Roxfort

Harry Potterrel foglalkozó szerepjátékos fórum.

HomeKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Roxfort Története
Staff Tagok

Staff Tagok

Zsebpiszok köz Staffgif
Kattints Értünk!
FRPG Top Sites - Magyarország
Chat
Kiemelt Oldalak
Zsebpiszok köz Z5iV7

free forum

free forum

free forum

A Hónap Női karaktere
Zsebpiszok köz Ftlx6t
A Hónap Férfi Karaktere
Zsebpiszok köz 3347qiw
A Hónap Játéka
Zsebpiszok köz 34xl2x4
A Hónap Szerelmes Párja
Zsebpiszok köz Ic7783

Share

Zsebpiszok köz

Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Fred Weasley
Varázsló/Admin
Fred Weasley

Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 184

Zsebpiszok köz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zsebpiszok köz   Zsebpiszok köz EmptyVas. Aug. 26, 2012 8:17 am

Játék vége!
Szabad játéktér!

Bellatrix Lestrange
Halálfaló
Bellatrix Lestrange

Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 72

Zsebpiszok köz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zsebpiszok köz   Zsebpiszok köz EmptyPént. Aug. 24, 2012 1:28 am

Stephen Gold

Valahogy sejtettem, hogy nem a Szellem Szállást fogja választani. Jobban belegondolva igaza is van. Az a hely tiszta piszok, és egyáltalán nem méltó hozzánk. Nem jó környezet ahhoz, hogy mi beszélgetni tudjunk. Azaz igazából, hogy fel tehessem a kérdéseimet.
- Rendben. –válaszoltam, majd felé fordultam. - Akkor menjünk a Malfoy kúriához.
Érdekel a véleménye, sok mindennel kapcsolatban. Nem is tudom, hogy, hogy tudok megbízni egy vámpírban annyira, hogy még el is vigyem a Malfoy kúriába. Ez azért még tőlem is eszelős egy kicsit. De hát az e féle dolgok már szinte természetesek tőlem. Van aki szemében eddig is az volt.
Remélem Luciussal vagy bármely más családtaggal nem fogunk összefutni. Nincs kedvem semmi féle bájcsevejhez.
- Indulhatunk? –mondtam miközben kinyújtottam felé a kezem. Gondolom nem futni akar odáig...
Majd elhoppanáltunk.

/Záró megírva. Very Happy Kezdhetünk is ott Smile/
Vissza az elejére Go down
Stephen Gold
Vámpír
Stephen Gold

Iskolai Házad : Hugrabug
Hozzászólások száma : 50

Zsebpiszok köz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zsebpiszok köz   Zsebpiszok köz EmptyCsüt. Aug. 23, 2012 2:28 am

HepiBörszdéjMiszízLesztréndzs

Elgondolkodtam a lehetőségeken. Nézzük a Szellemszállást. Romos, elhagyatott, nehéz bejutni, és nyílik a Roxfortból oda egy alagút. Nem is tudom, hogy mit gondolna, aki épp kimászik. Talán nem ott kéne lennünk.
Akkor a Malfoy Kúria maradt. Valószínűleg ha Bella oldalán lépek be, nem ölnek egyből meg.
- Legyen a Malfoy Kúria. - nyögtem ki végül.
Mégiscsak biztonságosabb, pláne Voldemort Nagyúr legfőbb követőjével...
Belegondolva kíváncsi vagyok, hogy milyen is lehet. Bizonyára órási, jól néz ki, a Malfoy-okhoz méltó. Rengeteg szoba, hosszú étkezőasztal, értékesebbnél értékesebb családi ereklyék, makulátlan tisztaság, és pár örök félelemben élő házimanó. Portrék minden idők legelőkelőbb, leggazdagabb és talán leggonoszabb varázslóiról és boszorkáiról, akik árgus szemekkel figyelik a Kúriában lakók és az ott megfordulók minden mozzanatát.

/Ha gondolod, írhatsz még egy zárót, vagy már folytathatod a Malfoy Kúriában. Very Happy/

Halálfaló
Bellatrix Lestrange

Zsebpiszok köz Empty
TémanyitásTárgy: ...   Zsebpiszok köz EmptyCsüt. Aug. 09, 2012 8:15 am

Steph bá

Láttam, hogy elkezdett gondolkodni a hely kérdésén, majd feladta. Gyorsan én is elkezdtem gondolkodni egy jó helyen. De csak kettő jutott eszembe, ahol tényleg szinte nincs senki. Egy próbát azért megér.
- Most hirtelen csak két hely jutott eszembe, ahol nem találkozhatunk emberekkel. Az egyik feltevésem a Szellem Szállás lenne, a második pedig a Malfoy kúria. - mondtam neki könnyed hangon és vártam válaszát.
Ilyenkor elméletileg nincs egyik helyszínen se senki. A Szellem Szállásra, mondjuk ki menne ilyenkor?! Elég régóta, még csak viccből se látogatják, a múltjára visszagondolva. Sok esemény fűződik ahhoz a helyhez és még annál is több legenda, bár felét sem hiszi el az emberek, egy jó ideje.
A Malfoy kúriában ha van is esetlegesen valaki, én mindig kitudom magamat magyarázni mindenből, már ha megmerik kérdezni, hogy mit csinálok. De inkább most Stephenre bízom a döntést.
- Válasz. -mondtam neki egy cseppet sürgetően.
Stephen Gold
Vámpír
Stephen Gold

Zsebpiszok köz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zsebpiszok köz   Zsebpiszok köz EmptyKedd Aug. 07, 2012 7:12 am

Lesztréndzs néni

Hova is mehetnénk? Na, hozzám biztosan nem! Egy, mert nem hiszem, hogy betenné a lábát a Három Seprű fölötti lakásomba, kettő, mert elég hülyén nézne ki, hogy Bellatrix Lestrange-el az oldalamon vonulok fel. Ez a hátulütője, hogy egyben van a kocsma és a lakás. Csak az ivón keresztül tudok hazamenni. Tulajdonképpen ha nem akarom, hogy ennél is jobban kinézzenek, Roxmorts mindenképp kilőve.
Vajon ő beinvitálna a saját lakására? Egy félvér vámpírt... na persze! Ha mégis, Voldikája, a drágalátos férje, vagy valamelyik ott tartózkodó rúgna ki egy zöld villanás kíséretében. Más ötletem nem lévén inkább átpasszolom neki a döntést.
- A hely kérdését inkább magára bízom. Jobban ismeri nálam, hogy hol nem hallgatnak ki és a többi. - próbáltam kacifántosan fogalmazni, de ez kivételesen valahogy nem jött össze.
Közben újra elgondolkoztam. Ez nem újdonság, mi?
Vajon mit akarhat tudni a vámpírokról? Hogy minden vér ugyanolyan ízű-e, mint ahogy az a Luna Moon is kérdezte? Vagy hogy milyen érzés vámpírrá lenni? Esetleg így akarna hallhatatlan lenni, vagy mi? Egyszer volt egy kicsit intimebb kérdés is, méghozzá, hogy elméletileg nincs vérkeringésem, akkor nem tudok közösülni, mert nincs erekcióm? Ezen egy jót röhögtem. Nem olyan mesebeli lények vagyunk. Van egy olyan cucc az ereinkben, ami úgymond helyettesíti a vért. Miért is boncolgatom ezt a témát?
Atyám, komolyan orvoshoz kéne mennem ezzel. Áhh...

Halálfaló
Bellatrix Lestrange

Zsebpiszok köz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zsebpiszok köz   Zsebpiszok köz EmptyHétf. Aug. 06, 2012 5:31 am

Miszter Gold

Nem tudom, talán ennyire aggasztja, hogy a közelemben kell lennie, vagy csak menne valahova. Csak mert szinte állandóan elkalandozik Stephen. Nem tudom, milyen lehetett régebben, mielőtt ilyen lett, de azért ez szokatlan. Akikkel eddig találkoztam vámpírokkal, szinte nem nem is gondolkodtak, csak egyszerűen, spontán életmódott folytattak. Ehhez képest Steph, egészen más, olyan eredeti, fogalmazzunk így.
Amióta kijöttem az Azkabanból, én is sok mindent jobban megfontolok. Kivétel, mikor a többi halálfaló társammal találkozok, na jó vannak kivételek akiket egyáltalán nem tűrök meg, sőt egyszerűen utálok egy-kettőt. Elmélkedésemből a beszélgető partnerem szakított ki.
- Igen, még mindig érdekelnek. Hova menjünk beszélgetni? Én egész nap ráérek. -mondtam neki, egy kis mosoly kíséretében, de csak addig villantottam rá mosolyom, amég látta, majd visszafogtam magam.
érdekelnek a vámpírok, mindig is furcsáltam őket, de engem most csak egyetlen egy vámpír érdekel, és az most Stephen. lehet, hogy kíváncsiságom kiült az arcomra, de most egyszerűen nem tudtam vissza fogni mohó vágyam, hogy többet tudjak meg.
Majd vártam, hogy ajánljon egy helyet, ahol folytathatjuk csevegésünket. Elvégre ő többet jár erre, mint én.
Stephen Gold
Vámpír
Stephen Gold

Zsebpiszok köz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zsebpiszok köz   Zsebpiszok köz EmptyHétf. Aug. 06, 2012 1:24 am

Misziz Lesztréndzs

Magunkfajták... Hát persze. Mi, akik a sötétségből, mások szenvedéséből, a bűnökből táplálkozunk. Mi, akik lelketlenek vagyunk, nem törődünk más emberek sorsával, mi, akik menekülhetnénk ebből a jó uralta világból. De nem tesszük. Nem, mert a rossz és gonosz lelkek nélkül nincsenek jók. Jók, akik irtóznak tőlünk, vagy épp nem is tudják, kik is vagyunk igazából. Jónak mutatjuk magunkat, de közben a lelkünk üres és rothadásnak indult.
- Élek... - oké, ez pont tőlem elég hülyén hangozhatott. - Vagyis élek, ahogy egy vámpír tud. - javítottam magamat.
Próbálok nem megint filozófust játszani, így ehhez most nem fűznék hozzá semmit.
- Mondja, érdeklik még a vámpírok? Most lenne időm minden lehetséges kérdésére válaszolni. Persze nem itt. - néztem körbe a mindenféle jött-menten.
Én is kíváncsi voltam a vámpírokra. Igaz, nincs köze hozzá, hogy most az vagyok, aki, de mégis, talán ha nem vagyok úgy oda értünk, nem lettem volna célpont. Igen, célpont voltam. Egy előre kiválasztott test, akit megtámadott egy rohadt vámpír! És még mindig küzdök ellene, hogy olyan legyek, mint egy normális ember. Hasztalan. A vámpírlét a viselkedésemre és jellememre is kihat. Igazából annyira kiüt rajtam, hogy egy óriási táblát is hordhatnék. Nem mintha titkolnám kilétemet. Szerencsére azokat, akik nálam kocsmáznak, az ital leköti, aki irtózik tőlem, az is inkább jön hozzám, mint a Szárnyas Vadkanba, és van, aki elfogad.
Oké, már megint filozófusnak képzelem magam, de ez valahogy ezzel jár. Mintha átváltozásom óta többet gondolkodnék az élet dolgain.

Halálfaló
Bellatrix Lestrange

Zsebpiszok köz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zsebpiszok köz   Zsebpiszok köz EmptyCsüt. Aug. 02, 2012 9:37 pm

-Vámpír Úr-

Nagyon elbambultam, mert igazából már nem is a kirakatott néztem, hanem csak magam elé bámultam. Tényleg elgondolkoztam. Érdekes egy hely ez a Zsebpiszok köz, csak úgy árad belőle bűz, a szerencsétlenség és persze egy adag gonoszság is úgyszintén. Annyira elmerültem a gondolataimban, hogy egy percre megrezzentem, amikor suttogást hallottam a hátam mögött. Volt egy olyan érzésem, hogy ezt nekem szánták, ezért meg is fordultam. Valahogy furcsa módon elmosolyodtam. De mikor észbe kaptam, hogy rámosolyogtam egy vámpírra, rögtön megkeményedtek vonásaim.
- Ez csak természetes. A magunk fajták mind idejárnak. - mondtam neki kicsit erősebb hangnemben, mint amilyet szerettem volna.
Majd észre vettem, hogy körbe néz. Lehet, hogy kedvesebbnek kellett volna lennem, de pont a Zsebpiszok közben kezdjek el kedveskedni?! Elég érdekes lenne...
- Jó napot, Mr. Gold. Elég jól, és Ön? - válaszoltam neki kí húzva magamat.

Stephen Gold
Vámpír
Stephen Gold

Zsebpiszok köz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zsebpiszok köz   Zsebpiszok köz EmptyCsüt. Aug. 02, 2012 8:27 pm

A tiszteletlen hölgyemény

Hátulról közelítettem a nő felé, és csak imádkozni tudtam, hogy ne lepjem meg annyira, hogy szétátkozzon. Amíg ő a kirakatott nézte, én nyugodtan és határozottan lépdeltem felé. Egy picivel mögötte álltam meg, épp annyira, hogy hallhassa szavaimat.
- Lám, újra találkozunk. - suttogtam titokzatosnak szánt hangon.
Miközben reagálására vártam, elkezdtem pásztázni a környéket, és legfőképp a körülöttünk mozgó embereket. Volt pár furcsa képű, de azt betudtam az általános gonoszságnak. Pár kéregető, sebes koldus. Undorodtam. Ők azok, akiknek még a vérét sem szívnám. Nem mintha ártana már nekik. Talán még úgy járnának a legjobban, ha megölném őket. De inkább az aranyvérűek és félvérek ízét szeretem. Sajnos aranyat ritkán kapok, de ha mégis hozzájutok, pár másodperc alatt eltüntetem az összeset az illető szervezetéből.
Mikor Bella felém fordult, illedelmesen üdvözöltem.
- Szép napot, Mrs Lestrange. - hajoltam meg picit előtte. - Hogy van ezen a csodás napon? - színleltem továbbra is rajongásomat.
Igaz, ami igaz, Úgy ahogy tetszenek a nézeteik, de sosem imádnák egy gyilkost, aki csak úgy szórakozásból gyilkol és kínoz. Oké, ez lehet, hogy pont tőlem elég hülyén hangzik, de nekem szükségem van az életben maradáshoz néha igazi vérre!

Halálfaló
Bellatrix Lestrange

Zsebpiszok köz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zsebpiszok köz   Zsebpiszok köz EmptySzer. Aug. 01, 2012 9:32 am

Steph uraság Smile

Korán keltem ma fel, nem is tudom igazából, hogy miért, csak úgy már nem tudtam tovább aludni. Majd ahogy kimásztam az ágyamból rájöttem, hogy ki, azaz inkább mi volt az oka annak, hogy felébredtem. Az ablakon besütött a nap, méghozzá pont az én ágyamba. Ilyen még soha ezelőtt nem történt meg. Vissza behúztam a függönyöket és elindultam felöltözni. Imádtam a fekete ruháimat, annyira közel álltak hozzám. Szinte nem is viseltem más színű ruhadarabokat.
Amint ki elmélkedtem magam, elindultam reggelizni. Nem igazán voltam éhes, de eléggé unatkoztam ezért hirtelen jött ötlettől vezérelve el hoppanáltam az Abszol Útra. Itt mindig találkozok érdekes emberekkel. Ekkor jutott eszembe Stephen, a kis vámpír, akivel még a múltkor találkoztam. El is indultam a Zsebpiszok köz felé hátha talán megint találkozom vele. Észrevettem, hogy megint abba a boltba ment be amiről mesélt. Ezért inkább elkezdtem nézelődni az utcán.
Stephen Gold
Vámpír
Stephen Gold

Zsebpiszok köz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zsebpiszok köz   Zsebpiszok köz EmptySzer. Aug. 01, 2012 7:30 am

Bella kisasszony ^^

Nem túl sok idő után ismételten az Abszol úton vagyok. Túl falánk voltam az utóbbi időben, így máris kezdtem kifogyni a vérből. A gyilkoláshoz meg nem sok kedvem van, az meg más, hogy időm sem több. A Zsebpiszok köz felé vettem az irányt. Út közben akaratlanul is felidéztem a múltkori ittjártamat. Akkor találkoztam Bellatrix Lestrange-el. Számos alkalommal felidéztem már magamban a beszélgetést, de most valahogy közelebb éreztem magamhoz. Vagy a helyszín teszi, vagy a közelben van a beszélgetőtársam. Csak remélni merem, hogy az utóbbiban van igazam, mert szívesen csevegnék még a nővel egy kicsit.
Befordultam a Zsebpiszok közre, itt kicsit lelassítottam lépteimet. Elgondolkodtam. Ha ezek a boltok, kövek, falak, tárgyak beszélni tudnának, mennyi sötét, gonosz és rettenetes dolgot mesélhetnének. Igaz, az utóbbi időben én is kezdek ehhez a társasághoz tartozni. Emberi énemet már szinte csak Ben tartja bennem. És most jött az a kép, mikor megtudtam, hogy vámpír lettem. Utáltam magam. Megfogadtam, hogy nem ölök, jó ember leszek. Hát, nem jött össze. Számító, és már-már gonosz lettem. Ugyan, mit álltatom magam? Egy gonosz vérszívó vagyok.
Beléptem a vámpíros boltba, ahol az eladó örömmel fogadott. Gyakori vendég vagyok ott a vér miatt... Pár perccel később újra az utca köveit tapostam. Egyszer, mikor felpillantottam, hogy megnézzem, hol is vagyok, ismerős hajkoronát pillantottam meg. Ilyen - szerintem - az egész világon egyetlen embernek van. Bellatrix Lesrange-nek.

Admin/Bűbájtan Tanár/Hollóhát Ház Feje
Hermione Malfoy

Hozzászólások száma : 5018

Zsebpiszok köz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zsebpiszok köz   Zsebpiszok köz EmptyHétf. Okt. 31, 2011 5:51 am

Játék Vége!
SZABAD JÁTÉKTÉR!

Magyar mennydörgő By: Ginny
Majdnem Mrs. Malfoy By: Ginny
A leendő Mrs. Malfoy By: Kanapé mögött bujkáló após
Zsebpiszok köz Bi5h08
Iason Moorcock
Vámpír/Mágiatörténet Tanár
Iason Moorcock

Hozzászólások száma : 167

Zsebpiszok köz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zsebpiszok köz   Zsebpiszok köz EmptyHétf. Okt. 31, 2011 5:19 am

Luna Moon

Bizonyára valamiféle vigyorgás foghatott volna el, ha nem tartom vissza és erőltetem magamra a komor kifejezéstelen arcot. Az én gondolataim teljesen máshol jártak, mintha nem ezen a földön járnék, Luna szavait ugyan hallottam, csak nagyon nehezen válaszoltam vissza rájuk.
- Nem vagy az én helyemben, nekem mindegyik gyerek egyforma. Csak a vérük nem... Sajnos.
A gyerekek csak gyerekek, mind magában hordozza a gonoszság aprócska magját, a szemüket kell felnyitni s, minden gond megoldva.
Persze tény és való, hogy senkiből sem lesz egyből fő gonosz, vagy jó kisgyerek. Az én személyem még a kettő között fetreng mint egy porba tiport kis madár.
Madár? Talán még az sem, mégis szárnya van, kell hogy legyen... különben, hogyan lesz képes egyszer elindulni valamerre? A középút némely esetekben jelentheti a tökéletest, az enyém kivételesnek számít. Nem vagyok elégé jó, de gonosz sem. Vagyis annyira gonosz nem, hogy mindenki halálát kívánjam. Oké effektíve kiirtandó személyek vannak a listámon, de hála az égnek velük sosem akar összehozni a sors, pedig hogy a képükbe tudnék nevetni legalább egyszer.
Kik ők? Más számára csak árnyak, akik az éjszakát járják, számomra meg maguk a halálhozók. Hogy az atyám aki azzá tett ami most vagyok ezek közé az 'árnyak' közé tartozik nem tudom.
Tulajdonképpen minden gondolatomból csak az ébresztett fel, hogy Luna indulni készül, utolsó mondatát tökéletesen megjegyeztem. Igazán tudtam volna a kellő válaszomat is rá, hogy én ugyan nem szolgálok egy zsarnokot aki azt képzeli halhatatlant játszhat.
- Majd meglátjuk, hogyan döntök. - igen, ha a gonoszság túl fűtené a szívem biztosan sosem lettem volna tanár, hanem valami más irtózatosabb foglalkozást választottam volna magamnak. A szüleim biztosan azonnal a sírba estek volna, segítség nélkül... ha tudnák az egyetlen fiúkról, hogy halálfalónak állt. De, hogy ne maradjak ezen a helyen egyedül visszatértem a kastélyba. Gondolom újabb elmélkedési időszak várhatott rám, a jó és a rossz örök harcáról. Ha nem tudnám hol a helyem, talán azt mondanám Luna egész jó kis térítő lenne a Gonosz oldalán Voldemortnál még gonoszabb lényre gondolva ezalatt. Nekem azonban kitartó akaratom van és nem engedem, hogy bárki letérítsen az utamról, bezzeg parancsra az atyám megtehetné, de áldom Merlint, amikor Ő magamra hagyott.

// Én köszönöm //
Luna Moon
Halálfaló
Luna Moon

Hozzászólások száma : 119

Zsebpiszok köz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zsebpiszok köz   Zsebpiszok köz EmptyHétf. Okt. 31, 2011 4:24 am

El tudtam hinni, amit mond. Nem bíztam benne, de elhittem, hogy az egyik oka lehetett ez is, annak, hogy a Roxfortban maradtam. Bár amilyen volt ennél azért több kellett neki a maradáshoz.
- Hát igen, én már csak ezért sem lennék tanár. Nem bírom a gyerekeket, és biztos, hogy kivételeznék a kis sárvérűekkel. – vetettem rá egy gonosz mosolyt. Elnevettem magam, tetszett, amit mondott. Megtűri őket maga mellett, azért a hozzá állása nem sokat változott. Szóval azért még mindig szívesen legyilkolná őket, jó pont neki.
- Azt hiszem most már mindent értek. – álltam fel az asztaltól. – Ha mégis meggondolnád magad és beállnál sorainkba, azt hiszem, tudod, hol keress, ha pedig nem akkor nem gondolod komolyan. – mondtam neki és pontosan tudom, hogy érti, mire gondolok. Összébb húztam magamon a taláromat és kiléptem a kocsmából.
Remélem, végiggondolja, amit mondtam neki és nem fogja semmi visszatartani attól, hogy azt csinálja, amit szeretne. Semmi és legfőképp senki. Ideje visszatérnem a Halálfalók társaságába, és kitalálni, hogy kit szervezünk be holnap. Hisz én soha nem találkozom véletlenül valakivel. Pontosan tudtam, hogy akkor ott lesz, és a szerencse már csak kedvezett nekem, amikor büntetlenül neki mehettem és előadhattam a kis színjátékomat. A nagynéném büszke lesz rám, ha elmesélem, hogy mit tettem ma, mindig is mondta, hogy eléggé rafinált vagyok és jó színésznő, ahhoz, hogy Halálfaló lehessek, és láss csodát igaza lett. Bár neki mindig igaza van, ahogy nekem is.

/Köszönöm a játékot! Very Happy /
http://boszorkanynaplok.forump.net
Iason Moorcock
Vámpír/Mágiatörténet Tanár
Iason Moorcock

Hozzászólások száma : 167

Zsebpiszok köz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zsebpiszok köz   Zsebpiszok köz EmptySzomb. Okt. 22, 2011 8:10 am

Luna Moon

Úgy tűnt, sehogy sem kerülhetem el a kínos kérdéseket, miszerint ,, Mi történt velem ilyen rövid idő alatt?" .Andrew biztosan levadászna ha megtudná mi lett az ő kis kedvencéből, de mivel mindig is tettem az 'atyám' kéréseire ez most sem érdekel annyira. Elég ha a tulajdon apám Dante elviseli azt, hogy a fia egy vámpír és semmit sem tehet ellene.
Nem mintha bárkinek is engedném, hogy véget vessen az életemnek, sőt ha bárki kényszeríteni mer a halálra, azt a saját kezemmel ölném meg.
Hogy erre a dologra most hogyan gondolhatok azt nem tudom, talán a véletlen műve mint a többi dolog ami megtörtént az életemben.
Ki tudhatja mi miért történik meg vele? Tudomásom szerint senki.
Lunára néztem miután sikeresen kikerültem a gondolataim útját.
- Hozzá szoktam a Roxforthoz, de csakis az utolsó év miatt. Otthon meg tudod túl zűrös napjaim lennének, a szüleim elégé nehezen dolgozták fel a történteket, hogy megváltoztam és mennyire más lettem.
Hogy konkrétan én egy nő miatt maradtam a Roxfortban azt nem kötöttem az orrára. Bár most elégé átlátszó voltam azzal a mondatommal, hogy hozzá szoktam a Roxforthoz. Mégis nem egyértelmű?
- Sárvérűek? Tanárként ez a téma izgat a legkevésbé, hisz senkit sem hibáztathatunk azért ami lett vagy amivé vált. De azt kijelenthetem, örülhetnek annak, hogy én Iason Moorcock megtűröm őket magam mellett és tanítom őket.
Hosszasan elgondolkodtam azon amit mondtam, mindeközben azon filozofáltam, hogy nem lehet-e ennek köze az első vadászatomhoz. Ott is egy kislányt fogtam ki, oké ő mugli volt nem pedig holmi varázsló és boszorkány ivadék vagy bármi ehhez hasonló, de akkor is furcsa. Nem?
- Azonban, ha egy terembe kerülnék az összessel azt biztosan nem élném túl. Vagy ők nem élnék túl, ha a legrosszabb állapotba fognak ki.
Luna Moon
Halálfaló
Luna Moon

Hozzászólások száma : 119

Zsebpiszok köz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zsebpiszok köz   Zsebpiszok köz EmptyPént. Okt. 21, 2011 7:56 am

Mikor beléptünk bejött, amit mondtam. Egy árva pillantást sem kaptunk, ezért szeretem ezt a helyet, ha egy trollt hozol be, azt sem veszik észre. Iasonnak mutattam egy asztalt, hogy üljön le nyugodtan addig én rendeltem magamnak némi ételt. A hely eléggé visszataszító volt, de csak, mint minden a Zsebpiszok közben, viszont az étel nemcsak, hogy ehető volt, de talán még finom is. Leültem Iasonnal szemben az asztalhoz és beszélni kezdtem. Unatkoztam.
- Hogy-hogy pont tanár lettél? A suliban még ki sem néztem volna belőled, hogy valaha is gyerekek közelébe mennél. – mondtam neki és azt hiszem tényleg kíváncsi voltam a válaszára. Eközben kihozták a megrendelt ételemet, és enni kezdtem miközben vártam a válaszára.
Leplezetlenül néztem és azon gondolkodtam melyikünk változott meg jobban a Roxfort óta. Ő sokkal kevésbé arrogáns és sznob. Ezzel szemben én megkaptam az ő adagját is. Ő alapvetően nem gonosz hiába vámpír, én viszont ember, vagyis boszorkány létemre bűntudat nélkül ölöm meg akár aranyvérű társaimat is. Bár nem nagy örömmel hisz kevés van belőlük, és ha ők fogynak, akkor a sárvérűek csak többen lesznek. Azt pedig nagyon nem szeretném.
- Már nem zavar, ha tele van a terem sárvérűekkel? – mint halálfalót, ez a kérdés izgatott a leginkább.
http://boszorkanynaplok.forump.net
Charlotte Rose Cheney
Speciális Moderátor/Rúnaismeret Tanár
Charlotte Rose Cheney

Hozzászólások száma : 137

Zsebpiszok köz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zsebpiszok köz   Zsebpiszok köz EmptySzer. Okt. 05, 2011 5:26 am

Játék vége!
Szabad játéktér!
http://ezrolamszolcharlotte.blogspot.com
Stephen Gold
Vámpír
Stephen Gold

Zsebpiszok köz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zsebpiszok köz   Zsebpiszok köz EmptySzer. Okt. 05, 2011 5:09 am

Délia

- Hát, most fogsz, ha nem sietünk. Ilyenkor már nem igazán tudsz elszökni. - kacsintottam rá, halvány mosollyal az arcomon.
- Nyugtalanul is elmennék, mivel Roxmortsban lakom. - vigyorodtam el, ügyelve hogy ne látszódjon ki a vámpírfogam - ami sikerült is.
- Na, gyere, fogd meg a karom. - e szavakkal kinyújtottam felé a jobb kezem.
Egy kicsit még kínlódott. Talán magában vitatkozott, hogy higgyen-e nekem. Kb. 5 percig némán álltunk. Addig én a csillagos eget bámultam. Már kezdett zsibbadni a kezem.
- Nos, akkor jössz? - fordultam felé felhúzott szemöldökkel.
Még egy kicsit tétovázott, majd vonakodva bár, de belém kapaszkodott.
Abban a pillanatban kicsúszott a lábunk alól a talaj.

6. Évfolyamos diák
Délia Katherine Davis

Hozzászólások száma : 24

Zsebpiszok köz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zsebpiszok köz   Zsebpiszok köz EmptyKedd Okt. 04, 2011 5:08 am

- Még soha nem kaptam büntető feladatot - Mosolyodtam el csibészesen.
- Valahogy mindig sikerült kikerülnöm a lebukást. - Kacsintottam rá, majd felnevettem.
- Gyakorlott szökő vagyok...Ha pedig mégis lebuknék, egy hetet igazán kibírok. Semmim nem fog letörni - kacsintottam rá.
- Nyugodtan eljöhetsz velem - Mosolyodtam el.
Kedves srácnak tűnt, habár kimondottan naív vagyok, és könnyen elhiszek mindent, nem lehetett tudni. Nem vagyok jó ember ismerő, minden esetre én próbálkozom. De mit tegyek, ha első benyomásra szimpatikus? Ez egyszerű semmit sem.
Dejó, legalább nem egy undok Mardekárost fogtam ki. Bár nekem semmi bajom velük, inkább csak nekik velem.
- Ennek örülök - mosolyodtam el - Én Griffendéles vagyok ,jelenleg hatodikas
Stephen Gold
Vámpír
Stephen Gold

Zsebpiszok köz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zsebpiszok köz   Zsebpiszok köz EmptyKedd Okt. 04, 2011 4:59 am

Délia

Ráér? Ezt honnan veszi. Nézett mostanában órára? Már este 7 van.
- Ha neked nem rossz büntetés, hogy egy hétig Piton szobájában kell tisztogatnod azokat az undormányokat - legalább is én ilyen büntetést kaptam amikor ez történt velem is - , nekem mind egy. - mondtam neki nyugodt hangon.
- De azért inkább elhoppanálok veled Roxmorts-ba, ha nem baj. Úgyis oda megyek én is. - tettem hozzá. - Amúgy igen, oda jártam.Hugrabugos voltam.
Ameddig válaszát vártam, tovább fürkésztem. Nem tudom, hányadikos lehet, de minden esetre elég "felnőttes" vonásai voltak. Ha nem tudnám hogy még iskolás, simán felnőttnek lehetne nézni.

6. Évfolyamos diák
Délia Katherine Davis

Zsebpiszok köz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zsebpiszok köz   Zsebpiszok köz EmptyKedd Okt. 04, 2011 3:50 am

Összerezzentem, mikor hangot hallottam hirtelen a közelemből. Egy sötét hajú nálam idősebb férfi jött oda hozzám, és mondott valamit a Roxfortról. Egy kis idő kellett mire felfogtam, mivel eléggé a gondolataimba merültem, nem figyelve ez miatt semmire.
- De bizony. Viszont még úgyérzem ráérek - mosolyodtam el
- Nem kaphatok ezért olyan "félelmetes" büntetést - mosolyodtam el, miközben macskakörmöket rajzoltam az ujjaimmal.
- Netalán te is oda jártál, hogy ennyire ismered? - kérdeztem kíváncsian
Stephen Gold
Vámpír
Stephen Gold

Zsebpiszok köz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zsebpiszok köz   Zsebpiszok köz EmptyKedd Okt. 04, 2011 3:30 am

Délia

Az Abszol úton sétálgattam, s közben hozzávalókat vásárolgattam, mivel eléggé kifogytam a Három Seprűben. Átmentem a mugli világba, egy bizonyos "cigaretta" nevű cuccért, amire mostanában rászoktam.
Már esteledett mikor elértem a Zsebpiszok közbe, ahol egy lány üldögélt. Roxfortos korúnak tűnt, ezért oda mentem hozzá.
- Helló. Iskolás korúnak tűnsz, nem kéne a Roxfortban lenned? - kérdeztem óvatosan.
Igaz, vámpír vagyok, de van kedves oldalam is. Válaszát várva az arcát fürkésztem. Álmos tekintetéből ítélve, elbóbiskolhatott, mielőtt megszólítottam. Kicsit össze is rezzent, biztos nem számított rá, hogy valaki megszólítja. Aztán ahogy megjött a hangja, egyből társalogni kezdett.

A hozzászólást Stephen Gold összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Okt. 04, 2011 4:50 am-kor.
Délia Katherine Davis
6. Évfolyamos diák
Délia Katherine Davis

Zsebpiszok köz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zsebpiszok köz   Zsebpiszok köz EmptyVas. Okt. 02, 2011 7:16 am

STEPHEN GOLD

Hála isten, egy kis szünetet kaptunk a Roxfortban, ezért ki is használtam, és kijöttem egy kicsit sétálni. Láthatólag mindenki a társával volt, vagy a barátjával, vagy a barátnőivel, talán én voltam az egyetlen aki magában sétálgatott.
Megálltam egy bolt előtt, majd a kirakatban lévő ruhákat kezdtem nézegetni. Nem vagyok valami nőies lány, általában meg elégszem a farmerral és a tornacipővel a taláromon kívül. Szeretem a mugli ruhákat, még ha emiatt el is ítélnek.
Miután kinézelődtem magam, barla fordultam, majd leültem az első közeli padra. A tájat kezdtem fixírozni, imádtam ezt a világot, minden álmom teljesült azzal, hogy elkerültem az árvaházból.
Felsóhajtottam, majd összehúztam magamon a kabátom. Már kezdett sötétedni, talán ideje lesz visszaindulnom, mielőtt elkések. Nekem sem jönne jól valami fincsi kis büntető munka, bár ezért a kiruccanásért igazán megérné, hiszen pár könyv tisztításnál durvábbat nem kaphatok, azthiszem.
Hermione Malfoy
Admin/Bűbájtan Tanár/Hollóhát Ház Feje
Hermione Malfoy

Hozzászólások száma : 5018

Zsebpiszok köz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zsebpiszok köz   Zsebpiszok köz EmptyVas. Szept. 04, 2011 6:44 am

Játék Vége!
SZABAD JÁTÉKTÉR!

Magyar mennydörgő By: Ginny
Majdnem Mrs. Malfoy By: Ginny
A leendő Mrs. Malfoy By: Kanapé mögött bujkáló após
Zsebpiszok köz Bi5h08
Katherine Darkrose
Sötét Varázslatok Kivédése Tanár/Vámpír
Katherine Darkrose

Hozzászólások száma : 254

Zsebpiszok köz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zsebpiszok köz   Zsebpiszok köz EmptyCsüt. Aug. 18, 2011 8:29 pm

*~Iason Moorcock~*

Lehet Dumbledore nem fogja jó szemmel nézni ezt a kis kalandot, de ez most nem tudott érdekelni. Lehet, hogy megpróbáltam egyszerű boszorkánynak tűnni, de nem voltam az. Vámpírrá váltam és ez annyit jelentett, hogy be kellett illeszkednem a társadalomba, hogy élhessek, de nem vonatkozott rám egyértelműen minden szabály. Ha Iason egyszerű varázsló lenne, akkor joggal lehetne probléma a dologból, de nem az. Egy fajhoz tartozunk amiben teljesen elfogadott egy egy kicsapongás. Legalább is az eddigi vámpírok akikkel találkoztam nem választottak maguknak örök társat, egy ember leszámítva. A Párizsban élő Feliciti és Jean tökéletes párost alkottak immáron 82 éve, ha jól emlékszem.
- De...? - vontam fel érdeklődően a szemöldökömet, azonban a válasz szavak, helyett tettekben érkezett, amelyet egy csöppet sem bántam. Ahogy azt sem, hogy a mai estémet a szokott magányosság helyett igen kellemes társaságban tölthetem el. Finoman viszonoztam a csókját, majd kissé magamhoz húzva döntöttem neki az egyik ház falának. Csak percekkel később váltam el az ajkaitól, s sajátjaimat megnyalva figyeltem a szemeit.
- Mit szólnál ha elindulnánk vissza a kastélyba? A lakrészembe. - érdeklődtem tőle, majd meg sem várva a válaszát, kecses csípőringással elindultam a közeli hopponálási pontra, hogy aztán Roxmortsból könnyedén felsétálhassunk az iskola épületébe.

//Folytatás -> Katherine Darkrose lakosztálya//

Katherine Darkrose
Ajánlott tartalom

Zsebpiszok köz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zsebpiszok köz   Zsebpiszok köz Empty

Zsebpiszok köz
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next