Roxfort

Harry Potterrel foglalkozó szerepjátékos fórum.

HomeKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Roxfort Története
Staff Tagok

Staff Tagok

Konyha kert Staffgif
Kattints Értünk!
FRPG Top Sites - Magyarország
Chat
Kiemelt Oldalak
Konyha kert Z5iV7

free forum

free forum

free forum

A Hónap Női karaktere
Konyha kert Ftlx6t
A Hónap Férfi Karaktere
Konyha kert 3347qiw
A Hónap Játéka
Konyha kert 34xl2x4
A Hónap Szerelmes Párja
Konyha kert Ic7783

Share

Konyha kert

Go down 
SzerzőÜzenet
Perselus Piton
Bájitaltan Tanár/Admin/Mardekár Ház Feje
Perselus Piton

Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 2447

Konyha kert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha kert   Konyha kert EmptyPént. Feb. 10, 2012 11:35 pm

JÁTÉK VÉGE!
SZABAD JÁTÉKTÉR!

Perselus Piton
Perselus Piton

Konyha kert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha kert   Konyha kert EmptyKedd Aug. 30, 2011 3:33 am

Draco

Nem tudtam eldönteni, hogy Dracot most zavarja, hogy itt vagyok vagy épp ellenkezőleg. Ha nem akar velem beszélgetni minek hívott ide. Gondolataim szárnyaltak és csak remélni tudtam, hogy nem szerelni tanácsot akar kérni Miss Garnger meghódításához, bár a jelen helyzetben erre talán már nem is volt szüksége.
Kényelmesen ültem továbbra is és hallgattam hogy bocsánatot kér, hát igen ha ezt Lucius megtudná, hogy a fia pont nekem vallja, be, hogy ilyet egy Malfoy nem tenne biztos rosszul lenne a ténytől.Ami ez után jött attól meg szinte én lettem rosszul, hiszen hogy kimondta, hogy Dumbledore adja össze őket az már egy érdekes érzést váltott ki belőlem. miért pont ő hiszen mindenki tudja, hogy mi történt Draco és Albus között persze azon senki sem lepődne meg ha a vén igazgató már el is felejtette volna.
És még volt ráadás ezek után jött a sokk amit mozdulatlanul felhúzott szemöldökkel hallgattam.
-Ezt te most komolyan gondoltad?- Kérdeztem őszintén hiszen valljuk be nem én vagyok az az ember akit valaki is szívesen lát az esküvőjén főleg ha az illető még Griffendéles is hozzá.
-Draco nem biztos, hogy ez annyira jó ötlet nem gondolod? Mit fognak szólni Granger oldaláról? Erre nem gondoltál?-Jegyeztem mg halkan a tényeket amikre szerettem volna felhívni a figyelmét.

Draco Malfoy
Varázsló
Draco Malfoy

Hozzászólások száma : 1582

Konyha kert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha kert   Konyha kert EmptyPént. Aug. 26, 2011 7:37 pm

~ Perselus ~
Persze, még jó hogy meglepte. Nem is van kedvem ehhez a beszélgetéshez, hát még Vele. Ami a legjobb, hogy Pitonnak fogalma nincs, hogy mi következik ezután. Akár le is fordulhat a székről, pofátlannak is nevezhet majd és a többi, ami nem túlzottan érdekel. De maga a tudat, hogy Őt kérem meg erre a feladatra, igen kényes. Ami pedig magától értetődő volt, az az, hogy egy ilyen bocsánatkérés után még nagyobb lett kedvenc bájitaltan tanárunk amúgy is rút orra. Megforgattam a szemem, majd feleltem a kérdésére:
- Igen.. még mindig Malfoy vagyok és egy Malfoytól ez a bocsánatkérés is elég sokat jelent. De ezt te is pontosan tudod, Keresztapám! - tisztáztam vele, hogy ez volt a legtöbb amit tehetek az ügy érdekében. Hiszen ez a család aztán tényleg nem tudja, mi az a bocsánatkérés, szóval tényleg nagy szó, hogy ilyet csináltam. Egyedül Piton az, aki ezt nem veszi figyelembe. Rendszerint azonnal a tárgyra akart térni és ebben most osztoztam. Nekem sem volt kedvem sokáig itt ücsörögni egy úri tökön pont Piton orra előtt.
- Arra akartalak megkérni, hogy Légy oly' Szíves és gyere el az Esküvőmre, amely Szeptember 3-án lesz a Kúriában! Dumbledore ad össze minket Hermsel és igazából szükségem van rád, mint tanúra... - mondtam el a rút orras igazságot és vártam, mi sül ki ebből a dologból. Mondjuk nem sok jóra számítottam, voltképp minden eshetőséget elképzeltem. A nemleges válaszok különböző körítését képzeltem el, ahogy azt Piton körítheti. Bevallom csak reménykedni mertem, hogy nagy kegyesen igent mond, de annak már egy válfaját sem képzeltem el úgy, mint Nem-eket.
Vissza az elejére Go down
Perselus Piton
Perselus Piton

Konyha kert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha kert   Konyha kert EmptyPént. Aug. 12, 2011 8:14 pm

Rolling Eyes Draco Rolling Eyes

Lassan Draco is megérkezett, nem is kellett sokáig várnom rá, ami ebben az esetben természetes lett volna, hiszen úgy kaptam meg az üzenetet, hogy más ne találjon ránk ezért külön kellett érkeznünk. Belépett és egy tököt varázsolt maga alá szék gyanánt ami tőle nem megszokott hiszen a kényelmi szempontjai biztos nem itt merültek ki.
Első mondatára csak felhúzott szemöldökkel tudtam válaszolni és mielőtt meg i szólalhattam volna már mondta is tovább.
-Bevallom meglepett, hogy megkerestél az pedig még inkább, hogy még beszélni is akarsz velem.- Mondtam unottan, de azért kíváncsi is voltam, hogy mit is akarhat a múltkori kirohanás után még tőlem. Luciussal már nagyon rég nem beszéltem így nem is tudom, hogy milyen közös témánk lehetne még.
-Ég gondolod ennyivel el is van intézve, a legutóbbi eset? Ne felejtsd el Draco nem csak a kereszt apád vagyok hanem a tanárod is. A tiszteletlenséget még tőled sem fogadom el és főként nem akkor mikor tanári mivoltomban találkozunk.-Zártam le ezzel a témát és már nagyon vártam, hogy a lényegre térjen.
- Tehát miért is hívattál ide? Tájékoztatnálak, hogy az időm véges és nem érek rá bájcsevegni veled.- Hát igen a sértett büszkeség ami jellemez engem leginkább.
Ami igaz az igaz nem igen értem rá még szombat révén sem hiszen LIly már várt és őneki sem akarózott megmondani nyíltan, hogy mit is szeretne velem.

Draco Malfoy
Varázsló
Draco Malfoy

Hozzászólások száma : 1582

Konyha kert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha kert   Konyha kert EmptyPént. Aug. 12, 2011 12:51 am

Konyha kert Pumpkin1 Perselus Konyha kert Pumpkin1
Hétvége. Ilyenkor sokan Roxmortsban járkálnak és ez alól Mione sem kivétel Ginnyvel együtt. Rég nem beszéltem Pitonnal és most aztán muszáj volt. Nem vagyok benne biztos, hogy tudatában volna annak, mennyire nem úgy sültek el a dolgok, ahogy szerettem volna. Lehet, beszélt apámmal, de az is lehet nem. Meg sem lepődnék ha azért nem tudna semmiről Piton, mert az apám még a keresztapám elé is szégyenkezve állna. Elég nagy arcom van elismerem és azt is, hogy vakmerőség volt így elhívni Pitont. Azonban van egy kisebb kötelességem, ami jelen pillanatban a legnagyobb problémám is. A konhyakert felé menetelve, mivel az jobb mint Piton irodája, azon gondolkoztam, hogyan is tálalhatnám Perselusnak azt, hogy Ő legyen a tanúm az esküvőn. Mielőtt kiléptem volna a kertbe, vettem egy mély sóhajt. Felkészültem minden csípős megjegyzésre és igyekeztem moderálni magam.
- Szép Napot! - köszöntem Pitonnak, aki egy széken ülve valami könyvet olvasott. Kiválasztottam egy méretes sütőtöknek valót, mögém varázsoltam és azt használtam ülő alkalmatosságnak. Miután leültem, egy kissé előre dőltem és az egyik kezemen támasztottam meg a fejem, ami a combomon pihent. Kívülről úgy nézhettem ki, mint egy gondolkodó szobor.
- Nem hittem volna, hogy eljössz.. - kezdtem bele a beszélgetésbe tettetett határozottsággal. Nem kellett Pitonra nézzek, hogy tudjam, most szökött fel a szemöldöke. Ha jól érzékelem, most vagy makacsul hallgatni fog, vagy kapok egy csípős megjegyzést. De mielőtt, mondhatott volna bármi olyat, amitől felforr az agyvizem, előbb egy fontos mondatot kellett kiejtenem a számon, ami megmondom őszintén szintén nincs ínyemre.
- Szeretnék bocsánatot kérni azokért a szavakért, amiket régebben vágtam hozzád. - jelentettem ki és tudtam, hogy most cselekszem helyesen, mégis nehezemre esett.
Perselus Piton
Perselus Piton

Konyha kert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha kert   Konyha kert EmptyCsüt. Aug. 11, 2011 6:27 am

Draco

Csodálkoztam, hogy Draco találkozni szeretne velem és nem elég neki az irodám még valami másik helyszínt is kellett keresnem, de nem baj így legalább senki nem fog hallgatózni, de a biztonság kedvéért küldtem egy hangszigetelő bűbájt magam köré, bár nincs ember Roxfortban aki engem vagy Dracot a konyhakertben keresne. Vártam rá és el sem tudtam képzelni, hogy mit is akarhat tőlem, pedig a legutóbbi kis beszélgetésünk óta mintha nagy ívben kerülne, a párjával együtt.
Elképzelhetetlennek tűnt számomra, hogy ilyen még egyszer megtörténhet eben az iskolában és főleg ezzel a két személlyel. Még hogy Granger és Draco még viccnek is rossz, de színjátéknak még jobb. Persze, ha Draco így akar megszabadulni a családjától, a hírnévtől és a vagyontól akkor jó úton jár az biztos, de nézzük a jó oldalát amíg velük vannak elfoglalva addig engem és Lilyt legalább békén hagynak és talán el is felejtenek.
Pár perc ácsorgás után elővarázsoltam magamnak egy kényelmes széket és így várta tovább Dracot.

Perselus Piton
Perselus Piton

Konyha kert Empty
TémanyitásTárgy: Konyha kert   Konyha kert EmptyHétf. Júl. 05, 2010 5:57 am

...

Ajánlott tartalom

Konyha kert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha kert   Konyha kert Empty