Roxfort
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Roxfort

Harry Potterrel foglalkozó szerepjátékos fórum.
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Roxfort Története
Staff Tagok

Staff Tagok

Alicia Spinnet Otthona Staffgif
Kattints Értünk!
FRPG Top Sites - Magyarország
Chat
Kiemelt Oldalak
Alicia Spinnet Otthona Z5iV7

free forum

free forum

free forum


A Hónap Női karaktere
Alicia Spinnet Otthona Ftlx6t
A Hónap Férfi Karaktere
Alicia Spinnet Otthona 3347qiw
A Hónap Játéka
Alicia Spinnet Otthona 34xl2x4
A Hónap Szerelmes Párja
Alicia Spinnet Otthona Ic7783

 

 Alicia Spinnet Otthona

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Alicia Spinnet
Repülésoktató Tanár
Alicia Spinnet


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 497
Join date : 2010. Sep. 13.
Tartózkodási hely : Roxfort

Alicia Spinnet Otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alicia Spinnet Otthona   Alicia Spinnet Otthona EmptyHétf. Júl. 16, 2012 2:21 am

~Lily E. (gondolom még mindig) Potter~

Fáradtan értem haza az edzésből, amely reggel 8-tól egészen délután 2-ig tartott, így tehát alighogy beestem a lakásba már mentem is a fürdőszobába, útközben ledobálva magamról a ruhákat és a táskát egyszerűen csak behajítottam a hálószobába. Nem voltam egy rendetlen nőszemély, de most nem vágytam semmi másra, mint egy forró zuhanyra, hogy utána hozzáláthassak rendet rakni, bár nem sok kedvem volt hozzá, egy ilyen húzós edzés után. Esküszöm az a gyanúm, hogy Oliver nem is akar találni senkit sem a helyemre, tekintve, hogy hamarosan vége a nyári szünetnek, de még egyetlen alkalmas embert sem talált, aki elfoglalhatná a helyemet a csapatban, ez pedig rossz.
Miután végeztem a zuhannyal és úgy éreztem, hogy talán nem fogok belehalni a rendrakásba, gyorsan megebédeltem, majd hozzáláttam, hogy egy kis rendet tegyek a lakásban. Igaz használhattam volna a pálcámat, de engem a szüleim úgy neveltek, hogy van, amire nem kell feltétlenül varázslatot használni, ezek egyike pedig a pakolás. Máskor mélységesen egyetértettem velük, hiszen miközben ezt teszed, remek alkalmad nyílik átgondolni a napodat, vagy bár mi mást, most azonban még ehhez is fáradt voltam. Így a felét pálcával a másik felét pedig puszta kézzel intéztem el a dolognak. Alig értem a végére és merült fel bennem a gondolat, hogy mára terveztem egy kis túró tortát sütni, amikor váratlanul csengettek. Mivel nem váram senkit sem kíváncsian mentem ajtót nyitni, és nem is lehettem volna meglepettebb, amikor megláttam az ajtó előtt álló nőt.
- Szia Lily. Hát te hogy kerülsz ide? - kérdeztem tőle mosolyogva, amikor felismertem zöld szemeiről és tűzvörös üstökéről, amely még a mai napig is igen fiatalnak mutatta. Nem mintha egyébként öreg lett volna, de idősebb volt nálam, elvégre már ott van neki a teljesen férfi Harry és az unokája.
Vissza az elejére Go down
Katherine Darkrose
Sötét Varázslatok Kivédése Tanár/Vámpír
Katherine Darkrose


Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 254
Join date : 2011. Apr. 29.
Tartózkodási hely : Roxfort

Alicia Spinnet Otthona Empty
TémanyitásTárgy: Alicia Spinnet Otthona   Alicia Spinnet Otthona EmptyPént. Jún. 29, 2012 9:55 am

.....
Vissza az elejére Go down
 
Alicia Spinnet Otthona
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Alicia Isabella Spinnet (Tanár helyettes)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Roxfort :: Varázs Világ :: Házak-
Ugrás: