Roxfort
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Roxfort

Harry Potterrel foglalkozó szerepjátékos fórum.
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Roxfort Története
Staff Tagok

Staff Tagok

Csevegőtér 6 - Page 15 Staffgif
Kattints Értünk!
FRPG Top Sites - Magyarország
Chat
Kiemelt Oldalak
Csevegőtér 6 - Page 15 Z5iV7

free forum

free forum

free forum


A Hónap Női karaktere
Csevegőtér 6 - Page 15 Ftlx6t
A Hónap Férfi Karaktere
Csevegőtér 6 - Page 15 3347qiw
A Hónap Játéka
Csevegőtér 6 - Page 15 34xl2x4
A Hónap Szerelmes Párja
Csevegőtér 6 - Page 15 Ic7783

 

 Csevegőtér 6

Go down 
+27
Hóborc
Adam Kim-Whoung
Fred Weasley
Viktor Krum
Alicia Spinnet
Leonardo La'Morte
Katherine Darkrose
Violet Lestrange
Albus Dumbledore
Bellatrix Lestrange
Pansy Parkinson
Daniel Danvolt
Virgill Macnuss
Eloise Midgeon
Molly Weasley
Lucius Malfoy
Narcissa Malfoy
Nathaniel Colmen
Perselus Piton
Lily Evans Potter
Harry Potter
Luna Moon
Ronald Weasley
Winnie Havoc
Ginny Weasley
Hermione Malfoy
Draco Malfoy
31 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 20 ... 26  Next
SzerzőÜzenet
Hermione Malfoy
Admin/Bűbájtan Tanár/Hollóhát Ház Feje
Hermione Malfoy


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 5018
Join date : 2010. Jul. 02.
Age : 32
Tartózkodási hely : Roxfort

Csevegőtér 6 - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 15 EmptySzomb. Ápr. 02, 2011 5:25 am

Ginny Weasley írta:


* Egyetértően bólogattam Herms megállapítására. *
- Hülyén érzem magam emiatt. Ha én nem kezdem... szóval... igazság szerint Harry nem tette volna meg, ha én nem... az biztos... * éreztem, ahogy az arcom lángvörösre gyúl az emlékektől és saját szavaimtól. *

*döbbenten pislogtam Ginny szavaira, amelynek értelmét csak néhány pillanattal később fogtam fel teljes egészében*
- Húha, ez most meglepett. *mondtam, bár mindig is tudtam, hogy Ginny nem annyira szende, mint amilyen én vagy akár éppen Luna*
Vissza az elejére Go down
Ginny Weasley
Boszorkány/Moderátor
Ginny Weasley


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 3608
Join date : 2010. Jul. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola & Odú

Csevegőtér 6 - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 15 EmptySzomb. Ápr. 02, 2011 5:23 am

Hermione Granger írta:
Ginny Weasley írta:


* Megütközve néztem rá. *
- Mi? Sehol. De nem fogom sűrűn mesélni a kisbabámnak, hogy milyen körülmények közt fogant. Azért a Parkinson kúriánál jobb helyet is találhattunk volna...

- Hm... aha. *motyogtam pirulva, mert belegondoltam, hogy nekünk nem sokkal korábban is összejöhetett volna a dolog, még a Parkinson buli előtt, de Párizsban a dolgok Szerencsére (?) másként alakultak*
- Nem hinném, hogy a legjobb esti mese lenne nekik. *értettem egyet azzal, hogy nem sűrűn mesélünk majd ilyesmiket nekik*

* Egyetértően bólogattam Herms megállapítására. *
- Hülyén érzem magam emiatt. Ha én nem kezdem... szóval... igazság szerint Harry nem tette volna meg, ha én nem... az biztos... * éreztem, ahogy az arcom lángvörösre gyúl az emlékektől és saját szavaimtól. *
Vissza az elejére Go down
Hermione Malfoy
Admin/Bűbájtan Tanár/Hollóhát Ház Feje
Hermione Malfoy


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 5018
Join date : 2010. Jul. 02.
Age : 32
Tartózkodási hely : Roxfort

Csevegőtér 6 - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 15 EmptySzomb. Ápr. 02, 2011 5:20 am

Ginny Weasley írta:


* Megütközve néztem rá. *
- Mi? Sehol. De nem fogom sűrűn mesélni a kisbabámnak, hogy milyen körülmények közt fogant. Azért a Parkinson kúriánál jobb helyet is találhattunk volna...

- Hm... aha. *motyogtam pirulva, mert belegondoltam, hogy nekünk nem sokkal korábban is összejöhetett volna a dolog, még a Parkinson buli előtt, de Párizsban a dolgok Szerencsére (?) másként alakultak*
- Nem hinném, hogy a legjobb esti mese lenne nekik. *értettem egyet azzal, hogy nem sűrűn mesélünk majd ilyesmiket nekik*
Vissza az elejére Go down
Ginny Weasley
Boszorkány/Moderátor
Ginny Weasley


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 3608
Join date : 2010. Jul. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola & Odú

Csevegőtér 6 - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 15 EmptySzomb. Ápr. 02, 2011 5:17 am

Hermione Granger írta:
Ginny Weasley írta:


* Együttérzően Hermionére mosolyogtam. *
- Micsoda igényeink vannak, Szentséges Merlin! * vigyorogtam. *

- Hát igen. Nem tudom hol lettünk elrontva. *értettem egyet vele lassan bólogatva*

* Megütközve néztem rá. *
- Mi? Sehol. De nem fogom sűrűn mesélni a kisbabámnak, hogy milyen körülmények közt fogant. Azért a Parkinson kúriánál jobb helyet is találhattunk volna...
Vissza az elejére Go down
Hermione Malfoy
Admin/Bűbájtan Tanár/Hollóhát Ház Feje
Hermione Malfoy


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 5018
Join date : 2010. Jul. 02.
Age : 32
Tartózkodási hely : Roxfort

Csevegőtér 6 - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 15 EmptySzomb. Ápr. 02, 2011 5:12 am

Ginny Weasley írta:


* Együttérzően Hermionére mosolyogtam. *
- Micsoda igényeink vannak, Szentséges Merlin! * vigyorogtam. *

- Hát igen. Nem tudom hol lettünk elrontva. *értettem egyet vele lassan bólogatva*
Vissza az elejére Go down
Ginny Weasley
Boszorkány/Moderátor
Ginny Weasley


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 3608
Join date : 2010. Jul. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola & Odú

Csevegőtér 6 - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 15 EmptySzomb. Ápr. 02, 2011 5:10 am

Hermione Granger írta:
Ginny Weasley írta:


* Mikor Herms felnevetett, vele nevettem. -
- Na igen. Kíváncsi leszek, nálunk mi a helyzet. Még nem gondolkoztunk neveken. De én őszintén remélem, hogy egy kis Harry lesz, zöld szemekkel és sötét hajjal. Nem szeretném ha vörös lenne... nálunk mindenki vörös! - kuncogtam tenyeremet a hasamra csúsztatva. *

- Én is azt szeretném, ha külsőre Dracóra hasonlítanának, de azt nem bánnám, ha belsőre mindkettejükbe szorulna egy kicsike Griffendéles erő. - mosolyodtam el vidáman, és már alig vártam, hogy közölhessem Dracóval a boldog hírt. Hirtelen valahogy eltörpült a dolog, hogy mit szólnak majd hozzá a szülei. Jobban érdekelt, ő mit mond majd.*

* Együttérzően Hermionére mosolyogtam. *
- Micsoda igényeink vannak, Szentséges Merlin! * vigyorogtam. *
Vissza az elejére Go down
Hermione Malfoy
Admin/Bűbájtan Tanár/Hollóhát Ház Feje
Hermione Malfoy


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 5018
Join date : 2010. Jul. 02.
Age : 32
Tartózkodási hely : Roxfort

Csevegőtér 6 - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 15 EmptySzomb. Ápr. 02, 2011 5:08 am

Ginny Weasley írta:


* Mikor Herms felnevetett, vele nevettem. -
- Na igen. Kíváncsi leszek, nálunk mi a helyzet. Még nem gondolkoztunk neveken. De én őszintén remélem, hogy egy kis Harry lesz, zöld szemekkel és sötét hajjal. Nem szeretném ha vörös lenne... nálunk mindenki vörös! - kuncogtam tenyeremet a hasamra csúsztatva. *

- Én is azt szeretném, ha külsőre Dracóra hasonlítanának, de azt nem bánnám, ha belsőre mindkettejükbe szorulna egy kicsike Griffendéles erő. - mosolyodtam el vidáman, és már alig vártam, hogy közölhessem Dracóval a boldog hírt. Hirtelen valahogy eltörpült a dolog, hogy mit szólnak majd hozzá a szülei. Jobban érdekelt, ő mit mond majd.*
Vissza az elejére Go down
Ginny Weasley
Boszorkány/Moderátor
Ginny Weasley


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 3608
Join date : 2010. Jul. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola & Odú

Csevegőtér 6 - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 15 EmptySzomb. Ápr. 02, 2011 5:05 am

Hermione Granger írta:
Ginny Weasley írta:


* Herms epés megjegyzése rendesen felpaprikázott és képtelen voltam visszafogni magam. *
- MIt számít, hogy egy vagy kettő? Az egyedüli magzatért kevésbé haragudnának?! * kérdeztem vissza, a hangomban túlcsordult a messze menő arrogancia. *
- Ne kérj bocsánatot. Szerintem viszont nem számít, hány gyermeket hordasz a szíved alatt. Nem számít, csak neked és Draconak fontos. Ettől nem fognak rosszabbul reagálni.

- Remélem igazad lesz. *mosolyodtam el, és egyik kezemet a pocakomra csúsztattam, amelyben immár nem egy kisbaba, hanem kettő fejlődött.*
- Egy biztos, Draco lemondhat a fiú nevekről. *jegyeztem meg halkan felnevetve*

* Mikor Herms felnevetett, vele nevettem. -
- Na igen. Kíváncsi leszek, nálunk mi a helyzet. Még nem gondolkoztunk neveken. De én őszintén remélem, hogy egy kis Harry lesz, zöld szemekkel és sötét hajjal. Nem szeretném ha vörös lenne... nálunk mindenki vörös! - kuncogtam tenyeremet a hasamra csúsztatva. *
Vissza az elejére Go down
Hermione Malfoy
Admin/Bűbájtan Tanár/Hollóhát Ház Feje
Hermione Malfoy


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 5018
Join date : 2010. Jul. 02.
Age : 32
Tartózkodási hely : Roxfort

Csevegőtér 6 - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 15 EmptySzomb. Ápr. 02, 2011 5:01 am

Ginny Weasley írta:


* Herms epés megjegyzése rendesen felpaprikázott és képtelen voltam visszafogni magam. *
- MIt számít, hogy egy vagy kettő? Az egyedüli magzatért kevésbé haragudnának?! * kérdeztem vissza, a hangomban túlcsordult a messze menő arrogancia. *
- Ne kérj bocsánatot. Szerintem viszont nem számít, hány gyermeket hordasz a szíved alatt. Nem számít, csak neked és Draconak fontos. Ettől nem fognak rosszabbul reagálni.

- Remélem igazad lesz. *mosolyodtam el, és egyik kezemet a pocakomra csúsztattam, amelyben immár nem egy kisbaba, hanem kettő fejlődött.*
- Egy biztos, Draco lemondhat a fiú nevekről. *jegyeztem meg halkan felnevetve*
Vissza az elejére Go down
Ginny Weasley
Boszorkány/Moderátor
Ginny Weasley


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 3608
Join date : 2010. Jul. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola & Odú

Csevegőtér 6 - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 15 EmptySzomb. Ápr. 02, 2011 4:55 am

Hermione Granger írta:
Ginny Weasley írta:


* Már épp ki akartam oktatni Hermst a szavai miatt, mikor visszakérdezett és bennem megállt az ütő. *
- Nem... még... nem volt időm összefutni vele. - motyogtam szemlesütve, kerülve Hermione pillantását. *

- Nos azt hiszem nem lennél boldog ha közölnöd kellene vele, hogy esetleg nálad is ketten vannak. - jegyeztem meg kissé epésen és bár tudtam, hogy gonosz volt, nem tudtam visszafogni magamat*
- Sajnálom, de... de én most jobban rettegek, mint eddig bármikor. *mondtam végül barátnőmnek megfogja a kezét, amit kissé meg is szorítottam.*

* Herms epés megjegyzése rendesen felpaprikázott és képtelen voltam visszafogni magam. *
- MIt számít, hogy egy vagy kettő? Az egyedüli magzatért kevésbé haragudnának?! * kérdeztem vissza, a hangomban túlcsordult a messze menő arrogancia. *
- Ne kérj bocsánatot. Szerintem viszont nem számít, hány gyermeket hordasz a szíved alatt. Nem számít, csak neked és Draconak fontos. Ettől nem fognak rosszabbul reagálni.
Vissza az elejére Go down
Hermione Malfoy
Admin/Bűbájtan Tanár/Hollóhát Ház Feje
Hermione Malfoy


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 5018
Join date : 2010. Jul. 02.
Age : 32
Tartózkodási hely : Roxfort

Csevegőtér 6 - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 15 EmptySzomb. Ápr. 02, 2011 4:50 am

Ginny Weasley írta:


* Már épp ki akartam oktatni Hermst a szavai miatt, mikor visszakérdezett és bennem megállt az ütő. *
- Nem... még... nem volt időm összefutni vele. - motyogtam szemlesütve, kerülve Hermione pillantását. *

- Nos azt hiszem nem lennél boldog ha közölnöd kellene vele, hogy esetleg nálad is ketten vannak. - jegyeztem meg kissé epésen és bár tudtam, hogy gonosz volt, nem tudtam visszafogni magamat*
- Sajnálom, de... de én most jobban rettegek, mint eddig bármikor. *mondtam végül barátnőmnek megfogja a kezét, amit kissé meg is szorítottam.*
Vissza az elejére Go down
Ginny Weasley
Boszorkány/Moderátor
Ginny Weasley


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 3608
Join date : 2010. Jul. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola & Odú

Csevegőtér 6 - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 15 EmptySzomb. Ápr. 02, 2011 4:44 am

Hermione Granger írta:
Ginny Weasley írta:


* Vígasztalóan megpaskoltam Hermione karját. *
- Ugyan már! Ez nem sokat változtat a dolgokon. Így is, úgy is anyuka leszel, ráadásul kétszeresen! Ez egy fantasztikus dolog, Hermione! Higgy nekem! * mosolyogtam rá. *

- Ginny, nem én nem tartom fantasztikusnak. Hanem Narcissa Malfoy nem fogja annak tartani. - nyüszítettem fel. és eldöntöttem, hogy amint lehetőségem lesz rá azonnal beszélnem kell Dracóval, mert én egyedül nem állok az anyja elé. Nem félek Voldemorttól, de Narcissától igen... ez ironikus.*
- Apropó Lilyvel találkoztál már? - kérdeztem meg végül csendesen.*

* Már épp ki akartam oktatni Hermst a szavai miatt, mikor visszakérdezett és bennem megállt az ütő. *
- Nem... még... nem volt időm összefutni vele. - motyogtam szemlesütve, kerülve Hermione pillantását. *
Vissza az elejére Go down
Hermione Malfoy
Admin/Bűbájtan Tanár/Hollóhát Ház Feje
Hermione Malfoy


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 5018
Join date : 2010. Jul. 02.
Age : 32
Tartózkodási hely : Roxfort

Csevegőtér 6 - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 15 EmptySzomb. Ápr. 02, 2011 4:41 am

Ginny Weasley írta:


* Vígasztalóan megpaskoltam Hermione karját. *
- Ugyan már! Ez nem sokat változtat a dolgokon. Így is, úgy is anyuka leszel, ráadásul kétszeresen! Ez egy fantasztikus dolog, Hermione! Higgy nekem! * mosolyogtam rá. *

- Ginny, nem én nem tartom fantasztikusnak. Hanem Narcissa Malfoy nem fogja annak tartani. - nyüszítettem fel. és eldöntöttem, hogy amint lehetőségem lesz rá azonnal beszélnem kell Dracóval, mert én egyedül nem állok az anyja elé. Nem félek Voldemorttól, de Narcissától igen... ez ironikus.*
- Apropó Lilyvel találkoztál már? - kérdeztem meg végül csendesen.*
Vissza az elejére Go down
Ginny Weasley
Boszorkány/Moderátor
Ginny Weasley


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 3608
Join date : 2010. Jul. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola & Odú

Csevegőtér 6 - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 15 EmptySzomb. Ápr. 02, 2011 4:36 am

Hermione Granger írta:
Ginny Weasley írta:
* Letaglózva lépkedtem Herms mellett. Meg akartam szólalni, oldani a kettőnk közt vibráló feszültséget, de erre esélyem sem volt. Megkövülten meredtem előre, hátamat az ajtó félfának vetettem. Nem akartam mutatni, mennyire meglepett a mungó gyógyítóinak felfedezése. *
- Mondhatjuk, hogy merlin adta és nem vette el, hanem még adott. * suttogtam tanácstalanul. *

- Na de kettőt? - kérdeztem kissé kijózanodva Ginnytől, de a pánik félelem most ült csak ki igazán az arcomra és a hangomra egyaránt. Teljesen tanácstalan voltam a helyzetemet illetően.*
- Végem van. Meg fognak minket ölni. - nyögtem végül a kezeimbe temetve az arcomat. Egy gyerek még rendben, na de kettő?! Hogy adagolom ezt be Narcissának? És mit mondom majd Dracónak?! Krisztusom...*

* Vígasztalóan megpaskoltam Hermione karját. *
- Ugyan már! Ez nem sokat változtat a dolgokon. Így is, úgy is anyuka leszel, ráadásul kétszeresen! Ez egy fantasztikus dolog, Hermione! Higgy nekem! * mosolyogtam rá. *
Vissza az elejére Go down
Hermione Malfoy
Admin/Bűbájtan Tanár/Hollóhát Ház Feje
Hermione Malfoy


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 5018
Join date : 2010. Jul. 02.
Age : 32
Tartózkodási hely : Roxfort

Csevegőtér 6 - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 15 EmptySzomb. Ápr. 02, 2011 4:24 am

Ginny Weasley írta:
* Letaglózva lépkedtem Herms mellett. Meg akartam szólalni, oldani a kettőnk közt vibráló feszültséget, de erre esélyem sem volt. Megkövülten meredtem előre, hátamat az ajtó félfának vetettem. Nem akartam mutatni, mennyire meglepett a mungó gyógyítóinak felfedezése. *
- Mondhatjuk, hogy merlin adta és nem vette el, hanem még adott. * suttogtam tanácstalanul. *

- Na de kettőt? - kérdeztem kissé kijózanodva Ginnytől, de a pánik félelem most ült csak ki igazán az arcomra és a hangomra egyaránt. Teljesen tanácstalan voltam a helyzetemet illetően.*
- Végem van. Meg fognak minket ölni. - nyögtem végül a kezeimbe temetve az arcomat. Egy gyerek még rendben, na de kettő?! Hogy adagolom ezt be Narcissának? És mit mondom majd Dracónak?! Krisztusom...*
Vissza az elejére Go down
Ginny Weasley
Boszorkány/Moderátor
Ginny Weasley


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 3608
Join date : 2010. Jul. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola & Odú

Csevegőtér 6 - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 15 EmptySzomb. Ápr. 02, 2011 4:19 am

* Letaglózva lépkedtem Herms mellett. Meg akartam szólalni, oldani a kettőnk közt vibráló feszültséget, de erre esélyem sem volt. Megkövülten meredtem előre, hátamat az ajtó félfának vetettem. Nem akartam mutatni, mennyire meglepett a mungó gyógyítóinak felfedezése. *
- Mondhatjuk, hogy merlin adta és nem vette el, hanem még adott. * suttogtam tanácstalanul. *
Vissza az elejére Go down
Hermione Malfoy
Admin/Bűbájtan Tanár/Hollóhát Ház Feje
Hermione Malfoy


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 5018
Join date : 2010. Jul. 02.
Age : 32
Tartózkodási hely : Roxfort

Csevegőtér 6 - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 15 EmptySzomb. Ápr. 02, 2011 3:57 am

*Döbbenten sétáltam be a helységbe az oldalamon legjobb barátnőmmel. Ha eddig nem voltam kétségbeesve, hogyan adom majd be a jövendőbeli anyósomnak a hírt, hát akkor most már nagyon kétségbeestem. Sosem gondoltam bele, hogy ez is megtörténhet, de kezdem azt hinni ha rólam/rólunk van szó, akkor sem sem lehetetlen*
- Kettő... *nyögtem fel, miközben leültem a fotelba és közben magam előtt láttam az orvos boldogságtól sugárzó arckifejezését*
Vissza az elejére Go down
Hermione Malfoy
Admin/Bűbájtan Tanár/Hollóhát Ház Feje
Hermione Malfoy


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 5018
Join date : 2010. Jul. 02.
Age : 32
Tartózkodási hely : Roxfort

Csevegőtér 6 - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 15 EmptyPént. Ápr. 01, 2011 5:10 am

Ginny Weasley írta:

* Egy ideig jó ízűen kacagtam Hermsszel, aztán rádöbbentem, mi volt olyan félre érthető az utolsó szavában és felnyögtem. *
- Na igen. Arra minket is megtaníthattak volna, nem? * kérdeztem bágyadtan, letaglózva egy újabb hangulatváltozás súlyától. *

- Nos... ami azt illeti... a régi mugli iskolámba volt erről szó. - vörösödtem el egészen az emlékre, elvégre akkor még eléggé fiatal voltam a dologhoz és persze amikor hazamentem nagyon kínos helyzetbe hoztam a kérdéseimmel apát.*
- De most jobb ha megyek. Holnap akkor találkozunk délelőtt 10kor a Mungó előtt. Szia. - búcsúztam kedvesen barátnőmtől majd távoztam*
Vissza az elejére Go down
Ginny Weasley
Boszorkány/Moderátor
Ginny Weasley


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 3608
Join date : 2010. Jul. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola & Odú

Csevegőtér 6 - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 15 EmptyPént. Ápr. 01, 2011 12:08 am

Hermione Granger írta:
Ginny Weasley írta:


- Sajnálom a világot... rászabadulnak a Weasleyk... * vigyorogtam átszellemült arckifejezéssel, hangomba némi rémületet csempészve. Mert attól függetlenül, hogy az én kisbabám Potter lesz, Bill, Charlie, Pery, Fred, George, de még Ron gyereke is Weasley... lesz, ha lesz. Nem sok az egy kicsit? *

- Hát bízzunk benne, hogy a világ felkészült. - kacagtam fel jóízűen, bár amikor Fredet és George-ot említette kissé elgondolkodtam. Rájuk senki sem készíthette fel az embereket, de lehet hogy a gyerekeikkel egy évfolyamba járó gyerekeknek szerencséjük lesz.*
- Gondolod el, amint a szülők megtudják, hogy a csemetéjük Fred és Geroge gyerekeivel egyszerre indulnak Roxfortba, már ki is okítják őket, hogyan védekezzenek. - jegyeztem meg vidáman mosolyogva barátnőmnek*

* Egy ideig jó ízűen kacagtam Hermsszel, aztán rádöbbentem, mi volt olyan félre érthető az utolsó szavában és felnyögtem. *
- Na igen. Arra minket is megtaníthattak volna, nem? * kérdeztem bágyadtan, letaglózva egy újabb hangulatváltozás súlyától. *
Vissza az elejére Go down
Hermione Malfoy
Admin/Bűbájtan Tanár/Hollóhát Ház Feje
Hermione Malfoy


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 5018
Join date : 2010. Jul. 02.
Age : 32
Tartózkodási hely : Roxfort

Csevegőtér 6 - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 15 EmptyCsüt. Márc. 31, 2011 6:06 am

Ginny Weasley írta:


- Sajnálom a világot... rászabadulnak a Weasleyk... * vigyorogtam átszellemült arckifejezéssel, hangomba némi rémületet csempészve. Mert attól függetlenül, hogy az én kisbabám Potter lesz, Bill, Charlie, Pery, Fred, George, de még Ron gyereke is Weasley... lesz, ha lesz. Nem sok az egy kicsit? *

- Hát bízzunk benne, hogy a világ felkészült. - kacagtam fel jóízűen, bár amikor Fredet és George-ot említette kissé elgondolkodtam. Rájuk senki sem készíthette fel az embereket, de lehet hogy a gyerekeikkel egy évfolyamba járó gyerekeknek szerencséjük lesz.*
- Gondolod el, amint a szülők megtudják, hogy a csemetéjük Fred és Geroge gyerekeivel egyszerre indulnak Roxfortba, már ki is okítják őket, hogyan védekezzenek. - jegyeztem meg vidáman mosolyogva barátnőmnek*
Vissza az elejére Go down
Ginny Weasley
Boszorkány/Moderátor
Ginny Weasley


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 3608
Join date : 2010. Jul. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola & Odú

Csevegőtér 6 - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 15 EmptyCsüt. Márc. 31, 2011 2:26 am

Hermione Granger írta:
Ginny Weasley írta:
* Mosolyogva figyeltem Herms silabizálását. Mindannak ellenére, ami történt, boldognak tűnt. Én is az voltam, így nem esett nehezemre megérteni a dolgot. *
- Igen, tudom. Az én szüleim is házasok voltak már, meg képzett mágiahasználók... mégis heten vagyunk! * mondtam tetetett kétségbe eséssel a hangomban. *

*Nem tudtam nem felkacagni Ginny kétségbeesett megjegyzésére, miszerint még is összejött neki hat testvér, ráadásként mindegyik fiú. Mit ne mondjak, Harrynek nem lesz olyan egyszerű dolga a leánykéréssel. Mert még egy két testvérrel megbirkózni oké... na de hattal!*
- Nos, az már szent igaz. - vigyorogtam rá önfeledten.

- Sajnálom a világot... rászabadulnak a Weasleyk... * vigyorogtam átszellemült arckifejezéssel, hangomba némi rémületet csempészve. Mert attól függetlenül, hogy az én kisbabám Potter lesz, Bill, Charlie, Pery, Fred, George, de még Ron gyereke is Weasley... lesz, ha lesz. Nem sok az egy kicsit? *
Vissza az elejére Go down
Hermione Malfoy
Admin/Bűbájtan Tanár/Hollóhát Ház Feje
Hermione Malfoy


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 5018
Join date : 2010. Jul. 02.
Age : 32
Tartózkodási hely : Roxfort

Csevegőtér 6 - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 15 EmptyCsüt. Márc. 31, 2011 2:19 am

Ginny Weasley írta:
* Mosolyogva figyeltem Herms silabizálását. Mindannak ellenére, ami történt, boldognak tűnt. Én is az voltam, így nem esett nehezemre megérteni a dolgot. *
- Igen, tudom. Az én szüleim is házasok voltak már, meg képzett mágiahasználók... mégis heten vagyunk! * mondtam tetetett kétségbe eséssel a hangomban. *

*Nem tudtam nem felkacagni Ginny kétségbeesett megjegyzésére, miszerint még is összejött neki hat testvér, ráadásként mindegyik fiú. Mit ne mondjak, Harrynek nem lesz olyan egyszerű dolga a leánykéréssel. Mert még egy két testvérrel megbirkózni oké... na de hattal!*
- Nos, az már szent igaz. - vigyorogtam rá önfeledten.
Vissza az elejére Go down
Ginny Weasley
Boszorkány/Moderátor
Ginny Weasley


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 3608
Join date : 2010. Jul. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola & Odú

Csevegőtér 6 - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 15 EmptyCsüt. Márc. 31, 2011 1:54 am

* Mosolyogva figyeltem Herms silabizálását. Mindannak ellenére, ami történt, boldognak tűnt. Én is az voltam, így nem esett nehezemre megérteni a dolgot. *
- Igen, tudom. Az én szüleim is házasok voltak már, meg képzett mágiahasználók... mégis heten vagyunk! * mondtam tetetett kétségbe eséssel a hangomban. *
Vissza az elejére Go down
Hermione Malfoy
Admin/Bűbájtan Tanár/Hollóhát Ház Feje
Hermione Malfoy


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 5018
Join date : 2010. Jul. 02.
Age : 32
Tartózkodási hely : Roxfort

Csevegőtér 6 - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 15 EmptySzer. Márc. 30, 2011 6:26 am

Ginny Weasley írta:


* Herms megjegyzésére ismét rám tört a nevethetnék. Hangosan kacagva pislogtam rá. Apák a pácban, mi? *
- Szerinted a mi szüleink is így éreztek, mikor...? * nem bírtam rávenni magam, hogy kimondjam: mikor babát vártak. De a kérdésére elmosolyodtam. *
- Nem. Nem találkoztunk, mióta beszéltünk a dolgokról. És Ti?

- Nos mivel holnap megfogom kérdezni, hogy kislány vagy kisfiú-e egy szem gyermekem, ezért hamarosan időszerű lesz. - mosolyogtam izgatottan, mert már nagyon vártam hogy megtudjam egy kis Draco vagy egy kis Hermione van odabent.*
- Igazából nem tudom. Anya azt mondta, hogy nagyon vártak, de az azért más volt. Úgy értem már házasok voltak két éve és volt munkájuk, házuk. Mi még az iskolát sem fejeztük be. - magyaráztam bár magamban hozzátettem, hogy csak technikailag nem fejeztük be, illetve azért a mi esetünket azt egy kicsit speciális tények alakították ki.*
Vissza az elejére Go down
Ginny Weasley
Boszorkány/Moderátor
Ginny Weasley


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 3608
Join date : 2010. Jul. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola & Odú

Csevegőtér 6 - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 15 EmptySzer. Márc. 30, 2011 6:20 am

Hermione Granger írta:
Ginny Weasley írta:


* Összeráncoltam a homlokom. *
- Majd elterelem a figyelmét, amíg beadagolod neki... lesz mivel. * suttogtam borzongva, majd én is a hasamra csúsztattam a kezem. *

- Remek ötlet... Harry Draco vállvetve küzdhetnek az életükért. Apák a pácban. - jegyeztem meg magam elé képzelve a groteszk látomást, s közben a tekintetem követte Ginny kezét a már nem is olyan lapos pocakjára.*
- Gondoltatok nevekre? - kérdeztem, bár nem voltam benne biztos, hogy ez a téma már előkerült-e.*

* Herms megjegyzésére ismét rám tört a nevethetnék. Hangosan kacagva pislogtam rá. Apák a pácban, mi? *
- Szerinted a mi szüleink is így éreztek, mikor...? * nem bírtam rávenni magam, hogy kimondjam: mikor babát vártak. De a kérdésére elmosolyodtam. *
- Nem. Nem találkoztunk, mióta beszéltünk a dolgokról. És Ti?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Csevegőtér 6 - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 15 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Csevegőtér 6
Vissza az elejére 
15 / 26 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 20 ... 26  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Roxfort :: Szórakozás :: Csevegő-
Ugrás: