Roxfort
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Roxfort

Harry Potterrel foglalkozó szerepjátékos fórum.
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Roxfort Története
Staff Tagok

Staff Tagok

Csevegőtér 6 - Page 21 Staffgif
Kattints Értünk!
FRPG Top Sites - Magyarország
Chat
Kiemelt Oldalak
Csevegőtér 6 - Page 21 Z5iV7

free forum

free forum

free forum


A Hónap Női karaktere
Csevegőtér 6 - Page 21 Ftlx6t
A Hónap Férfi Karaktere
Csevegőtér 6 - Page 21 3347qiw
A Hónap Játéka
Csevegőtér 6 - Page 21 34xl2x4
A Hónap Szerelmes Párja
Csevegőtér 6 - Page 21 Ic7783

 

 Csevegőtér 6

Go down 
+27
Hóborc
Adam Kim-Whoung
Fred Weasley
Viktor Krum
Alicia Spinnet
Leonardo La'Morte
Katherine Darkrose
Violet Lestrange
Albus Dumbledore
Bellatrix Lestrange
Pansy Parkinson
Daniel Danvolt
Virgill Macnuss
Eloise Midgeon
Molly Weasley
Lucius Malfoy
Narcissa Malfoy
Nathaniel Colmen
Perselus Piton
Lily Evans Potter
Harry Potter
Luna Moon
Ronald Weasley
Winnie Havoc
Ginny Weasley
Hermione Malfoy
Draco Malfoy
31 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 26  Next
SzerzőÜzenet
Draco Malfoy
Varázsló
Draco Malfoy


Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 1582
Join date : 2010. Jul. 27.
Age : 31
Tartózkodási hely : Roxfort

Csevegőtér 6 - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 21 EmptyVas. Feb. 06, 2011 6:04 am

Hermione Granger írta:


- Nem erre a részére gondoltam Ginny. Egyáltalán nem kételkedem abban hogy Draco ott volt. Csak abban, hogy mit csinált. *szögeztem le a tényeket, elvégre Rita bármennyire is egy szélhámos nő volt, mindig volt valami csip-ssup alapja annak amiből olyan eget verően nagy hazugságot kerekíthetett*
- Egyébként tudja. *mondtam meg még végül azt amit már akartam korábban is.

- Szia *kaptam fel a fejem amikor néhány perccel később belépett az említett*

Meg kell beszélnünk valamit. *szólaltam meg ismét és helyet foglaltam a közelébe*
Azt mondtam, hogy igyekszek mindent megadni kettőtöknek... és igyekszem felelősség teljesebb lenni.. *vázoltam a két nappal ezelőtti ígéreteim*
Vissza az elejére Go down
Ginny Weasley
Boszorkány/Moderátor
Ginny Weasley


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 3608
Join date : 2010. Jul. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola & Odú

Csevegőtér 6 - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 21 EmptyVas. Feb. 06, 2011 6:03 am

* Az utolsó szó végleg betett nekem. *
- TUDJA?! * kérdeztem kissé hangosabban. Bűntudatom lett, hiszen én még nem beszéltem Harryvel és furcsán összeszűkült a tüdőm.
Pillantásom ekkor a nyíló ajtóra siklott és az azon belépő szőke hajú fiatalemberre. *
~ Épp időben! ~
* Hermsre pillantottam. Akarja, hogy elmenjek? Vagy jobb lenne, ha maradnék? Nem bírtam dönteni. *
Vissza az elejére Go down
Hermione Malfoy
Admin/Bűbájtan Tanár/Hollóhát Ház Feje
Hermione Malfoy


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 5018
Join date : 2010. Jul. 02.
Age : 32
Tartózkodási hely : Roxfort

Csevegőtér 6 - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 21 EmptyVas. Feb. 06, 2011 6:00 am

Ginny Weasley írta:
]* A kekszet majszolva szomorú pillantást vetek Hermsre, de a bizakodó (?) szavai meggyőznek, hogy nekem is így kell tennem. Bár azt nem teszem hozzá, hogy mindannyian tudjuk, kicsoda az a Draco Malfoy. *
- Na látod! Ráadásul gondolj bele: Rita el is ferdíthette a történetet. Hiszen tudod, milyen Draco: inkább levágná a nyelvét, minthogy beszéljen egy muglival!

- Nem erre a részére gondoltam Ginny. Egyáltalán nem kételkedem abban hogy Draco ott volt. Csak abban, hogy mit csinált. *szögeztem le a tényeket, elvégre Rita bármennyire is egy szélhámos nő volt, mindig volt valami csip-ssup alapja annak amiből olyan eget verően nagy hazugságot kerekíthetett*
- Egyébként tudja. *mondtam meg még végül azt amit már akartam korábban is.

- Szia *kaptam fel a fejem amikor néhány perccel később belépett az említett*
Vissza az elejére Go down
Draco Malfoy
Varázsló
Draco Malfoy


Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 1582
Join date : 2010. Jul. 27.
Age : 31
Tartózkodási hely : Roxfort

Csevegőtér 6 - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 21 EmptyVas. Feb. 06, 2011 5:59 am

*Olvastam a tegnapi szennylapot Vitroltól és maró bűntudattal léptem be a helységbe. Nem csaltam meg úgy, mint ahogy Vitrol írta.* ~Csak flört volt, amivel 3 napja még simán Mione elé állok. De így, hogy terhes... sokkal súlyosabbnak tűnnek a dolgaim...~ *Meglátva Ginnyt és Mionét, hatalmasat sóhajtottam*
Sziasztok..
Vissza az elejére Go down
Ginny Weasley
Boszorkány/Moderátor
Ginny Weasley


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 3608
Join date : 2010. Jul. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola & Odú

Csevegőtér 6 - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 21 EmptyVas. Feb. 06, 2011 5:58 am

]* A kekszet majszolva szomorú pillantást vetek Hermsre, de a bizakodó (?) szavai meggyőznek, hogy nekem is így kell tennem. Bár azt nem teszem hozzá, hogy mindannyian tudjuk, kicsoda az a Draco Malfoy. *
- Na látod! Ráadásul gondolj bele: Rita el is ferdíthette a történetet. Hiszen tudod, milyen Draco: inkább levágná a nyelvét, minthogy beszéljen egy muglival!
Vissza az elejére Go down
Hermione Malfoy
Admin/Bűbájtan Tanár/Hollóhát Ház Feje
Hermione Malfoy


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 5018
Join date : 2010. Jul. 02.
Age : 32
Tartózkodási hely : Roxfort

Csevegőtér 6 - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 21 EmptyVas. Feb. 06, 2011 5:55 am

Ginny Weasley írta:
- Bocsi, nem miattad. * mentegetőzöm vörös arccal. * - Mióta ... szóval ... mióta van ez aaa ... dolog azóta a legváratlanabb illatoktól is kiver a víz.
* A kekszes zacskóra nézve hálás mosollyal elfogadok egyet, majd kihalászom a táskámból a sütis kondért és kettőnk közé rakom. *
- Vegyél nyugodtan. Anya sütötte. Jó, hogy még süt nekem ... ha megtudja, mi történt, már nem fog ... Ami pedig az újságot illeti nem biztos, hogy igaz! Sőt! Hiszen Rita Vitrolról van szó!

- Megértelek. *motyogtam neki kis mosollyal az arcomon*
- Köszi. *bólintottam, és a saját zacskómat Ginny kondérja mellé helyeztem kettőnk közé.*
- Nem tudom, hogy igaz-e vagy sem. De ha igaz akkor sem... szóval. Nem vagy rá dühös, vagy mérges, mindössze rettenetesen rosszul esett. Vagy is inkább az, hogy nem tudom pontosan mi is volt. Nem igazán hiszek Ritának. *próbáltam meg elmagyarázni az érzéseimet Ginnynek, ezzel a helyzettel kapcsolatban*
Vissza az elejére Go down
Ginny Weasley
Boszorkány/Moderátor
Ginny Weasley


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 3608
Join date : 2010. Jul. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola & Odú

Csevegőtér 6 - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 21 EmptyVas. Feb. 06, 2011 5:52 am

- Bocsi, nem miattad. * mentegetőzöm vörös arccal. * - Mióta ... szóval ... mióta van ez aaa ... dolog azóta a legváratlanabb illatoktól is kiver a víz.
* A kekszes zacskóra nézve hálás mosollyal elfogadok egyet, majd kihalászom a táskámból a sütis kondért és kettőnk közé rakom. *
- Vegyél nyugodtan. Anya sütötte. Jó, hogy még süt nekem ... ha megtudja, mi történt, már nem fog ... Ami pedig az újságot illeti nem biztos, hogy igaz! Sőt! Hiszen Rita Vitrolról van szó!
Vissza az elejére Go down
Hermione Malfoy
Admin/Bűbájtan Tanár/Hollóhát Ház Feje
Hermione Malfoy


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 5018
Join date : 2010. Jul. 02.
Age : 32
Tartózkodási hely : Roxfort

Csevegőtér 6 - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 21 EmptyVas. Feb. 06, 2011 5:46 am

Ginny Weasley írta:
* Megsemmisülten rogyok le a kanapéra és ölelésembe zárom Hermst ... aztán gyorsan el is húzódom tőle. *
- Szentséges Merlin! Már bocs, Herms, de ez a parfüm ... fúj ... bocsi, felfordul tőle a gyomrom. * motyogom háborgó belső szervekkel. *
~ Fránya szagérzékenység! A mosóport sem bírtam otthon! Ez a vég! ~
* Miután rendbe hozom magam azonnal visszatérek a témához. *
- És ... mit szólsz?

*Amikor Ginny átölel, kedvesen viszonzom az ölelését, majd a megjegyzését a parfümömre egy fintorral honorálom.*
- Pedig egy hete még tetszett. Csokis kekszet? *mondtam sóhajtva, majd feléje nyújtottam a kekszes zacskót, hátha kér belőle esetleg.*
- Nem tudom mit szóljak. *mondtam őszintén, és ez igaz volt. Egy hete történt ez az incidens Draco pedig két napja tudja hogy terhes vagyok, és azóta hogy megmondtam, nem beszéltünk.*
Vissza az elejére Go down
Ginny Weasley
Boszorkány/Moderátor
Ginny Weasley


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 3608
Join date : 2010. Jul. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola & Odú

Csevegőtér 6 - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 21 EmptyVas. Feb. 06, 2011 5:44 am

* Megsemmisülten rogyok le a kanapéra és ölelésembe zárom Hermst ... aztán gyorsan el is húzódom tőle. *
- Szentséges Merlin! Már bocs, Herms, de ez a parfüm ... fúj ... bocsi, felfordul tőle a gyomrom. * motyogom háborgó belső szervekkel. *
~ Fránya szagérzékenység! A mosóport sem bírtam otthon! Ez a vég! ~
* Miután rendbe hozom magam azonnal visszatérek a témához. *
- És ... mit szólsz?
Vissza az elejére Go down
Hermione Malfoy
Admin/Bűbájtan Tanár/Hollóhát Ház Feje
Hermione Malfoy


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 5018
Join date : 2010. Jul. 02.
Age : 32
Tartózkodási hely : Roxfort

Csevegőtér 6 - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 21 EmptyVas. Feb. 06, 2011 5:34 am

Ginny Weasley írta:
Hermione Granger írta:
- Szia Ginny. *köszönök neki halk sóhajjal, miután lenyeltem a sütit. Egyedül az evés tart vissza attól, hogy mint egy buta liba sírni kezdjek*

* Az arca szomorúságról árulkodik. *
~ Nem, nem nem olvashatta el! ~
* Balsejtelem gyötör, miközben fél szemmel a táskámba pillantok, hogy ellenőrizzem a benne lapuló Reggeli Prófétát, amit Errol reggel hozott. Késett, egy teljes napot! *
- Herms, jól vagy? Ugye ... ugye még nem olvastál bele aaa ...

- De igen láttam. *közöltem egyszerűen üres hangom, mintha mi sem történt volna, vagy mintha a dolog teljesen természetes lenne. Pedig egyáltalán nem volt az, és hogy magamba fojtsam a dolgokat inkább bekaptam még egy falat kekszet. Mirtylenek igaza volt az evés tökéletes pótcselekvés*
Vissza az elejére Go down
Ginny Weasley
Boszorkány/Moderátor
Ginny Weasley


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 3608
Join date : 2010. Jul. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola & Odú

Csevegőtér 6 - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 21 EmptyVas. Feb. 06, 2011 5:32 am

Hermione Granger írta:
- Szia Ginny. *köszönök neki halk sóhajjal, miután lenyeltem a sütit. Egyedül az evés tart vissza attól, hogy mint egy buta liba sírni kezdjek*

* Az arca szomorúságról árulkodik. *
~ Nem, nem nem olvashatta el! ~
* Balsejtelem gyötör, miközben fél szemmel a táskámba pillantok, hogy ellenőrizzem a benne lapuló Reggeli Prófétát, amit Errol reggel hozott. Késett, egy teljes napot! *
- Herms, jól vagy? Ugye ... ugye még nem olvastál bele aaa ...
Vissza az elejére Go down
Hermione Malfoy
Admin/Bűbájtan Tanár/Hollóhát Ház Feje
Hermione Malfoy


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 5018
Join date : 2010. Jul. 02.
Age : 32
Tartózkodási hely : Roxfort

Csevegőtér 6 - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 21 EmptyVas. Feb. 06, 2011 5:30 am

- Szia Ginny. *köszönök neki halk sóhajjal, miután lenyeltem a sütit. Egyedül az evés tart vissza attól, hogy mint egy buta liba sírni kezdjek*
Vissza az elejére Go down
Ginny Weasley
Boszorkány/Moderátor
Ginny Weasley


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 3608
Join date : 2010. Jul. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola & Odú

Csevegőtér 6 - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 21 EmptyVas. Feb. 06, 2011 5:28 am

* Idegesen, zihálva robbanok be. A tempótól a táskámban rázkódnak Anya süteményei, bizonyosan össze is törik néhány. De kit érdekel ez most, mikor ... ?
Pont az a lány van oda bent, akit kerestem. *
- HERMS! Beszélnünk kell! * fékezek le előtte zihálva. *
Vissza az elejére Go down
Hermione Malfoy
Admin/Bűbájtan Tanár/Hollóhát Ház Feje
Hermione Malfoy


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 5018
Join date : 2010. Jul. 02.
Age : 32
Tartózkodási hely : Roxfort

Csevegőtér 6 - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 21 EmptyVas. Feb. 06, 2011 5:26 am

*Szomorúan, kezemben a reggeli próféta tegnapi számával a kezemben lépek be a helységbe és azonnal leülök a kanapéra. táskámból előveszem egy üveg citrom ízű vizet, és teakekszet, amit majszolni kezdek*
Vissza az elejére Go down
Lily Evans Potter
Boszorkány/Mentor
Lily Evans Potter


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 499
Join date : 2010. Jul. 27.

Csevegőtér 6 - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 21 EmptyVas. Feb. 06, 2011 2:30 am

* Csöndesen lépek be a helyiségbe. Senki. Nos, nem baj, bár a társaság már hiányzott egy ideje.
Komótosan leülök, majd a kezembe veszem a Szombati Boszorkányt és olvasni kezdem. *
Vissza az elejére Go down
Winnie Havoc
Boszorkány
Winnie Havoc


Hozzászólások száma : 98
Join date : 2010. Dec. 31.
Tartózkodási hely : Roxfort

Csevegőtér 6 - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 21 EmptyPént. Feb. 04, 2011 6:50 am

*Nem sokára, mi után eldőltem a kanapén, azzal a lendülettel ki is mentem. Majd másnap vissza tértem egy flakon házi készítésű mézes teával, mivel egy könnyen be is náthásodtam... Megint, mint oly' sokszor, senki sem volt bent. Nem is tudom miért, de besétáltam, és leültem a kanapéra, a flakont az asztalra tettem, és lestem ki a fejemből. A gondolataimmal játszottam, mint mindig. Elég unalmas az életem mostanság. *
Vissza az elejére Go down
Hermione Malfoy
Admin/Bűbájtan Tanár/Hollóhát Ház Feje
Hermione Malfoy


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 5018
Join date : 2010. Jul. 02.
Age : 32
Tartózkodási hely : Roxfort

Csevegőtér 6 - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 21 EmptySzer. Feb. 02, 2011 7:22 am

Draco Malfoy írta:
Hermione Granger írta:

- Sajnálom, de nem tudtam, hogyan is közölhetném még nekem is új volt. *kértem tőle elnézést, és jobbnak láttam felállni az öléből, nem szerettem volna veszekedni vele és megbántani sem akartam. Csak időt adni neki.*

*Sóhajtottam, majd mikor Mione leszállt rólam én is felálltam*
Most.. elmegyek! Holnap találkozunk... Szia! *köszöntem el Hermstől, majd elmentem*

- Szia. *köszöntem el tőle, majd összeszedve a holmimat jobbnak láttam visszamenni a klub helységbe. Nem szerettem volna senkivel beszélgetni vagy belebotlani*
Vissza az elejére Go down
Draco Malfoy
Varázsló
Draco Malfoy


Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 1582
Join date : 2010. Jul. 27.
Age : 31
Tartózkodási hely : Roxfort

Csevegőtér 6 - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 21 EmptySzer. Feb. 02, 2011 7:17 am

Hermione Granger írta:

- Sajnálom, de nem tudtam, hogyan is közölhetném még nekem is új volt. *kértem tőle elnézést, és jobbnak láttam felállni az öléből, nem szerettem volna veszekedni vele és megbántani sem akartam. Csak időt adni neki.*

*Sóhajtottam, majd mikor Mione leszállt rólam én is felálltam*
Most.. elmegyek! Holnap találkozunk... Szia! *köszöntem el Hermstől, majd elmentem*
Vissza az elejére Go down
Hermione Malfoy
Admin/Bűbájtan Tanár/Hollóhát Ház Feje
Hermione Malfoy


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 5018
Join date : 2010. Jul. 02.
Age : 32
Tartózkodási hely : Roxfort

Csevegőtér 6 - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 21 EmptySzer. Feb. 02, 2011 7:07 am

Draco Malfoy írta:
Hermione Granger írta:

- Rendben. *bólintottam, s közben az egyik szőke tincsével kezdtem játszani.*
- Emlékszel amikor két napja kirohantam McGalagony órájáról és vissza sem mentem? A lány wcben a földön ülve egy bűbáj segítségével. *magyaráztam neki, ügyesen kicenzúrázva a történetből Ginnyt. Az az ő dolguk Harryvel, hogy elfelejtkeztek a védekezésről, saját feledékenységünk most fontosabb.*

Értem. *bólintottam*
Szóval már két napja tudod... akkor én is kérek kb ennyi időt, míg megtanulok örülni a dolognak, rendben? *kérdeztem vissza*

- Sajnálom, de nem tudtam, hogyan is közölhetném még nekem is új volt. *kértem tőle elnézést, és jobbnak láttam felállni az öléből, nem szerettem volna veszekedni vele és megbántani sem akartam. Csak időt adni neki.*
Vissza az elejére Go down
Draco Malfoy
Varázsló
Draco Malfoy


Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 1582
Join date : 2010. Jul. 27.
Age : 31
Tartózkodási hely : Roxfort

Csevegőtér 6 - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 21 EmptySzer. Feb. 02, 2011 7:03 am

Hermione Granger írta:

- Rendben. *bólintottam, s közben az egyik szőke tincsével kezdtem játszani.*
- Emlékszel amikor két napja kirohantam McGalagony órájáról és vissza sem mentem? A lány wcben a földön ülve egy bűbáj segítségével. *magyaráztam neki, ügyesen kicenzúrázva a történetből Ginnyt. Az az ő dolguk Harryvel, hogy elfelejtkeztek a védekezésről, saját feledékenységünk most fontosabb.*

Értem. *bólintottam*
Szóval már két napja tudod... akkor én is kérek kb ennyi időt, míg megtanulok örülni a dolognak, rendben? *kérdeztem vissza*
Vissza az elejére Go down
Hermione Malfoy
Admin/Bűbájtan Tanár/Hollóhát Ház Feje
Hermione Malfoy


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 5018
Join date : 2010. Jul. 02.
Age : 32
Tartózkodási hely : Roxfort

Csevegőtér 6 - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 21 EmptySzer. Feb. 02, 2011 7:02 am

Draco Malfoy írta:
Hermione Granger írta:

*Hallottam hangján, hogy tökéletesen komolyan gondolja amiket mondott, de még mindig nem éreztem, hogy egy kicsit is boldog lenne és ez rosszul esett. Tudtam, hogy váratlanul érte, ahogy engem is amikor megtettük Ginnyvel a felfedezést, de most örültem neki*
- Tudom, hogy ez egyáltalán nem volt betervezve, de egy kicsit sem tűnsz boldognak. *adtam hangot aggodalmamnak*

Hagy dolgozzam fel a dolgot, rendben? *kértem meg Mionét*
Mikor jöttél rá? *kérdeztem meg*

- Rendben. *bólintottam, s közben az egyik szőke tincsével kezdtem játszani.*
- Emlékszel amikor két napja kirohantam McGalagony órájáról és vissza sem mentem? A lány wcben a földön ülve egy bűbáj segítségével. *magyaráztam neki, ügyesen kicenzúrázva a történetből Ginnyt. Az az ő dolguk Harryvel, hogy elfelejtkeztek a védekezésről, saját feledékenységünk most fontosabb.*
Vissza az elejére Go down
Draco Malfoy
Varázsló
Draco Malfoy


Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 1582
Join date : 2010. Jul. 27.
Age : 31
Tartózkodási hely : Roxfort

Csevegőtér 6 - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 21 EmptySzer. Feb. 02, 2011 6:57 am

Hermione Granger írta:

*Hallottam hangján, hogy tökéletesen komolyan gondolja amiket mondott, de még mindig nem éreztem, hogy egy kicsit is boldog lenne és ez rosszul esett. Tudtam, hogy váratlanul érte, ahogy engem is amikor megtettük Ginnyvel a felfedezést, de most örültem neki*
- Tudom, hogy ez egyáltalán nem volt betervezve, de egy kicsit sem tűnsz boldognak. *adtam hangot aggodalmamnak*

Hagy dolgozzam fel a dolgot, rendben? *kértem meg Mionét*
Mikor jöttél rá? *kérdeztem meg*
Vissza az elejére Go down
Hermione Malfoy
Admin/Bűbájtan Tanár/Hollóhát Ház Feje
Hermione Malfoy


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 5018
Join date : 2010. Jul. 02.
Age : 32
Tartózkodási hely : Roxfort

Csevegőtér 6 - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 21 EmptySzer. Feb. 02, 2011 6:50 am

Draco Malfoy írta:
Hermione Granger írta:

- Köszönöm. *ragyogott fel őszinte, boldog mosoly az arcomon, majd gyengéden megcsókoltam*

*Az ölelésem gyengédebb lett, de a hallottak után még mindig teljes volt a döbbenetem. Ugyanúgy meg voltak a nehéz súlyok és semmi nem enyhített rajtuk*
Nektek mindent! *suttogtam hozzá*

*Hallottam hangján, hogy tökéletesen komolyan gondolja amiket mondott, de még mindig nem éreztem, hogy egy kicsit is boldog lenne és ez rosszul esett. Tudtam, hogy váratlanul érte, ahogy engem is amikor megtettük Ginnyvel a felfedezést, de most örültem neki*
- Tudom, hogy ez egyáltalán nem volt betervezve, de egy kicsit sem tűnsz boldognak. *adtam hangot aggodalmamnak*
Vissza az elejére Go down
Draco Malfoy
Varázsló
Draco Malfoy


Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 1582
Join date : 2010. Jul. 27.
Age : 31
Tartózkodási hely : Roxfort

Csevegőtér 6 - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 21 EmptySzer. Feb. 02, 2011 6:45 am

Hermione Granger írta:

- Köszönöm. *ragyogott fel őszinte, boldog mosoly az arcomon, majd gyengéden megcsókoltam*

*Az ölelésem gyengédebb lett, de a hallottak után még mindig teljes volt a döbbenetem. Ugyanúgy meg voltak a nehéz súlyok és semmi nem enyhített rajtuk*
Nektek mindent! *suttogtam hozzá*
Vissza az elejére Go down
Hermione Malfoy
Admin/Bűbájtan Tanár/Hollóhát Ház Feje
Hermione Malfoy


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 5018
Join date : 2010. Jul. 02.
Age : 32
Tartózkodási hely : Roxfort

Csevegőtér 6 - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 21 EmptySzer. Feb. 02, 2011 6:24 am

Draco Malfoy írta:
Hermione Granger írta:

*Kérdése kissé meglepett, de úgy éreztem csak nekem szeretne jót, de bólintottam*
- Nem tudnék kárt tenni benne. Fogalmam sincs hogyan kell anyának lenni, de megfogom tanulni. *jelentettem ki magabiztosan, s közben egyik kezem a hasamra siklott.* ~Érte!~

Ezentúl igyekszem a lehető felelősségteljesebb lenni.. ha már eddig nem voltam! *tettem egy számomra is monumentális ígéretet, amit még meg fogok emlegetni. De ez az a pillanat, amikor komolyan búcsút inthetünk a kamaszkornak*

- Köszönöm. *ragyogott fel őszinte, boldog mosoly az arcomon, majd gyengéden megcsókoltam*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Csevegőtér 6 - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 21 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Csevegőtér 6
Vissza az elejére 
21 / 26 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 26  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Roxfort :: Szórakozás :: Csevegő-
Ugrás: