Roxfort
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Roxfort

Harry Potterrel foglalkozó szerepjátékos fórum.
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Roxfort Története
Staff Tagok

Staff Tagok

Csevegőtér 6 - Page 23 Staffgif
Kattints Értünk!
FRPG Top Sites - Magyarország
Chat
Kiemelt Oldalak
Csevegőtér 6 - Page 23 Z5iV7

free forum

free forum

free forum


A Hónap Női karaktere
Csevegőtér 6 - Page 23 Ftlx6t
A Hónap Férfi Karaktere
Csevegőtér 6 - Page 23 3347qiw
A Hónap Játéka
Csevegőtér 6 - Page 23 34xl2x4
A Hónap Szerelmes Párja
Csevegőtér 6 - Page 23 Ic7783

 

 Csevegőtér 6

Go down 
+27
Hóborc
Adam Kim-Whoung
Fred Weasley
Viktor Krum
Alicia Spinnet
Leonardo La'Morte
Katherine Darkrose
Violet Lestrange
Albus Dumbledore
Bellatrix Lestrange
Pansy Parkinson
Daniel Danvolt
Virgill Macnuss
Eloise Midgeon
Molly Weasley
Lucius Malfoy
Narcissa Malfoy
Nathaniel Colmen
Perselus Piton
Lily Evans Potter
Harry Potter
Luna Moon
Ronald Weasley
Winnie Havoc
Ginny Weasley
Hermione Malfoy
Draco Malfoy
31 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24, 25, 26  Next
SzerzőÜzenet
Hermione Malfoy
Admin/Bűbájtan Tanár/Hollóhát Ház Feje
Hermione Malfoy


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 5018
Join date : 2010. Jul. 02.
Age : 32
Tartózkodási hely : Roxfort

Csevegőtér 6 - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 23 EmptyHétf. Jan. 31, 2011 9:35 am

*Harry szavaiban még fel tudtam fedezni, hogy valamit motyogott Ginnyről, de utána egy kis filmszakadás. Miután összeszedtem magam a padlóról, megmostam egy kissé az arcomat, de a rémes ábrázatomat nem sikerült helyre pofozni. Így végül így mentem vissza a helységbe*
- Mi van Ginnyvel? *kérdeztem, és amint leültem a fotelbe nem sok erőm volt felállni, így maradtam még egy kicsit*
Vissza az elejére Go down
Ronald Weasley
Varázsló
Ronald Weasley


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 64
Join date : 2011. Jan. 13.

Csevegőtér 6 - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 23 EmptyHétf. Jan. 31, 2011 9:32 am

Most miért nem lehet elmondani nekem, hogy miről volt szó? Biztos kibeszéltek... Vagy nem tudom... Hitetlenkedő fintort vágok Winnie-re, aztán a hülyén vigyorgó Harry-re. Hát ezek megbuggyantak? Mi a jó élet... Mindenki összeesküszik ellenem. Bár lassan kezdem megszokni...
Hát ugye milyen jó, hogy felébredtem? Eleve szerintem azon fog röhögni az egész iskola, hogy egy lány szeremet vall nekem, én meg elalszom rajta. Csak én lehetek ennyire szerencsétlen... Édes jó istenem... Halványan visszamosolygok a lányra, de igazából nem sok kedvem van vigyorogni, főleg miután Hermione teljes hisztériában kirohant a szobából...
Vissza az elejére Go down
Winnie Havoc
Boszorkány
Winnie Havoc


Hozzászólások száma : 98
Join date : 2010. Dec. 31.
Tartózkodási hely : Roxfort

Csevegőtér 6 - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 23 EmptyHétf. Jan. 31, 2011 9:29 am

Harry Potter írta:
Ronald Weasley írta:
He? Hol vagyok? Ja, itt a csevegőben... Hogy elbóbiskoltam... Itt van Hermione meg Harry meg Winnie... Elvörösödök, ahogy végignézek a társaságon. Hermione elég rossz színben van... Aggodalom tölt el, de nem mutatom. Nem akarom mutatni... Harry meg Winnie párbeszéde már érdekesebbnek ígérkezik...
- Miről is beszéltek...? - kérdezem tőlük, ahogy egyik szemöldökömet gyanakodva felhúzom.

- Csak arról, hogy mennyire jót tesz neked egy új kapcsolat Winnie személyében. *feleltem Ronnak őszintén mosolyogva* - Amúgy, üdv az ébrenlévők között! *vigyorogtam*

Hermione: - Akkor indulás. Ginnyvel meg majd beszélek erről is.. meg arról is.. *szóltam neki, ha esetleg Ginny lerohanása váratlanul érné, nos hát akkor ne érje*

Winnie: *Mosolyogva odahajoltam Winnihez és a következőt súgtam a fülébe, hogy Ron ne hallja* - Azt sem bánnám, ha összejönnél vele, sőt örülnék!

Meghallottam Harry "személyre szabott" üzenetét. Egy kicsit meglepődtem, de végül őszintés, láthatatlanul visszasúgtam.
[color=#F660AB]-Annak én is nagyon örülnék... arről már szó is esett.....[/colore]
Motyogtam neki halkan.
Vissza az elejére Go down
Harry Potter
Varázsló
Harry Potter


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 260
Join date : 2010. Aug. 30.
Age : 43

Csevegőtér 6 - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 23 EmptyHétf. Jan. 31, 2011 9:26 am

Ronald Weasley írta:
He? Hol vagyok? Ja, itt a csevegőben... Hogy elbóbiskoltam... Itt van Hermione meg Harry meg Winnie... Elvörösödök, ahogy végignézek a társaságon. Hermione elég rossz színben van... Aggodalom tölt el, de nem mutatom. Nem akarom mutatni... Harry meg Winnie párbeszéde már érdekesebbnek ígérkezik...
- Miről is beszéltek...? - kérdezem tőlük, ahogy egyik szemöldökömet gyanakodva felhúzom.

- Csak arról, hogy mennyire jót tesz neked egy új kapcsolat Winnie személyében. *feleltem Ronnak őszintén mosolyogva* - Amúgy, üdv az ébrenlévők között! *vigyorogtam*

Hermione: - Akkor indulás. Ginnyvel meg majd beszélek erről is.. meg arról is.. *szóltam neki, ha esetleg Ginny lerohanása váratlanul érné, nos hát akkor ne érje*

Winnie: *Mosolyogva odahajoltam Winnihez és a következőt súgtam a fülébe, hogy Ron ne hallja* - Azt sem bánnám, ha összejönnél vele, sőt örülnék!
Vissza az elejére Go down
Winnie Havoc
Boszorkány
Winnie Havoc


Hozzászólások száma : 98
Join date : 2010. Dec. 31.
Tartózkodási hely : Roxfort

Csevegőtér 6 - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 23 EmptyHétf. Jan. 31, 2011 9:25 am

Ronald Weasley írta:
He? Hol vagyok? Ja, itt a csevegőben... Hogy elbóbiskoltam... Itt van Hermione meg Harry meg Winnie... Elvörösödök, ahogy végignézek a társaságon. Hermione elég rossz színben van... Aggodalom tölt el, de nem mutatom. Nem akarom mutatni... Harry meg Winnie párbeszéde már érdekesebbnek ígérkezik...
- Miről is beszéltek...? - kérdezem tőlük, ahogy egyik szemöldökömet gyanakodva felhúzom.

-Semmirőől....
Mondtam halvány és átlátszó hangon. Azt észre vettem, hogy elaludt, de azt viszont észre sem vettem, hogy fel is ébredt... Ez egy kicsit ciki...
-Azért jó hogy felébredtél...
Mosolyogtam.
Vissza az elejére Go down
Winnie Havoc
Boszorkány
Winnie Havoc


Hozzászólások száma : 98
Join date : 2010. Dec. 31.
Tartózkodási hely : Roxfort

Csevegőtér 6 - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 23 EmptyHétf. Jan. 31, 2011 9:22 am

-igen, azt észre vettem. És nagyjából én is úgy vagyok...
Mondtam mosolyogva Harrynek egy bólintással kísérve. hóHarry Ron legjobb barátja, Ő ismeri a legjobban. Ezt Ő csak tudja...
Vissza az elejére Go down
Hermione Malfoy
Admin/Bűbájtan Tanár/Hollóhát Ház Feje
Hermione Malfoy


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 5018
Join date : 2010. Jul. 02.
Age : 32
Tartózkodási hely : Roxfort

Csevegőtér 6 - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 23 EmptyHétf. Jan. 31, 2011 9:19 am

Harry Potter írta:

- Hát jó.. *nyugodtam bele a dologba, de nem teljesen.*
- De örülnék, ha szépen felmennél a hálókörletedbe és lefeküdnél aludni. *utasítottam Mionét pihenésre a lehető legnagyobb jóindulattal* ~Jobb lesz, ha később Ginnyvel beszélek... ő sincs túl jól mostanság... de akkor én miért nem rontottam el a gyomrom így?!~

- Igen lehet hogy jobb lesz. *motyogtam, majd egy pillanat alatt dobtam el a kezemből a vizes üveget és rohantam be a szomszéd ajtón keresztül, majd azt becsapva magam után az illemhely mellé rogytam és visszaadtam az elmúlt fél órában elfogyasztott kekszeket*
Vissza az elejére Go down
Ronald Weasley
Varázsló
Ronald Weasley


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 64
Join date : 2011. Jan. 13.

Csevegőtér 6 - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 23 EmptyHétf. Jan. 31, 2011 9:19 am

He? Hol vagyok? Ja, itt a csevegőben... Hogy elbóbiskoltam... Itt van Hermione meg Harry meg Winnie... Elvörösödök, ahogy végignézek a társaságon. Hermione elég rossz színben van... Aggodalom tölt el, de nem mutatom. Nem akarom mutatni... Harry meg Winnie párbeszéde már érdekesebbnek ígérkezik...
- Miről is beszéltek...? - kérdezem tőlük, ahogy egyik szemöldökömet gyanakodva felhúzom.
Vissza az elejére Go down
Harry Potter
Varázsló
Harry Potter


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 260
Join date : 2010. Aug. 30.
Age : 43

Csevegőtér 6 - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 23 EmptyHétf. Jan. 31, 2011 9:15 am

Hermione Granger írta:

Szorongva figyeltem Harryt és szavai egyáltalán nem nyugtattak be.*
- Nem szeretnék újra felmenni. Nem magamtól találtam ki hogy gyomorrontás. De a Madam azt mondta ha rosszabb akkor bevon megfigyelés alá. *hazudtam Harrynek de ezúttal arcszínem nem változott pirosra, amit meglepetéssel hatott rám, de nem mutattam. Viszont az émelygés egyre rosszabb lett, ahelyett hogy elmúlt volna. Harry szavaikat amelyeket Winniehez intézett mosolygásra késztettek.*

- Hát jó.. *nyugodtam bele a dologba, de nem teljesen.*
- De örülnék, ha szépen felmennél a hálókörletedbe és lefeküdnél aludni. *utasítottam Mionét pihenésre a lehető legnagyobb jóindulattal* ~Jobb lesz, ha később Ginnyvel beszélek... ő sincs túl jól mostanság... de akkor én miért nem rontottam el a gyomrom így?!~

Winnie:
*Mosolyogva bólintottam válaszán*
- Az jó, mostanság nagy szüksége van rá. Mármint egy új barátra, aki még.. nem titkolt el előle semmit..* fejeztem be a mondatom keserűn* ~Bűntudatom van... és már emészt egy ideje..~
Vissza az elejére Go down
Winnie Havoc
Boszorkány
Winnie Havoc


Hozzászólások száma : 98
Join date : 2010. Dec. 31.
Tartózkodási hely : Roxfort

Csevegőtér 6 - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 23 EmptyHétf. Jan. 31, 2011 9:11 am

Harry Potter írta:
Winnie Havoc írta:

-Értem....
Motyogtam. Majd a feltűnős dolgot nem nagyon értettem meg...
-Ezt viszont nem értem...
Mondtam az ujjammal a semmibe mutatva.

- Kicsit sűrűbben látlak Ronnal, mint általában.. *segítettem Winnienek a megértésben*


-Jaj, csak dumáltunk...
Mondtam ijedten. De ha Ő is észre veszi, hogy én nekem mi érzelmeim vannak, hát megeszem a nemlétező kalapom...
Vissza az elejére Go down
Hermione Malfoy
Admin/Bűbájtan Tanár/Hollóhát Ház Feje
Hermione Malfoy


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 5018
Join date : 2010. Jul. 02.
Age : 32
Tartózkodási hely : Roxfort

Csevegőtér 6 - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 23 EmptyHétf. Jan. 31, 2011 9:08 am

Harry Potter írta:

- Nem vagyok benne biztos, Hermione.. *csóváltam a fejem bizonytalanul és méregetve az állapotát*
- Ha nem mész el, én megyek, és akkor mesélek rólad. *szűkült össze a szemem és reméltem, hogy most mond egy jó okot, miért ne menjek a Doktornőhöz "árulkodni"*

Szorongva figyeltem Harryt és szavai egyáltalán nem nyugtattak be.*
- Nem szeretnék újra felmenni. Nem magamtól találtam ki hogy gyomorrontás. De a Madam azt mondta ha rosszabb akkor bevon megfigyelés alá. *hazudtam Harrynek de ezúttal arcszínem nem változott pirosra, amit meglepetéssel hatott rám, de nem mutattam. Viszont az émelygés egyre rosszabb lett, ahelyett hogy elmúlt volna. Harry szavaikat amelyeket Winniehez intézett mosolygásra késztettek.*
Vissza az elejére Go down
Harry Potter
Varázsló
Harry Potter


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 260
Join date : 2010. Aug. 30.
Age : 43

Csevegőtér 6 - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 23 EmptyHétf. Jan. 31, 2011 9:04 am

Winnie Havoc írta:

-Értem....
Motyogtam. Majd a feltűnős dolgot nem nagyon értettem meg...
-Ezt viszont nem értem...
Mondtam az ujjammal a semmibe mutatva.

- Kicsit sűrűbben látlak Ronnal, mint általában.. *segítettem Winnienek a megértésben*

Hermione Granger írta:
*Aggódó szavait hallva apró ki mosoly suhant át az arcomon egy fajta bíztatásként, hogy nem olyan vészes, és némi bűntudat kerített a hatalmába, amikor azonban a gyengélkedőt említette, ösztönösen kiáltottam fel*
- NEM! *mondtam határozottan de sokkalta hangosabban mint szerettem volna. Majd amikor arról kezdett beszélni Winnie-nek, hogy nem feltűnt valami azt hittem mentem leájulok a fotelből*
- Úgy értem jól vagyok. *makogtam végül, miközben újra meghúztam a vizesüveget, egy kicsit*

- Nem vagyok benne biztos, Hermione.. *csóváltam a fejem bizonytalanul és méregetve az állapotát*
- Ha nem mész el, én megyek, és akkor mesélek rólad. *szűkült össze a szemem és reméltem, hogy most mond egy jó okot, miért ne menjek a Doktornőhöz "árulkodni"*
Vissza az elejére Go down
Winnie Havoc
Boszorkány
Winnie Havoc


Hozzászólások száma : 98
Join date : 2010. Dec. 31.
Tartózkodási hely : Roxfort

Csevegőtér 6 - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 23 EmptyHétf. Jan. 31, 2011 8:56 am

Harry Potter írta:
ld]- Nem sok minden. Csak az élet apró örömei, mint egy tökéletes kviddics edzés, vagy mint egy jól sikerült dolgozat. Bár ez a SVK tantárgyból nem újsonság. *vontam vállat Winnie kérdésére felelve* - Nekem, akarva-akaratlanul feltűnt valami... *jegyeztem meg*

-Értem....
Motyogtam. Majd a feltűnős dolgot nem nagyon értettem meg...
-Ezt viszont nem értem...
Mondtam az ujjammal a semmibe mutatva.
Vissza az elejére Go down
Hermione Malfoy
Admin/Bűbájtan Tanár/Hollóhát Ház Feje
Hermione Malfoy


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 5018
Join date : 2010. Jul. 02.
Age : 32
Tartózkodási hely : Roxfort

Csevegőtér 6 - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 23 EmptyHétf. Jan. 31, 2011 8:54 am

Harry Potter írta:
Hermione Granger írta:

*Harry hangját hallva, még egy árnyalatnyit sápadtam, mert fogalmam sem volt, hogy mit mondhatnék neki. Utáltam hazudni, de jobb lesz most így*
- Egy kis gyomorrontás. *motyogtam, majd elővettem a táskámból egy üveg vizet és ittam néhány kortyot.*
- Te hogy vagy? *kérdeztem bár egészen vidámnak tűnt semmi sápadtság, hányinger... na de nem is ő volt a terhes*

*Aggódva fürkésztem Mionét, sőt odamentem hozzá, hogy megnézhessem, nincs-e láza.*
- Én remekül érzem magam.. te viszont nem. Meg kéne látogatnod a gyengélkedőt nem gondolod? *kérdeztem*

*Aggódó szavait hallva apró ki mosoly suhant át az arcomon egy fajta bíztatásként, hogy nem olyan vészes, és némi bűntudat kerített a hatalmába, amikor azonban a gyengélkedőt említette, ösztönösen kiáltottam fel*
- NEM! *mondtam határozottan de sokkalta hangosabban mint szerettem volna. Majd amikor arról kezdett beszélni Winnie-nek, hogy nem feltűnt valami azt hittem mentem leájulok a fotelből*
- Úgy értem jól vagyok. *makogtam végül, miközben újra meghúztam a vizesüveget, egy kicsit*
Vissza az elejére Go down
Harry Potter
Varázsló
Harry Potter


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 260
Join date : 2010. Aug. 30.
Age : 43

Csevegőtér 6 - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 23 EmptyHétf. Jan. 31, 2011 8:51 am

Hermione Granger írta:

*Harry hangját hallva, még egy árnyalatnyit sápadtam, mert fogalmam sem volt, hogy mit mondhatnék neki. Utáltam hazudni, de jobb lesz most így*
- Egy kis gyomorrontás. *motyogtam, majd elővettem a táskámból egy üveg vizet és ittam néhány kortyot.*
- Te hogy vagy? *kérdeztem bár egészen vidámnak tűnt semmi sápadtság, hányinger... na de nem is ő volt a terhes*

*Aggódva fürkésztem Mionét, sőt odamentem hozzá, hogy megnézhessem, nincs-e láza.*
- Én remekül érzem magam.. te viszont nem. Meg kéne látogatnod a gyengélkedőt nem gondolod? *kérdeztem*

Winnie Havoc írta:

-Hát, elvagyok.Na és arra mi a helyzet?
Kérdeztem tőle kedvesen. Gondolom neki is annyira izgalmas lehetett a napja, mint nekem.

- Nem sok minden. Csak az élet apró örömei, mint egy tökéletes kviddics edzés, vagy mint egy jól sikerült dolgozat. Bár ez a SVK tantárgyból nem újsonság. *vontam vállat Winnie kérdésére felelve* - Nekem, akarva-akaratlanul feltűnt valami... *jegyeztem meg*
Vissza az elejére Go down
Winnie Havoc
Boszorkány
Winnie Havoc


Hozzászólások száma : 98
Join date : 2010. Dec. 31.
Tartózkodási hely : Roxfort

Csevegőtér 6 - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 23 EmptyHétf. Jan. 31, 2011 8:47 am

Harry Potter írta:
Winnie Havoc írta:
-Hali Harry.
Köszöntem neki mosolyogva.

*Mosolyogva bólintottam a köszöntésére*
- Mi újság Winnie?

-Hát, elvagyok.Na és arra mi a helyzet?
Kérdeztem tőle kedvesen. Gondolom neki is annyira izgalmas lehetett a napja, mint nekem.
Vissza az elejére Go down
Hermione Malfoy
Admin/Bűbájtan Tanár/Hollóhát Ház Feje
Hermione Malfoy


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 5018
Join date : 2010. Jul. 02.
Age : 32
Tartózkodási hely : Roxfort

Csevegőtér 6 - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 23 EmptyHétf. Jan. 31, 2011 8:45 am

Harry Potter írta:
*Mosolyogva léptem be helységbe. Boldog voltam, hiszen a kviddics edzés remekül sikerült.*
- Sziasztok! *köszöntem a bentlévőknek. Mikor megláttam Mionét lefagyott az arcomról a mosoly*
- Hermione... valami baj van? *érdeklődtem*

*Harry hangját hallva, még egy árnyalatnyit sápadtam, mert fogalmam sem volt, hogy mit mondhatnék neki. Utáltam hazudni, de jobb lesz most így*
- Egy kis gyomorrontás. *motyogtam, majd elővettem a táskámból egy üveg vizet és ittam néhány kortyot.*
- Te hogy vagy? *kérdeztem bár egészen vidámnak tűnt semmi sápadtság, hányinger... na de nem is ő volt a terhes*
Vissza az elejére Go down
Harry Potter
Varázsló
Harry Potter


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 260
Join date : 2010. Aug. 30.
Age : 43

Csevegőtér 6 - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 23 EmptyHétf. Jan. 31, 2011 8:44 am

Winnie Havoc írta:
-Hali Harry.
Köszöntem neki mosolyogva.

*Mosolyogva bólintottam a köszöntésére*
- Mi újság Winnie?
Vissza az elejére Go down
Winnie Havoc
Boszorkány
Winnie Havoc


Hozzászólások száma : 98
Join date : 2010. Dec. 31.
Tartózkodási hely : Roxfort

Csevegőtér 6 - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 23 EmptyHétf. Jan. 31, 2011 8:43 am

-Hali Harry.
Köszöntem neki mosolyogva.
Vissza az elejére Go down
Harry Potter
Varázsló
Harry Potter


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 260
Join date : 2010. Aug. 30.
Age : 43

Csevegőtér 6 - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 23 EmptyHétf. Jan. 31, 2011 8:41 am

*Mosolyogva léptem be helységbe. Boldog voltam, hiszen a kviddics edzés remekül sikerült.*
- Sziasztok! *köszöntem a bentlévőknek. Mikor megláttam Mionét lefagyott az arcomról a mosoly*
- Hermione... valami baj van? *érdeklődtem*
Vissza az elejére Go down
Winnie Havoc
Boszorkány
Winnie Havoc


Hozzászólások száma : 98
Join date : 2010. Dec. 31.
Tartózkodási hely : Roxfort

Csevegőtér 6 - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 23 EmptyHétf. Jan. 31, 2011 8:40 am

-Oké. Báj!.
Mondtam röviden, majd kényelmesen elhelyezkedtem a kanapén.
Vissza az elejére Go down
Luna Moon
Halálfaló
Luna Moon


Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 119
Join date : 2011. Jan. 02.
Age : 29
Tartózkodási hely : Titkos

Csevegőtér 6 - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 23 EmptyHétf. Jan. 31, 2011 8:38 am

-Jól van.*mondtam, majd ásítottam egyet.* -Viszont én most lépek, majd küldj egy baglyot, hogy mikor gyakoroljunk. * mondtam még neki, majd elindultam az alaksor felé.*
Vissza az elejére Go down
http://boszorkanynaplok.forump.net
Hermione Malfoy
Admin/Bűbájtan Tanár/Hollóhát Ház Feje
Hermione Malfoy


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 5018
Join date : 2010. Jul. 02.
Age : 32
Tartózkodási hely : Roxfort

Csevegőtér 6 - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 23 EmptyHétf. Jan. 31, 2011 8:37 am

*Kissé sápadtan émelyegve botorkáltam be a helységbe táskámmal a vállamon, majd leültem az első szemem elé kerülő fotelbe*
- Sziasztok *köszöntem Winnienek és Lunának.* ~Remélem nem zavartam meg egy fontos beszélgetést.~
Vissza az elejére Go down
Winnie Havoc
Boszorkány
Winnie Havoc


Hozzászólások száma : 98
Join date : 2010. Dec. 31.
Tartózkodási hely : Roxfort

Csevegőtér 6 - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 23 EmptyHétf. Jan. 31, 2011 8:32 am

-A Szükség Szobája sima ügy. Számtalanszor voltam ott.
Mondtam egy Colgate-mosoly kíséretében.
-És jó ötlet a privát gyakorlás....
Folytattam. Vissza ültem Ron mellé, és rámosolyogtam.
Vissza az elejére Go down
Luna Moon
Halálfaló
Luna Moon


Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 119
Join date : 2011. Jan. 02.
Age : 29
Tartózkodási hely : Titkos

Csevegőtér 6 - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 23 EmptyHétf. Jan. 31, 2011 8:21 am

-Jól van.*mondtam csak úgy magamnak.* Akkor keresni kell egy megfelelő időpontot és mindenképp a Szükség Szobályában fogunk gyakorolni, mert nem akarom, hogy mindenki tudja, hogy veled gyakorlok és ez gondolom kölcsönös. " Valamiért nem akartam átverni, megátkozni, semmit. Változnék? Nem, még mindig érzem azt a mérhetetlen gonoszságot ami bennem van születésem óta. Csak.... csak kell valaki akinek elmondhatok bármit. Álljunk meg. Ugye azt egy percig sem gondoltam, hogy ő itt a barátom lesz. Arra nincs esély. " *Ezzel lezártnak tekintettem a gondolatmenetet és azon kezdtem el gondolkodni, hogy mikor vagyok szabad. *
Vissza az elejére Go down
http://boszorkanynaplok.forump.net
Ajánlott tartalom





Csevegőtér 6 - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 23 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Csevegőtér 6
Vissza az elejére 
23 / 26 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24, 25, 26  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Roxfort :: Szórakozás :: Csevegő-
Ugrás: