Roxfort

Harry Potterrel foglalkozó szerepjátékos fórum.

HomeKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Roxfort Története
Staff Tagok

Staff Tagok

Zonkó csodabazára - Page 3 Staffgif
Kattints Értünk!
FRPG Top Sites - Magyarország
Chat
Kiemelt Oldalak
Zonkó csodabazára - Page 3 Z5iV7

free forum

free forum

free forum

A Hónap Női karaktere
Zonkó csodabazára - Page 3 Ftlx6t
A Hónap Férfi Karaktere
Zonkó csodabazára - Page 3 3347qiw
A Hónap Játéka
Zonkó csodabazára - Page 3 34xl2x4
A Hónap Szerelmes Párja
Zonkó csodabazára - Page 3 Ic7783

Share

Zonkó csodabazára

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Bradley Michael
6. Évfolyamos diák
Bradley Michael

Iskolai Házad : Hugrabug
Hozzászólások száma : 64

Zonkó csodabazára - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zonkó csodabazára   Zonkó csodabazára - Page 3 EmptyVas. Nov. 06, 2011 4:42 am

Szó nélkül hallgattam a lelki problémái kielemzését hangosan, de ahogy közelebb lépett, felmatricázódtam az ajtóra. Jobb karom után nyúlt, és végigsimított a seb helyén, mely után már csak forradás maradt.
Figyeltem, de egyik terve sem tetszett. Főleg a b) nem. - K-k-ki van z-zárva, hogy b-beálljak k-közétek - Szögeztem le még időben. Tudtam, hogy ezzel most jó adag fájdalmat zúdítok a nyakamba, de komolyan, ki van csukva, hogy halálfaló legyek. Egy hülye szúnyogot sem tudok megölni, nem hogy egy embert. Én is egy senki lennék a dologban, mint ahogy a lány a bátyámról gondolja. Csak az a különbség, hogy én tényleg egy senki lennék.
- G-g-gondolom, nincs c m-megoldás. Sóhajtottam, de tudtam, hogy hiába vagyok fáradt, lesz még nekem rosszabb is. Az azért pozitív, hogy kitartó vagyok, és életben fogok maradni, hiszen ez egy kikötés volt. Ez a minimum. És valahogy... vissza fogok jutni a suliba. Valahogy. Remélem.
Bárcsak Tommy figyelt volna rám, akkor talán szólt volna egy tanárnak, mikor nem jöttem vissza, hiszen már egy ideje visszaindultak a suliba. Remélem, így lesz. Imádkozom Merlinhez, hogy ne tévedjek nagyot.
Vissza az elejére Go down
Luna Moon
Halálfaló
Luna Moon

Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 119

TémanyitásTárgy: Re: Zonkó csodabazára   Zonkó csodabazára - Page 3 EmptyVas. Nov. 06, 2011 4:10 am

Bradley az ajtóig hátrált, de pechére nem tudott kimenni. Hát előfordulnak ilyenek.
Hihetetlenül idegesített, hogy dadog.
- Nem tudnád abbahagyni, ezt a dadogást. Nagyon idegesítő. Nem tudok tőle, gondolkodni. – mondtam neki és a homlokomat masszíroztam. – Valóban meg kéne leckéztetni a bátyádat. Igazad van, nem kéne hagynom, hogy parancsolgasson nekem, bár ezt nem gyakran vallom be.
Ki kell találnom valamit. Percy, csak egy hatalommániás idióta minden ész, és ügyesség nélkül. Csak egy lúzer, akinek szerencséje volt.
- Oké, a terv a következő. Van a, és b tervem, azt hiszem választhatsz, de még nem vagyok benne biztos. – közelebb léptem hozzá, és végigsimítottam a karján ahol a sebe volt. – Vagy megmutatom neki és a Nagyúrnak, hogy ő egy senki és én pedig egy zseni vagyok. Tehát, a bátyádnak csak azt ígértük, hogy életben maradsz, azt nem, hogy egészséges is leszel. A másik pedig, szintén azt mutatja, hogy ő egy senki. Megtanítok neked pár sötét varázslatot és beállsz a seregbe. – elgondolkodtam. – Bár ha gondolod a kettőt össze is lehet dolgozni. Megkínozlak, aztán mikor eleged van, meggyógyítalak és beállsz a seregbe. Nem fog senki gyengének tartani, hisz ismernek. – mondtam neki egy kegyetlen mosoly kíséretében, majd vártam, hogy válasszon.
http://boszorkanynaplok.forump.net
Bradley Michael
6. Évfolyamos diák
Bradley Michael

TémanyitásTárgy: Re: Zonkó csodabazára   Zonkó csodabazára - Page 3 EmptySzomb. Nov. 05, 2011 9:01 am

Végig magam elé meredtem, bár a lány szép volt, mégis taszított a belőle áradó sötétség. - N-nagyon sz-szeretem ő-ő-őt, d-d-de n-nem voltam h-h-hajlandó b-b-beállni h-h-h-halálfalónak. M-m-már p-próbálta. Mondtam, és éreztem, hogy ég a karom, a kötél nem tett neki valami jót sajna. Szemet forgattam. Most köszönjem meg, hogy ilyen nagylelkű? Sajna ezt most kihagynám. - T-t-teljesen m-m-mindegy, h-h-hogy te v-vagy ő ö-ö-ö-öl m-meg. N-nem gondolod? - Kérdeztem és egy pár pillanatra lehunytam a szemem, hogy ne itt legyek. Bárhol máshol, csak itt ne, könyörgöm.
Közelebb jött, minden részecském igyekezett távolabb kerülni tőle, de képtelen voltam megmozdulni. Mikor elért, leoldozta kezemről a kötést, így a vér szabadon folyt le ujjaimra, hogy onnan a padlóra csepegjen. Na, ezt hogy a jó fenébe fogja felmosni? Nem, mégsem vagyok rá kíváncsi. - S-s-sietett. - Foglaltam össze tömören, lényegre törően, szerintem nem is kellett mást mondanom.
Hirtelen kezdtem elveszteni a fonalat, eltűnt rólam a kötél, és a sebemet is begyógyította, mikor eddig senki nem tudta. - H-h-hogy érted? - Kérdeztem, és közben kezdtem hátrálni, egészen az ajtóig, de hiába rántottam meg, zárva volt. Most rajtam akarja demonstrálni, hogyan kéne-ezt csinálni? Hogy mikor Percy megjön, csak rá kelljen mutatnia a dolgokra, és megmondani, hogy ennek így kellett volna kinéznie, ennek így, ezt így kellett volna mondani, és így tovább?
Luna Moon
Halálfaló
Luna Moon

TémanyitásTárgy: Re: Zonkó csodabazára   Zonkó csodabazára - Page 3 EmptySzomb. Nov. 05, 2011 8:34 am

Megölni. Az milyen könnyű is.
- Az a helyzet, hogy nem értek egyet a bátyáddal. Téged megölni bűn, mivel ennyire ellenállsz mindennek, ami ő, én inkább megzsarolnálak és beállítanálak halálfalónak. De hát ő tudja, mit akar kezdeni veled. – villantottam felé egyet a leggonoszabb mosolyaim közül.
- Percy? Nem éppen a legnagyobb, de segítjük egymást, így most éppen az ő ügye, vagyis te vagy a soros. Mindenki téged keres. Mázlid, hogy engem küldtek ide, a többiek már régen megöltek volna. Hiába kapták parancsba, hogy Percy élve akar. – leültem egy székre és a hajamat kezdtem piszkálni. – Unatkozom, Percy élve akar téged nem sértetlenül. – már éppen mondtam volna ki az első eszembe jutó sötét átkot, amikor hallottam, amint egy csepp valami találkozik a padlóval. Vérzik.
- Ezt ő csinálta? – léptem oda hozzá és elkezdtem megszabadítani a karját a kötéstől. – Mennyire amatőr. Ennek a sebnek el kellett volna fertőződnie és már nem kéne élned. Nem hiszem el, hogy egy ennyire egyszerű varázslatot sem tud végrehajtani. – elmosolyodtam. Így már értem miért akarja mindenképpen megölni és azt is, hogy miért engem küldött ide. Azt remélte a szülei nem küldik vissza a kis öcsikéjét a Roxfortba, hanem elrejtik valahol. Éppen csak azt felejtette el, hogy a Roxfortnál nincs biztonságosabb hely. Tudta, ha én találom meg a fiút életem végéig nevetni fogok rajta.
- Tudod mit? Leckéztessük meg egy kicsit a bátyádat, hogy legközelebb normálisan hajtsa végre a varázslatait. – mondtam neki mosolyogva, majd egy pálcamozdulattal eltűntettem róla a köteleket, és a sebet is begyógyítottam.
Bradley Michael
6. Évfolyamos diák
Bradley Michael

TémanyitásTárgy: Re: Zonkó csodabazára   Zonkó csodabazára - Page 3 EmptySzomb. Nov. 05, 2011 6:20 am

Elmosolyodtam. - E-e-engem s-sem a-a-akartak elengedni, d-de a-a-aztán a n-n-n-nagypapám m-m-meggyőzte ő-ő-ő-őket. T-tudod, m-m-már csak ő-ő m-m-meg é-én h-h-hiszünk a b-bátyámban. - Hugrabugos? Na nem, az ki van zárva, lehetetlen, akkor biztos találkoztam volna vele, hiszen... na nem, tényleg nem lehet Hugrás. Megtorpantam. De már késő volt, hirtelen nem tudtam semmit csinálni, nem tudtam ellenállni, mikor elkezdett magával vinni, fel, egészen a bazár feletti helyre, aztán lenyomott egy székbe, lekötözött, és csak utána tudtam magamtól megmozdulni.
Meg se lepődtem mondandóján, és igazából szabadulni se próbálkoztam. Most őszintén, a csaj egy halálfaló, teljesen tiszta számomra, én meg a Roxforton kívül a pálcámat sem használhatom. Meg én hittem, hogy Percy nem fog megölni, ha eljön a lehetőség. Láttam a szemében, hogy nem gyűlöl annyira, amennyire mondja. Lesütöttem szemem. - M-m-megígérte, h-h-hogy m-megöl, h-ha l-l-legközelebb t-t-találkozunk - Mondtam neki, de nem hiszem, hogy ez őt különösebben szíven ütötte, ez neki mindegy. Azért magamban megjegyeztem, hogy nem ronda a lány, sőt, kifejezetten szép. Hirtelen valami cseppent a padlón. Lenéztem. Felszakadt kezemből folyt le a vér, a kötést rég cseréltem, biztos átázott. Elvérezni nem fogok tőle, de nem is kellemes, na és az ő padlója, ezt még meg is érdemli. - I-i-ilyen n-nagy ember P-p-percy? H-h-hogy p-p-parancsoka a-ad n-neked? - Kérdeztem, és tovább nem foglalkoztam a karommal.
Luna Moon
Halálfaló
Luna Moon

TémanyitásTárgy: Re: Zonkó csodabazára   Zonkó csodabazára - Page 3 EmptySzomb. Nov. 05, 2011 5:58 am

Szólt a barátainak, hogy lelép. Egész óvatos, de nem annyira, mint amennyire Percy kicsit megkínzott öccsétől, és a családtól vártam volna. Amennyire az embereket ismerem, azt hiszem ki sem kellett volna engedniük a kastélyból, de így legalább segítenek nekem.
Elővettem a legszégyenlősebb arcomat, és úgy válaszoltam neki. Helyes volt, annyira, hogy ha lett volna szívem megsajnáltam volna, de így…
- Hát, azt hiszem a Mézesfalástól indultunk. Ott váltam el a lányoktól, mivel nem vagyok túl édesszájú. – rámosolyogtam. – Aztán valahogy, fogalmam sincs hogyan, de elkavarodtam. Pedig Roxmorts nem is olyan nagy, nem csoda, hogy a szüleim nem akartak kiengedni a kastélyból, még idén sem. – reménykedtem, hogy az ő szülei is féltik, ezzel közös témára találunk, és nagy hibájára, elkezd bízni bennem.
- Hetedikes vagyok. Hugrabugos. – tudtam, hogy ő is az, és egyébként is a legidiótábbak az én évfolyamomban mind Hugrabugosok voltak.
A fenébe, azt hiszem most buktam be. Hogy lehet ennyi eszem? Hisz ha egy házban vagyunk akkor már találkoznia kellett volna velem. Tennem kell valamit, amivel helyre hozhatom, csak egy lehetőség lebegett a szemem előtt.
- Imperio! – suttogtam, bár tudtam senki nincs a környékünkön. Belekaroltam újdonsült bábomba, és elvezett a bazár feletti kis lakásomba. Ott levettem róla az átkot és egy székhez kötöztem. Elővettem igazi arcomat, és mesélni kezdtem neki.
- Azt hiszem lebuktam. A bátyád miatt vagyok itt, elkaptalak. Most pedig várom a további utasításokat, hogy mit kezdjek veled. – undorodva hordoztam rajta végig a tekintetem. – Bár nem igazán értem mit akar kezdeni Percy egy ilyen satnya, jóságtól túltengő gyerekkel.
Bradley Michael
6. Évfolyamos diák
Bradley Michael

TémanyitásTárgy: Re: Zonkó csodabazára   Zonkó csodabazára - Page 3 EmptyPént. Nov. 04, 2011 10:20 am

Láttam, hogy ő is nagyon fázik, de most mit csináljak? Be nem mehetek, ott tele van, csak kint maradhatunk. - I-i-igen, f-f-fázom, d-de a b-barátaim bent v-vannak, nem h-h-hagyhatom itt ő-őket. - Mondtam neki halkan, de annyira egyedül volt, és végül is, nem lenne jó ötlet egyedül hagyni a hidegben... Hogy a jó bánatba már. Sürgetett, hát felsóhajtottam. - R-r-r-rendben, cs-csak sz-sz-szólok a-a b-barátaimnak, h-h-hogy elmentem. - Mondtam, majd benyúltam a boltba, és kirántottam az egyik barátomat. - E-e-elkísérem a l-l-lányt a b-b-barátaihoz, h-h-hamarosan j-j-j-j-jövök.- Mondtam neki, de nem is nagyon figyelt, így egy fintorral visszanyomtam a tömegbe, majd megint a lányra figyeltem.
- N-n-na, honnan i-i-indultál? - Kérdeztem, és kész voltam elkísérni bárhova. Természetesen Roxmortson belül, mert hamarosan vissza kell menni a suliba, gondolom, neki is indulnia kell majd, hiszen ő is az iskolába jár...vagy mégsem? - T-te hányadikos v-v-vagy? N-nem r-r-rémlik, h-h-hogy l-l-láttalak v-v-volna a s-suliban - Nyögtem ki, és megtorpantam. Hiszen mi van, ha már nem is jár hozzánk, és igazából valami kapcsolata van Percyvel? Akkor nem kéne vele mennem.
Luna Moon
Halálfaló
Luna Moon

TémanyitásTárgy: Re: Zonkó csodabazára   Zonkó csodabazára - Page 3 EmptyPént. Nov. 04, 2011 9:57 am

Szerencsésen útba lettem igazítva, na, nem mintha túl nagy szükségem lett volna rá.
- Nagyon köszönöm. – mondtam neki. – Nem akarsz elkísérni? Egyrészt nem akarok még egyszer eltévedni, másrészt meg látom rajtad, hogy mindjárt megfagysz. – rámosolyogtam és nagyon reménykedtem, hogy igent mond, különben bukhatom az egészet. Nem is értem mit gondoltam, csak egész egyszerűen el kellett volna kábítanom és elvinni a bátyjának.
Talán egy picit újra egyszerű Roxforti diák akartam lenni, aki pasizhat egy kicsit néha napján. Valaki olyan akartam lenni, aki egyáltalán nem én vagyok és soha nem is leszek. Jó, aranyos, olyan, aki egyáltalán bepróbálkozhat hosszabb kapcsolatra egy pasinál. Gonosz vagyok, számító és egyéjszakás kaland, de ez így van jól, én választottam.
Még mindig a válaszára várva toporogtam a hidegben és kezeimet mélyen a zsebembe süllyesztettem, hogy ne fagyjanak le.
- Na, mi lesz, akkor jössz? Csak mert kezdek idefagyni. – mondtam neki kicsit morcosan, mivel kezdett elegem lenni, abból hogy nem hajlandó dönteni, egy ilyen egyszerű kérdésben. Komolyan mit akarhat tőle Percy?
Bradley Michael
6. Évfolyamos diák
Bradley Michael

TémanyitásTárgy: Re: Zonkó csodabazára   Zonkó csodabazára - Page 3 EmptyPént. Nov. 04, 2011 9:01 am

Most, hogy itt voltam, már nem is volt annyira jó ötlet ez az egész. Mármint... mi van, ha Percy tényleg itt van? Akkor a papámat a szüleim annyira leszúrják, hogy soha nem fogja megbocsátani nekik. Igazság szerint kezdtem fázni, az ujjaim végéig le fagytak, hozzádörzsöltem a nadrágom oldalához, hogy legalább kicsit felmelegedjen, de olybá tűnt, reménytelen az egész. Éreztem, hogy a hirtelen mozdulatok miatt felszakadt a karom, borzalmasan fájt, és már láttam is, hogy vérzik, de a kötés legalább nem ázott át.
Gondoltam, hogy bemegyek és kirángatom őket, de tudtam, hogy megsértődnének, de legalább még fél óráig bent lesznek. Hogy felejthettem el kesztyűt hozni?!
Hirtelen megjelent egy lány, de nem láttam még a suliban, pedig prefektusként eléggé sok emberrel találkozom. - Sz-sz-szia, p-persze, ha kikanyarodsz j-j-obbra, akkor o-ott v-van a H-h-három s-s-s-seprű, s-szerintem onnan m-m-már j-jó leszel. - Mondtam neked halvány mosollyal, és nem hogy a szemébe nem tudtam nézni, mint más embereknek, de még az arcába is alig. Valahogy, nem is tudom, zavarba jöttem, hogy elpirult. Na, szerintem az ilyen dolgok miatt nem lettem Griffendéles, csak Hugrabugos. De persze Percynek minden összejön, szerencsés. Talán így a legjobb, úgy értem, örülök, ha boldog, ha megfelel neki a dolog, csak hagyjon engem békén a szadista hajlamaival.
Luna Moon
Halálfaló
Luna Moon

TémanyitásTárgy: Re: Zonkó csodabazára   Zonkó csodabazára - Page 3 EmptyPént. Nov. 04, 2011 7:51 am

Sajnálatos módon, még mindig Roxmortsban tengettem a napjaimat. Percynek, az egyik Halálfalónak az öccsét kellett megtalálnunk és elvinni neki. Nem tudom, mit akarhat a gyerektől, de a feladat az feladat és addig sem kell hallgatnom amit, mond. Szörnyű az az ember, de sajnos nagy a hatalma, így nem sok mindent tudok tenni ellene.
Tudtam, hogy a mai nap a diákok lejöhetnek Roxmortsba, így egy sikátorban várakoztam hátha meglátom Bradleyt. A kis áldozatomat. Szerencsére ide egyedül engem jelöltek ki, mivel bíznak bennem, és azt mondták nekem van a legnagyobb esélyem elkapni. Ha akarom észrevehetetlen tudok lenni, könnyen elvegyülök egy csapat diák között, hisz még csak tavaly végeztem. Ezen kívül nő vagyok és még szép is. Persze az sem mellékes, hogy a színészi képességeim megérnek egy misét. Meg az egóm is, bár soha nem értettem, hogy ezt miért mondják.
A sikátorba, amibe várakoztam egyszer csak megjelent egy fiú, Bradley, ó szegény-szegény Bradley. Most egy kicsit játszani van kedvem, előadom a szegény pici Roxfortos lányt, aki eltévedt.
- Hello. – léptem oda hozzá játszva a szégyenlőset. – Meg tudnád mondani, hogyan jutok ki innen valami olyan helyre, ahol emberek is vannak? – kérdeztem tőle. – Elvesztettem a barátaimat, és most fogalmam sincs, hogy hol vagyok. – mondtam neki és azt hiszem még el is pirultam egy kicsit. Fázósan szorosabbra húztam magamon a talárt, ezzel jelezve, hogy tehetne már valamit.
Bradley Michael
6. Évfolyamos diák
Bradley Michael

TémanyitásTárgy: Re: Zonkó csodabazára   Zonkó csodabazára - Page 3 EmptyPént. Nov. 04, 2011 6:54 am

~ Luna

Most le lehetett menni Roxmortsba, én meg kierőszakoltam a szüleimtől az engedélyt. Nem nagyon akartak elengedni, betegesen rettegtek tőle, hogy összefutok a drágalátos halálfaló bátyámmal, Percyvel. Végül a nagypapámnak kellett megnyugtatni őket, hogy az, hogy a bátyám rám vadásszon, elég kicsi az esély. Ő volt az egyetlen, aki elhitte nekem, hogy szeretetet láttam Percy szemében azután, hogy felszakította a karom. És én tudom, hogy nem direkt tette, nem akart ekkora sebet ejteni rajtam. Főleg nem olyat, amibe bele is halhatok. Persze anyának magyarázhattam, hogy hogy is volt, őt csak az érdekelte, hogy máig be van kötözve a karom. Papa rágta a fülüket hetekig, és magyarázta a dolgot. Végül apa rábólintott, de csak akkor, ha minimum két barátom mellettem van. Nem akartam mondani nekik, hogy nem szokásom a barátaimból védőpajzsot csinálni, meg hogy szerintem a bátyám így is elintézne, ha akarna. Na ezeket nem kötöttem az orrukra, hiszen az száz, hogy akkor le sem engedtek volna. Most pedig, két barátommal sétálgattam Roxmortsban. Mind a ketten bementek Zonkó csodabazárába, de nekem nem volt kedvem, így is tömve volt már a hely, így a bolt oldalában kezdődő sikátor falának vetettem a hátam, és néztem, ahogy leheletem jól kivehető a levegőben. Ki van zárva., hogy Percy ide jöjjön. Ki van zárva. Bár ha a karomat kérdeznénk, ami még mindig lüktet a fájdalomtól, és néha felszakad rajta a seb, akkor ő valószínűleg ocsmányan káromkodva elmagyarázná nekem, hogy a Roxfortban kellett volna maradnom! Beszariság lett volna, és azt súgta volna szüleimnek, hogy én sem gondolom komolyan, hogy a testvérem szeret engem. Mikor én ezt szilárdan hiszem.
Perselus Piton
Bájitaltan Tanár/Admin/Mardekár Ház Feje
Perselus Piton

Hozzászólások száma : 2447

TémanyitásTárgy: Zonkó csodabazára   Zonkó csodabazára - Page 3 EmptySzer. Júl. 07, 2010 12:46 am

...
Zonkó csodabazára - Page 3 Flm3jfh48vqo3co8hg0

Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Zonkó csodabazára   Zonkó csodabazára - Page 3 Empty

Zonkó csodabazára
Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3