Roxfort
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Roxfort

Harry Potterrel foglalkozó szerepjátékos fórum.
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Roxfort Története
Staff Tagok

Staff Tagok

Bagolyház - Page 2 Staffgif
Kattints Értünk!
FRPG Top Sites - Magyarország
Chat
Kiemelt Oldalak
Bagolyház - Page 2 Z5iV7

free forum

free forum

free forum


A Hónap Női karaktere
Bagolyház - Page 2 Ftlx6t
A Hónap Férfi Karaktere
Bagolyház - Page 2 3347qiw
A Hónap Játéka
Bagolyház - Page 2 34xl2x4
A Hónap Szerelmes Párja
Bagolyház - Page 2 Ic7783

 

 Bagolyház

Go down 
3 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Rose Mary Seraph
Iskola Első/ 7. Éves Diák/Moderátor
Rose Mary Seraph


Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 132
Join date : 2011. Apr. 25.

Bagolyház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bagolyház   Bagolyház - Page 2 EmptyHétf. Júl. 11, 2011 4:23 am

~Adam~

Vége végre vége a tanításnak. Mit ne mondjak, húzós volt a mai nap. És kellő kép el is fáradtam. Nem egy tanár koppintott az orrunkra, majd nem voltunk egy napig…De hát, olyan jó muri volt. Bár büntetést nem kaptunk, tekintettel arra, hogy kikönyörögtük a szülinap miatt volt az egész. Felértünk a klubhelységbe, leültünk és megírtuk a leckét. Illetve...Egymásét. Mivel én az övét jobban tudta Ő pedig az enyémet tudta jobban. Amint végeztünk, kitárgyaltuk a mai napot, majd felmentünk a háló körletbe. Nem szeretek az iskolai egyenruhámban flangálni, így átöltöztem. Felvettem egy combközépig érő szoknyát, mely barackvirág színű, ahhoz egy bokacsizmáz fehérszínben, kis sarokkal. És felsőnek egy ujjatlan fehér pólót. A hajam kontyba kötöttem, pár tincset nem tudtam megzabolázni, így azokat eligazgattam, majd leültem az asztalhoz és írtam egy levelet apának. Amint befejeztem borítékba tettem, és szépen ráírtam a címet és a címzettet. Felkaptam a pálcám, majd levéllel a kezemben, lesiettem a lépcsőn, ki az iskolából fel a Bagolyházba.
Amikor felértem nekiláttam megkeresni a családi baglyot. Naná, hogy ő is mindig akkor tűnik el, amikor nekem kéne.
Vissza az elejére Go down
Hermione Malfoy
Admin/Bűbájtan Tanár/Hollóhát Ház Feje
Hermione Malfoy


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 5018
Join date : 2010. Jul. 02.
Age : 32
Tartózkodási hely : Roxfort

Bagolyház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Bagolyház   Bagolyház - Page 2 EmptyCsüt. Júl. 08, 2010 8:02 am

Bagolyház - Page 2 Rdldmgz4okjrw8j0haj
Vissza az elejére Go down
 
Bagolyház
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Roxfort :: Kastély :: Kastélyudvar-
Ugrás: