Roxfort
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Roxfort

Harry Potterrel foglalkozó szerepjátékos fórum.
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Roxfort Története
Staff Tagok

Staff Tagok

Elhagyatott ház - Page 2 Staffgif
Kattints Értünk!
FRPG Top Sites - Magyarország
Chat
Kiemelt Oldalak
Elhagyatott ház - Page 2 Z5iV7

free forum

free forum

free forum


A Hónap Női karaktere
Elhagyatott ház - Page 2 Ftlx6t
A Hónap Férfi Karaktere
Elhagyatott ház - Page 2 3347qiw
A Hónap Játéka
Elhagyatott ház - Page 2 34xl2x4
A Hónap Szerelmes Párja
Elhagyatott ház - Page 2 Ic7783

 

 Elhagyatott ház

Go down 
+3
Bellatrix Lestrange
Lord Voldemort
Hermione Malfoy
7 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Bellatrix Lestrange
Halálfaló
Bellatrix Lestrange


Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 72
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 72
Tartózkodási hely : London

Elhagyatott ház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott ház   Elhagyatott ház - Page 2 EmptyKedd Aug. 17, 2010 3:04 am

°O° A Sötét Nagyúr °O°

* Két hét. Két szörnyű, várakozással teli hét repült el nyomtalanul, s nem hozott enyhülést
még a múlandóság érzete sem. Két hét alatt rengeteg minden történt. Ugyan akkor semmi
sem. Semmi új. Semmi olyan, amit vártam. A harc, ami már csak részlegesen jelent meg
a varázslók beszédtémái közt, az én emlékeimből nem szivárgott el. Nem fakult meg. Nem
roncsolódott, nem vált eltemetett, homályos, zavaros múlttá ...
Nem! Mert vannak pillanatok, amiket az ember örök életére az emlékezetébe vés, még akkor
is, ha fájdalmas. Fájdalom. Mi is ez? Én már jó ideje nem éreztem! A Cruciatus átkot senki
sem szórta rám az elmúlt évtizedekben, nyilván nem volt hozzá bátorsága egy szánalmas,
földi halandónak sem. Amit meg is értek, ha figyelembe vesszük, ki is vagyok én. Vagy ki
voltam, mielőtt mindent elvesztettem! A reményt kivéve ...
A Reggeli Próféta még mindig harsogva hírdette a legyőzött halálfalók listáját, köztük egy
bizonyos Bellatrix Lestrange-t, aki a hírek szerint, Molly Weasley kezétől vesztette életét!
Furcsa, nem igaz? Vajon, ha megkérdeznének engem, vajon meghaltam-e, mit felelnék?
Nyilván nemet. Hisz aki él, mozog, lélegzik az nem halott, nem vált alaktalan, testetlen
szennyé a föld alatt! Akkor hát ki az, ki meri azt mondani, hogy Bellatrix Lestrange, a
Sötét Nagyúr leghívebb, legőbb szolgája, ki a végső pillanatig szolgálta az urát, halott?
Hogy nincs többé? Nos ... a hazugok, az álszentek ezt állítják! De csak egy valaki tud
a tévedésükről: én magam!
Egy sötét, szűrt fénnyel megtöltött sikátorban ácsorogtam, egy lakatlan mugli településen.
Surrey grófság északi határánál, ahol abban a pillanatban épp vihar tombolt. Az esőcseppek
átláthatatlan, forró tömegként zúdultak alá, emésztették el a bolondok minden termését,
amit egy nagy megművelhető földdarab jelentett. Szánalmas népség. Le sem köpném
őket, hiszen annyit sem érnek, mint a legutolsó sárvérű. Vagy Potter!
Óh, igen, a kis túlélő! A bosszúm egyedüli célpontja. Az undorító féreg, aki oly' botor volt,
hogy szembe szállt minden idők leghatalmasabb mágusával, kinek varázsereje nem
mérhető semmiben! Ki elpusztíthatta volna ezeket a koszos muglikat, s ki most ismét
bujdosni kényszerül! Mert nem. A Sötét Nagyúr nem halhatott meg egy olyan érdemtelen
kis senki kezétől, mint Potter. A Sötét Nagyúr elpusztíthatatlan!
Dühtől hullámzó kebellel pillantottam ki rejtkehelyemből az utcára, ami ezúttal kihalt
volt; s bár gyilkolni vágytam már két hosszú hete, ölni, halálsikolyt hallani, s megfélemlíteni
elfedtem ezt a vágyamat. Tudtam, bár mennyire fáj is, s rangomon alulinak érzem, egyenlőre
nem tehetek semmit. Majd eljön ismét az én időm, mikor egy méltó uralkodó, a Sötét
Nagyúr, egyetlen igaz fároszom is mellettem lesz!
S ekkor hirtelen ...
Az izzó fájdalom, ami a bal alkaromat átjárta, körbe fonta akár egy mérges kígyó, olyan
hirtelen intenzitással lobbant lángra, mintha jelezni akarna. Zihálásom felgyorsult,
hátam a szűk utca falának vetettem, s mohó, gyors mozdulatokkal lerántottam a köpenyemet,
ami addig bal karomat fedte. Elakadt a szavam. A Sötét Jegye, a jegyem, az ajándék,
amit hűséges szolgálataimért kaptam feketén izzott! Égetett, marrt, szúrt, csípett és
tudtam, mit jelent. A fájdalom hirtelen másodrendűvé fokozódott. Még vetettem egy
pillantást az újság címlapjára, amit épp az imént hajítottam egy szeméttárolóba, majd
megpördültem és magába rántott a sötétség!
De a Hírverő szalagcíme szorosan az emlékeimbe égve kísért az utazáson is. *

"Hazugság volt az egész? - avagy James és Lily Potter életben van"

* A legjobb helyre érkeztem. A házat ugyan még sosem láttam, de egy felsőbb, magasztosabb
erő áradt belőle ezért minden habozás nélkül beléptem. Tudtam, éreztem kit fogok látni,
s szívem megtelt a várakozás érzésével.
Amint megpillantottam a közönséges boltos álarcát már kétségem sem volt affelől, kivel
is állok szemben. *
- Óh, kegyelmes úr! * gyorsan, szinte elhullva vetettem magam fél térdre azelőtt a mágus
előtt, aki az egész világmindenséget jelentette számomra mindig is. A szerelmes áhitat,
ami a hangomban ült nem tévesztett meg. Tudtam, miért vagyok itt és kész voltam vállalni
mindent a Sötét Nagyúrért! A nagyobb jóért ...
Vissza az elejére Go down
Lord Voldemort
Sötét Nagyúr
Lord Voldemort


Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 18
Join date : 2010. Aug. 15.

Elhagyatott ház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott ház   Elhagyatott ház - Page 2 EmptyKedd Aug. 17, 2010 3:00 am

Két hét telt el a bukásom óta, azóta sok mindenen mentem át. Először is szembesülnöm kellett a ténnyel, hogy ismét majdnem halott vagyok, aztán azzal a ténnyel, hogy egy véletlen folytán sikerült valakibe beköltözzek, így életben maradtam. Ezúttal a szerencsének köszönhettem létezésemet, amit nem igazán tudtam elfogadni, de ez még mindig jobb, mint a másik lehetőség azaz a halál. Az illető elég gyenge lélekkel rendelkezett és ő sem volt olyan ártatlan mint azt gondolná róla az ember, így sokkal könyebben meg tudtam törni őt, így fokozatosan erősödni tudtam. Bár az ő pálcája nem volt olyan erős mint az enyém, amit használok, mégis sikerült néhány olyan bűbájt alkalmazzak, amivel átformálhattam a testét, hogy végre úgy nézhessek tükörbe, hogy önmagamat látom, nem pedig egy idegen arcot. Végül sikerült elérnem, hogy úgy nézzek ki mint az előző visszatérésem során. A bűbáj végrehajtása után, meg kellett alkossam a sötét jegyet ismét a bőrömön. Szerencsére a lelkem megőrzött minden olyan bűbájt, amit addig tanultam, így bár olyan erős akkor még nem voltam, az igézeteket nagyon is jól ismertem. Tudtam egyetlen módja a hatalmam visszaszerzésének az eredeti pálcám visszaszerzése lenne. Tudtam Potter ellen hatástalan, de azért mégis csak ez kötődik hozzám. Persze ez nem olyan egyszerű, pláne egyedül. Utoljára a Malfoy-kúriában használtam a pálcát, amikor elvettem Luciustól az övét, persze arról fogalmam sem volt, hogy most kinél lehet, de abban biztos voltam, hogy nem állíthatok be csak úgy házba, hogy kérem a pálcámat, különösen ilyen állapotban, amikor a bűbájaim nem olyan hatásosak a pálcám miatt. A Malfoy családból csak egy valakihez fordulhatok, most már egyértelmű Bellatrix Lestrange-hez, az egyik legjobb tanítványom és a leghűségesebb halálfaló is egyben. Először persze keresnem kellett egy jó helyet, ahol nem keresnének, és elég nagy mágiával van átjárva. Egyetlen ilyen helyet ismertem a házat, ahol minden elkezdődött, ahol először buktam el. A mágikus nyomok még most is ott vannak és a házat is erős bűbájokkal védik, ami pont kapóra jött nekem, így odahoppanáltam. Ahogy sétáltam az úton beugrottak az emlékek a 17 évvel ezelőtti eseményekről, és nemsokára éreztem, hogy átlépem a bűbájok határát, és így szabadon nyulhattam hozzá a sötét jegyhez, természetesen, most csak Bellát hívtam, nagyon kíváncsi voltam arra, hogy eljön-e. Ha így tenne, akkor részt vehetne a hosszú-távú terveimben is, ha nem Olivander ismét látogatást fog tenni nálam, hogy készítse el a pálcám pontos mását.
Vissza az elejére Go down
Hermione Malfoy
Admin/Bűbájtan Tanár/Hollóhát Ház Feje
Hermione Malfoy


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 5018
Join date : 2010. Jul. 02.
Age : 32
Tartózkodási hely : Roxfort

Elhagyatott ház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Elhagyatott ház   Elhagyatott ház - Page 2 EmptyHétf. Aug. 16, 2010 10:25 pm

A ház messze a település erdejének belsejében terül el, talán már évezredek óta nem lakták, hiszen mindenki tudja, átokverte ház ez.
Elhagyatott ház - Page 2 Dq2khswydudrke5jqxt9
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Elhagyatott ház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott ház   Elhagyatott ház - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Elhagyatott ház
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Roxfort :: Varázs Világ :: Godric’s Hollow-
Ugrás: