Roxfort

Harry Potterrel foglalkozó szerepjátékos fórum.

HomeKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Roxfort Története
Staff Tagok

Staff Tagok

Fúriafűz Staffgif
Kattints Értünk!
FRPG Top Sites - Magyarország
Chat
Kiemelt Oldalak
Fúriafűz Z5iV7

free forum

free forum

free forum

A Hónap Női karaktere
Fúriafűz Ftlx6t
A Hónap Férfi Karaktere
Fúriafűz 3347qiw
A Hónap Játéka
Fúriafűz 34xl2x4
A Hónap Szerelmes Párja
Fúriafűz Ic7783

Share

Fúriafűz

Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Tena Juliet Wilmer
5. Évfolyamos diák
Tena Juliet Wilmer

Iskolai Házad : Hollóhát
Hozzászólások száma : 22

Fúriafűz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fúriafűz   Fúriafűz EmptyPént. Szept. 07, 2012 6:34 am

~ Alana "Gyógyítómester" Derus~

Alanánál szerencsére volt pálca, amitől kicsit megkönnyebbültem. Elsőre nem értettem, miért akrná külön-külön idevarázsolni a cuccaim, de mikor figyeltem, ahogy Invito-t kiált a fa felé, rájöttem, hogy a Fűz nem csak emberekre támad. Ez nem is jutott eszembe, látszott, hogy a lány kicsit tapasztaltabb.
- Ohh! Mondd, hogy nem tört el!! - kiáltottam fel, mikor a fa végül elragadta a pálcám. - Majdnem megvolt! Nem tudom, hogyan tudhatnánk visszaszerezni... - a sérülésre most nem is koncentráltam, csak arra, hogy kiötöljem mit tegyünk, hisz a pálcám öt év során úgy hozzám nőtt, legkedvesebb tárgyam volt, még a könyveknél is jobban szerettem.
Hm. Alana szerint a figyelmét kell elterelni. Nem tudom, sikerülhet-e, hisz annyi ága van, hogy egy hadsereget is képes lenne eltarolni...
Miközben ezen gondolkodtam, úgy látszik Alana agya is járt, mert mire felfoghattam, hogy mit mond, máris meglengette pálcáját, és a lábam rögtön sínbe került.
- Hűha, köszönöm! - mosolyogtam rá meglepetten. Mekkora mázli, hogy egyáltalán rám talált valaki, de ez már a sors, hogy még ilyen szupi varázslatokat is tud. Még rongy is van nála! "Mentőangyal" ez a lány...
Sosem hittem a véletlenekben. Talán nagyapám miatt, ő mondogatta mindig, hogy véletlenek nem léteznek. S mikor azt mondtam neki, hogy hű képzeld, mi történt, és pont akkor... micsoda véletlen! Akkor a végén sejtelmes mosollyal sandított rám, és visszakérdezett: "Véletlen?..."
Valamiért megbízom Alanában, és a varázslatában. De avval nm értek egyet, hogy legalább egy apró látogatást ne tegyek a gyengélkedőn.
- Köptetőt? - nevetek rá. Tudtam miről van szó, számtalan mugli orvosnál jártam már kisebb problémákkal, lévén a mamám mugli... Biztosan Alana is félvér, vagy mugliszületésű. - Azt csak a mugli orvosok írnak fel! - folytatom a mondatom. - Tört már el csontom, Madam Pomfrey tényleg gyorsan dolgozik. Azért egy percre benéznék hozzá, csak hogy ő is ránézzen, lehet hogy nem csak a csonttal volt probléma.
Na de akkor most mi legyen. Én indulásra készen, a táskám meg a fa alatt, a pálcám ki tudja, hol.
- Hm. Azt mondom, hagyjuk most a cuccaimat, majd szólok Malfoy professzornak, ő biztosan kitalál valamit, lévén bűbájtan tanár. - mondom hirtelen ötlettől vezérelve. - Mit gondolsz, felmehetünk? Kezdek nagyon fázni így vizes ruhában.
Hát igen, az égiek ellenem fordultak. Nem volt elég a Fúriafűzzel való szerencsétlen találkozás, az esőben átnedvesedtek a ruháim, és a hajam is.
- Jajj, tényleg, hát nem is mondam még, mi történt! - kezdem el mesélni. - Annyira hülye voltam! Csak kicsit később indultam vissza a kastélyba, LLG óráról, és elgondolkodtam. Valahogy rossz irányba fordultam, és a Fűzzel találtam szembe magam. Az meg... láthatod.- bólintottam a bal lábam felé. - Egyébként nem vagyok ilyen elmerengős típus, de most valahogy nem figyeltem oda.

Vissza az elejére Go down
Alana Marie Derus
6. Évfolyamos diák
Alana Marie Derus

Hozzászólások száma : 6

Fúriafűz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fúriafűz   Fúriafűz EmptyPént. Szept. 07, 2012 5:55 am

/Tena/

Tehetetlenül álltam az alsóbb éves felett, tudtam mi a dolgom, de valahogy leblokkoltam. Csak a lábát néztem, semmi külső sérülés, leszámítva egy-két karcolást.
- Ez belülről töröttel! Már olvastam róla, ez a fa egy veszedelem! Csak maradj, majd megszerzem a pálcád!- ajánltam fel a szolgálataimat. Óvatosan hátráltam és nagyra nyílt pupillákkal kerestem a táskát és a benne lévő pálcát is. Körbe lestem és megtaláltam az ázott vásznat. Igen csak a fa mellett helyezkedett, ami jóval megnehezítette a dolgomat, vagyis a táska visszaszerzését. Majd visszarohantam Tenához.
- Nos, a táska nagyon a fa mellett van! Megpróbálom először ki bányászni a pálcád és utána megoldjuk a táskát is, oké?- próbáltam a kezembe venni az irányítást. Majd egy pillanatra a fára néztem és kimondtam, amit kellet.
- Invito!- koncentráltam és vártam a hatást. A pálca csak suhant és suhant felém, míg nem elértem. Az ujjam súrolta a pálca nyelét, de annyi. A fúrifűz csúfosan csapta el a kezem tájékától a pálcát. Visszarohantam az alsóbb éveshez és tájékoztattam a helyzetről.
- Túlságosan éber ez a fa! Olyan, mintha vagy ha kávét húzott volna le! El kell terelni a figyelmét. De először megnézem a lábad! Van is egy ige, amit most tanultam… hmm… Ferbula!- tartottam a pálcám és rögtön sínbe került a lány lába. Elégedetten mosolyogtam, hisz ki nem örült volna egy jó varázslatnak (?).
- Ugye így már jobb? -szemlélek rá, majd csak ez után vagyok hajlandó válaszolni a kérdéseire.
- Pontosan Alana, és igen tudom, kivagy. Csak most az a fő, hogy jobban legyél, az nem számít, én miért vagyok itt. - kötözőmbe a sínes lábát a táskámból szerzett ronggyal.
- Ehhez az öregasszony már nem kell. Hidd el, csak köptetőzne, tapasztalatból mondom!- néztem rá, majd elmosolyodtam.
- Hogy kerültél ide? Ilyen állapotban?- kérdeztem a szőkét, eme nevetséges helyzet közepette.

Tena Juliet Wilmer
5. Évfolyamos diák
Tena Juliet Wilmer

Fúriafűz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fúriafűz   Fúriafűz EmptyPént. Szept. 07, 2012 5:11 am

*Alana*

Kiáltásom elhalt a most már sötét udvaron. Ez nem igaz, ilyenkor már senki sem jár erre... Így jobbat nem tehetek alapon megpróbáltam ismét felállni. Megint csak sikertelenül jártam, és már nagyon közel álltam a teljes reményvesztettséghez. Nem tudom mi legyen, ha oda tudnék kúszni a táskához... ott már a pálcámmal kezdhetnék valamit, legalább egy lángot varázsolnék, hogy ne legyen ennyire hideg... De ha odamegyek, tuti lecsap a fa, és akkor lehet hogy mozdulni se bírok tovább. Azt meg semmi esetre se mertem megkockáztatni, hogy komolyabb sérülésekkel töltsem kint az éjszakát amíg rám nem találnak a Fúriafűz "hatáskörén" belül.
Túl sok tépelődésre nem volt időm, mert a távolban egy alakot véltem felfedezni. Arcomat felé fordítottam, és nemsokára egyik házunkbeli lányt ismertem meg benne. Ha jól emlékszem, Alanának hívják, egy évvel lehet idősebb nálam...
- Jajj, Merlinre, de örülök, hogy erre jártál! - hálálkodtam neki két szisszenés között, mely a fájdalomnak szólt mikor megmozdítottam a lábam. - nem tudom, mi lehet vele - mutatok rá.
- Talán eltört, mert ráálni nem tudok, és nagyon fáj. - sőt. Mostanra be is lilult egy kicsit.
- Van nálad pálca? - kérdeztem reménykedve. - Ott a táskám, de nem tudtam érte menni, benne felejtettem a pálcám. Ha a zsebemben lenne, akkor csak egy Invito, és megvan de így... - tártam szét kezemet tehetetlenségemre utalva.
Közben a fa felé nézve - mely így messziről ártalmatlannak tűnt - eszembe jutott, hogy érdekesen festhetek itt, biztosan nem érti, hogy kerülök ide. Apropó. Ő vajon hogy talált rám? Miért járkált vajon sötétben a kastély udvarán? Tényleg, lehet hogy nem is tudja, ki vagyok... Ezen elmosolyodtam.
- Látásból ismerős vagy, Alana, ugye? - kérdeztem. - Én Tena vagyok, Hollóhátas szintén. Hogy találtál rám? Már azt hittem, kint kell éjszakáznom... - mutatkoztam be arra az esetre, hogy ha nem tudná, ki fia borjába ütközött bele az udvaron.
- Megkérhetlek, hogy segíts felmenni? A gyengélkedőn Madam Pomfrey percek alatt összeforraszt, de addig mozdulni sem bírok...
Alana Marie Derus
6. Évfolyamos diák
Alana Marie Derus

Hozzászólások száma : 6

Fúriafűz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fúriafűz   Fúriafűz EmptyPént. Szept. 07, 2012 4:29 am

To Tena Juliet Wilmer
Remek érzés a puha paplan alatt nagy mamusszal bent feküdni az ágyban. Na meg még az olvasás… az meg plussz pont! Most jelen pillanatban az „éles pálca éles elmével” című könyvet lapozgattam. Fel nem fogtam, mit tartok a kezemben? Na, jó valamennyire igen, egy nagy vaskos, varázs könyvet. De nekem ez annyira furcsa. Ebben a könyvben olyan varázslók, boszorkányok szerepelnek, akiknek egyáltalán nincs éles elméjük. Nem sorolható ide az a sok kvidicses mihaszna!
Ááá nem szeretem őket! Pontosan, a sportot nem szeretem, a játékosok már más téma! Nem, velük nincs semmi bajom, csak az észjárásukat nem értem. Hogy választhat magának valaki ilyen sportot? Már, mint aki ezt a „hivatást” választja, az inkább a testét edzeti nem a lelkét!
Na de minden estre maradjunk a témánál, vagyis a könyvnél. Hála Merlinek, ott szerepelt pár igen fontos személyiség is.
- Na, végre valami értelem is!- punnyadok a két párna közé és lapozok egyet. Beletúrok hosszú szőke hajamba, majd csak folytatom az olvasást. Éppen eljutok a top 10-ig, amikor valami meg üti a fülem zaját.
Macskanyávogás! De nem kedves hozzászólás, hanem fájdalomért rí. Borzalmas nagy fájdalomért! Habozás nélkül vágtam le a könyvet és siettem a hang után, nálam nem volt kérdés, én imádom az állatokat és bármikor „ugranék értük”!
Jó messzire elvitt a cicahang, majd már nem is hallottam. Mérges voltam, mert szívesen meglestem volna az állatot. De nem tehettem ennél többet! Visszaindultam a hálókörlet felé, csak reménykedni tudtam, hogy senki nem kap rajta, hogy tilos körzetben bóklászok.
Majd egy nagy segítségkiáltás!:
- Jaj, emberek, miért csináljátok ezt velem?!- nézek az égre és megindulok a hang felé. Az utamat a hang beirányulása vezette. Míg el nem értem az udvarra. Nekem ez a helyszín igen csak ismerős volt, rengeteg időt töltöttem itt, lassan hat év lecsengése közben. Remek hely, főleg ha süt a nap, de ma nem sütött, ma esett. Nem mondom így se ronda a látvány, csak napsütésben valahogy jobb. Körül eszméltem mi is itt a helyzet és a fúriafűz láttam meg. Áh, utálom ezt a növény olyan mogorva és… ott az mi? Egy táska? És a hang? Csak egy picit, körülbelül harminc fokot fordítom el a fejem és meglátom az ötödéves diákot, Tennát.
- Úristen jól vagy?- kérdeztem pánikolva. Sajnos az ilyen helyzeteket nem kezelem valami jól. Közben leguggolva a lábán lévő „balesetet” vizsgálom.
Tena Juliet Wilmer
5. Évfolyamos diák
Tena Juliet Wilmer

Fúriafűz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fúriafűz   Fúriafűz EmptySzer. Szept. 05, 2012 9:21 am

Alana Marie Derus

Legendás lények gondozása óra volt, az utolsó óra ma. Az erdő szélén tartotta a professzor, jó messze a kastélytól. Mikor vége lett, kicsit tovább pakolásztam a cuccaimat a szokásosnál, s közben feltettem néhány kérdést Weasley professzornak az unikornissal kapcsolatban. Mikor visszaindultam a kastélyba, már egy lélek sem járt a réten, és kezdett a szél is erősebben fújni. Gyorsabbra vettem a lépteimet, közben egyre az egyszarvúak körül forogtak a gondolataim. Érdekes lények... Annyira elgondolkoztam, hogy észre sem vettem, merre fordultam el eredeti irányomtól. A célba vett Tölgyfaajtó immár balra tőlem helyezkedett el, én meg egy fa felé tartottam, a földet bámulva, és észre sem vettem, hogy rossz az irány. Furcsa, hogy a csikóknak más a színük. Annyira aranyosak! Határozottan jó óra volt, kivételesen a mardekárosok se bosszantottak föl, nem volt kedvem újabb büntetőmunkához Weasley professzornál, mint a múltkori esetnél. Gondolataimból egy suhogó hang riasztott fel. Felkaptam a fejem, és egyenesen a fúriafűzzel szemben találtam magam. Egy ágát egyenesen felém lendíti, megpróbálok félreugrani, de nem vagyok elég gyors. Már csak emiatt sem kerültem be a kviddics csapatba, ahová mellesleg nem is akartam. Az ág nekem csapódott, és egy pillanatra kiszorította a tüdőmből a levegőt. Fél kezemmel a zsebemben kotortam a pálcám után, bár nem tudom, milyen átkot alkalmazhatnék. Arra azonban nem volt idő, hogy törjem a fejem, mert még a pálcámat sem találtam sehol. Mint később kiderült, a táskámba raktam bele. Közben az ág újra közeledett, s én megpróbáltam elfutni jó messzire. Már majdnem kiértem a fa "ütőtávolságából", mikor elért az erős ág vége, és a földre taszított. Éles fájdalmat éreztem a lábamban, amire sikerült szerencsésen ráesnem. Óvatosan arrébb húztam magam, így a fától biztonságos távolba kerülve. Megfordultam, és szemügyre vettem a bal lábam. A fájdalom nem szűnt meg, de vért sem láttam, csak pár cseppet, ami egy horzsolásból származott. Megpróbáltam felállni, de minden kis terhelésre ingaóra módjára remegett a lábam, s mikor ránehezedtem, felmondta a szolgálatot, és lehuppantam a földre. Táskám úgy 3 méterre a fa irányában feküdt a fűben, benne a pálcámmal. Mivel nemhogy gyorsan szaladni, lábra állni sem tudtam, így nem kockáztattam meg, hogy odacsúsztassam magam a táskához, nehogy újra támadásba lendüljön ez a fának nevezett bestia.
- Hogy lehettem ilyen hülye! - korholtam magamat hangosan. - Nem is figyeltem, merre megyek.
Mivel más megoldást nem láttam, körbenéztem, hátha jár valaki a közelben. Nem volt szerencsém, már kezdett szürkülni, mindenki a klubhelyiségben beszélget ilyenkor. Azért elkiáltom magam:
- Héééé, valaki!
Charlotte Rose Cheney
Speciális Moderátor/Rúnaismeret Tanár
Charlotte Rose Cheney

Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 137

Fúriafűz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fúriafűz   Fúriafűz EmptyKedd Ápr. 10, 2012 8:46 pm

Játék vége!
Szabad Játéktér!
http://ezrolamszolcharlotte.blogspot.com
Patrick Galaway
Vámpír/7. éves Diák
Patrick Galaway

Iskolai Házad : Hugrabug
Hozzászólások száma : 15

Fúriafűz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fúriafűz   Fúriafűz EmptySzomb. Szept. 10, 2011 6:25 am

~ Lisa Turpin ~

Szóval minden félelmem beigazolódott, a bogár egy hozzám hasonló vérszívó volt. Lisa kérdésére legszívesebben nemmel válaszoltam volna, hiszen amíg nem muszáj addig nem szeretném ha bárkire is rá kellene bíznom.
- Igen, de tudnod kell, hogy mindannyian különbözünk, más és más a szokásunk is, de egy dolog biztos két fő kategóriába tartozunk. Van aki az ösztöneire hallgat és van aki mindenáron vigyázni próbál a körülötte lévőkre. Mind úgy próbál jót tenni, hogy kivonja magát a környezetéből. Erre lenne jó példám, de inkább nem bolygatom.
Halványan ugyan, de elmosolyodtam amikor Lisa letörölte az ujjaimról a vérét.
Legalább nem kellett azon törnöm magam, hogy elintézzem azt a kényes ügyet. Tulajdonképpen csak néztem ahogy elégeti a rajzot, kár volt érte, pedig jól sikerült.
- Hagynod kellet volna, hogy begyógyuljon ha nem kapartad volna el, most semmi sem látszana belőle. Így az illető titkát is megőrizheted és nem kell valami bogárra fognod az egészet.
Kedvesen próbáltam mosolyogni, hogy semmit se lásson és vegyen észre abból a visszahúzódásomból amit akkor éreztem, hogy belegondoltam abba vajon hogyan élhette meg az első találkozását egy vámpírral.
- Nehéz lenne elmondani, de ha akarod megmutathatom.
Jó lehet, hogy nem lenne szabad beavatnom őt az emlékeimbe, hisz a legtöbb ami zavar és megbolygatja minden nyugalmamat az csakis a vámpírságról szól.
Őt meg valamiért nem szeretném megrémiszteni azzal, hogy mondhatni az igazi arcomat látja. Nos amikor a tükör előtt álltam véres arccal azt biztosan nem merném megmutatni neki. A végén az is lehet, hogy megrémiszteném, amit perpillanat nem szeretnék elérni. Biztosan elég volt neki az az újdonság, hogy látott egy hozzám hasonlót. Tulajdonképpen csak négy lehetségesre tudtam gondolni akikkel találkoztam a Roxfortban. De velük is megtartottam a tisztes távolságot, nem mintha erősebbek lettek volna nálam, csak szeretem, ha nyugalom van körülöttem. Más bajától eltekintve az enyémek elégé enyhék voltak, hisz soha senki sem vette észre mennyire kitűnők közülük.
Lisa válaszára vártam, mert ha nem volt szükséges akkor sem megmutatni sem elmondani nem szándékoztam őket. Megvolt az az érzésem, hogy számára túl nagy teher lenne ez.
Lisa Turpin
Jóslástan Tanárnő
Lisa Turpin

Hozzászólások száma : 331

Fúriafűz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fúriafűz   Fúriafűz EmptySzomb. Szept. 10, 2011 12:22 am

♠Patrick♠

Nagy szemekkel néztem Patrick kezére, ami a nyakamra tévedt, és elkezdte kikötni a kötést. Komolyan, most miért nem állítom meg a kezét? Lisa mozdulj már meg! Nem igaz!!!! Egyszerűen képtelen voltam megmozdulni. Hol van ilyenkor Iason, szükség lenne rá. Mondjuk…Végigmértem Patrick-et, és elkezdtem agyalni. Miért is bontja ki a kötésem? És olyan hideg a keze. Azt nem hiszem, hogy Ő is az. De akkor még is…Na majd utána járok.
A nagy agyalásban, nem is vettem észre hogy a kötés teljesen meglazult, és a gézlapocskák pedig teljesen eltűntek. Így a nyakam szabaddá vált. Olyan furcsa érzés. Már hozzászoktam, hogy rajta van és így, még is, hogy nézhetek ki. Annyira ronda, de ezt Patrick szeme is igazolta, amikor kissé undorodva, még is nagy szemekkel meredt rá. Hát igen. Nem valami szép látvány…Én meg már is odakaptam, és végighúztam rajta a körmeim, amik újabb sértési felületet csináltak és a vér is kiserkent. Na remek-remek. Az Én ujjaim Patrick ujjai váltották fel, és kellemes hűsítéssel biztosították, hogy most nem kell kaparnom, inkább élvezzem a hűvöst. Hiába mondaná, hogy csak hideg a keze, akár csak Ő Én is átlátok a szitán. Kérdésére, csak felvontam a jobb szemöldököm, majd én is kérdeztem.- Te is az vagy…Ugye?- Néztem rá, és jól tudtam, tudja mire kérdezek rá. Nem is kellett kimondanom, és nem szívesen tettem, mert mögöttünk épp elakadtak. Bizarr látványt kelthettünk, de hát ez van. Amikor elvette a kezét, nekiálltam gondosan elfedni a sebet, előbb elővettem új gézlapokat, és ismét bekötöttem.
-Nem felejtem el. Mert feltetted a kérdést. Volt neve, csak nem bogár volt, mint arra Te már rájöttél. De remélem nem mondod el senkinek. Nem akarom kellemetlen helyzetbe hozni. Főleg nem úgy, hogy Én kértem meg rá.- Néztem a szemébe, majd megtöröltem az ujjaim, és letöröltem róluk a vért. Ezután, elnyúltam a kezéért és róla is letöröltem. Tudom, hogy ha kell úgy is letörli, de egyszerűen nem akarom, hogy máson is rajta legyen a vérem. Iason-on kívül meg más nem haraphat meg, sőt a vérem sem ízlelheti. Felsóhajtottam, majd ismét a rajzomhoz fordultam.
-Vagy úgy. Milyen emlékek? Tudok segíteni?- Kérdeztem, majd gyorsan befejeztem a rajzom. Gyorsan rajzolok na. Erről nem Én tehetek. Inkább az idő, amit ráfordítottam. Kész is van. Felemeltem, hogy jól megnézhessem, majd azzal a lendülettel elővettem a pálcám és egy szép varázsigével elkezdtem elégetni. Szépen lassan, és néztem ahogy a nap a felhők, és a dombok elégnek. Olyan jó érzés volt. Sajnos ez nem méltó egy Hollóhátashoz, de kénytelen vagyok valahogy kiadni magamból a rosszat. És ez még mindig jobb, mintha ordibálnék. Amikor végre elégett, mosolyogva néztem arra a pár darabra, ami a kezemben maradt, majd kinyújtottam a kezem és a szél elfújta. Nos, mennyivel jobb így! Nekem sokkal. Ezután elpakoltam mindent, majd teljesen Patrick felé fordultam és ráfigyeltem.
Patrick Galaway
Vámpír/7. éves Diák
Patrick Galaway

Fúriafűz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fúriafűz   Fúriafűz EmptyPént. Szept. 09, 2011 9:41 am

~ Lisa Turpin ~

Talán automatikusan a kezem Lisa nyakára tévedt, kíváncsi voltam rá. Bár inkább zavart a vér illata, mintsem az, hogy kíváncsi vagyok tényleg igaz-e az amit mond. Nem értettem a kezeim önállóságának valódi okát, de mindenáron látni akartam a sebet. Bizonyára nem hittem neki. Hogyan is hihettem volna neki amikor tudtam hányan vagyunk?
- Ugye nem baj ha kíváncsi vagyok rá és megnézem ? - ez volt az egyetlen értelmes kifogásom amiért csak úgy levettem a nyakáról a kötést.
Rémesen nézett ki, vér és kaparásnyomok. Megértettem volna, ha csak kaparásnyomok lettek volna, de a vér akkor is zavaró volt a számomra.
Lágyan éreztem a vér simogató illatát az arcomon, ami hívott magához, bár hű szokásomhoz híven egyetlen társamat sem bántom.
Lassan de biztosan megérintettem Lisa sebét, mert azzá kezdett válni, hogy milyen hibát követtem el a hideg érintésemmel azt csak utána fontoltam meg. Ha rákérdezne talán azt fogom mondani, hogy nekem mindig is hideg az érintésem, ami tényleg igaz, csak ő valahogy ezt sosem érzékelhette.
- Ugye nem volt neve az illető bogárnak? - sejtéseim szerint soha nem is gondolta volna rólam, hogy könnyen átlátok a szitán, ha arról van szó amire gondolok. Bár lehet, hogy én sem vagyok valami nagy hatalmas tudós és az is lehet, mindez igaz csak én mesélek be magamnak dolgokat.
- Mindegy, felejtsd el amit kérdeztem. - húztam vissza magam mellé a kezem, majd, hogy az utolsó kérdésére is választ adjak kis szünet után belekezdtem.
- Nincs miről mesélnem Lisa, amiről mesélhetnék az elégé hihetetlen dolog. Úgysem hinnél nekem. - felsóhajtottam, csak azért mert tudtam, hogy ennyivel nem éri be.
- Szokás szerint csak az emlékekkel foglalkozom, mintha a jelenben semmi jó sem lenne. Lehet, hogy így is van és én örökkön-örökké el fogok veszni az emlékeim között, mert az egyetlen jó dolog csakis a múltban történt meg velem. - fogtam rövidre ezt a rólam szóló ismertetőt is, úgy mint a többi eddigit amikor egyszer-egyszer szóba álltunk egymással.
Lisa Turpin
Jóslástan Tanárnő
Lisa Turpin

Fúriafűz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fúriafűz   Fúriafűz EmptyPént. Szept. 09, 2011 5:03 am

♠Patrick♠

-Én az effajta emlékeket mélyen elzárom magamban. Vannak dolgok, amiken ha rágom magam csak felemésztenek, és nekem nincs arra szükségem, hogy rossz legyen a hangulatom. Anélkül is eltud romolni, nem kell ide emlék. De igen, megértelek.- Mosolyogtam rá. Mert azonkívül, hogy nem szeretem az ilyesfajta emlékeket, néha engem is eltud kapni, egy csak Én küzdök ellenük, és nem hagyom, hogy elnyeljenek. Felsóhajtottam, majd behúztam még pár vonalat az Én drága kis rajzocskámba, csak, hogy biztos legyek benne, hogy mindent pontosan úgy rajzolok le, ahogyan azt látom, és ahogyan azt Én akarom. Mert ugye a szabad akarat és a természet sokszor különbözik, ezért van az önkifejezés is. Amit én vegyitek a tájjal így általában szép dolgokat tudok kihozni magamból. Az meg, hogy képes voltam elkezdeni egy szép képet fekete-fehérrel, annak a jele, hogy nem vagyok a toppon, de mint mindent, ezt is túl lehet élni, csak kell az a kis lökés, amit úgy érzem nemsokára megkapok. Méghozzá, ha ez a rajz kész és szép lassan elégetem, akkor rendben leszek, mintha mi sem történt volna. És ezt fogom az emlékemmel is tenni, ami most gyötört. Bár nem szívesen válok meg tőle, hisz olyan fontos lett nekem. Felsóhajtottam, majd elkergettem pár romlasztó gondolatot, és ismét kisebb béke honolt a lelkembe. Persze ez csak ideiglenes, mint vihar előtti csend. De hát, majd elmúlik, a vihar is, így egyszer végre nekem is nyugtom lehet.
Mikor meghallottam elmosolyodtam. Kedvem lenne végre valakinek elmondani az igazat, de mivel nem akarom tönkre tenni Iason-t, és mivel megígértem neki, hogy senki nem tudja meg tőlem, hogy Ő vámpír, így megint a füllentéshez kell folyamodnom. Ránéztem Patric-re, majd rámosolyogtam, őszintén. –Valami megcsípett, és egyszerűen annyira nem bírtam abbahagyni a kaparászását, míg végül elkapartam és kivérzett. És hiába gyógyul meg, mindig megvakarom, így az megint kivérzik…Miért? Zavar? Eltakarhatom ha gondolod.- Ajánlottam fel, hogy eltakarom, van nálam egy sál, amit mindig a táskámban rejtegetek. Valaki rosszul lesz, ha egy bekötözött felületet lát, így kénytelen vagyok, sállal eltakarni. Na mindegy.
-De ennyi elég is volt belőlem. Mesélj valamit, most Te!- néztem rá, majd visszafordultam a rajzomhoz és tovább pingálgattam, miközben néha érdeklődve pillantgattam Patric-re, és vártam, hogy meséljen valamit.
Patrick Galaway
Vámpír/7. éves Diák
Patrick Galaway

Fúriafűz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fúriafűz   Fúriafűz EmptyVas. Szept. 04, 2011 6:39 am

~ Lisa Turpin ~

Különös a sors, hogy pont Lisa nyakacskáját kezdtem el figyelni. Talán okkal. Ok nélkül nem mondanám, mert azért nem minden nap érezni a vér illatát rajta.
- Csak a kosza emlékek, tudod néha nem eresztenek el, olyan mintha valami vágyna arra, hogy mindennap legalább egyszer kutakodni kezdjek magamban. Azokat meg nem tudod elkergetni. - hiszen naponta kisértenek, folytathattam volna a mondatomat tovább és tovább, bár akkor fény derült volna az én mivoltomra is.
A szemeim óvatosan letévedtek a rajzra, fekete fehér felhők és a nap. Gondolom tájképet készít, sőt ezt egyszerű is kitalálni, bár lehet, hogy változtat még rajta valamit.
Bizonytalanul visszahúztam a szemem a nyakára, illetve a kötésre. Így elnézve tényleg érdekelt mi történt vele. Elvégre mindenki nyakát okkal kötik be, hogy miért az mindig más és más. Csak tudnám miért pont a nyaka van bekötve, hisz annyi lehetőség van még a nyakon kívül is.
Azonban amikor Lisa rákérdezett, hogy mit nézek rajta, nem állhattam meg kérdés nélkül.
- Lisa... miért van kötés a nyakadon? - kicsikét félszegen kérdeztem, mintha félnék a választól.
De ha valaki okos és tudja használni a fejét akkor egyből rá jön mi a gond. Bár hinni szeretnék abba, hogy valami baleset történt vele, nem valami egyéb. Persze az iskolában lévőkről bármit el tud képzelni a hozzám hasonló vámpír, elég egy apró mozdulat és máris észre vesszük egymás hibáit. Azonban mindannyiunk számára megvan a távolság tartás. Tudjuk kinek hol a helye, de azt, hogy valaki a saját társait 'zaklassa' aligha tudnám elképzelni. Hiszen itt vagyok rá példa én, eddig szerencsére egy társamat sem kellett kezelésbe vennem, mert mindig akadt valaki akit nem ismerek az iskolán kívül.
Lisa Turpin
Jóslástan Tanárnő
Lisa Turpin

Fúriafűz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fúriafűz   Fúriafűz EmptyVas. Szept. 04, 2011 6:03 am

♠Patrick Galaway♠

-Elkergettem egy fontos gondolatodat?- Kérdeztem, amikor egymásra néztük. Látszott rajta, hogy még benne van…Csak, megzavartam. Nem volt szándékos, komolyan. Ha az lett volna, tudatosan jövök és nem hozok rajzfelszerelést. De mivel nem így volt így… Felsóhajtottam, majd visszafordultam a rajzomhoz. Gazság szerint nem vártam, hogy tőlem is viszont kérdez. Bár a mosoly amit először mutatott kissé meglepett, de mint, ahogy az szokás a mosolyt is viszonozni szokták. Így gondolom Ő is ezt tette.
Kérdésére felkaptam a fejem, majd elmosolyodtam. Kicsit megvakartam a fejem, majd ránéztem. –Pompásan vagyok, köszönöm. És igazad van, mindig jól kéne lenned, nem csak néha.- Néztem a szemébe, majd tovább rajzoltam, de éreztem, hogy néz. Vagy a rajzot, vagy a nyakam, vagy valamit. De tudom, hogy néz. Nem hiszem, hogy Ő is bevenné, hogy egy bogár csípett meg és azt vakartam ki. Ámbár, Iason harapásnyoma már nem látszik, és ha akkor nem kaparom el, talán ma már nem kellene a kötés rá. De hát, Én elvakartam, meg is érdemlem, hogy így nézzek ki. Megrajzoltam a felhőket, majd a napot közöttük. Nincs kedven színessel rajzolni. Marad a fekete-fehér. Felsóhajtottam, majd abbahagytam a rajzolást, letettem a mappát és felé fordultam.
Mit nézel rajtam?- Kérdeztem msoolyogva. Nem-nem zavart. Egyszerűen csak tudni szeretném, mi olyan érdekes. A nyakamon kötés van. Nem hiszem, hogy az zavarhatja. Iason-t még talán zavarná é a többi vámpírt a vér szaga. De Ő ember és ezért nem zavarhatja. Ilyen egyszerű. Rámosolyogtam csak hogy tudja tényleg nem azért kérdeztem, mert zavar csak tudni akarom.
Patrick Galaway
Vámpír/7. éves Diák
Patrick Galaway

Fúriafűz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fúriafűz   Fúriafűz EmptyVas. Szept. 04, 2011 5:31 am

~ Lisa Turpin ~

Elvesztem az emlékeimben, valamilyen szinten nem Karinra hanem az első évemre gondoltam. Juj az nagyon nagy szám volt, Hector alig akarta elhinni, hogy én egy percig sem hiszek abban amit a tanáraink kezdenek el hablatyolni nekünk a varázslatokról. Lehetetlen dolognak tartottam, még akkor is amikor repülni kezdtem. Csak egy álom volt számomra amiben jól esett maradni, hisz voltak akik szerettek úgy ahogy vagyok.
Azonban volt amire nem nagyon szerettem volna emlékezni, mégis bekövetkezett, a gondolataim hatalmasat ugrottak egyet az időben és ott álltam véres arccal a tükör előtt. Rémes milyen érzés keríti hatalmába az embert ha már ölt és úgy érzi semmitől sem kell félnie, mert nincs ami képes lenne legyőzni őt. Hatalmasat nevettem akkor a tükör előtt, a házunk is belecsengett, Karin és Hector akkor félt tőlem a legjobban. A szüleink nem voltak otthon, így kedvemre elmehettem egy kis portyára. Hogy valakiből mikor válik hidegvérű gyilkos azt sosem lehet tudni, de egy dolog biztos, csak tudnunk kell irányítani az életünket és a sorsunkat is.
Újabb kép villant volna be egy szebb és jobb emlék amikor megjelent Lisa. Köszönt, megkérdezte, hogy vagyok bár igazság szerint az elején egy emléknek gondoltam őt. Úgy értem, hogy egy olyan emléknek ami a szemeim előtt jelenik meg és hiába válaszolgatok vissza mert nem fogok semmire sem jutni. Azonban amikor tényleg megbizonyosodtam arról, hogy nem emlék és ő mellettem ül elmosolyodtam.
- Szia Lisa! - köszöntem vissza neki, majd hogy tudatlanul se hagyjam őt egy apró választ mondtam neki.
- Tudod, jól ahogyan mindig is lennem kéne. Na és te? - figyelni kezdtem, bár valamiért a rajz helyett a nyakára tévedt a szemem.
Lisa Turpin
Jóslástan Tanárnő
Lisa Turpin

Fúriafűz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fúriafűz   Fúriafűz EmptyVas. Szept. 04, 2011 4:49 am

♠Patrick Galaway♠

Kellemes nap. Ahhoz képest, hogy mennyi tanulni valónk volt…Azt kell, hogy mondjam igen hamar eltelt minden. Nemsokára év vége, és befejeztem a tanulmányaim a Roxfort falai között. Amit sajnálok, szerettem ide járni, és biztosra veszem, hogy nem csak Én vagyok ezzel így. De addig, még van pár hónapom, szóval ne most kezdjek már el ezen szomorkodni. Gyorsan megírtam a maradék leckém, majd megtanultam amit kellett. Nem volt sok minden, mivel igen hamar tanulok és elég csak az órákon odafigyelnem. Felsóhajtottam, majd megálltam a tükör előtt, és bekötöttem a nyakam. Hiába gyógyítja be mindig Madam, minden este kikaparom. Kezdem azt hinni, hogy Iason valamit csinált vele. Ezért még elkapom az biztos. Csak tudnám, hogy találjam meg. Iskolában nem akart velem mutatkozni, felfogtam, de hiába megyek le Roxmorts-ba, ott sem akadok össze vele. Borzalmas. Na most vagy nagyon kerül, vagy csak ennyire ügyetlen vagyok, nem tudom mi lehet az oka. De egyszer elkapom a grabancát. Felsóhajtottam, majd a tükörképemmel szemeztem. Hogy lehettem ennyire ostoba? Merlin-re, most komolyan, még is mit képzeltem? Talán azt, hogy…Hogy… De sajnos nem, így jártam. Megfogtam a kalaptűt, amivel átvolt szúrva a kontyom, hogy a fent maradjon és megvártam míg minden hullámos hajtincsem eléri a vállam. Kifésültem a hajam, majd átvettem a talárom, egy farmer nadrágra és egy fehér pólóra, arra pedig egy hosszított fekete pulóvert, csak mert kint nem épp 30 fok volt. Maximum 15 lehetett. Bár elég jó időnek tűnik, azért nem árt a pulóver. Megfogtam a rajzmappámat, beletettem pár szénceruzát, egy tömör grafitot, és persze egy grafit radírt. Olyan, mint a gyurma, csak jobb mert viszi a grafitot és a szént. Direkt rajzoláshoz csinálták.
Felvettem egy fekete tornacipőm, majd a mappa fekete szallóagját a vállamra vettem, és elindultam. Természetesen a pálcám a farzsebemben volt. Amint kiértem az iskolaudvarra, elővettem és egy kedves kis varázslat segítségével~Asiv~ narancssárga és citromságra kanárikat, majd tovább sétáltam. A Fúriafűzhöz gondoltam ki, ott szeretek sétálni és rajzolni is. Hát amikor odaértem nem kis meglepetés ért, amikor megláttam, hogy nem vagyok egyedül. Méghozzá Patric-be futottam. Hogy Én mindig kifogom a magányos lelkeket??? Felsóhajtottam, majd odasétáltam hozzá, és leültem mellé.
-Szia! Hogy s mint vagy, Patric?-Kérdeztem mosolyogva. Megfogtam a hajgumim, majd gyorsan összefogtam a hajam. S mivel sejtettem, hogy úgy sem lesz valami esemény dús a beszélgetésünk, elővettem a rajztomböm, meg egy szénceruzás, és rajzolni kezdtem. Persze közben rá-rá sandítottam mosolyogva.
Patrick Galaway
Vámpír/7. éves Diák
Patrick Galaway

Fúriafűz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fúriafűz   Fúriafűz EmptyVas. Szept. 04, 2011 4:00 am

~ Lisa Turpin ~

A saját emlékeimben kutatgattam, egy boldog pillanatért, ami talán rendbe hozhatná a Karinnal való jó testvéri viszonyt. De valamiért semmi jó dolgot nem tudtam hozzá kapcsolni a születésétől kezdve egész mostanáig. Úgy hiszem nagyobb falat lesz őt a jóság és szeretet mintájává tenni, mintsem vadászatra menni feltűnés mentesen. Persze aki vigyáz minden apró kis részletre gondolom, azzal nem lesz baj, csakis Karinnal. Nagyon nehéz meglátnom benne a jó dolgot, hisz folyton csak a nyakamon lógna és amikor velem van úgy érzem bármire képes lenne. Akár engem is elárulhatna, de nem teszi, biztosan nem szeretné a halálom. Törődni szeretne velem? Ki tudja. Nála semmi sem biztos.
A gondolatmenetem és minden zagyva emlékem ellenére, a fúriafűz irányába sétáltam. Kicsit ugyan nehezemre esett az, hogy semmi jó emléket nem tudok ráküldeni a húgomra, de nem zavart a dolog, talán majd legközelebb amikor újra az eszembe jut. Szegény annyira le van törve, de ez most valamiért nem fogja elrontani a napomat.
Az ő gondját sehogy sem tudnám megoldani, még ha akarnám se menne a dolog egykönnyen. Leülve a fűben kicsikét távolabb a fától figyelni kezdtem a nagy semmit. Csend volt és tökéletes idő az emlékekben való keresgélésre.
Hermione Malfoy
Admin/Bűbájtan Tanár/Hollóhát Ház Feje
Hermione Malfoy

Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 5018

Fúriafűz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fúriafűz   Fúriafűz EmptySzomb. Aug. 20, 2011 6:49 am

Játék Vége!
SZABAD JÁTÉKTÉR!

Magyar mennydörgő By: Ginny
Majdnem Mrs. Malfoy By: Ginny
A leendő Mrs. Malfoy By: Kanapé mögött bujkáló após
Fúriafűz Bi5h08
Sally-Anna Perks
7. Évfolyamos diák
Sally-Anna Perks

Hozzászólások száma : 41

Fúriafűz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fúriafűz   Fúriafűz EmptyHétf. Ápr. 11, 2011 5:08 am

~Nath, Piton~

Unottan a kastély felé vettem az irányt, elkönyvelve magamban, hogy a holnap esti "találka" cseppet sem lesz olyan felemelő Pitonnak, sőt Nathnak sem. Újra és újra ugyanaz ismétlődik én pedig nem vagyok hajlandó beszállni a mókuskerékbe. Ugyanaz az érzéketlen, hideg Mardekáros leszek, aki átnéz másokon és még véletlenül se kísérel meg beszélni az érzéseiről. Hisz az senkit nem érdekel... Nath köszönésére csak egy szánakozó pillantást vetettem, majd szó nélkül belöktem a Tölgyfaajtót.
- Még mit nem! - húztam fel finoman ívelt szemöldököm miközben felfelé baktattam az emeletre. Engem ne nézzen madárnak.

/köszönöm a játékot!/
Nathaniel Colmen
Vámpír/7. éves Diák
Nathaniel Colmen

Hozzászólások száma : 84

Fúriafűz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fúriafűz   Fúriafűz EmptyVas. Ápr. 10, 2011 7:23 am

~Sally, Piton~

A lehető leggyorsabban most már elakartam innen tűnni ezért nem válaszoltam semmit Pitonnak mikor megköszönte aggódásom, de azért magamban hozzátettem, hogy majd holnap köszönje. Akkor úgyse lesz nyugta, már előre várom a holnap estét, legalább lesz okom a rengetegben járkálni, na nem mintha máskor nem tenném....
-Hogyne tanár úr- válaszoltam mosolyt erőltetve arcomra majd szép lassan elindultam vissza a kastélyba, nem sokára úgyis fel kell a nap, így hát nem árt ha én is nyugovóra térek, bár tény semmi kedvem hozzá, olyan jó lenne még egy kicsit kint lenni, na igen a napfelkeltét is szívesen megnézném ha nem halnék bele, pedig régen milyen sokat is néztem a naplementét és a napfelkeltét is, azok voltak ám a szép idők. Semmi gondom nem volt csak annyi, hogy vajon sikerül-e jó eredményt elérnem a Roxfortban.
Ezekkel a szép gondolatokkal köszöntem el Sallytól és Pitontól majd egyenesen a szobám felé mentem tovább, hogy megint gondolkodhassak egy kicsit, mint minden áldott nap.

//Én is köszönöm a játékot!//
Perselus Piton
Bájitaltan Tanár/Admin/Mardekár Ház Feje
Perselus Piton

Hozzászólások száma : 2447

Fúriafűz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fúriafűz   Fúriafűz EmptyPént. Ápr. 08, 2011 8:00 pm

Colmen & Perks

Most, hogy sikeresen teljesítettem a rám bízott feladatot ami természetesen a diákoknak való büntető munka kiosztása. Lezártnak tekintettem a mai éjszakáz.
Colemen beszólását persze nem tudtam figyelmen kívül hagyni így még nem tudtam ott hagyni a furcsa duettet.
-Szerintem semmi köze ahhoz, hogy nekem mihez van kedvem éjszakánként Mr. Colmen, de igazán köszönöm az aggódását.- Zártam le ennyivel a témát és úgy döntöttem az éjszakát is. Mivel ha továbbra is itt maradunk akkor a reggel is itt köszönt minket aminek még annyira sem örülnék mint ennek.
-Mr. Colmen, Miss Perks vége a csatangolásnak induljanak vissza a hálókörletükbe. Most.- Nyomtam meg az utolsó szót erősen, hogy nyomatékot adjak a szavaimnak a kezemmel is a kastély felé intettem. Csak arra az egyre kellene rájönnöm, hogy miért én vagyok az aki a kóborló diákokat elkapja. Annyi tanár van itt és egyik sem foglalkozik semmivel. Ezek a kis szörnyszülöttek meg azt hiszik, hogy nekem nincs is jobb dolgom. Pedig lenne, ha más nem hát akkor a szokásos, hogy Pottert kell megmentenem saját magától, de amíg ezekkel foglalkozom addig a kis megmentőnek várnia kell.
Ezekkel a gondolatokkal indultam meg én is és már alig vártam, hogy bedőljek az ágyamba még ha csak pár órára is.

//Köszönöm a játékot.//

Sally-Anna Perks
7. Évfolyamos diák
Sally-Anna Perks

Fúriafűz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fúriafűz   Fúriafűz EmptySzer. Ápr. 06, 2011 7:24 am

~Nath, Piton~

Komolyan... mintha a gondolataimban olvasna! Most mi lesz a tervemmel, miszerint egyedül fogok a Tiltott Rengetegben csavarogni; átkozva az életemet? Ráadásul még ezt a vámpírfiút is a nyakamba sózta. Remek! Nem beszélve róla, hogy még ő is elkíván kísérni bennünket. Habár akkor (reményeim szerint) Nath nem fog hozzám szólni. Egyedül maradhatok a gondolataimmal, miközben kosárkákba gyűjtöm a gusztusos hozzávalókat, akár egy hatvan éves, öreg nénike.
- Hogyne tanár úr - mosolyodtam el valami mosolyt erőltetve az arcomra. Ugyanezzel a zavart mosollyal fordultam Nathaniel felé majd mint aki beletörődött a sorsába, megérintettem a hajamban díszelgő gyöngyvirágot. Még nem tudják mire vagyok képes! Pitonnak hosszú éjszakája lesz!
Nathaniel Colmen
Vámpír/7. éves Diák
Nathaniel Colmen

Fúriafűz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fúriafűz   Fúriafűz EmptySzomb. Ápr. 02, 2011 3:35 am

~Sally, Piton~

Sally büntetőmunka ötlete egy kicsit meglepett, de ezt nem igazán mutattam ki, de egy biztos nem véletlen pont ezt mondta valamit biztos tervez, bár lehet, hogy csak azt hiszi, hogy majd Piton nem megy vele, de ahogy a tanárunkra néztem és megláttam arcán azt a gonosz kis mosolyt rá kellett jönnöm, hogy biztos, hogy ő is menni fog és hogy én sem fogom egykönnyen megúszni a dolgokat.
-A professzor úrnak tényleg annyi szabad ideje van, hogy rá ér minket kísérgetni?- Tettem fel hirtelen mindenféle gondolkodás nélkül kérdésem, amit lehet, hogy nem kellett volna, de őszintén különösebben nem bánom, hogy ezt mondtam, ki tudja talán még választ is kapok. Meg különben is igazán engedhette volna, hogy ketten menjünk akkor legalább megtudtam volna beszélni Sallyval a történteket, de ha ott lesz Piton akkor az lehetetlenség lenne.
Majd drága bájitaltan tanárunk folytatta mondandóját és ahhoz, hogy ne kezdjek el mosolyogni nem sok kellett, ha egy kicsit jobban elgondolkodna akkor rájönne arra amire én is, hogy Friccset elég könnyű lesz rávenni arra, hogy ne mondjon semmit még akkor se ha nem vagyok ott, komolyan azért néhány dolgot mégis szeretek a vámírságban, vagyis csak a kis emlékmodósítást, az most nagyon jól fog jönni, bár azért szegény Sallyt sajnálom, takaríthat majd egy keveset az is biztos.
Perselus Piton
Perselus Piton

Fúriafűz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fúriafűz   Fúriafűz EmptyPént. Ápr. 01, 2011 8:39 pm

Colmen & Perks

Tökéletes időzítés és még hasznomra is lehet Perks ötlete, de ennyivel nincs vége. Most, hogy ez is megvan már csak a többit kell nekem kitalálni úgy, hogy az mindenkinek megfelelő legyen főleg nekem. Összevont karral álltam előttük és gonosz kis mosolyra húzódott a szám.
-Miss Perks ahogy óhajtja holnap elmehet a hozzávalókért Mr. Colmennel, de csak, hogy megelőzzük a lehetséges pásztorórát én is magukkal tartok.- Hosszú éjszaka lesz a holnapi is.- A továbbiakban minden tanítási óra után pedig két hét büntető munka mindkettőjüknek.- Vittem be a találatot. Nem szabad hagyni a diákokat abban a kétségben, hogy csak ennyivel megússzák.
-Colmen maga Frics úrhoz megy minden nap és ha azt hallom, hogy panaszkodik magára akkor tovább fog tartani. - Ez legalább elveszi a kedvüket az esztelen csatangolástól.
-Miss Perks magára ugyanez vonatkozik csak maga hozzám jön le. Ne izguljon lesz munkája az elsősök gondoskodnak arról, hogy legyen mit pucolnia.- Vártam, hogy végre dühösek legyenek és csak utána akartam őket elküldeni aludni, már ha képesek elszakadni egymástól persze. Valamit nekem is ki kellett találnom, hogy holnapra is sikerüljön ébren maradnom. Még az a szerencse, hogy nem vagyok beosztva folyósoi ügyeletre.

Sally-Anna Perks
7. Évfolyamos diák
Sally-Anna Perks

Fúriafűz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fúriafűz   Fúriafűz EmptyPént. Ápr. 01, 2011 5:54 am

~Nath, Piton~

Most komolyan... mit akar mit mondjak? Saját magamnak mondjam meg az ítéletet, mint a bölcsiben? - Mit érdemel az a bűnös, aki...- roppant fárasztó! Azt hittem ennél azért jobb fantáziával rendelkezik a kedves tanár úr.
- Az értelmi képességeim és a hormonjaim nincsenek összefüggésben és felfogtam a szavait is...- morfondíroztam el egy pillanatra. - rendben, a tiltott rengetegben kívánom letölteni a büntetésemet, bájital hozzávalókat keresve, holdtöltekor, ami egy nap múlva esedékes- vigyorodtam el egy pillanatra. Azt hiszem ez elég félelmetes és kreatív, ahhoz, hogy Piton ne piszkálhasson bele. Reményeim szerint nem sóznak rám senkit, főleg nem a mellettem ácsorgó vámpírfiút. Engedelmesen vártam a választ, ráparancsolva magamra, hogy ne nézzek Nathanielre. Miért is akarok én megbocsátani neki? Nem akarok alkalmat arra, hogy beszélnem kelljen vele. Még nem!

Nathaniel Colmen
Vámpír/7. éves Diák
Nathaniel Colmen

Fúriafűz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fúriafűz   Fúriafűz EmptyPént. Ápr. 01, 2011 4:36 am

~Sally, Piton~

Ahogy hallgattam a tanár szavait arcomon egy pillanatra egy mosoly suhan át, olyan kiszámítható tud lenni ilyenkor, büntetőmunkát add vagy büntetőmunkát add, amivel végül is Ő jár rosszabbul mert ő nem fog aludni, de hát ez van.
-Professzor úr nem tudom maga mit hisz, de én tudom, hogy mit mondott az igazgató úr és mit nem, azonban önnel ellentétben én azt is tudom, hogy ma McGalagony professzor nem engedett ki a Roxfortból, szóval mikor menjek büntetőmunkára? - Tettem fel magyarázatom után a kérdésem mosolyogva, igazság szerint tudom, hogy emiatt McGalagonytól majd kapok egy kis szidást, de ez különösebben most nem tud meghatni előtte még kicsit megmásítom a mardekáros lány emlékeit mielőtt még az egész iskola megtudni, hogy mi is vagyok valójában.
Majd sajnos Sally nem válaszolt, azt hiszem számítottam is erre szüleim is ugyanezt tették mikor megtudták, hogy vámpír vagyok, vagyis ők inkább egyszerűen elintézték azzal, hogy tűnjek el végleg az életükből, csak Sallynál azt nem tudom, hogy azért nem szól hozzám mert vámpír vagyok, vagy mert nem mondtam el neki, hogy vámpír vagyok, majd talán egyszer megkérdezem tőle ha már hozzám szól.
Perselus Piton
Perselus Piton

Fúriafűz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fúriafűz   Fúriafűz EmptyCsüt. Márc. 31, 2011 10:46 pm

Colmen & Perks

Rettenetesen kifárasztott a viselkedésük. Mind a kettő fel volt készülve arra, hogy eszt bünt5ető munkával fogom díjazni és nekem nem is igazán volt ez ellen kifogásom, leszámítva az a tényt, hogy nem szerettem volna én felügyelni azt.
-Tisztában vagyok azzal, hogy mi ön, de ha jól emlékszem az igazgató úr külön fel hívta a figyelmét arra, hogy diáktársára nem vethet szemet, vagy épp fogat.- Oktattam ki Colment.
-Természetesen ennek meg lesz a következménye hiszen reggel tájékoztatni fogom arról, ami itt történt és a büntetését először tőle kapja meg. És ha valami csoda folytán még mindig itt marad a kastélyban akkor a többit folytathatja nálam.- Zártam le vele a beszélgetést és inkább Perksre koncentráltam mégiscsak ő tartozik az én házamba. Igaz McGalagony se4m lesz elragadtatva ezektől az eseményektől.
-Miss Perks az imént azt mondtam, hogy maga válassza meg a büntetését és annak mértékét, úgy hogy az nekem is megfeleljen. Nem voltam elég egyértelmű vagy az értelmi képességei a hormonjai miatt nem engedik felfogni a szavaimat?- Kezdtem nagyon unni és már vissza akartam menni a kastélyba, de előtte még meg kellett győződnöm arról, hogy Colmen is vissza tér anélkül, hogy a diákok létszámát csökkentse.

Ajánlott tartalom

Fúriafűz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fúriafűz   Fúriafűz Empty

Fúriafűz
Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next