Roxfort

Harry Potterrel foglalkozó szerepjátékos fórum.

HomeKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Roxfort Története
Staff Tagok

Staff Tagok

Zonkó csodabazára - Page 2 Staffgif
Kattints Értünk!
FRPG Top Sites - Magyarország
Chat
Kiemelt Oldalak
Zonkó csodabazára - Page 2 Z5iV7

free forum

free forum

free forum

A Hónap Női karaktere
Zonkó csodabazára - Page 2 Ftlx6t
A Hónap Férfi Karaktere
Zonkó csodabazára - Page 2 3347qiw
A Hónap Játéka
Zonkó csodabazára - Page 2 34xl2x4
A Hónap Szerelmes Párja
Zonkó csodabazára - Page 2 Ic7783

Share

Zonkó csodabazára

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Luna Moon
Halálfaló
Luna Moon

Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 119

Zonkó csodabazára - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zonkó csodabazára   Zonkó csodabazára - Page 2 EmptyCsüt. Nov. 10, 2011 9:18 am

Szerencsére elhitte, hogy még egy ilyen és ő halott.
- Szóval én vagyok számodra a tökéletes? – elmosolyodtam, jólesett a dicsérete. – Eddig még soha senkinek nem voltam jó, úgy ahogy voltam. – nem hittem el, hogy ezt mondtam neki. Soha nem szoktam sajnáltatni magamat, nem szoktam elmondani, hogy mit érzek. Soha.
Megfogta a kezem, és ez az apró érintés is hihetetlenül jól esett.
- Hát jó, ha már ilyen szókimondó vagyok ma, akkor vágjunk a közepébe. – kicsit arrébb raktam az ágyon, hogy én is mellé férjek, majd lefeküdtem. Nem nagyon bújtam hozzá, hogy ne okozzak neki fájdalmat. - Ha már itt tartunk, nekem pont az tetszik, hogy olyan esetlen vagy. Esetlen és időnként gyámoltalan, egy nem normális báttyal, akitől meg kell védeni téged. Nem szeretem a gyenge kislányt játszani, jobban szeretek az a nő lenni, akit az előbb leírtál. – vallottam be neki mindent, most már nem múlik semmi ezen. Jólesett egy kicsit kiönteni a szívemet, mert ezt nagyon ritkán teszem meg.
Vissza az elejére Go down
http://boszorkanynaplok.forump.net
Bradley Michael
6. Évfolyamos diák
Bradley Michael

Iskolai Házad : Hugrabug
Hozzászólások száma : 64

TémanyitásTárgy: Re: Zonkó csodabazára   Zonkó csodabazára - Page 2 EmptyCsüt. Nov. 10, 2011 8:58 am

Lágy csókot lehelt ajkamra, mikor visszahanyatlottam az ágyra, ami pont időben volt, mert a bordáim még nem álltak készen egy ilyen megpróbáltatásra. Finoman megráztam a fejem. - Nem, nem hiszem, hogy bármi is lemenne, vagy lent maradna - Tettem hozzá halkan, tekintetem Luna arcán legeltetve. Elmosolyodtam, de a nevetést nem kockáztattam be, így is eléggé sajgott mindenem, a bájitalok a nagyját elnyomták, de hagytak még bennem a fájdalomból. - Nem... neked mindent elnézek... csak a nagypapámat, őt hagyd meg - Mosolyogtam rá, és végigsimítottam karján. Figyeltem a leszúrását majd bólintottam. - Én sem hiszem, hogy még egy ilyet túlélnék - Bólintottam, és azon gondolkodtam, hogy tetszik a féltése. Valamit el akartam neki mondani, csak nem tudtam, hogyan fogalmazzam meg, így elég esetlenül belekezdtem. - Tudod... mindig úgy képzeltem el a barátnőmet, mint egy határozott, gyönyörű nőt, aki tudja, minek hol a határa, és kiáll a dolgokért. Értem is. Okos, és midig... tudja, mit kell csinálni. Te pont ilyen vagy, egy az egyben. Jóval határozottabb, mint én. - Mosolyogtam rá halványan, és nagy nehezen vettem egy levegőt. Kezem az övére simítottam, és csodálkoztam, milyen selymes a bőre, és kicsi a keze. Pedig idősebb nálam.
Luna Moon
Halálfaló
Luna Moon

TémanyitásTárgy: Re: Zonkó csodabazára   Zonkó csodabazára - Page 2 EmptyCsüt. Nov. 10, 2011 8:37 am

Megcsókolt! Természetesen nem ez volt az első csókom, de úgy éreztem a fellegekben járok. Csak egy lágy csók volt, de én szívem szerint, ez után a sokk után nem sokat vesztegettem volna az időt. Csak hát tudtam milyen az, ha a frissen összeforrasztott csontjaidat jól megnyomorgatják. Csak két szó: ISZONYATOSAN FÁJ. Úgy döntöttem ettől megkímélem, inkább óvatosan visszanyomtam a párnára és egy óvatos csókot leheltem az ajkaira.
- Hozhatok neked valamit? Bármit csak kérned kell. – magamra sem ismertem. A szerelem kihozza belőlem az embert. Ez botrányos, mennem kéne megölni valakit, csak hogy helyreálljon a lelki békém, mondjuk Percyt. – Brad nagyon megsértődnél, ha megölném a bátyádat? – kérdeztem meg tőle, csak úgy mellékesen miközben a padlóról próbáltam, sikeresen, eltüntetni a vérfoltokat. – Nem akarom, hogy még egyszer, csak egy ilyen jelenetnek a közelébe kerülj. Nem vagy te erre még felkészülve. – attól, hogy szerelmes vagyok, még pont ugyan olyan szókimondó, nem nagyon érdekel, ha átgázolok rajta, de meg kell értenie, hogy fontos nekem és nagyon rosszul érezném magam, ha bármi történne vele.
Bradley Michael
6. Évfolyamos diák
Bradley Michael

TémanyitásTárgy: Re: Zonkó csodabazára   Zonkó csodabazára - Page 2 EmptySzer. Nov. 09, 2011 9:30 am

Lehunytam a szemem, de a sötétség csak nem szívott be. Ez rosszabb volt mindennél, borzalmas volt és gyötrő. Fájt mindenem, főleg a törött részeim. Kérdésére halkan felnyögtem, de ahhoz túl sok alvadt vér volt a számban, hogy beszélni tudjak. Szerintem ezt a kitűnő állapotot nevezik félhullaságnak. Fellebegtetett az ágyra, ami kellőképpen finom volt ahhoz, hogy ne nyögjek fel a fájdalomtól, pedig szerintem egy érintésre végképp kész lettem volna. Nagy nehezen lenyeltem a bájitalokat, egy külön kihívás volt a lenyelésük, hogy ráerőszakoljam a torkomra, hogy nyeljen. De sikerült. Luna gyorsan gyógyította a sebeket, olyan varázsigéket tudott, amiről nekem nem is volt tudomásom. De utána bőröm, és csontom is helyreállt.
Kérdésére finoman megráztam a fejem, de nem volt valami kellemes dolog, ezért hamar abbahagytam. - Nem valami jól.. - Suttogtam halkan, és Luna arcára függesztettem pillantásomat. Nagyon szép arca volt, kellemesen simogatta szememet a látvány. - Még élek - Mosolyodtam el elgyötörten, de a lényeg ugyanaz volt. Amin egész eddig lelkiztünk, most tárgytalan volt. Percy képtelen volt megölni, ezt láttam a szemén. - Szeretlek - Most sokkal könnyebben, és felszabadultabban mondtam ki, kicsit felemelkedve az ágyról, életemben először, megcsókoltam egy lányt. Nem mertem a kezem az arcára simítani, mert szétkentem volna rajta a vért. De így is szép volt.
Luna Moon
Halálfaló
Luna Moon

TémanyitásTárgy: Re: Zonkó csodabazára   Zonkó csodabazára - Page 2 EmptySzer. Nov. 09, 2011 9:07 am

Mikor végeztem a kiborulással, pont oda akartam lépni Bradhez, hogy bocsánatot kérjek tőle. Meg akartam nézni, hogy nem esett-e baja, de ekkor valaki kopogott, majd nemes egyszerűséggel betörte az ajtómat. Ez csak Percy lehet, csak az ő stílusa ennyire puritán és ősemberszerű.
- Azt hiszed ez egy barlang? – kérdeztem tőle felháborodottan. Tönkretette az ajtómat, boszorkány vagyok, körülbelül két percembe kerül megjavítani, de akkor is.
Teljesen jól megvoltak magukban. Percy kínozta, Brad pedig tűrte. Nem nagyon volt más választása, és sajnos nekem sem volt sok. Gondoltam gyorsan megölöm Percyt, de túl közel állt Bradhez, és őt nem akartam eltalálni, és ha elrontom, akkor pedig én vagyok halott. Percy már majdnem megölte, amikor megtorpant, nem bírta megölni az öccsét, soha nem is fogja tudni. Kisétált. Gyorsan megjavítottam az ajtót, és levédtem mindenféle varázslattal, hogy ha esetleg vissza akarna jönni.
- Jól vagy? – rohantam oda Bradhez. – Bocs ez rossz kérdés volt. Élsz még? Sajnálom, de ez a kérdés jobban illik a kinézetedhez. – szerelmem teljesen kész volt. Ránézésre már csak félig élt. Ennek a rendbetételéhez minden erőmre szükségem lesz. Szerencsére még maradt a bájitalokból, és annyira nem okos Percy, az összes átkát ismerem, meg is tudom gyógyítani őket.
Bradet óvatosan az ágyra lebegtettem, majd belediktáltam a bájitalokat. Most gyorsabban, mint a múltkor elkezdtem begyógyítani a sebeit.
- Hogy érzed magad? – kérdeztem tőlem, mikor a sebek vége felé tartottam.
Bradley Michael
6. Évfolyamos diák
Bradley Michael

TémanyitásTárgy: Re: Zonkó csodabazára   Zonkó csodabazára - Page 2 EmptySzer. Nov. 09, 2011 7:52 am

- Tudom... - Mosolyodtam el szomorúan, és úgy éreztem, egy óriás ül a mellkasomon. Ez nem olyan, mint kis koromban, amikor mániákusan rettegtem az orvostól. Mert akkor tudtam, hogy ha túl leszek rajta, az életem folytatódni fog minden különösebb zökkenés nélkül. De ez most más, ez után nem lesz semmi. Tényleg semmi. Nem igazán tudtam mit mondani Luna kitörésére. Talán kicsit bántott is, hogy így felnyomott, de hamar túltettem magam rajta.
Hirtelen kopogott valaki, majd se szó, se beszéd, kivágódott az ajtó, és megjelent Percy. Jó rég láttam, de egy cseppet sem változott. A mosolyom leolvadt, de helyébe megjelent az ő arcán. - Öcsi, jó téged újra látni! Cica baba bántott? - Miközben beszélt, közelebb jött, pálcás kezével Luna felé bökött. Nem tudom, hogy Luna mennyire ismeri Percy-t, de én érzem, hogy ha most megmondom az igazat, akkor ő is kap a fejére. - N... nem, dehogy - Válaszoltam neki lehunyt szemmel, és nem tudtam elhinni, hogy hazudtam a bátyámnak. Bólintott, és ezek után úgy tett, mintha Luna nem is létezne. - Ne vágjunk azonnal a közepébe, játszunk. Te úgy is szeretsz játszani - A következő röpke másfél órában végigjátszottuk azt a rövid színjátékot, amit Lunával, bár meg volt fűszerezve rendesen más átkokkal is. A végére azt se tudtam, hogy van-e olyan csontom, ami még egyben van, és nem egy helyen véreztem, néha meg olyan köhögőrohamok jöttem rám, melynek hála még vért is köhögtem. Percy meg közben mondta a nagy szentbeszédet a testvériségről, meg az ilyenekről, a végére el is vesztettem a fonalat, bár az attól is lehetett, hogy azt hittem, a vérem fele már a testemen kívül van. Magamban megjegyeztem, hogy a padló hideg, és kicsit sem kényelmes, bár ahol már sikerült összevéreznem, ott meleg volt. Végül Percy megállt felettem, átfordított cipőjével a hátamra. Felnéztem rá, igyekeztem úgy levegőt venni, hogy ne vért szívjak be. Rám szegezte a pálcáját, és tudtam, hogy most van vége a "játéknak". De nem, nem tudta kimondani. Tekintetét az enyémbe fúrta, majd olyan káromkodás tömeget eresztett meg, hogy elpirultam a vérréteg alatt. - Hát jó, Bray. Ezt megjegyezheted. Most nem ér, mert nem véletlenül futottunk össze. De legközelebb... ne felejtsd el ezt a kis leckét- Lunara se hederítve megfordult, majd kisétált az ajtón. Mozdulni se tudtam. Inkább a fájdalomtól, mint a félelemtől vagy a döbbenettől. Komolyan, el se tudom képzelni, mim épp. Képtelen voltam elájulni, de nem is voltam teljesen magamnál. Nem fókuszáltam semmire, biztos a nagy vérveszteség miatt volt.
Luna Moon
Halálfaló
Luna Moon

TémanyitásTárgy: Re: Zonkó csodabazára   Zonkó csodabazára - Page 2 EmptySzer. Nov. 09, 2011 6:14 am

Hiába szerettem és hiába nem akartam, a halálát, attól még meg kell halnia. Nem fogom egy múló fellángolás miatt feladni az egész életemet. Nem éri meg.
- Meg kell halnod. Csak az egyikünk élhet. – tehetetlen dühömben átkokat szórtam. Egy-kettő talán még Bradet is eltalálta. Nem voltam biztos benne, teljesen elvesztettem az eszem, minden vörös volt körülöttem. – Nem hiszem el, hogy amikor megtaláltam, amit egész eddigi életemben kerestem el kell veszítenem, vagy nekem kell meghalnom. – ha a Nagyúr megtudja, hogy elengedtem halott vagyok, ha azt hiszi, hogy megszökött akkor is. Ha pedig azt hiszi, hogy hazudtam arról, hogy elkaptam, akkor csak simán megkínoz. Ettől még a nagynéném sem tud megvédeni. Az egyetlen esélyem arra, hogy sértetlenül megússzam, az lenne, ha bujkálnék egész életemben.
Bradley Michael
6. Évfolyamos diák
Bradley Michael

TémanyitásTárgy: Re: Zonkó csodabazára   Zonkó csodabazára - Page 2 EmptyKedd Nov. 08, 2011 9:57 am

Vállat vontam, felemeltem a kezem, jelezve, hogy tehetetlen vagyok az ügyben. - Mondd, hogy, és megteszem. De ha ez jelent neked valamit, akkor még egyszer sem hazudtam neked. - Vontam vállat, jelezve, hogy ez is a megbízás egyik fajtája, ha ő is így véli. Közelebb hajolt hozzám, tekintetét az enyémbe fúrta. A szóra megremegtem. " Meghalj" Igen, ez lesz, ahogy megérkezik Percy. Már biztos úton van. Amit mondott, úgy éreztem, kiugrik a szívem a helyéről, mint egy madárka a kalitkában. Hát ez a szerelem. Fura, új, mégis jó érzés, kellemes, és melengető, ugyanakkor ijesztő, mert még soha nem éreztem. - Én is szeretlek - Mondtam, és végigsimítottam kezén. Nem is tudom, mi ütött belém, de ahogy bőrünk érintkezett, olyan volt, mintha végigvágott volna rajtam egy villám. Elmosolyodtam. Hirtelen rám jött a vágy, hogy megcsókoljam, de nem tudtam, hogy hogy reagálna rá. Csak pár pillanatig hezitáltam, majd mégis elvetettem a dolgot. Nem akartam rávenni, hogy engedjen el, hiszen azzal nagy lelki traumát okoztam volna neki, inkább majd ha felajánlja. - És... körülbelül még mennyi időnk van a.... a.... Percy érkezéséig? - Nem úgy fejeztem be a gondolatot, ahogy terveztem, de ez van, úgy értem, nem bírtam kimondani, hogy a végig. Rossz érzés volt arra gondolni, hogy mikor már karnyújtásnyira kerültem a szerelemtől a bátyám kicsinál.
Luna Moon
Halálfaló
Luna Moon

TémanyitásTárgy: Re: Zonkó csodabazára   Zonkó csodabazára - Page 2 EmptyKedd Nov. 08, 2011 9:31 am

Azt mondta bízhatok benne, csak így.
- Bizonyítsd, hogy megbízhatok benned. – mondtam neki, bár nem tudtam, hogy ezt egy bezárt szobában, hogyan tudná megtenni.
Örül, hogy engem kapott. Senki nem örül egy halálfalónak, az életem fekete és szürke. Semmi fehér, de még csak halványszürke sem. Miattam érez melegséget, ez azt hiszem kölcsönös. Elkezdtem rosszul érezni magam, bűntudatom volt. Sajnáltam. Nem akartam elhinni. Pont most? Amikor vissza akarok férkőzni a Nagyúr kegyeibe?
- Bűntudatom van. Nem akarom, hogy meghalj. – mondtam neki, közelebb hajoltam hozzá és a szemébe néztem. – Azt hiszem valamit megérintettél bennem, amit még senkinek sem sikerült. Pedig jó vagy, és pont az ellentétem. Nem érezhetnék irántad semmit és mégis azt hiszem… - mély levegőt vettem, – szeretlek. – vallottam be neki nagy nehezen. Nem vagyok az az érzéseiről beszélgetős ember. Sőt egyáltalán igen ritka, hogy vannak érzéseim. Most pedig sajnos vannak, és azt hiszem, kezdek megijedni. Soha nem félek semmitől és most a saját érzelmeim csalnak csapdába.
Bradley Michael
6. Évfolyamos diák
Bradley Michael

TémanyitásTárgy: Re: Zonkó csodabazára   Zonkó csodabazára - Page 2 EmptyKedd Nov. 08, 2011 9:12 am

-Tudom, hogy nem normálisak, ezt már jó ideje tudom.- Mosolyodtam el vállat vonva. Hát igen, nekem csak a nagypapám tűnik normálisnak, de őt meg a szüleim nézik komplett őrültnek. Elnevettem magam az összefoglalón. - Igen, ezt mind tudom, azt kifelejtetted, hogy megkínoztál. - Javítottam ki, majd mondandójára leolvadt a mosoly arcomról. Megráztam a fejem. - Percybe mindenki szerelmes volt, és mindet kihasználta, ha előbb szóltál volna, meg is mondhattam volna. - Válaszoltam sóhajtva, majd beletúrtam hajamba.- Bennem megbízhatsz, tudom, ez hülyén hangzik, csak így a levegőbe, de komolyan gondolom. Meg amúgy is, teljesen mindegy. Hamarosan már úgyis mindegy lesz. - Vontam vállat kicsit lemondóan, és igyekeztem nem belegondolni, hogy Percy fog megölni. Felsóhajtottam, és elgondolkodva néztem ki az ablakon. Pedig még voltak terveim. Hehe, hogy milyen furcsa, húsz órával ezelőtt még a kvidics mérkőzésen járt az eszem, most meg... hát, nem hiszem, hogy eljutok oda valaha is. - De örülök, hogy te kaptál el, így megtudhattam milyen érzés... ez a melegség.- Mondtam elgondolkodva, és elmosolyodtam a gondolatra, hogy soha nem hittem, hogy egy mardekárosba, sőt, egy halálfalóba fogok beleszeretni... a halálom előtt.
Luna Moon
Halálfaló
Luna Moon

TémanyitásTárgy: Re: Zonkó csodabazára   Zonkó csodabazára - Page 2 EmptyKedd Nov. 08, 2011 8:58 am

Ittam a szavait. Élveztem, hogy egy olyan család életébe nyerek betekintést, akik kicsit normálisabbak, mint a mienk. De azért nem ilyennek képzeltem el egy rendes családot.
- Tudom, hogy ez rosszul fog hangzani, de a te családod sem egészen normális. – elgondolkodtam. – Sőt egy kicsit talán hasonlítasz rám. Nem szereted a szüleidet, ahogyan én sem. Mondjuk te nem lettél Halálfaló, és te nem a saját elveid miatt nem szereted őket, hanem a bátyád miatti viselkedésül az ok. – mondtam neki, mint egy jó pszichológus. Bár tudtam, hogy tisztába van vele, magamnak muszáj volt összefoglalnom.
Az utolsó mondatán gyakorlatilag sokkot kaptam. Az átható tekintet, amivel engem nézett, mikor ezt mondta, csak rólam lehetett szó.
- H-hogy, t-te é-és é-én? – most én kezdtem el dadogni. – Pont én? De hiszen tudod mi és ki vagyok én. Én raboltalak el, és adlak fel a bátyádnak, hogy megölhessen. – próbáltam meggyőzni, hogy nem normális. Valamit én is éreztem iránta, de ő volt a feladatom. Nem szabad beleszeretni abba akit meg kell ölnöd. – Egyszer követtem el azt a hibát, hogy szerelmes lettem. – vallottam be neki. – A bátyád volt az. Kihasznált és az összes rangomból kitúrt a Nagyúrnál. Nem tudom, bízhatok-e benned, vagy bárkiben.
Bradley Michael
6. Évfolyamos diák
Bradley Michael

TémanyitásTárgy: Re: Zonkó csodabazára   Zonkó csodabazára - Page 2 EmptyKedd Nov. 08, 2011 7:34 am

Valahogy... jól éreztem magam mellette, mármint... amikor nem játszott velem. Valami megmagyarázhatatlan, ismeretlen ok miatt vonzotta a tekintetemet, és jó volt ránézni. Mikor leült mellém halványan elmosolyodtam, szívem dobogása felgyorsult, de igyekeztem nem tudomást venni róla. Kérdésére elmosolyodtam.
- A nagypapámat imádom a legjobban, talán a szüleimnél is jobban szeretem őt. Mindig velem volt, és Percy mellett, mindig segített nekünk, és kiállt mellettünk. Minden reggel anya ébresztett, nemes egyszerűséggel felhúzta a redőnyt, amitől megvakultam... minden egyes reggel. Reggelinél apa soha nm volt ott, hiányoltam, végül már csak... olyan volt nekem, mint egy vendég a családban. De... Gyűlöltem őket, egytől egyig, anyát, apát, mindet utáltam, mert rosszul néztem Percyre, ezt ki nem állhattam. Dühös voltam rájuk, a nagyapához menekültem mindig, és felnyomtam őket, hogy hogy viselkednek vele. Szóval... ebédnél mindig együtt voltunk, zajongtunk és veszekedtünk, de nem vérre menően, mindig az aktuálisról. A vacsora kötelező volt; mi történt veled ma címszó alatt folyt... Percy egyik nyáron a rétre hoppanált, ahol mindig olvastam, mikor összevesztem a szüleimmel. Akkor ígérte meg, hogy megöl. Aznap nagyapánál aludtam, végig azt kérdezgette; Mikor jön haza a bátyád. Nem tudtam mit mondani. A családom legszeretettebb tagjának, mikor megkérdezte... csak néztem a szemébe, és képtelen voltam megszólalni.- Minden dadogás nélkül mondtam végig, de végül éreztem, hogy könnyek csúsznak végig arcomon. Letöröltem, nem volt erre időm, energiám, hamarosan halott leszek, van jobb dolgom is ennél. - Mindenem megvolt. Kivéve Percy szeretete egy idő után. És egy barátnő. Sosem volt barátnőm, egyszer sem. Az élet ostoba fintora, hogy pont a halálom előtt érzek valamit egy lány iránt.- Sóhajtottam, és lehunytam a szemem. Ennyi, szerintem pont elég. Nem akarok emlékezni a nagyapámra, nem most.
- Még kérdezhetsz egyet, én kettőt kérdeztem.- Mondtam neki, és vártam a következőt.
Luna Moon
Halálfaló
Luna Moon

TémanyitásTárgy: Re: Zonkó csodabazára   Zonkó csodabazára - Page 2 EmptyKedd Nov. 08, 2011 7:04 am

Tudtam, hogy elítél, amiatt amit tettem, de ez soha nem érdekelt és nem is most fogom elkezdeni. Egy fehér varázsló tökéletes szülői hátérrel, nem fog megérteni engem. Az egyetlen sötét folt az életében a bátya.
- Igen, ez minden, amit akartam. – nem tudom miért, de muszáj volt hallanom a saját hangomat, amit kimondom, hogy ez volt minden, amit akartam. Az életemnek több az árnyoldala, mint amit szeretek, de azt sem bírnám elviselni, ha dolgoznom kéne, és fehér varázslókkal lennék körülvéve. Egyszerűen nem menne. Sokan nem hiszik el, hogy lehet valaki eredendően gonosz, de én az voltam, attól a perctől kezdve, ahogy megszülettem, ezt a szüleim is tudták. Ezért nem kerestek soha a nagynénémnél, sőt sehol mikor megszöktem.
Azt hiszem, tudom, mit akarok kérdezni tőle.
- Milyen a normális élet? Azt hiszem így nem érted pontosan mire is gondolok. Milyen egy család, ahol az emberek jók? Mit csináltok? Miről beszéltek? Mondj el minden számodra jelentéktelen dolgot, ami engem érdekelhet. – lesütöttem a szemem. – Soha nem volt rendes családom, vagyis volt, de akkor ki akartam szakadni belőle így nem nagyon érdekelt az egész. Most pedig azt hiszem, egy picit azért hiányzik. Mikor megszöktem a szüleim sosem kerestek…
Nem tudom, hogy jöttek ezek a gondolatok, de most már kimondtam őket, és válaszra éhesen ültem le az ágyra Brad mellé.
Bradley Michael
6. Évfolyamos diák
Bradley Michael

TémanyitásTárgy: Re: Zonkó csodabazára   Zonkó csodabazára - Page 2 EmptyHétf. Nov. 07, 2011 9:47 am

Egy kisebb huza-vona után megittam a löttyöket, bár nagyon nem akaródzott, mégis lenyomtam. Hát... maradjunk annyiban, hogy ne sütőtöklé volt, sőt, valami émelyítő gusztustalanságnak nevezném. És ami mindennél rosszabb: lassan hatottak. Kezdetben a tompaság kezdett megszűnni, majd utána a fájdalom enyhült, de nem múlt el teljesen. A kedvem pedig, ha két szintet emelkedett, már sokat mondtam.
- N-nekem a testvér a legnagyobb d-dolog, í-így ezt kérdeztem.- Vontam vállat, és majdnem bocsánatot is kértem a kérdésért, de inkább abbahagytam a dolgot.
Figyeltem a történetét. Nekem úgy tűnt, a családja normális volt, kivéve az a nagynéni. Fúj. Már bocsásson meg, de az ilyesmi nagyon nem vonz
. - A-a-akkor most m-mindent elértél, a-a-amit akartál - Mosolyodtam el halványan, és kinyújtottam a lábam. Hiszen ha ez akart lenni kezdettől fogva.
- M-most te jössz a k-kérdésekben.
Adtam neki utat, bár jó előre féltem a dologtól. Mi van, ha olyat kérdez, ami bántó lesz nekem, amire nem akarok emlékezni?
Luna Moon
Halálfaló
Luna Moon

TémanyitásTárgy: Re: Zonkó csodabazára   Zonkó csodabazára - Page 2 EmptyHétf. Nov. 07, 2011 9:31 am

Sikeresen lenyomtam a torkán a bájitalokat. Miután kicsit jobban lett, látszott rajta, hogy elfogadta vagy beszélget velem, vagy tovább kínzom. Így inkább a beszélgetést választotta.
- Nincs testvérem, bár nem értem ez miért olyan lényeges kérdés. – nem értettem miért érdekli ennyire. Bár neki van egy számomra normális, számára nem éppen normális bátya.
- Hogy miért lettem Halálfaló? – ez a kérdés még soha nem merült fel bennem. – Ez egy igazán jó kérdés. – gondolkodni kezdtem, majd inkább hangosan folytattam. – Soha nem voltam az a tündibündi kislányka. Én voltam a legrosszabb gyerek a környéken, vagyis nem rossz voltam, hanem gonosz. Ok nélkül mindenkit fellöktem meg ilyenek, majd mikor kezdett kifejlődni az erőm elkezdtem mindenkit megátkozni. A szüleim jó boszorkányok voltak, olyan Főnix Rendje szinten jók, de volt egy nagynéném, aki halálfaló volt. Hozzá szöktem és onnantól ő nevelt fel. Ez talán negyedikben volt, kipakoltam a szobámat, és némi utazgatás után megérkeztem a házához. Először nem akart látni, de aztán meggyőztem. Megtanított az összes sötét varázslatra, amit érdemes tudnom. Mialatt iskolába jártam kisebb küldetéseket teljesítettem a Nagyúrnak, még mielőtt kijártam a Roxfortot megkaptam a sötétjegyet. Onnantól nem volt más választásom, de nem is akartam. Mikor végeztem beálltam a soraikba és nem bántam meg a döntésemet egy percig sem. – fejeztem be a történetemet, ami érzésem szerint több, mint kielégítő volt.
Bradley Michael
6. Évfolyamos diák
Bradley Michael

TémanyitásTárgy: Re: Zonkó csodabazára   Zonkó csodabazára - Page 2 EmptyHétf. Nov. 07, 2011 9:18 am

Szuper. Nem is volt itt, én meg csak feküdtem, semmi mást nem csináltam. Ez katasztrófa. Bár ha jobban belegondolok, fölösleges is lett volna felkelni, hiszen biztos, hogy betakarta a helyet, hogy ne tudjak kimenni. Mint valami kalitkába zárt madár. Nem voltam éhes, sőt, épphogy nem dobtam ki a taccsot. Figyeltem a bemutatót, majd vállat vontam. - L-l-lásd be, hogy e-e-ezek után nem n-n-nagyon lehet jó k-kedvem- Mondtam idegesen, és felhúztam a lábam, hogy átkaroljam. Magamhoz öleltem, ezzel nyomva a mellkasomat, hátha így nem fog annyira fájni, mint most. Szuper, mint az a mugli mese a két gyerekről, akiket a banya csak azért hízlalt, hogy a végén megegye őket. Azért akar jobb kedvre deríteni, hogy megkínozzon. De ez most mindegy, csak jobban akartam lenni. - M-m-miről szeretnél b-beszélgetni? - Kérdeztem lemondóan, mintegy megadva magam a dolognak. Kezdett a gyomrom megnyugodni, de valahogy nem akaródzott közelebb menni a lányhoz. - V-van t-t-testvéred? - Kérdeztem végül megadva maga a dolognak teljesen. Legyen, mindegy, mi lesz, lehet, már nem fogok kijutni innen élve, akkor akár már jól is szórakozhatnék. Egy kicsit. - M-m-miért lettél halálfaló? - Kérdeztem meg végül, ami egész idáig a fejemben járt.
Luna Moon
Halálfaló
Luna Moon

TémanyitásTárgy: Re: Zonkó csodabazára   Zonkó csodabazára - Page 2 EmptyHétf. Nov. 07, 2011 9:01 am

- Ha tudni akarod, amíg te ájultan feküdtél, addig én elmentem sétálni és vásárolgattam is egy kicsit. – tényleg látszott rajta, hogy nagyon rosszul van. Amíg ilyen állapotban van, nem játszatok vele, újra mert abba belehalna.
- Hoztam kaját, azt eszel, amit szeretnél és bájitalokból is betáraztam. – kivettem egy kék, egy zöld és egy piros löttyel teli üvegcsét. – Ez, - kezdtem a pirossal, - elmulasztja a fejedben a tompaságot. Ez pedig, - most a kék jött, - elmulasztja a Sectumsempra, és a Crutio fájdalmát. Ez pedig, - már csak a zöld maradt, - egy kicsit felturbózza a kedvedet, hogy ne legyél ilyen szomorú. Semmi szórakoztató nincs benned. – mondtam neki kicsit sértődötten és kivettem a zacskóból egy kis csokit, hogy az én kedvem is jobb legyen, bár mióta bejöttem a szobába csak egyre jobb lett.
- Kicsit beszélgethetnénk, míg helyreáll annyira a szervezeted, hogy megint meg tudjalak kínozni. – küldtem felé egy kissé gyilkos mosolyt.
Nem értettem mi van velem. Én beszélgetni? Érdekeljen, hogy hogyan érzi magát? Arra fogom, hogy a kínzáshoz kell felgyógyítanom, de tudat alatt tudtam, hogy nem ez a fő ok. Talán egy kicsit megkedveltem bár nem értettem mire fel. Nem tett semmi olyat, ami ezt hozta volna ki belőlem, nem lenne szabad ezt éreznem. Egyetlen okot tudok ami miatt, kicsit is tetszhet, a tökéletes ellentétem Brad és meg akarom leckéztetni a bátyát.
Bradley Michael
6. Évfolyamos diák
Bradley Michael

TémanyitásTárgy: Re: Zonkó csodabazára   Zonkó csodabazára - Page 2 EmptyHétf. Nov. 07, 2011 8:40 am

Nagyon örültem, hogy már nem kell magamnál lennem, nem húztam volna sokáig, szerintem simán meghaltam volna, előbb, mint hogy Percy rám küldené a harmadik főbenjáró átkot. Jó ideig lebegtem a sötétségben, és élveztem a csendet, a nyugalmat, és a békét.
Ez sem tartott sokáig, hamarosan már éledeztem, megláttam Lunát, kezében sok dologgal, de nem tudtam jól felmérni mik azok, no meg nem is igazán akartam jelenleg. Volt jobb dolgom. Például felmérni, hogy mindenem fájt, főleg a felsőtestem. Dermedt ujjaimmal a pulóverem és ingem maradványaimhoz nyúltam. Hát tényleg felszakadt, de legalább már a testem jól volt... külsőleg, belsőleg épphogy nem estem darabokra. - Mindenem fáj, ha már így kérdezed - Suttogtam halkan, eléggé berekedtem, nagyon fájt a torkom... is. Oldalamra dőltem, majd kezemmel ellőktem magam, így ülő helyzetbe tornáztam, hátam a falnak vetve. Király, most már aztán jól megcsináltam. Ha akarnék se tudnám végre hajtani a tervemet, hogy kiugrok az ablakon, mert ahhoz fel kéne állni. - A-azokat h-h-honnan szerezted? - Kérdeztem, és arra a sok cuccra mutattam, ami nála van. Nem biztos, hogy tudni akarom. Egy pár pillanatra megszédültem, de megtámasztottam magam. Szép. Megint ez jutott eszembe, nem tudom, miért. Szép a haja... és az arca. És ha nem kínzott volna meg, akkor még talán meg is jelent volna a fejembe, hogy ; szeretem. De így... csak egy gondolat volt.
Luna Moon
Halálfaló
Luna Moon

TémanyitásTárgy: Re: Zonkó csodabazára   Zonkó csodabazára - Page 2 EmptyHétf. Nov. 07, 2011 8:23 am

- Nem szívesen. – mondtam neki mikor megköszönte a gyógyítást. Nem érdemelt meg a köszönetét, de ő sem, hogy meggyógyítottam. Mint, ahogy számítottam rá, rögtön elájult, ahogy levettem róla az átkot. Tudtam, hogy egy ideig nem fog felkelni, így sétálni mentem. Mindenesetre biztos, ami biztos több varázslattal zártam le a lakást, mint azt egy kevésbé paranoiás személy tette volna. De hát mit vársz egy Halálfalótól, aki egy roxforti diákot rejteget a lakásában? Ráadásul ilyen közel a sulihoz…
Muszáj volt, kicsit kimozdulnom, hisz tudtam, ha egyszer magához tér nem hagyhatom többet magára, amíg a bátya oda nem ér. Percy, hát igen, amit még kedves Bradley barátunknak sem mondtam el, majdnem ő lett a nagy Ő. Tökéletes volt, szerettük egymást, aztán kiderült, hogy csak kihasznált. Arra kellettem neki, hogy átvegye a helyem a Nagyúrnál, aki azóta nem bocsájtotta meg nekem, hogy szerelmes lettem és megbíztam valakiben.
Útközben bevásároltam, hogy legyen mit ennie Bradnek ha felkel végre. Vettem pár üveg vajsört is, és lángnyelv whiskyt, csak hogy majd legyen mivel oldani a feszültséget. Most olyan hangulatom van, hogy örülnék egy kis szeretetnek és csokit is ennék. Így hát azt is vettem, mire visszaértem a lakásba és sikeresen áttörtem a saját biztonsági rendszeremen, kis megkínzottam éppen ébredezett.
- Jó reggelt Csipkerózsika. – köszöntem neki szinte már jókedvűen. Amit nem értettem, hisz ez akkor tért vissza, amikor beléptem a lakásba. – Hogy vagy? Na nem mintha túlontúl érdekelne. – javítottam ki magam azonnal és majdnem a számra csaptam. Mégis mit művelek?
Bradley Michael
6. Évfolyamos diák
Bradley Michael

TémanyitásTárgy: Re: Zonkó csodabazára   Zonkó csodabazára - Page 2 EmptyVas. Nov. 06, 2011 9:54 am

Megártani? Hogy érti? Mondjuk a cruciatus-sal megértem, hiszen ha azt sokáig használja valaki, akkor az alany még az eszét is elvesztheti. Ezt még Percy mondta nekem régen, akkor is kirázott tőle a hideg, de el se tudtam képzelni, mekkora fájdalomról beszél. Egészen a mai napig. Mikor nem csak kínlódtam, olyan érzésem volt, mintha hamarosan meg is halnék. Ott állnék a halál közelében, csak még búcsúnak alám gyújtanák a pokol tüzét. Kimondtam a varázsszót, és még soha nem volt ekkora szükségem rá, soha nem vágytam ennyire... a normálisságra. Nem kellett volna aggódnia, nem tartottam kegyelmesnek. Kicsit sem, egy hajszálnyit sem. Lassan gyógyította be a sebeket, olyan lassan, hogy alig éreztem, hogy múlik a fájdalom. De végül, eltűnt, és már csak az elkínzottságom maradt, tudtam, hogy ha leveszi rólam az átkot, azonnal elájulok. És tényleg. Ahogy eltüntette, máris kezdett magába szippantani a sötétség, utoljára a lány arcát láttam, és átfutott az agyamon, hogy szép az arca. - Köszönöm - Nyögtem ki nagy nehezen, tekintetem arcára függesztettem. Aztán magába fogadott a kellemes sötétség, és testem még búcsúzóul éreztette velem, hogy fáj mindenem, minden átok nélkül, csak hatásilag. Elájultam, végre valahára, ujjaim már nem kaparásztak görcsösen a padlón, testem remegése is felhagyott, de a pír még mindig nem múlt el arcomról, még úgy sem, hogy nem voltam magamnál.
Luna Moon
Halálfaló
Luna Moon

TémanyitásTárgy: Re: Zonkó csodabazára   Zonkó csodabazára - Page 2 EmptyVas. Nov. 06, 2011 9:25 am

- Sajnos egy idő után meg fog ártani neked ennyi fájdalom. Szóval, na jó, ha eléggé könyörögsz meggyógyítalak. – még hallgattam, mi lesz a reakciója, majd mikor már a könyörgöm szó, is elhagyta az ajkát, akkor megkönyörültem rajta. Vagyis csak pár perccel később, még a végén azt hinné, vajból van a szívem, vagy hogy egyáltalán van szívem.
- Oké, oké. De csak, hogy ne hidd, kegyelmes vagyok. – a lehető leglassabban, részletekben gyógyítottam meg. Közben pedig gyönyörködhettem a felsőtestében. Mivel szépen lassan gyógyítgattam, így szépen lassan vált láthatóvá tökéletesen kockás hasa. Ha nem lettem volna Halálfaló és nem adtam volna már fel az igaz szerelem keresését, akkor azt hiszem, már szerelmes lennék ebbe a fiúba. Ja meg, ha nem a halálba kéne szállítanom.
- Kész vagy. – mondtam neki egy sóhaj kíséretében, ami még az előző gondolataimhoz tartozott. Levettem róla az ébren tartó átkot, és hagytam elájulni. Kimerült, sokkal többre megyek, majd vele ha újra normális állapotban lesz.
Bradley Michael
6. Évfolyamos diák
Bradley Michael

TémanyitásTárgy: Re: Zonkó csodabazára   Zonkó csodabazára - Page 2 EmptyVas. Nov. 06, 2011 9:09 am

A bátyám miatt szívat. De jó, őszintén örülök neki. Mindenemet betöltötte a szívem dobogását, eltöltötte a fülemet, a fejemet, mintha mindenem eszerint létezne. Nem is értem, soha nem éreztem ilyet. De jó... jó érzés, csak ne lenne ilyen rossz az időpont. -I-igen, már említetted - Préseltem ki magamból, és úgy éreztem, menten elvesztem az eszméletemet. Sajna ez nem jött el, mivel Luna folytatta a játékát. Nem értettem, mit mond, de követni se tudtam, egy pár pillanatra arra jutottam, hogy talán semmit nem mondott. Ám a következő másodpercben megint rám szegezte a pálcát, és ahogy elhagyta száját az átok, a fájdalom a mellkasomba hasított. A ruhám is felszakadt, de a felsőtestem is, nem egy helyen. Erre már nem is adtam ki hangot, úgy belém ragadt a szusz. Éreztem, hogy húz le a sötétségbe az ájulás, de Luna megakadályozta a nyugalmat egy pálcaintéssel. Igaza volt, a fájdalom folytatódott, állandósult, borzalmas volt. Leült egy székre, onnan nézett le rám. - Megkérhetlek úgy is, hogy még mindig nem akarok csatlakozni? - Kérdeztem, de gondoltam, hogy a válasz még mindig nem. Nem láttam jól a sebeket, de éreztem, hogy nem egy van csak, de már nem vérzik, micsoda szerencse. - Kér.....lek - Nyöszörögtem, és már nem is tudtam mit kezdeni azzal a fájdalommal, amit kaptam. Arcom kipirosodott, éreztem, hogy egész testemben remegtem. Felnéztem a lányra, aki nem úgy nézett ki, hogy abba akarja hagyni míg nem egyezek bele. De. - Könyörgöm - Nyögtem ki halkan, kezemmel a padlót kaparva.
Luna Moon
Halálfaló
Luna Moon

TémanyitásTárgy: Re: Zonkó csodabazára   Zonkó csodabazára - Page 2 EmptyVas. Nov. 06, 2011 8:47 am

- Nem a te hibád, de nincs más, akin kitölthetném a dühömet. – közöltem vele úgy, mintha ez lenne a világ legtermészetesebb dolga. – Mégsem kereshetek egy vadidegent, ha itt vagy te, hogy megbűnhődj a bátyád miatt. – azt hiszem, kezdek kicsit teátrális lenni, és egyáltalán miért válaszolok a kérdéseire? Semmi köze ezekhez, bár már gyakorlatilag halott, így nem sokat tud ártani nekem.
- Ennek kifejezetten örülök. Mondtam már, hogy én találtam ki? – boldog voltam, mondjuk nem ez volt az első varázslat, ami tökéletesen működött, de ha látom, hogy valaki szenved miattam, az mindig örömmel tölt el.
- Mond használták már rajtad a Sectumsemprát? Ez sajnos nem saját találmány, ezt Piton professzor találta fel, még ifjú gonosz korában. – elmosolyodtam. – Sectumsempra! – a ruhája felszakadt, ezzel felfedve előttem a vágások alatt tökéletes felső testét. Egy pillanatra megfagyott bennem a levegő, egyszerűen mesés volt a látvány. Mikor az átok megtette a hatását, ráküldtem egy bűbájt, ami nem engedte elájulni. – Csak, hogy tudd ez az átok arra való, hogy ne ájulj el. Mindent tökéletesen érzel. Ugyan úgy fáj. Most pedig, - leültem egy székre, - megvárom, amíg megkérsz szépen, hogy gyógyítsam be a sebedet. – a vérzést elállítottam, és már a földről is eltakarítottam, ami óvintézkedésem ellenére odacsöpögött.
Bradley Michael
6. Évfolyamos diák
Bradley Michael

TémanyitásTárgy: Re: Zonkó csodabazára   Zonkó csodabazára - Page 2 EmptyVas. Nov. 06, 2011 7:46 am

Reméltem, hogy inkább unatkozni szeretne, de tévedtem. Nagyon reméltem, hogy Percy hamar ide talál és vége lesz ennek az egésznek egy pálcaintés alatt. Ellenben Lunaval, aki imád kínzósát játszani, ahogy látom. A következő pillanatban összerogytam a padlón, mikor olyan fájdalom kerített hatalmába, melyet soha nem éreztem még, és rájöttem, hogy nagyon nem hiányzott.Hiába szorítottam össze a számat, képtelen voltam nem ordítani. Azért én nagyon király vagyok, egy nap alatt két főbenjáróátok a háromból. Megjön Percy és meglesz a harmadik is, csak tudjam kivárni. Hiába ért véget hirtelen a fájdalom, mégse bírtam felkelni azonnal. - És ez miért is az én hibám? - Kérdeztem dadogás mentesen, most egyáltalán nem a bátyám járt az eszembe, a fájdalom kiirtotta. Levegő után kapkodva hunytam le egy pillanatra a szemem, hogy kicsit lenyugtassam szívem vad dobogását. Ám ebből a kellemes állapotból kirántott Luna szava. Ne, nenenenenenene! Könyörgöm, ne! De ez kicsit elkésett. Minden elsötétedett előttem, csak Percy-t láttam, és azt a napot, mikor veszekedtünk, és pálcát rántott rám. Hallottam a hangomat, nagyon távolról, mintha az egy másik világ lett volna. Egy pillanatra veszthettem el csak az eszméletemet, azonnal magamhoz tértem, bár reméltem, hogy nem, hogy a sötétségben maradok. Ám mikor kinyitottam a szemem, még mindig a szoba padlóján hevertem, felettem Luna, aki éppen leeresztette a pálcáját. - Szuperül működik - Nyögtem ki elkínzottan, lassan vettem a levegőt, pedig tüdőm oxigénért kiáltott. Még mindig nem jön, hol a bátyám?!
Luna Moon
Halálfaló
Luna Moon

TémanyitásTárgy: Re: Zonkó csodabazára   Zonkó csodabazára - Page 2 EmptyVas. Nov. 06, 2011 7:27 am

A rosszabbikat választotta. Mondjuk az nekem csak a jobb, hisz így nem kell, unatkozom, és tanítgatnom, mint valami elrontott Teréz anya.
- Hát nem igazán van más választásod, még a végén rám ragadna az irgalmas jelző. Meg hát gondolod, hogy amíg a bátyád idehurcolja magát, addig itt fogok unatkozni. – kérdőn tekintettem rá, mondjuk kábé annyira, mint egy idiótára.
- Hát akkor kezdjük a játékot. – mondtam neki egy kegyetlen mosollyal megfűszerezve. – Crutio! – mikor befejeztem az átkot, ránéztem és elmosolyodtam. – Remélem fájt. – mondtam neki és egy cseppet sem sajnáltam. – Ezt igazából azért kaptad, mert nekem kéne azt csinálnom, amit Percy csinál, csak ő egy talpnyaló kis mocsok így nem sok esélyem volt. De most visszakapja. – gondolkodni kezdtem, mi az, amivel elég nagy fájdalmat tudok neki okozni.
- Most jut eszembe, van egy átok, amit még senkin nem próbáltam és én találtam fel. Mindössze annyi a hatása, mintha száz dementorral lennél egy szobába összezárva. Még a legrosszabbnál is rosszabb emlékeidet hozza vissza. – mondtam neki, majd ráküldtem az átkot és néztem, mi a reakciója.
Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Zonkó csodabazára   Zonkó csodabazára - Page 2 Empty

Zonkó csodabazára
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next