Roxfort

Harry Potterrel foglalkozó szerepjátékos fórum.

HomeKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Roxfort Története
Staff Tagok

Staff Tagok

Kviddics a javából Staffgif
Kattints Értünk!
FRPG Top Sites - Magyarország
Chat
Kiemelt Oldalak
Kviddics a javából Z5iV7

free forum

free forum

free forum

A Hónap Női karaktere
Kviddics a javából Ftlx6t
A Hónap Férfi Karaktere
Kviddics a javából 3347qiw
A Hónap Játéka
Kviddics a javából 34xl2x4
A Hónap Szerelmes Párja
Kviddics a javából Ic7783

Share

Kviddics a javából

Go down 
SzerzőÜzenet
Ginny Weasley
Boszorkány/Moderátor
Ginny Weasley

Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 3608
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola & Odú

Kviddics a javából Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kviddics a javából   Kviddics a javából EmptyHétf. Júl. 16, 2012 2:38 am

Játék lezárva.

Szabad játéktér!

Anyaszomorító, Teherbeesős boszi by: Mennydörgőcske
Te melyik házba tartozol?
Harry Potter • Through The Pensieve
Story Of Us
Take My Hand
Vissza az elejére Go down
Charlie Weasley
Legendás Lények Gondozása tanár
Charlie Weasley

Hozzászólások száma : 196

Kviddics a javából Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kviddics a javából   Kviddics a javából EmptyCsüt. Feb. 16, 2012 10:22 am

~Olivernek hosszú szünet után~

Ahogy jobban megnéztem egykori csapattársamat, majd utódomat a Griffendél kviddicscsapatában, tisztán láttam a kemény edzések nyomait, ugyanis Oliveren kisebb-nagyobb sebeket, "harci sérüléseket" véltem felfedezni.
- Többet? Ennél is? - kérdeztem csodálkozva régi barátomat. - Alicia is sokallja egy kicsit - mosolyodtam el.
Persze, tudom én, mindig is a csapatkapitányt terhelte a legnagyobb felelősség, rajta van a legtöbb nyomás, és érthető is, ha valaki a legjobbat akarja kihozni a csapatából. Ez természetes. Visszagondolva, én sem tudtam megállni soha, hogy ne tegyek be egy plusz edzést, amikor csak lehetett. Azt hiszem, szidtak is miatta eleget, de ez már csak a kapitányok sorsa.
Ahogy a régi emlékek feltörtek, egyre inkább tudtam, hogy hiányzik az életemből a játék szenvedélye. Amikor Aliciával futotta össze a Szárnyas Vadkanban, már akkor éreztem, hogy sok mindent kihagytam az évek során, most pedig, itt állva Oliverrel, aki nyakig benne van a rengeteg, utálatos edzésben, amit bizonyára nagyon is élvez a sérülések ellenére, rájöttem, hogy ismét játszanom kell.
- A suli a régi, néhány új arcot leszámítva - tereltem vissza magam a valóságba. - Jó ott lenni ennyi idő után - vigyorodtam el.
- Hé, haver, mondd, te ugye jártas vagy seprű-téren? Azt hiszem szükségem lenne a segítségedre, valami olcsóbb, de jó fajtát beújítanék...

Varázsló
Oliver Wood

Hozzászólások száma : 23

Kviddics a javából Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kviddics a javából   Kviddics a javából EmptyHétf. Okt. 31, 2011 10:42 pm

Csodálattal a szememben nyúltam a Nimbus legújabb darabja felé, ám félúton megállt a kezem. A fájdalom a mellkasomból indult, hogy bekússzon a karomba, és eltöltse az ujjaim legvégéig. Ettől kaptam vissza a kezem. Az arcom jobb oldala is fájt rendesen, voltak is rajta kisebb karcolások, sebek, melyeket a mai edzésen zsebeltem be, mikor is egy művészi esést mutattam be a csapatomnak. A végén meg szétkenődtem a pályán. Kicsit sem volt kellemes, ahogy az utóhatása sem, úgy érzem. De ez a seprű.. lehet, hogy megveszem, de még nem vagyok benne biztos. Az tiszta, hogy csak jól jönne, biztos remekül megy és kezelni is egy élmény lenne, de valamiért mégis elgondolkodtat, mikor az a kérdés merül fel, hogy megvegyem-e.
Hirtelen egy ismerős hang zökkentett ki mélázásomból, a nevem irányába fordítottam fejem, így szembe találtam magam Charlie-val. Örültem, hogy látom, de valahogy szégyeltem is magam a karcolások miatt. Pont jó napot választottam az esésre.
- Charlie, rég láttalak! -
Köszöntem neki széles mosollyal, és elfordultam a seprűtől. Szavai örömmel töltöttek el és egy kis büszkeséggel is, természetesen.
- Húzós, de még álljuk a sarat, csak többet kell edzeni.
Osztottam meg vele gondolataimat, majd mosolyogva bólintottam állításáta.
- el se tudom képzelni, mit csinálnak
Mondtam szemforgatva, és felsóhajtottam, mikor a fájdalom a könyökömbe nyilallt.
- a suli milyen?
Érdeklődtem halvány mosollyal.
Charlie Weasley
Legendás Lények Gondozása tanár
Charlie Weasley

Hozzászólások száma : 196

Kviddics a javából Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kviddics a javából   Kviddics a javából EmptyHétf. Okt. 31, 2011 11:33 am

~Oliver~

A tegnapi hosszú nap után a mai egy szabadnap volt számomra. Megszabadultam az iskolától egy kicsit, és a gyerekek sem akaszkodnak rám mindenféle kérdésekkel, mint például "Hány percig tart egy nemi aktus két durrfarkú szurcsók közt?". Mégis, honnan gondolják, hogy én ezt tudom? Legtöbbször jót nevetek, de sokszor kezdenek kifárasztani, persze, ez nem változtat azon, hogy imádom a tanítást, és őket is.
Valahogy így keveredtem az Abszol Útra, és nézegettem a hívogató kirakatokat. Elhaladtam egy kviddicses bolt előtt, fontolgattam, hogy bemegyek, de végül úgy döntöttem, mégsem. Épp, mikor indultam volna tovább, egy ismerős alakot pillantottam meg a boltban.
- Oliver! - kiáltottam vidáman, amikor beléptem a bolt díszes ajtaján. A srác a Nimbusz sorozat legújabb gyöngyszemét nézegette. Erről eszembe jutott, hogy mióta tanítok, nem szereztem be egy árva seprűt sem, amin sürgősen változtatnom kell! Talán Oliver tud majd segíteni, én már rég voltam igazi játék részese.
- Milyen az idény? A Porpicy SC idén jól hozza a formáját, de arra fogadnék, a Chudley Csúzlik ismét a tabella alján végeznek - nevettem fel.

Varázsló
Oliver Wood

Hozzászólások száma : 23

Kviddics a javából Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kviddics a javából   Kviddics a javából EmptyHétf. Okt. 31, 2011 11:04 am

~ Charlie

Az edzésről igyekeztem a szüleimhez, mikor meghallottam, hogy apa eltörte a kezét. Istenem, hogy nem tud vigyázni magára. De persze ezt nem vethetem a szemére, mi is sülne ki ebből, nem veszekszem az öregekkel, apával meg amúgy is hajba kapok eleget, ha a kviddics kerül szóba, elég nekünk annyi ordibálás, nem kell tovább feszítenünk a húrt. Anya mondta el, hogy sikerült ez a fantasztikus eredményt elérni. Leesett a tetőről, rá a kőre. - Na de mi a csodát keresett a tetőn?! - Érdeklődtem idegesen, be-be nézve apám szobájába. - Azt én sem tudom, egyszer csak nagy puffanást hallottam, kirohantam, és már lent volt - Erősen szuggeráltam magam, hogy ne akadjak ki. Mi az, hogy nem tudja, mit keres a férje fent a tetőn kora reggel? Nem hiszem, hogy olyan nehéz lenne szem elől téveszteni egy akkora embert, mint apa. De mindegy, az eredmény a lényeg. Ez esetben az, hogy apa az ágyat nyomja, mindene fáj, és a karja még el is tört. Bementem hozzá, leültem az ágya szélére, jó ideig beszélgettem vele, gondosan kerülve a kviddics témát, nem szerettem volna most kirobbantani egy nagy veszekedést, mikor vacakul van. Anya azért rajtam tartotta a szemét, nehogy felhúzzam apát, de feleslegesen tette, megvan a magamhoz való eszem. Délután felé mentem el tőlük, vennem kellett pár dolgot az Abszol Úton. Beszereztem a pennákat, pergameneket, már csak a kviddics cuccok voltak hátra, a legjobbat hagytam legutoljára. Besétáltam a boltba, és úgy éreztem magam, mint a gyerek az édességboltban. Kezdetben csak nézelődtem, megcsodáltam minden új dolgot, és azon gondolkodtam, mihez tudnék vele kezdeni, ha az enyém lenne.
Perselus Piton
Bájitaltan Tanár/Admin/Mardekár Ház Feje
Perselus Piton

Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 2447

Kviddics a javából Empty
TémanyitásTárgy: Kviddics a javából   Kviddics a javából EmptyHétf. Júl. 05, 2010 5:58 am

...
Kviddics a javából Epmgejdxmvqjtzgxvlrw

Ajánlott tartalom

Kviddics a javából Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kviddics a javából   Kviddics a javából Empty

Kviddics a javából
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal