy széles mosollyal. Tényleg nagyon elvagyok, nem hiszem, hogy megyek aludni, kihasználom az alkalmat a szórakozásra. Remélem hogy nem fog elromlani a kedvem. De ha még is, akkor majd felkeresem majd Nath-et, és akkor majd megint nevetünk egy nagyot.

A hozzászólást Winnie Havoc összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Feb. 05, 2011 9:51 pm-kor.
Nathaniel Colmen
Vámpír/7. éves Diák
Nathaniel Colmen

Rét - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rét   Rét - Page 3 EmptyPént. Feb. 04, 2011 3:11 am

~Winnie~

-Értem- mondtam halkan, mivel nem mondta el, hogy mi történt így inkább én sem kérdezek rá ha akarja úgyis elmondja ha meg nem akkor, nem.
-Hát az én napjaim... nagyon, nagyon unalmasan telnek, mivel nem szokásom túl sok emberrel beszélgetni így általában gyakorolok mint ma is.- Meséltem el nagy körvonalakban, hogy hogyan telnek a napjaim, persze azért az olyan jó részeket kihagytam mint például a vérivás meg olyan folyosók keresgélése ahova nem süt be a nap.
-Bár azért néha egész jól elvagyok mint most is!- Mosolyogtam Winniere majd mivel már meguntam az üldögélést ismét elfeküdtem a földön kezeim fejem alá teszem s fejem úgy fordítom, hogy Winniere tudjak nézni.
Winnie Havoc
Boszorkány
Winnie Havoc

Rét - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rét   Rét - Page 3 EmptyPént. Feb. 04, 2011 2:59 am

~Nath~

-Naná!
Mondtam most már önfeledt, természetes mosollyal. Most már újra jól éreztem magam. Mire nem képes egy kiadós csiki?!
-Áh, már egyre unalmasabb és szomorkásabb... Pedig régebben folyton a barátjaimmal szórakoztam és rohangáltunk, de közbe jött egy kis dolog, és....
Legyintettem a kezemmel olyan "nem érdekel" mosollyal.
-Szerencseeee....
Kuncogtam halkan.
-Na, és neked hogy telnek a napjai?
Érdeklődtem viszont, hisz' én is kíváncsi vagyok.... Nem nézem ki belőle, hogy folyton a könyveket bújja, vagy esetleg a klubázban tölti a napját...
Nathaniel Colmen
Vámpír/7. éves Diák
Nathaniel Colmen

Rét - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rét   Rét - Page 3 EmptyPént. Feb. 04, 2011 12:50 am

~Winnie~

Ahogy Winnie elkezdi mondani, hogy jó nekem mert nem fogok hamar megöregedni rögtön abbahagytam én is a mosolygást, mivel ismét emlékeznem kellett arra a tényre, hogy én vámpírként tényleg nagyon lassan fogok megöregedni és, hogy addig még mennyi embernek fogok fájdalmat okozni csak azért mert éhes vagyok. Ráadásként mire én megöregszek minden barátom, ismerősöm meg fog halni és valahogy ettől a dologtól sem éreztem jobban magam, de azért Winnie kedvéért egy mosolyt erőltettem arcomra. Ami egész jól sikerült is azt leszámítva, hogy így is elég szomorkásra sikeredett a mosolyom.
-Ebben igazad lehet.- Adtam kivételesen igazat neki, mivel egész jól érvelt bár az, hogy mi telik gyorsan és mi nem az leginkább nézőpont kérdése, mert az idő mindig ugyanolyan gyorsan telik csak nem mindegy, hogy az ember ( és a vámpír) hogyan éli meg.
-Pedig én teljesen abban a hitben voltam, hogy minden napod érdekesen telik- mondtam az igazat. Mert tényleg azt nézné ki belőle az ember mert mindig mosolyog mindig éppen valakivel beszélget és úgy szerintem nem lehet olyan unalmas az élet, de úgy látszik ismét tévedtem.
-Ígérem többször nem csikizlek meg, de legalább most már jobb kedved van- mosolyogtam rá most már őszintén, a nevetésétől valahogy nekem is jobb kedvem lett. Bár ki tudja lehet, hogy csak amiatt, hogy olyan jól szórakoztam miközben csikiztem.
Winnie Havoc
Boszorkány
Winnie Havoc

Rét - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rét   Rét - Page 3 EmptyPént. Feb. 04, 2011 12:11 am

~Nath~

-Ugye?
Kérdeztem vissza hülyeségből. Igen, az vagyok, legalább Ő belátta. Vannak emberek, akik határozatlannak mondanak, de szerintem ez nagyban NEM így van...
-Az jó. Legalább nem öregedsz meg egyhamar!
Motyogtam még mindig egy dolgon ábrándozva. Ilyenkor nem épp a boldogabb arcomat lehet látni, és ez viszont már nem olyan örvendetes, mert lehet, hogy Nath-et megijesztettem, ezért elrendeztem az arcvonásaimat, de belülről még mindig nem virultam.
-Hát, órákon nem, de amúgy szerintem nagyon is!
Védtem magam. Igaz, az órák ólom lábakon vánszorognak, míg a szünetetek szinte másodpercesek.
-Enyhéén szóóólvaa...
Mondtam szomorkás hanggal, jól elnyújtva a szavakat. Persze ez általában úgy hangzik, mint ha egy macskának a bajszát húznák. Vagyis nyűgösen. majd Nath közelebb csúszott, mint amikor az előbb én voltam mellette, és az oldalamnál kezdett el csikizni. Egyszerre harsányan felnevettem, de még sem ordítottam. Mikor abbahagyta, még egy kicsit nevettem, és egy nagy sóhajjal abbahagytam. Újra jobb kedvem lett.
-Többször ne csikizz meg, mert állati csikis vagyok!
Tájékoztattam Őt, mielőtt még egyszer nekem esik. De akkor nem fogom visszafogni magam, mert úgy sem fog sikerülni...

Nathaniel Colmen
Vámpír/7. éves Diák
Nathaniel Colmen

Rét - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rét   Rét - Page 3 EmptyCsüt. Feb. 03, 2011 8:45 am

~Winnie~

-Valaki milyen határozott tud lenni!- Mondtam mosolyogva, de azt nem fogom elmondani neki, hogy már csak azért is megfogom ijeszteni, hogy végre egyszer nekem legyen igazam.
-Azért annyira az én kíváncsiságom se olyan nagy, hogy emiatt bajba keverjelek mert, hogy magamat keverem bajba az még oké de hogy még téged is...- Mondtam miután rájöttem, hogy ezek szerint mégis csak szörnyű lehet Winnievel a büntetőmunka. Pedig nem nézné ki belőle az ember..., de még a vámpír se.
-Valóban? Nekem eddig egy órán sem tűnt fel, hogy gyorsan telne az idő- Vicceltem el ismét a dolgot, bár ez csak Winnienek köszönhető mivel Ő van rám ilyen "jó" hatással.
-Szóval unalmasan telnek a hétköznapok.- Vontam le a következtetést a lány mondandójából majd mikor nagy nehezen feltűnt, hogy már nem mosolyog kicsit közelebb csúsztam hozzá és elkezdtem csikizni.
~Remélem ez bejön és megint mosolyogni fog.
Winnie Havoc
Boszorkány
Winnie Havoc

Rét - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rét   Rét - Page 3 EmptyCsüt. Feb. 03, 2011 7:01 am

~Nath~

-Nem vagyok valami vélemény váltogatós cicababa!
Ellenkeztem vele vigyorogva. Nem fog megijeszteni, de ezt már olyan szinten nem tudom elmondani....
-Na, látod! Nem is vagy te áruzlkodós!
Mondtam kuncogva.
-Á, nem szörnyű. Csak szörnyű. De ha kíváncsi vagy, keverj bakba, mind a ketten kapunk büntit, és megtudod!
Magyaráztam egy kicsit humorosan, sőt, számomra nagyon is az volt. Most kiélhettem magam, és jó volt. Legyen még sok ilyen!
-Az idő gyorsan múlik, tudod?
Tettem fel a költői kérdést egyre vidámabban.
-A szokásos. Gyakorlás, nyugizás, bambulás, vagy ábrándozás. Mostanában mindig ez van...
Vontam vállat egy csöppet lebiggyesztett szájjal. Ez nem én vagyok, a dolgok teljesen bekeveredtek nálam. Na, és ennek ki örülne? Gondolom nem sokat. mert ezek az ügyek ne megoldhatóak egy varázslattal...

A hozzászólást Winnie Havoc összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Feb. 05, 2011 9:52 pm-kor.
Nathaniel Colmen
Vámpír/7. éves Diák
Nathaniel Colmen

Rét - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rét   Rét - Page 3 EmptyCsüt. Feb. 03, 2011 4:43 am

~Winnie~

-Majd meglátjuk mit mondasz később!- Mosolyogtam továbbra is, mert ha nagyon akarok azért még én is tudok ijesztő lenni, bár nem tudom mit szólna ha megtudná, hogy vámpír vagyok akkor lehet tényleg megijedne.
-Ugyan már én árulkodni? Dehogy! Én csak véletlen elszólóm magam, hogy este láttalak a réten. Amúgy meg veled dolgozni csak nem lehet olyan szörnyű- Mondta el véleményem bár van egy olyan sejtésem, hogy kivételesen nem valószínű, hogy nekem lesz igazam.
-Majd ha lesz időm akkor elkezdek félni.- Kacsintottam Winniere miközben kissé hátrább csusszantam, bár ezt a kis mozdulatot remélem nem fogja félre értelmezni.
-És amúgy hogy telt a napod?- Érdeklődtem hátha megtudok valamit Winnnieről is ha már eddig nem sokat beszéltem vele és már ideje lenne egy kicsit megismerni mert nagyon aranyos és vele legalább mosolygok egy keveset.
Winnie Havoc
Boszorkány
Winnie Havoc

Rét - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rét   Rét - Page 3 EmptyCsüt. Feb. 03, 2011 4:33 am

~Nath~

-Ohh, kérlek...
Mondtam önelégülten, miközben a kezemmel lazán legyintettem. Engem nehezen fog megijeszteni.
-Höhö. nemes cél az árulkodás? Mióta?! Meg arról ábrándozz csak, hogy velem dolgozz. Ne akard magadnak azt azt élményt...
Mondtam neki nagyképűen, és büszkén becsukat a szemem. Ez elég idegesítő lehetett, mert eddig mindenki ideges arccal vonult arrébb melőllem, amikor rám jött az 5 perc...
-Khm... Jól tennéd.
Vigyorogtam, és újra kíváncsian néztem Nath-ra. Szemmel láthatóan nem ijesztettem meg, nem is az volt a célom. Most, hogy jó kedvem van, ezt kihasználom, és viccelődöm. Habár ezek után nem hiszem, hogy újra szomorkás leszek, ez majd kiderül, nem vagyok jó Jóstanból....

A hozzászólást Winnie Havoc összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Feb. 05, 2011 9:52 pm-kor.
Nathaniel Colmen
Vámpír/7. éves Diák
Nathaniel Colmen

Rét - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rét   Rét - Page 3 EmptyCsüt. Feb. 03, 2011 2:56 am

~Winnie~

-Te sem tudod kitől kell igazán félni!- Vettem elő ördögi vigyoromat miközben beszéltem. Valószínűleg nagyon ijesztő látványt nyújthatok...
-Hát tudod egyéni érdekemet feláldozhatom végre egy nemes célért és különben is a büntető munka nem olyan vészes ha nem egyedül kell ott lenni- Mosolyogtam rá angyalian a lányra ha egyszer kiszökött viselje a következményeit na nem mintha tényleg szándékomban állna elmondani valamelyik tanárnak is, hogy kiszökött. Bár még ha el is mondanám nekem nem lenne bajom belőle, de neki igen azt viszont nem szeretném, hogy emiatt meg haragudjon rám. Szóval marad az egyszerű fenyegetés mely mögött tettek úgy sem lesznek.
- Akkor ezek szerint most kéne elkezdenem félni a te nyomozói képességeidtől?- Érdeklődtem s ő egy kicsit közelebb csúszott hozzám ami a lehető legrosszabb ötlet egy kissé éhes vámpír közelében, de most még nem csúsztam hátrább egyenlőre úgyse lesz gond ha meg igen akkor majd arrább megyek.
Majd nagyra tágult szemekkel kezdett el rám nézni amin akaratlanul is elnevettem magam.
-Ha tudnád, hogy most milyen szépen nézel!
Winnie Havoc
Boszorkány
Winnie Havoc

Rét - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rét   Rét - Page 3 EmptyCsüt. Feb. 03, 2011 12:54 am

~Nath~

-A-aa...
Motyogtam nevetve. Hát, nem ijesztő, meg amúgy sem bántana, akkor mit paráznék.
-Úgy sem hívnád ide, mert akkor te is megbánoood!
Daloltam gúnyosan. Hisz nem én vagyok az egyetlen, aki kiszökött, szóval ha szól a Profnak, akkor Ő is büntetést kap, és az úgy sem lesz kellemes se nekem, se senki...
-De úgy is van valami, és én meg fogom tudni!
Jelentettem ki nagyképűen, majd közelebb csúszok nagyra tágult, kérdő szemekkel. Végül is nem érdekel annyira, de jó szívatásnak néz ki. De, hát végül is Őt nem fogom könnyen kiakasztani, de a remény hal meg utoljára, nem?!

A hozzászólást Winnie Havoc összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Feb. 05, 2011 9:53 pm-kor.
Nathaniel Colmen
Vámpír/7. éves Diák
Nathaniel Colmen

Rét - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rét   Rét - Page 3 EmptySzer. Feb. 02, 2011 9:36 am

~Winnie~

-Ezek szerint nem vagyok elég ijesztő?- Kérdezek rögtön vissza kissé sértődötten, bár csak színlelem nem úgy mint a jókedvet ami valahogy most elkapott és valljuk be őszintén ez manapság már ritkaságnak számít.
-Nem is tudom én azért nem hinném, hogy annyira szeretnéd a büntető munkákat..., de ha mégis akkor szólhatok mondjuk Pitonnak...- Gonoszkodtam továbbra is bár lehet, hogy pont Őt nem kellett volna emlegetni, de már mindegy. Ha meg megharagszik rám Winnie akkor meg valahogy csak kiengesztelem.... vagy nem.
-Na ez az ebből is látszik, hogy én nem félek semmitől- Jelentettem ki magabiztosan mosolyogva, a kis hazugságomat, mivel egyenlőre csak pár dolog van amitől igazán félek az pedig nem más mint a nap, a szenteltvíz meg az ehhez hasonló jó dolgokat. De kérem szépen melyik vámpír nem fél ezektől?
Winnie Havoc
Boszorkány
Winnie Havoc

Rét - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rét   Rét - Page 3 EmptySzer. Feb. 02, 2011 9:25 am

~Nath~

-Mmmm... Rettegek!
Mondtam vigyorogva, majd utána elnevettem magam. Most hirtelen jó kedvem van, pedig egész nap, sőt, egész héten olyan kedvem van, mintha kimosták volna a jókedvemet belőlem...
-Hát, a tanárok sem tehetnek semmi "rosszat" velem...
Motyogtam most már nagyjából komolyabban.
-Nem is tudom, tudod, csak visszakérdeztem...
Mosolyogtam. Nem ismerem úgy igazából a vámpírokat, de a patrónus bűbáj már megfordult a fejemben...

A hozzászólást Winnie Havoc összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Feb. 05, 2011 9:53 pm-kor.
Nathaniel Colmen
Vámpír/7. éves Diák
Nathaniel Colmen

Rét - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rét   Rét - Page 3 EmptySzer. Feb. 02, 2011 9:12 am

~Winnie~

-Hát... nem is tudom... ki tudja mit akar egy olyan gonosz Griffendéles mint én.- Mondtam gonoszan mosolyogva.- Vagy akár egy aranyos tanár büntető munkát szab ki mert ilyenkor kint járkálsz folytatom a lehetőségek felsorolását, bár van egy olyan érzésem, hogy ez nem sokat számít úgy sem fogom ezekkel megijeszteni Winniet.
-Ugyan kitől félnék?- Teszem fel hasonló kérdésem mint nem rég Ő. Nekem a sötétség a barátom és a nappal az ellenségem ugyan akkor mitől is félnék?

Winnie Havoc
Boszorkány
Winnie Havoc

Rét - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rét   Rét - Page 3 EmptySzer. Feb. 02, 2011 5:22 am

~Nath~

Hát, a köszönésben meglátszott, hogy nem nagyon ismer engem... De semmi baj, én sem. Ezért most tudunk egyet dumálni!
-Á, nem. Minek?!
Mondtam mosolyogva. Én nem vagyok félős, bátor vagyok.
-Miért, te nem félsz?
Kérdeztem mosolyogva.

A hozzászólást Winnie Havoc összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Feb. 05, 2011 9:54 pm-kor.
Nathaniel Colmen
Vámpír/7. éves Diák
Nathaniel Colmen

Rét - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rét   Rét - Page 3 EmptySzer. Feb. 02, 2011 4:44 am

~Winnie~

Ahogy a holdat néztem eszembe jutott pár régi emlék, még kiskoromból ahogy ültem az egyik erdő széli fa ágán és a naplementét néztem.~Most már sosem láthatom a naplementét~ Ekkor léptek zajára lettem figyelmes és az érkező felé fordítottam a fejem, de csak egy lányt pillantottam meg.
-Szia.... Winnie- Köszöntem én is bár a nevét kissé kérdőn mondtam mivel ne voltam teljesen biztos abban, hogy ól emlékszem. Mivel eddig még nem igazán beszélgettünk, de itt az ideje bepótolni.
-Nem félsz egyedül ilyen későn?- Teszem fel a legelső kérdést ami eszembe jut és közben felülök és úgy fordulok, hogy Winnievel szemben üljek, de ettől függetlenül nem őt figyelem hanem mellette elnézve ismét a csillagokat kezdem el nézni.
Winnie Havoc
Boszorkány
Winnie Havoc

Rét - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rét   Rét - Page 3 EmptySzer. Feb. 02, 2011 2:36 am

~Nath~

Ma sem történt velem semmi... Teljesen unalmas nap volt, sőt, még rosszabb, mint a többi. Így hát, mihelyst besötétült, az udvarra "kommandóztam". Szerencsére senkivel sem találkoztam össze. A rétre mentem, és az eget kezdtem nézni, majd egy fekvő alakra lettem figyelmes, aki mozdulatlanul a földön feküdt. Így hát megközelítettem azt személyt, -aki lehet hogy halott-, s amikor már fél méterre voltam tőle,láttam hogy mozog.
-Oh, szia!
Köszöntem, majd letérdeltem mellé, és figyeltem. Ismerem a srácot, Nath, Ő is Griffendéles, mint én. De nem hiszem, hogy Ő megismerne engem... Nem sokat szoktunk beszélni...

A hozzászólást Winnie Havoc összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Feb. 05, 2011 9:54 pm-kor.
Nathaniel Colmen
Vámpír/7. éves Diák
Nathaniel Colmen

Rét - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rét   Rét - Page 3 EmptyKedd Feb. 01, 2011 9:21 am

~Winnie, avagy a depis vacsi~

Mikor már végre valahára leszállt az éj kimerészkedtem a biztonságot nyújtó szobából s a rét felé indultam el. Mivel szokásaimhoz hú akartam maradni így mugli öltözéket vettem fel esti sétámhoz pontosabban egy farmert és egy fekete pulcsit csak hogy ne legyek olyan feltűnő.
Mikor kiértem a rétre lefeküdtem a fűbe s felnéztem az égre, a holdat és a csillagokat most egy felhő sem takarta el szóval remek volt a kilátás.
~Nem sokára megint enni kéne, de úgy nincs kedvem megint megharapni valakit... bár annyiból jó, hogy rajtam kívül senki nem emlékszik semmire~Ezekkel a gyönyörű szép gondolatokkal néztem a holdat melynek látványa még sok-sok év után is megbabonázott.
Perselus Piton
Bájitaltan Tanár/Admin/Mardekár Ház Feje
Perselus Piton

Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 2447

Rét - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Rét   Rét - Page 3 EmptyHétf. Júl. 05, 2010 5:56 am

...

Ajánlott tartalom

Rét - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rét   Rét - Page 3 Empty