Roxfort

Harry Potterrel foglalkozó szerepjátékos fórum.

HomeKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Roxfort Története
Staff Tagok

Staff Tagok

Zonkó csodabazára Staffgif
Kattints Értünk!
FRPG Top Sites - Magyarország
Chat
Kiemelt Oldalak
Zonkó csodabazára Z5iV7

free forum

free forum

free forum

A Hónap Női karaktere
Zonkó csodabazára Ftlx6t
A Hónap Férfi Karaktere
Zonkó csodabazára 3347qiw
A Hónap Játéka
Zonkó csodabazára 34xl2x4
A Hónap Szerelmes Párja
Zonkó csodabazára Ic7783

Share

Zonkó csodabazára

Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Hermione Malfoy
Admin/Bűbájtan Tanár/Hollóhát Ház Feje
Hermione Malfoy

Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 5018

Zonkó csodabazára Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zonkó csodabazára   Zonkó csodabazára EmptyVas. Márc. 04, 2012 7:06 am

JÁTÉK VÉGE!
SZABAD JÁTÉKTÉR!

Magyar mennydörgő By: Ginny
Majdnem Mrs. Malfoy By: Ginny
A leendő Mrs. Malfoy By: Kanapé mögött bujkáló após
Zonkó csodabazára Bi5h08
Vissza az elejére Go down
Luna Moon
Halálfaló
Luna Moon

Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 119

Zonkó csodabazára Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zonkó csodabazára   Zonkó csodabazára EmptySzer. Jan. 11, 2012 9:29 am

- Most, hogy már nem fáj semmid, mennyire szereted a csínyeket? Eszembe jutott még valami, ami szerintem vicces és kivitelezhető, anélkül, hogy bajod esne, - elgondolkodtam csak, hogy húzzam az időt, már rég megvolt a terv.
- Na, szeretnéd tudni mit találtam ki? – szórakoztam vele. – Egy csókért cserébe elmondom, - mondtam neki játékosan, pedig soha nem szoktam játékos lenni, de most kifejezetten jókedvem volt.
- Az ötletem a következő, - még mindig húztam az időt, Brad olyan aranyos volt, ahogy türelmetlenkedett. – Kimegyünk. Nyugi, csakis teljes biztonságban, mint már mondtam nem akarlak elveszíteni. Szóval láthatatlanná válunk mind a ketten és kicsit megvicceljük az embereket. Na, mit szólsz hozzá? Vagy ha nincs kedved gonoszkodni, akkor akár csak simán ki is mehetünk levegőzni, utána meg majd még visszajövünk pihenni, és holnap visszaviszlek a suliba, - kiskutyaszemekkel néztem rá. Ki akartam menni csokit venni, lassan elvonási tüneteim lesznek. A Nagyúr is mindig furcsán néz rám, amikor a beszerzőkörutamból visszatérve a cuccok nagy része csoki, a többi pedig minden, ami a bájitalok elkészítéséhez kell. A többi Halálfalónak én vagyok a bájitalmester, nélkülem gondban lennének, vannak még jó bájitalkeverők, de egyikük sem olyan jó mint én.
http://boszorkanynaplok.forump.net
Bradley Michael
6. Évfolyamos diák
Bradley Michael

Iskolai Házad : Hugrabug
Hozzászólások száma : 64

Zonkó csodabazára Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zonkó csodabazára   Zonkó csodabazára EmptySzer. Jan. 11, 2012 9:13 am

- Pedig sikerült jól rám ijesztened - Sóhajtottam halvány mosollyal, majd finoman magamhoz öleltem, úgy, mintha soha nem akarnám elengedni. Mintha... hülye vagyok. Nem is akarom soha. - Akkor én is elmondom neked, hogy a leggyengébb pontom a madarak. Hiperallergiás vagyok a madártollra. Fulladok tőle, de olyan szinten, hogy bele is halhatnék - Osztottam meg vele a titkot, melyet még Percy se nagyon tudott, nem tudom, mennyi maradt meg belőle a régi időkből, de ha minden, akkor félthetem igazán az életemet. Rettenetes az az érzés, mikor bedagad a tokom, nem kapok levegőt, majd' megpusztulok, de képtelen vagyok levegőt venni egész addig, míg a közelemben van egy olyan tollas dög, vagy esetleg egy tollpárna. Na az kész, annál mindig azt hiszem, hogy a végem lesz. Nem értem, miért nem lehetnek tekintettel azokra, akiknek ez a halála.
Hirtelen Luna felugrott rólam, én meg csak néztem. Előkapta a pálcáját is, itt már nagyon meredtem rá, rám szegezte, majd mondott velemit, mire az egész testem égni kezdett, aztán semmi. Abszolút semmit nem éreztem, mármint a fájdalomból. - Hihetetlen - Motyogtam döbbenten, miközben felültem, megmozgattam ujjaimat, melyek nem fájtak. Mosolyogva néztem fel Lunára. - Egy angyal vagy - Közöltem fele, és elkaptam megölelgetni.
Luna Moon
Halálfaló
Luna Moon

Zonkó csodabazára Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zonkó csodabazára   Zonkó csodabazára EmptySzer. Jan. 11, 2012 8:51 am

Szépen lassan ráereszkedtem és óvatosan, hogy ne okozzak neki fájdalmat hozzá bújtam. Jól esett a közelsége a kiakadásom után. Csendben hallgattam a szívverését, és a válaszát. Bár az arcát nem láttam a hangján hallottam, hogy ő is elbizonytalanodott, pedig egyáltalán nem ez volt a célom.
- Nem azt akartam elérni, hogy te is félj, csak úgy éreztem meg kell osztanom veled, - két kezem közé fogtam az arcát, ami mivel rajta feküdtem nem volt egyszerű, de kivitelezhető, - bízom benned. Annyira, hogy elmondtam neked, életemben először félek, sőt rettegek attól, hogy elveszíthetek valakit. Bár azt hiszem ameddig mind a kettőnknek ilyen fontos a másik addig nincs mitől félnünk, - nem tettem neki ígéretet, hogy örökre együtt leszünk, mert nem tehetem. Igaza volt lehet, hogy találok valaki olyat, mint én, de bármennyire tagadja az is lehet, hogy ő talál valakit, aki jobban illik hozzá, mint én. Fiatalok vagyunk, még meglátjuk, mit hoz az élet.
Ekkor eszembe jutott valami, legurultam Bradről és a pálcám után nyúltam.
- Hogy ez eddig miért nem jutott eszembe, - bosszankodtam. Bradre fogtam a pálcámat, és egy varázsigét kezdtem mormolni, aminek meg kell gyógyítania teljesen, mikor elkészültem vele rámosolyogtam. – Na, hogy érzed magad?
Bradley Michael
6. Évfolyamos diák
Bradley Michael

Zonkó csodabazára Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zonkó csodabazára   Zonkó csodabazára EmptySzer. Jan. 11, 2012 3:13 am

- Nyugodtan feküdj rám, csak lassan, kérlek - Tettem hozzá, mert ugyan szerettem volna magamhoz ölelni, de az volt a helyzet, hogy jelenleg minden kis atomom sajgott. Vágytam a közelségére, jobban, mint ma bármikor. Felsóhajtottam. - Igazad van, komolyan. Én nem unatkozom - Nyugtattam meg, mert valóban így gondoltam. Sokszor unatkozom, de rettenetesen, úgy, hogy épphogy nem alszom, erre most jól szórakozom... mikor hogy. - Jól áll a mosoly - Jegyeztem meg, mikor villantott rám egyet felülről.
Az első szótól teljesen ledöbbentem. Fél? Kitől? Tőlem? Én ugyan nem fogom bántani. De nem, ez mélyebb. Nem kicsit megilletődve hallgattam szavait, volt, amivel egyetértettem, és volt, amivel nem. Megvártam, míg befejezte, nem szóltam közbe, de ahogy végzett, véleményeztem a dolgot. - Lehet, hogy elkap, ez jogos, ez ellen, lássuk be, nem sok mindent lehet tenni. Az valószínű, hogy találhatnék olyat, aki nem halálfaló, de sajnos az a helyzet, hogy semelyik sem te leszel, ezzel kihúzzák magukat a listáról. Nem kell félned, ne félj, a Roxfortban megleszek. Nem mindenki tud csak úgy hipp-hopp belógni oda rajtad kívül. -Nyugtattam meg, végigsimítva arcán lassan, majd ajkán is végigfuttattam ujjam. - Inkább én félhetnék. Normális napjaimon dadogok, ez azért elég idegesítő. Na meg te itt kint vagy, rengeteg más varázslók közt, én meg ott bent. El is felejthetsz, vagy találhatsz egy olyat, aki szintén halálfaló.-Vontam vállat, és hogy ezt végigmondtam, engem is elfogott a kétely.
Luna Moon
Halálfaló
Luna Moon

Zonkó csodabazára Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zonkó csodabazára   Zonkó csodabazára EmptyKedd Jan. 10, 2012 5:15 am

Tartottam magam Brad felett, nem hiába volt az a sok edzés, amit unalmamban elvégeztem a Nagyúrnál. Azt mondják a testi erő mit sem ér, de tévednek. Nem vagyok híve a mugli harcnak, de ha elveszik, a pálcádat igenis sokat számít, ha erősebb és gyorsabb, vagy az ellenfelednél. Már azért megérte edzeni, hogy most ne lássam újra szenvedni, hisz ha most ránehezedem, az fájdalommal járna neki.
- Nyugodj meg, amíg te itt vagy addig nem megyek sehova. Nem hiszem, hogy melletted unatkoznék, ha meg igen az már régen rossz, - mondtam neki mosolyogva. Furcsák voltak az érzések, először is az, hogy érzek valamit, a másik pedig, hogy az érzéseim kifejezetten pozitívak.
- Félek, - vallottam be, nem volt könnyű, de muszáj megtanulnom, hogy bízhatok benne és bármit elmondhatok neki. – Félek attól, hogy elveszíthetlek, hogy egyszer a Nagyúr elkap, hogy találsz valakit, aki jobb, tisztább nálam és én már nem fogok kelleni, - mondtam, - utálom, hogy ilyenkor sebezhető vagyok, és ez mind a te hibád, - szinte hozzávágtam a szavakat. – De legjobban azt utálom, hogy félek, és nem tudok változtatni ezen, mert érzek valamit irántad és meghalok, ha ezt az érzést elveszítem.
Bradley Michael
6. Évfolyamos diák
Bradley Michael

Zonkó csodabazára Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zonkó csodabazára   Zonkó csodabazára EmptyHétf. Jan. 09, 2012 8:59 am

- Sajnálom, hogy miattam nem mehetsz ki. Vagyis... te kimehetsz, én meg megvárlak itt - Ajánlottam neki, hiszen ne miattam maradjon, nem szeretném, ha rosszul érezné magát, már csak az kéne, Merlin ments meg. Kicsit felemelkedtem felsőtestemmel, hogy füléhez hajolhassak, és belesuttoghassak. - Ne aggódj, ha találkozom vele, hallgatok, az életem árán is. - Mondjuk viccelődő hangnemben mondtam, de azért egyik részem halálosan komolyan gondolta. Semmi pénzért.
Luna komolyan gondolta, hogy mindenben szeret ő irányítani, ami megnyugtatott, örültem, de jelenleg nem volt a legjobb ötlet a heveskedés. Simán, lassan is maga alá gyűrhetett volna, de nem, gyorsan átfordult, ezzel én úgy zúgtam le a kanapéról, hogy csak úgy nyekkentem, kiszakadt belőlem a levegő, a fájdalom pedig egyszerre hasított bele a fejembe, és a bordáimba egyszerre. Lehunytam szemem, vettem pár nagy levegőt, csak bólintottam Lunának, összepréselt fogakkal igyekeztem elnyomnia a felkívánkozó nyöszörgést, nagy sikerrel. - Igen, kössz... most már jól. - Nyögtem ki, mikor már kinyitottam a számat, és felé fordultam. - Te aztán komolyan gondoltad az irányítást. Örülök. - Zártam le a témát halvány mosollyal, majd felkászálódtam nagy nehezen, nem kis fájdalom árán, és visszazuhantam a kényelmesebb helyre, magamra húzva Luna-t is.- Akkor elmész kicsit, vagy maradsz? - Kérdeztem halvány mosollyal, hátát simogatva lassan.
Luna Moon
Halálfaló
Luna Moon

Zonkó csodabazára Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zonkó csodabazára   Zonkó csodabazára EmptyHétf. Jan. 09, 2012 7:23 am

Elszomorodtam azon a tényen, hogy nem léphetünk ki ebből a lyukból. Még mindig ismerkedtünk így elmondtam neki, amit gondolok.
- Ne vedd magadra, de utálom a bezártságot, mármint nem klausztrofóbiám van, nem a kicsi szűk helyeket nem szeretem, hanem egész egyszerűen rettegek az unalomtól. Hiperaktív vagyok és két óra alvással teljesen jól elvagyok. Sőt, ha bezárnál egy üres szobába, percek múlva összetörnék, de pszt, ezt ne mond el senkinek, még a Nagyúr sem tudja. – felsóhajtottam, mikor hirtelen fordított rajtunk egyet. A reflex azt diktálta, hogy azonnal forduljak vissza, nem lehetek kiszolgáltatott helyzetben. Engedelmeskedtem a reflexnek csak nem visszafordítottam magunkat, hanem a lendülettel tovább, így mind a ketten a földön kötöttünk ki. Elnevettem magam, majd eszembe jutott Brad nem kevés sérülése, amit többé-kevésbé elláttam, de azért még nem volt tökéletes.
- Úristen jól vagy? – keltem fel róla, mert hát milyen lenne a szerencsém, ha nem olyan, hogy ráesek.
Bradley Michael
6. Évfolyamos diák
Bradley Michael

Zonkó csodabazára Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zonkó csodabazára   Zonkó csodabazára EmptyVas. Jan. 08, 2012 9:15 am

- Erősen félreértettél, ha úgy fogtad fel, ezt kérem. - Mosolyogtam rá halványan, egyik tincsével játszva. Soha nem kérnék tőle olyat, hogy adja fel eddigi életét. Nem kérdhetem tőle, és meg sem fordult fejemben. Kezét ajkamhoz emeltem, és egyesével csókoltam meg ujjai hegyét. - Az, hogy megpróbálsz nem bajba keverni, nekem több, mint elég - Biztosítottam róla sóhajtva, majd köhögtem egy sort, mire amúgy is fájó oldalamba belehasított a fájdalom. Semmi gond, túlélem, jól vagyok.
Mikor nyakamba csókolt, végigfutott rajtam a libabőr. Átöleltem Lunát, és fordultam velünk egyet, hogy felül legyek. Elnyomtam egy-két fájdalmas grimaszt, amit ez a mozdulat váltott volna ki, és mosolyogva néztem le rá. - Mihez lenne kedved? Kinn nagy eséllyel nem mehetünk, mert élből elkapnak, ha keresnek, itt meg... - Körülnéztem, hogy lássam, van-e valami normális elfoglaltságnak való, mert nincs kedvem többet lelkizni, de semmi érdekeset nem láttam, csak pár cafatot az ingemből, amihez inkább már nem is nyúlnék. Jobb ötlet híján, időhúzásnak, míg kitalálok valamit, lehajoltam Lunához egy óvatos csókra. Istenem, hogy hogy tudtam én eddig barátnő nélkül meglenni.
Luna Moon
Halálfaló
Luna Moon

Zonkó csodabazára Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zonkó csodabazára   Zonkó csodabazára EmptySzomb. Dec. 17, 2011 9:07 am

Muszáj volt játszanom vele egy kicsit, hisz ez vagyok én.
- Nem teheted ezt velem, nem mondhatod meg, hogy ki lehetek és ki nem – elnevettem magam. – Bocsánat, de ezt nem hagyhattam ki, - loptam tőle egy csókot, - tényleg nagyon sajnálom az egészet. Tudom, hogy nem vagyok egy minta boszorkány, de a tervem az, hogy téged nem keverlek bajba. Nem fogom feladni a múltamat, - mondtam neki teljesen őszintén, - nem tehetem meg, de téged nem bántalak soha. Nem lennék képes megtenni, - újabb csókot loptam.
Rámosolyogtam és végigsimítottam a mellkasán.
- Lehet egy kérésem? – néztem rá óriási cicaszemekkel. – Beszélhetnénk, valami másról? Nem mintha nem tudnám még ecsetelni, hogy mi fog változni és mi nem, de kezd kissé nyomasztóvá válni a téma. Szeretném, ha amíg nem mész vissza a Roxfortba legalább érezzük jól magunkat, - megint mosolyognom kellett. A nyakába csókoltam. – Akár így, akár úgy, hogy valami vidámabb témába kezdünk.
Bradley Michael
6. Évfolyamos diák
Bradley Michael

Zonkó csodabazára Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zonkó csodabazára   Zonkó csodabazára EmptyPént. Dec. 16, 2011 8:07 am

Mosolyogva hallgattam mondatait, és viszonoztam csókját. - Tényleg érdekes- Hagytam rá, és halkan elnevettem magam. Hát, úgy látszik, a szöges ellentétem Luna, de nem nagyon tud zavarni, mármint még jól is jöhet ez az egész, a határozottsága kétség kívül jót fog nekem tenni. - Aranyos - Szúrtam közbe a csokis megjegyzésére. Én ugyanígy vagyok, csak a pizzákkal. Komolyan, ha egy a kezem közé kapok egy olyat... hát, szerintem meg tudok küzdeni érte.
Sejtettem, hogy elérünk egyszer a sötét oldalra is. Lehunyt szemmel hallgattam, és csak minimális információ adagot engedtem át, hogy ne kapjak sokkot. Tudtam, hogy nem érdekli, ki, hogyan szenved, ezt magamon tapasztaltam meg a legjobban, pár órával ezelőtt. Már az emléktől is megfájdultak bizonyos részeim. Utáltam az erőszakot, és az, amit Luna ecsetelt az én esetemben szigorúan elképzelhetetlen volt. Tökéletesen megvagyok azzal a Lunával, aki most van mellettem, mindenféle rontás, ártás nélkül, és gyilkos akarat mentesen. Sajnálom, de ha ilyen lenne teljesen, amilyennek a végén írta le magát, nem sokáig húznám mellette. - Értem... - Kezdtem bele, de nem nagyon tudtam folytatni. Kerestem a jó szavakat, hogy ne bántsam meg, ne értse félre, de olyan nehéz volt. - Csak azt ígérd meg, hogy mellette próbálsz a csoki imádó lány lenni - Mosolyogtam rá halványan, és felemelkedtem egy csókért.
Luna Moon
Halálfaló
Luna Moon

Zonkó csodabazára Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zonkó csodabazára   Zonkó csodabazára EmptyKedd Nov. 29, 2011 8:17 am

Annyira édes volt, bár most hogy kezdtem megismerni már koránt sem volt olyan hétköznapi. Hisz ki látott már ennyi idős srácot, aki fél a sötétben, vagy attól, hogy egyedül marad? Mondjuk, jó oka van rá, a bátyja elég sok dolgot elkövetett ellene, szerencsés, hogy csak ennyi maradt meg benne. Azt mondta most én jövök, mondtam is, teljesen összefüggéstelenül mindent, ami az eszembe jutott.
- Most leginkább úgy érzem magam, mint egy Anonim Szerelemesek Klubjában. – nagyot sóhajtottam és egy tőlem nem megszokott szerelmes pillantással jutalmaztam és egy csókkal. - Mert igen, azt hiszem, szerelmes vagyok. Életemben másodszor, de most úgy érzem ez más, ez sokkal természetesebb. Egyáltalán nem félek a sötétben, sőt a barátom a sötét, szóval mellettem nem kell, majd félned, bármikor megmondom bárkinek, hogy mit csináljon, ettől sem kell félned. Ha bárki elém rak egy tábla keserű csokit, mondjuk mentásat, akkor ember legyen a talpán, aki azt utána elveszi tőlem. – elmondtam a kevésbé beteges dolgaimat, de itt az ideje, hogy mindent tudjon rólam. – Azt hiszem, egy kissé beteg vagyok, szellemileg, nagyjából, mint minden halálfaló. – elmosolyodtam, hogy enyhítsek a szavaim élén. – Ki tudom kapcsolni az érzelmeimet, amikor csak akarom, ebből fakad a mérhetetlen kegyetlenségem. Nem érdekel, akárki, akárhogy sír vagy visít, nem érzek bűntudatot. Gonosz vagyok, gyakorlatilag törvényen kívüli, és egy olyan embernek dolgozom, aki gyakorlatilag már nem ember. – azt hiszem nincs más beteg dolgom. Ha van, akkor, azt majd később aranyos csomagolásban elmondom neki, de egyenlőre csak ennyi jutott eszembe.
Bradley Michael
6. Évfolyamos diák
Bradley Michael

Zonkó csodabazára Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zonkó csodabazára   Zonkó csodabazára EmptyPént. Nov. 25, 2011 7:41 am

Hatalom. Nem hiszem, hogy én ezért csinálom. Nem tudom, miért, de nem azért, hogy parancsolgassak neki, az nem nagyon érdekel. Megátkozni... a szóra megremegtem, de igyekeztem uralkodni magamon. Finoman megcsókolt, a hideg érzés, mely az átok szóra töltött elő, kezdett visszavonulni, főleg, mikor csupasz mellkasomon simított végig. Halkan felsóhajtottam, ajkamba haraptam. Hihetetlenül jó érzés volt, forró melegség töltött el érintése után. - Furcsa, de szeretem, ha valaki megmondja nekem, mit kell csinálnom, és dönt helyettem, mivel elég döntésképtelen vagyok. Gyűlölöm a tehetetlenséget, mely akkor uralkodik el rajtam, mikor Percyről van szó, és azt, hogy idegenek előtt dadogok. A mai nap előtt soha nem érintett meg egy nőnemű sem. Egyszer írtam egy musicalt, de Percynek nem tetszett, ezért elégettem. Akkor még nem tudtam, hogy nem csak ez nem fog tetszeni neki. Nehezen tudok elaludni esténként, félek a sötétben, és betegesen rettegek attól, hogy egyszer egyedül maradok. Imádom az édes dolgokat, és rettenetesen szégyenlős vagyok, zavarba jövök mások előtt. - Ezért is hálát adtam az égnek, hogy az ingem még valamennyit fed belőlem. Jó, vannak beteg dolgaim, de nagyjából ennyi. - Most te jössz - Adtam át neki a stafétabotot.
Luna Moon
Halálfaló
Luna Moon

Zonkó csodabazára Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zonkó csodabazára   Zonkó csodabazára EmptySzer. Nov. 23, 2011 5:20 am

Hallgattam, hogy mit mond, de ezeket már tudtam régen. A történet, egyik felét Percytől hallottam, a másikat pedig Bradtől. Nem erre voltam kíváncsi, csak apróságokat akartam tudni, mindent.
- Igen kezdésnek jó. Nem is tudtam, hogy prefektus vagy, én is mindig az akartam lenni, de valami fura ok miatt, egy lányt, aki megátkozza az évfolyamtársait, nem szívesen neveztek ki prefektusnak. Így e nélkül a cím nélkül gyakoroltam uralmat, a háztársaim felett, de legalább megtanultam, hogy nem kell semmilyen cím ahhoz, hogy uralni tudjam az embereket. – mondtam neki. Tudom, hogy túl őszinte volt, de neki is meg kell ismernie, ha kedves az élete. Mert ha pár hónap múlva, azt mondja, hogy mégsem kellek neki, akkor könnyes búcsút vehet az életétől. – A kviddicsezőket, pedig kifejezetten szeretem. – búgtam neki egy lágy csók kíséretében és végigsimítottam izmos mellkasán.
- Amit még tudni szeretnék? Az gyakorlatilag minden. Mit szeretsz, mi utálsz. Mi a kedvenc színed, ételed, állatod, évszakod, napszakod. Mindent tudni szeretnék, amit rólad tudni érdemes. Ismerni szeretnélek. – kicsit elszomorodtam. – Ritkán foglak látni, és én iskolán kívülről jövök majd, gondoltam viszek neked néha valami apróságot, és olyat szeretnék, amit szeretsz.
Bradley Michael
6. Évfolyamos diák
Bradley Michael

Zonkó csodabazára Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zonkó csodabazára   Zonkó csodabazára EmptySzomb. Nov. 19, 2011 11:12 am

- Mi az első lecke? - Kérdeztem, mint egy jó kisdiák, aki beadja a derekát a tanárnéninek. Mély csókba kezdtünk, keze mellkasomat simogatta, mire kellemes érzésnek hála felsóhajtottam. Kezem oldalára simult, kicsit elgondolkodtam. Nem szerettem volna most lefeküdni vele, az túl gyors lenne. - Mégis melyik részét? - Kérdeztem döbbenten. Nem értem, miért kéne értem feladnia bármit is. Kicsit megrémiszt, hogy a szerelmem, akit teljes szívből szeretek egyik pillanatról a másikra megölhet. - A tesóm kezdetben nagyon gyűlölt, mert nem tudtam vele játszani, kicsi voltam. Aztán jót játszottunk, komolyan, szerettük egymást. A nagypapával voltunk mindig, legalább tíz órát. Aztán mardekáros lett, és ezzel vége volt a barátságunknak. Utána én boldogan jártam a Hugrabugba, ő meg lépett be Halálfalónak. Mindenki aggódik értem, és igyekszik megvédeni.- Életem rövid története. Gyorsan, aranyos kis csomagolásban. Lázasan gondolkodtam, mi érdekelhetné még. - Prefektus vagyok, szeretek olvasni és kviddicsezni, meg álmokat dédelgetni - Na, és akkor most vége, itt tényleg vége, nem tudom, mi érdekelhetné még. - Mondjad, mire vagy még kíváncsi? - érdeklődtem, miközben ujjammal arcát cirógattam.
Luna Moon
Halálfaló
Luna Moon

Zonkó csodabazára Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zonkó csodabazára   Zonkó csodabazára EmptyPént. Nov. 18, 2011 9:40 am

Hogy maradhat-e? Tudtam, hogy ez az egy nap nem oszt nem szoroz, de attól még nemet kéne mondanom. Persze mindannyian tudjuk, hogy ezt nem fogom megtenni. Azt akarom, hogy maradjon, nem csak holnapig, hanem örökre. Csak, hogy először be kell fejeznie a sulit, hogy tudjon valamit kezdeni nélkülem is.
- Ha viszont maradsz, akkor gyakorolhatnánk is. – mosolyogtam rá kacéran. – Az önvédelmet, pedig majd a suliban bepótoljuk. – akár be is költözhetnék a Roxfortba. Senkinek nem tűnne fel, ha a Szükség Szobájában laknék. Bár ez nem jó ötlet, ha túl sokáig eltűnök a Halálfalók elől, gyanakodni fognak. Akkor pedig magunkra vonom a figyelmüket, és az nem jó. Brad veszélybe kerülne és én is.
Megcsókoltam, és simogatni kezdtem közben a mellkasát. Nem akartam még lefeküdni vele, csak valamivel el kellett űznöm az unalmat. Mikor megszakítottam a csókot, mélyen Brad szemébe néztem.
- Azt hiszem, ha úgyis maradsz még egy napot, akkor beszélgethetnénk. Szeretlek, de mindent tudnom kell rólad, ha fel kell adnom az életem nagy részét. – mondtam neki, kicsit talán elkeseredetten, nem szerettem volna, ha olyat mond, amitől megbánom a döntésemet.
Bradley Michael
6. Évfolyamos diák
Bradley Michael

Zonkó csodabazára Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zonkó csodabazára   Zonkó csodabazára EmptySzer. Nov. 16, 2011 9:44 am

- Hát, én készen vagyok az órára... Tanárnő - Mosolyogtam rá sötéten, és kicsit kihívóan. Jól esett cukkolni az alvó oroszlánt, ki tudja, milyen cicus lenne belőle. - Micsoda bizalmat szavazol nekem - Hálásan elmosolyodtam, tekintetem ajkán játszott, kezem arcára siklott. Bőre selymes és puha volt, jó volt megérinteni, meg akartam jegyezni, milyen érzés, hogy ha egyszer egyedül leszek, kellőképpen el tudjam képzelni. Mostanában elég sokszor csúszok magam alá, akadok ki teljesen, és az a tudat, hogy van valahol valaki, aki szeret, az meg fog nyugtatni, az meg még inkább, ha meg fogom tudni mondani magamnak, hogy milyen érzés volt megérinteni.
Hamar zuhant a hangulat. Na igen, a probléma, sajnos már nem segít semmin, ha most elmegyek. Elszomorodtam, kezem lehullott róla. - Ez nem így megy. Bonyolult. - Mondtam lehangolva, de tudtam, hogy ezt ki kéne fejtenem. - Már nem kell sietnem. Mindenki nagyon jól ismeri Percy-t. A szüleim év elején írtak a suliba, hogy nagyon figyeljenek rám. Ahogy nem válaszolok esténként egy levélre, keresést indítanak, ez így lett megbeszélve. Ha most visszamegyek... az pont olyan, mintha holnapután mennék haza. Mit szólsz? Maradhatok? - Kérdeztem nagy szemekkel, egyik ujjammal végigsimítva az ajkán. - Azért engedtek vissza a Roxfortba, hogy lakat alatt legyek. De mintha te azt mondtad volna, hogy fantasztikus belógós képességeid vannak. - Gonoszkodtam vele, de reméltem, tényleg be tud lógni, nagyon hiányozna.
Luna Moon
Halálfaló
Luna Moon

Zonkó csodabazára Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zonkó csodabazára   Zonkó csodabazára EmptySzer. Nov. 16, 2011 8:17 am

Nem sokkoltam le teljesen azzal, amit mondtam. Ez mondjuk nem volt meglepő, igen naivnak kell lennie, ahhoz valakinek, hogy kinézze belőlem ennek az ellenkezőjét. Nem tett megjegyzést, nem lökött le magáról, egészen egyszerűen csak elfogadta. Ezt értékeltem, nem akartam részletezni az előéletemet, de ezt tudnia kellet.
Elmosolyodtam.
- Bármilyen trükkre szívesen megtanítalak, akár itt és most. – mondtam neki, szóval nem csak, hogy elfogadta, hanem még viccelődik is vele. – Azért én azt, két százalékot feljebb tornáznám, mondjuk, kilenc százalékra. – sok emberrel csókolóztam már, de még senki nem csókolt ilyen jól. Lehet, hogy az érzelem, vagy Brad egy őstehetség.
Ujjával a hátamra rajzolt, beleremegtem az érintésébe. Nagyon jólesett ez a lágyság, az életem durvasága után. Úgy éreztem magam, mint aki kilép a testéből, csak élveztem az érintését, és a közelségét. Nem törődtem se a múlttal, se a jövővel, csak élveztem a pillanatot, a kivételes nyugalmat, majd a gondolataim megtörték a csendet.
- Neked nem kéne lassan visszamenned az iskolába? Szerintem már aggódnak érted, főleg, ha ismerik Percyt. Nem akarom, hogy hét lakat alatt tartsanak, mert akkor, soha nem látlak újra. – mondtam neki elkeseredetten.
Bradley Michael
6. Évfolyamos diák
Bradley Michael

Zonkó csodabazára Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zonkó csodabazára   Zonkó csodabazára EmptyKedd Nov. 15, 2011 9:04 am

Szépen kapkodott levegő után, jó volt nézni, hogy ennyire lekötöttem, még levegőt sem tud venni. Azért nagyon simogatja a nemlétező egómat, hogy a kezdő csókom ennyire profin sikerült. Édes... én? Sok mindent hallottam már magamról: szerencsétlen, nyomorult, tehetetlen, szánalmas, semmirekellő, már jó sok dolgot hallottam, de az édeset soha nem hallottam. - Ezt te mondtad rám először - Mosolyodtam rá halványan, és kezem arcára simítottam, ezzel megszabadítva pár kósza tincstől, mely csak zavart már. Figyeltem vallomását, de nem kaptam fel a vizet, ezt sejtettem, nagyon jól tudtam. Idősebb nálam, és nyilvánvalóan olyan szép, mint egy véla. Vagy szebb. - Értem... - Még nem fejeztem be a gondolatot, nagyban agyaltam a válaszon. Élveztem, hogy még mindig rajtam fekszik, azt meg még jobban, hogy ennyire összesimulunk. Jó érzés volt. Átöleltem a csípőjét. - Majd... megtaníthatnál pár trükkre, abszolút a nullán vagyok... bár... a csók után... legyen két százalék. - Adtam be a derekam, és ujjammal rajzolgattam a hátára, majd végigsimítottam rajta fel és le. Jó volt játszani vele. És vicces, hogyha belegondolok, hogy ilyen órákat ad. Szerintem nem vett komolyan, azt se tudom, hogy én komolyan vettem-e magam. Minden esetre az önvédelmet nem tudjuk gyakorolni, mert a Roxforton kívül nem varázsolhatok. Ellenben vele, még diák vagyok.
Luna Moon
Halálfaló
Luna Moon

Zonkó csodabazára Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zonkó csodabazára   Zonkó csodabazára EmptyKedd Nov. 15, 2011 1:01 am

A csóknak vége szakadt. Kapkodva vettem a levegőt. Többet, is akartam volna, így, hogy életben maradt, nagyon örültem neki. Mikor megjelent Percy kicsit megijedtem, hogy most mit fogok tenni. A csók utáni dolgokat elvetettem, amikor mondta, hogy még nem is csókolózott. Meg amúgy is, ő nem csak egy alkalmi pasi, aki kielégíti a vágyaimat. Vele szeretném megvárni a tökéletes időpontot és a tökéletes helyszínt.
- Olyan édes vagy. – mondtam neki mikor kicsit több levegőhöz jutottam. – Csak, hogy tudd, ha nem kell kifejezetten hazudnom, akkor én egy kifejezetten őszinte ember vagyok, így most is. – mély lélegzetet vettem. – Nem, hogy nem ez volt az első csókom, de már elég rég szűz sem vagyok. – tudom, hogy idősebb vagyok nála, de akkor sem árt, ha tudja, nem akarom, hogy átverve érezze magát.

Bradley Michael
6. Évfolyamos diák
Bradley Michael

Zonkó csodabazára Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zonkó csodabazára   Zonkó csodabazára EmptyVas. Nov. 13, 2011 7:52 am

Rámgurult, és forrón megcsókolt. Na, azt elárulhatom, hogy soha, soha a büdös életbe , még eszembe se jutott egy ilyen dolog, hogy valaki, egy ilyen lány meg főleg nem, ilyen csókot fog váltani velem. Nem is tudtam mit kezdeni vele kezdetben, de utána... képbe kerültem. Kezem vállára csúszott, aztán a nyakára, és végül a hajába kúszott. Mindig elképzeltem, hogy az ujjaim egy lány fürtjei közt lesznek, de most hogy megtörtént... rájöttem, mennyire szegény is a fantáziám.
Másik kezem Luna oldalára csúszott. Elmosolyodtam. Valóra vált álom, komolyan. Ajkam elszakadt ajkától, hogy lejjebb csússzon, először állára, majd nyakára, kulcscsontjára, majd ugyanezt az utat megtette visszafelé is. Nem tudom, mi ütött belem, de szép volt az egész. Mindig egy barátnőre vágytam, és most megvolt, ahogy az első normális csókom is. Tökéletes.
Éreztem, hogy teste az enyémnek simul, szinte minden kis hajlatát éreztem, és ez remek érzés volt, komolyan, soha nem voltam ennek az érzésnek még a közelében sem. Teljesen ledöbbentem, de a világért sem álltam volna le a csókkal. - Még soha nem csókoltam meg egy lányt sem - Suttogtam bele a csókba.
Luna Moon
Halálfaló
Luna Moon

Zonkó csodabazára Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zonkó csodabazára   Zonkó csodabazára EmptyVas. Nov. 13, 2011 7:32 am

Jó visszatérni önmagamba? Ez mondjuk lényegében igaz, jó színész vagyok, de igaza van, örülök, mikor már nem kell szerepet játszanom. Most, jó egy kicsit valaki másnak lenni, vagyis nem valaki másnak csak önmagam másik változatának. Ez a változat szerelmes, pont ugyan úgy vérszomjas, kegyetlen és gonosz, de képes szeretni. Ettől nem leszek emberibb csak egyvalakivel szemben, Braddel, ő most a mindenem. Vele képes vagyok kedves lenni, és képtelen lennék bántani, még ha az életembe kerülne is.
Én ne tudnék bemenni oda, ahova akarok? Én mindent elérek, vagy legalábbis majdnem mindent, amit akarok.
Azt mondta már jobban van, kár volt. Még mindig az ágyon feküdtünk, és nem az volt az első gondolatom erre a mondatra, hogy akkor azonnal kezdjük a tanulást. Fölé gurultam, még óvatosan, hogy nehogy fájdalmat okozzak neki. Megcsókoltam, ez nem egyszerű csók volt, ez olyan örülök, hogy nem lett nagyon komoly bajod csók volt.
Bradley Michael
6. Évfolyamos diák
Bradley Michael

Zonkó csodabazára Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zonkó csodabazára   Zonkó csodabazára EmptyVas. Nov. 13, 2011 6:41 am

Hát igen, nincsenek nagy vágyaim, a legkisebb is boldoggá tesz, mint egy citrom fa. De ez elég egyszerű dolog, mármint akkor csinálok egy fát, amikor szeretnék, de anya nem enged meg egy ilyen fát sem az udvarba. Fene, majd a saját házamban akkor is lesz, mert egy nagy kert fog hozzá csatlakozni, és akkora fát állítok az udvarba, hogy a felét eltakarja. - Néha jó másnak lenni, de azért egy idő után... jó visszatérni önmagadba... már próbáltam. - Tettem hozzá, és nem szerettem volna, ha félreérti, nem azt mondom, hogy a pszichopata énjébe térjen vissza, csak azt, hogy nem kell minden vágyát elnyomnia, ami ő. Elnevettem magam. - Elég lehetetlennek tűnik - Kuncogtam tovább. Elég sokan akarnak kinyírni, így az, hogy én védelembe legyek, elég lehetetlen feladatnak tetszik. De azért nem verem le a vágyait. A második kívánságára semmit nem mondtam. Nekem nincsen velük semmi bajom, sőt, nem nagyon zavarnak, vannak olyan barátaim, akik mugli szülők gyermekei, és nagyon jó fejek. Megtanítana önvédelemre? Komolyan? Hát, az SVK órákon nagyon koncentrálok, de gyakran elvesztem a fonalat. Remélem, neki nagyobb sikere lesz. - Be tudsz jönni a suliba? Az remek. - Mosolyogtam rá, mert őszintén örültem, hogy nem kell nélkülöznöm őt jó hosszú időre. - Már jobban vagyok - Nyugtattam meg, és kezdtem megérteni, hogy ez már a bájitalok igazi hatása.
Luna Moon
Halálfaló
Luna Moon

Zonkó csodabazára Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zonkó csodabazára   Zonkó csodabazára EmptyVas. Nov. 13, 2011 6:19 am

Majdnem elnevettem magam, olyan édes volt, hogy ilyen hétköznapiak a vágyai. Óvatosan megsimogattam az arcát, és egy puszit nyomtam az arcára.
- Ilyet még sosem mondtam, de olyan cuki vagy. Annyira természetesek és hétköznapiak a vágyaid. Nagyon tetszik. – rámosolyogtam. – Ja és csak, hogy tudd, még életemben nem mosolyogtam ennyit. Úgy érzem magam, mint akit kifordítottak, nem vagyok önmagam. Egy kicsit tetszik is ez a helyzet, mindig is szerettem volna valaki más lenni. – megkérdezte, hogy én mit szeretnék nagyon.
- Azt hiszem most, hogy megismertelek, csak téged szeretnélek biztonságban tudni. Egyébként a legnagyobb vágyam, hogy az összes sárvérű eltűnjön a Föld színéről és mindig is vártam nagy Ő-re, vagyis most már tudom, hogy rád. A muglikat pedig irányítás alá kéne verni. – teljesen komoly voltam, most nem mosolyogtam. Gondolkodtam, hogyan tudnám megvédeni, ha ő a Roxfortban van? Ott biztonságban van, addig, amíg végez. – Van egy ötletem. Ha már nem fáj mindened, megtanítalak megvédeni magadat. A Roxfortban maradsz, mert ott nem eshet bajod, én pedig be tudok menni hozzád. Hétvégenként, amikor tudunk, találkozunk és tanulod tovább az önvédelmet. – rámosolyogtam. – Na, mit szólsz hozzá?
Bradley Michael
6. Évfolyamos diák
Bradley Michael

Zonkó csodabazára Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zonkó csodabazára   Zonkó csodabazára EmptyCsüt. Nov. 10, 2011 9:42 am

- Az abszolút tökéletes - Értettem vele egyet mosolyogva, és örültem, hogy végre az ő ajkára is sikerült mosolyt csalnom. Volt egy elképzelésem, hogy a többiek mit tarthattak benne rossznak. Esetleg azt, hogy Luna egy vezér egyéniség, olyan, aki parancsokat ad, kiadja az ukázt, és annak úgy kel lennie és kész. Ez a férfiak nagyját erősen zavarja, mert nagy egójuk van, és bennük is egy ilyen vezér egyéniség lakozik, aki nem tűri, hogy térdre kényszerítsék. Csak az a szép, hogy én meg egész életemben ilyenekkel voltam körül véve, megszoktam, hogy megmondják, mit csináljak, és hogyan. Mindig ott volt mellettem Percy, akinek a jelleme sokkal erősebb az enyémnél, fölém magasodott, és legyűrt. Mikor ő nem volt, ott volt a nagypapám, aki uralkodott fölöttem. Ezért fogadom el Lunát. Mert szükségem van egy irányítóra, és ő remekül beleillik a posztba. Arrébb rakott, így ő is mellém tudott feküdni, jól esett közelsége. Bár szerettem volna, ha közelebb jön, mégis tudtam, hogy elég fájdalmas lenne nekem, így nem szóltam. - Halljuk - Mosolyodtam el, és figyeltem, ahogy kipakol. Nem egyszer mosolyodtam el, és vettem észre, mennyire beleillenek azok, amiket mond, a kirakósba. Tekintetem az övébe fúrva nyugtattam meg. - Akkor ez tökéletes lesz. Tudod, mindig volt valaki, aki fölém magasodott, és megmondta, mi hogy lesz. Így mára már eléggé szükségem van az ilyen irányítókra. És ha már te ilyen vezér egyéniség vagy, akkor... boldogan ismerlek el új vezetőnek - Mosolyogtam rá halványan, és komolyan gondoltam. Ez nem rossz dolog, nem olyan zsarnoki, hogy az enyém vagy, hanem jó dolog, támogatás. Most mondhatnám, hogy a kisfiúnak is kell anya, de ez nem egy ilyen kapcsolat. Függő, az biztos, de... nem olyan és kész. Hirtelen megjelent előttem egy kép, amit azonnal szavakba is öntöttem. - Mindig szerettem volna egy citromfát. - Bukott ki belőlem, majd gyengén felnevettem. - Nem tudom, hogy jött ez, de mindig így gondoltam el az életemet. Csak két dologra van szükségem. Egy barátnőre, és egy citromfára, amit gondozhatok. És néha a lánnyal, vagy most már az ismeretlen helyére bekerülsz te. Szóval veled kimennénk alá, és csak... fene tudja, piknikeznénk, vagy néznénk az eget, és a nagy citromokat a saját citromfánk árnyékában - Festettem le neki az előttem pulzáló képet, és nagyon reméltem, hogy nincs ellene nagy kifogása, mindig is szerettem volna egy citromfát. De csak a barátnő után, akivel közösen lenne ez a fánk. - Mondd el, te mit szeretnél nagyon! - Kértem halvány mosollyal, és reméltem, megértette, hogy ilyen kézzel fogható dologra gondoltam, nem egy rangra Tudjukkinél.
Ajánlott tartalom

Zonkó csodabazára Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zonkó csodabazára   Zonkó csodabazára Empty

Zonkó csodabazára
Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next