Roxfort
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Roxfort

Harry Potterrel foglalkozó szerepjátékos fórum.
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Roxfort Története
Staff Tagok

Staff Tagok

Mark Leroy ( diák ) Staffgif
Kattints Értünk!
FRPG Top Sites - Magyarország
Chat
Kiemelt Oldalak
Mark Leroy ( diák ) Z5iV7

free forum

free forum

free forum


A Hónap Női karaktere
Mark Leroy ( diák ) Ftlx6t
A Hónap Férfi Karaktere
Mark Leroy ( diák ) 3347qiw
A Hónap Játéka
Mark Leroy ( diák ) 34xl2x4
A Hónap Szerelmes Párja
Mark Leroy ( diák ) Ic7783

 

 Mark Leroy ( diák )

Go down 
SzerzőÜzenet
Ginny Weasley
Boszorkány/Moderátor
Ginny Weasley


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 3608
Join date : 2010. Jul. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola & Odú

Mark Leroy ( diák ) Empty
TémanyitásTárgy: Mark Leroy ( diák )   Mark Leroy ( diák ) EmptyKedd Május 31, 2011 4:21 am

Mark Leroy ( diák ) 59kpxoejz3gphskp6m0g

Név: Mark Leroy
Becenév: Mark
Kor: 17
Rangod: Diák
Nem: Férfi
Származás: Aranyvérű Varázsló
Születési idő: 1981.02.11
Születési hely: Írország, Dublin

Család:
Anya: Anabell Kiora/42/boszorkány, tanár/
Apa: Noa Leroy/44/varázsló/
Testvérek: Conor Leroy/17/diák/ikrek/
Egyéb családtag: -
Háziállat: Shy - Orosz Szellemfarkas

Érdekesség: Conor Leroy az ikertestvérem. Körülbelül olyanok vagyunk mint a Weasley ikrek. Külsőre és belsőre egyformák vagyunk. Nagyjából.
Személyes tárgya: -

Pálcád: 12 hüvelyk,kőris fa,magja:vérfarkas szívizom.
Iskolai házad: Mardekár
Évfolyamod: 7.

Előtörténet:
1981 februárjának tizenegyedik napján születtel meg az ikertestvérem, Conor után körülbelül 45 perccel. Írországot mondhato szülőhazámnak és a családom vérbeli Ír nép akik nem mellesleg varázslók és boszorkányok. Úgymond áldásnak is vehetem, hogy a családom tiszta, aranyvérű bár nekem személy szerint semmi bajon sincsen a félvérekkel vagy mugli származásuakkal csak látom, hogy őket azért elég sokan szivatják amiatt akik és csendesen megjegyzem, hogy erre nem nagyon vágyom. A varázslat beletartozik az egész családom létébe. A nagymamám halálfaló volt és mindkettőnket imádott de Conor-t azt hiszem jobban. Azt viszobnt a vak is áthatja, hogy miért. Conor-ba sokkal több rosszindulat szorult és sokkal hajlamosabb a sötét varázslatokra azt hiszem. Bár azt is megértem, hogy miért. A nagyi megmondta vagyis leírta egy levélveb, hogy Conor 18 évesen meg fog halni. Tekintve, hogy most 17 évesek vagyunk ez nem túlságosan bíztató és kicsit aggódom. Féltem Conor-t de bármi lesz én vele maradok.
Ikrek vagyunk. Egypetéjűek. Így az a kiváltság jutott nekünk, hogy külsőre egyformák vagyunk és ezt nem kevésszer használtuk ki eddig. Általános iskolába a hobbink volt, hogy hetente egyszer szerepet cseréltünk és aztán a nap felénél meg félórányi veszekedés után megkavarva az egész osztályt próbáltuk elmagyarázni, hogy melyikünk Mark és melyikünk Conor. Számomra kicsit egyszerűbb volt a közösségi élet. Sokkal könnyebben oldódok mint Conor és sokkal jobban kijövök az emberekkel mint Ő. De azt mondenkinek tudnia kell, hogy bárki fordul Conor ellen az ellenem is fordul és ha a családunk fordul Conor ellen akkor is a testvérem mellé álnék.
Még Íroszágban laktunk amikor megkaptam Shy-t. Shy egy orosz szellemfarkas. Ebből a fajból talán Shy az utolsó, ezt nem lehet tudni. A faj jellegzetessége a viharszürke bunda és a türkiz-világoskék minta. Továbbá a ragyogó világoskék szemek. Ezek az állatok általában választanak maguknak valakit. Valakit akivel ha kapcsolatot tudnak teremteni belelátnak egymás fejébe ezért nevezik őket szellemeknek. Anyuék csak remélni tudták, hogy egymásra találunk és reményeik bejöttek. Shy két nappal érkezése után már képekkel kommunikált velem. Pár hete volt nálam amikor elköltöztünk Londonba. Szerencsére megvan az a fantasztikus tulajdonsága, hogy a muglik számára láthatatlan a minátjuk így csak egy egyszerű farkasnak/kutyának tűnnek.

Conorral egyszerre kaptuk meg a felvételi értesítőt a Roxfortból. Anyuék büszkék voltak ránk. A Roxfort lett a második otthonunk. Itt éltük életünket, itt nőttünk fel gyakorlatilag. Nekem itt volt az első barátnőm. Egy boszorkány természetesen egy bizonyos Nika. Nika egy nagyon szép szőke lány. Viszont a szemeit szerettem a legjobban mivel levendula színűek voltak. Ő maga sem tudta megmondani, hogy mitől. 1 évig jártunk aztán sajnos az én hibámból szakított velem. Még midnig nehéz elmenni mellette a folyosón mivel számomra még mindig nem közömbös a lány.

A tanulással jól állok. Varázsolni is szeretek, de a bájitalok is eléggé le tudnak kötni. Engem érdekelnek azok az érdekes főzetek amiktől felveheted másnak az alakját vagy éppen egy csepjével ölni tudnál. Conornak ez nem nagyon megy úgyhogy a legtöbb vizsgáját én írom meg helyette ami nem nehéz mivel egymás mellett ülünk és az óra felénél körülbelül már készen szoktam lenni a sajátommal és akkor cserélünk. Ha meg rákérdez, hogy miért én írom Conorét akkor be tudom magyarázni, hogy Én vagyok Conor... nem nehéz meggyőzni a tanárokat.

Jellem: Nos hát a jellemem. Milyen is vagyok. Gyere oda hozzám a folyosón és beszélgessünk. Úgyis ráérek. Csak ne keverj össze a tesómmal mert annak nem mindig lehet jó vége. Conor néha teljesen az ellentétem. Ha kultúrálja magát tud normális lenni de túl sok jóra ne számíts tőle. Hozzám viszont jöhet szívesen beszélgetek, ismerkedek. Szovciális vagyok ilyen tekintetbe, viszont ha belekötsz abba akit szeretek vagy kedvelek akkor túl sok jór ne számíts. Általában jól kijövök az emberekkel és elég sok barátom is van, de ne felejtsétek. Nekem a testvérem az első.

Kinézet: Sötét-barna feketés haj, kék szemek. Viszonylag magas vagyok és pont olyan mint Conor. Igen. Ez az igazság. Teljesen egyformák vagyunk. Nekem viszont öltözködésbe kicsit más az ízlésem. Az egyenruhával nincs semmi bajon viszont a sulin kívül inkább ing, farmer és tonacipő. Tornacipő forever emberek. Ebben is egyformák vagyunk Conorral. De Én inkább piros dolgokat hordok. Mármint póló, ing, felső, pulcsi.
Vissza az elejére Go down
 
Mark Leroy ( diák )
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Conor Leroy ( diák )
» Jack Cromwell (Diák)
» Susan Bones (Diák)
» Daniel Danvolt (diák)
»  Amanda Brocklehurst (Diák)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Roxfort :: Karakterek :: Varázslók :: Aranyvérű-
Ugrás: