Roxfort

Harry Potterrel foglalkozó szerepjátékos fórum.

HomeKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Roxfort Története
Staff Tagok

Staff Tagok

Szellem Szállás Staffgif
Kattints Értünk!
FRPG Top Sites - Magyarország
Chat
Kiemelt Oldalak
Szellem Szállás Z5iV7

free forum

free forum

free forum

A Hónap Női karaktere
Szellem Szállás Ftlx6t
A Hónap Férfi Karaktere
Szellem Szállás 3347qiw
A Hónap Játéka
Szellem Szállás 34xl2x4
A Hónap Szerelmes Párja
Szellem Szállás Ic7783

Share

Szellem Szállás

Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Hermione Malfoy
Admin/Bűbájtan Tanár/Hollóhát Ház Feje
Hermione Malfoy

Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 5018

Szellem Szállás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szellem Szállás   Szellem Szállás EmptyVas. Márc. 04, 2012 7:06 am

JÁTÉK VÉGE!
SZABAD JÁTÉKTÉR!

Magyar mennydörgő By: Ginny
Majdnem Mrs. Malfoy By: Ginny
A leendő Mrs. Malfoy By: Kanapé mögött bujkáló após
Szellem Szállás Bi5h08
Vissza az elejére Go down
Luna Moon
Halálfaló
Luna Moon

Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 119

Szellem Szállás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szellem Szállás   Szellem Szállás EmptyCsüt. Okt. 13, 2011 4:14 am

Elmosolyodok.
- Nem külsőre, amint látod, egymásnak az ellentétei vagyunk. – ha úgy akarnék fogalmazni, akkor ő a hideg, a szőke hajával, a kék szemével, és a világos bőrével, én pedig a sötétség, barna hajammal, barna szememmel és kreol bőrömmel. Egymás szöges ellentétei voltunk, de belül annál inkább több volt a gonosz. - Engem is mindig jobban érdekelt a sötét mágia és pont ugyan úgy soha nem törődtem mások életével, mint ahogyan te sem.
Nagyon csúnyán nézek.
- Nincs rajtam én csak Halálfalónak adom ki magam. – mondom neki éppen, hogy csak szarkasztikusan, tehát eléggé szarkasztikusan sikerül kimondanom ezt az egy rövid mondatot. – Persze, hogy van. Szerencsére még akkor léptem be, amikor a Nagyúr még élt így rajtam az eredeti jel van, nem az amit ma osztogat egy pár kamu Halálfaló. Mivel én az eredetit kaptam meg ezért én tovább is tudom adni, mert pontosan megjegyeztem a varázsigét. – mondom neki büszkén és megengedem, hogy megnézze a tetoválásomat.
http://boszorkanynaplok.forump.net
Kiara Zora Willos
6. Évfolyamos diák
Kiara Zora Willos

Hozzászólások száma : 27

Szellem Szállás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szellem Szállás   Szellem Szállás EmptySzer. Okt. 12, 2011 6:38 am

- Szerintem ez alap, de ha ez kell ahhoz leteszem.
Vigyorodok el, mert egyszerűen örülök neki, hogy meg fogja tanítani.... remélhetőleg. Igen, ez az ami engem érdekel, és nem tehetek róla.
- Hát engem mindig is a fekete mágia vonzott. Talán tényleg Halálfalónak kéne állnom.
Mosolygok még mindig. Miért is ne. Azt tenném, amit szeretek, jó a bujdosás, meg mások megölése nem épp a kedvenc elfoglaltságom, de miért is ne, ha cserében körülleng a fekete mágia. Mert abban biztos vagyok, hogy a Roxfortban ezt nem fogják megtanítani.
- Dumbledore az egyik leghatalmasabb varázsló. Tényleg fantasztikus amit tesz.
Értek egyet az idegennel, aki halálfaló. Ezt már bíztan állítom, pedig eddig csak volt egy olyan érzésem.
Ráteszi a kezét az enyémre, és valami érthetetlen izét mormol, ami igazándiból nem is nagyon érdekel, csak tartanánk már ott. Tökre be vagyok zsongva, viszont remélem, hogy ez nem látszik rajtam.
- Miért? Én hasonlítok rád?
Döbbenek le rendesen, hisz ezt Scotton kívül még senki nem mondta. Az meg ugye természetes, hogy hasonlítok az ikertestvéremre.
- És rajtad is van sötét jegy? Megnézhetem?
Jelenik meg valami furcsa csillogás a szememben, mert bár képről már láttam, de élőben teljesen más lehet. És én kíváncsi vagyok rá.
Luna Moon
Halálfaló
Luna Moon

Szellem Szállás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szellem Szállás   Szellem Szállás EmptyKedd Okt. 11, 2011 8:25 am

- Természetesen megtanítom, de előtte le kell tenned egy esküt, hogy nem tőlem tudod. – utáltam az embereket, de ez a lány annyira hasonlított rám, hogy szinte már boldogan tanítottam. Ettől függetlenül megvoltak a szokásos kikötéseim a tanítással kapcsolatban is.
- Természetesen, de mit kezdjek egy 80 éves nénivel az erős fehér mágusok ellen? Kevesen vagyunk, higgy nekem, olyanok kellenek, mint te, vagy olyanok, akik nem próbálnak meg kitörni az irányítás alól. Sajnos egyesekben, annyira dolgozik a fehér mágia, hogy időnként képesek kitörni, ami elég nagy probléma. – mondtam neki és csendben magamban lelkesedtem, hogy ez a lány egyre jobban hasonlít rám az alapján, amit mond, és amit csinál.
- Ránézésre? – nem szerettem, ha túl kíváncsiak. – Ide évszázadok óta nem teszi be a lábát normális ember. Anno ide járt átváltozni egy vérfarkas és őt hitték szellemnek, azóta tökéletes búvóhely. Főleg, hogy még Dumbledore tette rá a védővarázslatokat és ez a mai napig még azokat is elriasztja, akik bejönnének. – elgondolkodtam, hisz mi is bent vagyunk. – Kivéve az olyanokat, akik céltudatosan be akarnak jönni, mert azokon már nem fognak a varázslatai. – mindig is tiszteltem Dumbledore professzort, tudom ő a valaha élt legnagyobb fehérmágus, de óriási erővel rendelkezik, én csak azt nem értettem soha, ezt miért nem használta fel a társadalmunk irányítására?
Kérdésemre nem kaptam egyenes választ, de nem törődtem vele, hisz láttam, hogy mennyire érdeklődik a fekete mágia iránt, majd meggyőzöm, hogy ez a neki való életpálya.
- Hát akkor szerintem kezdjünk is el gyakorolni. Vagyis előbb az eskü és csak utána a tanulás. – rátettem a kezére a kezem és elmondtam egy igen bonyolult bűbájt, amiben arra eskettem meg a lányt, hogy egy szót sem szólhat senkinek az itt folyó dolgokról. – Az első és a legfontosabb lecke, soha ne bízz meg senkiben száz százalékosan még akkor sem, ha annyira hasonlít rád az illető, mint te rám.

A hozzászólást Luna Moon összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Nov. 04, 2011 4:23 am-kor.
Kiara Zora Willos
6. Évfolyamos diák
Kiara Zora Willos

Szellem Szállás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szellem Szállás   Szellem Szállás EmptyHétf. Okt. 10, 2011 2:43 am

Egy kis srác élete nekem aztán semmit nem számít, főleg, hogy nem is ismerem. És amúgy is a szülei is magukat okolhatják, ha most valami baja lesz. De nem, az idegen egy imperioval eltakarította innen.
- Megtanítja?
Csillannak fel a szemeim. Naná, hogy ezt képes lennék megtanulni, mindig is a fekete mágia vonzott jobban, erről nem tehetek.
- Kevesen? Ugyan már bárkit lehet befolyásolni, csak tudni kell, hogy mit akar. A nyakamat rátenném, hogy egy 80 éves néni is bejött volna. Imádom manipulálni az embereket.
Vigyorodok el, mert ehhez tényleg van tehetségem, Scott is megmondta. Na meg szeretem, ha mások az én kezem alá dolgoznak, és ők is viszik el a balhét helyettem.
- Bocsánat, tudod a neveltetés.
Forgatom meg a szemem mosolyogva, de mivel bár furamód, de engedélyt kaptam arra, hogy tegezzem, ezért meg is teszem. Meg hát valahogy nem akarok rosszban lenni egy Halálfalóval.
- Klassz kecó. Itt bújsz?
Járatom kissé körbe a tekintetem, de a végén mégis az idegenre téved, ki egy igen fogas kérdéssel áll elő.
- Őszintén? Nem tudom. Fogalmam sincs, mihez kezdjek magammal. A fő célom az volt, hogy idekerüljek, és a Mardekárba. Mindkettő sikerült, de a továbbiakat nem tudom.
Luna Moon
Halálfaló
Luna Moon

Szellem Szállás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szellem Szállás   Szellem Szállás EmptyVas. Okt. 09, 2011 5:19 am

Elmosolyodtam, simán beküldene egy gyereket meghalni, de az feltűnik neki, hogy egy nem kicsit tiltott átkot használok.
- De az. – mondtam neki teljesen komolyan, úgy ahogy általában beszélni szoktam az emberekkel.
- Nem ismertem, csak most nem volt kedvem magam után takarítani, meg nem akarok elpazarolni egy esetlegesen gonosz lelket. Ilyen kis korban még nem lehet tudni, hogy a gyerek rossz útra tér-e. Hisz egy fagyiért bármit megtett egy idegennek, ez azt jelenti, hogy könnyű befolyásolni, amiből sosem elég. Ilyen emberekből több és több kéne, annyira kevesen vagyunk már velejünkig romlottak, hogy azokra is vigyázni kell, akik könnyen átállíthatóak. – fejeztem be a kiselőadásomat. – Másrészről ne magázz, mert esetleg te is megtudod milyen az Imperio. – mondtam neki fenyegetően. Nem vagyok én olyan öreg, hogy magázzon.
- Te is pont olyan, vagy akiket keresünk. Nincs kedved esetleg beállni Halálfalónak? - kérdeztem tőle próba képen.
Kiara Zora Willos
6. Évfolyamos diák
Kiara Zora Willos

Szellem Szállás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szellem Szállás   Szellem Szállás EmptyCsüt. Okt. 06, 2011 7:12 am

- Imperio? De hát az tiltott, vagy nem?
Kérdezem magam elé suttogva, mikor a kisfiú megbabonázva lépdel el. Én is ki akarom próbálni, mindig is ez érdekelt jobban. A sötét varázslat. Megannyi könyvünk van otthon Scott polcán, és az enyémen egyaránt, de még nem mertük használni egyiket se. Na jó egyszer itattunk e Veritaserumot egy részeggel, de csak poénból. De az még nem is annyira nagy bűn nem?
Mindenesetre valaki behívott, ki ügyesen kezeskedett arról, hogy ne lássam, de én el is fogadom a meghívást. Kezd érdekessé válni a helyzet. Magabiztosan lépkedek az ajtó felé, a félelem hiánya nélkül. Igaz eddig se féltem, csupán nem láttam okát, hogy miért menjek be, főleg, ha valaki ilyen piti módszerekkel akar becsalogatni oda.
Belépve körül se nézek, az idegent keresem a szememmel, kit ha megtalálok, el is mosolyodok kissé.
- Miért nem ölte meg? Nem lett volna kár érte, vagy tán ismerte? Ez esetben elnézést.
Luna Moon
Halálfaló
Luna Moon

Szellem Szállás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szellem Szállás   Szellem Szállás EmptyCsüt. Okt. 06, 2011 6:48 am

Élveztem a műsort, amit a lány adott nekem. Rájöttem a reakciójából, hogy csak Mardekáros lehet, ami szimpatikussá tette.
Az ötlete igazán felvidított, fagyiért cserébe beküldeni egy gyereket, ki tudja kihez? Nem törődni az életével? Pontosan ugyan ezt tettem volna én is. A gyerek orra előtt becsaptam az ajtót a pálcám segítségével, majd Imperioval elűztem a háznak még a környékéről is. Mikor elég messze volt a gyerek kiléptem a házból, megálltam az ajtóban és behívtam a lányt. Nem akartam kilépni, hisz ha bármelyik tanár meglát azonnal hív valakit, aki elvisz az Azkabanba. Így inkább nem mutogattam magam.
Nagyon meg akartam ismerni ezt a lányt, mert nagyon hasonlított rám, csak ő szőke volt. De eddig úgy tűnt, hogy pont ugyan olyan gonosz, mint én.
Kiara Zora Willos
6. Évfolyamos diák
Kiara Zora Willos

Szellem Szállás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szellem Szállás   Szellem Szállás EmptyKedd Okt. 04, 2011 7:56 am

Nem, én oda be nem teszem a lábam. Scott se díjazná, ha itt lenne. De... fránya kíváncsiság hajt, persze, ha tudnám, mi vár bent rám, tojnék rá nagy ívben.
Pont vacillálok, mikor saját magától nyílik ki az ajtó. Felsóhajtok, hisz ez egy elég ósdi módszer, na meg a csonkok hirtelen életre kelése. Ugyan már, még egy ok, amiért ne menjek be.
Azaz ne ÉN menjek be. Felcsillan a szemem, mikor egy kisfiút látok erre futni, oda is megyek hozzá.
- Hé pöttön, akarsz fagyit enni.
Kérdem tőle negédesen, mire az el is kezd lelkesen bólogatni. Pont, mint amit vártam. Előveszek pár galleont, és neki nyújtom.
- Látod ebből vehetsz magadnak, de előtte megtennél nekem egy szívességet? Bent hagytam a kiscicám, de nem merek érte menni, kihoznád nekem?
Mutatok a házra szomorú képpel. Nem is kell több, a kisfiú be is rohan megkeresni a nem létező macskámat, én meg csak rezzenéstelen arccal figyelem a következményeket. Hogy érdekel-e, ha meghal? Nem. Az nem az én dolgom. Én csupán meg akarom tudni, hogy mi, vagy ki van ott bent.
Luna Moon
Halálfaló
Luna Moon

Szellem Szállás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szellem Szállás   Szellem Szállás EmptyKedd Okt. 04, 2011 7:43 am

Éppen a szellemszállást használtam ideiglenes rejtekhelyként, amíg a Roxfort közelében kell lennem, amikor a riasztó bűbájaim embert jeleztek a ház közelében. Kinéztem az egyik bedeszkázott ablak résén és egy szőke lányt láttam meg odakint. Gondoltam kicsit megijesztem, mivel láttam rajta, hogy nem igazán tudja eldönteni bejöjjön-e vagy sem. Én mondjuk a helyében a nemre szavaztam volna, nehogy bent valami ijesztőt találjon. Mondjuk engem.
Pálcám segítségével hívogatóan kinyitottam a ház ajtaját, hagy higgye csak azt, hogy a ház valóban szellem járta. A „kertben” álló „fák”, vagyis csak a volt kertben a száraz fa csonkok lecsupaszult ágai szintén a pálcámnak köszönhetően mozogni kezdtek és vészjóslóan recsegtek, mintha egy láthatatlan óriás próbálná meg tövestül kifordítani a fát a földből. Ha egy varázsló ennyitől nem ijed meg, akkor nem érdemli meg, hogy belépjen, viszont ha be mer jönni, akkor idebent is fog várni rá pár szépség. Ezzel gondolkodni kezdtem a következő lépésemen.
Kiara Zora Willos
6. Évfolyamos diák
Kiara Zora Willos

Szellem Szállás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szellem Szállás   Szellem Szállás EmptyKedd Okt. 04, 2011 7:24 am

Luna Moon

Mostanában mást sem hallok, csak szellem szállás így, szellem szállás úgy. Mégis mi lehet abban a helyben, ami ennyire megmozgatja a diákok fantáziáját? Fogalmam sincs. Most is egy bájital könyvet bújok, de ezt megelégelve felpattanok, felöltözök és csak elindulok megnézni, mi a helyzet ott. Zephyrt most itt hagyom, nem szeretném, ha elkószálna, főleg mivel nem tudom, hogy halálos-e, de erről serényen hallgatok is.
Odaérve kelletlenül elhúzom a szám. Nem tudom, egyszerűen fogalmam sincs, hogy mit lehet élvezni ebben a tákolmányban, márpedig élvezik, ha ennyit beszélnek róla. Vagy a szellemek miatt? Nagy ügy. Azok a suliban is vannak, igaz én még egyel sem találkoztam, aminek kimondottan örülök is. Érzem, valahogy nem lennék jóban velük. Eszem ágában sincs bemenni, de az a fránya kíváncsiság. Így csak tanácstalanul állok egy ideig.
Iason Moorcock
Vámpír/Mágiatörténet Tanár
Iason Moorcock

Hozzászólások száma : 167

Szellem Szállás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szellem Szállás   Szellem Szállás EmptySzomb. Aug. 13, 2011 5:38 am

Lisa Turpin

Végül a másik számára nyűgösebb utat választotta, természetesen nem bántam. Legalább az elmélkedésre lesz módom.
- Lisa vigyázz magadra és légy óvatos! - szóltam utána, miközben ő már valahol kint sétált.
Abban sem voltam biztos, hogy meghallja és ennek az ellenkezőjét se hittem. Nem számított, a lényeg rajtam volt. Igaz most, hogy így egyedül vagyok, más testi épsége már aligha számít.
Odakint álltam egy darabig a ház előtt, a szokásos mozdulatlanságba. Innen kintről valahogy csodálatosabbnak tűnt az éjszaka. De nem maradtam sokáig. Melchior biztosan éhes lehet már, szóval muszáj lesz visszamennem a Roxfortba.
A gyorsaságot használtam és minden rövidebb utat amit csak ismertem. Valamilyen szinten még örültem is ennek a napnak, hogy vége lett és nincs tovább.
Egyenesen a Mardekárosok főhadiszállására mentem, ahol megetethettem Melchiort azzal a mogyoróval amit neki vettem.
Én valahogy jóllakottnak éreztem magam Lisa vérével és annál többre nem volt szükségem.
Szó szerint elterültem az ágyamon, a plafont bámultam mintha az lenne minden gond okozója.

// Én köszönöm //

JÁTÉK VÉGE!
SZABAD JÁTÉKTÉR!

Lisa Turpin
Jóslástan Tanárnő
Lisa Turpin

Iskolai Házad : Hollóhát
Hozzászólások száma : 331

Szellem Szállás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szellem Szállás   Szellem Szállás EmptySzomb. Aug. 13, 2011 5:20 am

♣️Iason♣️

Na úgy látom, megzavartam valamit. Valami nagyon fontosat. A szemében még ott csillogott a gondolat. Na vajon a nap volt ilyen hatással rá, vagy szimplán ilyen szokott lenni, miután vérhez jut…Mondjuk mindegy is. Nem mintha nagyon sokat tehettem volna ellene, de végigkarmoltam a nyakam, ott ahol megharapott. Addig kapartam, míg meg nem éreztem, hogy a vér kiserken. Na, siker…Vagy nem, de ez most jól esett. Megtöröltem a körmöm, majd a nyakamhoz tettem a kendőt, és felnéztem rá.
-Nem vagyok jól, de ez már nem a te gondod. Igazság szerint nem nagyon zavar. Akkor iszol belőlem amikor szeretnél. Már ha ízlett a vérem. Ezt veheted ajánlatnak is.- Sóhajtottam fel, majd a következő kijelentésére felkapta ma fejem.
-Te meghibbantál! Már mint…Látom a szemeden, hogy ezt csak jó pofiból mondod. Nincs szükségem segítségre Iason, főleg nem a tiedre. Ne vedd sértésnek, de aki ennyire nyilvánvalóan szégyell azzal én nem akarok iskola területen együtt mutatkozni...- Néztem rá, amjd felálltam, bár tudtam nem nagyon fogok sokáig jutni, de ez van. Inkább, minthogy megszégyenítse önnön Mardekáros életét és létét. Ohh soha. Nem szorulok rá a segítségére. Felvettem a táskám, majd elindultam. Bár rájöttem, hogy nem voltam kedves, és mondjuk most teljesen jogosan. Ahhz képest, hogy szédültem, viszonylag egyenesen mentem bár volt bennem az a kis kanyar.
-Legyél jó Iason. És köszönöm a mai napot.- Ezzel kisétáltam a házból, majd elindultam egy nagyobb kerülő úton az iskola felé. Semmi kedvem most diákok közé kerülni. Amint beértem az Tiltott rengetegbe, leültem az egyik fa alá és nekiálltam kikaparni a nyakam. Nem volt sok értelme, és nem is akartam magamnak fájdalmat okozni, de leakartam kaparni a fognyomot a nyakamról. Ami sikerült is, mivel a körmöm alja tele lett vérrel. Kitisztítottam a körmöm, majd a táskámból előkapartam pár segítséget. Gézlapot tettem a nyakamra és bekötöttem, majd felálltam és visszasétáltam az iskolába. Elkerültem mindenkit, majd lezuhanyoztam és ledőltem az ágyra. Előtte kiosztottam az édességeket, majd elaludtam.

//Köszönöm a játékot!!! Smile //
Iason Moorcock
Iason Moorcock

Szellem Szállás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szellem Szállás   Szellem Szállás EmptySzomb. Aug. 13, 2011 4:44 am

Lisa Turpin

Míg Lisa valahol fent volt, én addig elmélyültem magamban az ablak előtt. Úgy tűnt mintha a Nap bevégezte volna, sötétedett. Bár halványan még mindig látszott egy aprócska kilövellő fény tömeg, akkor sem mondtam volna, hogy még mindig süt a Nap.
Kinéztem az ablakon és valahányszor ilyet tettem, úgy éreztem magam mintha az én életemnek is vége lenne. Most volt vége, nem akkor amikor átváltoztattak s, mindezt csak azért bánom, mert mindig amikor kinézek egy ablakon és a lemenő Napból egy szikrát látok elfog az az érzés.
Leírhatatlan látvány lehetek ilyenkor, főleg most, hogy vért is kaphattam. Erőm teljében voltam, ezt ha akarnám se tudnám letagadni. Ilyenkor ér utol a bennem fortyogó méreg végzetes döfése. Mintha tőrként csapna belém, a mindeddig kedves Iasonból - már ha én tényleg kedves vagyok és nem csak az önzőség beszél belőlem- egy teljesen másik születik.
Kegyetlen fenevadként tudnám jellemezni, de míg van erőm képes vagyok megállítani ezt.
Ahogy Lisa visszajött kicsikét visszatértem a földre és nem képzelődtem meg nem történt dolgokról, majd csak akkor fogom érezni a vesztem, ha már megtörtént a baleset.
- Nem érzed jól magad? - néztem rá.
- Igazság szerint többet vettem el a kelleténél, megértem ha nem vagy jó bőrben. Ezért is kértem bocsánatot az előbb. - magyarázkodtam a történtek miatt.
- Akarod, hogy felvegyelek és úgy vigyelek vissza a Roxfortba? - bár nem mintha meg akartam volna mutatkozni vele ott is, de ha nincs jól, hát nincs jól.
Én csak felajánlottam, hogy még ez se az én nevemhez fűződjön. Mekkora b*nkó vagyok, még az áldozataim épségéről sem vagyok képes gondoskodni meg ehhez hasonlók. Bár Lisát tényleg nem ismerem annak a 'hű de haragtartó' típusnak. Majd a döntései szerint járok el, ha nem szeretné én nem fogom erőltetni a dolgot.
Lisa Turpin
Jóslástan Tanárnő
Lisa Turpin

Szellem Szállás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szellem Szállás   Szellem Szállás EmptySzomb. Aug. 13, 2011 2:01 am

♣Iason♣

Zsibbad a nyakam. Nem csak a harapás helye, hanem az egész. Meglehet ez annak is köszönhető, hogy félredöntve hagytam, de ez nem szokott bajt jelenteni, tekintve, hogy milyen hülye pózban tudok elaludni és felkelni. Mellettem nem marad meg senki egy ágyban, csak ha nagyon ki vagyok merülve. Bár ez az utóbbi időben nem jellemző. A tanulás nem meríti ki a testi erőm, az a szellemire hat, és bár az írás is sokat elvesz magához, nem eleget. Így történhet meg, hogy lerúgok mindent ami és aki a közelembe akar kerülni. Hála égnek a többiek már hozzászoktak, így nem kell emiatt aggódnom. Az jobban aggaszt, hogy ha valakit eltalálok mehet le a gyengélkedőre. Jó ennyire nem vagyok brutális, de volt már rá példa. Csodálkozott is a Madam. Nem tehetek róla, na…
Kérdésére, csak szemet forgattam, de bólintottam. Nem tudom, lehet nála ez valami betegség. Folyamatosan visszakérdez. Nem tudom mire jó, pontosan tudja mit kértem,kérdeztem, akkor minek kérdez vissza. Ejj-ejj. –Azért mutasd meg, mert megkértelek rá. Nem hiszem, hogy olyan sokan kérték eddig. És konkrétan félek a kígyótól. Tehát ahhoz inkább ne hasonlítsd. - Kígyó. Miért pont a kígyó? Értem én, hogy abba a házba tartozik és azért is mondhatta. De inkább ne. Én félek tőlük! Ránéztem, majd elmosolyodtam, amikor homlokunk összeért.
-Úgy sem mondanám el senkinek. És rendben van.- Néztem továbbra is a szemébe. Nem szoktam pletykálni, titkokat főleg nem mondok el, és azt se akarom, hogy Iason-nak valami baja származzon ebből.
-Nem félek. És igazán kedves tőled. De ha bármi ilyen lenne sem keresnélek fel…-Sóhajtottam, majd figyelmem immáron a fogai kötötték le. Nekem is kell ilyen! Okvetlenül. Bár nem szeretnék vámpír lenni. Nem tudom mihez kezdenék. Megérintettem a fogát, és bár tudtam, hogy elég éles azért megakartam győződni róla még egyszer. Tényleg kell nekem ilyen fog.
Megsimogattam az arcát, mielőtt arrébb húzódott volna, majd kinéztem az ablakon. Lement a nap. Milyen érdekes…-Elnéztem volna még egy darabig, abban biztos lehetsz.- Feleltem mosolyogva, és bár szédültem, elindultam a lépcső irányába, hogy az emeleti kis szobából lehozzam a kendőnket. –Egy pillanat…-Néztem rá, majd felsétáltam és megkerestem a kendőket. Amint megvoltak, lesétáltam. Belépve a szobába, már ültem is le, mivel eléggé elszédültem. Eltettem a kendőket és csak néztem magam elé. Komolyan nem szoktam én szédülni…De ez akkor is…Nem szeretek szédülni és kész!
-Mehetünk…Csak adj pár percet.-Szólaltam meg végül, majd pillantottam rá mosolyogva.
Iason Moorcock
Iason Moorcock

Szellem Szállás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szellem Szállás   Szellem Szállás EmptySzomb. Aug. 13, 2011 1:30 am

Lisa Turpin

Ahogyan sikerült, leválni Lisa nyakáról kicsikét lenyugodtam. Hagytam, hogy a vére szétszóródjon a szervezetem minden egyes zegzugába. Persze, mindez könnyen ment, a vámpírvérem nem mozog így az övének csak le kellett rakodnia majd meg egybe olvadnia az enyémmel. Furcsa érzés fogott magával, amikor a kendőjével letörölte rólam a vérét. De a lényeg nem ezen volt, a fogaimat is látni akarta. Hát biztosan, nem lehet valami szép látvány és van amit még magamnak sem engedek meg.
- Kíváncsi? Az én fogaimra? - elmosolyodtam.
- Ugyan miért mutatnám meg? Vámpír vagyok, azon kívül meg Mardekáros. Nem szokásom dicsekedni velük, mert pont olyan mint másoké. Néhány centivel hosszabb a többinél. Én csak a kígyó fogaira tudnám hasonlítani.
Közelebb hajoltam hozzá, hogy a homlokom a Lisáéval érintkezzen.
- Figyelj, ez csak a mi titkunk lesz. Egy Mardekáros vámpír és egy Hollóhátas boszorkány titka rendben? - elvigyorodtam, nem hozzám illő módon.
Most valahogy nem bújtam el az álarcom mögé, a visszahúzódó és zárkózott Mardekáros énemből, az a másik lett. Aki minden percben -valamilyen szinten- az ösztöneire hallgat és olyan próbál lenni amilyennek lennie kell.
- Ne félj! Én Iason sosem foglak bántani téged. A többiekkel vigyázz, nem tudom a szokásaikat. De ha kell és nagyon muszáj megvédelek.
Lisa szemeibe néztem, majd hogy a kérésének is eleget tegyek megmutattam neki a fogaim.
Egy két percet nyitva tartottam a szám, csak hogy megnézhesse azt a két átlagon felüli fogakat.
- Gondolom kielégítő látványt mutattam. - azzal el is húzódtam tőle.
Lisa Turpin
Jóslástan Tanárnő
Lisa Turpin

Szellem Szállás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szellem Szállás   Szellem Szállás EmptyPént. Aug. 12, 2011 12:18 pm

♣Iason♣

Pedig én próbáltam a kedvében járni. Még háttal is álltam neki, ami már magamnak sem tetszett, de hát mit tehetnék. De nem, Ő elém állt. Hát marhára nem nyugtatott meg vele, remélem tudja…Nem mintha kimutattam volna bármit is abból, amit jelen pillanatban a belsőmben éreztem. Bólintottam, majd becsuktam a szeme, ahogy kérte. Nem is szándékoztam beszélni, mozogni meg pláne nem. Félnék, hogy vagy megzavarom, vagy pedig magamban teszek nagyobb kárt. Hát mit ne mondjak. Nem épp erre vártam. Azután csak álltunk és vártunk. Most komolyan, ennyi? Vagy túl jól csinálja a dolgát vagy pedig még nem harapott meg. Amikor megéreztem leheletét a nyakamon kinyitottam a szeme, és bámultam a nagy semmibe, amit a ház belseje mutatott nekem.
Amint megéreztem, hogy fogaival a nyakamba hatolt felszisszentem és akaratlanul is belekapaszkodtam a felsőjébe. Nem volt olyan fájdalmas, de nem nagyon tudnám megszokni. Nem mintha olyan sűrűn adnék vért. Ez volt az első…hogy ez lenne az utolsó, abban kételkedem. De majd elválik. Az első adag kotyába, tényleg nem szándékosan de beleremegtem. Nem is az, hogy jó volt, hanem inkább az, hogy a vérem egy része távozik belőlem, valaki más szájába, és az a valaki le is nyeli. Bármennyire is természetes ez náluk, szerintem egy külső szemlélőnek és még nekem is ,bár nem szívesen vallom be kissé gusztustalanul hat a dolog. Ez azért már fáj. Visszajelezve a kissé erős szorításra, megmarkoltam a felsőjét.
Lassan csillapodott a vérem távozásának érzése, és hamar libabőr futott végig rajtam, amikor kivette a fogát belőlem. A sebnyalogatásra meg csak annyit, hogy felkuncogtam. Csikis vagyok, na. Kövezzetek meg érte. Nem tehetek róla. És bár azt kérte, hogy tartsam csukva a szemem, én kinyitottam. Valahogy nem volt kedvem elképzelni, ahogy belőlem iszik. Mert hiába nagy a fantáziám, ha most csak ez kötötte volna le. És ahogy magam ismerem, igen. Láttam volna, ahogy belőlem iszik.
Továbbra sem engedett el de a kérdése meglepett. Miért kellene megbocsátanom, már úgy őszintén. Nem tett vámpírrá, és ezt becsülöm. Kicsit ráhajtottam a fejem fejére, mivel kezdett nagyon is csikizni a lehelete a nyakam tövét. –Mivel betartottad a szavad, szerintem nincs miért bocsánatot kérned. Én nem haragszok rád. És nem vagyok az a haragtartó fajta sem. Szóval…Éted.- Ezzel, elengedtem, majd eltoltam magamtól és rámosolyogtam.-Bocsi, de csikized a nyakam...-Mosolyogtam tovább, a tőlem telhető legkedvesebb és legmelegebb mosolyom mutattam neki, majd elővettem a zsebemből a kendőm és letöröltem a vérem a szájáról.
-Na mutasd a fogad. Kíváncsi vagyok rá.- Néztem kutyakölyök szemmel a szemeibe, nem mintha eddig mást figyeltem volna…
Iason Moorcock
Iason Moorcock

Szellem Szállás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szellem Szállás   Szellem Szállás EmptyPént. Aug. 12, 2011 11:55 am

Lisa Turpin

Nem, valahogy ez a fajta stílus nem ment nekem. Előre kerültem, szembe akartam lenni vele, hogy ha fél akkor egy szikrányit lássak is abból valamit.
- Ne mocorogj, lehetőleg ne is beszélj és ha lehet hunyd be a szemed! - megvártam míg így tesz, különben közelebb sem húztam volna magamhoz. Egy-két percet még néztem őt, a belsőmben lévő jelre vártam, hogy még a szervezetem is akarja a vérét. Mikor ez megtörtént odahajoltam a felkínált nyakrészhez és óvatosan, az eddigi lehető leggyengédebb módon kiengedtem a fogaim, amit egyenesen bele is mélyesztettem Lisa nyakába.
Miközben ittam belőle, egyre szorosabban és szorosabban kezdtem őt ölelni - nem mintha máskor lenne alkalmam rá, most úgy éreztem itt az idő, hogy kihasználjam a lehetőséget - persze vigyázva, nehogy valami baja essen.
Meg kell hagyni kellemes csalódás ért, mindazon által, hogy nem akartam ezt, finom és pont jó ízűnek tűnt a vére. Kár, hogy ott maradt bennem a tudat, miszerint életben kell hagynom őt.
Lassan kortyolgattam, amikor megszólalt bennem a vészcsengő, ha még többet veszek el, akkor vagy nem tudok leállni, vagy ő nem éli túl ezt az egészet.
Az ivás végeztével, gyengéden megnyaldostam a sebet, bár inkább csiklandoztam mintsem gyógyítottam volna egy kicsikét.
A vérzés és az a kis bőrréteg amit felvágtam a fogaimmal szerencsére elállni, meg eltűnni látszott.
Az arcom még mindig ott tartottam Lisa nyaka körül, nem akartam a szemébe nézni. Biztosan rémesen festenék és ahogy magam ismerem , az ajkaimon még mindig ott lenne egy kevéske kis vérfelesleg.
- Ugye megbocsátasz nekem? - hogy milyen volt az a pozíció amit mi ketten mutattunk, azt csak egy sírós kis gyerek és az anyukája tudná utánozni. De most komolyan, én el sem mertem venni a fejem tőle, totál olyan mintha panaszkodtam volna neki.

Lisa Turpin
Jóslástan Tanárnő
Lisa Turpin

Szellem Szállás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szellem Szállás   Szellem Szállás EmptyPént. Aug. 12, 2011 11:22 am

♣Iason♣

-Nem kételkedem benne, csak abban hogy a társaim nem látják meg. Pechemre mindig észreveszik ha valami más rajtam. Szóval, majd jön a sál.- Mondtam mosolyogva. És persze kissé késve érek majd be a hálókörletbe, hogy Ők már aludjanak. Azt hiszem, nem vagyok annyira biztos a dolgomban. Már nem. Ahogy egyre közeledik a véradás pillanata, úgy kezdek elbátortalanodni. De mivel ez nem az én szokásom, így…~Mindent Bele Liz, sikerülni fog…Maximum itt hagyod a fogad. Ugyan már semmi gond.~ Felsóhajtottam, majd ránéztem és felhúztam a fél szemöldököm. Hátulról mi? Ha nem erről beszélünk biztosra veszem, hogy rámondanám, hogy perverz. De hát, mindegy.
-Nem azért mondtam, hogy…Csak azért kérdeztem, mert nem tudom nálatok mi a módi.- Néztem rá, és egyben vágtam értetlen arcot. Állva esznek tudom, de nem mindegyikük. És már nem azért, de állva a lovak esznek. Oké, nem mondhatok rájuk semmit. Az életben maradásuk ilyenkor a tét, szóval…Nem én leszek az, aki meggátolja ezt a cselekedetet. És persze, aki beleköt abba, hogy ki hogy csinálja. Kérésére közelebb léptem hozzá. Amint elé értem sarkon fordultam és a hátam mutattam felé. A hajam a jobb vállamhoz igazítottam tekintve, hogy a bal vénám az erősebb, nyak terén. És legtöbben azt szeretik. Ha mégsem, akkor lehet változtatni rajta. Megdöntöttem a fejem, majd vártam, hogy belém harapjon.
Iason Moorcock
Iason Moorcock

Szellem Szállás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szellem Szállás   Szellem Szállás EmptyPént. Aug. 12, 2011 11:06 am

Lisa Turpin

Egyre rémesebbnek éreztem magam, de azért tűrhető volt a dolog.
- A heg jele holnapra látszani sem fog, sőt olyan lesz mintha én hozzád sem értem volna.
Igazából nyugtatni próbáltam, hogy valami kis jelét adjam annak a bizonyos törődésnek, ami nem sokszor jelenik meg bennem. Végignéztem a 'kis eskütételét' de valahogy nem hittem az eskükben, a puszta tények jobban érdekeltek. Bár őt sem szerettem volna megzavarni, a szokása miatt. Ha ő így tesz akkor én azt elfogadom.
- Én általában, aljasul hátulról támadok, észrevétlenül, hogy a prédának esélye se legyen a sikítozásra.
A széket nem nekem találták ki ivás közben, bár azt is megkockáztatom a kényelmes, gyengéd és precíz munka érdekében. - halványan elmosolyodtam. Egy Hollóhátasnak magyarázom a szokásaim? Ez már bajt jelent a javából. De mindegy, amíg nem tud róla senki addig nem is fáj senkinek.
- Közelebb jössz? Azt hiszem, hagyom a széket ahol van. - jelentettem ki. Bár még magam sem voltam biztos a dologban, mégis megkértem rá.
Lisa Turpin
Jóslástan Tanárnő
Lisa Turpin

Szellem Szállás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szellem Szállás   Szellem Szállás EmptyPént. Aug. 12, 2011 10:40 am

♣Iason♣

-Remélem nem fogsz mély nyomot hagyni bennem. Komolyan értem. –Néztem rá jelentőség teljesen, majd elmosolyodtam. Nem mintha félnék tőle, de azért ez még is csak két lyuk a testemen, amit két éles tárgy ez esetben fogak fognak okozni. Ami semmiképp sem tekinthető mindennapinak. Felsóhajtottam, majd ránéztem amikor mellém ért. Valahol hálás voltam neki, amiért belement, mondjuk az Ő érdeke is ez, szóval…Végül is nem. Simán megölhetne, és otthagyhatná az élettelen testem a házban senki nem találna meg, max 1-2 hét után.
-Nem néztelek annak. Szimplán egy embert látok, aki vámpír lett és élni akar.- majd sóhajtottam egyet, és a házra néztem. Egy árva fény sem és a nap is kezd lemenni. Hát remek. Én pedig bármily meglepő sose szerettem sötétben lenni. [color:cf34=&B048B5]–Örülök, hogy még nem változtattál át senkit és csak hogy tudd megbízom benned. Remélem nem hiába.- Néztem rá, majd megálltam, és levettem a csizmám, majd kiszedtem belőle egy követ. Megvan mi szúrta a talpam. Visszavettem a csizmát majd beértem és rámosolyogtam.
-Ha Te így, Én is így. Tőlem nem tudja meg senki, nem vagyok az a pletykálós fajta, ígérem.- Tettem a szívemre a kezem, majd elnevettem magam. Sose szoktam ilyet csinálni, hát ennek is itt az ideje. Még kicsi voltam, amikor mindig így ígérgettem, hogy jó leszek és ilyenek.
-De nem kell. Nem vagy köteles így tenni. –De kár is volt mondanom bármit is, nem hallotta meg. Amit mondott kicsit meglepett, de ha már így nekikezdett. –Sejtem nem is lett kitagadva- Néztem rá mosolyogva, majd benyitottam a házba. Körne néztem majd előhúztam a pálcám, és elmondtam egy varázsigét. Senki nem volt itt. Pompás-pompás.
-Nos leüljek vagy valami, vagy állva szokásod inni?- Kérdeztem, majd leszedtem magamról a táskám és letettem a nappali asztalára. Kicsit poros, de túlélhető. Ránéztem, majd vártam, hogy mit mond…
Iason Moorcock
Iason Moorcock

Szellem Szállás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szellem Szállás   Szellem Szállás EmptyPént. Aug. 12, 2011 10:15 am

Lisa Turpin

Rosszallóan ránéztem a Hugrabugos kis csapatra. Ha esélyem lenne, biztosan fognám magam és használnám a pálcám. De nem vagyok egyedül, nekem meg a vér pont elég.
Hagytam, hogy Lisa tovább menjen. Végül is én képes vagyok -tudtommal- várni addig.
Hallgatag voltam, ami újabb gondolatokra és tervre ösztönzött. Kicsikét sokkal ügyesebbnek kell lennem, ha tényleg jó munkát akarok végezni. Márpedig azt akartam.
Hátul - mert hátul 'ballagtam' utána - sóhajtottam egy nagyot, majd sietni kezdtem, hogy vele ketten együtt menjünk.
- Nyugalom, lehet, hogy egy ész nélküli csúcsragadozónak látszom aki csak az ösztöneinek él, de azért még nem szántam el magam arra a bizonyos átváltoztatási dologra. Az áldozataim meg mindig elengedem, csak akkor nem ha otthon vagyok és az nagyon ritka alkalom.
Újra csend lett, vagyis részemről mert képtelen voltam szólalni.
- Ugyan kinek mondanám el és miért? Mint mondtam még élni szeretnék, elvégre sosem lehet tudni mikor kerül a hír a legjobb emberek fülébe.
Megint csak sóhajtottam egyet.
- Jó elmondok egy titkot, hogy ne érezd magad ennyire megvetve általam a Hollóhátas tagságod miatt. - elgondolkodtam, én tényleg meg akarom mondani neki a puszta tényt, hogy semmi bajom sincs a Hollóhátasokkal.
- A nagybátyám is Hollóhátas volt és a nagyszüleim nem tekerték ki a nyakát amiért nem Mardekáros lett mint az apám.

Lisa Turpin
Jóslástan Tanárnő
Lisa Turpin

Szellem Szállás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szellem Szállás   Szellem Szállás EmptyPént. Aug. 12, 2011 9:42 am

♣Iason♣

Nekem nincs sok bajom a diáktársaimmal, de nem szeretem ha valaki az miatt néz le, hogy a hollóhát ház tagja vagyok. Szerintem a négy ház közül ez a legjobb. Vagy is nekem ez a legjobb hely. Sose akartam Hugrabug-os lenni, nem hogy Mardekár-os vagy Griffendél-es. Azokkal a házakkal sincs semmi baj, csak valahogy nem nekem való. És itt érez magam a legjobban. Persze bevallom, régebben, még elsős koromban eljátszottam a gondolattal, hogy milyen lenne, ha egy más ház tagja lennék, de aztán az első beszélgetésem Hollóháti Helénával megváltoztatott. Teljesen egyetértettem azzal amit mondott, és akkoriban Ő értett meg a legjobban. Nem is csodálom, hogy azóta is igen sokat beszélgetünk. Kellemes társaság és kész! Soha nem szeretik és nem is tisztelik, de az nem én vagyok.
-Bocsáss meg, hogy a Hollóhátba kerültem. Egyébként, ha nem szeretnél beszélgetni róla, nem erőltetem. Még a végén többet nem szólnál hozzám, és azt sajnálnám.- Pillantottam felé mosolyogva, s mikor megállt én tovább mentem. Sejtéseim szerint a Hugrabug-osokat figyeli, ahogy neki tetszik. A következő mondatára csak megráztam a fejem.
-Nem vettem bántásnak, nem kell miatta aggódnod. Mondtam, ha nem, nem. Nem fogok megharagudni, és az Azkabanig üldzni csak azért mert nem akarsz inni belőlem. Ne félj.- Mondtam, majd hirtelen rántást éreztem a vállamon és szembetaláltam magam Iasonnal. Na ezt meglepett. Nem is kicsit! Főleg amit mondott. Az előbb még hevesen tiltakozott. Felemeltem kettőnk közé a kezem, majd megpróbáltam eltolni magamtól.
-Komolyan gondoltam, efelől nem kell kételkedned. De szerintem neked sem lenne jó, ha ők is szemtanuk lennének. Lemerem fogadni, hogy eltudod viselni, amíg elérünk a Szellemszállásig. Ott ihatsz belőlem. De három feltételem van. Első, Ne csinálj belőlem vámpírt, második, ne ölj meg és harmadik, erről senki nem tudhat. Nem csak miattam, de miattad is. Én nem mondom el senkinek, Te se mond.- Néztem a szemébe, majd lefejtettem magamról a kezét. Sose gondoltam, hogy egyszer egy vámpírnak ajánlom fel a vérem. Ránéztem a Hugrabug-osokra, majd tovább sétáltam.
Iason Moorcock
Iason Moorcock

Szellem Szállás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szellem Szállás   Szellem Szállás EmptyPént. Aug. 12, 2011 9:15 am

Lisa Turpin

Csak nem tudtam szomorúságot erőltetni magamra, hogy legalább egy kicsiny kis részem olyan legyen mint amilyennek lennie kell.
Egy-két Hugrabugos is megjelent, figyeltem egy kevéskét őket, de nem. Ők sem nekem valók, fekete meg barna hajú volt. Most mások voltak előnyben.
- Hm válogatós vagyok, de ha ennyire szeretnéd én kivételt teszek. Csak ne add tovább amit tudsz, békésen szeretnék élni amíg lehet. Mindig reménykedtem abban, hogy valakivel megoszthatom ezt a titkot, de sosem gondoltam volna pont egy Hollóhátasra.
Kicsit újra megálltam, zavart a tudat, hogy felhasználom őt. Bár ez így van rendjén nemde? Ha már itt vagyok miért ne égetném le magam a Hugrabugosok előtt is? Elhúztam a szám, valahogy nagyon nem volt ínyemre, hogy mások is látnak.
Esküszöm, holnap elcsenem az egyik Hugrabugos egyenruháját, ha nézni merészelnek. Elfordultam és mentem tovább.
- Figyelj csak Lisa, az előbb nem akartalak megbántani! A véreddel semmi baj sincs, csak én napra pontosan válogatom meg a lehetőségeim.
Ha tényleg komolyan gondoltad akkor én... - a hangom megcsuklott, nem fejeztem be a mondatott csak akkor amikor végre sikerült elkapni őt.
Amolyan ölelés félének szántam, egy Mardekáros ölelésnek, ami nem mindennapos.
- Akkor én tényleg megtenném. - fejeztem be az előbb elkezdett mondatomat.

Lisa Turpin
Jóslástan Tanárnő
Lisa Turpin

Szellem Szállás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szellem Szállás   Szellem Szállás EmptyPént. Aug. 12, 2011 8:37 am

♣Iason♣

Örömmel vettem tudomásul, hogy nem egyedül sétálgatnom a Szellemszálláshoz. Mondjuk az is érdekes, hogy pont a Hollóhát ház tagja megy oda. Mivel lássuk be, mi nem olyanok vagyunk. Azt hiszem kezdek változni. Eddig is annyira zavart, ha a jellemem másabb lett. Hogy gyengített, hol erősített, de sose volt arany középút. Azt hiszem, most erősített, tekintve a kis akcióm, amit ha valaki is látott lemerem fogadni, hogy félre értett és rögtön kérdőre von, amint megtalál.
-Értem. Szóval neked nem elég jó az én aranyvérű vérem. Ne szó szerint értsd. Ha ennyire nem fűlik a fogad a csuklóhoz, azt mond. Ne mást. Adok a nyakamból is…-Fintorogtam rá, majd felsóhajtottam. –De ha így gondolod, van pár Hugrabug-os, akit tudnék ajánlani vacsora gyanánt, de elég lenne egy hétre is, abban biztos vagyok- Mondtam mosolyogva, és körbe néztem. Sehol senki, pedig ez igen közkedvelt hely. Bár…Ohh igen sejtettem, hogy ezt így lesz. Előjött pár Hugrabug-os, és mit áld isten a mi évfolyamunkból. Nem kétlem, hogy felfigyelt rájuk, de azért, megrángattam kicsit a felsőhét.
-Amióta megtörtént. Illetve rá egy héttel, csak mert nem voltam benne elég biztos.- Mondtam, majd felsóhajtottam és a Szellemszállással kezdtem el szemezni. Jó kis hely, és nem sokan foglalkoznak vele. Amint elfogyasztottam a nyalókám, eltettem a pálcikáját, csak, hogy ne szemeteljek és előhalásztam egy táblás joghurtos csokit. Kibontottam, majd felé tartottam, ha kér vegyen belőle.
-Abból a társaságból, ahova Én tartozom, nem tudja rajtam kívül senki. És nem szándékozom pletyka tárgyát képeztetni veled. De ha gondolod, elejthetem ezt egy eléggé nagyszájú lánynál.- Ajánlottam fel a lehetőséget.
Ajánlott tartalom

Szellem Szállás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szellem Szállás   Szellem Szállás Empty

Szellem Szállás
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next