Roxfort
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Roxfort

Harry Potterrel foglalkozó szerepjátékos fórum.
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Roxfort Története
Staff Tagok

Staff Tagok

Csevegőtér 6 - Page 9 Staffgif
Kattints Értünk!
FRPG Top Sites - Magyarország
Chat
Kiemelt Oldalak
Csevegőtér 6 - Page 9 Z5iV7

free forum

free forum

free forum


A Hónap Női karaktere
Csevegőtér 6 - Page 9 Ftlx6t
A Hónap Férfi Karaktere
Csevegőtér 6 - Page 9 3347qiw
A Hónap Játéka
Csevegőtér 6 - Page 9 34xl2x4
A Hónap Szerelmes Párja
Csevegőtér 6 - Page 9 Ic7783

 

 Csevegőtér 6

Go down 
+27
Hóborc
Adam Kim-Whoung
Fred Weasley
Viktor Krum
Alicia Spinnet
Leonardo La'Morte
Katherine Darkrose
Violet Lestrange
Albus Dumbledore
Bellatrix Lestrange
Pansy Parkinson
Daniel Danvolt
Virgill Macnuss
Eloise Midgeon
Molly Weasley
Lucius Malfoy
Narcissa Malfoy
Nathaniel Colmen
Perselus Piton
Lily Evans Potter
Harry Potter
Luna Moon
Ronald Weasley
Winnie Havoc
Ginny Weasley
Hermione Malfoy
Draco Malfoy
31 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 17 ... 26  Next
SzerzőÜzenet
Hermione Malfoy
Admin/Bűbájtan Tanár/Hollóhát Ház Feje
Hermione Malfoy


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 5018
Join date : 2010. Jul. 02.
Age : 32
Tartózkodási hely : Roxfort

Csevegőtér 6 - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 9 EmptySzomb. Júl. 16, 2011 6:23 am

Bellatrix Lestrange írta:


- Bűnbe vitted az unokaöcsémet, mocskos sárvérű céda. Miért ne zavarna? *emeli fel a hangját fenyegetően. *

*Oké hát a ki tud és mennyit probléma ezzel már meg is oldódott*
- Nem is tudtam, hogy szereti ekkora bűn *köptem oda neki a szavakat, majd Ginny fejbiccentését észlelve kihúztam őt az erkélyre*
- Nesze nekem rokonság *motyogtam magamnak*
Vissza az elejére Go down
Ginny Weasley
Boszorkány/Moderátor
Ginny Weasley


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 3608
Join date : 2010. Jul. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola & Odú

Csevegőtér 6 - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 9 EmptySzomb. Júl. 16, 2011 6:22 am

Bellatrix Lestrange írta:
Hermione Granger írta:
Bellatrix Lestrange írta:

* Becsmérlő pillantást vet rá, aztán elkerekedik a szeme a belépő véráruló Weasley láttán és várja, hogy észre vegye. Mikor ez megtörténik lassan, macska mozdulatokkal feláll. *
- Milyen bájos... kismama klub?

- Esetleg zavar? *érdeklődtem tőle, ezúttal mérgesen. Mostanság sokat ingadozott a hangulatom. Bellatrix pedig nem a legmegfelelőbb alany volt egy beszélgetésre, tekintve, hogy fogalmam sem volt mennyit tud még is, kitől vagyok terhes.*

- Bűnbe vitted az unokaöcsémet, mocskos sárvérű céda. Miért ne zavarna? *emeli fel a hangját fenyegetően. *

* Bűnbe vitted? aha... ebből szűrtem le, hogy Bellatrix mindent tud és nyugtató pillantást vetettem Hermione arcára, miközben fejemmel jól láthatóan az ajtó felé böktem. Odakint akartam beszélni... távol ettől az ördögi nőtől... *
Vissza az elejére Go down
Bellatrix Lestrange
Halálfaló
Bellatrix Lestrange


Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 72
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 72
Tartózkodási hely : London

Csevegőtér 6 - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 9 EmptySzomb. Júl. 16, 2011 6:21 am

Hermione Granger írta:
Bellatrix Lestrange írta:

* Becsmérlő pillantást vet rá, aztán elkerekedik a szeme a belépő véráruló Weasley láttán és várja, hogy észre vegye. Mikor ez megtörténik lassan, macska mozdulatokkal feláll. *
- Milyen bájos... kismama klub?

- Esetleg zavar? *érdeklődtem tőle, ezúttal mérgesen. Mostanság sokat ingadozott a hangulatom. Bellatrix pedig nem a legmegfelelőbb alany volt egy beszélgetésre, tekintve, hogy fogalmam sem volt mennyit tud még is, kitől vagyok terhes.*

- Bűnbe vitted az unokaöcsémet, mocskos sárvérű céda. Miért ne zavarna? *emeli fel a hangját fenyegetően. *
Vissza az elejére Go down
Hermione Malfoy
Admin/Bűbájtan Tanár/Hollóhát Ház Feje
Hermione Malfoy


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 5018
Join date : 2010. Jul. 02.
Age : 32
Tartózkodási hely : Roxfort

Csevegőtér 6 - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 9 EmptySzomb. Júl. 16, 2011 6:18 am

Bellatrix Lestrange írta:

* Becsmérlő pillantást vet rá, aztán elkerekedik a szeme a belépő véráruló Weasley láttán és várja, hogy észre vegye. Mikor ez megtörténik lassan, macska mozdulatokkal feláll. *
- Milyen bájos... kismama klub?

- Esetleg zavar? *érdeklődtem tőle, ezúttal mérgesen. Mostanság sokat ingadozott a hangulatom. Bellatrix pedig nem a legmegfelelőbb alany volt egy beszélgetésre, tekintve, hogy fogalmam sem volt mennyit tud még is, kitől vagyok terhes.*
Vissza az elejére Go down
Bellatrix Lestrange
Halálfaló
Bellatrix Lestrange


Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 72
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 72
Tartózkodási hely : London

Csevegőtér 6 - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 9 EmptySzomb. Júl. 16, 2011 6:15 am

Hermione Granger írta:
Bellatrix Lestrange írta:
Hermione Granger írta:
*Már látszódó pocakjával lép be a helységbe, kezében egy könyv, másikban pedig egy zacskó süti. Teljesen elmerül az olvasásban, úgy ül le óvatosan egy fotelbe*

* Nem túl finom pillantással a Sötét Jegyet kezdi vizsgálni, majd a belépőre pillant - és gonoszul elmosolyodik. *
- Áh, a sárvérű...

*ijedten kapom fel a fejemet a zord hangra, és amikor megpillantom Bellatrixot valahogy nem nyugszom meg*
- Nevem is van. *közlöm vele, bár hangon koránt sem olyan dacot, mint egykor volt*

* Becsmérlő pillantást vet rá, aztán elkerekedik a szeme a belépő véráruló Weasley láttán és várja, hogy észre vegye. Mikor ez megtörténik lassan, macska mozdulatokkal feláll. *
- Milyen bájos... kismama klub?
Vissza az elejére Go down
Hermione Malfoy
Admin/Bűbájtan Tanár/Hollóhát Ház Feje
Hermione Malfoy


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 5018
Join date : 2010. Jul. 02.
Age : 32
Tartózkodási hely : Roxfort

Csevegőtér 6 - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 9 EmptySzomb. Júl. 16, 2011 6:15 am

Ginny Weasley írta:
* Vigyorogva futok be és hermione nyakába borulok. A kezemben vadul lóbálok egy mappát, ami a Mungóból jött legújabb leleteimet tartalmazza. *
- Herms, ezt nem hiszem el! * ölelem át szorosan, aztán a másik nőre pillantok - és elakad a szavam. *

- Ginny? *pislogok rá kissé döbbenten, amikor hirtelen a nyakamba borul. Végül úgy döntök, hogy most nem Belltrix a legfontosabb*
- Mi történt? *érdeklődöm tőle szelíden*
Vissza az elejére Go down
Ginny Weasley
Boszorkány/Moderátor
Ginny Weasley


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 3608
Join date : 2010. Jul. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola & Odú

Csevegőtér 6 - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 9 EmptySzomb. Júl. 16, 2011 6:14 am

* Vigyorogva futok be és hermione nyakába borulok. A kezemben vadul lóbálok egy mappát, ami a Mungóból jött legújabb leleteimet tartalmazza. *
- Herms, ezt nem hiszem el! * ölelem át szorosan, aztán a másik nőre pillantok - és elakad a szavam. *
Vissza az elejére Go down
Hermione Malfoy
Admin/Bűbájtan Tanár/Hollóhát Ház Feje
Hermione Malfoy


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 5018
Join date : 2010. Jul. 02.
Age : 32
Tartózkodási hely : Roxfort

Csevegőtér 6 - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 9 EmptySzomb. Júl. 16, 2011 6:09 am

Bellatrix Lestrange írta:
Hermione Granger írta:
*Már látszódó pocakjával lép be a helységbe, kezében egy könyv, másikban pedig egy zacskó süti. Teljesen elmerül az olvasásban, úgy ül le óvatosan egy fotelbe*

* Nem túl finom pillantással a Sötét Jegyet kezdi vizsgálni, majd a belépőre pillant - és gonoszul elmosolyodik. *
- Áh, a sárvérű...

*ijedten kapom fel a fejemet a zord hangra, és amikor megpillantom Bellatrixot valahogy nem nyugszom meg*
- Nevem is van. *közlöm vele, bár hangon koránt sem olyan dacot, mint egykor volt*
Vissza az elejére Go down
Bellatrix Lestrange
Halálfaló
Bellatrix Lestrange


Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 72
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 72
Tartózkodási hely : London

Csevegőtér 6 - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 9 EmptySzomb. Júl. 16, 2011 6:08 am

Hermione Granger írta:
*Már látszódó pocakjával lép be a helységbe, kezében egy könyv, másikban pedig egy zacskó süti. Teljesen elmerül az olvasásban, úgy ül le óvatosan egy fotelbe*

* Nem túl finom pillantással a Sötét Jegyet kezdi vizsgálni, majd a belépőre pillant - és gonoszul elmosolyodik. *
- Áh, a sárvérű...
Vissza az elejére Go down
Hermione Malfoy
Admin/Bűbájtan Tanár/Hollóhát Ház Feje
Hermione Malfoy


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 5018
Join date : 2010. Jul. 02.
Age : 32
Tartózkodási hely : Roxfort

Csevegőtér 6 - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 9 EmptySzomb. Júl. 16, 2011 5:40 am

*Már látszódó pocakjával lép be a helységbe, kezében egy könyv, másikban pedig egy zacskó süti. Teljesen elmerül az olvasásban, úgy ül le óvatosan egy fotelbe*
Vissza az elejére Go down
Bellatrix Lestrange
Halálfaló
Bellatrix Lestrange


Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 72
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 72
Tartózkodási hely : London

Csevegőtér 6 - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 9 EmptySzomb. Júl. 16, 2011 5:34 am

* Belép, majd kicsit sem érdeklődve körbepillant az üres teremben. *
- Hmm... * azzal kényelembe helyezi magát a kanapén. *
Vissza az elejére Go down
Pansy Parkinson
Boszorkány
Pansy Parkinson


Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 378
Join date : 2010. Aug. 15.
Tartózkodási hely : Rofort

Csevegőtér 6 - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 9 EmptyHétf. Júl. 04, 2011 3:31 am

*Nem tuzdom mi van most velem, hogy miért viselkedem úgy, mint egy Hugrabugos? Ez biztos valami varázsbetegségnek valamely tünete... *
-Örülök hogy egyet értesz..
*Vigyoroftam rá, viszont most próbáltam ismét valami gonosz álarcot erőltetni magamra.*
Vissza az elejére Go down
Ginny Weasley
Boszorkány/Moderátor
Ginny Weasley


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 3608
Join date : 2010. Jul. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola & Odú

Csevegőtér 6 - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 9 EmptyHétf. Júl. 04, 2011 1:53 am

Pansy Parkinson írta:
-Én nem vagyok valami hiszékeny. Meg amúgy is, ez nem valami vicces meg hűdejópofa dolog...
*Mondtam komolyságot erőltetve magamra. Nem is tudom, én nem lennék képes rajta nevetni, de ezt nem mondtam meg. Lelkizni nem fogok, isten ments... *

* Nem valami hűdejópofa dolog? Merlin gatyájára! Összevont szemöldökkel vislattam Parkinsont. *
- Hát... nem, nem az...
Vissza az elejére Go down
Pansy Parkinson
Boszorkány
Pansy Parkinson


Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 378
Join date : 2010. Aug. 15.
Tartózkodási hely : Rofort

Csevegőtér 6 - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 9 EmptyHétf. Júl. 04, 2011 1:49 am

-Én nem vagyok valami hiszékeny. Meg amúgy is, ez nem valami vicces meg hűdejópofa dolog...
*Mondtam komolyságot erőltetve magamra. Nem is tudom, én nem lennék képes rajta nevetni, de ezt nem mondtam meg. Lelkizni nem fogok, isten ments... *
Vissza az elejére Go down
Ginny Weasley
Boszorkány/Moderátor
Ginny Weasley


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 3608
Join date : 2010. Jul. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola & Odú

Csevegőtér 6 - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 9 EmptyHétf. Júl. 04, 2011 1:44 am

Pansy Parkinson írta:
*Játékomat megszakította egy hirtelen jött kérdés. Összerezzentem, abszolút nem számítottam rá.*
-Hm.. Mivel a rivallód kinyitását nem lrezhettem díszpáholyból, mivel volt egy kis dolgom, és hallottam ezt azt, gondoltam, az érintettet kérdezem meg.
*Magyaráztam a pálcámat forgatva az ujjaim közt. Szerintem ez nyilván való, de ha nem érti, akkor képtelen vagyok monológot tartani. *

* Felvontam a szemöldököm. *
- Az egész kastély ettől zengett, a zöld pajtásaid biztosan rongyosra röhögték már magukat rajtunk. * feleltem epésen. *
Vissza az elejére Go down
Pansy Parkinson
Boszorkány
Pansy Parkinson


Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 378
Join date : 2010. Aug. 15.
Tartózkodási hely : Rofort

Csevegőtér 6 - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 9 EmptyHétf. Júl. 04, 2011 1:40 am

*Játékomat megszakította egy hirtelen jött kérdés. Összerezzentem, abszolút nem számítottam rá.*
-Hm.. Mivel a rivallód kinyitását nem lrezhettem díszpáholyból, mivel volt egy kis dolgom, és hallottam ezt azt, gondoltam, az érintettet kérdezem meg.
*Magyaráztam a pálcámat forgatva az ujjaim közt. Szerintem ez nyilván való, de ha nem érti, akkor képtelen vagyok monológot tartani. *
Vissza az elejére Go down
Ginny Weasley
Boszorkány/Moderátor
Ginny Weasley


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 3608
Join date : 2010. Jul. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola & Odú

Csevegőtér 6 - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 9 EmptyHétf. Júl. 04, 2011 1:36 am

Pansy Parkinson írta:
*Nem szóltam semmit. Elővettem a pálcámat, és zöld szikrákat kezdtem vele szórni a szobába. Megpróbáltam különböző alakokat, mint például kígyót formázni, és mozgatni.*

* Hirtelen furcsa gondolatom támadt és lepattanva az ablakból Parkinsonhoz fordultam. *
- Miért akartad ennyire tudni, hogy terhes vagyok-e? *kérdeztem gyorsan. *
Vissza az elejére Go down
Pansy Parkinson
Boszorkány
Pansy Parkinson


Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 378
Join date : 2010. Aug. 15.
Tartózkodási hely : Rofort

Csevegőtér 6 - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 9 EmptyHétf. Júl. 04, 2011 1:33 am

*Nem szóltam semmit. Elővettem a pálcámat, és zöld szikrákat kezdtem vele szórni a szobába. Megpróbáltam különböző alakokat, mint például kígyót formázni, és mozgatni.*
Vissza az elejére Go down
Ginny Weasley
Boszorkány/Moderátor
Ginny Weasley


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 3608
Join date : 2010. Jul. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola & Odú

Csevegőtér 6 - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 9 EmptyHétf. Júl. 04, 2011 1:27 am

Pansy Parkinson írta:
*A szemöldökömet ráncoltam. Azt hiszem, ezt abbahagyom... *
-Attól függ, minél. Nincs kedvem most nevetgélni, majd talán máskor.
*Ügyesen burkoltam a sajnálatomat, hisz eléggé rossz lehet neki. Nem fogom ölelgetni meg sajnálkozó beszédet mondani, maximum nem röhögöm ki. Nagy levegőt vettem, majd kifújtam. *

* Egy pillanatig hallgattam, majd fölhúztam a lábaimat is és úgy döntöttem, nem kötök belé. Egyébként is ingatag lelkiállapotomban nem vágytam egy Parkinsonhoz hasonló szörnyetegre. *
Vissza az elejére Go down
Pansy Parkinson
Boszorkány
Pansy Parkinson


Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 378
Join date : 2010. Aug. 15.
Tartózkodási hely : Rofort

Csevegőtér 6 - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 9 EmptyHétf. Júl. 04, 2011 1:22 am

*A szemöldökömet ráncoltam. Azt hiszem, ezt abbahagyom... *
-Attól függ, minél. Nincs kedvem most nevetgélni, majd talán máskor.
*Ügyesen burkoltam a sajnálatomat, hisz eléggé rossz lehet neki. Nem fogom ölelgetni meg sajnálkozó beszédet mondani, maximum nem röhögöm ki. Nagy levegőt vettem, majd kifújtam. *
Vissza az elejére Go down
Ginny Weasley
Boszorkány/Moderátor
Ginny Weasley


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 3608
Join date : 2010. Jul. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola & Odú

Csevegőtér 6 - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 9 EmptyHétf. Júl. 04, 2011 1:06 am

* Megfordult a fejemben, hogy kirohanok, de helyette inkább csak az ablakhoz vonultam sé felültem. Onnan néztem vissza a mardekárosra. *
- Szóval, azt hiszem, válaszoltam a kérdésedre... gyerünk, nevess nyugodtan! Nem vagy Te annál különb.
Vissza az elejére Go down
Pansy Parkinson
Boszorkány
Pansy Parkinson


Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 378
Join date : 2010. Aug. 15.
Tartózkodási hely : Rofort

Csevegőtér 6 - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 9 EmptyHétf. Júl. 04, 2011 1:03 am

-Rivalló? Mikor? Melyik nap? Lehetséges, hogy nem voltam ott... Sőt...
Vigyorogtam, de először nem tudtam, hogy miről beszél. Aztán végül leesett, hogy egyik ebédkor, aimkor az udvaron voltam, kiabálás szűrődött ki a nagyteremből, vagyis akkor egy rivallóé volt. *
-Jól van na! Nem kell így kitérni a hitedből!
*Mormoltam mézes-mázos hangon. Én valahogy /rejtély hogy/ teljesen nyugodt maradtam. *
Vissza az elejére Go down
Ginny Weasley
Boszorkány/Moderátor
Ginny Weasley


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 3608
Join date : 2010. Jul. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola & Odú

Csevegőtér 6 - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 9 EmptyHétf. Júl. 04, 2011 12:57 am

Pansy Parkinson írta:
*Szájamat színpadiasan lebiggyesztettem, és a lehető leg csalódottabb arckifejezésemet öltöttem fel.*
-Hát, ahogy gondolod.
*Hagytam rá a döntését, és valami más témán gondolkodtam. De akkor sem hagyom majd ennyiben. *
-Na és, hogy vagy?
*Nem jutott eszembe semmi más, így maradtam a sablonos fecsegésnél. Gondolom, egész váratlanul érte Őt ez a kérdés, de Pansy is tud még újat mutatni... *

* A második kérdésére teljesen kitértem a béketűrésemből. *
- Ne játszd meg magad, Parkinson! Szerinted mégis hogy lehetek? Csak azért, mert Te olyan vak és süket vagy, hogy nem vetted észre anyám rivallóját, attól még az ott volt! * vágtam rá dühösen. *
Vissza az elejére Go down
Pansy Parkinson
Boszorkány
Pansy Parkinson


Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 378
Join date : 2010. Aug. 15.
Tartózkodási hely : Rofort

Csevegőtér 6 - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 9 EmptyHétf. Júl. 04, 2011 12:53 am

*Szájamat színpadiasan lebiggyesztettem, és a lehető leg csalódottabb arckifejezésemet öltöttem fel.*
-Hát, ahogy gondolod.
*Hagytam rá a döntését, és valami más témán gondolkodtam. De akkor sem hagyom majd ennyiben. *
-Na és, hogy vagy?
*Nem jutott eszembe semmi más, így maradtam a sablonos fecsegésnél. Gondolom, egész váratlanul érte Őt ez a kérdés, de Pansy is tud még újat mutatni... *
Vissza az elejére Go down
Ginny Weasley
Boszorkány/Moderátor
Ginny Weasley


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 3608
Join date : 2010. Jul. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola & Odú

Csevegőtér 6 - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 9 EmptyHétf. Júl. 04, 2011 12:46 am

* A tekintetem másodperc törtrésze alatt változott ellenségessé a kérdésére, majd roppant elmésen csak ennyit feleltem. *
- Semmi közöd hozzá.
* Ennél átlátszóbbat nem is mondhattam volna. De hát tényleg nincs köze hozzá! *
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Csevegőtér 6 - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 9 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Csevegőtér 6
Vissza az elejére 
9 / 26 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 17 ... 26  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Roxfort :: Szórakozás :: Csevegő-
Ugrás: