Roxfort
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Roxfort

Harry Potterrel foglalkozó szerepjátékos fórum.
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Roxfort Története
Staff Tagok

Staff Tagok

Minerva McGalagony (Tanár) Staffgif
Kattints Értünk!
FRPG Top Sites - Magyarország
Chat
Kiemelt Oldalak
Minerva McGalagony (Tanár) Z5iV7

free forum

free forum

free forum


A Hónap Női karaktere
Minerva McGalagony (Tanár) Ftlx6t
A Hónap Férfi Karaktere
Minerva McGalagony (Tanár) 3347qiw
A Hónap Játéka
Minerva McGalagony (Tanár) 34xl2x4
A Hónap Szerelmes Párja
Minerva McGalagony (Tanár) Ic7783

 

 Minerva McGalagony (Tanár)

Go down 
SzerzőÜzenet
Hermione Malfoy
Admin/Bűbájtan Tanár/Hollóhát Ház Feje
Hermione Malfoy


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 5018
Join date : 2010. Jul. 02.
Age : 32
Tartózkodási hely : Roxfort

Minerva McGalagony (Tanár) Empty
TémanyitásTárgy: Minerva McGalagony (Tanár)   Minerva McGalagony (Tanár) EmptySzomb. Aug. 07, 2010 12:31 am

Minerva McGalagony (Tanár) Tb65wce5j4tceq0oc9o

Név: Minerva McGalagony
Becenév: Minnie
Kor: 73 éves
Rangod: Tanár
Nem:
Származás: Félvér/Boszorkány
Születési idő: 1925.10.04
Születési hely: Ismeretlen.

Család: Nincs
Anya: Mugli/Ismeretlen.
Apa: Aranyvérű/Ismeretlen.
Testvérek: Nincs
Egyéb családtag: Nincs
Háziállat: Nincs

Mikor volt az első átalakulásod: Valamikor 20 évei elején.
Érdekesség: Kortársai közül ő az egyike azon ritka embereknek akik bejegyzett animágusok. Macskává képes átalakulni.
Személyes tárgya: Ugyan az iskola tulajdona, de az ő birtokában van az időnyerő készülék.
Pálcád: Nincs adat róla.
Iskolai házad: Griffendél volt.


Előtörténet:
1925. Oktober 4.-én születtem. Félvér vagyok, apám aki aranyvérű családjának utolsó férfi leszármazottja nem arra tanított, hogy megkülönböztessem a származásokat. Ő maga tudta, hogy a családja jóformán kihal vele együtt mivel mugli nőt vett feleségül, őt nem tagadták ki mivel már nem volt élő családtag. A McGalagony név már senkinek nem mond semmit a varázsvilágban.
Soha nem okozott gondot anyámnak, hogy a varázsvilágban él és mindenki elfogadta őt ami azért különleges mert abban az időben ez szokatlan volt, hogy egy varázstalan ember a varázsvilágban éljen. 11 évesen megkaptam a levelemet Roxfortból, ahol akkor Albus Dumbledore volt az átváltoztatástan tanár. Ő volt az aki megszerettette velem a tantárgyat. Az iskola elvégzése után a Mágiaügyi Minisztériumnak segítettem felkutatni a még bejegyzetlen animágusokat és én is kísérleteztem. Közben persze utazgattam és információkat gyűjtöttem az animágiáról. Férjhez soha nem mentem, mert mikor lett volna lehetőségem akkor a karrierem érdekelt utána pedig a tanári életembe nem fért bele.
1957.-ben kezdtem el itt dolgozni a Roxfortban mint Átváltoztatástan tanár mivel Dumbledore akkor már igazgató volt és én lettem a Griffendél ház feje is. Majd pár év elteltével igazgatóhelyettessé váltam és néhányszor voltam rövid ideig igazgató is. Nagyon sok mindenben segítettem Albusnak, mint például mikor a Tudjukki megölte Harry Potter szüleit akkor az én feladatom volt megfigyelni a környéket ahova az igazgató a kis Harryt vinni akarta és vitte is.
A Főnix Rendjéhez én is csatlakoztam Tudjukki elleni harcban és mikor Ő eltűnt akkor mindenki fellélegzett, csak Albus tudta, hogy nem ért véget minden.
Először akkor lettem igazgató mikor a Titkok Kamrája újra ki nyílt és Albust eltávolították az iskolából. Aztán pár évvel később mikor Perselus Piton az ő kérésére kimondta rá a halálos átkot, és persze a végső csat után mikor Piton úgymond elmenekült. Ma már persze tudom mit miért tett Perselus és hősiesebb volt bármelyik Griffendélesnél. Jelenleg még mindig én vagyok az igazgató és a Minisztérium döntése alapján én is maradok egy darabig. Jó bő egy hónap múlva újra szeptember lesz és még nekem össze kell szednem az iskolát mivel a végső harc színhelye a kastély volt és ami épp megmaradt belőle az még nem alkalmas tanításra.

Jellem:
Szigorú, de igazságos. Sokan Perselus Pitonhoz hasonlítják vele ellentétben viszont neki van humora és nem kivételezik a saját házának diákjaival. A nőkhöz méltóan ő is nagyon szeret pletykálkodni és akik ebben a segítségére vannak azok Madame Pompfrey és Bimba Professzor. Származását sokra tartja mindig van rajta valami skót kockás ruhanemű. Dumbledore-ral ellentétben nem tudja olyan könnyen venni a dolgokat mint a hajdani igazgató.

Kinézet:
Hajam színe fekete, ami most már kezd őszbe átmenni és mindig kontyba hordom. Szem szín zöld. Átlagos magasságú és mindig van rajta valami skót kockás, ami tökéletesen passzol az egyéniségéhez. Átváltozva egy szürke macskának néz ki akinek legfőbb ismertető jele a szem körüli nagy karikák.
Vissza az elejére Go down
 
Minerva McGalagony (Tanár)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» McGalagony professzor dolgozószobája
» Cho Chang (Mugliismeret Tanár)
» Iason Moorcock (Tanár)
» Katherine Darkrose ( Tanár )
» Virgill Macnuss ( tanár )

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Roxfort :: Karakterek :: Boszorkányok :: Félvér-
Ugrás: