Roxfort
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Roxfort

Harry Potterrel foglalkozó szerepjátékos fórum.
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Roxfort Története
Staff Tagok

Staff Tagok

Csevegőtér 6 - Page 3 Staffgif
Kattints Értünk!
FRPG Top Sites - Magyarország
Chat
Kiemelt Oldalak
Csevegőtér 6 - Page 3 Z5iV7

free forum

free forum

free forum


A Hónap Női karaktere
Csevegőtér 6 - Page 3 Ftlx6t
A Hónap Férfi Karaktere
Csevegőtér 6 - Page 3 3347qiw
A Hónap Játéka
Csevegőtér 6 - Page 3 34xl2x4
A Hónap Szerelmes Párja
Csevegőtér 6 - Page 3 Ic7783

 

 Csevegőtér 6

Go down 
+27
Hóborc
Adam Kim-Whoung
Fred Weasley
Viktor Krum
Alicia Spinnet
Leonardo La'Morte
Katherine Darkrose
Violet Lestrange
Albus Dumbledore
Bellatrix Lestrange
Pansy Parkinson
Daniel Danvolt
Virgill Macnuss
Eloise Midgeon
Molly Weasley
Lucius Malfoy
Narcissa Malfoy
Nathaniel Colmen
Perselus Piton
Lily Evans Potter
Harry Potter
Luna Moon
Ronald Weasley
Winnie Havoc
Ginny Weasley
Hermione Malfoy
Draco Malfoy
31 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 14 ... 26  Next
SzerzőÜzenet
Ginny Weasley
Boszorkány/Moderátor
Ginny Weasley


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 3608
Join date : 2010. Jul. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola & Odú

Csevegőtér 6 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 3 EmptyPént. Okt. 28, 2011 6:44 am

Fred nem normális. Egyszerűen nem normális!
Csak ez járt a fejemben, miközben beléptem és az ajtó hangosan a falnak csapódott, miután igen erős fizikai kontektusba került velem. Hermione esküvője óta nem beszéltem Harryvel, ezért és sok másért nem kicsit voltam zaklatott. Erre még ez is. Fred... és Seraph. Te jószagú Merlin!
Vissza az elejére Go down
Alicia Spinnet
Repülésoktató Tanár
Alicia Spinnet


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 497
Join date : 2010. Sep. 13.
Tartózkodási hely : Roxfort

Csevegőtér 6 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 3 EmptyPént. Okt. 28, 2011 6:37 am

Viktor Krum írta:

- Én nem is érteni, miért. - mosolyogtam rá enyhe gúnnyal a hangomban, majd nyújtózkodva felálltam a kanapéról és egy gyors mozdulattala karomba kaptam Aliciát - minden előzetes megfontolás nélkül.
- Hadd segítsek neked. - mosolyodtam el, miközben borzadva döbbentem rá, hogy szinte meg sem érzem a súlyát. Öles léptekkel indultam el az ajtó elé, majd egy kissé ügyetlen intéssel kitártam előttünk.
- Ideje kipihenni magad.

*Viktor gúnyos hangjáa halkan elkuncogtam magamat, mert egyszerűen nem bírtam megállni még annak ellenére sem hogy nagyon fáradt voltam.*
- Héé * kiáltottam fel, amikor fáratlan a karjaiba kapott, de azért kezemmel átkaroltam a nyakát. Aztán eszembejutott a legalább fél mázsát nyomó táskám a kanapé alatt de úgy döntöttem majd visszajövök érte hlnap reggel*
- Köszönöm. * mosolyodtam el gyengéden, majd egy csókot nyomva az ajkaira hagytam hogy kicipeljen a helységből*
Vissza az elejére Go down
Viktor Krum
Varázsló
Viktor Krum


Hozzászólások száma : 117
Join date : 2010. Sep. 12.

Csevegőtér 6 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 3 EmptyPént. Okt. 28, 2011 6:32 am

Alicia Spinnet írta:
Viktor Krum írta:
Arcom a hajába temettem, és mosoly futott át az arcomon a szavaira.
- Nagyon remélni ezt. Nem akarni mást, mint hogy kipihent és boldog lenni Te, de... ez lenni nagyon nehéz, ha Oliver még a lelket is kihajtani belőled. - sóhajtottam lemondóan.

- Tudod, hogy becéztük magunk között Olivert még itt a roxfortban? Rabszolgahajcsár. *kuncogtam el magamat az emlékre hiszen sokszor tréfálkoztunk így amikor fáradtan kullogtunk az öltözők felől a Roxfort biztonságot nyújtó falai felé*

- Én nem is érteni, miért. - mosolyogtam rá enyhe gúnnyal a hangomban, majd nyújtózkodva felálltam a kanapéról és egy gyors mozdulattala karomba kaptam Aliciát - minden előzetes megfontolás nélkül.
- Hadd segítsek neked. - mosolyodtam el, miközben borzadva döbbentem rá, hogy szinte meg sem érzem a súlyát. Öles léptekkel indultam el az ajtó elé, majd egy kissé ügyetlen intéssel kitártam előttünk.
- Ideje kipihenni magad.
Vissza az elejére Go down
Alicia Spinnet
Repülésoktató Tanár
Alicia Spinnet


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 497
Join date : 2010. Sep. 13.
Tartózkodási hely : Roxfort

Csevegőtér 6 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 3 EmptySzomb. Okt. 22, 2011 12:49 am

Viktor Krum írta:
Arcom a hajába temettem, és mosoly futott át az arcomon a szavaira.
- Nagyon remélni ezt. Nem akarni mást, mint hogy kipihent és boldog lenni Te, de... ez lenni nagyon nehéz, ha Oliver még a lelket is kihajtani belőled. - sóhajtottam lemondóan.

- Tudod, hogy becéztük magunk között Olivert még itt a roxfortban? Rabszolgahajcsár. *kuncogtam el magamat az emlékre hiszen sokszor tréfálkoztunk így amikor fáradtan kullogtunk az öltözők felől a Roxfort biztonságot nyújtó falai felé*
Vissza az elejére Go down
Viktor Krum
Varázsló
Viktor Krum


Hozzászólások száma : 117
Join date : 2010. Sep. 12.

Csevegőtér 6 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 3 EmptyPént. Okt. 21, 2011 1:56 am

Arcom a hajába temettem, és mosoly futott át az arcomon a szavaira.
- Nagyon remélni ezt. Nem akarni mást, mint hogy kipihent és boldog lenni Te, de... ez lenni nagyon nehéz, ha Oliver még a lelket is kihajtani belőled. - sóhajtottam lemondóan.
Vissza az elejére Go down
Alicia Spinnet
Repülésoktató Tanár
Alicia Spinnet


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 497
Join date : 2010. Sep. 13.
Tartózkodási hely : Roxfort

Csevegőtér 6 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 3 EmptyCsüt. Okt. 20, 2011 7:32 pm

Viktor Krum írta:
- Egy kapitány nem abból állni, hogy csak parancsolgat és kifullaszttani a csapatot. * jegyeztem meg összevont szemöldökkel, megsimogatva Alicia arcát. *
- Megérdemelni Te pihenést.

- Tudod Oliver magától kétszer ennyit követel. Ő is elég nyúzott mostanában. *felelem Viktornak, s kissé el is gondolkodtam, de úgy voltam vele Olivernek is megvan a magánélete, amiről nem szívesen beszélt sosem. Nem én fogom tehát most elkezdeni faggatni*
- Majd pihenhetek veled, hamarosan. *mosolyogtam fel rá kissé álmosan*
Vissza az elejére Go down
Viktor Krum
Varázsló
Viktor Krum


Hozzászólások száma : 117
Join date : 2010. Sep. 12.

Csevegőtér 6 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 3 EmptyCsüt. Okt. 20, 2011 3:59 am

- Egy kapitány nem abból állni, hogy csak parancsolgat és kifullaszttani a csapatot. * jegyeztem meg összevont szemöldökkel, megsimogatva Alicia arcát. *
- Megérdemelni Te pihenést.
Vissza az elejére Go down
Alicia Spinnet
Repülésoktató Tanár
Alicia Spinnet


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 497
Join date : 2010. Sep. 13.
Tartózkodási hely : Roxfort

Csevegőtér 6 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 3 EmptyKedd Okt. 18, 2011 6:20 am

Viktor Krum írta:


Oliver. Már megint ez az Oliver.
Más esetben kívánnám, hogy végre arca is legyen a névnek, de nem... inkább nem. Az Ő érdekében.
- Azt hinni, ez az Oliver lenni elég... szigorú, pedig nem lenni oka rá.

- Oliver már az iskolában is ilyen volt. Ő született kapitány, én legalább is mindig így véltem. *feleltem kissé elmélázva, ahogy visszaemlékeztem a Roxfort falai között eltöltött közös időre. a lelket is kihajtotta belőlünk, és néha ennek köszönhetően még Piton professzor óráján is elszunyókáltam ami nem volt éppen élet biztosítás, de a csapat mindig nyert, nem volt okunk panaszra.*
Vissza az elejére Go down
Viktor Krum
Varázsló
Viktor Krum


Hozzászólások száma : 117
Join date : 2010. Sep. 12.

Csevegőtér 6 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 3 EmptyKedd Okt. 18, 2011 6:13 am

Alicia Spinnet írta:
Viktor Krum írta:
- Egyelőre nem sokat. Teljes titok övezi. - mondtam elmosolyodva, mert felrémlett az, hogy íghértünk egymásnak egyszer egy meccset. egymás ellen... furcsa lesz, de legalább kipróbáljuka tehetségünket. Örülök, hogy Alicia nem fogóposzton játszik, mert ha ellene kéne repülnöm így, az rendesen hátráltatna mindkettőnket.
- Te talán tudni valamit?

- Sajnos semmit. Oliver hallgat, mint a sír, mint aki tud valamit. *jegyeztem meg kissé morcosan, hiszen nem szerettem ha a csapattársaim titkolóztak előttem. Bár Oliver nem egyszerű csapattárs volt hanem kapitány, ami sok felelősséggel járt.*

Oliver. Már megint ez az Oliver.
Más esetben kívánnám, hogy végre arca is legyen a névnek, de nem... inkább nem. Az Ő érdekében.
- Azt hinni, ez az Oliver lenni elég... szigorú, pedig nem lenni oka rá.
Vissza az elejére Go down
Alicia Spinnet
Repülésoktató Tanár
Alicia Spinnet


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 497
Join date : 2010. Sep. 13.
Tartózkodási hely : Roxfort

Csevegőtér 6 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 3 EmptyKedd Okt. 18, 2011 6:11 am

Viktor Krum írta:
- Egyelőre nem sokat. Teljes titok övezi. - mondtam elmosolyodva, mert felrémlett az, hogy íghértünk egymásnak egyszer egy meccset. egymás ellen... furcsa lesz, de legalább kipróbáljuka tehetségünket. Örülök, hogy Alicia nem fogóposzton játszik, mert ha ellene kéne repülnöm így, az rendesen hátráltatna mindkettőnket.
- Te talán tudni valamit?

- Sajnos semmit. Oliver hallgat, mint a sír, mint aki tud valamit. *jegyeztem meg kissé morcosan, hiszen nem szerettem ha a csapattársaim titkolóztak előttem. Bár Oliver nem egyszerű csapattárs volt hanem kapitány, ami sok felelősséggel járt.*
Vissza az elejére Go down
Viktor Krum
Varázsló
Viktor Krum


Hozzászólások száma : 117
Join date : 2010. Sep. 12.

Csevegőtér 6 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 3 EmptyKedd Okt. 18, 2011 6:04 am

- Egyelőre nem sokat. Teljes titok övezi. - mondtam elmosolyodva, mert felrémlett az, hogy íghértünk egymásnak egyszer egy meccset. egymás ellen... furcsa lesz, de legalább kipróbáljuka tehetségünket. Örülök, hogy Alicia nem fogóposzton játszik, mert ha ellene kéne repülnöm így, az rendesen hátráltatna mindkettőnket.
- Te talán tudni valamit?
Vissza az elejére Go down
Alicia Spinnet
Repülésoktató Tanár
Alicia Spinnet


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 497
Join date : 2010. Sep. 13.
Tartózkodási hely : Roxfort

Csevegőtér 6 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 3 EmptyKedd Okt. 18, 2011 5:52 am

Viktor Krum írta:
Alicia Spinnet írta:
Viktor Krum írta:
Igyekeztem semlegesnek tűnni, de szavai nyomán az arcom felragyogott és alig bírtam ki, hogy magamhoz ne szorítsam. Azért közelebb vontam magamhoz és hálás tekintetem gyönyörű, ám igen nyúzott arcára szegeztem.
- Amikor neked is jó. - adtam egyszerű választ. Minél előbb kiszabadítom ebből a mókuskerékből, annál jobb.

- Rendben van, akkor majd beszélek Dumbledoreral. *adtam választ kedvesen mosolyogva, majd egy kicsit eltávolodva tőle nyújtózkodtam egy nagyot. Ezt követően azonban ugyanúgy visszafészkeltem magamat a karjai közé. ahogy az előtt voltam.

- Dumbledore jó ember. - jegyeztem meg a nyilvánvalót.
- Egykor már szimpatizálni én vele, de csak most érteni meg Őt igazán... örülni annak, hogy vele dolgozol. - mondtam megsimogatva a haját és most először finom csókot nyomtam az ajkaira is.

- Igen valóban az. *feleltem Viktor szavaira, és most nem hagytam hogy a gondolataim mindenfelé elcsapongjanak. Gyengéden viszonoztam a kapott csókot s ha lehet még jobban karjai közé bújtam.*
- Mit tudsz a csapatok egymás elleni beosztásáról? *érdeklődtem végül Kviddics témakörben, hiszen nem felejtettem el az ígéretemet, miszerint mi még fogunk majd egymás ellen játszani.*
Vissza az elejére Go down
Viktor Krum
Varázsló
Viktor Krum


Hozzászólások száma : 117
Join date : 2010. Sep. 12.

Csevegőtér 6 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 3 EmptyKedd Okt. 18, 2011 5:47 am

Alicia Spinnet írta:
Viktor Krum írta:
Igyekeztem semlegesnek tűnni, de szavai nyomán az arcom felragyogott és alig bírtam ki, hogy magamhoz ne szorítsam. Azért közelebb vontam magamhoz és hálás tekintetem gyönyörű, ám igen nyúzott arcára szegeztem.
- Amikor neked is jó. - adtam egyszerű választ. Minél előbb kiszabadítom ebből a mókuskerékből, annál jobb.

- Rendben van, akkor majd beszélek Dumbledoreral. *adtam választ kedvesen mosolyogva, majd egy kicsit eltávolodva tőle nyújtózkodtam egy nagyot. Ezt követően azonban ugyanúgy visszafészkeltem magamat a karjai közé. ahogy az előtt voltam.

- Dumbledore jó ember. - jegyeztem meg a nyilvánvalót.
- Egykor már szimpatizálni én vele, de csak most érteni meg Őt igazán... örülni annak, hogy vele dolgozol. - mondtam megsimogatva a haját és most először finom csókot nyomtam az ajkaira is.
Vissza az elejére Go down
Alicia Spinnet
Repülésoktató Tanár
Alicia Spinnet


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 497
Join date : 2010. Sep. 13.
Tartózkodási hely : Roxfort

Csevegőtér 6 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 3 EmptyKedd Okt. 18, 2011 5:44 am

Viktor Krum írta:
Igyekeztem semlegesnek tűnni, de szavai nyomán az arcom felragyogott és alig bírtam ki, hogy magamhoz ne szorítsam. Azért közelebb vontam magamhoz és hálás tekintetem gyönyörű, ám igen nyúzott arcára szegeztem.
- Amikor neked is jó. - adtam egyszerű választ. Minél előbb kiszabadítom ebből a mókuskerékből, annál jobb.

- Rendben van, akkor majd beszélek Dumbledoreral. *adtam választ kedvesen mosolyogva, majd egy kicsit eltávolodva tőle nyújtózkodtam egy nagyot. Ezt követően azonban ugyanúgy visszafészkeltem magamat a karjai közé. ahogy az előtt voltam.
Vissza az elejére Go down
Viktor Krum
Varázsló
Viktor Krum


Hozzászólások száma : 117
Join date : 2010. Sep. 12.

Csevegőtér 6 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 3 EmptyKedd Okt. 18, 2011 5:41 am

Igyekeztem semlegesnek tűnni, de szavai nyomán az arcom felragyogott és alig bírtam ki, hogy magamhoz ne szorítsam. Azért közelebb vontam magamhoz és hálás tekintetem gyönyörű, ám igen nyúzott arcára szegeztem.
- Amikor neked is jó. - adtam egyszerű választ. Minél előbb kiszabadítom ebből a mókuskerékből, annál jobb.
Vissza az elejére Go down
Alicia Spinnet
Repülésoktató Tanár
Alicia Spinnet


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 497
Join date : 2010. Sep. 13.
Tartózkodási hely : Roxfort

Csevegőtér 6 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 3 EmptyKedd Okt. 18, 2011 5:38 am

Viktor Krum írta:
Mulattatott az, ahogy rám nézett és az is,a mit kérdezett. Mégis hogy lehet egy ilyet értelmezni? Ilyen borzasztó akcentusom lenne?
- Nos... úgy érteni, hamarosan. Nem most, mivel a Roxfort nem lehet hoppanálni. - mosolyodtam el, miközben magamban már azon gondolkoztam... vajon nem akar jönni és azért néz rám így?

- Úgy értem... szóval... mikor szeretnél menni? És mennyi időre? *kérdeztem végül azt,a mi valójában érdekelt, hiszen akkor ezt az utazást is be kellett ütemeznem. Szólnom kell majd időben Minervának, hogy valaki esetleg helyettesítsen arra a rövid időre. És beszélnem kell Oliverrel is, hogy bár nem minden edzésen, de a meccseket minden alkalommal számíthat rám.*
Vissza az elejére Go down
Viktor Krum
Varázsló
Viktor Krum


Hozzászólások száma : 117
Join date : 2010. Sep. 12.

Csevegőtér 6 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 3 EmptyKedd Okt. 18, 2011 5:35 am

Mulattatott az, ahogy rám nézett és az is,a mit kérdezett. Mégis hogy lehet egy ilyet értelmezni? Ilyen borzasztó akcentusom lenne?
- Nos... úgy érteni, hamarosan. Nem most, mivel a Roxfort nem lehet hoppanálni. - mosolyodtam el, miközben magamban már azon gondolkoztam... vajon nem akar jönni és azért néz rám így?
Vissza az elejére Go down
Alicia Spinnet
Repülésoktató Tanár
Alicia Spinnet


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 497
Join date : 2010. Sep. 13.
Tartózkodási hely : Roxfort

Csevegőtér 6 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 3 EmptyKedd Okt. 18, 2011 5:32 am

Viktor Krum írta:
- Ez nem tetszeni nekem. - ráncoltam a homlokom sóhajtva. Persze, nem én határozom meg az idejét, nincs hozzám kötve és erre nem is tartok igényt - de kétségbeejtő. Nem szeretném, ha a munkája és a jószíve miatt megszakadna.
- Épp jól jönni neked egy kis lazítás. Én... arra gondolni... eljönni-e velem Bulgáriába? - néztem rá őszintén, kíváncsian, várakozva.

-Kérlek ne aggódj, tényleg rendben leszek. *pillantottam fel rá biztató, és örömteli mosollyal az ajkaimon, szemeimben melegséggel. A következő mondatára azonban felemeltem fejemet a válláról és némileg döbbenten pislogtam fel barna tekintetébe*
- Úgy érted... most? *kérdeztem bár nem ezt akartam kérdezni még is oly bután ez volt az első mondat, amely elhagyta a számat.*
Vissza az elejére Go down
Viktor Krum
Varázsló
Viktor Krum


Hozzászólások száma : 117
Join date : 2010. Sep. 12.

Csevegőtér 6 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 3 EmptyKedd Okt. 18, 2011 5:29 am

- Ez nem tetszeni nekem. - ráncoltam a homlokom sóhajtva. Persze, nem én határozom meg az idejét, nincs hozzám kötve és erre nem is tartok igényt - de kétségbeejtő. Nem szeretném, ha a munkája és a jószíve miatt megszakadna.
- Épp jól jönni neked egy kis lazítás. Én... arra gondolni... eljönni-e velem Bulgáriába? - néztem rá őszintén, kíváncsian, várakozva.
Vissza az elejére Go down
Alicia Spinnet
Repülésoktató Tanár
Alicia Spinnet


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 497
Join date : 2010. Sep. 13.
Tartózkodási hely : Roxfort

Csevegőtér 6 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 3 EmptyKedd Okt. 18, 2011 5:21 am

Viktor Krum írta:
* Ez több, mint kétségbeejtő. Alicia próbálja ugyan tagadni, de megviselt, fáradt, szinte már ránézni is fáj. Valamit sürgősen ki kell találnunk... *
- Csak én érezni úgy, hogy túlvállaltad magad? - kérdeztem finoman utalva arra, hogy ez így nem mehet a végtelenségig, majd apró puszit nyomtam a homlokára.

-Tudom, hogy kicsit sok, de bírni fogom. A következő idényig már csak 3 és fél hónap van. Addigra Oliver talál valakit a helyemre. *feleltem csendesen, hogy ezzel is megnyugtassam őt. Én pedig addig makacsul tartani fogom magamat és majd egy kicsit tömörebben vezetem az igazgatónak írandó jelentéseket.
Vissza az elejére Go down
Viktor Krum
Varázsló
Viktor Krum


Hozzászólások száma : 117
Join date : 2010. Sep. 12.

Csevegőtér 6 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 3 EmptyKedd Okt. 18, 2011 5:17 am

* Ez több, mint kétségbeejtő. Alicia próbálja ugyan tagadni, de megviselt, fáradt, szinte már ránézni is fáj. Valamit sürgősen ki kell találnunk... *
- Csak én érezni úgy, hogy túlvállaltad magad? - kérdeztem finoman utalva arra, hogy ez így nem mehet a végtelenségig, majd apró puszit nyomtam a homlokára.
Vissza az elejére Go down
Alicia Spinnet
Repülésoktató Tanár
Alicia Spinnet


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 497
Join date : 2010. Sep. 13.
Tartózkodási hely : Roxfort

Csevegőtér 6 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 3 EmptyKedd Okt. 18, 2011 5:07 am

Viktor Krum írta:
* Alicia első és második látásra is meggyötörtnek tűnt. rossz előrzetem volt. Nem létezik, hogy egy edzéstől így elfáradjon - mert akkor Oliver Wood megismerkedhet a seprűmmel. De ez...
valami nem stimmel. *
- Ez lenni nagyon nemes cselekedet és én támogatni Téged, de... aggódni érted.

*Gyengéd mosollyal az arcomon simítottam végig finoman egyik kezemmel az arcán. Jól esett a tudat, hogy fontos vagyok neki, de nem akartam hogy aggódnia kelljen*
- Csak még nincs meg az egyensúly a tanítás és az edzések között. Csak kezdeti nehézség. *próbáltam megnyugtatni miközben fejemet a vállára hajtottam, hogy kicsit ezáltal is pihenhessek. Jó érzés volt, most csak úgy hozzábújni*
Vissza az elejére Go down
Viktor Krum
Varázsló
Viktor Krum


Hozzászólások száma : 117
Join date : 2010. Sep. 12.

Csevegőtér 6 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 3 EmptyKedd Okt. 18, 2011 5:02 am

* Alicia első és második látásra is meggyötörtnek tűnt. rossz előrzetem volt. Nem létezik, hogy egy edzéstől így elfáradjon - mert akkor Oliver Wood megismerkedhet a seprűmmel. De ez...
valami nem stimmel. *
- Ez lenni nagyon nemes cselekedet és én támogatni Téged, de... aggódni érted.
Vissza az elejére Go down
Alicia Spinnet
Repülésoktató Tanár
Alicia Spinnet


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 497
Join date : 2010. Sep. 13.
Tartózkodási hely : Roxfort

Csevegőtér 6 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 3 EmptyKedd Okt. 18, 2011 4:43 am

Viktor Krum írta:
* az utóbbi időben kevesebb időt tölthettem Aliciával, mint azt szerettem volna. Lefoglalt az edzés. Újabb meccsre készülünk, ezúttal a Dimbourney-i Darazsak ellen fogunk játszani. Nem ellenfél egy verseny-viselt csapatnak az új edzőjével, de a szokásosnál is több dolgom van.
Így igazán boldog voltam, mikor a szobába belépve Őt pillantottam meg.
- Nagy meglepetés. - mosolyogtam rá, ahogy hozzá léptem, majd leültem mellé és finoman átkaroltam.
- Bocsájtani meg, de nem nézni ki túl egészséges. Fáradt vagy? - kérdeztem megdörzsölve a vállát. Újabban már nem jelentett gondot megérintenem, mivel Hermijjóni esküvőjén sikerültr letisztáznunk a viszonyunkat.

*alig hogy leültem már éreztem is ahogy a szemeim lecsukódtak, ám a várva várt alvás még váratott magára, mert meghallottam, ahogy az ajtó nyikorogva kitárul. Érdeklődve emeltem tekintetemet a belépőre, aki nem más volt, mint Viktor*
- Szia. *kúszott fárad, de boldog mosoly az ajkaimra, amikor leült mellém és átkarolta a vállamat. Nem túl nőies mozdulattal rúgtam be a kanapé alá túlsúlyos edzőtáskámat tartalmával együtt*
- Igen, egy kicsit. Tudod úgy döntöttem nem hagyom cserben Olivert, tehát újra a csapattal edzek. *magyaráztam Viktornak, bár azt még nem mondtam el neki, hogy emellett a tanári pályát is folytatom. Vagy is hogy még nem volt alkalmam elmondani neki, mibe vágtam a fejszémet*

//Sose fogja megtanulni szegény Hermione nevét xD XD//
Vissza az elejére Go down
Viktor Krum
Varázsló
Viktor Krum


Hozzászólások száma : 117
Join date : 2010. Sep. 12.

Csevegőtér 6 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 3 EmptyKedd Okt. 18, 2011 4:38 am

* az utóbbi időben kevesebb időt tölthettem Aliciával, mint azt szerettem volna. Lefoglalt az edzés. Újabb meccsre készülünk, ezúttal a Dimbourney-i Darazsak ellen fogunk játszani. Nem ellenfél egy verseny-viselt csapatnak az új edzőjével, de a szokásosnál is több dolgom van.
Így igazán boldog voltam, mikor a szobába belépve Őt pillantottam meg.
- Nagy meglepetés. - mosolyogtam rá, ahogy hozzá léptem, majd leültem mellé és finoman átkaroltam.
- Bocsájtani meg, de nem nézni ki túl egészséges. Fáradt vagy? - kérdeztem megdörzsölve a vállát. Újabban már nem jelentett gondot megérintenem, mivel Hermijjóni esküvőjén sikerültr letisztáznunk a viszonyunkat.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Csevegőtér 6 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegőtér 6   Csevegőtér 6 - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Csevegőtér 6
Vissza az elejére 
3 / 26 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 14 ... 26  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Roxfort :: Szórakozás :: Csevegő-
Ugrás: