Roxfort
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Roxfort

Harry Potterrel foglalkozó szerepjátékos fórum.
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Roxfort Története
Staff Tagok

Staff Tagok

Mézesfalás - édességbolt Staffgif
Kattints Értünk!
FRPG Top Sites - Magyarország
Chat
Kiemelt Oldalak
Mézesfalás - édességbolt Z5iV7

free forum

free forum

free forum


A Hónap Női karaktere
Mézesfalás - édességbolt Ftlx6t
A Hónap Férfi Karaktere
Mézesfalás - édességbolt 3347qiw
A Hónap Játéka
Mézesfalás - édességbolt 34xl2x4
A Hónap Szerelmes Párja
Mézesfalás - édességbolt Ic7783

 

 Mézesfalás - édességbolt

Go down 
+2
Iason Moorcock
Perselus Piton
6 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Alexandrya Mia Yewen
Kis gyerek
Alexandrya Mia Yewen


Iskolai Házad : Még nincs.:)
Hozzászólások száma : 10
Join date : 2012. Mar. 17.

Mézesfalás - édességbolt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mézesfalás - édességbolt   Mézesfalás - édességbolt EmptySzer. Aug. 29, 2012 10:20 pm

~Dory Karen~

Hála apám bűntudatának a múltkori egyedül hagyás miatt, ma elhozott Roxmortsba! Ahol még soha nem voltam... Na igen van hátránya annak, ha az ember új helyre költözik és csak 7 éves. Mindenesetre Roxmorts nagyon szép. Tele kis utcákkal, kacskaringós ösvényekkel és apró, s mégis hatalmas boltokkal. Persze a nagy nézelődés közepette Apámat megint elszólítja a kötelesség. Bűntudata jeléül pedig egy kisebb vagyont ad nekem. Miért van olyan érzésem, hogy meg akarja venni a szeretetem?
Ezen a problémán gondolkozva állok meg egy édesség bolt előtt. Lássuk csak mit ír a cégér. Mé-zes-fa-lás. Jól hangzik, bár egy csomóan vannak bent. Vállat vonva megyek be. Még a hangzavarban is hallom a csengő kellemes hangját. Azt hiszem ez a Mennyország.
Vissza az elejére Go down
Rose Mary Seraph
Iskola Első/ 7. Éves Diák/Moderátor
Rose Mary Seraph


Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 132
Join date : 2011. Apr. 25.

Mézesfalás - édességbolt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mézesfalás - édességbolt   Mézesfalás - édességbolt EmptyVas. Aug. 05, 2012 4:28 am

JÁTÉK VÉGE!
SZABAD JÁTÉKTÉR!
Vissza az elejére Go down
Rose Mary Seraph
Iskola Első/ 7. Éves Diák/Moderátor
Rose Mary Seraph


Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 132
Join date : 2011. Apr. 25.

Mézesfalás - édességbolt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mézesfalás - édességbolt   Mézesfalás - édességbolt EmptyVas. Aug. 05, 2012 3:35 am

Mézesfalás - édességbolt 58872908 Fred Mézesfalás - édességbolt 2357957843


El sem hiszem, hogy ez komolyan megtörtént velem. Fred és a barátnőim találkoztak. Na igen, ez az amit mindenképpen elakartam kerülni. És kezdem azt hinni, hogy vissza sem kellene mennem a kastélyba. Mire én onnan elszabadulok. Szentséges Pitehad, ez lesz életem egyik leghosszabb estéje! Segítsééééég! Még egy ideig néztem a barátnőim után, majd Fred hangja volt olyan kedves és visszahozott az „életbe”. Nagy szemekkel néztem rá, mivel először nem fogtam fel, hogy mit is akar tőlem. De aztán leesett. Na igen, ez egy jó kérdés. Mivel semmi kedvem elmenni Londonba, vagy máshova, és most nem is lenne tanácsos, így… Nem tudom. Komolyan nem!
-Hát… Izé…- Hm…Hm…Mutató ujjam a számhoz emeltem. Igen, manapság jó szokásom, ha épp agyalok, és forognak azok a bizonyos, nem rég beolajozott fogaskerekek. Persze, még így is vannak, amik nyikorognak, és néha beakadnak, de kinél nem. Jajj-jajj. Fred választ vár, és mivel, hozzájuk nem lenne tanácsos menni, és a Három seprűbe sem…Nem, most kettesben szeretnék vele lenni. Mivel más helyet nem igen tudnék, és a Szellemszállás, kedvelt a… Khm… Mindegy. Így… - Menjünk a Madam Puddifoot-hoz.- Mosolyogtam rá, és egy pillanatra megálltam, amikor elindultunk. Épp csak annyira, hogy mögé kerülhessek. Hírtelen ötlettől vezérelve, szegény nyakába ugrottam, értelemszerűen hátulról és átöleltem a nyakát. Ha megtart nem esünk el, ha pedig nem… Nos, akkor mindenki tudni fogja, mi történik.
Szorosan bújtam hozzá, és szívem szerint soha többet nem engedném el. –Tudod, hogy nagyon hiányoztál?- Suttogtam, és csak remélni tudtam, hogy meghallja. Egyetlen fiú után se sírtam…Hát igen, amikor szakítottunk… Áhh, vissza se akarok gondolni rá. Lassan elengedtem, majd mellé léptem, hogy együtt sétálhassunk el a Madam-ig.

//Folyt. köv. Madam Puddifoot kávézója!//
Vissza az elejére Go down
Fred Weasley
Varázsló/Admin
Fred Weasley


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 184
Join date : 2011. Jul. 12.
Age : 36
Tartózkodási hely : London, Abszol út

Mézesfalás - édességbolt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mézesfalás - édességbolt   Mézesfalás - édességbolt EmptyKedd Júl. 31, 2012 5:52 am

alien Rózy♥️ Mézesfalás - édességbolt 3558398453


Még az arcára is kiült a boldogsága egy mosoly képében, és ez még boldogabbá tett. Mintha 1-2 hónapig dementorral jártam volna, és most átváltottam egy egyszarvúra. Ez az érzés, a felszabadulás, rabul ejtett. Kedvem lett volna kikiabálni, hogy "Helló világ, Fred Weasley újra foglalt! Érdeklődni egy jó nőnél, nevezetesen Rose Mary Seraph-nál!". Kicsit megbámulnának, de akkor is így van. Szerintem ha most elhopponálnák az Azkabanba, az összes dementor szívinfarktust kapna. Igen, kinőne a szívük, aztán szívinfarktust kapnának. Na jó, inkább nem leszek gyógyító!
Mire Rose után mehettem volna, hogy segítsek cipelni a holmiját, már el is nyelte őt a tömeg. Így jobb dolgom nem lévén átsétáltam a boltba, majd elhopponáltam George-ért, aki hál' Merlinnek elvállalta a nap hátralévő részében a boltot.
Kicsivel később visszasétáltam a Mézesfalásba, de Rose-t már nem találtam ott. Végül leesett, hogy a bolt előtt találkozunk, így inkább dehopponáltam, nehogy beégjek már előtte, hogy még azt sem tudom, hol találkozunk!
- Figyu, ismerem a mardekáros szellemet. - kacsintottam rá.
Tudom, hogy ő is a Mardekár ház tagja, de azt hiszem, tudja hogy értem. Nem egy olyan megsértődős liba.
Aztán elgondolkoztam azon, amit mondott. Szenvedett? Úgy tűnik, ő sem összetörhetetlen. Végig azzal álltattam - és még most is álltatom - magam, hogy az egész nem az én hibám volt. De így, hogy ezt mondta, valahogy bűntudatom támadt. Inkább elhessegettem az agyamból ezt a témát. Ideje most a jelenre koncentrálni. Épp el is értünk a főtérre, ahol a híres barátnők várakoztak. Már csak az arcukért is megérte eljönni. Azok a pillantások, arcok, grimaszok... De igyekeztem nem elröhögni magam. Hiába mardekárosok, akkor is Rosy barátnői. Szétrágtam a számat, mire leléptek. Egyszerűen nem bírtam tovább visszatartani a nevetést. Igazából lehet elfogadta ezt a kis röhögőgörcsöt válaszként a kérdésére.
- Nekem teljesen mindegy. Hozzánk? Három Seprű? Madam Puddifoot? - soroltam az ajánlatokat.
Vissza az elejére Go down
Rose Mary Seraph
Iskola Első/ 7. Éves Diák/Moderátor
Rose Mary Seraph


Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 132
Join date : 2011. Apr. 25.

Mézesfalás - édességbolt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mézesfalás - édességbolt   Mézesfalás - édességbolt EmptyHétf. Júl. 30, 2012 4:01 am

Mézesfalás - édességbolt 3880214931 Fredy-m Mézesfalás - édességbolt 3502041207


Igazán boldog voltam, amiért ma velem lesz. Hatalmas mosoly ült ki az arcomra, belül pedig ugráltam. Az egész boltot, sőt egész Roxmorts-ot, még sőtebb az egész iskolát, és annál is sőtebb az egész világot körbe tudnám ugrálni örömömben. És persze hangosbemondóval kürtölni, hogy Vele járok. Vele, aki annyira hiányzott, és olyan unalmasan teltek nélküle a napjaim…Vele, aki…Aki megváltoztatta az egész életemet…Talán örökre, talán nem. Ez még a jövő zenéje. De most… Blööö, mindenkinek, aki rá volt szállva, mert ismételten kitesszük a : „Fred Weasley FOGLALT, ne húzd ki a gyufát, semmi flört, se szemezés, se semmi, ami arra irányul, hogy többet figyeljen rád, mint egy közönséges vevőre! Aki ezt nem veszi komolyan, Rose Mary Seraph-pal húz ujjat!”. Oké, ilyen tábla nincs, de ha lenne, tuti a nyakába akasztanám!
-Hát, jó…- Bólintottam, majd elindultam, hogy befejezzem a vásárlási kis körutam… Kicsi? Bocsánat, hazudtam, nagy! Hat nagyobb méretű kosár lett végül tele, és dupla ennyi zacskóba fért el. A sajátomat persze, betettem a táskámba, aminek úgy is „Feketelyuk” a beceneve.
Amikor én végeztem, Még bevártam Fred-et, a boltjuk előtt. Amikor kijött mosolyogva fordultam felé, és elindultunk. Nem, nem fogtam meg a kezét. Ez nem az én lépésem lenne…De mondjuk jobb is volt így.
-Izé, nem nagyon bőbeszédűek, ha rólad van szó. Szóval ne is figyelj rájuk, ha nem köszönnek, egy szót sem szólnak…És úgy…Undokan néznek, és pukkadva elvonulnak! Nem megbántani akarnak, csak nem akarják, megint szenvedni látni a legjobb barátnőjüket…- Sóhajtottam fel, majd megálltunk a főtéri szökőkút mellett, és körbenéztem. Hát igen… Meg is láttam a kis zöld társaságot, majd mosolyogva intettem nekik. Persze azonnal döbbenet, hatalmas kérdő pillantások, szikrákat szóró szemek, Fred-re, de azért több a kérdőjel a fejük fölött.
-Itt vannak a csokik. Később megyek vissza, de az esti őrjárat előtt még felszaladok! És igen, újra együtt vagyunk. Nem, ne nézzetek ilyen csúnyán! - Pillantottam rájuk könyörgően, mert csak a fejüket kapkodták. De bezzeg szó egy szál se. Én előre szóltam! Mosolyogva Fred-re néztem. Mire a lányok egy igen halk, „Szia!”-t mondtak… Vagy valami hasonlót. Hamar le is léptek, és össze-össze súgtak. Na megvan az esti pletyi témája is.
-Elnézést a nevükben is…Általában bő beszédűek!- Mosolyogtam kedvesen, majd elé álltam. –Merre tovább?
Vissza az elejére Go down
Fred Weasley
Varázsló/Admin
Fred Weasley


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 184
Join date : 2011. Jul. 12.
Age : 36
Tartózkodási hely : London, Abszol út

Mézesfalás - édességbolt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mézesfalás - édességbolt   Mézesfalás - édességbolt EmptyCsüt. Júl. 26, 2012 7:57 am

Mézesfalás - édességbolt 178908731 Rosym♥️ Mézesfalás - édességbolt 2993839179


Egy kérés? Vajon mi lehet az? Hisz csak most "békültünk ki". Mire azonban válaszolhattam volna, már fel is tette.
- Persze. - mosolyogtam rá.
Csak előkerítem George-ot, és máris övé az egész... életem? Újra és újra felidéződtek bennem az együtt töltött órák képei. Aztán a szakítás, de ez csak egy pillanatig lebegett a szemem előtt, mert újra elkezdődött az a rész, amikor boldogok voltunk. Amikor a Szükség Szobájában találkoztunk, a karácsony, meg minden.
És akkor jött egy pár évvel későbbi kép. Beköltözünk egy új lakásba, jönnek a gyerekek...
Megráztam magam. Ennyire azért ne szaladjunk előre. Jó lesz először azt megtervezni, hogy hova menjünk! Merengésemből a hangja zökkentett ki.
- Szívesen elkísérlek. Úgysem láttam még a barátnőidet. - vigyorogtam rá. - Csak előtte iderángatom George-ot.
Azt már csak gondolatban tettem hozzá, hogy kíváncsi vagyok: hogy néznek majd ránk, mert gyanítom elmondta nekik hogy jártunk, aztán szakítottunk, meg ilyesmik. Továbbra is gondolatban, elmosolyodtam. Már csak ezért is érdemes elmenni. Hahaha. Most gonosznak érzem magam. Vagy nem is... Áh, mindegy. Most a lényeg, hogy újra olyan legyen köztünk a viszony Rosy-val, mint eddig. Mármint a szakítás előttig.
Vissza az elejére Go down
Rose Mary Seraph
Iskola Első/ 7. Éves Diák/Moderátor
Rose Mary Seraph


Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 132
Join date : 2011. Apr. 25.

Mézesfalás - édességbolt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mézesfalás - édességbolt   Mézesfalás - édességbolt EmptyCsüt. Júl. 26, 2012 5:53 am

Mézesfalás - édességbolt 3103704913 Fredym Mézesfalás - édességbolt 2357957843



Igazán örültem, hogy Fred nem haragudott meg annyira rám, és hogy…Na szóval...Mindenki érti, aki itt van és ide-ide pillant…Kedvem lenne megkérdezni, hogy bolt-e valakije. De mivel ezt Ő sem tette fel nekem én miért tenném? Meg aztán, akkor semmi közöm nem volt hozzá. Ahogy neki sem volt hozzám. Felsóhajtottam, és a mellkasának dőltem. Ennyi elég is volt, nekem már mindegy, hogy mi lesz, mivel végre megint biztonságban érezhetem magam a karjai között. Végigsimítottam a hasát, majd az arcom mellett, belemarkoltam a felsőjébe. Mély levegőt vettem és felpillantottam rá. Mellkasának nyomtam az állam és elmosolyodtam.
-Nekem teljesen mindegy, hogy hova megyünk. Viszont lehet egy kérésem?- Pillantottam rá nagy csillogó szemekkel és csak mosolyogtam, mint a vadalma. Jó nagyot sóhajtottam és meg sem várva a válaszát, folytattam. –Ha nincs sok dolgod ma…Velem maradnál, egész délután…?- Na az estét nem mondtam, de nem is kell. Elég lesz a délután. Oldalra fordítottam a fejem, és csak mosolyogni tudtam.
Biztos vagyok benne, hogy a csajok agyon fognak ütni, de végre leállnak azzal, hogy pasit keressenek nekem. Nekem eddig sem kellett, és Fred-en kívül más nem kell. Tessék, be is bizonyítottam azzal, hogy nem kerestem más partnert, amíg nem voltunk együtt. Elléptem tőle, majd nyújtóztam egy jó nagyot.
-Na, izé… Nekem még van egy kis dolgom, összekell vásárolnom, amit felírtam utána a lányoknak elviszem, a találka helyünkre, és odaadom nekik a csokit, meg amit kértek…Ha gondolod elkísérhetsz, vagy megbeszélhetünk egy időt, és akkor találkozunk…Mondjuk a boltotok előtt…-Néztem rá, majd lehajoltam a kosárért, majd felemeltem és egyből bele is pakoltam pár dolgot még. Ezek után, Fred-hez fordultam, hogy megbeszéljük mi is legyen.
Vissza az elejére Go down
Fred Weasley
Varázsló/Admin
Fred Weasley


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 184
Join date : 2011. Jul. 12.
Age : 36
Tartózkodási hely : London, Abszol út

Mézesfalás - édességbolt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mézesfalás - édességbolt   Mézesfalás - édességbolt EmptyVas. Júl. 08, 2012 9:16 pm

Mézesfalás - édességbolt 2379709958 Rózi Nózi Mézesfalás - édességbolt 3508649203


Meglepődtem, mikor elhúzódott tőlem. Azt hittem elmegy. Mikor meghallottam, miről is van szó, akaratlanul is elmosolyodtam. Az a csók, azzal a nyomi mardekárossal. Hahaha.
- Tudom, hogy nem azért csináltad. Igazából, ha jobban belegondolok, talán én is ezt tettem volna. - mondtam. - Persze nem egy mardekáros sráccal! - tettem hozzá viccesen.
Istenem, mintha hippogriff lennék. Szárnyalok. Nem csodálkoznék, ha most egyszerre a levegőben találnám magam. Egyszer talán meg nevetünk is ezen. Talán. De nem, most pozitívan állok hozzá, szóval egyszer, öregkorunkban - ki tudja, hogy együtt vagy külön - majd nevetünk ezen. Jó hangosan.
- És... öhh... - haboztam, mielőtt kimondtam a kérdést. Nem tudom, hogy korai-e még, de próba szerencse. - Nem megyünk el valahova?
Mélyen a szemébe néztem, és úgy vártam a válaszát. Közben azon gondolkodtam, hogy hova is mehetnénk, ha igent mond. Madam Puddifoot Kávézója talán még korai, de a házunkba sem akarom vinni. A Szárnyas Vadkan megint kilőve, oda csak nem viszek egy lányt. A Három Seprű... annak van esélye. Ha esetleg az Abszol Útban gondolkozok, akkor szóba jöhet még szóba jöhet Florean Fortescue Fagylaltszalonja. Vagy elviszem valami mugli étterembe. Vagy majd választ ő, ha van valamilyen külön kérése. Esetleg a Roxmorts-ban lévő boltunkban megrendezek egy romantikus... kevésbé romantikus vacsorát.


/Hogy érted? xD/
Vissza az elejére Go down
Rose Mary Seraph
Iskola Első/ 7. Éves Diák/Moderátor
Rose Mary Seraph


Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 132
Join date : 2011. Apr. 25.

Mézesfalás - édességbolt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mézesfalás - édességbolt   Mézesfalás - édességbolt EmptyVas. Júl. 08, 2012 10:55 am

Mézesfalás - édességbolt 3561250273 Fred-Merd Mézesfalás - édességbolt 3491332875


Esküszöm, ha még egyszer szóba kerül az, hogy milyen a bájital hatása benyakalok jó pár üveggel…Oké, van pár nálam, de hát, kikérem magamnak! Nem érdekel, milyen a hatása. Pech, de nem veszem be, és csak azt iszom meg, amit én öntök ki, felbontatlan palackból. Nem, köszönöm, nekem nincs szükségem, egy újabb kis „kalandra”. Nekem nem kell az, hogy kiakadjak, amit tettem, magamat felemésztve, s most vagy titkolom vagy elmondom a barátomnak. Oké, a legtöbben hallgatnak, mivel hogy gáz, és igen az, valóban az, de megérdemlik. Ez az a bizonyos Mardekáros csíny, amit csak mi élvezünk. Természetesen mások is csinálják, de nem annyira gonoszul mint, mi. Mert mi vagyunk olyan galádok, hogy olyanokat „célzunk” meg, akiknek van párjuk. De ez van.
Hatalmasat sóhajtottam, és igazán örültem, hogy ezentúl figyel. Nem, nem csak azért, mert több ilyen nem lesz, hanem mert tudom, tényleg nem direkt csinálta…A kétely bennem marad, majdhogynem, örökké, de erről Én nem tehetek. Sajnos, ez az a fajta féltékenység, amit nem fogok tudni leküzdeni…De ezt vagy elfogadják, vagy nem.
Nagy szemekkel néztem rá, és elmosolyodtam, mind azon, ahogy Ő mosolygott, mind a szemei mosolyán, és azon, ahogy magához ölelt.
Zokszó nélkül bújtam a karjai közé, és markoltam bele a felsőjébe. Arcomat a vállába temettem és mélyeket lélegeztem az ismerős, kedves illatból. Suttogására, csak bólintottam, és még szorosabban bújtam a karjai közé. –Te is hiányoztál nekem, rettenetesen!- Suttogtam halkan, és az álla alá dugtam a fejem. Igaz az, Én csókomról nem esett szó, de azért illik bocsánatot kérni. Hirtelen felindulás volt, s noha reméltem nem fogunk ezen összeveszni, muszáj volt,m mert megesz a fene…
-Izé…-Léptel hátra és ki a karjai közül,hogy a szemébe nézhessek, és ha ezek után, majd elmegy, ne a karjaim közül keljen eleresztenem őt. –Azt…Amit a boltban csináltam…Az a csók…-Túrtam idegesen a hajamba és kínosan viháncoltam egy sort, majd a szemeibe néztem. –Kérlek ne haragudj…Hirtelen felindulásból tettem…-Sóhajtottam és mélyen a szemeibe néztem.

// xD Tudtad, hogy majd nem ugyan olyan az orrunk? xD//
Vissza az elejére Go down
Fred Weasley
Varázsló/Admin
Fred Weasley


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 184
Join date : 2011. Jul. 12.
Age : 36
Tartózkodási hely : London, Abszol út

Mézesfalás - édességbolt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mézesfalás - édességbolt   Mézesfalás - édességbolt EmptyVas. Júl. 08, 2012 10:22 am

albino Rózika Nózija. Razz king


Ajj. Miért nem érti meg? Ha kísérletezett vele tudhatja, hogy teljesen elvesztem az érzékelésem, tudatom, ha iszok abból a hülye bájitalból. Mintha Imperius-t szórnának rám.
- Ha kipróbáltad, tudhatod, hogy egyes bájitaloknál el vesztheted a tudatod. Mint az Imperius. - válaszoltam sokkal nyugodtabban. - Egyébként nem ismerem a csajt. És nem önszántamból viszonoztam. A pohárra meg nem figyeltem, csupán ennyi. Nem láttam, hogy tett bele valaki valamit. De a te kedvedért mostantól átveszem Mordon szokását. - próbáltam elmagyarázni.
Nem tudom, hogy ismeri-e Mordont, de mintha az utolsó mondat után mintha egy mosoly árnyéka jelent volna meg az arcán. Következő szava villámcsapásként ért. Tehát szeret! Belül egy vulkán robbant bennem, arcomon pedig egy mosoly terült szét. Közelebb léptem hozzá, de nem csókoltam meg. Úgy éreztem, az "korai" lenne, hisz épphogy szóba álltunk. Így csak megöleltem. De abba az ölelésbe megpróbáltam belesűríteni, hogy mennyire hiányzott az elmúlt időben, mennyit rágódtam azon, hogy kibékülhetünk-e még, vagy akár csak találkozzunk. És íme, itt áll előttem, és azt mondta, hogy szeret.
- Én is téged. Szeretlek. És hiányoztál. Nagyon. - súgtam a fülébe.
Életemben nem voltam még ilyen boldog! Nem lökött el magától, tehát talán kibékültünk. Vagy épp gondolkodik egy átkon. Haha.
Ameddig vissza nem kaptam - bár ki tudja, hogy tényleg visszakaptam-e? - addig nem is érzékeltem, mennyire hiányzott. Csak annyi is elég lett volna, hogy csendben nézhessem.


/Öcsém, kezdek olyan nyálas lenni, mint Ron Daphne-val. XD/
Vissza az elejére Go down
Rose Mary Seraph
Iskola Első/ 7. Éves Diák/Moderátor
Rose Mary Seraph


Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 132
Join date : 2011. Apr. 25.

Mézesfalás - édességbolt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mézesfalás - édességbolt   Mézesfalás - édességbolt EmptyVas. Júl. 08, 2012 9:11 am

Mézesfalás - édességbolt 1892813511 Freeeeeed-Merd jocolor


Bólintottam kijelentésén, és elmosolyodtam, mivel most látom másodszorra, hogy elpirult. Amikor először láttam elpirulni, azaz Abszol úti, boltban történt. Akkor is aranyosnak láttam, most is aranyosnak látom! Mint mindig. Most vagy velem van a gond és reménytelenül beleszerettem, vagy pedig tényleg Ő maga ilyen aranyos, vagy hogy fogalmazzak. Bár elnézve, mind a kettő igaz. Pech, hogy nekem nem lenne szabad már Őt szeretnem, illetve, nem lenne szabad gyengéd érzelmeket táplálnom iránta. De nem tehetek róla.
Ha hinnék neki? Vicces…És Én hinnék is, csak ott volt azaz apró bökkenő, hogy viszonozta…És nekem az tette be a kaput. Bár a másik is, de annak egész komoly büntetést adtam és komolyan rá vagyok szállva szerencsétlen csajra. De nem érdekel! Az én pasimmal..Khm, expasimmal, ne smároljon, rá se nézzen és pláne ne csalasson meg! És még Én reagálom túl.. Bezzeg ha ez fordítva lenne.. Oké, belőle nem nézem ki, hogy mást lesmárolna előtte, de pozitívum, hogy ezt eddig nem hozta fel. Felsóhajtottam, majd ránéztem, és ösztönösen léptem egyet hátra, csak mert nem akartam közel lenni hozzá. Nem, most nem szabad meginognom. Csak kár, hogy se az eszem se a szívem nem engedi, hogy sarkon fordulja és elmenjek innen! El minél messzebb Roxmorts-tól, egy sötét kis sarokba, hogy kisírhassam magam, elpanaszoljam valakinek, utána meg, átkozzam a percet, amikor itt hagytam. Ahh, micsoda képtelen ötletek. Jól tudom, hogy ha elmennék, soha többet nem békülnénk ki, és nekem már szörnyen hiányzik. Fáj beismernem, de akkor is, HIÁNYZIK! Csupa nagybetűvel!
A szám szélét rágva hallgattam végig a mondandóját, és legszívesebben felpofoztam volna. Na akkor gondoljuk át. Az iménti 5 percben, voltam már kiakadva, szerelmes hangulatban, rettenetesen, haragudtam rá, és most megütném. Mi ez, ha nem egy érzelmi hullám vasút? Helyek? Rengetek! Személyek a hullámvasúton? Egy, azaz Én. Meddig tart az út? Kitudja, csak „felültem” és hajrá! Miért megy? Na ha azt tudnám, akkor már megállítottam volna.
-Tudod…- Rugdostam a márványpadlót, csak hogy valamire figyelhessek, és ne kelljen rá néznem. Aztán folytattam. –Nem az akasztott ki, hogy megittad azt a vacakot, tudom milyen, nem egyszer szórakoztunk már vele…Ha nem az, hogy szemrebbenés nélkül, megbíztál egy idegenben vagy fogalmam sincs, mióta ismered Lulu-t és nem is érdekel…És megittad. És ha méreg van benne…? Nem vagy olyan aki ezt feltételezné, de hidd el.... Sokan tesznek olyat…-Közöttük egyszer én is. De annak semmi ölő hatása nem volt. Szimpla méreg volt. Egy kis ágyfekvés, 2 heti rosszul lét, folyamatos hányás… Meg ilyenek…De erről neked nem kell tudnod, Fred…Tényleg nem, nem véletlen magamban beszélem ezt ki. Felsóhajtottam, majd ideje volt folytatni. –Tudod mit neheztelek rád, mert visszacsókoltad! És igen is piszokul rosszul esett, amiért ilyen módon jelezted, hogy nem kérsz belőlem többet! Tudod értek Én a szép szóból is!- Néztem rá hitetlenkedve, majd beletúrtam a hajamba és kínosan elnevettem magam… Na ennyi kellett nekem, felbámultam a plafonra és pislogtam párat. Miután elmúlt a majdnem kitörő síró rohamom, Fred szemébe néztem. –Szeretlek!
Vissza az elejére Go down
Fred Weasley
Varázsló/Admin
Fred Weasley


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 184
Join date : 2011. Jul. 12.
Age : 36
Tartózkodási hely : London, Abszol út

Mézesfalás - édességbolt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mézesfalás - édességbolt   Mézesfalás - édességbolt EmptyVas. Júl. 08, 2012 6:54 am

Mézesfalás - édességbolt 167948215 Rózi-Nózi *XD* Mézesfalás - édességbolt 1721986442


- Öhm.. igazából... én láttalak párszor. A boltban. - mondtam kissé elpirulva.
Esküszöm ilyet még sosem csináltam. Én, Fred Weasley, akiről 2 órán át a saját családja is azt hitte, hogy halott, sosem pirultam el! Talán egyszer, akkor is azért, mert anyu ölelgetett a haverok előtt...
- Igazság szerint jobban lennék, ha hinnél nekem. - próbáltam felhozni azt a témát, ami miatt leálltam beszélgetni vele.
Igazából a boltban is akármikor beszélhettünk volna, de azt vártam, hogy ő jöjjön oda. Én nem olyan vagyok, aki szaladgál egy lány után, még akkor sem, ha szeretem. Mármint úgy igazából. Nem csak fellángolásból. De most itt volt az alkalom, hogy vagy még jobban összevesszünk, vagy kibéküljünk. Én reménykedtem, hogy az utóbbira kerül sor.
Magamban azon gondolkodtam, hogy milyen témát vethetnék még fel, ami nem üldözi el Rose-t.
Az elmúlt pár hónapban igyekeztem nem gondolni rá, erre most jön, és leáll velem beszélgetni. Ezt az egyik énem mondja. A másik pedig ugrál és tapsikol, hogy legalább szóba áll velem.
Egyszerre olyan történt amire nem számítottam. A szám magától kinyílt, és kicsúsztak rajta a szavak.
- Én még mindig szeretlek, és hidd el, hogy nem hazudtam. Végig őszinte voltam veled, és bocsánat, hogy életemben egyszer nem figyeltem oda egyszerre tíz dologra! Hiszen csak legalább 20 vendég ugrált körülöttem, miközben egyedül voltam. Sajnálom, hogy közben nem tudtam figyelni arra a csajra, hogy éppen önt-e valamit a töklevembe, és ha igen, akkor mit! De tényleg, nyugodtan neheztelhetsz rám ezért! - törtek fel belőlem azok a ki nem mondott dolgok, amik egy ideje már bennem éltek.
Lehet, hogy a gúny, ami hangomban csendült, nem tetszik neki, de teszek rá! Szerintem megengedhetek ennyit magamnak, ha már ok nélkül pipa rám.
Vissza az elejére Go down
Rose Mary Seraph
Iskola Első/ 7. Éves Diák/Moderátor
Rose Mary Seraph


Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 132
Join date : 2011. Apr. 25.

Mézesfalás - édességbolt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mézesfalás - édességbolt   Mézesfalás - édességbolt EmptyVas. Júl. 08, 2012 4:04 am

clown Freeedy-Meddy What a Face


Sosem szoktam sokat agyalni a volt pasikon, de Fred más volt. Olyan…Hm… Jó kérdés milyen és miben volt más, de más volt, és ennek Én őszintén örültem. Hiába mond bárki, bármit Nekem jó volt! Na, de elég ennyi, mielőtt megint bedepizek és annak nem lesz jó vége!
Kénytelen kedvetlen, erőt vettem magamon, nagy levegőt vettem, lehunytam a szemeim és elszámoltam magamban, tízig. Aztán húszig, harmincig, és így tovább. Lassan közeledtem a százhoz. Igen, már kilencvenkilencnél tartottam, amikor is egy hang zökkentett ki, én pedig riadtan nyitottam ki a szemeimet és meredtem a vörös fejre, aki épp valamit kutatott mellettem. Hosszú percekig csak bámultam rá, hitetlenkedve. Most komolyan, hozzám szólt, és kérdezett is valamit, amikor arra nem volt képes, hogy levegyen nekem három nyavalyás dobozt? Még is mit vár?! De most komolyan. Nem fogok könnyek között a nyakába ugrani és könyörögni, hogy ne haragudjon, bocsásson meg nekem és ilyenek. Nem az a fajta vagyok! Természetesen nekem is van érzékeny, törékeny oldalam, de azt nem itt fogom bizonyítani, pláne nem neki! Ő már amúgy is tudja. Egy ideig puffogtam magamban, majd felfogtam mit is akar hallani. Keserűen felnevettem és rámosolyogtam a tőlem telhető, legszebb álmosollyal, és csak remélni tudtam, hogy nem veszi észre, hogy cseppet sem vagyok jó hangulatban.
-Egyébként, köszönöm jól vagyok, mint azt Te is láthatod!- Bólintottam egyet, csak, hogy képes legyek saját magam is meggyőzni erről!-Hát, pedig én itt voltam.- Tártam szét a karjaimat, jelezve, hogy „Hahó, itt ülök, és mást, engedem is, hogy láss!" –Voltam a boltotokban is, de téged mindig elkerültelek. George, egyszer fel is vette, hogy szól neked, mondván olyan „Nyomi a humorod.”- Néztem rá sokat mondóan, és csak remélni mertem, hogy nem kérdez rá a többire.
-De, amint látom Te is jól vagy, vagy tévedek?- Kérdeztem, csak mert hogy ne legyek bunkó, és mert Ő is megkérdezte velem mi van…S noha, nem tettem hozzá, hogy többször is láttam és mindig vagy elbújtam, vagy lazán sarkon fordultam és az ellenkező irányba siettem el, de legbelül, odamentem, hogy „Egyébként láttalak, többet is, mint Te azt hiszed, és amennyit engedtem, hogy Te láss engem.” Nagyot sóhajtottam, majd felálltam, mert elgémberedtek a lábaim. A kosaram letettem a földre, és hangos roppanásokkal helyre tettem a lábam. Nem, természetesen nem fájt, csak ki kellett őket roppantani. Ideje lesz, kálciumot bevinni a szervezetembe…Különben megfogom sínyleni, azt a kis túrát apuval a hegyekben. Ohh, elfelejtettem szólni neki, Fred-ről. Kérdőn pillantottam rá, és kattogni kezdtek a fogaskerekek az agyamban, hogy még is mit tegyek.
Vissza az elejére Go down
Fred Weasley
Varázsló/Admin
Fred Weasley


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 184
Join date : 2011. Jul. 12.
Age : 36
Tartózkodási hely : London, Abszol út

Mézesfalás - édességbolt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mézesfalás - édességbolt   Mézesfalás - édességbolt EmptySzomb. Jún. 30, 2012 12:25 am

Rosy bounce


Kért még három dobozzal, de nem mozdultam. Teljesen ledermedtem. Ok nélkül dob, aztán még én vegyek le valamit neki... cöhh. Ezt nem engedi a büszkeségem. Ezt az egyet sem vettem volna le, ha tudom, hogy ő az. Legalábbis azt hiszem...
- Aha, jól... - válaszoltam neki, majd hozzátettem. - Várj! - de mire kimondtam, már eltűnt a tömegben.
Inkább elmentem beszerezni az ebédemet, gondoltam ráérek később is foglalkozni ezzel a vörös problémával... Csakhogy bevásárlókörutam végéhez közeledve összeakadtam Rose-zal...
- Szia... öhh... megint. - nyögtem fáradtan.
Ez most egy jel, vagy mi a franc!? Komolyan, mintha Merlin vagy valami rokona azt akarná, hogy beszéljünk...
Próbáltam nem foglalkozni a mardekárossal, de nem nagyon sikerült. Ahogy lehajoltam mellé a mézes-békáért, megcsapott az illata. Ez eszembe juttatta a vele töltött idő emlékét. A kis találkozások Roxmortsban, néha a Roxforton belül, és a Szükség Szobáját... Minden emléket, amit hozzákapcsolhattam. Ez nyomasztó és vidám volt egyben.
- Egyébként hogy vagy? Rég láttalak. - vetettem oda lazán.
Vissza az elejére Go down
Rose Mary Seraph
Iskola Első/ 7. Éves Diák/Moderátor
Rose Mary Seraph


Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 132
Join date : 2011. Apr. 25.

Mézesfalás - édességbolt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mézesfalás - édességbolt   Mézesfalás - édességbolt EmptySzer. Jún. 27, 2012 5:37 am

clown Fredy jocolor


Már nagyon untam, hogy nem érem el. De komolyan! Nagyon-nagyon-nagyon ideges lettem. Már épp feladtam volna, amikor is valaki elnyúlt fölöttem és levett egy dobozt nekem. Elvettem tőle, betettem a kosaramba és csak ekkor néztem fel rá, pont, amikor megszólalt. Na már csak ez kellett nekem. Egyszer jövök le Roxmorts-ba, egyszer nem megyek el a Vicc boltba, és már is találkozok vele.
-Ó, igen én vagyok. Köszi a segítséget. Levennél nekem kérlek, még 3 dobozzal?- Néztem rá, eléggé unott fejjel, majd felsóhajtottam. Mivel nem hiszem, hogy megteszi így, felé fordítottam a tekintetem, majd ismét megálltam ott ahol nem rég. –Felejtsd el, megoldom.- Morogtam az orrom alatt, majd ismét felpipiskedtem, és igyekeztem elérni még pár dobozt. Sajnos most sem sikerült, de nem adtam fel. Egyszerűen nem és nem. Oké, egyet megszereztek nekem, de akkor is! Nekem kell még 3, hogy a többieknek is legyen valami új. Szerencsémre nem kellett sokáig nyújtózkodnom, mivel odajött az egyik Mardis társam és levett nekem 3-at. Megköszöntem, majd ha Fredy ott volt rápillantottam.
-Remélem jól vagy. Legyél jó. Szia!- Köszöntem el, majd elindultam, hogy újabb dolgokat találjak és messzebb kerüljek Fred-től. Sajnos, nem csak a rossz jutott eszembe. Minden jó is, ami közöttünk történt! Blahh, nem akarok rá gondolni. Épp azon vagyok, hogy elfelejtsem, erre ezek eszembe jutnak. Nem-nem-nem! Nem, most nem! Főleg nem itt és nem úgy, hogy a közelemben van. Elsétáltam a bolt egyik eldugottabb sarkáig, és leguggoltam, hogy keressek valamit, az egyik polcon. Igazából semmi nem kellett innen, de valahol kénytele voltam lenyugodni. Muszáj-muszáj-muszáj! Sajnos, majdnem elsírtam magam…Áhh, de még sem. Sikerült visszafognom magam! És győzelem! Én győztem, megfogtam pár csokit, betettem a kosaramba és tovább bandukoltam!
Vissza az elejére Go down
Fred Weasley
Varázsló/Admin
Fred Weasley


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 184
Join date : 2011. Jul. 12.
Age : 36
Tartózkodási hely : London, Abszol út

Mézesfalás - édességbolt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mézesfalás - édességbolt   Mézesfalás - édességbolt EmptySzer. Jún. 27, 2012 12:53 am

Rózi Méri Seraph


Ebédszünet. Ezt szeretem mostanában a legjobban a napban. Megmentettem az életét a Mézesfalás tulajdonosának - elszabadult egy tesztrál (?), csak ő nem látta - , így naponta 5 galleonnyit ingyen eszek náluk. Ez pont az ebédem.
Szóóóval. Elindultam ebédelni. Gondoltam megnézem az újdonságokat. Épp egy lány nyújtózkodott előttem, a legfelső polcon lévő csokikat akarta levenni. Gondoltam, nem árthat ha segítek neki, így felnyúltam és levettem neki egyet.
- Ó, te vagy az? - csodálkoztam el, ahogy felém fordulva átvette az édességet.
Kicsit ciki volt a helyzet, hisz azóta nem találkoztunk, mióta szakítottunk. Pár hete... vagy hónapja. Igazság szerint nem tudom pontosan. Pont arra nem volt időm, hogy felvéssem a falra...
Igazából nem is gondoltam rá mostanában. Mármint szeretem, mert nem csaltam meg, de nem tudok rá gondolni. Egyszerűen nem értem, hogy miért nem értette meg, hogy bájitalt itatott velem a csaj...
Vissza az elejére Go down
Rose Mary Seraph
Iskola Első/ 7. Éves Diák/Moderátor
Rose Mary Seraph


Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 132
Join date : 2011. Apr. 25.

Mézesfalás - édességbolt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mézesfalás - édességbolt   Mézesfalás - édességbolt EmptyKedd Jún. 26, 2012 10:36 pm

clown Fred Weasley jocolor



El sem hiszem, hogy már megint engem küldtek el vásárolni. Oké, Roxmorts-ig mind a 4-en lejöttünk, de ki ide-ki oda, és ki randira ment. Mondjuk, én kaptam a leghálásabb feladatot, az Édesség gyűjtést! Ahhoz is öltöztem fel: karamell színű, nyári ruhát vettem fel, ami spagetti pántos, a hozzá illő kis balerina cipővel, a hajamat pedig, pár csattal feltűztem, hogy ne lógjon csak a frufrum a szemembe. Oldalamon a szokásos kis táskám, amibe minden belefér, hála egy hálás kis varázsigének.
Visszagondolva,utoljára akkor voltam itt, amikor Fred-del szétmentünk. Ohh, mikor is volt már az? De most komolyan, elfelejtettem mikor volt…Jesszus, ennyire nem lehetek figyelmetlen! De sajnos úgy tűnik még is. Na mindegy.
Büszke léptekkel léptam be a Mézes falásba, és előkutattam azt a hatalmas nagy pergament, amire fel volt írva, kinek mit vegyek. Mindenkinek csak 1 oldal, áhh, 3 óra múlva csak visszaindulok majd, azt hiszem. Megfogtam egy kosarat, majd keresgélni kezdtem. Először összeszedtem a barátnőimét, na ez volt a nehezebb feladat. Mivel ők, össze vissza írták, semmi logika nem volt benne. De nem baj, elszórakozok én itt.
2 órával később végre rátérhettem az én édességadagomra is. Összeszedtem 10 tábla mogyorós csokit, 15 tábla meggyeset, több zacskó robbanós cukorkát. Olyan kis finom, amikor pattog a szádban. Elsétáltam a bolt végébe, hogy megkeressem a kedvenc nyalókámat.
Igazság szerint semmi kedvem nem volt még visszamenni a suliba. Épp ezért, megálltam az egyik polc előtt, és nézni kezdtem az újdonságokat. Van pár, amit biztos, hogy elfogok vinni magammal, kóstoló gyanánt. Mint például azt a lila színű kis dobozba rejtett csokoládékat. Felpipiskedtem, és megpróbáltam elérni a legtetejét a polcnak. Ugyan, hova máshova tennék, mint a polc legtetejére! Na de majd én megmutatom! Akkor is megszerzem, ha addig élek is!
Vissza az elejére Go down
Perselus Piton
Bájitaltan Tanár/Admin/Mardekár Ház Feje
Perselus Piton


Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 2447
Join date : 2010. Jul. 02.
Age : 64
Tartózkodási hely : Roxfort

Mézesfalás - édességbolt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mézesfalás - édességbolt   Mézesfalás - édességbolt EmptyPént. Feb. 10, 2012 11:47 pm

JÁTÉK VÉGE!
SZABAD JÁTÉKTÉR!
Vissza az elejére Go down
https://roxfort.forumotion.co.uk
Lisa Turpin
Jóslástan Tanárnő
Lisa Turpin


Iskolai Házad : Hollóhát
Hozzászólások száma : 331
Join date : 2010. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Roxfort

Mézesfalás - édességbolt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mézesfalás - édességbolt   Mézesfalás - édességbolt EmptyPént. Aug. 12, 2011 7:43 am

♣️Iason♣️


Oké Én elhiszem, hogy megleptem, de ennyire? Azért nem gondoltam, hogy ilyen lesz egy Mardekáros. Persze ha nekiállt volna hisztizni, akkor még beláttam volna, hogy Mardekáros. De így? Csak egy ijedt Hollóhátasra emlékeztet. Nem is ijedt inkább zavart. Ennyire nem hatásos a csókom, tudtommal. De úgy látszik, mindenkire másképp hat. Hát ezt is megértük. Nagy nehezen Ő is kijött a boltból, majd sikeresen fel is fogta merre szeretnék menni. Mivel nem voltak sokan, így felé fordítottam a fejem és kivettem a nyalókát a számból.
-Igazság szerint, azt hittem tudod, hogy tudom mi vagy. De úgy nézem nem nagyon vetted még észre.- Néztem a szemébe, majd elmosolyodtam és folytattam. –Nem szokásom ilyet ajánlani, de ha kérsz adok vért. Azt mondják jó a vérem. Bár még sose kóstoltattam vámpírral. Szóval, ha kérsz…Csuklóból adok. Azt eltudom takarni.- Néztem rá, majd a Szellemszállás felé vettem az irányt. Mindenki tudja merre van a rövidebb út, így hát jómagam se vagyok különb. Befordultam a szűk kis utcába, hogy minél hamarabb kilyukadjunk annál a bizonyos kerítésnél, ami jelzi, hogy: „Ne tovább!”. Csak peches napja van, mivel nekem feltett szándékom bemenni oda. Mivel múltkor otthagytam valamit.
A lányokkal a frászt hoztuk egymásra, nem is csoda, hogy otthagytuk az árulkodó jelet, hogy mi voltunk ott. Így mindenféle képpen elkell mennem érte. És mivel a lányok nem jönnek velem vissza, mondván, hogy az a ház gonosz így kénytelen lettem volna egyedül jönni, de Iason itt van. Szerencse. Heheh…
-De ha nem szeretnél jönni, igazán megmondhatod…Azok után, amit tettem veled a boltban, meg is érteném. –Mosolyogtam rá, majd előre néztem és kicsit lassítottam, ahogy a kerítés felé közeledtünk.

//Folyt. köv. Szellemszállás Smile//

SZABAD JÁTÉKTÉR
Vissza az elejére Go down
Iason Moorcock
Vámpír/Mágiatörténet Tanár
Iason Moorcock


Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 167
Join date : 2011. Apr. 23.
Age : 43
Tartózkodási hely : Roxfort

Mézesfalás - édességbolt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mézesfalás - édességbolt   Mézesfalás - édességbolt EmptyPént. Aug. 12, 2011 7:19 am

Lisa Turpin

Na jó, ennek nagyon nem így kellett volna lennie, de nem kötegszem. Csendben hallgattam amikor Lisa, szó szerint letámadott.
Tudom, hogy nem és csak bizonyítani szeretett volna, vagy csak simán megmutatni azt a bizonyos pluszt amit mi Mardekárosok, talán nem is tudunk. Vagy tudunk róla és képtelenek vagyunk elfogadni.
Az a csók, pont elég volt ahhoz, hogy összezavarodjam és feszengve érezzem magam. Nem mintha máskor nem szoktam, de most kivételesen. Lisa a csók végén előre ment én egy kicsikét még ott maradtam.
Tulajdonképpen én még mindig a pillanatban éltem, abban a Hollóhátas fajta csókban. Lehet, hogy tényleg alábecsültem ezt a kis hópihét. De lássuk be, csak igaza volt vagy nem? De, most teljes mértékben igen.
Én már rá se mertem nézni, a pénztárosra és a szokásos nyalókám helyett Melchiornak vettem valami mogyorós dolgot.
Reszketett a kezem, szó szerint. Ilyet se él meg a Mardekáros mindennap. De szerencsére mire kiértem hamar le is nyugodtam.
Illetve csak nyugodtam volna, ha nem kapok még egy ajándékot is. Állatos piros nyalóka! Miért nem tudok én ellentmondani ? Csak egyszer, hogy nem szeretem és nem kérem.
- Szellemszállás? - kérdeztem vissza.
- Végül is, mehetünk. Ha te a Szellemszállást szeretnéd meglátogatni én benne vagyok.
Vissza az elejére Go down
Lisa Turpin
Jóslástan Tanárnő
Lisa Turpin


Iskolai Házad : Hollóhát
Hozzászólások száma : 331
Join date : 2010. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Roxfort

Mézesfalás - édességbolt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mézesfalás - édességbolt   Mézesfalás - édességbolt EmptyPént. Aug. 12, 2011 6:50 am

♣Iason♣



Humorában fogtam ki egy Mardekárost. Ez se semmi. Na hajrá érdekes nap elé nézünk. És még ha ezt elmesélem a többieknek el sem fogják hinni…És épp ezért nem is mesélhetem el nekik. Még a végén azt hinnék, ohh anyám. Azt sose tudnám lemosni magamról. Na mindegy, ezt elvetettük.
-Te nagyon elvagyok, ahogy látom. De rendben, majd teszünk valamit az éhséged ellen. Nem akarom, hogy belehalj. Még a végén bűntudatom lenne.- Néztem rá kutyakölyök szemekkel, majd felkuncogtam. De amilyen hamar jött a nevetése, olyan hamar abba is hagyta. Hát, meg is értem. De azért nem nagyok vak, valamit tervez. Nem pont egy Hollóhátas ellen kellene „merényletet” kieszelnie. Minden árulkodó jel ott laput a szemében és pedig előszeretettel olvasom ki belőle.
-Ha te mondod, elhiszem.- Néztem rá jelentőség teljesen, majd elhallgatott. Igen nyilvánvalóan agyal valamin. Csak tudnám, hogy még is mi jár a fejében. Abban a pillanatban meggátolnám, amint kipattan a gondolatnak a csírája is. De hát, nem tehetek sok mindent ellene. Maximum visszavágok. Lássuk be, nem vagyok esetlen kis Hollóhátas. Tudom én, mi az ami jó és mi az ami nem. Tudom hol a határ, és hogy mi az, ami az őrültség felé sodor. De ez itt nem az. Szerintem.
A következő mondatára félre döntöttem a fejem. Ohh hát így állunk? – Még? Miből gondolod, hogy engedném, hogy megengedem?- Néztem rá, majd hirtelen elé léptem megfogta ma felsőjét kicsit lejjebb húztam, jó magam felpipiskedtem és megcsókoltam. A csók befejeztével elengedtem a felsőjét, majd rámosolyogtam. –Nem vagyok olyan esetlen, mint amilyennek hiszel.- Ezzel sarkon fordultam és már fizettem is. A pénztáros úgy nézett rá, mintha nem hinne saját szemének. Elhiheti én sem hiszek magamnak. Amint zacskóban tudtam a dolgaim, már ki is sétáltam a Mézesfalásból.
-Oké, akkor…Szellemszállás?- Néztem rá, majd előhalásztam egy figurás nyalókát, amelyiket nem rég említette és a kezébe nyomtam. –Köszönöm a segítséged.- Ezzel elindultam a Szellemszállás felé. Ha nem tetszik neki, akkor szól és másfele megyünk. Elővettem egy csavart nyalókát, kibontottam és nekiálltam elfogyasztani, a zacskót, pedig nekiálltam begyömöszölni a táskámba.
Vissza az elejére Go down
Iason Moorcock
Vámpír/Mágiatörténet Tanár
Iason Moorcock


Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 167
Join date : 2011. Apr. 23.
Age : 43
Tartózkodási hely : Roxfort

Mézesfalás - édességbolt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mézesfalás - édességbolt   Mézesfalás - édességbolt EmptyPént. Aug. 12, 2011 6:15 am

Lisa Turpin

Lisa további reakcióját látva abba hagytam a kuncogást, már csak mosolyogtam. Minden elhangzott mondatát jól átelemeztem, mindeközben még mindig egyetlen dolgon agyaltam.
- Hm igazad van, okvetlen velem kell majd jönnöd a gyengélkedőre. Igen, éhes is vagyok, olyannyira, hogy innen már mozdulni sem birok. - jó képtelen voltam visszatartani a nevetést, pedig próbáltam.
A következő mondata komollyá tett, sőt a nevetés is belém fagyott. Ha nem tudnám mi az igazság, azt mondhatnám, hogy szerelmet vallottál nekem Szép, ezek szerint egy Mardekáros se lett volna, olyan l*kött mint én?
Nem baj, valakinek csak kezdeményezni kell.
- Ha szerelmet vallottam volna, sokkal több érzelgősséget csempésztem volna a mondataimba.
Elhallgattam és a továbbiakban csak ezt is tettem. Valami tervet próbáltam kieszelni, ami tökéletes lehet ahhoz, hogy jól érezem magam.
Bár egy kék hópihével sosem álltam le, ez valahogy másnak tűnt. Talán olyannak mint a Mardekáros szomorkás kislány. De ő legalább Mardekáros volt, nem pedig Hollóhátas.
- Ja igen majd elfelejtem a lényeget. A szerelem vallás után minimum egy megpecsételő csók is jár. Én szerencsére, ezt még nem tettem. - szavaimban könnyedség hallatszott, ami tényleg meglepett, mert azért én nem szoktam ilyenről beszélni, egy lánnyal, főleg nem egy Hollóhátassal.
A kasszához közeledtünk a megszokott vásárlási léptekkel. Tulajdonképpen ha nem használtam volna az eszem, azonnal lényeget adtam volna a szavaimnak.
Csak hát, ugyebár azt a becstelenséget még magamnak sem engedtem meg. Egy Hollóhátassal végkép nem. Bár még változhatnak a döntéseim.
- Ahogy szeretnéd, bárhová mehetünk.

Vissza az elejére Go down
Lisa Turpin
Jóslástan Tanárnő
Lisa Turpin


Iskolai Házad : Hollóhát
Hozzászólások száma : 331
Join date : 2010. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Roxfort

Mézesfalás - édességbolt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mézesfalás - édességbolt   Mézesfalás - édességbolt EmptyPént. Aug. 12, 2011 4:58 am

♣Iason♣


-Azok finomak. Sejthető volt. Ha azt mondod, az a kedvenced néztem volna nagyokat. Bár ízlések és pofonok.- Feleltem mosolyogva. Na, most már tudjuk melyik a kedvence. Háhá, így érvényes, Ő is tudja az enyémet. Bár mondjuk azt magamtól mondtam el neki, szegénykének időt sem hagyva a kérdezésre. De hát, ez van. Így volt jó, mert legalább szóba elegyedtünk. Ezt ünnepnapnak kiáltom ki! Majd beleírom az új naptárakba is. Mindenkinek meg meg majd ünnepelnie! Okvetlenül és kifogás nélkül! Ez parancs. Vicces is lenne.
Látom leesett neki és belement a „játékba”. Jesszus, komolyan kuncogott. KOMOLYAN???? –Oké, nem kell félned. Amint itt végeztünk, felkísérlek a gyengélkedőre. Beteg vagy. Sose hallottalak kuncogni. Ülj le, ha nem érzed jól magad. Még a végén összeesel nekem. Nem vagy éhes, szomjas valami? Úgy elsápadtál…-Néztem rá, és halálosan komolyan és aggódva mondtam ki mindent, persze az arcomon mosoly csücsült. Na oké, hivatalosan is dupla ünnepnap a mai! Iason kuncogott. Haladunk emberek!!! Haladunk!! Jee!!Ami még megdöbbentőbb volt, amit ezután mondott. Komolyan hátast dobok.
-Ha nem tudnám mi az igazság, azt mondhatnám, hogy szerelmet vallottál nekem.- Pillantottam hátra a vállam felett. Komolyan. „Most csak te meg én vagyunk. Mit számít az, hogy melyik házba tartozunk?”. Igen, ez tisztára olyan volt, de szerintem csak félre beszél. Most már biztos, hogy elkísérem a gyengélkedőre…
-Pontosan. Azokat ott, ni- Mutattam rájuk ismét, és mosolyogva vártam, hogy levegye. Most már nincs kétségem afelől, hogy beteg ez a srác. De hát, a kedvesség ragadós, de nem a Mardekárban. Mondjuk igaz ami igaz, itt nem látja senki, így lehet kedves is…Ha pedig ezt nézzük, akkor igen is megsértődhetnék, hogy ennyire szégyelli, ha beszél egy Hollóhátassal. De mivel kétlem, illetve remélem nem így van, nem mondok rá semmit. Azon kívül, hogy lekell vinni orvoshoz.
-Igen, és nem csak Én hanem a szobatársaim is. Nekik is viszek…-Néztem rá, majd elvettem a kezéből a dobozokat, és beletettem a kosarába. A felajánlására felszaladt a fél szemöldököm, majd mosolyogva megcsóválta ma fejem.
-Leköteleznél, de van hely a táskámban.- Emeltem fel a kistáskát, aminek a pártját keresztbe raktam magamon. Van benne, de még mennyi. Majd ismét elindultam, és megálltam cukrok előtt. Az eladó odajött hozzám megkérdezte mit akarok, és pedig felsoroltam. Kimérte és a kosaramba tette a kiszacskókat, ezután odafordultam Iason-hoz.
-Nos én itt végeztem, ha van kedvet sétálhatunk még…-Néztem rá, és míg vártam, hogy válaszoljon beleejtettem a kosaramba pár nyalókát is. Természetesen mindenből két darabot. Csak a biztonság kedvéért, majd a kassza felé vettem az irányt.
Vissza az elejére Go down
Iason Moorcock
Vámpír/Mágiatörténet Tanár
Iason Moorcock


Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 167
Join date : 2011. Apr. 23.
Age : 43
Tartózkodási hely : Roxfort

Mézesfalás - édességbolt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mézesfalás - édességbolt   Mézesfalás - édességbolt EmptyPént. Aug. 12, 2011 4:24 am

Lisa Turpin

Egy kevéskét még kedvesen mosolyogtam, bár amikor mindez folytatódót se voltam letört, hogy tovább kell folytatnom azt amit elkezdtem.
- A kis állatos nyalókákat, azokat a piros színűeket általában van belőle szíves is, de az valahogy nem nekem való.
Lisát tényleg meglepte amit mondtam, na mindegy. Legközelebb tényleg óvatos leszek és Mardekáros fajta. De most nem vagyunk a Roxfortban, én meg csakis ott vagyok olyan láthatatlan típus, akit hidegen hagy más baja.
Lisa, hogy valóban megbizonyosodjon arról amit mondtam, felállt és a csuklóját a homlokomhoz tette.
- L..lázas én? Nem, az teljes mértékben ki van zárva. Bár ha jobban bele gondolok... - kuncogni kezdtem, ami szokatlan volt.
- Tudod, nem a Roxfortban vagyunk ahol egy csapat Mardekárossal kell szembe néznem és előttük kell jelentést tennem arról mit teszek. Most csak te meg én vagyunk. Mit számít az, hogy melyik házba tartozunk? - Te meg én, ismételtem magamban. Ami tényleg totál meglepett.
Lisa tovább ment, ami kissé megnyugtatott és nem engedett lehetetlen dolgokat beszélni. Persze nem játszom meg magam, most valahogy félre tettem minden ilyen színjátékot.
Ahogyan utasítgatott én máris tettem a dolgom. Nem kerestem kifogást. Nem is akartam.
- Ezeket szeretnéd ugye? - kedvem lett volna egy kicsit gonoszkodni, hogy megőrizzem hű Mardekáros hittem, de nem ment. Le is vettem őket és nyújtottam volna át neki.
- Ahogy elnézem te is rajongsz az édességekért. Bár ki nem? - nem akartam választ kapni, mert már szinte tudtam rá a helyes mondatot.
- Ha akarod vinni is segíthetek majd. - jelentettem ki, bár az még hatalmas döntésre szorult, hogy mindezt komolyan is gondolom.

Vissza az elejére Go down
Lisa Turpin
Jóslástan Tanárnő
Lisa Turpin


Iskolai Házad : Hollóhát
Hozzászólások száma : 331
Join date : 2010. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Roxfort

Mézesfalás - édességbolt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mézesfalás - édességbolt   Mézesfalás - édességbolt EmptyPént. Aug. 12, 2011 3:29 am

♣Iason♣


Melegem van. Nem szokott melegem lenni. De most igen. Szerintem azért mert túl sokan vannak bent. Hátranéztem, e pechem volt, mert ez így nem volt teljesen igaz. Na mindegy. Ha kimegyek innen, úgy sem lesz melegem ismerem már magam. Nagy nehezen kiszedtem egy újabb csokit, de neki egy tábla nem elég. Elpakoltam az útból, hogy végre kitudjam szedni azt, ami kell. Amint megvolt a 4 tábla, már is boldogabb lettem. És ezzel letudtam az Ő adagját is. N mi kell még, amíg ezt átgondoltam végre Iason választ is. Ohh kész csoda.
Végighallgattam, és bólintottam a családos sztoriján. Igen velem is így voltak…Már amikor. Én mondjuk, mindig mást kaptam, de az én voltam. Szóval neki mindegy milyen csak nyalóka legyen. Hát, oké. De azért gondolom személyes kedvence csak van…-De csak van olyan, aminek jobban tetszett az íze, mint a többinek…Na???-Néztem rá mosolyogva, majd ismét a vásárolni való kötötte le a figyelmem. Közben azért rá is figyeltem, hogy ha mond valamit, ne érezze úgy, mintha nem hallgatnám meg. Buborékos?? Ohh igen az finom. A mogyorós mazsolás annyira nem. De az egész mogyis az finom, azt bármikor képes vagyok enni. Bólintottam egyet és kinyögtem egy „ahha-t” is, miközben előszedtem az újabb csoki adagot.
Kérdésére felé fordultam és már válaszra nyitottam a szám, amikor olyat kérdezett, hogy szinte lementem hídba. Ami ilyen testhelyzetben nem olyan könnyű. Szinte tátott szájjal bámultam rá, majd letettem a kosaram és felálltam. Felhúztam a dzsekim ujját és jobb csuklóm belső felét a homlokához tettem, a másik kezem pedig az enyémhez, majd hummögtem pár sort.
-Lázas vagy…Nincs mese…-Csóváltam meg a fejem, majd mosolyogtam rá, és kivettem a csokit amit kerestem. –Igazság szerint, meglepett, hogy felajánlottad a segítséged, tekintve, hogy melyik házból származol és hogy Én melyikből. De kedves tőled és elfogadom.- Mondtam, majd felvettem a kosaram is elléptem a következő polchoz és felmutattam két dobozkára. Csokibéka, és minden ízű drazsé. Nagy kedvencek.
-Ha levennéd nekem őket, azt igen nagyon megköszönném.- Mondatm, majd hátrébb léptem, hogy elférjen. Persze, hogy tudom, hogy nem lehet lázas. Ennyire nem vagyok figyelmetlen. Tudom mi Ő…De szerintem, ezt mindketten jól tudjuk és nem látom sok értelmét, hogy elmondja, neki. Sejtéseim szerint tudja, hogy tudom..De ha nem, nekem az is jó.
-Az én kedvenc csokim, a joghurot, a drazsés és a desszert krémes.- Mondtam mosolyogva, és vártam, hogy a kezemben legyenek az imént mutatott dobozok. Utána, még pár dolgot meg kell vennem, feltétlen…
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mézesfalás - édességbolt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mézesfalás - édességbolt   Mézesfalás - édességbolt Empty

Vissza az elejére Go down
 
Mézesfalás - édességbolt
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Roxfort :: Varázs Világ :: Roxmorts-
Ugrás: