Roxfort

Harry Potterrel foglalkozó szerepjátékos fórum.

HomeKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Roxfort Története
Staff Tagok

Staff Tagok

Weasley Varázsvicc Vállalat Staffgif
Kattints Értünk!
FRPG Top Sites - Magyarország
Chat
Kiemelt Oldalak
Weasley Varázsvicc Vállalat Z5iV7

free forum

free forum

free forum

A Hónap Női karaktere
Weasley Varázsvicc Vállalat Ftlx6t
A Hónap Férfi Karaktere
Weasley Varázsvicc Vállalat 3347qiw
A Hónap Játéka
Weasley Varázsvicc Vállalat 34xl2x4
A Hónap Szerelmes Párja
Weasley Varázsvicc Vállalat Ic7783

Share

Weasley Varázsvicc Vállalat

Go down 
SzerzőÜzenet
Fred Weasley
Varázsló/Admin
Fred Weasley

Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 184

Weasley Varázsvicc Vállalat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Weasley Varázsvicc Vállalat   Weasley Varázsvicc Vállalat EmptyCsüt. Aug. 23, 2012 8:18 pm

Járék vége!
Szabad játéktér!

Alexandrya Mia Yewen
Kis gyerek
Alexandrya Mia Yewen

Iskolai Házad : Még nincs.:)
Hozzászólások száma : 10

TémanyitásTárgy: Re: Weasley Varázsvicc Vállalat   Weasley Varázsvicc Vállalat EmptyCsüt. Aug. 23, 2012 3:28 am

~James~

Ötlet? Szerettem volna megkérdezni, hogy mégis milyen ötlete van, de addigra már csak hátát láttam elveszni az ember tömegben.
Most akkor itt hagyott? Az nem lett volna jó, ha eltűnök én is, így ott maradtam hátha visszajön. Vagy valami.
Már azon kezdtem el gondolkozni, hogy valamilyen úton-módon üzenek apámnak, vagy esetleg az egyik sikátorba elvonulok és főnix alakban haza megyek, mikor visszajött. S nem is üres kézzel, hanem fagyival! Ezért megérte várni.
Sétálgatni? Jól hangzik, úgysem volt még alkalmam körülnézni.
- Sétálgassunk. - bólintottam rá a dologra.
Bár kicsit féltem az emberektől James ügyesen elkalauzolt közöttük és megmutatott mindent, amit érdemes látni az Abszol úton. Emellett róla is megtudtam sok mindent és persze ő is rólam.
Utunk visszavezetett a Weasley Varázsvicc Vállalathoz, ahol apám már várt, szóval gyorsan elköszöntem és haza indultunk. Természetesen nem tudtam megállni, hogy ne forduljak hátra, így megpillanthattam a szintén haza tartó Jamest az anyukájával... Akinek nagyon szép vörös haja volt! Na mindegy. Jó nap volt a mai és remélem, hogy találkozom még vele.
Vissza az elejére Go down
James Sirius Potter
Kis gyerek
James Sirius Potter

Hozzászólások száma : 14

TémanyitásTárgy: Re: Weasley Varázsvicc Vállalat   Weasley Varázsvicc Vállalat EmptyCsüt. Aug. 23, 2012 2:09 am

- Amy -

Épp tiltakoznák, de nem fogadja el. Az mégis milyen, ha egy lány hív meg egy fiút fagyizni? Most komolyan! De makacs, és nem hagyja magát. Tisztára mint Hermione néni vagy anya!
Beletörődve indultam utána, de a bolt előtt megtorpantam.
- És hova megyünk? - vigyorogtam rá olyan jamesesen.
Megadta magát, így előre engedett. Úgy gondoltam, érdemesebb lenne elmenni Floreanhoz, de egy más ötletem támadt. Szembe fordultam a lánnyal.
- Van egy jó ötletem. Várj itt! - azzal elsiettem.
Nem akartam, hogy ő fizessen, azt nem engedhetem. Nagyapámtól örököltem. Ezek a Potter-hajlamok.... De nem szeretek róla beszélni. Ha csak rágondol valaki, nyomban szomorúság ül az arcára. Hát igen, meg is lehet érteni! Szegényt az hülye, minden lében kanál, vén, trottyos Voldy-ka ölte meg. Ő egyedül, az meg a nyomorult seggnyalóival. Ááááh.
Elérkeztem Florean Fagylaltszalonjához, és kértem két-két gombóc fagyit. Visszasiettem Amy-hez.
- Itt vagyok! - lihegtem. Úgy gondoltam, jobb lenne, ha sétálgatnánk. - azzal a kezébe nyomtam a fagyit.
Tudom, hülyeség, hogy ezért elfutottam fagyiért, én magam sem tudom, hogy miért tettem. Na, mindegy. Én már csak ilyen vagyok.
Alexandrya Mia Yewen
Kis gyerek
Alexandrya Mia Yewen

TémanyitásTárgy: Re: Weasley Varázsvicc Vállalat   Weasley Varázsvicc Vállalat EmptyVas. Ápr. 29, 2012 2:15 am

~James~

Nagyon örülök, hogy máris ilyen jóban vagyunk, de mi abban a furcsa, hogy nem szeretem a ruhákat? Na mindegy. Majd alkalomadtán megkérdezem...
Addig oké, hogy menjek utána, de ennyi ember között olyan nehéz közlekedni, mint főnixnek a földön járni. Meglehet oldani,de nem egy kézenfekvő dolog.
Mikor oda érek közli, hogy meghív. Mimimi? Na nem. De nem hagy szóhoz jutni. Merlin szívecskés gatyájába. Nem szeretem, ha meghívnak...
- Köszönöm. - csóválom fejemet, de azért zsebre teszem a tintát.
- Hagy hívjalak meg egy fagyira cserébe jó? - mikor vitatkozni kezd csúnyán nézek rá. - Nem érdekel,ennyivel jövök! - elindulok kifelé, mintha magától értetődő lenne, hogy jön utánam. Szerencsémre jött. Balszerencsémre pedig megkérdezte, hogy és mégis hol akarok fagyit venni.
- Hát... - elpirulok. - Jól van menj előre. - állok odébb, hogy elférjen.
James Sirius Potter
Kis gyerek
James Sirius Potter

TémanyitásTárgy: Re: Weasley Varázsvicc Vállalat   Weasley Varázsvicc Vállalat EmptySzomb. Ápr. 28, 2012 11:13 pm

- Amy -

Nem tudtam elfojtani egy vigyort magyarázkodására.
- Aha. Én meg már nem bírtam otthon, szóval elhozattam magam anyuval amíg ő vásárol. Bár szerintem tovább maradok, mert elég gyorsan vásárol. Szerencse, hogy itt van Fred és George boltja. - mondtam.
Elég vicces volt elnézni, hogy összevissza beszél. De azért nem vagyok annyira neveletlen, hogy a képébe röhögjek.
- Lány vagy és nem szereted a ruhákat? Azt hiszem, hogy máris jóban vagyunk! - vigyorogtam a lányra. - Ó, itt mindent lehet kapni. Gyere utánam! - invitáltam.
Elindultam a bolt közepe elé, ahol a pennákat és tintákat lehet találni.
- Tudod mit? - fordultam Amy felé. - Mivel máris a barátomnak tekintelek, ezért nem kell fizetned. - mielőtt válaszolhatott volna, Fredhez fordultam. - Szia Fred! Kaphatok egy színváltós tintát?
- Szia! Persze, hogy kaphatsz! Tudod, hogy neked minden ingyen van! - vigyorgott rám bácsikám, majd tovább is ment.
Átadtam Amy-nek a tintát.
Alexandrya Mia Yewen
Kis gyerek
Alexandrya Mia Yewen

TémanyitásTárgy: Re: Weasley Varázsvicc Vállalat   Weasley Varázsvicc Vállalat EmptySzer. Ápr. 11, 2012 9:19 am

~James~

Unni? Hogy lehet egy ehhez hasonló szépséget unni? Bár...én ugyanígy vagyok a főnixekkel. Az valami ehhez hasonló lehet.
A hippogriffes mi? Van egy fajta ízlése az biztos.
- Persze! Sajnos én is ráérek. - visszagondolva ez elég hülyén hangozhatott. - Mármint úgy értem, hogy elvileg apámmal lett volna programom. Nem rád gondoltam, vagy valami. - magyarázkodom és összevissza beszélek. Rossz szokás, ha az ember zavarban van. De mit tehetnék? Leányóvodába jártam. Soha nem találkoztam velem egyidős fiúval.
- Tudod még nem voltam itt az Abszol úton, szóval minden részlete érdekel! Bár mégsem.....a ruha boltokat rühellem! - nevetek rá, majd eszembe jut valami. - Nem tudod, hogy itt lehet-e olyan tintát kapni, ami folyamatosan változtatja a színét? - forgatom körbe izgatottan fejem. Majd újra észhez kapok.
- Nagyon sajnálom, hogy ennyit beszélek! - nézek rá bocsánat kérően. - Csak elkápráztatnak az új dolgok, de ígérem visszafogom magam! - bólogatok komolyan.
James Sirius Potter
Kis gyerek
James Sirius Potter

TémanyitásTárgy: Re: Weasley Varázsvicc Vállalat   Weasley Varázsvicc Vállalat EmptySzer. Ápr. 11, 2012 3:20 am

- Amy -

Miután Amy bemutatkozott, egy hatalmas robbanás szakította félbe kezdetleges beszélgetésünket. Az óránkénti tűzijáték ideje érkezett el. A lány ámuldozott, csillogó szemmel nézte az előadást.
- Aha, király. Bár nekem már kicsit unalmas. Otthon is állandóan ugyanezt csinálják. - mondtam vállat vonva. - Nekem a hippogriffes a kedvencem. - tettem hozzá, csak úgy mellesleg.
Ha jobban belegondolok, úgy még soha nem néztem az ikrek cuccaira, mint elbűvölő, gyönyörű dolgokra. Inkább csak viccnek, szívatós dolgoknak tartottam őket. De most, hogy így mondja Amy, tényleg tök jól néz ki.
- Van kedved csinálni valamit? Egész nap itt unom a fejemet... - kérdeztem.
Igazából azt terveztem, hogy segítek kicsit George-nak, de ha már összehozott a sors ezzel a lánnyal, miért is nem lóghatnák vele? Persze ha ő is így gondolja.
Alexandrya Mia Yewen
Kis gyerek
Alexandrya Mia Yewen

TémanyitásTárgy: Re: Weasley Varázsvicc Vállalat   Weasley Varázsvicc Vállalat EmptyVas. Ápr. 08, 2012 11:42 pm

~ James S. Potter ~
Lassan több mint egy hete lakunk itt Londonban. Eddig nem sok időnk volt arra, hogy együtt legyünk apámmal, de ma azt mondta, hogy elmegyünk az Abszol útra. Megígértettem vele, hogy elmegyünk. És ő meg is ígérte.
De így 11 óra körül kezdem úgy érezni, hogy soha nem jutunk el oda! Elvileg 2 órája itthon kéne lennie, s egy órája el kellett volna mennünk. Na, jó. Adok neki fél órát, ha nem jön, elmegyek egyedül! Addig megszámolom a zsebpénzem…
20 perc múlva egy pukkanás kíséretében haza állít apa. Elég csúnyán nézhettem rá ahhoz, hogy rájöjjön valamit elfelejtett. Két percbe sem telik és máris az Abszol úton sétálgatunk. Nyertem… mint mindig.
A családi idillink negyedóra alatt semmissé lesz, mikor aput megint hívja a kötelesség, blablabla. Viszont Megígérte, hogy visszajön értem, ami egyenlő azzal, hogy egésznap szabadon mehetek, oda ahova akarok. Az Abszolúton belül természetesen.
Így vitt a sors, vagy ha úgy tetszik, akkor a lábam a Weasley Varázsvicc Vállalatba. Nézelődés közben épphogy észreveszem, hogy valaki hozzám szól.
- Szia! – köszönök vissza mosolyogva. – Amy vagyok. Örvendek.
Ahogy kimondom egy robbanás kíséretében tűzijátékok színes kavalkádja tarkítja a plafon amúgy sem szürke kinézetét.
Csillogó szemekkel nézem az előadást. Gyönyörű.
- Ez nagyon király volt! – nézek Jamesre izgatottan. Hasonló intenzitással bólint. – Olyan szép volt a sárkányos, de talán az óriási nyuszisnak jobb színe volt! – magyarázok elgondolkodva. –Neked melyik tetszett?
James Sirius Potter
Kis gyerek
James Sirius Potter

TémanyitásTárgy: Re: Weasley Varázsvicc Vállalat   Weasley Varázsvicc Vállalat EmptyVas. Ápr. 08, 2012 6:23 am

- Alexandrya Mia Yewen -

Anyu elment bevásárolni, és mivel a nagymami nem ért rá, magával hozott az Abszol útra. Ennek nagyon örültem, mivel rég jártam arra.
Anya megengedte, hogy sétálgassak, de természetesen a Zsebpiszok közbe nem mehettem. De ugyan ki kívánkozik oda?
Először benéztem a Kviddics a javából boltba. Nagyon sok érdekes dolgot fedeztem fel. Mivel volt egy kis spórolt pénzem, amit magammal hoztam, vettem is egy érdekesnek tűnő könyvet. A címe: A kviddics évszázadai.
Mikor eluntam a nézelődést, gondoltam benézek Fredhez és George-hoz. A boltjuk természetesen tömve volt. Ott nézelődtem egy darabig, majd elindultam felkutatni a tömegben a nagybátyáimat. Míg őket kerestem, összetalálkoztam egy hozzám hasonló korú lánnyal. Gondoltam, ha már úgy is itt unom a fejem, beszélgetek vele egy kicsit.
- Szia! - köszöntem neki. - Én James vagyok, és te?
Hermione Malfoy
Admin/Bűbájtan Tanár/Hollóhát Ház Feje
Hermione Malfoy

Hozzászólások száma : 5018

TémanyitásTárgy: Re: Weasley Varázsvicc Vállalat   Weasley Varázsvicc Vállalat EmptyVas. Aug. 21, 2011 10:48 pm

Játék Vége!
SZABAD JÁTÉKTÉR!

Magyar mennydörgő By: Ginny
Majdnem Mrs. Malfoy By: Ginny
A leendő Mrs. Malfoy By: Kanapé mögött bujkáló após
Weasley Varázsvicc Vállalat Bi5h08
Rose Mary Seraph
Iskola Első/ 7. Éves Diák/Moderátor
Rose Mary Seraph

Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 132

TémanyitásTárgy: Re: Weasley Varázsvicc Vállalat   Weasley Varázsvicc Vállalat EmptyVas. Aug. 21, 2011 6:42 am

~♥ Freeed ♥~

Nem is kellett sokat mennem, mivel Fred már elő is bukkant. Rámosoloygtam és a bókját egy kis pírrel fogadtam. –Köszönöm.- Mosolyogtam tovább, majd felvettem a földről egy dobozt, és feltettem- nagyon remélem, a helyére. Kérdésére csak nagy szemekkel tudtam felelni…Hozzá, fel? Ez azért nem lesz gyors??? Még hozzám képest, is, aki mindig bele vág mindenbe…De így? Hát, erre most még is mit mondjak? Miért is ne. Elvégre, amilyen gyorsan idetudtam jönni, olyan gyorsan el is tudok menni. Ugyan még hivatalosan nem, de már tudok hopponálni. Apa megtanított, hellyel-közzel.
-Ha rosszat feltételeznék rólad, azt mondanám szobára akarsz vinni.- Öltöttem rá a nyelvem, majd közelebb sétáltam hozzá. –De mivel nem hiszem ezt-Nyomtam egy puszit az arcára- Menjünk.- Körbe néztem, majd felvettem egy újabb papír fecnit. Ezt inkább neki adom, valami számlának tűnik. –Segítek pakolni, és utána akár hopponálhatunk is.-Ezzel segítettem neki pakolni, és 10 perc múlva már kész is voltunk. Felvettem a kabátom, majd kisétáltam az üzletből és megvártam míg bezárja. Belekaroltam, majd elhopponáltunk a házukig.

//Folyt. köv. Fred & George háza//

JÁTÉK VÉGE!
SZABAD JÁTÉKTÉR!!
Fred Weasley
Varázsló/Admin
Fred Weasley

TémanyitásTárgy: Re: Weasley Varázsvicc Vállalat   Weasley Varázsvicc Vállalat EmptyVas. Aug. 21, 2011 6:11 am

Hosszasan gondolkodott valamin, fogalmam sincs hogy min..
- Oké. Én várlak. - válaszoltam, majd kacsintottam egyet.
Hirtelen megfogta a karom és húzni kezdett, közben pedig elmondta, hogy nem fogadja el ajándékomat. Még tiltakozni sem volt időm. Végülis nem vettem zokon, majd valahogy visszaadom neki a pénzt. Felrakta a kosarat a pultra, kipakolt belőle és letette a pénzt a pultra.
- Rendben. Szia. - köszöntem el én is tőle, majd egy puszit nyomtam az arcára.

Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven

Mikor hetet ütött az őra bezártunk és én egyből elrohantam letusolni és átöltözni. George elment az Odúba és csak holnap jön haza, így nyugodtan lehetünk egész este. Vissza lementem a boltba, majd elmentem hátra. Rendet raktam a polcokon, hisz' mindig fellökik az árukat a nagy izgalmukban a vásáróink. Nem tudom miért olyan nagy szám nekik a sok mugli kacat. Gondolat menetemből hirtelen egy csengő hangja billentett ki. Jól tudtam hogy mit jelent ez: itt van. Mire elindultam volna már hátul volt.
- Szia. Milyen gyönyörű vagy. - köszöntem neki.
Tetőtől talpig csipkében volt. Eszméletlenül festett.
- Felmegyünk a házba? - kérdeztem.

FOLYTATÁS FRED ÉS GEORGE WEASLEY HÁZÁBAN!

A hozzászólást Fred Weasley összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Aug. 22, 2011 2:35 am-kor.
Rose Mary Seraph
Rose Mary Seraph

TémanyitásTárgy: Re: Weasley Varázsvicc Vállalat   Weasley Varázsvicc Vállalat EmptyVas. Aug. 21, 2011 5:47 am

~♥ Freeed ♥~

Hogy apa mit fog szólni azt nem tudom. Elvégre el kell tőle kéreckednem, tekintve, hogy apa milyen. Meg hát…Nem hiszem, hogy egyhamar hazaérek, ha azt vesszük, hogy megakarjuk ismerni a másikat. Hosszú estém lesz, okvetlen valami kényelmes még is szép ruhát kell felvennem. Szoknya minden képp, tekintve, hogy imádom őket, meg valami hozzáillő felsőt, és bokacsizmát, és-és….Ohh sok mindent elő kell készítenem. Sose szerettem randira menni, mindig túl sokáig készülődtem. Borzalmas vagyok olyankor.
Kijelentésére, csak mosolyogni tudtam. Igen sejtettem, hogy Ő is észrevette. Annyira lökött vagyok, miért kellett kifecsegnem. Jajj anyám, miért tettem. Most oda minden. Felsóhajtottam, majd beletúrtam a hajamba, és kicsit kifésültem az ujjaimmal. Ha ez apa fülébe jut, rám szól amiért ilyen óvatlan voltam, és simán eltilt Fred-től. Amit nem akarok. És nem is hagynám!
-Akkor majd valamivel hét után itt leszek.- mosolyogtam rá. Akkor már sötét van. Ilyenkor meg pláne. Felsóhajtottam és a kijelentésére csak fejet csóváltam. –Kisebb vagyon, amit itt felhalmoztam, nem fogadok el ajándékokat.- Feleltem makacsul, majd megfogtam a kezét és a pénztár felé kezdtem húzni. Mivel nem volt ott senki feltettem a kosarat a pultra, majd előhalásztam a pénztárcám. Mivel tudom mennyibe kerül, azért matekból vagyok ennyire jó, kivettem annyit, amennyit kell és a pultra tettem. Elpakoltam és rámosolyogtam.
-Akkor majd jövök. Legyél jó Fred- Mosolyogtam rá, majd kisétáltam a boltból, felvettem a kabátom és hazabattyogtam, miközben elmentem palacsintázni. Olyan sok mindent kellene átgondolni, de előtte enni akarok. Bementem és olyan 30 palacsintát rendeltem. Amint kihozták haza hopponáltam.

Lassan közeledett a hét óra én meg sehogy sem állok. Kiléptem a fürdőből, majd kinyitottam a hatalmas ruhásszekrényemet. Kivettem egy fekete csipkés combközépig érő szoknyát és ahhoz egy fehér ujjatlan felsőt, aminek a háta csipkés volt, és egy hosszú ujjú csipkés felsőt. Meg egy bokacsizmát, ami szintén csipkés volt. Csipke mindenek felett. Felöltöztem, persze a fehér neműm is csipkés volt. Leültem a fésülködő asztalhoz és kicsit kifésültem a loknijaim, majd feltűztem jobb oldalt. Feltettem egy leheletnyi sminket, és persze cseresznyés szájfényt. Elköszöntem apától lefele menet, és felvettem egy kabátot, meg persze a táskám.
15 perccel múlt hét, amikor betettem a lábam az Abszol Útra. Lassan sétáltam végig az utcákon. Még korán van ahhoz képest, hogy már a hold is fent van. Amikor odaértem a bolthoz, benyitottam, az ajtó pedig csilingelt egyet.
-Hello!- Szólaltam meg, majd az órámra néztem. Áhh csak 25 perccel múlt hét. Milyen pontos vagyok. Levettem a kabátom, majd elindultam hátha, ahol az instant sötétség port is találtam, Fred segítségével. Hátha ott lesz. Vagy nem tudom, csak úgy arra akartam menni.
Fred Weasley
Varázsló/Admin
Fred Weasley

TémanyitásTárgy: Re: Weasley Varázsvicc Vállalat   Weasley Varázsvicc Vállalat EmptyVas. Aug. 21, 2011 4:43 am

Griffendél Mardekár ♥️ Rosee ♥️ Mardekár Griffendél

Csak mosolyogni tudtam, az "Ezzel, most majdhogynem azt mondtad, hogy szerelmes vagy belém." kijelentésén, majd mikor nyelvet öltött, már vigyorogtam.
- Én is nagyon remélem, hogy lesz. - mondtam.
A kezdeti bizonytalanságomat legyőzve, már teljesen biztos voltam magamban. Nem hittem, hogy ilyen gyorsan kimondja, hogy mit is érez irántam. Mikoris kimondta, elég fura fejet vágott, gyanítom ezt nem akarta ilyen korán közölni velem.
- Rendben. Hétkor zárunk. Majd George-ot eltávolítom valahogy, hogy kettesben lehessünk. Várom a találkozást. - szerelmes mosolyomat nem tudtam elrejteni előle.
Hirtelen egy ötletem támadt.
- Figyelj! Válogasd ki, hogy melyik a barátnődé, amit pedig magadnak vettél, azt oda adom ajándékba. - mosolyagtam még mindig, levakarhatatlanul.
Nem tudom, hogy miért is érzek így iránta, de egyszerűen nem tudom azt a gondolatot kiverni a fejemből, hogy Ő az Igazi....

Rose Mary Seraph
Rose Mary Seraph

TémanyitásTárgy: Re: Weasley Varázsvicc Vállalat   Weasley Varázsvicc Vállalat EmptySzomb. Aug. 20, 2011 10:49 pm

~♥ Freeed ♥~

Valahogy sejtettem, hogy pont jókor jövök be, de azt már nem, hogy ajánlatot kapok, randi szempontjából. Ha ezt apa megtudja….Fred nem éli meg a holnapot. Nem mintha ennyire szigorú lenne vagy valami, csak féli a kislányát, aki az Ő szemében még olyan apró mint egy 2 éves kisbaba. Ezért is jobb az iskola területén lenni, tekintve, hogy ott nem szólhat bele a dolgomba. Hát, azt hiszem, most sem fogom hagyni.
-Ezzel, most majdhogynem azt mondtad, hogy szerelmes vagy belém.- öltöttem rá a nyelvem, persze csak finoman, elvégre se nem akartam megbántani, se nem akartam gúnyolódni. Az igazat megvallva, nekem s szimpatikus, csak, hogy ezt Ő nem fogja megtudni. Egyhamar biztos nem. Az, hogy Ő ezt majdhogynem nyíltan elmondta, csak örömöt tudott okozni.
-Belőle valami? Nos, Én is remélem, hogy lesz belőle valami.- Na tessék, és még Én nem fogom elmondani neki egyhamar. A fene a lepcses számba. Bezzeg ha titkot mondott volna el, akkor azt nem locsogom ki. De hogy magamból kiindulva még is elmondtam, még ha csak burkoltan is….Pedig előtte, annyira nem akartam, hogy még tudja. Jajj mami, hogy lehetek ilyen. Sóhajtottam, majd a hadonászását, kissé érdekesen fogadtam. Oké mutogatás, de nekem nem tűnt másnak, mint hadonászásnak.
-Mit szólnál, ha ma zárás után visszajönnék? Már ha neked is jó. Tekintve, hogy apum este nem lesz itthon ráérek. Bár, nekem mindegy melyik nap, csak holnapután már apum szabin van, így akkor már nem hiszem, hogy nagyon elenged…-Gondolkoztam el egy pillanatra, majd rámosolyogtam.
Szép nevem. Ohh, hát…Khm…Azzal a bizonyos női szokással lepleztem, hogy belepirultam abba amit mondott. Megigazítottam a hajam, majd megköszöntem a bókot.-Köszönöm…-Suttogtam, majd a következő mondatra Geroge-ra néztem. Ohh ja tényleg, a füle…-Igaz, el is felejtettem.- Mondtam mosolyogva, s a mai nappal kapcsolatos kérdésem válaszán múlik, hogy most elindulok-e a pénztárhoz avagy sem.
Fred Weasley
Varázsló/Admin
Fred Weasley

TémanyitásTárgy: Re: Weasley Varázsvicc Vállalat   Weasley Varázsvicc Vállalat EmptySzomb. Aug. 20, 2011 10:11 pm

Griffendél Mardekár ☺️Rose☺️ Mardekár Griffendél

Kicsit furán nézett rám, miután visszapusziltam. Lehet azért, mert nem szokott hozzá, hogy viszonozzák... Nem tudom. Elfordította tekintetét, talán azért, mert ő is kezdett zavarban lenni, tlán más okból.
- Igen, tényleg randira hívlak - mosolyogtam. - Engem nem túlságosan izgat, hogy ki milyen házba tartozik. Amúgy pedig ott van Draco Malfoy és Hermione Granger is példának egy Mardekár-Griffendél szerelemre. - érveltem.
George épp felénk tartott, ezért már nem sok időnk maradt.
- Majd megismerjük egymást - mosolyodtam el megint. - Hát jó menjünk barátokként, de azért remélem lehet még belőle valami... - a végére már csak bágyadtan tudtam mosolyogni.
Miután ezt elmondtam, elmutogattam George-nak, hogy majd később beszéljünk, mert dolgom van. Szerencsére ezt meg is értette, így irányt változtatott.
- És... melyik nap lenne jó neked? - kérdeztem újra mosollyal az arcomon.
Bemutatkozott. Nem hittem volna hogy az én nevemet is tudja... És milyen szép neve van: Rose.
- Milyen szép neved van - bókoltam neki. - Igen, én Fred vagyok. Szerencsére már nem lehet összekeverni minket George füle miatt. - az utolsó mondatot már vigyorogva mondtam.

Rose Mary Seraph
Rose Mary Seraph

TémanyitásTárgy: Re: Weasley Varázsvicc Vállalat   Weasley Varázsvicc Vállalat EmptyCsüt. Aug. 11, 2011 5:52 am

~Freed~

Miért van nekem rossz érzésem? Nem az miatt van, hogy Fred itt van és vele beszélek, ha csak ennyi lenne, már könnyebb lenne a lelkem, ha faképnél hagynám. Nem, itt tuti másról van szó. És szerintem, ez az érzés a tettem miatt van. Ohh anyám, mi lesz még itt. Ahogy magam ismerem valami jót kihozhatok belőle, engem nézve, az, hogy ez hogyan is fog hatni Fred.re….Azt nem tudom, és ebben nem vagyok biztos, hogy neki is tetszeni fog a probléma megoldásom. De mivel még nincs semmi, így hawai az élet.
Egymás szemébe néztünk, és pedig elmosolyodtam. Ha az arcán már nem is, a szemeiből kilehet olvasni, hogy zavarban van. És a motyogás. Minden pasi ilyen, ha megpuszilom? De most komolyan?? Ebben semmi olyan nem volt, ami miatt így kellene reagálni. Na de, hogy visszapuszilt, arra már igen is lehet így reagálni! Engem nem lehet csak így puszilgatni. Az egy dolog, hogy Én adok, mert nekem lehet, én Nő vagyok, de hogy viszonozzák, ezt kevesen merték megtenni. Hát, ezért még lesz ne…Mulass. Hát igen, joggal mondhatom, hogy leesett az állam. Ohh mami, mibe keveredem…És ez így annyira…Ahh! Belenéztem a szemébe, majd másfele fordítottam a tekintetem.
-Izé, ennek igazán örülök csak…-Sóhajtottam majd felé fordítottam a tekintetem.- Komolyan randira hívsz??- Néztem a szemébe és magamban már leírtam, hogy igen arra hívott el…-Igazán szívesen elmennék veled, de nem tudom mennyire akarsz egy Mardekárossal együtt mutatkozni…És ami az igazat is megvallja, nem szoktam úgy randizni menni, hogy nem ismerem azt akivel megyek. Így…Elmehetünk valahova, de csak mint barátok.- Néztem rá, majd elmosolyodtam.- És ha utána is így gondolod, akkor elmegyek veled randira, de csak míg itthon vagyok. Ami még 5 nap.- Néztem rá és ismét körbe néztem. Eközben George is feltűnt, aki felénk vette az útját. Ohh remek, remek.
-Egyébként Rose Mary Seraph.- Mutatkoztam be és nyújtottam felé kezem mosolyogva.- Te pedig Fred Weasley vagy, ha jól tudom…- Mondtam miközben vártam, hogy még is mit reagál mindarra amit mondtam neki.

//Okika. Siess vissza!!! Smile //
Fred Weasley
Varázsló/Admin
Fred Weasley

TémanyitásTárgy: Re: Weasley Varázsvicc Vállalat   Weasley Varázsvicc Vállalat EmptySzer. Aug. 10, 2011 8:38 pm

Rose

Mosolyogva felém fordult. Majd elmagyarázta hogy a biztonság kedvéért viszi a bájitalt, a többit meg a barátnőjének szánja. Végig a szemembe nézett. Egyre szebbnek találtam a szemét. Körbe nézett - akkor még nem tudtam hogy miért - és egy puszit nyomott az arcomra. Első reakcióm majdnem az ájulás volt. Megmondta, hogy bóknak vette amit az előbb mondtam neki.
- Hát....ömmm....annak is szántam... - motyogtam.
Én is adtam neki egy puszit.
- Figyelj... Te nagyon tetszel nekem. Van kedved csinálni valamit valamelyik nap? - elég bizonytalanul kezdtem, de az utolsó kerdést teljesen magabiztosan tettem fel.
Amíg válaszára vártam végig a szemébe nézem.

/Bocsi, de kb. jövő vasárnapig nem leszek gépközelben Smile/

A hozzászólást Fred Weasley összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Aug. 20, 2011 9:50 pm-kor.
Rose Mary Seraph
Rose Mary Seraph

TémanyitásTárgy: Re: Weasley Varázsvicc Vállalat   Weasley Varázsvicc Vállalat EmptySzer. Aug. 10, 2011 8:37 am

~Freeed~

Olyan cuki dolgokat találtam. Mindent, ami megtetszett és értelmét is láttam, beletettem a kosaramba. Jó, apa ki fog rajtam akadni, az is biztos. De megérti. Bezzeg ha anya élne. Ó nem. Ilyenkor is az iskolában kellene lennem. Oké, én is így gondoltam, míg haza nem jöttem. Jó itthon lenni. Bármennyire is megszerettem a roxforti otthonom, azért itt még is jobb. Bár Oxford volt a legjobb. Akkor még mindenki élt. Egy szomorú sóhajjal mentem végig az első emeleten, majd megnéztem a barátnőm listáját is, amit a kezembe nyomott és szinte könyörgött, hogy vegyem meg neki őket. Fel és le sétálgattam, mire mindent összeszedtem. A felének értelmét sem láttam, de hát oké. Megvettem a bájitalát is. És itt ütött szöget a fejemben, hogy ennek nem lesz jó vége, de hát oké. Kivettem 3 üvegcsével, egyet azért magamnak is, ha kellene. Na mibe, hogy mindenki ezt nézte. Egy halk sóhajjal folytattam utam.
Vagy én vagyok túl paranoiás, vagy valaki figyel. Körbenéztem de nem láttam senkit. Ohh igen üldözési mánia. Szokásos tünet a muglik körében. Valamelyik tv adón ment. Azt már nem tudnám megmondani melyiken és mi volt a műsor címe, de érdekes volt. Ahogy tovább nézelődtem megrezgett a mobilom. Nagy nehezen előpakoltam a táskámból és elolvastam az SMS-t. Apám mióta tud SMS-t írni? Most komolyan. Hiába magyaráztam neki…Ja vagy úgy. Utóirat. Oké értem. A kedvemért. Hát legyen. Gyorsan visszapötyögtem neki, majd tovább nézelődtem. Már épp fordulni akartam, amikor Fred megint megszólított. Jézusom, lemerem fogadni, hogy a szívinfarktust akar nekem okozni. De ezért még kap.
Ránéztem egy halvány mosollyal, majd belenéztem a kosaramba és ismét rá. Mire elvörösödött. Na oké...Vagy láza van, vagy szimplán bóknak szánta és ettől lett vörös. Ohh igen. Mardekáros létem megmutatkozik. De az annyira nem vallana rám. Nekem nincs vele bajom. Na fogjuk vissza magunkat, mert baj lesz. Csak egy icipicit. Nem halunk bele. Majd bocsánatot kérek tőle, ha túl messzire mennék. Mosolyogva közelebb léptem hozzá és belenéztem a szemébe.
-Nem zavarsz. Meglehet, hogy igazad van, de a biztonság kedvéért viszek magammal egy üveggel. A másik kettő meg a barátnőmé.- Mondtam mosolyogva végig a szemébe nézve, majd körbe néztem, és nyomtam egy puszit Fred arcára, és ismét mosolyogva ránéztem. –És köszönöm a bókot. Mivel annak vettem.- Ezzel hátrább léptem, és felkutattam ismét am mobilom, majd írtam apának, hogy még elmegyek palacsintázni, de viszek neki is. Palacsinta. Ohh édes istenem, imádom!!!!! Elmegyek eszeké s ha hazamegyek csinálok egy palacsinta tortát, és hozzá túrós palacsintát, és nem tudom még milyet, de sokat fogok csinálni. Nyami!!! De vissza Fred-hez. Ismét ránéztem, majd vártam a reagálását.

//Bocsi, de ezt nem hagyhattam ki! Razz//
Fred Weasley
Varázsló/Admin
Fred Weasley

TémanyitásTárgy: Re: Weasley Varázsvicc Vállalat   Weasley Varázsvicc Vállalat EmptySzer. Aug. 10, 2011 7:54 am

Rose

Szorosan mögöttem jött. Mikor hátraértünk felvette amit keresett, majd megköszönte a segítségem.
- Igazán nincs mit - vigyorogtam.
Néztem ahogy szép lassan távolodik és közben alaposan magnéz minden polcot. Én a kassza felé vettem az irányt. Mivel elég sokan feltorlódtak már ott, ezért sok dolgom lett. Közben félszammel végig figyeltem. Azt hiszem Rose a neve. Nem tudom melyik házhoz tartozhat, de nagyon kedves természete van. Mikor végeztem a pénztárnál, gondoltam körbe sétálok a boltban. Rose mellé értem, de ő még nem vett észre. Bele nézek a kosarába, és megakad a szemem egy szerelmi bájitalon. Lehet, hogy véletlenül esett bele, ezért megszólítom.
- Bocsi a zavarásért, de nem tudtam nem észre venni a szerelmi bájitalt a kosaradban. Nem olyan lánynak nézel ki, mint akinek bájital kell egy srác megszerzéséhez. - a második mondatot pici mosollyal az arcomon modtam, de éreztem, hogy az arcom olyan színre vált, mint a hajam.

Rose Mary Seraph
Rose Mary Seraph

TémanyitásTárgy: Re: Weasley Varázsvicc Vállalat   Weasley Varázsvicc Vállalat EmptySzer. Aug. 10, 2011 6:25 am

~Freeed~

Tudtam én, hogy térképet kellett volna kérnem, még az első alkalommal. Azért mondjuk, az se lenne semmi. Én és a térképek sosem voltunk, jó barátságban, tekintve, hogy én térképpel is eltévedek, és nagyobb az esélyem nélküle. De hát…Azért néha jó. Persze csak ha van velem olyan, aki képes nem elveszni a térkép segítségével. És az nem az apám. Hányszor tévedtünk már el az erdőben, a hegyekben, térképpel. Én mondtam a többieknek, hogy ne az apámra bízzák ezt a dolgot, de ők hajthatatlanok voltak. És a vége mi lett? Én vezettem. Nem mintha, jobban csináltam volna, de visszajutottunk a táborhelyre. Ennek mindenki örült, és a sikeres vezetésem fejében, csináltak nekem palacsintát. Sokat. Palacsinta. Imádom a palacsintát! Ohh okvetlenül el kell mennem palacsintát enni.
Gondolat menetemből egy hang zökkentett ki, és ugyan akkor hoztam rám a frászt. Ugrottam is egyet, és sikeresen nekidőltem valaminek, mert belepottyant valami a kosaramba. Na, hogy mi a fene ez, azt nekem megmondani senki nem tudja. Megfogtam majd kicsit pipiskedve, de feltettem a helyére a ketyerét és szembefordultam a hanggal.
-Oh..Öhm..Hello! Ohh igen, Perui instant sötétségport keresek…-Néztem rá mosolyogva. Ő…Hogy is hívják...Már mint tudom, hogy Weasley, csak hogy a kettő közül melyik. Tudom. Neki mindig más a nyakkendője. Fred! Így hívják. Az a rajzfilmekben ismert villanykörte felgyulladt a fejem felett, kár, hogy nem lehet látni. De legalább rájöttem, hogy mi is a neve, anélkül, hogy megkérdeztem volna. De a biztonság kedvért, majd egyszer rákérdezek. Ha addig el nem fejeltem.
Vagy úgy, hát ezért nem találtam. Ha én ezt hamarabb tudom, hátra jövök. Mindegy, túlélhető volt a keresés, legalább sok mindent találtam. És még az emeleti részlegekben nem is voltam. Naná hogy felmegyek, amint a kosárban lesz a por. –Igen azt sejtettem.- Mosolyogtam rá ismét, majd intésére, utána léptem, és közvetlen mögötte haladtam. Mivel mellette nem épp volt hely a többi diák miatt.
Amikor odaértünk, megfogtam egy nagyobb dobozt, amiben egy elég termetes kő lapult. Felnyitottam majd végigsimítottam rajta és mosolyogva a kosaramba raktam.
-Igazán köszönöm a segítséget. Nem is tartalak fel tovább.- Köszöntem meg a segítségét, majd rámosolyogtam és elindultam tovább jó lassan, hogy jól megnézhessem melyik polc mit rejt, csak hogy ha látok valamit ami megtetszik és hasznát vehetem…Nos akkor azt megvehessem.
Fred Weasley
Varázsló/Admin
Fred Weasley

TémanyitásTárgy: Re: Weasley Varázsvicc Vállalat   Weasley Varázsvicc Vállalat EmptySzer. Aug. 10, 2011 6:02 am

Rose

Rengetegen vannak itt a boltban, mint mindig. Ahhoz képest hogy iskolaidő van, rengeteg diák mászkál itt. George hátul intézte a rendeléseket, én pedig elől tartottam a frontot. Bejött egy csinos lány is. Pár perc alatt megpakolta a kosarát. Ahogy látom, keres valamit. Oda megyek hát hozzá.
- Szia. Segíthetek valamiben? - kérdezem egyből.
Válaszát várva elgyönyörködtem szemeiben. Szépen csillogtak. Amint meghallom hogy mit keres, segítek neki.
- A sötétség port áthelyeztük hátra, mivel egy minisztériumi alkalmazott közölte, hogy el kell távolítanunk. De szerintem hallhattad rólunk, hogy nem lehet minket és a termékeinket olyan könnyen lerázni! - egy széles mosollyal az arcomon sarkon fordultam, és intettem hogy jöjjön.

Rose Mary Seraph
Rose Mary Seraph

TémanyitásTárgy: Re: Weasley Varázsvicc Vállalat   Weasley Varázsvicc Vállalat EmptySzer. Aug. 10, 2011 5:49 am

~ Freeed Smile ~

Apa imádlak! Most komolyan! Mondjuk az, hogy iskola időben kaptam arról szóló levelet tőle, hogy kikért 1 hét 2 napra az iskolából, fenomenális. Az Igazgató Úr engedélyezte is. Végre, itthon. És apa kijött elém az állomásra, ami plusz piros pontot érdemel. Igaz az indoka, cseppet sem nyert meg. Azzal az indokkal, hogy családi ügyek…Ezzel jó magam nem sokat kezdtem, már az iskola falai között sem. Amikor rákérdeztem, csak azt mondta, hogy látni akart. De minek, ha dolgozik. Én meg itthon punyizhatok. Bár az alvás igazán jót tett. Mire ma felkeltem már színét se láttam. De mondta, hogy mehetek akármerre. Na még az lenne a szép, ha nem mehetnék. Nem vagyok annyira botor, hogy kihagyjak egy ilyen..Ő…Szép napot. Az már, hogy esik az eső, fúj a szél, és még hideg is van, csak jó. Nekem legalábbis…Reggeli után, ami olyan 10 óra körül esett meg nálam, fogtam magam és felöltöztem. Felvettem egy szűk farmert, hozzá egy halványkék hosszított pólót, amin ékeskedett egy masni. Nem túl nagy, de észrevehető. Főleg, hogy mell fölött van…Ezt se tudnák máshova varrni és a pólóra, egy fekete kardigánt, amelynek nem voltak gombjai. Nem tudtam felfogni, miért nem képesek rá varrni, de oké. Ahhoz képest pedig…Jól néz ki. A fekete bokacsizmám nem maradhatott el. A nyakamba felvettem egy medve medálos, ezüst láncot, mely a hasam közepéig ért le. Hajam egyszerűen kifésültem, majd leengedve hagytam, és már mentem is le. Útközben előhalásztam az egyik táskámat, beletettem a tárcámat, és a mobilomat, még pár apró dolgot, és felvettem a fekete kabátom, ami alól kész szerencse, hogy nem látszott ki a felsőm.
Bezártam magam után az ajtót, majd elhopponáltam az Abszol Út-ra. Ahhoz képes,t hogy iskola idő van elég sok diák mászkál erre. Mondja, az akit kikértek a suliból…Ohh mindegy is. Körbenéztem, majd elsétáltam a Weasley Varázsviccbolt előtt. Mivel jelen pillanatban nincs jobb öltetem, és a Perui instant sötétségporom is elfogyott. Utcu neki. Benyitottam, és elég sokan voltak. Lehámoztam magamról a kabátom, majd elindultam. Vagy az én memóriámmal van a gond, vagy átrendezték a helyet, mert nem találom amit keresek. De kellett nekem bejönnöm. Már is sok mindent pakoltam bele a kosaramba. Ohh anyám…Mindegy. Ezek kellenek. Vagy nem, de azért megveszem őket. Na és akkor a perui…Fogy nem találom, de komolyan. Útközben összefutottam egy két ismerőssel, lenyomtuk a szokásos sablonbeszélgetést, majd elváltak útjaink. Ők mentem gondolom én haza, én pedig a port keresni tovább.
Perselus Piton
Bájitaltan Tanár/Admin/Mardekár Ház Feje
Perselus Piton

Hozzászólások száma : 2447

TémanyitásTárgy: Weasley Varázsvicc Vállalat   Weasley Varázsvicc Vállalat EmptyCsüt. Júl. 08, 2010 7:22 am

...
Weasley Varázsvicc Vállalat H0ut0kgsctiyt628orag

Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Weasley Varázsvicc Vállalat   Weasley Varázsvicc Vállalat Empty

Weasley Varázsvicc Vállalat
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal